PDA

View Full Version : Etapa 8: FC Timisoara – U Craiova 1-1



Pages : [1] 2

Vadim
21st September 2009, 11:10
data -

ora -

discutii inainte si dupa meci

grande
21st September 2009, 11:41
bat verisorii la cel putin 3 goluri diferenta !

stiintacv
21st September 2009, 12:19
In sfarsit o veste buna!Mocofanu nu mai e antrenorul Stiintei,deci poate dam lovitura la Timisoara?!

Rossi
21st September 2009, 12:27
X2 ...

malexoid
21st September 2009, 12:37
In sfarsit o veste buna!Mocofanu nu mai e antrenorul Stiintei,deci poate dam lovitura la Timisoara?!

nu!
suntem prieteni...pana la meciul direct! va batem si dupa aceea reluam amicitia :) sunteti bineveniti la 77 mititei, la fel de multe beri...

stiintacv
21st September 2009, 12:38
offff,si eu credeam ca facem de un blat.

malexoid
21st September 2009, 12:44
offff,si eu credeam ca facem de un blat.

noi 2 da...la carciuma de langa stadion, iti fac cadou si un fular (chiar 2, sa-i duci una amicei mele din craiova), in ce priveste partida...hmmm:headbang:... e greu sa uitam cum ne-ati umilit cand ne menajam echipa pentru finala cupei.

delaoltenia
21st September 2009, 12:46
x2.

Lordul
21st September 2009, 12:47
x solist 0-0 sau 1-1

papaletto2000
21st September 2009, 12:52
meci greu, dar deplasare frumoasa in capitala suporterilor! respect!

Leo
21st September 2009, 12:57
1-1

malexoid
21st September 2009, 12:59
meci greu, dar deplasare frumoasa in capitala suporterilor! respect!

"capitala suporterilor" ori cum o numesti tu, va respecta...aveti aici o multime de simpatizanti, sunteti bineveniti! asa ne simtim si noi in banie. fie sa fie un meci frumos!

malexoid
21st September 2009, 13:07
1-1
:)...cam asta v-ar conveni, timisorenilor?
stai linistit ca ii batem!

stiintacv
21st September 2009, 13:08
FC Timișoara - Universitatea Craiova, ora 21, GSP TV

Sezione
21st September 2009, 13:22
Cu gafele deja anotlogice din apararea noastra nu vad cum am scoate mai mult decit un egal... O sa fie un meci frumos ca deobicei intre noi... Un lucru e sigur ....daca ne subestimeaza, Timiosara o sa aiba o surpiza..acum avem si antrenor. Nu vad cum ar schimba radical jocul in cateva zile dar cel putin e in stare sa rezctioneze corespunztor cu realitatea din teren...

malexoid
21st September 2009, 13:44
Cu gafele deja anotlogice din apararea noastra nu vad cum am scoate mai mult decit un egal... O sa fie un meci frumos ca deobicei intre noi... Un lucru e sigur ....daca ne subestimeaza, Timiosara o sa aiba o surpiza..acum avem si antrenor. Nu vad cum ar schimba radical jocul in cateva zile dar cel putin e in stare sa rezctioneze corespunztor cu realitatea din teren...

e singura data cand ma abtin sa postez: "Forza Stiinta", fie ce o fi...nici 3 diferenta nu ar fi rau!

Lordliv
21st September 2009, 15:00
editia trecuta ati avut nevoie de puncte la craiova.
le-ati luat!;)
acum avem noi nevoie de puncte.
le vom lua. punct:rolleyes:

*Coco*
21st September 2009, 15:01
In ultimele 5 meciuri disputate pe terenul vostru ne-ati batut o singura data si asta sezonul trecut cu 1-0 cand meciul a fost BLAT...

dardar_3
21st September 2009, 15:53
1 solist
Situatia Craiovei inca nu e maro pentru ca FC Timisoara sa se dea la o parte. :ok:

Sezione
21st September 2009, 16:55
1 solist
Situatia Craiovei inca nu e maro pentru ca FC Timisoara sa se dea la o parte. :ok:

Nici nu o sa fie maro ..sint 10 echipe in liga 1 care sint sub noi si daca jucam fara antrenor...cum am facut-o de fapt pana acum..

Ferko
21st September 2009, 17:08
Depinde de Lung Jr. Daca prinde o zi buna Craiova nu pierde, altfel cred ca iese 1.

YoNuTzz
21st September 2009, 17:10
meci interesant...cred totusi ca va fi castigat de timisoara

Nightwish
21st September 2009, 17:16
Cred ca va castiga Timisoara la vreo 2 goluri diferenta...

six
21st September 2009, 19:50
orice rezultat in afara de victorie este considerat esec la noi asa ca 1 solist ;) shi asa va fii :yeah:

stiintacv
21st September 2009, 20:47
orice rezultat in afara de victorie este considerat esec la noi asa ca 1 solist ;) shi asa va fii :yeah:

De unde stii?:P

malexoid
21st September 2009, 20:56
De unde stii?:P

stie el ce stie...lasand gluma, exista o diferenta de lot, de valoare...poate ca de valoare nu atata de mare, insa la voi sunt tulburari in sanul lotului.
ps: fereste-te de verdictul barbarellei!

stiintacv
21st September 2009, 21:00
stie el ce stie...lasand gluma, exista o diferenta de lot, de valoare...poate ca de valoare nu atata de mare, insa la voi sunt tulburari in sanul lotului.
ps: fereste-te de verdictul barbarellei!

Daca ma intrebai ieri cat cred ca se termina meciul,spuneam ca ne dati 5-0,dar azi am aflat cea mai buna veste posibila,faptul ca nu mai e MOCOFANU antrenor la noi,si deodata am devinit optimist,o sa aveti un meci mult mai greu decat va asteptati,mai ales ca jucati cu cea mai imprevizibila echipa din campionat!;)

malexoid
21st September 2009, 21:07
Daca ma intrebai ieri cat cred ca se termina meciul,spuneam ca ne dati 5-0,dar azi am aflat cea mai buna veste posibila,faptul ca nu mai e MOCOFANU antrenor la noi,si deodata am devinit optimist,o sa aveti un meci mult mai greu decat va asteptati,mai ales ca jucati cu cea mai imprevizibila echipa din campionat!;)

stim asta, si o parte din noi mai stim ca jucam si cu cea mai frumoasa echipa din campionat...(desigur Poli nu intra in ecuatia asta), tocmai ca ne vom lua masuri!
vi la meci?

stiintacv
21st September 2009, 21:11
Nu vin la meci.

malexoid
21st September 2009, 21:13
Sa speram ca masurile sa nu se potriveasca;)Mai vorbim dupa meci.

sigur, bajetzii se strang in centru dupa victorie, te invit la o Timisoreana :P, as sta cu tine, dar am cardul in T2

newcool
21st September 2009, 22:47
bah cate dulcegarii aici.:groggy:..un hellas,va rog.:P

nayram
21st September 2009, 23:16
meci de x2, oltenii vin mai motivati

drughi
22nd September 2009, 02:07
0-0 timisoara nu joaca nimic pe atac mai scot un 1-0 cu noroc uneori

TeBat
22nd September 2009, 09:18
1 solist

barbarella
22nd September 2009, 10:37
De unde stii?:P

De fapt e simplu: Poli pierde foarte greu pe teren propriu, in plus baietii nostri n-au jucat acasa de mult timp, deci se vor mobiliza exemplar la meciul asta. Pe langa toate, Sabau mai are un as in maneca. De partea lor, oltenii au schimbarea asta de antrenor, care in general produce un soc la echipa si e urmata de un joc bun. Dar nu e destul ca sa o bata pe Poli acasa. Deci 1 solist si ii asteptam cu multa placere pe suporterii Stiintei care, in afara de fratii nostri rapidisti, sunt cea mai frumoasa galerie pe care am vazut-o la Timisoara.

manu10
22nd September 2009, 10:55
0-0 timisoara nu joaca nimic pe atac mai scot un 1-0 cu noroc uneori
asta e,
batem si de data asta :P

barbarella
22nd September 2009, 11:02
ps: fereste-te de verdictul barbarellei!

Pentru ca am spus ca batem la Vaslui? :P Eram sigura ca batem acolo, iar in poll doar trei persoane votasera 2 solist, eu am fost a patra. :D

Sezione
22nd September 2009, 11:03
De fapt e simplu: Poli pierde foarte greu pe teren propriu, in plus baietii nostri n-au jucat acasa de mult timp, deci se vor mobiliza exemplar la meciul asta. Pe langa toate, Sabau mai are un as in maneca. De partea lor, oltenii au schimbarea asta de antrenor, care in general produce un soc la echipa si e urmata de un joc bun. Dar nu e destul ca sa o bata pe Poli acasa. Deci 1 solist si ii asteptam cu multa placere pe suporterii Stiintei care, in afara de fratii nostri rapidisti, sunt cea mai frumoasa galerie pe care am vazut-o la Timisoara.

Poli e o echipa solida ... pierde greu ... dar jocul nu straluceste ... va cam apropiati de Unirea ca stil..e eficace dar cam urat.... de multe ori G. Bucur si katamian v-au scos cu fata curata dupa meciuri urate prin realizari personale... Plus ca exista si la voi evolutii fluctuante..ca la noi...e posibil orice....1x2...cu toate ca inca sint neincrezator intr-o schimbare radicala a jocului echipei, deci mai mult merg pe 1...

Crai_oltean
22nd September 2009, 12:52
bat verisorii la cel putin 3 goluri diferenta !Poate ne spui si cand s-a intamplat asta ultima data ... :o:

malexoid
22nd September 2009, 15:30
Poli e o echipa solida ... pierde greu ... dar jocul nu straluceste ... va cam apropiati de Unirea ca stil..e eficace dar cam urat.... de multe ori G. Bucur si katamian v-au scos cu fata curata dupa meciuri urate prin realizari personale... Plus ca exista si la voi evolutii fluctuante..ca la noi...e posibil orice....1x2...cu toate ca inca sint neincrezator intr-o schimbare radicala a jocului echipei, deci mai mult merg pe 1...

fi realist si intelege odata ca e de preferat jocului full spectaculos, boem. sunt satul sa fiu in pragul infarctului la fiecare joc al nostru...asta din '80 incoa! la acea vreme, singura satisfactie era sa rezistam 2 ani consecutivi in prima liga...si desigur promovarea care urma :)

PS: care e bucuria cand ma bat tziganii cu 3-4 pe propriu-mi stadion? prefer un 1-0 pragmatic si punctele de rigoare!

newcool
22nd September 2009, 18:49
fi realist si intelege odata ca e de preferat jocului full spectaculos, boem. sunt satul sa fiu in pragul infarctului la fiecare joc al nostru...asta din '80 incoa! la acea vreme, singura satisfactie era sa rezistam 2 ani consecutivi in prima liga...si desigur promovarea care urma :)

PS: care e bucuria cand ma bat tziganii cu 3-4 pe propriu-mi stadion? prefer un 1-0 pragmatic si punctele de rigoare!

Mai usor cu apelative din astea...Iti era greu sa scrii aradenii in loc de tiganii?

six
22nd September 2009, 19:30
am zis 1 ;) fara icsuri shi doiuri :sleep:

malexoid
22nd September 2009, 21:28
Mai usor cu apelative din astea...Iti era greu sa scrii aradenii in loc de tiganii?

:) nu fi paranoic newcool, nu ma refeream la voi! cand o fac, o spun pe fatza!
era vorba de ultimul lor meci!

newcool
22nd September 2009, 21:51
:) nu fi paranoic newcool, nu ma refeream la voi! cand o fac, o spun pe fatza!
era vorba de ultimul lor meci!
aha! am inteles io gresit,escusemoa:) bine ca ti-am dat si report post pe chestia asta:cry::cry:
p.s.
da' parca erati frati cu aia de la Rapid?:rolleyes:

malexoid
22nd September 2009, 22:20
aha! am inteles io gresit,escusemoa:) bine ca ti-am dat si report post pe chestia asta:cry::cry:
p.s.
da' parca erati frati cu aia de la Rapid?:rolleyes:

eu nu pot fi "frate" cu nimeni, am unele simpatii (Stiinta, chiar si voi faceti parte+ FTC) dar cam atat! nici nu pot fi de acord cu iubirea asta...nu vad cum poti simpatiza echipa cucureshteana ori ei pe tine...
sunt patriot loco, tot ce e mai departe de DKMT nu are valoare...except oltenii. au avut tupeu sa loveasca-n mitici cand noi nu aveam puterea necesara...ii admir pentru asta!

Grecu_
23rd September 2009, 09:15
Mai degraba esti limitat loco...

six
23rd September 2009, 22:22
3-2 :ok:;)mizam pe "dorel" :D

Blu3 Lion
23rd September 2009, 22:41
3-2 :ok:;)mizam pe "dorel" :D
:yeah:Dorel e pacifist de fel...mai ales cand joaca in aparare,iar cum Gaman isi bate cuie in cap prin cupa totul e posibil:rosu:Gol o sa dam sigur...necunoscuta din ecuatie este apararea!

whiteLion
23rd September 2009, 23:08
noi 2 da...la carciuma de langa stadion, iti fac cadou si un fular (chiar 2, sa-i duci una amicei mele din craiova), in ce priveste partida...hmmm:headbang:... e greu sa uitam cum ne-ati umilit cand ne menajam echipa pentru finala cupei.

poate va prindem si acum k va pregatiti pentru meciul cu dinamo:D..... dinamo zagreb!

malexoid
24th September 2009, 13:29
poate va prindem si acum k va pregatiti pentru meciul cu dinamo:D..... dinamo zagreb!

:) nu mai e nevoie...echipa noastra a 3-a (cea care a jucat ieri cu virushii verzi), nu parea sa fie prea obosita la sfarsitul partidei, vor putea duce 90 min si impotriva voastra...iar echipa de baza sa se menajeze pentru EL

Crai_oltean
24th September 2009, 15:38
Magera joaca la echipa a 3-a ? :rolleyes:

malexoid
24th September 2009, 15:51
Magera joaca la echipa a 3-a ? :rolleyes:

mai prinde uneori cateva minute si la a 1-a...

six
24th September 2009, 19:20
poate va prindem si acum k va pregatiti pentru meciul cu dinamo:D..... dinamo zagreb!stai linistit :D aia sunt sub voi :P deci importanta are meciul de sambata ;)pe care il vom castiga fara probleme :cool:

stiintacv
24th September 2009, 19:25
pe care il vom castiga fara probleme :cool:

asta nu imi place,ca ne luati la pret de matineu:(

six
24th September 2009, 19:36
..pai mititelu' zicea ceva de taramul fagaduintei shi bull shituri din astea......sau tot face referire la trecut ca un ******* care traieste cu trecutu' :D....nu va faceti probleme conform"palmaresului" veti castiga fara probleme......;)
3-1 :ok:

stiintacv
24th September 2009, 19:39
bine,dar trebuia sa te uiti si la toata declaratia,totusi declaratia lui muicelu a fost de bun simt, a zis ca e o mare performanta sa pleci neinvins de la Timisoara.

six
24th September 2009, 19:57
......totusi declaratia lui muicelu a fost de bun simt, a zis ca e o mare performanta sa pleci neinvins de la Timisoara.corect :ok: doua diferenta ;)

Cipri
24th September 2009, 20:22
Diferenta dintre cele 2 echipe este mare ....
Daca scapam cu 2 suntem sefi :D
1 solist

barbarella
24th September 2009, 22:50
asta nu imi place,ca ne luati la pret de matineu:(

De fapt nu facem asta, mai glumim aici, ne mai tachinam, dar in realitate va respectam si nu uitam ca Stiinta chiar joaca fotbal.

whiteLion
25th September 2009, 00:56
De fapt nu facem asta, mai glumim aici, ne mai tachinam, dar in realitate va respectam si nu uitam ca Stiinta chiar joaca fotbal.

poate isi aduc aminte la timisoara cum se joaca fotbal k noua nu ne-au demonstrat asta pana acum, au uitat din primavara totul ...... suntem cei mai dezamagiti suporteri din liga 1:(

barbarella
25th September 2009, 03:56
Eu as prefera sa isi aminteasca DUPA meciul cu noi daca se poate. :P
Stiu ca sunteti dezamagiti, dar fruntea sus, dupa dezamagiri vin si bucuriile. Cand noi primeam celebrele 8 goluri de la Steaua, nici nu visam ca, dupa cativa ani, vom elimina pe Sahtior si vom juca cu Ajax. Sa nu uitam ca nationala de tineret incepe cu pustii Stiintei. N-ati avut antrenor, dar aveti jucatori de valoare, bucuriile sunt pe drum, nu trebuie decat sa sustineti echipa si sa aveti rabdare. ;)

valitudor
25th September 2009, 06:17
bine,dar trebuia sa te uiti si la toata declaratia,totusi declaratia lui muicelu a fost de bun simt, a zis ca e o mare performanta sa pleci neinvins de la Timisoara.

Hmmm, habar n-am avut de asta. Inseamna ca noi facem performanta de zeci de ani si vom mai face in continuare, ce putin pentru 10 ani.

Bate Craiova sa moara de oftica Barbarella :D
2 solist la 2 diferenta

Grinco
25th September 2009, 06:20
Stadion plin, meci fain, victorie Poli:D
PS Vali, cum de esti asa matinal?

valitudor
25th September 2009, 06:25
OFF Azi am bagat ore suplimentare
Adica sunt portar, cum ar spune Hingheru :D

Grinco
25th September 2009, 06:27
Pai spor la treaba, in cazul asta. Eu ma bag la somn, ca am sarbatorit destul:D

valitudor
25th September 2009, 06:41
Gata restantele, ma? :D
In cateva ore ajung si eu la odihna. Somn usor :)

Grinco
25th September 2009, 06:51
Gata licenta si faculta:D
Somn usor si tie cand o fi ;)

valitudor
25th September 2009, 07:04
He he, felicitari doctore si multa bafta in cariera!/hello

Crai_oltean
25th September 2009, 11:05
mai prinde uneori cateva minute si la a 1-a...La fel si Parks, nu ?
..pai mititelu' zicea ceva de taramul fagaduintei shi bull shituri din astea......sau tot face referire la trecut ca un ******* care traieste cu trecutu' :D....nu va faceti probleme conform"palmaresului" veti castiga fara probleme......;)
3-1 :ok:Cam asa gandeam si noi ... suntem favoriti, datorita palmaresului.
asta nu imi place,ca ne luati la pret de matineu:(Mie chiar imi convine.

malexoid
25th September 2009, 11:52
[QUOTE=Crai_oltean;2770977]La fel si Parks, nu ?QUOTE]

nu fi chitzibushar, cat a jucat Parks?
Parks (mai) niciodata nu e titular, riscam sa-l dezmembram daca-l tinem 90 minute in teren :headbang:

papaletto2000
25th September 2009, 12:34
meci tipic intre o echipa tehnica, dar inconstanta si indisciplinata tactic - craiova, si una extrem de bine asezata in teren, masiva si cu putine realizari tehnice. daca e capabil sa il anihileze cineva pe bucur, atunci avem sanse, altfel nu e de bine, pentru ca orice mica gresala va fi taxata rapid de echipa lui sabau. tric apoate fi chei ameciului si apararea, deci! hai craioba si .uie dinamo!

barbarella
25th September 2009, 14:12
Bate Craiova sa moara de oftica Barbarella :D
2 solist la 2 diferenta

Nici tu nu crezi ce spui. :D De fapt vad ca ai votat X in poll. ;)

spinU
25th September 2009, 14:34
Cum sezonu' trecut, odata cu meciul de la Tm a inceput declinul, sezonul asta o sa inceapa ascensiunea

ady4u
25th September 2009, 17:47
Cum sezonu' trecut, odata cu meciul de la Tm a inceput declinul, sezonul asta o sa inceapa ascensiunea

Sa te-auda Dumnezeu' Fotbalului... da' e cam greu! Costitele M&F au o grija mai mare de creasta decat sa dea gol sau sa se bucure pt. el... ai sa vezi!:angry:

valitudor
25th September 2009, 18:31
Nici tu nu crezi ce spui. :D De fapt vad ca ai votat X in poll. ;)

N-am vrut sa-mi expun sentimentele chiar asa pe fata :D

six
25th September 2009, 20:53
vali...sa inteleg ca te"dai" la barby :D ahh.....:happy
3-1 ;)

valitudor
25th September 2009, 21:31
Nu, ai inteles gresit :)
Insa daca vine prin Bistrita, am sa obtin o exceptie de la nevasta si promit s-o plimb o zi prin parc,mergem la un film, vedem un meci etc. E clar ca avut ceva experiente neplacute cu un dinamovist si ma simt dator sa-i schimb parerea despre noi :D

livache67
25th September 2009, 22:43
Respect Timisoara !Dar cred ca va fi un X 2 de data asta.Sper ca va fi un meci deschis si spectaculos cu multe faze de poarta si cel mai bun sa invinga(sper sa fim noi aia),dar si un egal ar fi f bun pt noi.Ca si suporteri timisorenii sunt bineveniti oricand in Banie si pot sta oricand in afara tarcului alaturi de noi fara probleme.Cu altii de la alte echipe e mai.....GREU!
Bafta Craiova,bafta Timisoara si FAIR PLAY!

Denis
26th September 2009, 07:56
1 solist. Asta in caz de nu va prinde Costea o zi buna.

purpleheart
26th September 2009, 18:50
Avem mare nevoie de-o victorie clara !
Forza Viola ! :yeah:

barbarella
26th September 2009, 19:13
Nu, ai inteles gresit :)
Insa daca vine prin Bistrita, am sa obtin o exceptie de la nevasta si promit s-o plimb o zi prin parc,mergem la un film, vedem un meci etc. E clar ca avut ceva experiente neplacute cu un dinamovist si ma simt dator sa-i schimb parerea despre noi :D

Experiente sau interactiuni zero, dinamovistii nu sunt my homies. :D
Singurul lucru de care m-ai convinge e ca tu esti exceptia de la regula, iar asta am constatat-o demult. ;) Metaforic vorbind, un diamant ratacit intr-o caruta cu balegar, ramane diamant si isi pastreaza stralucirea intacta, dar nu innobileaza balegarul. :P
OT Va fi un meci frumos, impotriva unui adversar pe care l-am respectat intodeauna. :ok:

crissis
26th September 2009, 19:13
juvetii vor lua cele trei puncte

danny91sv
26th September 2009, 20:16
Ma cam plictiseste jocul, antijocul Timisoarei, si faptul ca au o ocazie si inving ... 8-| ... [ meciu' cu Vaslui ] .
Egal sau victorie Craiova ...
Stie cineva cam cand ar reveni Dananae ?
Pierde tot turul ?

Duba
26th September 2009, 20:20
Craiova dupa acest meci s-ar putea sa ramana pe loc retrogradabil. Si cand te gandesti ca oltenii aveau ganduri marete in acest campionat.

*Coco*
26th September 2009, 21:46
Gooooooooooooooooooooool

Cipri
26th September 2009, 21:53
Ce gol a inscris Mihai Costea :yeah::yeah::yeah:
Sper sa o tinem tot asa si in partea secunda ! :D

THE HUN
26th September 2009, 21:55
rezultat la pauza normal,la ce s-a jucat in prima repriza

Lexus.
26th September 2009, 21:59
Metaforic vorbind, un diamant ratacit intr-o caruta cu balegar, ramane diamant si isi pastreaza stralucirea intacta, dar nu innobileaza balegarul. :P

Metaforic, nemetaforic...nu e cazul vostru, ca nu aveti nici macar diamantul care sa "innobileze":happy

ON TOPIC: Oltenii vor da o mica lectie de fotbal astazi, mediocrei echipe care joaca fraudulos in Liga 1 in locul adevaratei politehnica.

*Coco*
26th September 2009, 22:06
Sa joci acasa si sa nu ai un sut pe poarta 45 de min e rusinos rau de tot

crissis
26th September 2009, 22:20
`daca valideaza golul arbitrul este un handicapat . a fost clar fault la portar

Roddicted
26th September 2009, 22:20
cine e arbitrul asta?

alin_cv
26th September 2009, 22:20
[...] fault la portar in 6 metrioi [...]

crissis
26th September 2009, 22:21
un ******* handicapat acest arbitru
sa mai zica porcul ala de jabba ca il mai dezavantajeaza arbitrii . un gol facut cadou timisorenilor

El Pistolero
26th September 2009, 22:22
gol valabil clar trebuia si eliminare la fraierul ala de la Craiova,acuma il elimina tot pe ala de la Timisoara:rosu::headbang:

alin_cv
26th September 2009, 22:23
[...]

gica
26th September 2009, 22:23
Nu poti la nesfarsit sa pacalesti fotbalul.....indiferent de antrenorul avut, acelasi joc pentru timisoreni.Sau se pare ca se poate:1-1!

El Pistolero
26th September 2009, 22:26
rapid si timisoara manjite cu ***** muistelor

unde te crezi desteptule?

crissis
26th September 2009, 22:26
timisoara este o echipa umflata de presa , la fel ca si ala care ii conduce, la fotbal insa sunt niste pacalici

Roddicted
26th September 2009, 22:26
Sunt vai de capul lor.Dar au norocul de partea lor

El Pistolero
26th September 2009, 22:31
astia in 10 fac misto de Craiova:happy

danny91sv
26th September 2009, 22:33
1-1 deocamdata ... M. Costea si Mera.

*Coco*
26th September 2009, 22:44
A avut dreptate Mititelu cand a cerut sa fie schimbat arbitrul..

El Pistolero
26th September 2009, 22:44
cu bulan au oltenii

mda un egal nemeritat scos de Craiova

Marius
26th September 2009, 22:52
in ultimele minute a zis ala de 10 ori mihai stoica :happy

crissis
26th September 2009, 22:52
timisorenii sa multumeasca handicapatului de arbitru pentru ca nu i-a lasat sa piarda.

Denis
26th September 2009, 22:53
Bai da Gradinescu asta e handicapat? Cred ca a zis de vreo 20 de ori Mihai Stoica in loc de Mihai Costea.

El Pistolero
26th September 2009, 22:56
timisorenii sa multumeasca handicapatului de arbitru pentru ca nu i-a lasat sa piarda.

:happy:happy
tu ai vazut alt meci mah,trebuie sa elimine un jucator de la craiova nu de la timisoara,da si asa in 10 a dominat clar timisoara partida,daca nu era eliminat se termina vreo 4-1

Denis
26th September 2009, 22:56
cu bulan au oltenii

mda un egal nemeritat scos de Craiova

Punct scos nemeritat de Timisoara poate. Craiova a dat un gol frumos, iar la golul Timisoarei se putea da falut la portar.

m8k
26th September 2009, 22:56
Ce arbitru penibil! Asta clar ca nu a fost rau intentionat, dar prost cu carul!
mihai stoica ......il ling pe ala in cur incat deja il vad si in teren!:lol:
Meci frumos, pacat de arbitraj!

Denis
26th September 2009, 22:57
:happy:happy
tu ai vazut alt meci mah,trebuie sa elimine un jucator de la craiova nu de la timisoara,da si asa in 10 a dominat clar timisoara partida,daca nu era eliminat se termina vreo 4-1

Aberezi raul.:(

crissis
26th September 2009, 22:58
las-o balta golul timisorenilor a fost facut cadou de arbitru . ai vazut semnele de pe piciorul lui trica
juvetii au fost clar defavorizati de arbitraj :rosu:

El Pistolero
26th September 2009, 22:58
Aberezi raul.:(

eu aberez da cand timisoara in 10 a avut 4 ocazii clare :rolleyes:

de pe reluare nu se vede ca a fost fault la portar

*Coco*
26th September 2009, 22:58
Ce sa ii ceri unui taran din tiganie?
Dupa nume se vede ca e ciocolatiu de culoare

gica
26th September 2009, 22:58
Rezultat echitabil....la golul egalizator nu mi s-a parut fault.Doar Lung a fost naiv!

Cipri
26th September 2009, 23:00
cu bulan au oltenii

mda un egal nemeritat scos de Craiova
Cum poti sa spui asta ?
Ai vazut meciul cap-coada ?
Dute si culca-te esti total pe langa ...

ON : Craiova a facut cel mai bun meci in acest sezon , chiar daca rezultatul nu spune asta . Timisoara a contat doar pe contraatac .

*Coco*
26th September 2009, 23:00
Rezultat echitabil....la golul egalizator nu mi s-a parut fault.Doar Lung a fost naiv!

Adevarat a scapat mingea, dar 9/10 arbitri la acea faza dadeau fault la portar, era in careul lui

stiintacv
26th September 2009, 23:00
daca ala nu e fault la portar atunci eu sunt popa,referitor la meci lipsa total de fair-play a publicului timisorean care ne-au strigat mai multe lucruri urate,da lasa ca mai e si returul.

THE HUN
26th September 2009, 23:00
prima oara am crezut si eu ca a fost fault la portar,dar la reluare s-a vazut clar ca nimeni nu l-a atins pe lung jr.a fost greseala lui.mera a luat rosu poate meritat la intrarea aceia dar cred ca a fost o intrare neglijenta.in schimb mitchell trebuia sa fie la dusuri cu mult inaintea lui.dupa ocazii cred ca este un rezultat echitabil

Denis
26th September 2009, 23:00
A castigat echipa care a meritat, si gata.:D

stiintacv
26th September 2009, 23:01
Adevarat a scapat mingea, dar 9/10 arbitri la acea faza dadeau fault la portar, era in careul lui

bravo Coco ,90% din arbitrii dadeau fault la faza aia.

El Pistolero
26th September 2009, 23:01
Cum poti sa spui asta ?
Ai vazut meciul cap-coada ?
Dute si culca-te esti total pe langa ...

ON : Craiova a facut cel mai bun meci in acest sezon , chiar daca rezultatul nu spune asta . Timisoara a contat doar pe contraatac .

vai de capu vostru mah,matineu va asteapta voi nu vedeti ca nu jucati nimic,sau va place sa va mintiti singuri?

Cipri
26th September 2009, 23:03
vai de capu vostru mah,matineu va asteapta voi nu vedeti ca nu jucati nimic,sau va place sa va mintiti singuri?
Tu cred ca ai ceva cu ,,U Craiova" . Totusi prostia de care dai dovada iese in evidenta chiar daca tu nu iti dai seama :D Uita-te ce spun si ceilalti useri si dupaia sa vorbesti ! ! !

stiintacv
26th September 2009, 23:05
cu bulan au oltenii

mda un egal nemeritat scos de Craiova

[...]

crissis
26th September 2009, 23:05
mitchel a fost criminal , mia adus aminte de pepe de la madrid in meciul cu getafe cand a facut ko 2 adversari

YoYoyOi
26th September 2009, 23:06
Pai la o hotie de genul asta la ce reactii sa te astepti. Mitchell a gresit doar destinatarul, trebuia sa-l ia la pumni pe Bordeanu

Cipri
26th September 2009, 23:07
ARON HUZU , fost sef CCA : ,,Trebuia sa se dea fault la portar"

El Pistolero
26th September 2009, 23:08
mda esti cam prost tu ce mm de meci ai vazut ba phulaa?!

ala in care nu ati jucat nimic mah:happy
adevarul doare stiu:D
@cipri nu ma intereseaza parerera altora despre mine,cine a avut ochi sa vada,a vazut ca timisoara per total a fost echipa mai buna jucand o repriza in 10

stiintacv
26th September 2009, 23:08
Cipri unde vazusi declaratia spune-mi sursa.

crissis
26th September 2009, 23:09
faultul la portar este clar arbitrul a fost rau intentionat

m8k
26th September 2009, 23:11
Marii circari ai televiziunii dupa oierul saf, mititelu si iancu au inceput showul ieftin!
Culmea ca tocmai grasul hidos de la timisoara l-a facut ticalos pe marica ca a trisat si uite acum jucatorii lui triseaza! Fault la portar si rosu indiscutabil lui mitchell!

Lexus.
26th September 2009, 23:12
daca ala nu e fault la portar atunci eu sunt popa,referitor la meci lipsa total de fair-play a publicului timisorean care ne-au strigat mai multe lucruri urate,da lasa ca mai e si returul.
Astia sunt ei:headbang: atat ii duce capul nu ai ce sa le ceri:rolleyes:

o...oo...ooooo!:cry: incantatii ca la sectele din Africa si marlanii aruncate adversarilor..."cea mai frumoasa galerie":happy:happy:happy

Dupa meciul asta timisoara se pregateste de meciul cu Dinamo, care trebuie sa vina in curand, cand vor lua iar obisnuita umilinta:ok:

Cipri
26th September 2009, 23:12
Cipri unde vazusi declaratia spune-mi sursa.
La gsptv :)

valitudor
26th September 2009, 23:12
A fost fault la portar. De asemenea, trebuia sa dea si vreo 2 cartonase rosii. Penibili arbitri mai avem

Grinco
26th September 2009, 23:13
Sa ma cac pe organizarea de la meciul asta si pe Chivorchian. Am intrat in minutul 25 pe stadion, iar cateva mii mai erau inca la cele 3 (trei) case de bilete deschise

valitudor
26th September 2009, 23:15
Ce seara misto. Borcea si Mititelu urla pe toate posturile Bleah...
Maine apare si Gigi :D

Grinco
26th September 2009, 23:15
Astia sunt ei:headbang: atat ii duce capul nu ai ce sa le ceri:rolleyes:

o...oo...ooooo!:cry: incantatii ca la sectele din Africa si marlanii aruncate adversarilor..."cea mai frumoasa galerie":happy:happy:happy

Aceleasi dume de baie repetate la nesfarsit :D

crissis
26th September 2009, 23:18
La gsptv :)

acolo era huzu si nu avram :ok:

*Coco*
26th September 2009, 23:20
Sa iti bagi p--- in el de arbitraj si in *****ul de il conduce.Mititelu cand a cerut schimbarea arbitrului a fost luat la misto.
Iar despre prostul ala de zice sus si tare ca tm trebuia sa castige probabil ca nu a vazut meciul ca sa vada si el CA PRIMUL SUT PE POARTA AL TIMISOAREI A VENIT LA GOL

Cipri
26th September 2009, 23:22
acolo era huzu si nu avram :ok:
Da ... am editat demult mesajul :P

Ceea ce ne bucura pe noi , suporterii Universitatii , este jocul prestat de echipa in aceasta seara : unul foarte bun ! speram sa continuam la fel si in partidele urmatoare !

stiintacv
26th September 2009, 23:23
pai da si care mm de gol?! ALA A FOST GOL?fmm de arbitru

Tim
26th September 2009, 23:26
Iancule,intrebare:
m a-t a are cod de bare?:(

Grinco
26th September 2009, 23:27
Adevarul e ca rezultatul e enervant pentru ambele echipe, oltenii parca au jucat mai bine, totusi. Pastrati-va jucatorii si continuati in ritmul asta si aveti sanse sa ajungeti sus ;)

Black_Mamba
26th September 2009, 23:27
Fault la portar !
Roșu la Mitchell !
Rosu corect la Mera !
Scorul echitabil per-ansamblu !

Cipri
26th September 2009, 23:31
Credeti ca daca se dadea fault la portar Mitchell mai reactiona asa ? ma indoiesc ....

Black_Mamba
26th September 2009, 23:32
Iancu : "Un galben era de ajuns la Mera " ! :happy...râd eu, dar e posibil să aibă dreptate : Trică nu a avut dublă ruptură de tibie si peroneu.Deci decizie eronată.

Tim
26th September 2009, 23:35
Nu mai conteaza.:(
Nu conteaza ca oltenii au vrut neaparat aceste 3 puncte,stiind ca ele trebuie predate echipelor din capitala.
Pentru mine conteaza ca iancu a ajuns sa ne umileasca la noi acasa si,desi avem abonamente preplatite,sa ne tina pe la porti .

Iancule,te intreb:m a-t a are cod de bare?

m8k
26th September 2009, 23:37
"Lung a fost faultat! Jucătorii mei au plâns la vestiare" Eugen Neagoe

...ce romantic....:huhu:

Black_Mamba
26th September 2009, 23:38
Craiova - Rapid 3-4

Grinco
26th September 2009, 23:38
De acord cu tim S, si mie mi s-a cam rupt de meci dupa nervii avuti la coada. Au futut tot meciul cu organizarea asta de rahat. Se pare ca boul ala (impreuna cu Chivo) chiar vor sa fie maxim 10000 in tribune cu croatii

stiintacv
26th September 2009, 23:39
[QUOTE=tim S;2772628]Nu mai conteaza.:(
Nu conteaza ca oltenii au vrut neaparat aceste 3 puncte,stiind ca ele trebuie predate echipelor din capitala.
Si voi ati vrut 3 puncte sa i le dati lui dinamo?:headbang:

six
26th September 2009, 23:43
ce cosmar....`de meci :(

Black_Mamba
26th September 2009, 23:44
ce cosmar....`de meci :(

Cel de la Buzău nașpa...dar azi a fost un meci bun.

Salve 06 !

Tim
26th September 2009, 23:46
De acord cu tim S, si mie mi s-a cam rupt de meci dupa nervii avuti la coada. Au futut tot meciul cu organizarea asta de rahat. Se pare ca boul ala (impreuna cu Chivo) chiar vor sa fie maxim 10000 in tribune cu croatii

Nu domnul meu polist,eu nu las treaba asta asa.Sunt abonat de cand s-au inventat policardurile dar asa umilinta nu am trait niciodata.Pana nu-mi vor cere scuze si nu-mi vor acorda satisfactie acei cretini care m-au umilit cu codul lor de bare nu vor avea decat de pierdut.Iancu a ales Timisoara pentru suporterii ei.Daca el a ajuns sa-i umileasca chiar pe ei....ce pateste becali e nim ic pe langa ce-l asteapta pe el.:(:(:(:(:(:(

valitudor
26th September 2009, 23:48
Nu mai conteaza.:(
Nu conteaza ca oltenii au vrut neaparat aceste 3 puncte,stiind ca ele trebuie predate echipelor din capitala.
Si voi ati vrut 3 puncte sa i le dati lui dinamo?:headbang:

Care mai de care sa inghesuie sa dea punctele lui Dinamo
Stati asa... e vorba de Craiova si Timisoara? Atunci sa fie primite... :happy

nayram
26th September 2009, 23:48
Ce repede s-a desumflat Craiova sezonu asta. Daca printr-o minune bate Otelu maine, oltenii vor trece pe loc retrogradabil:)

six
26th September 2009, 23:49
ciao,am jucat ca niste cacaciosi :mda: dar nici prazarii nu sunt cine stie ce talente....acuma as fii penibil sa spun ca puteam castiga dar astia erau de batut,parerea mea :(

Hellfire
26th September 2009, 23:49
Iancu a ales Timisoara pentru suporterii ei.

Gura polistului adevar graieste. :D:D:D

Blu3 Lion
26th September 2009, 23:51
Daca si in meciul asta tot noi am avut noroc atunci e clar cat de obiectivi sunt cei care spun asta!Daca nu se dadea golul ala si era eliminat Mitchell Timisoara nu avea nici o certitudine ca dadea gol...in plus e stupid sa spui ca Timisoara a fost dezavantajata pentru ca Mitchell nu a fost eliminat atat timp cat faza se putea intrerupe mai devreme la faultul clar la Lung si atunci probabil ca Mitchell nu mai avea reactia asta(de ******* intr-adevar)!In schimb in naivitatea mea eu vedeam in Timisoara o super echipa...dar a ramas aceeasi echipa dura dar iertata,netalentata dar bine organizata!In prima repriza nu cred ca exagerez daca spun ca Timisoara a avut 6,7 intrari cu talpa sus(deci cel putin de galben) facute in special de Alexa...un om care intelege altfel fotbalul.Imi pare rau sa spun asta de Timisoara dar asta e adevarul!:rosu:

Cipri
26th September 2009, 23:52
Ce repede s-a desumflat Craiova sezonu asta. Daca printr-o minune bate Otelu maine, oltenii vor trece pe loc retrogradabil:)
Putem sa ajungem si pe ultimul loc . Jocul nostru ne da sperante pt ceea ce va urma :D

*Coco*
26th September 2009, 23:54
ciao,am jucat ca niste cacaciosi :mda: dar nici prazarii nu sunt cine stie ce talente....acuma as fii penibil sa spun ca puteam castiga dar astia erau de batut,parerea mea :(

Pe cine sa bateti ma voi pe Sanatatea poate, primul vostru sut pe poarta venii in min 60 :lol:Asta spune totul despre valoarea voastra.

PS.Dreptat mare aveam eu cand injuram atunci la meciul de la Alba Iulia:ok:

Tim
26th September 2009, 23:54
Daca si in meciul asta tot noi am avut noroc atunci e clar cat de obiectivi sunt cei care spun asta!Daca nu se dadea golul ala si era eliminat Mitchell Timisoara nu avea nici o certitudine ca dadea gol...in plus e stupid sa spui ca Timisoara a fost dezavantajata pentru ca Mitchell nu a fost eliminat atat timp cat faza se putea intrerupe mai devreme la faultul clar la Lung si atunci probabil ca Mitchell nu mai avea reactia asta(de ******* intr-adevar)!In schimb in naivitatea mea eu vedeam in Timisoara o super echipa...dar a ramas aceeasi echipa dura dar iertata,netalentata dar bine organizata!In prima repriza nu cred ca exagerez daca spun ca Timisoara a avut 6,7 intrari cu talpa sus(deci cel putin de galben) facute in special de Alexa...un om care intelege altfel fotbalul.Imi pare rau sa spun asta de Timisoara dar asta e adevarul!:rosu:

Auzi,ma lasi?Am alte necazuri acum.In prima repriza ati fost 14 pe teren!:(

Blu3 Lion
26th September 2009, 23:55
Auzi,ma lasi?Am alte necazuri acum.In prima repriza ati fost 14 pe teren!:(
Argumente mosulica,argumente!

crissis
26th September 2009, 23:55
ciao,am jucat ca niste cacaciosi :mda:

ati jucat la adevarata voastra valoare

stiintacv
26th September 2009, 23:56
Ce repede s-a desumflat Craiova sezonu asta. Daca printr-o minune bate Otelu maine, oltenii vor trece pe loc retrogradabil:)

Asa si te excita faptul ca trecem pe loc retrogradabil?

stiintacv
26th September 2009, 23:57
si inca ceva niciun timisorean nu mi-a spus ce a fost cu atitudinea aia a publicului?

Poli Timisoara
26th September 2009, 23:58
...dar golul facut cadou de noi nu il vede nimeni? mai marca craiova fara acel cadou??? nu cred

nu o mai strangeti in cur ca ati fi meritat victoria, in afara de un joc de pase pe benzi, nimic altceva !

six
26th September 2009, 23:58
!In schimb in naivitatea mea eu vedeam in Timisoara o super echipa...dar a ramas aceeasi echipa dura dar iertata,netalentata dar bine organizata!pe ce loc ii craiova ,colega ;)

*Coco*
26th September 2009, 23:58
Am fost 14 de aia nu ati putut da voi macar un sut pe poarta o ora intreaga =))

O echipa de buzina Timisoara , nu am vazut in viata mea o echipa care sa aiba acest stil de joc cu 2 mijlocasi defensivi in centru ( care nu au nici o treaba cu sportul asta, unul taran care cauta sa dea numai la picioar Alexa, si unu care stie doar sa alerge ) si 2 fraieri pe flancuri care alearga ca nebunii sa centreze pentru aia 2 din fatza. Pai cu echipa asta reprezentam noi Romania in Europa League? De aia suntem si ce suntem.

Tim
26th September 2009, 23:59
Argumente mosulica,argumente!

O minge inalta,o respinge CLAR portarul si.......aut de poarta.Zeci de asemenea faze in favoarea voastra.Urmareste centralul cu cata satisfactie fluiera impotriva noastra.Oare despre ce suma e vorba?

stiintacv
26th September 2009, 23:59
ciao,am jucat ca niste cacaciosi :mda: dar nici prazarii nu sunt cine stie ce talente....acuma as fii penibil sa spun ca puteam castiga dar astia erau de batut,parerea mea :(

Noroc cu arbitrul ala,ca v-o cam trageau prazari;)

Blu3 Lion
26th September 2009, 23:59
Iti spun eu...ei considera ca ai nostrii simulau la intrarile lor:groggy:Alexa de altfel e un finut:ok:

nayram
27th September 2009, 00:00
Asa si te excita faptul ca trecem pe loc retrogradabil?

NU:D. Dar m-as bucura daca am scapa de o ''vesnica'' contracandiata la titlu

stiintacv
27th September 2009, 00:00
...dar golul facut cadou de noi nu il vede nimeni? mai marca craiova fara acel cadou??? nu cred

Pai macar golul nostru a fost regulamentar,dar golul vostru a fost foarte penibil,moarte arbitrilor romani!

six
27th September 2009, 00:00
ati jucat la adevarata voastra valoaremamalicichi,go home....se imparte mamaliga...cu sfoara....;)

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:00
O minge inalta,o respinge CLAR portarul si.......aut de poarta.Zeci de asemenea faze in favoarea voastra.Urmareste centralul cu cata satisfactie fluiera impotriva noastra.Oare despre ce suma e vorba?
esti beat...sa pun ? sau !...?

Poli Timisoara
27th September 2009, 00:02
si inca ceva niciun timisorean nu mi-a spus ce a fost cu atitudinea aia a publicului?

...din cauza GUNOIULUI de trica...cel mai prost oltean de pe terra ! un handicapat,o femeie masculina si un plangacios...

Cipri
27th September 2009, 00:02
...dar golul facut cadou de noi nu il vede nimeni? mai marca craiova fara acel cadou??? nu cred

nu o mai strangeti in cur ca ati fi meritat victoria, in afara de un joc de pase pe benzi, nimic altceva !
Gol facut cadou ? ma indoiesc ...
Urmareste executia lui ,,Mihai" Costea si o sa vezi cat ,,noroc" am avut :rolleyes:

six
27th September 2009, 00:03
Pai cu echipa asta reprezentam noi Romania in Europa League? De aia suntem si ce suntem.....da cine te pune sa te uiti la buzina :D asta....dute sapa porumbu' la tine in curte,oltene :sleep:

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:03
pe ce loc ii craiova ,colega ;)
Corect,asta e un argument bun,noi avem o aparare vraiste si o lipsa de profesionalism crasa...dar sincer nu-mi doresc nici sa avem jumate din echipa numai Alexa!Voi sunteti probabil cea mai pragmatica si speculanta echipa,iar asta nu e o jignire,vreau si eu la Craiova asta dar e cam greu:(

crissis
27th September 2009, 00:04
mamalicichi,go home....se imparte mamaliga...cu sfoara....;)

altceva decat mamaliga stii
sa mori tu ba ...:rosu:

Poli Timisoara
27th September 2009, 00:04
Gol facut cadou ? ma indoiesc ...
Urmareste executia lui ,,Mihai" Costea si o sa vezi cat ,,noroc" am avut :rolleyes:

taci draq ... si becali o dadea de acolo cu un portar iesit mult in fata !

Cipri
27th September 2009, 00:04
mamalicichi,go home....se imparte mamaliga...cu sfoara....;)
Macar la noi se imparte mamaliga , dar la voi ce se imparte ?:D apa ( din Bega ) cu lamaie ? :D

Black_Mamba
27th September 2009, 00:04
O echipa de buzina Timisoara , nu am vazut in viata mea o echipa care sa aiba acest stil de joc cu 2 mijlocasi defensivi in centru ( care nu au nici o treaba cu sportul asta, unul taran care cauta sa dea numai la picioar Alexa, si unu care stie doar sa alerge ) si 2 fraieri pe flancuri care alearga ca nebunii sa centreze pentru aia 2 din fatza. Pai cu echipa asta reprezentam noi Romania in Europa League? De aia suntem si ce suntem.
Ce amuzant ești...mai ceva ca holera.
Spune-ne tu, care este trendul in fotbalul modern ? cum vezi tu fotbalul adevărat ? Eu zic că Timisoara desenează destul de bine pe teren.
Chiar sunt curios...dar nu intârzia, mi-e somn !

Tim
27th September 2009, 00:04
Ne certam ca prostii iar mititelu si cu iancu s-au inteles bine la vreo casa...de pariuri.Cum va explicati ca mii de abonati nu au putut patrunde in incinta stadionului pentru ca nu aveau nu-s ce cod de bare lipit pe policard?

*Coco*
27th September 2009, 00:05
Bah mimisorenilor care e coordonatorul vostru de joc ? ALEXA a ? =))

*Coco*
27th September 2009, 00:06
Ce amuzant ești...mai ceva ca holera.
Spune-ne tu, care este trendul in fotbalul modern ? cum vezi tu fotbalul adevărat ? Eu zic că Timisoara desenează destul de bine pe teren.
Chiar sunt curios...dar nu intârzia, mi-e somn !

Prietene mai zi-mi o echipa care joaca stilul timisoarei cu 2 mijlocasi defensivi..

Repede ca nu am timp.

whiteLion
27th September 2009, 00:07
sa fiti multumiti cu rezultatul asta ...... NOI NU SUNTEM!

six
27th September 2009, 00:07
altceva decat mamaliga stii
sa mori tu ba ...:rosu:da stiu ca unii sapa porumbul shi dupa aia dau din gura ampuwlea desculti fiind in spatele curtii....cat priveste muritul sunt programat dupa tine,plaieshule...:drak:

Tim
27th September 2009, 00:08
Prietene mai zi-mi o echipa care joaca stilul timisoarei cu 2 mijlocasi defensivi..

Repede ca nu am timp.

Lasa ca o sa scapam si de Sabau.Sper ca foarte repede.
Unde esti tu maestre Uhrin?

six
27th September 2009, 00:09
Macar la noi se imparte mamaliga , dar la voi ce se imparte ?:D apa ( din Bega ) cu lamaie ? :Dnoi impartim oltenii shi moldovenii la munca fizica :happy

Lexus.
27th September 2009, 00:09
...din cauza GUNOIULUI de trica...cel mai prost oltean de pe terra ! un handicapat,o femeie masculina si un plangacios...
In mod sigur daca nu era Trica pe teren erati exemplari...se vede si pe forum dupa cum posteaza galeria timisoarei:rolleyes:

...daca nu ma crezi, citeste mesajele colegilor tai de suferinta si apoi mai reciteste-l si pe al tau;)

*Coco*
27th September 2009, 00:10
Nici Cartu cand se apara cu toata echipa nu are in centru 2 mijlocasi defensivi =))

Cipri
27th September 2009, 00:11
noi impartim oltenii shi moldovenii la munca fizica :happy
ai stat mult sa o gandesti p'asta ?
ai un haz ... aparte :rolleyes:

crissis
27th September 2009, 00:12
0-6
fii mai atent cand mergi pe strada si din cand in cand mai priveste inapoi sa te asiguri ca nu te calca avionul.
juvetii meritau victoria au fost cu o clasa peste echipa fara nume

six
27th September 2009, 00:14
ai stat mult sa o gandesti p'asta ?
ai un haz ... aparte :rolleyes:pai ma uit la confratii tai ce debiteaza shi le raspund pe masura....oricum va doresc succes in castigarea campionatului ca noi cred ca ne batem pt 8-12,parerea mea :mda:

*Coco*
27th September 2009, 00:15
Pai ei in loc sa isi incurajeze echipa care nu juca nimic, scandau rapid giulesti =))

Poli Timisoara
27th September 2009, 00:15
fii mai atent cand mergi pe strada si din cand in cand mai priveste inapoi sa te asiguri ca nu te calca avionul.
juvetii meritau victoria au fost cu o clasa peste echipa fara nume

ce complexat esti ... travestitule ! ai de castigat un praz am auzit :happy

delaparis
27th September 2009, 00:15
juvetii meritau victoria au fost cu o clasa peste echipa fara nume

:happy:ok:
postarea serii :D

Lexus.
27th September 2009, 00:16
oricum va doresc succes in castigarea campionatului ca noi cred ca ne batem pt 8-12,parerea mea :mda:

In sfarsit o parere realista: cam asta e locul timisoarei, la valoarea echipei si la ce se joaca acolo.:ok:

whiteLion
27th September 2009, 00:16
oricum, desi am stat 6 (SASE) ani in TM mi-ati demonstrat cat sunteti de penibili ca si galerie k si public ce vreti voi, si nu puteti sa, ma contestati NU CRED K LA CRAIOVA PWLI SA FI FOST VREODATA INJURATA IN ULTIMII ANI, k sa va parafrazez "mwie pulisoara, mwie pwlisoara", sa nu ziceeti k nu v-am zis, VOI ATI INCEPUT! sa va iubiti cu fratii vostri de la bucuresti ANTIBUCURESTILOR!!!!!!!!!!!!!!

*Coco*
27th September 2009, 00:17
@ZEROSASE baiatul de apare in linkul de la semnatura ta esti tu?

six
27th September 2009, 00:17
ce complexat esti ... travestitule ! ai de castigat un praz am auzit :happymoldoveanu' apare doar cand "descultii"lui castiga..in rest ii in asteptare :D un simplu *******....;)

THE HUN
27th September 2009, 00:17
care au fost ocaziile irosite de craiova,in afara de gol si bara lui nibombe?alexa este un jucator dur,nimic de zis,dar unii arbitrii acorda fault si daca alexa se uita urat la un jucator advers

Tim
27th September 2009, 00:17
:happy:ok:
postarea serii :D

Comportament de super.....
Defenestreaza-te!:rolleyes: E la moda acum ,la voi

six
27th September 2009, 00:19
@ZEROSASE baiatul de apare in linkul de la semnatura ta esti tu?nu,eu am 2 metrii shi 100 de kile :)

delaparis
27th September 2009, 00:19
Comportament de super.....
Defenestreaza-te!:rolleyes: E la moda acum ,la voi

mai ia una de la rece si incearca sa intelegi in ce sens am scris acolo :)

crissis
27th September 2009, 00:22
moldoveanu' apare doar cand "descultii"lui castiga..in rest ii in asteptare :D un simplu *******....;)

de unde ai tras tu concluzia " un simplu ******* "
cate clase ai bai inteligentu lu peste ca din ceea ce postezi tu se vede clar ca ai lacune in educatie

Poli Timisoara
27th September 2009, 00:23
mai ia una de la rece si incearca sa intelegi in ce sens am scris acolo :)

eu te-am inteles...ma mir,pentru prima data ai fost pro-Poli ! :D

six
27th September 2009, 00:24
de unde ai tras tu concluzia " un simplu ******* "
cate clase ai bai inteligentu lu peste ca din ceea ce postezi tu se vede clar ca ai lacune in educatieesti prea prost sa intelegi....nu mai bine te duci pe threadu' moldovenesc....:P

crissis
27th September 2009, 00:27
hai ca o dai in balarii de acuma si ma plictisesti cu desteptaciunea ta. daca ai ceva de spus spune daca nu taci din gura ca iti sta mai bine . aici se vorbeste de fotbal

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:29
hai ca o dai in balarii de acuma si ma plictisesti cu desteptaciunea ta. daca ai ceva de spus spune daca nu taci din gura ca iti sta mai bine . aici se vorbeste de fotbal
Trebuia sa o termini de ceva timp dar e bine si acum:PLa nasul lor e greu de ajuns:ok:

crissis
27th September 2009, 00:30
blu nu cred ca eu am fost primul care a jignit

nayram
27th September 2009, 00:32
esti prea prost sa intelegi....nu mai bine te duci pe threadu' moldovenesc....:P

Einstein, nu mai bine ne lasi si te cari frumusel pe un forum de savanti?

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:34
blu nu cred ca eu am fost primul care a jignitNu la asta ma refeream...Aici trebuie sa iti spui parerea si atat...discutiile in contradictoriu cu ei nu duc la nimic notabil,ce spun ei e purul adevar fara fisuri(scuze daca generalizez)

six
27th September 2009, 00:34
Einstein, nu mai bine ne lasi si te cari frumusel pe un forum de savanti?ati auzit shi voi de Einstein,la calarashi...:happy

delaparis
27th September 2009, 00:35
usor

whiteLion
27th September 2009, 00:37
ciao! baietii violeti, deveniti pe zi ce trece k si frati vostri de sub pod ..... infumurati! recunoaste-ti draq k ati primit cadou un gol si va iertam:D .... poate:(

nayram
27th September 2009, 00:37
ma da zerosase chiar crede ca timisoara e fruncea, ca numai de zone se leaga:happy
Si apropo nu sunt din Calarasi , da chiar nu conteaza asta

Marius
27th September 2009, 00:39
Ce faceti ma? Ati uitat de meci? :)

malexoid
27th September 2009, 00:41
**** timisoara **** timisoara fault la portar in 6 metrioi miuistilor


rapid si timisoara manjite cu ***** muistelor

vad ca niciun moderator nu pedepseste notiunea, in cazul asta inseamna ca e permis pe OLS...pai atunci **** la ****** aia care te-a vomitat mah gunoi de ghetto ce esti!

on topic: Stiinta a jucat bine, a legat frumos, a dominat tactic prima repriza, ne bucuram ca da semne de revenire, pacat ca a facut-o pe DP.
Arbitraj de toata jena, la reluari s-a vazut ca Lung a fost dezechilibrat la gol, dar nu asta a fost unica greseala a brigazii...:headbang:...de unde plm ii inventeaza si-i trimite la un derby despre care se stia demult ca nu va fi un act dintr-un balet?
Dupa eliminarea (nemeritata) a lui Mera, am jucat mai bine, ne-am creat ocazii clare...am ramas cu ele :(
Consider ca rezultatul e echitabil.

Poli Timisoara
27th September 2009, 00:42
ciao! baietii violeti, deveniti pe zi ce trece k si frati vostri de sub pod ..... infumurati! recunoaste-ti draq k ati primit cadou un gol si va iertam:D .... poate:(

si ai tai au luptat mult pentru golul vostru...o singura ocazie ati avut si aia cadou...deschide ochii ! ce naiba ... nu aveti deloc demnitate in voi ... chiar nu va multumeste un punct (norocos) ?

Lexus.
27th September 2009, 00:42
Asta e cea mai tare declaratie a serii:


Iancu: "Am dominat partida și am făcut cadou un gol"

o...oo...oooo......

balena pripasita pe bega e in asentiment cu suporterii timisoreni:happy:happy:happy

Eu chiar nu inteleg de ce-l injura unii, nu e nici o diferenta intre "logica" lui si a celorlalti din galerie:ok:

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:44
vad ca niciun moderator nu pedepseste notiunea, in cazul asta inseamna ca e permis pe OLS...pai atunci **** la ****** aia care te-a vomitat mah gunoi de ghetto ce esti!

on topic: Stiinta a jucat bine, a legat frumos, a dominat tactic prima repriza, ne bucuram ca da semne de revenire, pacat ca a facut-o pe DP.
Arbitraj de toata jena, la reluari s-a vazut ca Lung a fost dezechilibrat la gol, dar nu asta a fost unica greseala a brigazii...:headbang:...de unde plm ii inventeaza si-i trimite la un derby despre care se stia demult ca nu va fi un act dintr-un balet?
Dupa eliminarea (nemeritata) a lui Mera, am jucat mai bine, ne-am creat ocazii clare...am ramas cu ele :(
Consider ca rezultatul e echitabil.O parere obiectiva:ok:Pe reluare si mie mi se pare ca nu e de rosu la faultul lui Mera dar totusi de unde sunt urmele de crampoane?:o:

Cipri
27th September 2009, 00:49
Asta e cea mai tare declaratie a serii:



o...oo...oooo......

balena pripasita pe bega e in asentiment cu suporterii timisoreni:happy:happy:happy

Eu chiar nu inteleg de ce-l injura unii, nu e nici o diferenta intre "logica" lui si a celorlalti din galerie:ok:
Maxim :happy:happy:happy

barbarella
27th September 2009, 00:49
bravo Coco ,90% din arbitrii dadeau fault la faza aia.

90% din arbitrii sunt olteni?:mda:
N-a fost nici un fault la portar, dar ghertoiul ala trebuia sa ia rosu cand l-a lovit pe Arman si cu pumnul si cu piciorul deasupra genunchiului. Mera trebuia sa ia cel mult galben, dar n-ar fi fost cazul daca oltenii nu s-ar fi crezut in ring dupa golul egalizator si nu s-ar fi incins spiritele. M-am lamurit cu fairplay-ul oltenesc, nu pot sa spun pe forum unde ar trebui sa-si bage Mititelu declaratiile penibile. :rolleyes: Intr-un loc unde nu bate soarele.

Cipri
27th September 2009, 00:52
90% din arbitrii sunt olteni?:mda:
N-a fost nici un fault la portar, dar ghertoiul ala trebuia sa ia rosu cand l-a lovit pe Arman si cu pumnul si cu piciorul deasupra genunchiului. Mera trebuia sa ia cel mult galben, dar n-ar fi fost cazul daca oltenii nu s-ar fi crezut in ring dupa golul egalizator si nu s-ar fi incins spiritele. M-am lamurit cu fairplay-ul oltenesc, nu pot sa spun pe forum unde ar trebui sa-si bage Mititelu declaratiile penibile. :rolleyes: Intr-un loc unde nu bate soarele.
Nu esti deloc subiectiva :happy:happy:happy

nungureanu
27th September 2009, 00:55
90% din arbitrii sunt olteni?:mda:
N-a fost nici un fault la portar, dar ghertoiul ala trebuia sa ia rosu cand l-a lovit pe Arman si cu pumnul si cu piciorul deasupra genunchiului. Mera trebuia sa ia cel mult galben, dar n-ar fi fost cazul daca oltenii nu s-ar fi crezut in ring dupa golul egalizator si nu s-ar fi incins spiritele. M-am lamurit cu fairplay-ul oltenesc, nu pot sa spun pe forum unde ar trebui sa-si bage Mititelu declaratiile penibile. :rolleyes: Intr-un loc unde nu bate soarele.
mai fato tu esti cu pluta pe bega poate ai iesit cu balena iancu la o partida iahting.
Meciul asta ne-au furat hotii de timisoreni ca in codru si tot ei se vaicaresc, nu prea stiti voi ce este aia rusinea mai ales cand echipa vostra de doi bani nu joaca nimic.
Cu echipe de impiedicati ca timisoara am lua campionatul la pas iar cu echipe cu bulanul timisoarei am retrograda.

barbarella
27th September 2009, 00:56
ciao! baietii violeti, deveniti pe zi ce trece k si frati vostri de sub pod ..... infumurati! recunoaste-ti draq k ati primit cadou un gol si va iertam:D .... poate:(

Recunosc ca v-am facut cadou un gol. In rest, Trica & Co, niste loseri crizati, cand nu sar la bataie se arunca pe jos ca fetitele. Oltenii vor termina campionatul sub locul 10, o sa va reamintesc ce am spus aici dupa ultima etapa.

Blu3 Lion
27th September 2009, 00:58
Nu esti deloc subiectiva :happy:happy:happyeu cred ca subiectivismul e altceva...postul ei seamana mai degraba cu al unui american,fan Chicago Bulls adus din greseala cu avionul pe Dan Paltinisanu!

Crai_oltean
27th September 2009, 00:58
...deschide ochii ! ce naiba ... nu aveti deloc demnitate in voi ... chiar nu va multumeste un punct (norocos) ?Dvs. ne vorbiti noua despre ... demnitate ? :groggy:
Pai noi suntem aia care am importat o echipa din capitala miticilor si ne-am legat sufleteste de ea ? ... :rolleyes:

barbarella
27th September 2009, 00:59
Nu esti deloc subiectiva :happy:happy:happy

Exact ce nu e corect din ce am spus? Mitchell nu trebuia sa ia rosu? Mera ar fi fost nervos daca nu sareau oltenii la bataie? Cat despre faul in atac, juniorul vostru a scapat-o din mana fara sa-l atinga nimeni. Mera a profitat, cum a profitat si Costea la golul vostru.

Cipri
27th September 2009, 01:00
Recunosc ca v-am facut cadou un gol. In rest, Trica & Co, niste loseri crizati, cand nu sar la bataie se arunca pe jos ca fetitele. Oltenii vor termina campionatul sub locul 10, o sa va reamintesc ce am spus aici dupa ultima etapa.
Nu vorbim de ce va fi pt ca nimeni nu stie ce se va intampla la sfarsitului campionatului ... acum o dai in balarii :rolleyes:
Trica v-a cam dat la _|_ sa fim sinceri :D

six
27th September 2009, 01:02
Meciul asta ne-au furat hotii de timisoreni ca in codru si tot ei se vaicaresc, nu prea stiti voi ce este aia rusinea mai ales cand echipa vostra de doi bani nu joaca nimic.
Cu echipe de impiedicati ca timisoara am lua campionatul la pas iar cu echipe cu bulanul timisoarei am retrograda.vezi dupa aia iara zice lumea ca noi suntem asa shi asa .....pai bai fraiere,daca intradevar ala a fost fault la portar ne-am validat noi singur golul??????????? ce dracu chiar asa de limitati sunteti?????????????la care meci din care ati pierdut ca prostii v-am facut impiedicati shi mormoloci??????????ahhh......asta este civilizatie la voi???????

pt mine despartirea este definitiva shi irevocabila ;)data viitoare la orsova prezentati pasaportul :mda:

nungureanu
27th September 2009, 01:03
Exact ce nu e corect din ce am spus? Mitchell nu trebuia sa ia rosu? Mera ar fi fost nervos daca nu sareau oltenii la bataie? Cat despre faul in atac, juniorul vostru a scapat-o din mana fara sa-l atinga nimeni. Mera a profitat, cum a profitat si Costea la golul vostru.
te pricepi la fotbal ca si bunica-mea. te-as intreba daca nu cumva esti chiar ea, numai ca ea e lucida la minte si nu ar tine niciodata cu echipa voastra fara nume, STIINTA E UNICA!!!

Crai_oltean
27th September 2009, 01:03
Nu esti deloc subiectiva :happy:happy:happyIn plus, se si pricepe la fotbal ... :happy

barbarella
27th September 2009, 01:03
Nu vorbim de ce va fi pt ca nimeni nu stie ce se va intampla la sfarsitului campionatului ... acum o dai in balarii :rolleyes:
Trica v-a cam dat la _|_ sa fim sinceri :D

Trica v-a transmis si voua _|_ cand juca la clujeni, iar acuma l-ati luat in brate ca pe fiul risipitor care se intoarce acasa. Dar nu vreau sa vorbesc despre un individ lipsit de caracter, care imi face stomacul sa se razvratesca.

Blu3 Lion
27th September 2009, 01:05
Exact ce nu e corect din ce am spus? Mitchell nu trebuia sa ia rosu? Mera ar fi fost nervos daca nu sareau oltenii la bataie? Cat despre faul in atac, juniorul vostru a scapat-o din mana fara sa-l atinga nimeni. Mera a profitat, cum a profitat si Costea la golul vostru.http://img87.imageshack.us/img87/2544/dsfsdfsdp.jpg
Atunci explica-mi si mie cum poate ajunge portarul cu fata la poarta(neatins fiind) dupa ce el prinde o minge in saritura(cu spatele la poarta fiind in saritura)?Raspunsul nu-l astept stai linistita ca mi-l imaginez.Pe de alta parte gestul lui Mitchell merita cateva etape bune de suspendare indiferent de cat de frustrat era pentru validarea golului.

barbarella
27th September 2009, 01:06
te pricepi la fotbal ca si bunica-mea. te-as intreba daca nu cumva esti chiar ea, numai ca ea e lucida la minte si nu ar tine niciodata cu echipa voastra fara nume, STIINTA E UNICA!!!

Cand o sa te pricepi tu la fotbal cat ma pricep eu, vom sta de vorba. Pana atunci du-te si intretine-te cu bunica-ta.

barbarella
27th September 2009, 01:10
http://img87.imageshack.us/img87/2544/dsfsdfsdp.jpg
Atunci explica-mi si mie cum poate ajunge portarul cu fata la poarta(neatins fiind) dupa ce el prinde o minge in saritura(cu spatele la poarta fiind in saritura)?Raspunsul nu-l astept stai linistita ca mi-l imaginez.Pe de alta parte gestul lui Mitchell merita cateva etape bune de suspendare indiferent de cat de frustrat era pentru validarea golului.

La fel cum fetitele voastre s-au tavalit pe jos cersind fault-uri, adica de unul singur. Cu a doua parte sunt de acord. De fapt l-a lovit si cu piciorul chiar deasupra genunchiului, putea sa-l puna pe tusa vreo 6 luni, de asta m-am enervat asa. Fairplay zero, dar tot voi sunteti cu gura mare. :rosu:

nungureanu
27th September 2009, 01:11
vezi dupa aia iara zice lumea ca noi suntem asa shi asa .....pai bai fraiere,daca intradevar ala a fost fault la portar ne-am validat noi singur golul??????????? ce dracu chiar asa de limitati sunteti?????????????la care meci din care ati pierdut ca prostii v-am facut impiedicati shi mormoloci??????????ahhh......asta este civilizatie la voi???????

pt mine despartirea este definitiva shi irevocabila ;)data viitoare la orsova prezentati pasaportul :mda:
macar tineti ciocu mic daca recunoasteti ca a fost fault la portar nu mai zbierati ca meritati un punct pe care astazi l-ati furat Stiintei.
voi nu ar trebui sa deschdeti gura deloc nu aveti echipa jucati ilegal in timisoara si de fapt voi ca suporteri sunteti niste oameni fata onoare ca puteti sa incurajati o echipa numai ca este in divizia A cand adevarata voastra echipa se zbate acolo unde va este si voua locul adica in divizia C:yes:
si ce daca am zis ca timisoara este o echipa de impiedicati asta e jignire? dupa cum jucati asta este o alintare, nu jucati nimic si furati puncte cu bulanul fantastic pe care il aveti.
aia cu pasaportul e umor de la banat ca numai tu te amuzi de glumele tale care nu au nici un sens.

barbarella
27th September 2009, 01:15
Nu mai conteaza.:(
Nu conteaza ca oltenii au vrut neaparat aceste 3 puncte,stiind ca ele trebuie predate echipelor din capitala.
Pentru mine conteaza ca iancu a ajuns sa ne umileasca la noi acasa si,desi avem abonamente preplatite,sa ne tina pe la porti .

Iancule,te intreb:m a-t a are cod de bare?

Subscriu din toata inima. Si as repeta intrebarea si pentru Chivorchian.

nungureanu
27th September 2009, 01:16
Cand o sa te pricepi tu la fotbal cat ma pricep eu, vom sta de vorba. Pana atunci du-te si intretine-te cu bunica-ta.

pai eu crezui ca tu esti bunica mea doar ca bine ca m-am lamurit ca iti lipseste luciditatea ei ca altfel te intrebam cum o mai duci cu batranetile. Dar acum ca tot am deschis vorba, cum o mai duci cu batranetile singura si matale noaptea asa pe forumuri cu insomnii si fara altceva mai bun de facut noapte, trebuie sa-ti fie greu maica.
Hai mai bine cauta un forum despre crosetatul manual ca la fotbal esti mazeta rau mamaie.

six
27th September 2009, 01:17
e clar....m-ai lamurit :groggy: succes in batalia pt evitarea retrogradarii,oltene......:happy

nungureanu
27th September 2009, 01:20
e clar....m-ai lamurit :groggy: succes in batalia pt evitarea retrogradarii,oltene......:happy
si voua succes la furat puncte cu bulan ca pe fotbal sunteti mult sub noi

Blu3 Lion
27th September 2009, 01:21
La fel cum fetitele voastre s-au tavalit pe jos cersind fault-uri, adica de unul singur. Cu a doua parte sunt de acord. De fapt l-a lovit si cu piciorul chiar deasupra genunchiului, putea sa-l puna pe tusa vreo 6 luni, de asta m-am enervat asa. Fairplay zero, dar tot voi sunteti cu gura mare. :rosu:
Nu stiu eu cat de fetite sunt sau nu sunt jucatorii Craiovei dar cred ca tu ai vazut meciul la stadion si ai nevoie sa-l vezi si la Tv pentru a vedea intrari cu talpa pe picior ale lui Alexa,Mera si Parks...Dar probabil la un free fight sunt admise toate astea si in cazul asta ai dreptate...Il donam voua si pe Mitchell,se integreaza mult mai bine la voi.Si asa inainte sa imi inchei discutia cu tine(Banuiesc ca parerea unanima pe forum e ca esti pe langa cu sportul asta),te provoc sa simulezi o saritura in incercarea de a prinde lustra(sa pui saltea sub lustra) iar in cadere sa te intorci la 180 de grade...nu celsius:groggy:

Crai_oltean
27th September 2009, 01:22
e clar....m-ai lamurit :groggy: succes in batalia pt evitarea retrogradarii,oltene......:happy ... poate avem nevoie de succes in aceasta batalie ... la voi insa nu e cazul, ati ajuns si prin liga a IV-a, nu mai duceti nici o batalie . :D

barbarella
27th September 2009, 01:24
macar tineti ciocu mic daca recunoasteti ca a fost fault la portar nu mai zbierati ca meritati un punct pe care astazi l-ati furat Stiintei.
voi nu ar trebui sa deschdeti gura deloc nu aveti echipa jucati ilegal in timisoara si de fapt voi ca suporteri sunteti niste oameni fata onoare ca puteti sa incurajati o echipa numai ca este in divizia A cand adevarata voastra echipa se zbate acolo unde va este si voua locul adica in divizia C:yes:
si ce daca am zis ca timisoara este o echipa de impiedicati asta e jignire? dupa cum jucati asta este o alintare, nu jucati nimic si furati puncte cu bulanul fantastic pe care il aveti.
aia cu pasaportul e umor de la banat ca numai tu te amuzi de glumele tale care nu au nici un sens.

Pana sa-ti citesc litania am simpatizat mult Stiinta. Pentru altii nu pot sa vorbesc, dar in ce ma priveste v-as cere si eu pasaport la Orsova. Suntem frati cu Rapidul si asa vom ramane, cu oltenii am cam inceput sa ne lamurim. Ramaneti sanatosi, acolo in Terra Nova voastra, pentru eternitate daca se poate.

nungureanu
27th September 2009, 01:24
Nu stiu eu cat de fetite sunt sau nu sunt jucatorii Craiovei dar cred ca tu ai vazut meciul la stadion si ai nevoie sa-l vezi si la Tv pentru a vedea intrari cu talpa pe picior ale lui Alexa,Mera si Parks...Dar probabil la un free fight sunt admise toate astea si in cazul asta ai dreptate...Il donam voua si pe Mitchell,se integreaza mult mai bine la voi.Si asa inainte sa imi inchei discutia cu tine(Banuiesc ca parerea unanima pe forum e ca esti pe langa cu sportul asta),te provoc sa simulezi o saritura in incercarea de a prinde lustra(sa pui saltea sub lustra) iar in cadere sa te intorci la 180 de grade...nu celsius:groggy:
o incuiasi pe mamare cu astea acum saraca dupa ce ca nu intelegea nimic din fotbal se intreaba daca o fi buna ideea aia cu salteaua sub lustra:yes:

six
27th September 2009, 01:24
si voua succes la furat puncte cu bulan ca pe fotbal sunteti mult sub noiasa sa fie....acuma fugi pe administrativ :happy

Crai_oltean
27th September 2009, 01:27
Pana sa-ti citesc litania am simpatizat mult Stiinta. Pentru altii nu pot sa vorbesc, dar in ce ma priveste v-as cere si eu pasaport la Orsova. Si ce te impiedica ? :D
Suntem frati cu Rapidul si asa vom ramane ... ... asta nu era nevoie sa precizezi. :happy