PDA

View Full Version : Seria A_Etapa 10: Sportul - Sacele



starsteel
7th October 2006, 00:25
Discutii inainte si dupa meci aici.

starsteel
7th October 2006, 15:28
Chiar nici un sportist care sa salute victoria cu 2-1 in fata celor de la Sacele?

Hard
7th October 2006, 15:32
din 5-10 suporteri care se duc meci de meci , s-o gasi unul care sa postezi si pe aici,intr-o zi....

starsteel
7th October 2006, 15:35
Unu?! Mai cauta la Suporter Sportul sa vezi cati sunt.

Hard
7th October 2006, 15:40
au fost:D

ultras_sportul
7th October 2006, 19:54
Meciul de azi a fost greu ... dar am reusit sa marcam repede doua goluri care ne-au dat o anumita siguranta in joc in prima repriza. Am primit totusi gol in minutul 44 iar in repriza a doua am incercat sa conservam rezultatul si am reusit. Asta in conditiile in care portarul Popescu a aparat doua mingi extrem de grele pe final de meci iar sacelenii au ratat o alta ocazie imensa din 7 metri tragand puternic peste poarta.
Terrenul a fost moale, adversarii destul de tepeni pe picioare iar tusierii destuli de paralel cu fotbalul. Arbitrul de centrru a fost penibil dar una peste alta bine ca am batut. Este o victorie de moral tinand cont ca din primul 11 de anul trecut au ramas doar Ratiu, Varga, Ferfelea si Curelea. Secareanu a fost joi operat de menisc iar Balan mai are doua luni pana va relua antrenamentele. Restul de 5 titulari au fost transferati in vara asta : adica Stancioiu, Stancu, Lazar, Cruceru si Mazilu. Plus rezervele Nae, Rusu si Maxim.
Azi au intrat in teren (titulari sau rezerve) urmatorii juniori: Gheorghe (17 ani), Silviu (16 ani) si Cazan (17 ani).