PDA

View Full Version : Seria B_Etapa 10: U Cluj - CSM Rm. Valcea



dragosh_vl
1st October 2006, 22:03
Macar un egal sa facem la Cluj , daca schimbam antrenorul poate o sa mai crestem si noi in meciurile viitoare :P

m8k
1st October 2006, 22:10
Da, da vilcenilor!! Va soptesc ca in parc puteti scoate un egal, dar la sah cu batrineii iesiti curind la pensie!! La fotbal, scoateti doar mingile din plasa.Haide U, spiritul meu de fair play imi spune sa nu lovesc in cei care-s mai slabi ca noi. Fortza CFR!!!

King of Hell
1st October 2006, 22:37
ne bate Valcea claaaaaaaaaaaaaaar, 0-5 asa!

Bumbescu
1st October 2006, 23:30
Ha ha, sigur bate Valcea!
Gasiti-l fratilor pe carabageac(pour les connaiseurs), reactivati-l, si sigur bateti.

Hai sa fim seriosi, 2-0 pt U

dragosh_vl
2nd October 2006, 11:10
VAlcea are echipa buna dupa parerea mea dar antrenoru nu e bun e pt prima data cand e ca principal la o echipa.

King of Hell
2nd October 2006, 11:35
da ma, nici nu se pune problema! U Cluj-Valcea 0-5

micutzu
2nd October 2006, 11:50
Dopa ultimele meciuri ale studentilor nu cred ca Valcea sa aibe sanse in fata lor.
Dar, s-au mai vazut minuni si bihorenii stiu asta. :D

dragosh_vl
2nd October 2006, 12:52
da ma, nici nu se pune problema! U Cluj-Valcea 0-5


poate iti iese scorul la pariuri ca rad o saptamana dar eu zic sa modifici un pic si sa modifici scorul :d
5-0 eu zic un 2-2 :d

King of Hell
2nd October 2006, 13:33
de pariat stai linistit ca n-are rost sa pariez, ca U Cluj are cota 1.10 sa bata.

boshcUtza
2nd October 2006, 20:29
meci clar de 4-0

Mario Di Lazi
3rd October 2006, 12:45
Ha ha, sigur bate Valcea!
Gasiti-l fratilor pe carabageac(pour les connaiseurs), reactivati-l, si sigur bateti.
Pacat ca baiatul lui nu s-a apucat de fotbal ... :P
Marcel Carabageac este arbitru ... :)

marcel
3rd October 2006, 21:22
1 SOLIST! 3-1 pentru U Cluj

t.b.
3rd October 2006, 23:17
suntem pe val, rupem tot, si-n campionat si-n cupa :D nu batem la scor, maxim 2 goluri diferenta, cand jucam acasa adversarii vin si se baga cu fundul in poarta, si dupa ce dam 1-2 goluri nu mai fortam nici noi. .

micutzu
5th October 2006, 15:36
Trebuie sa bateti ca la anu' sa veniti si la Arad sa ne luam revansa din primavara. :D

CrAzY92
5th October 2006, 15:39
ei io nus. dak Bate Bihoru pe Dacia atunci sa bata Si "U" pe CSM Fair play :cool:

King of Hell
5th October 2006, 16:19
Logica ta ma sperie ma :)

Sommerset Hateg
6th October 2006, 00:21
Ha ha, sigur bate Valcea!
Gasiti-l fratilor pe carabageac(pour les connaiseurs), reactivati-l, si sigur bateti.

Hai sa fim seriosi, 2-0 pt U

>>Si daca nu-l gasiti pe Iancu,macar pe Gangu,Basno sau Telespan...ca fara ei va bate Clujul.Si inca rau!

dragosh_vl
6th October 2006, 10:07
Fotbal, Liga a II-a
Brigada curioasa la Cluj
Andi NICULESCU
Comisia Centrala a Arbitrilor a dat publicitatii brigada de arbitri care va oficia la meciul dintre Universitatea Cluj-Napoca si CSM Râmnicu Vâlcea, care este suta la suta din Ardeal. Asftel, la centru va fi oradeanul Florin Marcu iar la cele doua linii Cornel Avram si Flavius Damaschin, ambii din Timisoara. Observator va fi tot un ardelean, Vasile Popa din Bistrita iar rezerva Iulian Szekely din Cluj-Napoca.

King of Hell
6th October 2006, 11:41
Noh, ii clar, vreo 2-3 de 11 metri avem maine. :D

Sommerset Hateg
6th October 2006, 12:28
Daaaa...si daca ratati,se repeta!:drak:

Bogdann
6th October 2006, 12:45
Fotbal, Liga a II-a
Brigada curioasa la Cluj
Andi NICULESCU
Comisia Centrala a Arbitrilor a dat publicitatii brigada de arbitri care va oficia la meciul dintre Universitatea Cluj-Napoca si CSM Rāmnicu Vālcea, care este suta la suta din Ardeal. Asftel, la centru va fi oradeanul Florin Marcu iar la cele doua linii Cornel Avram si Flavius Damaschin, ambii din Timisoara. Observator va fi tot un ardelean, Vasile Popa din Bistrita iar rezerva Iulian Szekely din Cluj-Napoca.

Cine?:o: Flavius Damaschin?:rosu: Ala mai arbitreaza?:no: Urmariti`l cu atentie ca e castastrofa la arbitrat.:rosu: Dupa meciul Rapid - Craiova (in care a fost jalnic:rosu: ) a venit la Hunedoara sa arbitreze meciul Corvinul - FC Caracal (1-2) si a ridicat fanionul ala tot auirea:headbang: ...gol anulat pt noi:mda: si gol din pozitie reactivata de offside pt caracaleni. Si culmea a primit nota 7 din partea observatorului care banuiesc ca nu a vrut sa vada ce erori face.:mda: Ala ar trebui trimis in divizia D sa`l alerge aia pe coclauri cand gresete...:drak:

King of Hell
6th October 2006, 13:11
Apai stii bogdane, ca la nivelu asta is cam facute deja jocurile :D pentru cine tre sa promoveze

Bogdann
6th October 2006, 13:16
Stiu, si din pacate nu prea avem ce face. Poate sambata ridica fanionul asa mai catre voi, numai sa nu greseaca impotriva voastra(intentionat sau nu) ca atunci va vad cum reactionati. Noi nu am avut treaba cu ei desi am fost dezavantajati si la Timisoara in ultima etapa. Poate ai vazut rezumatul cu acel gol anulat degeaba. Dar asta sunt arbitrii sau poate asa primesc ordine de "sus"...

King of Hell
6th October 2006, 14:53
din partea mea sa ne anuleze 3 goluri, ca si asa batem cu 3-0 .

starsteel
7th October 2006, 00:54
Discutii inainte si dupa meci aici.

cfr_ista2000
7th October 2006, 09:29
extraodinar...ce mult se discuta despre U..:))))).....oricum toti stim k bate valceaaaaaaa!!!!

Bogdann
7th October 2006, 09:56
bate "U" cu scor de tenis cum imi spunea mie King ca bate Corvinul pe Bihor:happy

starsteel
7th October 2006, 12:13
Se joaca cu focul U Cluj......chiar condusa cu 1-0 dupa prima repriza acasa?

Luis Garcia10
7th October 2006, 12:51
,,U,, bate numai cu scoruri de tenis ce sa faci :D Dupa 6-0 cu Targovistea a urmat un 6-0 si cu Rm Valcea :lol:

starsteel
7th October 2006, 13:04
Si acum se pare ca a facut 1-1. Asta e la seturi?:D

andrei1921tm
7th October 2006, 13:12
nu cont k a facut egal.Mai important e ca Poli 2 a ajutat-o batand [pe fc Caracal.
Oricum e singura echipa care merita Promovarea!!!

Mario Di Lazi
7th October 2006, 14:39
Ce v-am rupt :D
1-1 ?
FORZA CSM ... eu eram multumit si cu o infrangere la 1 gol diferenta, dar 1-1 ? FORZA CSM :D

dragosh_vl
8th October 2006, 18:28
f bun rezultat chiar neasteptat de mine......

Hai Valcea

t.b.
8th October 2006, 20:00
Ati avut noroc :) in prima repriza ati avut o ocazie si ati dat un gol, dupa ce v-am egalat ati mai avut 2 contraactacuri, dar cam atat, in rest erati toti in jumatatea proprie. Noi am ratat din toate pozitiile, n-am jucat chiar rau, se mai intampla si dintr-astea, ce-i drept au fost si meciuri in care nu meritam mai mult de 1 pct si am castigat... bine ca n-au castigat nici ailalti :D
Eu zic ca am avut si o faza la care ar fi trebuit sa primim penalty.

dragosh_vl
8th October 2006, 20:40
Asta e si noi am avut ghinion data trecuta la meciul cu ISCT

Mario Di Lazi
13th October 2006, 21:34
Macar un egal sa facem la Cluj ,
Cata dreptate ai avut ... :)
FORZA CSM