PDA

View Full Version : Cine ajunge mai departe? Steaua sau Dinamo?



methos
15th September 2004, 16:14
eu merg pe...dinamo!

Florentin
16th September 2004, 03:52
Interesant, amindoua nu se pot califica? sau Doamne fereste nici una?

Denis
16th September 2004, 08:01
sar putea ca steaua, dar ash fi vrut ambele :)

jorgensen
16th September 2004, 09:09
Pentru binele fotbalului romanesc, ar fi bine sa ajunga ambele in grupele UEFA.

armin
16th September 2004, 10:01
Schimba poll-ul, pune optiunea "amandoua" !

methos
16th September 2004, 17:35
ceva imi spune ca nu se vor califica amandoua...desi nu mi-ar parea rau!

Florentin
17th September 2004, 02:22
Bine ca te-ai schimbat de la una la nici una. Poate in doua saptamini ajungi la concluzia, trista vad bine, ca s-au calificat amindoua.

leveu
17th September 2004, 10:37
Din pacate s-ar putea nici una. :( Sper sa ma insel si sa mearga amandoua :)

fia
17th September 2004, 10:40
Putem privi si altfel, care e mai departe Sofia sau Belgrad, pentru ca oricum aici se pare ca se vor opri ambele echipe :(. Deci calculand kilometrii, Dinamo va ajunge mai departe....

Tare campionat avem...

Carlos Gambino
17th September 2004, 10:44
...Din ce am vazut aseara, nici una nu cred ca o sa reusheasca sa mearga mai departe...amandoua au jucat penibil...! Asha ca, steaua shi dinamo pregatitzi-va sa luatzi Divizia A de coada pt ca Europa este o caciula cam mare pt voi...cel putzin pt moment ! :D

ady_azzuro
17th September 2004, 11:48
Nici una. ;)

Vand vise
17th September 2004, 13:29
Steaua - 80% sanse sa intre in grupele Cupei UEFA.
Dinamo - 25% ...

bill
17th September 2004, 13:48
Cred ca Steaua va merge mai departe. Dar la vot mi-a alunecat mana si a iesit Dinamo pana am apucat sa imi dau seama:D

RedBaron
17th September 2004, 14:59
Probabil Steaua. Ambele echipa insa mi se par prea slabe pentru Europa.
Nu tin cu nici una, dar ce am vazut la Dinamo... 2 goluri in 40 sec, faze de razi nu alta, lufturi si restul... pacat! Mai ales ca au condus, chiar speram sa vina cu un egal.
Apoi Steaua, totusi pare a fi o echipa mai bine pusa la punct, dar pacat de golul acela de portar primit.

suporterita
17th September 2004, 15:28
am facut aseara comparatie intre jocul Stelei si cel al lui Dinamo,daca cineva are vreo sansa aceea este Steaua,nu neaparat din prisma rezultatului cu toate ca si acesta este important, ci din prisma jocului prestat.nu se poate face comparatie intre apararea decimata a Stelei fara Radoi si Curt cu ciurucurile astea pe care le afiseaza in Europa.Iordache asta si cu Alistar, niste gutui.nu sunt rea ci obiectiva,nu-mi vine sa cred ce se intimpla la Dinamo,iar la Steaua Hamutovski e de nerecunoscut.mai imi pun o intrebare care cred ca si-o pun toti suporterii,ce se intimpla cu unii fotbalisti, peste noapte devin niste non valori, las la o parte totul, dar nici conditie fizica sa nu ai?ma uitam la Dinamo au jucat un fotbal lent de parca toti sacii ii aveau in caruta si nimic nu-i impiedica sa doarma.

Cucu
17th September 2004, 18:39
e clar ca Steaua are mai multe sanse
Dinamovisti cred ca ar fi mai bine pentru ei sa fie scosi afara din cupele europene ca sa se puna pe campionat.

jorgensen
17th September 2004, 19:19
Acum STEAUA, dar cred ca si Dinamo poate invinge in retur cu 2 la 0. Steaua bate si la Sofia cu 2 la 1.

Denis
17th September 2004, 21:06
dupa cum se vede steaua e mai departe pana aku :D

alex36
20th September 2004, 08:09
amandoua au sanse.Chiar daca Dinamo a pierdut.

ADY19
20th September 2004, 09:50
Din cele doua echipe prin prisma rezultatelor Steaua are cele mai multe sanse insa nici Dinamo nu e iesita din carti. Steaua joaca in deplasare pe un stadion(mai nou de 55 de mii de locuri) care va fi plin. Daca vor reusi sa inscrie un gol....TSKA cred ca va ceda psihic :yeah: . Steaua ca si Dinamo trebuie sa fie atenti in aparare. Dinamo trebuie sa atace in continuu , sa faca presing, sa joace pana cad pe teren de oboseala( dar asa ceva nu prea am vazut :ciocan: ). Bafta ambelor echipe :yeah:

vladONE
20th September 2004, 15:17
Orice echipa ar fi, trebuie macar una sa mearga mai departe. Altfel chiar ca ne facem de cacao in Europa. Nici macar grupele cupei UEFA sa nu putem prinde? Jos descultii!

ADelPiero
20th September 2004, 16:07
sper si cred ca ambele echipe se vor califica ! ;)

cipi13
20th September 2004, 16:08
Amindoua au sanse si ar fi frumos ca amindoua sa intre in grupe....

Denis
21st September 2004, 07:50
dinamo in sfarshit s-a trezit (sper sa n-adoarma din nou :D) daci sper sa bata acasa cu cel putzin 2-0 sau mai mult. Iar steaua sa scoata cel putzin un egal la bulgari. :ok:

A|3x
21st September 2004, 19:36
pt fotbalul romanesc ar fi bine amandoua
dar eu zic ca Steaua e in forma :p

Mariusmadmax
22nd September 2004, 01:53
numai Steaua !

Vadim
22nd September 2004, 02:01
Eu le doresc amindorura sa ajunga, insa fara sa fiu pesimist cred ca nici una nu se va califica. Steaua va fi cu picioarele moi in infernul de pe Levski, iar Dinamo va intilni o opozitie puternica a lui Partizan - un meci in care orice greseala va fi fatala. Iar Dinamo greseste...

Florentin
22nd September 2004, 03:06
Teoretic Steaua are mai multe sanse dar cred ca Dinamo este inca in carti.
Eu le urez succes la amindoua, cu un mare plus pentru Steaua.