PDA

View Full Version : Promovam in LIGA I?



Ulio singuraticu
7th October 2006, 16:58
Promoveaza Modelu in liga I?
Care vor fi cei mai buni si cei mai slabi adversari pe care ii va avea?

Hard
7th October 2006, 17:00
daca promovam cred ca pt primul an va fi ok sa ne mentinem in prima divizie.nu stiu ce adversari directi am putea avea,sa vedem cine retrogradeaza anul asta de acolo

*Coco*
7th October 2006, 17:12
Ba vere da ne lasati draq cu echipa voastra in pace iauzi si tu sa promoveze:happy :happy :happy
Nu va bateti si ptr UCL pai voi aveti stadion ptr Liga I ma:happy
Baturati si voi pe Sportul si va credeti echipa:happy :happy
Hai ma ca sunteti chiar hazli cu Modelu vostru:happy :happy
Forza Prefabricate:happy :happy SERIE C

tchibos
7th October 2006, 17:14
in cupa ce ati facut?

Ulio singuraticu
7th October 2006, 17:15
in cupa ce ati facut?

Am perdut dar nu ne intereseaza cupa!:P

Hard
7th October 2006, 17:17
nu putem lupta pe 2 fronturi ,avem o echipa prea mica deocamdata.

Ulio singuraticu
7th October 2006, 17:17
Ba vere da ne lasati draq cu echipa voastra in pace iauzi si tu sa promoveze:happy :happy :happy
Nu va bateti si ptr UCL pai voi aveti stadion ptr Liga I ma:happy
Baturati si voi pe Sportul si va credeti echipa:happy :happy
Hai ma ca sunteti chiar hazli cu Modelu vostru:happy :happy
Forza Prefabricate:happy :happy SERIE C

mai vedem noi! Oricum e bine ca a mai venit un gandac de colorado.In curand o sa fie clan aici!

*Coco*
7th October 2006, 17:20
Ma vad ca tu esti din Arad ce sti ma tu despre echipa asta:happy
Vad ca ai 5 echipe favorite pe acolo adauga si pe Modelu:happy

Hard
7th October 2006, 17:22
astia trebuie extirpati de urgenta ca ne mananca cartofii

*Coco*
7th October 2006, 17:23
Lasa ma ce nu iti place:happy Pe subforumul echipei tele o sa fie cei mai multi useri si cele mai multe posturi
Modeluuuuuuu:happy
Da vad ca Aradeanu ala nu rasp ce stie el de echipa asta

Hard
7th October 2006, 17:27
stie multe oltene,citeste celelalte threaduri si te vei lamuri.
nu vrem cat mai multe postari ,vrem calitate si informatii reale,tu esti pe aici numai la caterinca! du-te la durii tai!
voi si cu body-building aia de la vanju mare sunteti mai periculosi asa din fire

Ulio singuraticu
7th October 2006, 17:27
Lasa ma ce nu iti place:happy Pe subforumul echipei tele o sa fie cei mai multi useri si cele mai multe posturi
Modeluuuuuuu:happy
Da vad ca Aradeanu ala nu rasp ce stie el de echipa asta

Stiu multe ca mam uitat la OTV si am indragit echipa asta de cand am vazut un meci grozav pe care la facut cu cetate suceava! Dintre toti gandacii pe care iam alergat cu pliciul toata ziua tu esti cel mai greu de prins! Ar trebui sa fi onorat!

Hard
7th October 2006, 17:28
foloseste alta solutie:ras-plans:,ceva care sa nu contina praz

tchibos
7th October 2006, 17:30
Care sunt contracandidatele ptr promovare?

Ulio singuraticu
7th October 2006, 17:30
Echipa asta imi place pt ca are valoare si dorinta de afirmare! Cat despre combinatia nereusita pe care o faci tu cu u craiova si pandurii nuti zic nimic.Mai bine teai uita mai atent la profilul meu si poate dak nai creierul de cauciuc vei vedea ca celalalte echipe inafara de rapid sunt din strainatate!

*Coco*
7th October 2006, 17:31
Eu N-am ma nici o treaba cu voi din contra puteti sa promovati...daca se poate evident
Da vad ca toti va ia la misto pe aici si din mistoul asta va facurati si Subforum:D

Ulio singuraticu
7th October 2006, 17:31
foloseste alta solutie:ras-plans:,ceva care sa nu contina praz

Asa voi face si oricum lu tatai place prazu!:yeah:

Hard
7th October 2006, 17:33
Eu N-am ma nici o treaba cu voi din contra puteti sa promovati...daca se poate evident
Da vad ca toti va ia la misto pe aici si din mistoul asta va facurati si Subforum:D
mai *****,sa vedem la anul cine mai rade de noi cand vom juca in prima liga iar durii in cea de-a 2-a.

pinki
7th October 2006, 17:36
Care sunt contracandidatele ptr promovare?

forex brasov par cei mai periculosi... si cred ca mai e si cs otopeni, cred...

echipa noastra pana acum vad ca a avut rezulate bune, totusi, daca vrem liga I mai e de muncit, ca vad din rezultatele cu fostele echipe de divizia A ca nu prea le-am batut (in afara de sportul) asa ca mai e inca un drum lung, dar eu cred ca ne descurcam! hai modelu!

whisper
9th October 2006, 07:21
Mai bine teai uita mai atent la profilul meu si vei vedea ca celalalte echipe inafara de rapid sunt din strainatate!

Nu vreau sa intru in polemica da' ori ai trecut-o pe UTA dupa ce ai scris postul asta ori eu nu stiu si poate UTA e din strainatate :ras-plans:

SORENSEN
9th October 2006, 13:14
Pai eu stiam ca astia din vest sunt in alta tara..nu se mai cred in ROmania ..vor republica independenta...asa ca eu zic ca omu' nu a aberat.

Hard
9th October 2006, 13:39
si noi vrem sa fim oras...:D

Ulio singuraticu
9th October 2006, 14:25
Nu vreau sa intru in polemica da' ori ai trecut-o pe UTA dupa ce ai scris postul asta ori eu nu stiu si poate UTA e din strainatate :ras-plans:

asa e! :happy
Ce totnt sunt!:happy
Nuti face griji de acum sunt si eu aducator de pace ca pinky!:happy

whisper
9th October 2006, 21:06
Ma bucur ca ati devenit mai pasnici.Aum sa raspund si la intrebarea thread-ului :Sincer nu cred ca e posibila promovarea pentru ca in seria asta sunt foarte multe echipe bune (in principal cele care au retrogradat din A) dar am votat nu stiu pt. ca se poate intampla ,nimic nu este imposibil sau aproape nimic.:P

N0_NaM3
13th October 2006, 13:40
nici o shansa!..asha k nu va mai hazardati aiurea`n porumb pe aici...echipa aceasta mi`aduce aminte de csm valcea, cei care au urmarit sezonul trecut seria a`2`a shtiu, cei care nu, sa se documenteze...:D

Ulio singuraticu
13th October 2006, 13:53
nici o shansa!..asha k nu va mai hazardati aiurea`n porumb pe aici...echipa aceasta mi`aduce aminte de csm valcea, cei care au urmarit sezonul trecut seria a`2`a shtiu, cei care nu, sa se documenteze...:D

bn! parerea ta! nut e contrazice nimeni!:ok:

Kan
15th October 2006, 01:03
ba esti nebun sunteti pe primu loc :happy :happy :D :D

super tare :D ...chiar se face treaba acolo la modelu....asa se numea metropola nu?:P

pinki
15th October 2006, 11:08
da, suntem lideri! /hello vedeti, si n-ati avut incredere in noi!!!

Kainsashiki
15th October 2006, 11:59
nici o shansa!..asha k nu va mai hazardati aiurea`n porumb pe aici...echipa aceasta mi`aduce aminte de csm valcea, cei care au urmarit sezonul trecut seria a`2`a shtiu, cei care nu, sa se documenteze...:D

tu stii mai bine care-i treaba cu liga a 2a...ca petrolul acolo sfarseste :D

Lup_Galben
15th October 2006, 15:51
ar fi culmea k dupa urziceni , o echipa precum modelu astia sa promoveze ! imi provoaca scarba ! locul ******* e in C, nici in B n-ar avea ce cauta un sat din calarasi.....
p.s. ce denumire de echipa, de tot rasul....

Vand vise
15th October 2006, 16:06
ce sa caute echipa asta in prima liga??? :lol:

Kainsashiki
15th October 2006, 16:39
Decat Slugile Altor Echipe Mai Bine Modelu In Prima Liga !! Hai Cu Promovarea !!

whisper
15th October 2006, 17:58
Se pare ca aveti recolta buna!Felicitari pt locul1!/hello Nu ar fi rau daca ati promova :happy Da' nu cred in promovare si nu cred ca echipa asta ar rezista in LigaI si apropo aveti stadion de Liga I?:ras-plans: Daca nu cautati si voi vreun minister care sa va ajute (poate cel al agriculturii),se poarta.

Ulio singuraticu
15th October 2006, 18:06
Decat Slugile Altor Echipe Mai Bine Modelu In Prima Liga !! Hai Cu Promovarea !!

Tu sigur stii cum e sa fi sluga:happy
Oricum...HAI CU PROMOVAREA!/hello

Ulio singuraticu
15th October 2006, 18:07
Se pare ca aveti recolta buna!Felicitari pt locul1!/hello Nu ar fi rau daca ati promova :happy Da' nu cred in promovare si nu cred ca echipa asta ar rezista in LigaI si apropo aveti stadion de Liga I?:ras-plans: Daca nu cautati si voi vreun minister care sa va ajute (poate cel al agriculturii),se poarta.

pey orice stadion e bun pt liga1!:happy
Si al nostru e si cu ,,goalme la colturi"!:happy :ciocan:

whisper
15th October 2006, 18:15
Nu inteleg regionalismele din Modelu' ce insemna "goalme" ?
Pai si daca o sa jucati vreun amical cu Barca sau si mai rau ajungeti in UCL.:happy

Ulio singuraticu
15th October 2006, 18:35
goalma-goalme...deal inalt peste care sa facut sosea...
Da da vom juca in ucl! vorbesti si tu prostii...:yeah:

blandu
3rd November 2006, 13:41
Avem valoare sa promovam in Liga I, insa nu dorim acest lucru, deoarece ne strica echilibrul....
Daca promovam urmeza sa ne facem aeroport, autostrada, metrou, etc....
Si eu ce fac cu tractorul si caruta mea ?

Hard
5th November 2006, 14:17
nu mai promovam daca ne fura...

pinki
5th November 2006, 14:20
asa se pare, nu suntem doriti in liga I, le e frica de noi :D

Bumbescu
5th November 2006, 17:24
Pai mai lasati si voi cinstea aia proverbiala de-o parte si umblati si voi la arbitrii....vine craciunul....astia din B nu-s asa bine platiti, cu o damigeana de vin si juma de porc inchid ochii la un offside.

blandu
6th November 2006, 11:05
Bumbescule tu ne confunzi cu vanjosi.
Noi suntem suporteri PREFA nu actionari la buticul de langa primarie.
Suntem saraci de unde spaga la arbitri ?
Vrei sa vand cultura de mac ?
Vinul este gata de mult, iar noi nu suferim porci...

AroucaPrefab
30th November 2006, 18:01
Cred ca avem sanse. Desi am coborat.Am votat da!:ok:

Gontel
7th January 2007, 00:45
ce echipa mai e si asta? hai mai lasati-ne in pace. maine te pomenesti ca vrea si chitila sa castige titlul in liga 1.

aLEX_U_1919
7th January 2007, 00:54
Nu cred ca aveti sanse la promovare. Eu cred ca va promova de pe 1 Forex si pe 2 Petrolul :yeah:

http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)

YoYoyOi
7th January 2007, 01:07
sunt facute la misto threadurile nu sariti asa.....
Se mai destinde lumea, nu doar se cearta si se injura...

pinki
7th January 2007, 14:09
nu e niciun misto!

suntem o echipa noua, ce-i drept, dar avem sanse, pana mai acu 2 etape eram pe locul 2, si o sa vedeti voi ca pana la sfarsitul campionatului o sa fim pe 1 :D

Hard
7th January 2007, 14:37
suntem prea mici,deocamdata pt liga 1 unde promoveaza doar cei care stiu unde sa arunce cu banul.
am pierdut o lupta,dar nu si razboiul
Hai Modelu!

Hard
1st May 2007, 15:30
la anul 100 % :D

Sorin Blaj
1st May 2007, 15:33
Cine este Prefabricate Modelu? :)

Tot Titi Dumitriu este antrenor?

pinki
1st May 2007, 15:33
normal, deja avem experienta necesara, la anul mai facem si ceva transferuri si liga 1 e a noastra :D


da, tot el este. poti vizita site-ul lor http://prefab05modelu.uv.ro/

Ulio2
1st May 2007, 19:41
gresesti din pacate... titi este presedintele clubului ( Milut e presedinte de onoare) iar antrenor e altu.

rfbursa
1st May 2007, 20:32
Antrenorul este Florin Motroc http://prefab05modelu.uv.ro/florin_motroc.php

Ulio2
1st May 2007, 20:49
o , da i-am uita numele. vezi ca pe aici s-au ramolit astia...

blandu
5th May 2007, 01:50
Fratilor dupa calculele mele, facute impreuna cu profu de sport mai avem sanse la promovare.
Asa ca votez DA

rfbursa
5th May 2007, 19:27
dupa calculele tale maine castig la 6/49 :D

blandu
5th May 2007, 21:22
dupa calculele tale maine castig la 6/49 :D


Dai un leu sa-l intreb pe Ateneu ? :P

Vincitor
16th March 2008, 17:46
voimaiolipsiti ! ....

Hard
14th August 2008, 20:46
hai ca promovam acum !

ultra
14th August 2008, 20:59
daca promoveaza astia nu mai merg la meciuri. prefab =))))))

pinki
15th August 2008, 12:31
don't be hatin' :P

Bumbescu
15th August 2008, 13:04
Pink, ai cam neglijat problemele modelului in ultima vreme....

miril
15th August 2008, 13:11
Tocmai acum cand au ambitii si echipa care poate sa faca...saltul.

pinki
15th August 2008, 17:50
ce sa-i faci, m-am concentrat pe alte chestii :D

lasa ca dupa ce imi iau masina ma duc sa vad un meci :D

rfbursa
19th August 2008, 15:28
A inceput un nou sezon plin de sperante pentru FC Prefab.Obiectivele de anul acesta sunt marete, se vrea promovarea in Liga I si pentru asta s-au cheltuit sume consistente fara scai la buzunar.In afara de investitiile in jucatori la Modelu se vor face si investitii in infrastructura ; stadion, baza de antrenament, tabela , investitii estimate la aproximativ 3 milioane de euro. Pe piata transferurilor clubul a fost destul de activ si cel putin pe hartie se pare ca a dat lovitura prin aducerea lui Erik Lincar fostul stelist facand parte si din stafful tehnic pe postul de antrenor secund dar va fi si jucator.Un alt fotbalist cu experienta si de certa valoare este Dumitru Hotoboc care a trecut si el prin curtea Stelei (1999-2000) dar si pe la Politehnica Timisoara, Jiul Petrosani si FC Arges.Alte transferuri: bulgarul Kuncho Kunchev (Sparta Varna),mijlocasul central-stânga Iulian Vladu de la Mioveni,fundasul stânga Alin Seroni de la Sacele si vârful Razvan Avram de la FCM Câmpina.

Cum vi se pare site-ul acum ? http://prefab05modelu.uv.ro

pinki
19th August 2008, 16:31
ia uite ce am investit in club :D deja avem super echipa, dream team :D

dragut site-ul, cand ma duc la meci promit sa fac poze :)

Nico21
19th August 2008, 17:01
Ce tarani,Doamne ce tarani !!!:):):)

pinki
20th August 2008, 16:24
bai, vrei ban? :P

Bumbescu
20th August 2008, 16:39
Sa fiu al naibii, ala chiar e un site "pe bune":happy
Felicitari:ok::)

rador
20th August 2008, 17:07
Bah, lasati-o dracu! V-ati infiintat acu 3 ani si deja vreti in Liga I? De ce? Sa va cumpere Ceahlaul sau Bacaul locul? N-aveti forta, in primul rand financiara sa jucati in Liga I... Oricine ar fi Milut ala...

rfbursa
20th August 2008, 17:32
Sa fiu al naibii, ala chiar e un site "pe bune":happy
Felicitari:ok::)

Nu stiu daca ai vrut sa fii ironic sau chiar ai vorbit pe bune in privinta site-ului...
In orice caz site-ul este mai bun decat al multor echipe mai cu pretentii din liga a 2-a.
Eu zic totusi sa nu luati in ras obiectivul din acest an , promovarea in Liga I : FC Prefab este o echipa capabila de meciuri foarte bune , sa nu uitam acel 5-0 administrat Sportului Studentesc sau victoria cu echipele care au reusit in ultimii 2 ani sa promoveze in Liga I.
Punctul slab al echipei il reprezinta inconstanta , dupa o serie de rezultate foarte bune urma de fiecare data cate o cadere inexplicabila.Pe site o sa postam si statitici despre meciurile lui Prefab, inclusiv din sezoanele trecute si o sa vedeti despre ce vorbesc.

pinki
21st August 2008, 14:28
daca reusim sa rezolvam si cu un stadion performant... de ce sa nu promovam? :D

Bumbescu
21st August 2008, 14:31
Nu stiu daca ai vrut sa fii ironic sau chiar ai vorbit pe bune in privinta site-ului...
In orice caz site-ul este mai bun decat al multor echipe mai cu pretentii din liga a 2-a.
Eu zic totusi sa nu luati in ras obiectivul din acest an , promovarea in Liga I : FC Prefab este o echipa capabila de meciuri foarte bune , sa nu uitam acel 5-0 administrat Sportului Studentesc sau victoria cu echipele care au reusit in ultimii 2 ani sa promoveze in Liga I.
Punctul slab al echipei il reprezinta inconstanta , dupa o serie de rezultate foarte bune urma de fiecare data cate o cadere inexplicabila.Pe site o sa postam si statitici despre meciurile lui Prefab, inclusiv din sezoanele trecute si o sa vedeti despre ce vorbesc.

E ok site-ul, am vorbit serios.
Cred ca esti primul suporter prefab adevarat de aici, mai e si asta mica, dar mai mult cu galagia:P

pinki
21st August 2008, 14:35
eu am reusit sa le fac si sectiune separata :D

Bumbescu
21st August 2008, 14:39
Asta cam asa e, la capitolul "promovare" stau bine.....dar pe ols:D

pinki
21st August 2008, 14:48
dupa posibilitati... :D

blandu
21st August 2008, 18:06
promovam sigur.
anul asta....avem cu cine....:P

blandu
21st August 2008, 18:09
Ce tarani,Doamne ce tarani !!!:):):)


N-ai cu cine, domne....
N-ai cu cine....
....niste giulesteni !!!

pinki
21st August 2008, 18:11
blandule, rfbursa, restul suporterilor modelisti! eu zic sa ne organizam frumos si intr-o zi sa mergem toti la meci sa facem galerie :D

M.I.B.
21st August 2008, 18:13
Ceahlaul, Progresul si Forex sunt peste voi ca joc si in finante.Sezonul acesta nu, dar poate peste 3. Inca nu.

blandu
21st August 2008, 18:15
Prescurtare...ai fost in Modelu sa ne vezi galeria si casa de bani ?;)

blandu
21st August 2008, 18:18
blandule, rfbursa, restul suporterilor modelisti! eu zic sa ne organizam frumos si intr-o zi sa mergem toti la meci sa facem galerie :D

eu sunt de acord, dar trebuie sa ne vedem cat mai rpd ca se coace porumbul si mustul este aproape....:D

Hard
21st August 2008, 19:03
E ok site-ul, am vorbit serios.
Cred ca esti primul suporter prefab adevarat de aici, mai e si asta mica, dar mai mult cu galagia:P

daca ai venit sa ma jignesti,mai bine pleaca...

cu aducerea lui Lincar in staf ( sau stuf ,cum naiba se zice ... ) cred ca avem sanse reale la locul 2 la finele acestei editii de campionat.
eu imi pun mari sperante in echipa asta .
daca vreti sa mergem la un meci al Modelului ...fie el si in deplasare, haideti sa hotaram ,eu sunt pentru.

pinki
22nd August 2008, 13:13
pai ne alegem o locatie care sa fie avantajoasa pt toti. si sa fie si derby, sa vedem spectacol :D

rfbursa
23rd August 2008, 12:18
Ascultati meciul live : Ascultati meciul live la Radio Fix Botosani http://89.149.243.113:9000/listen.pls

blandu
23rd September 2008, 11:34
pai ne alegem o locatie care sa fie avantajoasa pt toti. si sa fie si derby, sa vedem spectacol :D

...sa fie derby sa FACEM spectacol !!!:groggy: