PDA

View Full Version : Etapa 8: FC Brasov – Steaua 0-0



Vadim
21st September 2009, 11:13
data -
ora -

discutii inainte si dupa meci

moty
21st September 2009, 11:37
Ne-o luam neconditionat :(

grande
21st September 2009, 11:38
2 solist !

stiintacv
21st September 2009, 12:28
x solist.

Rossi
21st September 2009, 12:28
un X ar multumi ambele formatii ...

delaoltenia
21st September 2009, 12:44
meci de 1x2.

Lordul
21st September 2009, 12:45
x solist....

J.Bond
21st September 2009, 12:46
Bat stegarii la 2 goluri diferenta.;)

Leo
21st September 2009, 12:50
1 solist.

nayram
21st September 2009, 13:38
Asta e meci de 1x din pacate

NeK
21st September 2009, 13:42
Steaua si Dinamo, favoritele noastre...
1

dardar_3
21st September 2009, 15:52
Surpriza etapei: 2 solist si Stoichita primeste si bonuri de masa dupa meciul asta :yeah:

Sezione
21st September 2009, 16:26
LA ce joaca cele 2 echipe acum..nu vad cum ar scoate steaua vreun punct...

Ted
21st September 2009, 16:31
1 nesolist

Ferko
21st September 2009, 16:56
1X. Mai mult nu se poate.

YoNuTzz
21st September 2009, 17:13
facem surpriza
0-1

Nightwish
21st September 2009, 17:17
Nu prea vad Steaua in stare sa scoata vreun punct la Brasov... 1 solist.

Roddicted
21st September 2009, 18:59
facem surpriza
0-1

de cand o victorie a Stelei e o surpriza? :confused:

Rossi
21st September 2009, 19:36
de cand o victorie a Stelei e o surpriza? :confused:

de cand ati inceput sa nu mai jucati nimic ... de cand ati inceput sa prindeti locul 6 doar cu "bulan" ... ca sa nu zic valize ...

cristy1110
21st September 2009, 19:48
o furam fara drept de apel...



ciobane pleaca din ghencea

six
21st September 2009, 19:51
1 megasolist :D

Duba
21st September 2009, 20:23
de cand ati inceput sa nu mai jucati nimic ... de cand ati inceput sa prindeti locul 6 doar cu "bulan" ... ca sa nu zic valize ...

Ba asta de la Caldarusani. Nu jucam nimic, dar in ultimele 3 meciuri directe v-am dominat, dar ati scapat ca prin urechile acului de fiecare data, ultima oara chiar castigand mai mult decat mincinos. Avem, din pacate pt. tine, complexat mic, acelasi numar de puncte ca si voi, echipa care s-a ***** in scaldatoare de are un asemenea noroc porcesc.


On Topic:
Meci greu, in care Steaua nu va pierde. Primul semn este X, insa un 2, nu cred c-ar surprinde pe nimeni. Nici macar pe cei care-si baga unghiuta in gat la fiecare succes al Stelei.



facem surpriza
0-1
Copilas, surpriza ar fi daca pierde echipa care a castigat Cupa Campionilor Europeni si are si dupa '89 cele mai mari realizari in cupele europene.

BAK
21st September 2009, 21:51
Copilas, surpriza ar fi daca pierde echipa care a castigat Cupa Campionilor Europeni si are si dupa '89 cele mai mari realizari in cupele europene.

tataie, da ce, joaca cupa campionilor pentru voi ? traiesti din amintiri, ceea ce este destul de trist...palmaresul nu joaca pe teren..pe teren joaca plesan, bicfalvi si ionescu.....:no::no:
si nottingham forest are 2 ligi ale campionilor si joaca in liga a treia engleza..pentru ei nu da palmaresul gol etapa de etapa?

newcool
22nd September 2009, 00:19
tataie, da ce, joaca cupa campionilor pentru voi ? traiesti din amintiri, ceea ce este destul de trist...palmaresul nu joaca pe teren..pe teren joaca plesan, bicfalvi si ionescu.....:no::no:
si nottingham forest are 2 ligi ale campionilor si joaca in liga a treia engleza..pentru ei nu da palmaresul gol etapa de etapa?
palmaresul lu' padurari e mai modest din fire si-am auzit ca-i si mare ratangiu:D:D

drughi
22nd September 2009, 00:56
2 solist si la casele de pariuri steaua e favorita la meciul asta intra tanase si surdu titulari stichita va juca cu 3 varfuri kapetanos,stancu,surdu sustinuti din spate de tanase,szekely si nicolita expiratii de la brasov nu fac fata numai mosi au in echipa gen ylies zaharia maladarasanu coman abrudan etc roman e indisponibil la brasov steaua va fi si in tribune in superioritate numerica

TeBat
22nd September 2009, 09:17
in starea jalnica in care se afla Steaua pierde sigur

Duba
22nd September 2009, 09:45
Asa jalnica cum e, este la un punct de locul 1. Daca pentru tine asta inseamna jalnic, scuza-ma dar esti pe alta lume.

TeBat
22nd September 2009, 09:59
daca tie situatia actuala a Stelei iti convine,atunci da,sunt de pe alta lume...unii pur si simplu nu vor sa vada realitatea

Hard
22nd September 2009, 10:00
brasov nu mai poate ...

Duba
22nd September 2009, 10:05
daca tie situatia actuala a Stelei iti convine,atunci da,sunt de pe alta lume...unii pur si simplu nu vor sa vada realitatea

Realitatea este ca suntem la un punct de locul 1, cu sanse reale la primele locuri si cu 2-3 transferuri in iarna chiar la campionat. Dac nu piersem la Brasov chiar ca ne inscriem serios in lupta pt. titlu.

La toate echipele exista scandaluri, numai ca cele de la Steaua sunt mediatizate non-stop. De ce? F. simplu, Steaua are milioane de suporteri, iar aceste scandaluri se vand bine.

Vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat! Curaj popor stelist!

Ulysses
22nd September 2009, 20:22
Habar n-am:confused:
Tot ceea ce vreau e sa plece analfabetul ala cat mai departe si cat mai repede:rolleyes:

Duba
24th September 2009, 12:39
Ciobotariu atacă dur: "Am fost executați de arbitri la Brasov"

Am fost clar dezavantajati de arbitru. Nu stiu daca are remuscari pentru ceea ce a facut, dar la 0-0, am avut penalti clar, iar el ne-a eliminat un jucator. Maniera acestui arbitru a fost sub orice critica. Am jucat cu liderul Ligii I, insa cred ca am fost echipa mai buna in primele 90 de minute. FC Brasov nu are nevoie de un astfel de arbitraj", a spus Ciobotariu la conferința de presă ce a urmat partidei.

4 este numarul de meciuri in care FC Brasov a beneficiat de superioritate numerica in acest debut de campionat, reprezentand 50% din totalul partidelor disputate

Derbedeul de Dinu Gheorghe, zis si Dinu Vama, continua furaciunile, in ciuda faptului ca nu mai este angajat la prima echipa comunista din Romania, Rapid Bucuresti. Sper ca duminica sa avem un arbitraj impartial.

Jacob
24th September 2009, 12:47
Derbedeul de Dinu Gheorghe, zis si Dinu Vama, continua furaciunile, in ciuda faptului ca nu mai este angakat la prima echipa comunista din Romania, Rapid Bucuresti. Sper ca duminica sa avem un arbitraj impartial.

Bai chiar n-ai pic de rusine????? Tu ca simpatizant al celei mai mizere si corupte echipe din Romania vb de arbitraje??? Te pomenesti ca Brasovul e o echipa mai favorizata de arbitrii decat steaua...cata nesimtire. As vrea sa va bata Brasovul numai pe furaciuni, vreo 2 rosii nemeritate sa va dea arbitrul, sa rezistati fara 2 oameni mai putin pana in minutul 93(cu 3 min suplimentare aratate de arbitrul de rezerva), iar centralul sa prelungeasca meciul pana in min 96 si sa dea Brasovului un penalty vazut numai de el care nici sa nu fie in careu...asa meritati voi secaturilor.

Duba
24th September 2009, 12:56
Cea mai corupta echipa din Romania este fosta echipa a securitstii, dinamo Bucuresti. O stie o tara-ntreaga! O stie si mass-media de la noi, care a scos sintagma - dinamo, campioana blaturilor.
Cat priveste arbitrajele, imi vin in minte ultimele mizerii din returul campionatului ale lui dinamo la Medias si cu Otopeniul. De Corpodean, Serea, Muresan, Altmayer nu mai amintesc. Stie toata lumea ca sunt arbitrii de casa ai lui dinamo, cu care au castigat fraudulos zeci de puncte.

Jacob
24th September 2009, 13:10
Cea mai corupta echipa din Romania este fosta echipa a securitstii, dinamo Bucuresti. O stie o tara-ntreaga! O stie si mass-media de la noi, care a scos sintagma - dinamo, campioana blaturilor.
Cat priveste arbitrajele, imi vin in minte ultimile mizerii din returul campionatului ale lui dinamo la Medias si cu Otopeniul. De Corpodean, Serea, Muresan, Altmayer nu mai amintesc. Stie toata lumea ca sunt arbitrii de casa ai lui dinamo, cu care au castigat fraudulos zeci de puncte.

Ce memorie selectiva ai...meciul Craiova-Dinamo din acest an nu iti vine in minte? Dar Dinamo - IC Arges? Dar urziceni-Dinamo?
Cat despre coruptie ultimele 2 campionate furate de steaua lui Dinamo si Rapidului nu iti vin in minte?

Duba
24th September 2009, 13:17
Ce memorie selectiva ai...meciul Craiova-Dinamo din acest an nu iti vine in minte? Dar Dinamo - IC Arges? Dar urziceni-Dinamo?
Cat despre coruptie ultimele 2 campionate furate de steaua lui Dinamo si Rapidului nu iti vin in minte?

Caine, memorie selectiva ai tu. Ia spune tu, cate puncte v-am luat cand am castigat ultimul campionat in dauna voastra? Cumva 6? L-am luat cumva cum ati facut-o voi in dinamo- Steaua 1-0, cu Corpodean la centru si cu 2 jucatori eliminati degeaba? Cat priveste campionatul in care rapid a terminat pe 2, in spatele Stelei, afla ignorant mic ca Stelei i-au fost furate puncte importante cu Nationalul si Bistrita, iar 'marele' Rapid a blatuit cu CFR pe fata. Cu Bistrita nu mai amintesc ca stie toata lumea ca timp de 12 ani nea Jean si-a dat pantaloni jos in fata lui Copos UTC. Asa ca ciocul mic, impotentilor! Cad veti ajunge la nivelul international al Stelei ai voie sa-mi raspunzi la acest mesaj. Pana atunci, mucles!

vlad1607
24th September 2009, 13:22
dc steaua scoate un egal sa zica sarumana...

dubo iar suferi ? :happy...toti sunt murdari numa steaua e virgina :happy penibil

Duba
24th September 2009, 13:25
toti sunt murdari numa steaua e virgina :happy penibil

In comparatia cu echipa MINISTERULUI DE INTERNE, dinamo, Steaua este intr-adevar virgina.

Jacob
24th September 2009, 13:26
Caine, memorie selectiva ai tu. Ia spune tu, cate puncte v-am luat cand am castigat ultimul campionat in dauna voastra? Cumva 6? L-am luat cumva cum ati facut-o voi in dinamo- Steaua 1-0, cu Corpodean la centru si cu 2 jucatori eliminati degeaba? Cat priveste campionatul in care rapid a terminat pe 2, in spatele Stelei, afla ignorant mic ca Stelei i-au fost furate puncte importante cu Nationalul si Bistrita, iar 'marele' Rapid a blatuit cu CFR pe fata. Cu Bistrita nu mai amintesc ca stie toata lumea ca timp de 12 ani nea Jean si-a dat pantaloni joc in fata lui Copos UTC. Asa ca ciocul mic, impotentilor! Cad veti ajunge la nivelul international al Stelei ai voie sa-mi raspunzi la acest mesaj. Pana atunci, mucles!

Ok. Nu vreau sa ma cert cu tine toata ziua...doar 3 intrebari :D.
Ce parere ai despre meciul vaslui-steaua(e vb de campionatul furat Rapidului), despre oli-poli cu steaua(campionatul furat lui Dinamo) si de campionatul castigat de nea piti(titlul obtinut numai si numai cu 11 m - probabil un record mondial). E vb de ultimele 3 campionate castigate de steaua...

drughi
24th September 2009, 13:46
dinamuia sinonimul blaturilor furaciunilor ceahlaul-dinamuia blat ordinar recunoscut de mitica, dinamo trebuia sa fie in serie bbbbbbbbbbbbbbbbbbb cea mai corupta echipa din romania cea mai detestata cea mai hulita ,fluierata pe toate stadioanele din tara dinamo bucuresti vine si pleaca mereu cu duba jandarmeriei , corpodean,altamayer,lajos,miclos nagy arbitrii de casa ai lui dinamo care au nenorocit o gramada de meciuri borcea artizanul meciurilor trucate , seful arbitrilor serie BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB dinamo bucuresti :rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::r osu::rosu::rosu:

Charon
24th September 2009, 13:50
si uitasem cat de delicios poate fi forumul asta........:happy

emil_bv
24th September 2009, 13:58
si uitasem cat de delicios poate fi forumul asta........:happy

si totul a plecat de la declaratia lui Ciobotariu de dupa meciul Brasov - Otopeni din cupa.

Duba
24th September 2009, 19:07
Ok. Nu vreau sa ma cert cu tine toata ziua...doar 3 intrebari :D.
Ce parere ai despre meciul vaslui-steaua(e vb de campionatul furat Rapidului), despre oli-poli cu steaua(campionatul furat lui Dinamo) si de campionatul castigat de nea piti(titlul obtinut numai si numai cu 11 m - probabil un record mondial). E vb de ultimele 3 campionate castigate de steaua...


Caine, n-ai raspuns la absolut nimic din ce te-am intrebat.
Repet, in campionatul in care spuneti voi ca v-ati batut cu Steaua pana in ultima etapa, v-am infipt-o tur-retur, nu insa cum ati facut-o voi acum 3 ani cu Corpodean la centru si Naghy asistent. In ultima etapa, ati jucat la Pitesti si Ilinca ia determinat pe pitesteni sa se dea la o parte, in ciuda faptului ca Sorin Cartu a dorit sa se joace corect. Cheia acelui blat - GIGI NETOIU, cel care v-a facut de doua ori campioni. Stii tu foarte bine cum. Am vazut cu toti in cupele europene cum v-ati facut de *****.

Campionatul castigat cu Piti antrenor a fost cel mai corect campionat castigat dupa '89. V-am umilit cu 4-1 pe Ghencea (3 Vadoiu, 1 Danciulescu). Voi va tineati dupa Steaua numai si numai cu blaturi, si asa am castigat cu 9 puncte avand acea editie de campionat.

Meciul Vaslui - Steaua n-a mai avut nicio importanta. Sa-ti explic, poate, poate vei pricepe, cu toate ca ma indoiesc, neunorasul tau nu cred ca-ti va permite sa intelegi. Totusi fii atent. Am castigat campionatul la 5 puncte diferenta. Daca pierdeam, cum crezi tu ca s-ar fi putut intampla, ramaneau 2 puncte. Era mai mult decat suficient. In plus, ti-am mai explicat, in acel campionat, Steaua a fost furata intr-un mod grosolan, cu Nationalul si Bistrita, jegurile de arbitrii ascultand de fostul sef al vamii, Dinu Gheorghe. Rapid, in schimb, a blatuit asa cum ii era si este onoceiul cu Bistrita, dar si cu CFR-ul, chiar la ungurasi in casa. Asa ca, mars la cotet potatie cu minciunile tale ordinare. N-am mai mentionat ca de fiecare data Steaua a realizat ceva in Europa, in timp ce voi v-ati facut an de an de kaka.

On topic: Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz! :D

Duba
24th September 2009, 19:09
si totul a plecat de la declaratia lui Ciobotariu de dupa meciul Brasov - Otopeni din cupa.

Care a fost mai mult decat corecta, din pacate pentru voi.

six
24th September 2009, 19:22
Forza steagu' :yeah:

valitudor
24th September 2009, 19:23
Eu unul cred ca Duba face misto. NU CRED ca vorbeste serios. Daca vorbeste serios, inseamna ca vina ne apartine in totalitate. Trebuie sa facem ceva pentru omul asta...

Lexus.
24th September 2009, 19:23
blah, blah blah............

Toata lumea fura, Dinamo, Rapid, Brasovul...numai hotii hotilor din ghencea in frunte cu cele mai mari lepadaturi care pot exista in romania, jiji valiza+lacheul argaseala pretinde duba ca nu fura:happy:happy:happy

E drept in ultimii trei ani, s-au reprofilat hotii din ghencea pe furat locul 2 si respectiv 6...ca atat le permite "valoarea":happy:cry::happy

La Brasov, iar carlanii (pardon, iepele schioape) ale lui jiji vor fi umiliti (pardon, furati:cry:) si sa te tii atunci spume ...noroc ca astora, discipolii lu' jiji, le cade net-ul repede dupa fiecare umilinta si se curata aerul pe aici pe forum:cry:

Duba
24th September 2009, 19:33
Spurcatii tot spurcati! Neaga, mint, dezinformeaza! Tipic copiilor de militieni!

On topic: Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz! :D

Hingherul
24th September 2009, 19:38
de cand o victorie a Stelei e o surpriza? :confused:

cam de cand e antrenor...ala cu nume urat mirositor.

Duba
24th September 2009, 19:42
Hai mai fii serios. Cu un arbitraj corect, fac pariu cu oricine ca nu pierdem la Brasov.

Lexus.
24th September 2009, 19:51
Spurcatii tot spurcati! Neaga, mint, dezinformeaza! Tipic copiilor de militieni!

On topic: Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz! :D

Dubla infractiune:

1. nu e frumos sa-i numesti pe suporterii altor echipe "spurkati"

2. ...mai ales cand termenul e consacrat pentru sustinatorii propriei echipe :cry:

O sa bata steaua cu 2-0 la pastele iepelor schioape...pardon, pastele cailor:happy

...dar nu este exclus un "glorios" 3-0 pentru steaua...mai o bricheta, mai o valiza, in pur stil ghencist...ca altfel isi iau umilinta cea de toate zilele "carlanii" lui jiji:happy:cry::happy

Atentie mare Brasov...steaua e pe val, tocmai a "zdrobit" pe castigatoarea Chapions League...FCM Bacau:lol::lol::lol:

Hingherul
24th September 2009, 20:02
simt miros de ariel :)

Rossi
25th September 2009, 03:46
Hai mai fii serios. Cu un arbitraj corect, fac pariu cu oricine ca nu pierdem la Brasov.

a mai facut unul pariu ca ii bateti pe serifi si a ramas fara casa ...

sper sa aveti bulan si sa obtineti un punct ...


Dinamo vs Steaua ... 121 de partide disputate in campionat
42 de victorii pt Dinamo , 45 de remize si 34 de victorii pt Steaua

Duba
25th September 2009, 08:05
De ce nu pui ma si Cupa Campionilor, Supercupa, finala CCE, semifinalele, cele 6 participarile in Liga Campionilor, cele 'n'-spe primaveri europene?

On topic: Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz! :D

Ferko
25th September 2009, 08:51
Atentie Brasov ! Arbitreaza arbitrul ros-albastru numit Tudor !

Duba
25th September 2009, 09:25
Atentie Brasov ! Arbitreaza arbitrul ros-albastru numit Tudor !

Sa ne amintim numai meciul rapid - Steaua de acum 3-4 sezoane (Dinu Vama era la rapid - ce coincidenta!), cand acest Tudor nu l-a sanctionat cu rosu pe Rada, pe atunci la clubul de sub pod, pentru o intrare criminala la Radoi, soldata cu accidentarea acestuia. Mai mult, l-a eliminat efectiv degeaba pe Banel pentru o o lovire reciproca cu un jucator advers. O hotie pe fata a fost la acel meci, in care, mai mult ca sigur, Dinu Vama a avut contributia sa. Sa speram ca duminica nu se va mai intampla asa ceva.

ady4u
25th September 2009, 17:39
Cu mana pe inima tre' sa spun ca Steaua n-are treaba meciu' asta!... N-are treaba cu fotbalu', da' asta-i poveste veche... Meci fara emotii pt. Steaua,... bate Brasovu', e o problema cu scoru...:sleep:

newcool
25th September 2009, 21:08
Hai mai fii serios. Cu un arbitraj corect, fac pariu cu oricine ca nu pierdem la Brasov.
daca joaca astia care au teren aici nu pierdeti:D,daca joaca trupa lu' jiji,n-as paria pe ea..:P
sau s-o fi tinut jiji de cuvant si-a mutat echipa din Ghencea si i-a schimbat si numele?:shocked:

Denis
26th September 2009, 07:52
1x. Stegarii is tari anu' asta.

2-1 sau 3-1

treiculori
26th September 2009, 10:57
Cred ca va fi egal.Chiar daca Steaua nu joaca nimic, nu stiu cat curaj va avea Brasovul ( ma refer la mentalitatea unor jucatori care daca joaca impotriva echipelor din Bucuresti le tremura picioarele) .

Datenshi
26th September 2009, 15:07
Sa fim seriosi, nu prea mai e cazul de vreo 2 ani de zile. Si in niciun caz la Brasov.

Lexus.
26th September 2009, 15:29
Atentie Brasov!!! Arbitreaza ghencistul alexandru tudor, deci sa ne pregatim ca orice aruncare in bazin stil ghencea sa fie penalty (pacat ca nu mai e tiganusul ala mic, cristocea, in echipa) orice tavaleala la cel mai mic contact sa fie fault (pentru steaua bineinteles) si, de ce nu, cartonas galben, portocaliu, rosu...pentru adversarul stelei si al lui tudor;)

Mare minune daca in 12 jucatori steaua nu va face un "joc bun" la Brasov;)

Ess
26th September 2009, 15:35
nu prea vad steaua sa ia vreun punct de-aici...
1 solo

spartacus
26th September 2009, 18:12
daca stoichita nu schimba sistemul creat de bergodi...steaua 2003 are sanse. oricum steagu e o echipa bine asezata pe teren are prima sansa la victorie...
personal cred ca va fi X

Radu
26th September 2009, 19:31
Daca o sa luam 3 puncte pentru mine o sa fie o surpriza...:sleep:

Duba
26th September 2009, 19:45
Daca o sa luam 3 puncte pentru mine o sa fie o surpriza...:sleep:

Pentru mine nu. Steaua este peste Brasov ca lot de jucatori, deci este favorita in acest meci.

Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz!

Radu
26th September 2009, 19:56
Pentru mine nu. Steaua este peste Brasov ca lot de jucatori, deci este favorita in acest meci.

Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz!

Duba,uita-te la joc...nu jucam nimic...

Duba
26th September 2009, 20:13
Duba,uita-te la joc...nu jucam nimic...

E parerea ta. In afara de meciul cu CFR-ul, in celelalte doua in care am pierdut puncte am fost peste adversari. Cu Unirea am avut ocazii mult mai clare, dar a castigat Unirea, care a dat gol la prima ocazie. Cu Dinamo, am dominat aproape tot meciul, este adevarat fara mari ocazi. Totusi, daca inscriam la 0-0, la marea ocazie a lui Onicas, altfel se vorbea acum despre acel meci. Nici Unirea, nici dinamo nu ne-au fost superioare ca joc.

danny91sv
26th September 2009, 20:14
Sunt .. semioptimist ...
Cred intr-o victorie, 1,2-0/1 ...

Lexus.
26th September 2009, 20:15
Duba,uita-te la joc...nu jucam nimic...
Asta stie toata lumea, dar important e ce joaca cel mai bun jucator al vostru, alexandru tudor...asta poate decide de unul singur un meci...nu ar fi pentru prima data: vezi Unirea-steaua sau steaua-CFR...doar 2 exemple de cat de talentat este "jucatorul" asta stelist, e polivalent joaca pe toate posturile, e la fel de eficient si-n atac si-n aparare:happy:cry::happy

delaoltenia
27th September 2009, 06:20
Pentru mine nu. Steaua este peste Brasov ca lot de jucatori, deci este favorita in acest meci.

Brasov - STEAUA 0-2, sa moara dusmanii de necaz!

:ok::ok:

Mythos
27th September 2009, 09:23
Cu siguranta va fi un meci echilibrat. Cred, totusi, ca Steaua se va impune. Valoarea superiora a jucatorilor sai isi va spune pana la urma cuvantul.

El Pistolero
27th September 2009, 09:28
Cu siguranta va fi un meci echilibrat. Cred, totusi, ca Steaua se va impune. Valoarea superiora a jucatorilor sai isi va spune pana la urma cuvantul.

intradevar:happy:happy

un 2-0 scurt pentru Brasov:ok:

m8k
27th September 2009, 11:06
Vorba multa inainte de meci, fotbal nimic, vorba multa dupa meci.
...castiga Brasovul lejer!:yeah:

J.Bond
27th September 2009, 11:09
1 solist aici.;)

Leo
27th September 2009, 11:13
Castiga Brasovul.

Radu
27th September 2009, 11:16
Castiga Brasovul.

Ce?

Leo
27th September 2009, 11:19
Respectul intregii tari.

Radu
27th September 2009, 11:19
Respectul intregii tari.

:happy:happy:happy
Cum a castigat si gazul aseara,nu?

Leo
27th September 2009, 11:43
Faci ce faci si te intorci la marea ta durere .

Radu
27th September 2009, 11:51
Faci ce faci si te intorci la marea ta durere .

Si care ar fi marea mea durere?:happy

Leo
27th September 2009, 11:55
Aceeasi. Etapa de etapa, an de an. :evil:

Radu
27th September 2009, 11:57
Aceeasi. Etapa de etapa, an de an. :evil:
Vreau exemplu concret...

Leo
27th September 2009, 12:10
Un mic indiciu, becali. Te-ai prins ? :D

delaoltenia
27th September 2009, 13:17
draga d-na,voi dinamovistii sunteti vrajiti de becali...te-ai prins? :D

Leo
27th September 2009, 14:00
Nu am baut lapte sa ma prind, dar incerc sa ma prind bine de scaun sa nu cad. :D

delaoltenia
27th September 2009, 14:03
esti in avion? :D

TaciAcolo
27th September 2009, 14:31
Stoichiță: "Eu l-am promovat pe Vio Moldovan, să fie recunoscător și să ne lase să cîștigăm"
nascut pt a antrena steaua:evil:

Duba
27th September 2009, 15:00
Stoichiță: "Eu l-am promovat pe Vio Moldovan, să fie recunoscător și să ne lase să cîștigăm"
nascut pt a antrena steaua:evil:

Ma, si tu ai devenit mani****tor? De ce extragi din context?


Antrenorul roș-albaștrilor și-a adus aminte de relația sa cu Viorel Moldovan, omologul său de pe banca "stegarilor". "Ar fi bine ca Viorel Moldovan să fie recunoscător și să ne lase să cîștigăm. L-am promovat pe cand avea 18 ani la Dinamo", a glumit Mihai Stoichiță într-un interviu pentru Antena 1.

rainydani
27th September 2009, 17:19
bate Brasovul si nu oricum!!o va face la scor:
3-0 cel putin.

Duba
27th September 2009, 17:26
Vezi c-o sa cazi din pat. Daca n-oi fi cazut cumva chiar in cap. Prea vorbesti pe nas.

Ulysses
27th September 2009, 17:33
Steaua castiga:ok:

Bumbescu
27th September 2009, 17:36
Hmm....ma simt rupt in doua intre dorinta de a castiga si ura pt becali.....mi-e teama ca o victorie astazi ar mai domoli valul de antipatie la adresa cimpanzeului...
As vrea sa castigam cu un 1-0 norocos, dupa un meci slab si neconvingator......:D

p.s. cu gol Szekely

barbarella
27th September 2009, 18:49
Un mic indiciu, becali. Te-ai prins ? :D

Sincer, Turcu si Borcea nu-s cu nimic mai breji. :P Si-s doi!!! Nu-mi spune ca nici Iancu, asta macar e inteligent.
OT Cel mai probabil e un rezultat de egalitate sau o victorie cu un singur gol.

Lordul
27th September 2009, 19:41
trebuie ca Brasovul sa incurce Steaua

Sezione
27th September 2009, 19:49
UN 4-0 ..ar fi corect...:))..sper ca arbitrajul sa fie cam ca cel al Balaj la meciul nostru cu Rapidul...adica Brasovul sa inscrie un gol din offside si stelei sa nu ai fie acordat un penalty clar....Asa cu de dedicatie lui Duba si clonei lui di la Moldova IS cineva ...

Van Halen
27th September 2009, 19:49
trebuie ca Brasovul sa incurce Steaua

trebuie?
de ce?

lasa sa vb fotbalul!
Medias a fost mai buna de ce esti GELOS?
:happy

*Coco*
27th September 2009, 19:54
3-0 Brasov.

Denis
27th September 2009, 19:57
va castiga echipa mai buna:ok:

halen, datele tale spun multe despre tine:rolleyes:

Q-Djyni
27th September 2009, 20:11
Cum joaca Steaua?

TeBat
27th September 2009, 20:18
Cum joaca Steaua?

in nota obisnuita din ultima vreme...

Leviss
27th September 2009, 20:20
Brasovul a avut deja trei ocazii imense de a marca , printre care si o bara.

Marius
27th September 2009, 20:22
ce frectie de comentariu... nenorocitul ala de Zapata a indraznit sa-i ia mingea din cap lui Hadnagy, culmea, si in careul de 6 m... ar trebui vreo 3 penaltiuri si 2 eliminari pt portar!

YoYoyOi
27th September 2009, 20:26
ce frectie de comentariu...

de parca n-ai fi stiut din start ca asa va fi. Nu inteleg de ce trebuie sa comenteze mereu scursurile astea doua meciurile Stelei :headbang:

Lordul
27th September 2009, 20:32
trebuie?
de ce?

lasa sa vb fotbalul!
Medias a fost mai buna de ce esti GELOS?
:happy

Mediasul NU a fost cu nimic mai buna decat Dinamo... a avut parte doar de un arbitraj FAVORABIL

TeBat
27th September 2009, 20:32
e cam mult sa spui despre Gradinescu ca este "scursura"

YoYoyOi
27th September 2009, 20:33
ok, mi scuzi... scursurita, ca scursura e Vochin :rolleyes:

care poate sa-mi zica mie de ce joaca Ninu in Liga 1? Ca eu nu am reusit sa inteleg asta de cand a intrat el in fotbalul mare...

Q-Djyni
27th September 2009, 20:36
0-0 dupa 35 de minute.

Meci cu putine goluri ( posibil chiar fara)

TeBat
27th September 2009, 20:39
ok, mi scuzi... scursurita, ca scursura e Vochin :rolleyes:

care poate sa-mi zica mie de ce joaca Ninu in Liga 1? Ca eu nu am reusit sa inteleg asta de cand a intrat el in fotbalul mare...

intamplator,Vochin este un stelist infocat:rolleyes:

YoYoyOi
27th September 2009, 20:42
intamplator,Vochin este un stelist infocat:rolleyes:

pacat ca nu poti sa vezi cat de bine rad la faza asta =))

Marius
27th September 2009, 20:45
intamplator,Vochin este un stelist infocat:rolleyes:

da' halatu' cat mai e? :D

Doamne ce panarama e Ninu ala, sunt la Steaua II vreo 3 copii mult mai tari ca lesinatura aia...

TeBat
27th September 2009, 20:46
pai si "Super Steaua"?
eu stiu ca Vochin e autorul

Marius
27th September 2009, 20:48
Oare cati bani si-a tras de acolo? :D Si oricum cartea e facuta exclusiv din relatarile diversilor stelisti, el nu a facut decat sa adune acele marturii si sa le aseze in pagina.

Roddicted
27th September 2009, 20:49
de parca n-ai fi stiut din start ca asa va fi. Nu inteleg de ce trebuie sa comenteze mereu scursurile astea doua meciurile Stelei :headbang:

subscriu

m8k
27th September 2009, 20:51
FC Brasov-Tudor 0-0 la pauza!

delaparis
27th September 2009, 20:52
Hai Tudor cu "decizia" :drak: asa ca sa fim in tonul etapei :D

jonsnow
27th September 2009, 20:54
pai o sa bata spurky cu un 11 metri dat aiurea de tudor sau vreun offside la care nica se uita in tribuna..meciul asta e un "clasic" :D

Roddicted
27th September 2009, 20:54
FC Brasov-Tudor 0-0 la pauza!

ungur prost :rosu:

Leviss
27th September 2009, 20:56
Brasovul a fost peste Steaua in prima repriza si daca in repriza a doua vor evolua la fel eu cred ca brasovenii vor castiga fara probleme.

Roddicted
27th September 2009, 20:57
Brasovul fost peste Steaua in prima repriza si daca in repriza adoua vor evolua la fel eu cred ca brasovenii vor castiga fara probleme.

de acord.Daca era Baciu in locul lui Rada aveam deja cel putin un gol luat

m8k
27th September 2009, 20:57
ungur prost :rosu:

Vezi ca te vede ulysess si trece cu vederea! El are treaba acum cu trollingul pe threadurile CFR-lui!

Vladek
27th September 2009, 20:58
Foarte reusit banner : "Vinde - Pleaca - Mori" :D

Roddicted
27th September 2009, 20:58
sa ma sanctioneze cine vrea.Eu imi asum raspunderea pentru ceea ce scriu

nayram
27th September 2009, 21:00
0-0 norocos la pauza. Nici vorba de penalty cum latra toti pe toate posturile

Lexus.
27th September 2009, 21:01
intamplator,Vochin este un stelist infocat:rolleyes:

Si scursura aia de gradinescu (vorba lui yoyoyOi) ce e? un stelist si mai infocat:rolleyes:

Cat despre meci ramane cum am spus si inainte de incepera partidei: in romania fotbalul este dictat nu de valoare ci de bulan si de arbitru...dupa cum a decurs prima repriza numai bulanul si/sau arbitrul pot face ca steaua sa nu plece umilita de la Brasov...si "ingrdientele" necesare "istoricelor victorii steliste", prin prezenta lui tudor pe teren, sunt 100% indeplinite.;)

Marius
27th September 2009, 21:01
A iesit Ninu, inteligent "Lippi", ma intreb de ce l-a trimis titular :D

TeBat
27th September 2009, 21:04
Si scursura aia de gradinescu (vorba lui yoyoyOi) ce e? un stelist si mai infocat:rolleyes:


imi amintesc de un interviu dat de el in care spunea ca se simte mai "apropiat" de Stefan cel Mare...serios

Cipri
27th September 2009, 21:05
imi amintesc de un interviu dat de el in care spunea ca se simte mai "apropiat" de Stefan cel Mare...serios
Ala a fost la Cronica Carcotasilor :lol:
Era la misto :lol:

TeBat
27th September 2009, 21:10
chiar nu mai stiu unde am vazut...asta am tinut minte:D sincer nici nu ma intereseaza

mariomax
27th September 2009, 21:29
cat noroc....

rhadoo
27th September 2009, 21:31
steaua pune presiune pe brasov

Vladek
27th September 2009, 21:32
Bravo tudor. Cartonase pentru simulare, si la Stancu si la Hadnagy. Ar trebui mai multe, jucatorii romani nu vor sa renunte la tavaleala.

Marius
27th September 2009, 21:33
surdu imi aduce aminte de forma care l-a consacrat :D

iulian_1976
27th September 2009, 21:34
Ei ...si care este diferenta intre Surdu si Niculita ?!:rolleyes:

...de un an tot spun ca Surdu in conditii de tensune are o problema,oare conteaza la nivel inalt sau nu?!:shocked:

Vladek
27th September 2009, 21:36
Ei ...si care este diferenta intre Surdu si Niculita ?!:rolleyes:


Unul e mai simpatic, nu zic care :D

mariomax
27th September 2009, 21:36
ba sami bag lala, nu vrea sa intre!!!

Marius
27th September 2009, 21:36
io ma intreb ce "sustinatoare de efort" iau astia de la brasov de cad mereu dupa min 65-70. Adica niste tinerei ca Munteanu sau Ilyes care au zburdat in prima repriza, acum sunt lesinati... :D

Vladek
27th September 2009, 21:37
ba sami bag lala, nu vrea sa intre!!!

Face parte din "bulanul" Stelei :groggy:

Ess
27th September 2009, 21:38
ba sami bag lala,

asta-i de retinut! :D

rhadoo
27th September 2009, 21:38
ce tare,prost de da in bara si din offside

Gabriel28
27th September 2009, 21:38
Imi place cum joaca Rada in seara asta, si Szekely e ok

iulian_1976
27th September 2009, 21:39
...mie Surdu nu mi este simpatic.:D

Daca vrei sa bati o echipa mare din Europa nu o bati cu Surdu asta este clar:headbang:

Vladek
27th September 2009, 21:41
Dar o bati cu Nicolita ? ( PLease, sa nu aud de meciurile cu Galatasary )

Apropo, vorbeam de Nicolita ? Tocmai era sa ofere Brasovului victoria pe tava.

Marius
27th September 2009, 21:43
Uite ma ca nanel e bun, ce pasa de gol a dat :D

codrind
27th September 2009, 21:43
Brasovul NU are VIITOR.

A luat scheletul Rapidului. a mai plombat... dar cu viitori expirati.

Un an ... maxim doi... si Brasovul iar o va lua de la capat din liga a II-a....

Cipri
27th September 2009, 21:43
Alaturi de Craiova-Rapid 3-4 , Brasov-Steaua este cel mai frumos meci din acest campionat !

codrind
27th September 2009, 21:44
Alaturi de Craiova-Rapid 4-3, Brasov-Steaua este cel mai frumos meci din acest campionat !

Inseamna ca ai doar ANTENA 1...:confused:

cristi13
27th September 2009, 21:46
frumos meci

codrind
27th September 2009, 21:47
doar atat

Vladek
27th September 2009, 21:49
E bun si atat.

PS : Cu Tatarusanu, pierdeam si meciul asta. Zapata a scos vreo 3 goluri.

nayram
27th September 2009, 21:52
Frumoasa repriza a2a, rezultat echitabil

NeK
27th September 2009, 21:53
doar atat

Impusca-te si atat :)

Mnoh, ati mai vazut si voi ce inseamna fotbalul de clasa.
De cand nu ati mai vazut un asa meci? Atatea ocazii ?

Roddicted
27th September 2009, 21:54
Zapata asta face cateodata niste meciuri...Stancu parca a dormit tot meciul, dar era sa o bage in poarta.

Vladek
27th September 2009, 21:54
Ocaziile au aparut mai mult din balbaieli, de ambele parti, decat din cine stie ce fotbal.

iulian_1976
27th September 2009, 21:55
Dar o bati cu Nicolita ? ( PLease, sa nu aud de meciurile cu Galatasary )

Apropo, vorbeam de Nicolita ? Tocmai era sa ofere Brasovului victoria pe tava.

...ramai cu Surdu si Sekely:rolleyes:

BAK
27th September 2009, 21:56
din nou steaua fara victorie impotriva unei echipe de locurile 1-6

mariomax
27th September 2009, 21:57
egal meritat, chit ca trebuia sa fie cu goluri.
ziceti ce vreti, mie imi place cum joaca Steaua si cu stoicitza asta pe banca parca sunt mai calm...

NeK
27th September 2009, 21:57
Ocaziile au aparut mai mult din balbaieli, de ambele parti, decat din cine stie ce fotbal.

La ce meci te-ai uitat?
Ai uitat ce e ala fotbalul?
Daca da... mai foloseste DIGI Sport... vezi acolo adevaratele compionate...

TeBat
27th September 2009, 21:57
Steagu' poate termina sus

Radu
27th September 2009, 21:57
Azi am pierdut 2 puncte...:sleep:

NeK
27th September 2009, 21:59
Azi am pierdut 2 puncte...:sleep:

Zi merci ca am fost cu voi impotriva lui becali ;)
Eu zic ca ati castigat un punct, nu uita ca pe Tineretului nu a mai castigat nimeni din 2005

iulian_1976
27th September 2009, 22:00
Singurii jucatori care pot face diferenta la Steaua in meciuri de genul asta sunt Tanase si Banel.
Unul a fost schimbat celalalt a fost fundas dreapta.

...cand la capatul fazei este Surdu faza este ,,rezolvata,, :D

codrind
27th September 2009, 22:01
Impusca-te si atat :)?

Doar unul din "Orasul lu' Stalin" putea debita asa ceva...


]Mnoh, ati mai vazut si voi ce inseamna fotbalul de clasa.

Daca ai doar 2 clase...


De cand nu ati mai vazut un asa meci? Atatea ocazii ?

Zilnic in Liga I...

Radu
27th September 2009, 22:01
Singurii jucatori care pot face diferenta la Steaua in meciuri de genul asta sunt Tanase si Banel.
Unul a fost schimbat celalalt a fost fundas dreapta.

...cand la capatul fazei este Surdu faza este ,,rezolvata,, :D

Hai scuteste-ma cu cioara ta...:sleep:

Vladek
27th September 2009, 22:02
Singurii jucatori care pot face diferenta la Steaua in meciuri de genul asta sunt Tanase si Banel.
Unul a fost schimbat celalalt a fost fundas dreapta.


Corect... era cat pe ce sa faca Banel diferenta :D . A dat o pasa unui adversar la 5 metri de poarta. Magnifica. Direct, precis, fara ezitare :D

Lexus.
27th September 2009, 22:02
Surduuu!!!...surduuuu!!!!...surduuuuu!!!!:cry:

daca cei doi stelisti, gradinescu si voichin se excita la fel si cand sunt cu nevestele lor ar trebui sa le faca fericite:rolleyes:...dar am eu o banuiala ca mai tare ca ratarile din off-side ale lui surdu nu poate sa-i excite nimic:lol::lol::lol:

Am votat X, e un rezultat bun.

NeK
27th September 2009, 22:02
Doar unul din "Orasul lu' Stalin" putea debita asa ceva...



Daca ai doar 2 clase...



Zilnic in Liga I...
Daca meciurile care le vezi in liga I, ti-se par meciuri bune sa nu zicem excelente.... atunci esti doar un simplu privitor.

Radu
27th September 2009, 22:03
Zi merci ca am fost cu voi impotriva lui becali ;)

Adica?:cool:

Radu
27th September 2009, 22:04
Surduuu!!!...surduuuu!!!!...surduuuuu!!!!:cry:

daca cei doi stelisti, gradinescu si voichin se excita la fel si cand sunt cu nevestele lor ar trebui sa le faca fericite:rolleyes:...dar am eu o banuiala ca mai tare ca ratarile din off-side ale lui surdu nu poate sa-i excite nimic:lol::lol::lol:

Am votat X, e un rezultat bun.

Uite-l ma si pe cinebelu' imbecelu'...ce fericit e...

NeK
27th September 2009, 22:04
Adica?:cool:

adica, nu stiu daca ai auzit. Dar stadionul a catat contra lui Becali ;)
Asta a fost vorbita in galerie...
Pentru asta sa ziceti merci. Noua ne place fotbalul, vrem sa scapam de rebuturi

White Shadow
27th September 2009, 22:07
nu o mai dati in abureli ca a fost un meci extraordinar de spectaculos...magnific....etc......

nici la Fortuna Covaci sau Ariesul Turda din liga a doua nu am vazut asa ratari...

iulian_1976
27th September 2009, 22:07
Corect... era cat pe ce sa faca Banel diferenta :D . A dat o pasa unui adversar la 5 metri de poarta. Magnifica. Direct, precis, fara ezitare :D

...si o pasa de gol pentru Surdu.:D
Nu i nimic o sa va iasa pe gat cu Surdu,vin meciuri multe in cupele europene.

codrind
27th September 2009, 22:08
Daca meciurile care le vezi in liga I, ti-se par meciuri bune sa nu zicem excelente.... atunci esti doar un simplu privitor.

Copile... au fost MECIURI mai ADEVARATE in liga I decat acest nimic-la-nimic din aceasta seara. Ocazii ai la fiece meci... chiar si in liga a II-a...

NeK
27th September 2009, 22:09
Voi sunteti ca vreme, acum il adorati , acum il injurati.
Oare de ce a reusit totusi sa se afirme la Brasov? Poate ca aici nu se intampla tampeniile astea...

@shadow, daca nu a fost asa, atunci te uiti degeaba la fotbal.
Fotbalul se joaca pe goluri, daca nu sunt goluri, sunt ratari....

NeK
27th September 2009, 22:12
Copile... au fost MECIURI mai ADEVARATE in liga I decat acest nimic-la-nimic din aceasta seara. Ocazii ai la fiece meci... chiar si in liga a II-a...

Bine tati... invata sa vorbesti, ca sa iti arati varsta asta pe care oricum nu o ai.
Ai dreptate, au mai fost asa meciuri, prin ani 90'

valitudor
27th September 2009, 22:36
Meciul a fost frumos de privit, atat cat am vazut eu, dar ocaziile nu au aparut din cine stie ce faze lucrate, ci din aiureala fundasilor.

emil_bv
27th September 2009, 22:43
O repriza dominata de Steagu si una de Steaua. Pana la urma, rezultat echitabil. Meci frumos care se putea termina si 4-4
Zicea cineva inainte ca Stancu a fost schimbat. Corect, a fost schimbat dupa ce a intrat la pauza. Ori vi s-a rupt iar vedeta ori s-a suparat eurociobanul pe el si i-a dat un telefon lui Stoichita.

delaoltenia
27th September 2009, 22:47
am vazut un meci frumos,o prima repriza dominata clar de brasoveni si o a doua dominata de Steaua.
rezultat echitabil.

Lordul
27th September 2009, 22:47
ce ocazii au fost

codrind
27th September 2009, 22:47
Bine tati... invata sa vorbesti, ca sa iti arati varsta asta pe care oricum nu o ai.
Ai dreptate, au mai fost asa meciuri, prin ani 90'


Hai ca o dai in ... balarii...

Esti mai mult decat subiectiv... esti indoctrinat... oricum asta a fost "cantecul de lebada" a pseudo-echipei" de sub Tampa.

newcool
27th September 2009, 22:53
Meci frumos.Si primul in campionatu' asta in care Steaua chiar a jucat.Pana una alta remiza-i echitabila.Felicitari ambelor echipe pt spectacol.:ok:

moty
27th September 2009, 22:53
meci frumos.
lu surdu i-a spus cineva ca i s-a terminat imprumutul?

delaoltenia
27th September 2009, 22:58
...lu surdu i-a spus cineva ca i s-a terminat imprumutul?

o stie si el,a fost amenintat insa cu inundarea apartamentului. :D
e bun si egalul moty,in prima repriza sa zicem merci ca n-am luat vre-o doua,trei.
cel mai important lucru este faptul ca am inceput sa jucam ceva fotbal.
respect Stoichita.

moty
27th September 2009, 23:04
...sa nu ne grabim.

Radu
27th September 2009, 23:07
o stie si el,a fost amenintat insa cu inundarea apartamentului. :D
e bun si egalul moty,in prima repriza sa zicem merci ca n-am luat vre-o doua,trei.
cel mai important lucru este faptul ca am inceput sa jucam ceva fotbal.
respect Stoichita.

Azi am jucat fotbal pentru ca brasovenii nu s-au bagat cu fund-un poarta...
Probabil weekend-ul viitor o sa se vada ce fotbal jucam...avem meci cu bistrita acasa...
Cat despre meciul de la Twente...un meci greu...nu cred ca o sa luam bataie!

delaoltenia
27th September 2009, 23:07
...sa nu ne grabim.

e doar o constatare dupa trei meciuri conduse de Stoichita,sper sa nu ma insel.
Stoichita insa lucreaza cu materialul clientului,iar obiceiurile si pretentiile clientului le cunosti.

vlad1607
27th September 2009, 23:09
Duba,uita-te la joc...nu jucam nimic...

in r2 au jucat bine....

Lexus.
27th September 2009, 23:09
respect Stoichita.
Asta am apreciat mereu la voi ca sunteti constanti, ca si nea jiji:rolleyes: acum cateva zile l-ati injurat pe stoichita ca i-a luat locul lui Begodi, ca e sluga lu' nea jiji, ca...etc, etc...acum, dupa rasunatoarea/istorica victorie cu FC Bacau:cry: si "fabulosul" egal de la Brasov...respect stoichita:lol::lol::lol:

...Doamne fereste sa piarda steaua un meci doua, ca iar incepem sa auzim de obisnuitele "m**e", "pleaca", "sclavule", etc...

P.S. In meciul de astazi, daca brasovenii nu reduceau (inexplicabil de altfel) motoarele in repriza a doua...cred ca era plin thread-ul asta de "m**e stoichita" si tot tacamul...

Radu
27th September 2009, 23:10
in r2 au jucat bine....

Ca au cazut aia fizic...si ca nu s-au bagat cu fundu-n poarta...
Nu trebuie sa fi specialist ca sa iti dai seama ca nu prea ne iese nimic...

Radu
27th September 2009, 23:10
Asta am apreciat mereu la voi ca sunteti constanti, ca si nea jiji:rolleyes: acum cateva zile l-ati injurat pe stoichita ca i-a luat locul lui Begodi, ca e sluga lu' nea jiji, ca...etc, etc...acum, dupa rasunatoarea/istorica victorie cu FC Bacau:cry: si "fabulosul" egal de la Brasov...respect stoichita:lol::lol::lol:

...Doamne fereste sa piarda steaua un meci doua, ca iar incepem sa auzim de obisnuitele "m**e", "pleaca", "sclavule", etc...

cinebelu...ce a facut dinamo ieri?

vlad1607
27th September 2009, 23:11
Ca au cazut aia fizic...si ca nu s-au bagat cu fundu-n poarta...
Nu trebuie sa fi specialist ca sa iti dai seama ca nu prea ne iese nimic...

na ce vrei..nu pot sa fiu suparat pe jucatorii vostri :D

vlad1607
27th September 2009, 23:12
cinebelu...ce a facut dinamo ieri?

1.vezi ca ai gresit destinatarul
2.vezi ca esti offtopic :D
3.ce a facut Dinamo in ghencea acum vreo 3 saptamani ? :D

Radu
27th September 2009, 23:15
1.vezi ca ai gresit destinatarul
2.vezi ca esti offtopic :D
3.ce a facut Dinamo in ghencea acum vreo 3 saptamani ? :D

1.Nu am gresit niciun destinatar...lexus=cinebelu...o clona infecta...
2.Probabil ca sunt...
3.A batut...vreo problema?

delaoltenia
27th September 2009, 23:15
Asta am apreciat mereu la voi ca sunteti constanti, ca si nea jiji:rolleyes: acum cateva zile l-ati injurat pe stoichita ca i-a luat locul lui Begodi, ca e sluga lu' nea jiji, ca...etc, etc...acum, dupa rasunatoarea/istorica victorie cu FC Bacau:cry: si "fabulosul" egal de la Brasov...respect stoichita:lol::lol::lol:

...Doamne fereste sa piarda steaua un meci doua, ca iar incepem sa auzim de obisnuitele "m**e", "pleaca", "sclavule", etc...

P.S. In meciul de astazi, daca brasovenii nu reduceau (inexplicabil de altfel) motoarele in repriza a doua...cred ca era plin thread-ul asta de "m**e stoichita" si tot tacamul...

nu era cazul sa-mi citezi postul,am cu totul alte pareri.
te bagi in seama pur si simplu,stai in banca ta atata timp cat n-am ce discuta cu tine.

vlad1607
27th September 2009, 23:17
1.Nu am gresit niciun destinatar...lexus=cinebelu...o clona infecta...
2.Probabil ca sunt...
3.A batut...vreo problema?

1. nu sunt de acord :D
2.cu siguranta esti....:D
3. cum sa fie o problema ca a batut Dinamo in ghencea ? :D

Radu
27th September 2009, 23:22
1. nu sunt de acord :D
2.cu siguranta esti....:D
3. cum sa fie o problema ca a batut Dinamo in ghencea ? :D

3.Asta e se mai intampla...nu-i nicio problema...problema majora e cancerul fotbalului romanesc...

BlueEnergy
27th September 2009, 23:43
Mie unul mi-a placut meciul mai ales ca am vazut doar repriza a doua:D

Andrei_23
28th September 2009, 09:42
Ce dracu cauta Surdu asta la Steaua ? Zici ca-i beat cand fuge pe teren, o pacaleala de jucator...

Ferko
28th September 2009, 13:16
Cine a avut mai mult ghinion ? Cine a avut mai mult noroc ? Scor echitabil.

Sezione
29th September 2009, 10:29
Scor echitabil pana la urma..meci frumos...

danny91sv
29th September 2009, 14:58
Scorul a ramas asa multumita portarilor, si acelei interventii a lui Abrudan ...

Felicitari ambelor echipe, cel mai frumos meci de pana acum din Liga I ... si javre - Craiova a fost pe aproape ...

Sezione
29th September 2009, 15:00
Scorul a ramas asa multumita portarilor, si acelei interventii a lui Abrudan ...

Felicitari ambelor echipe, cel mai frumos meci de pana acum din Liga I ... si javre - Craiova a fost pe aproape ...

Cel mai frumos a fost de departe Craiova - rapid....

Lexus.
29th September 2009, 16:03
Felicitari ambelor echipe, cel mai frumos meci de pana acum din Liga I ... si javre - Craiova a fost pe aproape ...

"javre"-craiova???...aiurezi pustiulica, cand a jucat suceava la craiova???

vlad1607
29th September 2009, 16:09
3.Asta e se mai intampla...nu-i nicio problema...problema majora e cancerul fotbalului romanesc...

pai de ce mai tii cu cancerul ? :happy

Fedayn
29th September 2009, 16:10
Scorul a ramas asa multumita portarilor, si acelei interventii a lui Abrudan ...

Felicitari ambelor echipe, cel mai frumos meci de pana acum din Liga I ... si javre - Craiova a fost pe aproape ...

bhey muceo vorbeste frumos:angry: