PDA

View Full Version : Seria A_Etapa 10: FC Brasov - Petrolul



Lup_Galben
1st October 2006, 12:07
Un meci intre doua echipe care nu demult erau "linistite" in prima liga, doua echipe cu traditie in fotbalul romanesc care incearca sa revina acolo unde le este locul.....

KLMN
2nd October 2006, 03:00
Eu imi doresc ca Petrolul sa plece victorioasa de la Brasov, dar ma tem ca va ceda toate cele trei puncte. Trebuie sa recunoastem ca Petrolul nu are lot. Singurul care mai face cate ceva pe acolo este Hadnagy. In plus portarul Irimia este ca si inexistent, un gafeur cu mult mai grav decat Carlos.

BrasovFans
2nd October 2006, 14:29
Eu merg pe mana favoritilor mei. FC Brasov.

FC Brasov - FC Petrolul Ploiesti 1-0.

micutzu
2nd October 2006, 15:08
Aici ma abtin inclusiv de la poll. Simpatizez cu ambele echipe.
Cel mai bun sa castige.

Andreea17
2nd October 2006, 15:41
FC Brasov - Petrolul 3-0. :D

Multa bafta "stegarilor". :)

mariobmw
2nd October 2006, 15:47
2-0

STEELMAN
2nd October 2006, 20:22
bate petrolul cu 3-1
marinescu, hadnagy 2

Lup_Galben
2nd October 2006, 20:41
Da STEELMAN, sa te auda Dumnezeu......
n-am vrut sa votez in pool deocamdata k sa vad cum impart voturile suporterii altor echipe si asa cum ma asteptam Petrolul este in "meci"......
Drumu e lung insa nu doar petrolistii isi doresc revenirea Petrolului in prima liga ci toti iubitorii de fotbal si de spectacol care au votat in pool-ul pus de mine in sectiunea SUPORTER-Petrolul !

DIXX
2nd October 2006, 23:05
Fiecare cu echipa favorita e si normal,sa bata cel mai bun si sa fie un joc frumos.

CrAzY92
3rd October 2006, 20:22
1 Brasov 0 Petrolul:evil:

Andreea17
4th October 2006, 15:55
Forza Steagu sambata. Bihoru e cu noi.. :)

Lup_Galben
5th October 2006, 23:17
decat sa va preocupe rezultatul acestei partide mai bine luati atitudine in fata stelistilor, dinamovistilor, rapidistilor care au brigazi recunoscute in peluzele bucurestene !
faza zilei : cica brigazile de stelisti si dinamovisti din BV au de gand sa astepte petrolisti in gara, asta m-a amuzat teribil :ras-plans:....
Doamne abea astept momentul asta.... :yeah:

Andreea17
6th October 2006, 15:39
Lup. Maine vei merge la meci?

starsteel
7th October 2006, 00:21
Discutii inainte si dupa meci aici.

starsteel
7th October 2006, 12:04
La pauza Petrolul conduce cu 1-0, se pare ca toti petrolistii de pe forum se afla la meci. Probabil nu au vrut sa scape victoria.

KLMN
7th October 2006, 13:09
2-1 pentru Petrolul. Golul victoriei formatiei ploiestene a fost marcat de Marinescu in prelungiri. Petrolul "salta" in clasament pana pe locul 2.

Bogdann
7th October 2006, 13:46
pana joaca si Pref 05 Modelu meciul restanta e Petrolul pe 2 ca dup`aia urca Modelu pe locul 2...

Hard
7th October 2006, 13:49
exact:ok:
bogdan,vezi ca am facut un thread pe suporter modelu de 2 ori.esti amabil sa stergi unul?mersi

BrasovFans
7th October 2006, 20:20
Meciul trebuia sa se termine la egalitate!

Lup_Galben
7th October 2006, 20:27
Meciul trebuia sa se termine la egalitate!

nici nu ma indoiesc k te vei impaca cu ideea k azi am fost mai buni. oricum, bafta pe viitor !

NORGEMAN
7th October 2006, 22:40
De la voi din galerie cum s-a vazut meciul?

BrasovFans
7th October 2006, 22:54
nici nu ma indoiesc k te vei impaca cu ideea k azi am fost mai buni. oricum, bafta pe viitor !

Nu am cum sa fiu de acord! Nu ati meritat sa castigati! Nici noi nu meritam sa castigam, asta o spun cu mana pe inima! Suntem slabi, nu avem jucatori care sa-si dea viata pe teren, nu suntem o familie, nu stim sa legam 3 pase, pierdem mingi importante la mijlocul terenului, la scorul de 1-0 pentru voi, dadeam pase acasa de la mijlocul terenului de parca jucam in deplasare si aveam 3-0 :rosu:

Ce sa mai zic... sunt multe de zis... Alex Tudor ne-a dezavantajat mult mai mult decat pe voi! Nu comentez mai mult, pentru ca nu vreau sa intru in polemici.

Imi pare nespus de rau ca galeria noastra va injurat in mod direct inainte sa deschide-ti scorul cat si dupa ce ati avut 1-0!

Golul victorie pot sa zic ca a venit pe o gresala a aparatorilor nostri!! :ciocan: Cum sa lasi mah jucator nemarcat in minutul 90 + prelungiri ??? :ciocan: :o:

Suntem pe locul 9, cu 14 puncte in 11 etape, in ultimele 3 etape am strans doar 1 punct, din 9 posibile. Suntem la 8 puncte de liderul Forex si la 5 de locul 2, ocupat de Petrolul.

pinki
8th October 2006, 00:29
pana joaca si Pref 05 Modelu meciul restanta e Petrolul pe 2 ca dup`aia urca Modelu pe locul 2...

/hello /hello /hello si uite-asa incet incet ajungem in liga I. petrolul si fc brasov sunt de 2 ani in B, nu>?

BrasovFans
8th October 2006, 03:08
/hello /hello /hello si uite-asa incet incet ajungem in liga I. petrolul si fc brasov sunt de 2 ani in B, nu>?

FC Brasov este la al 2-lea sezon in Liga 2!:headbang:
Iar Petrolul este la al 3-lea sezon in Liga 2!

starsteel
8th October 2006, 15:34
Amandoua sufera de aceeasi boala, conducere administrativa modesta.

Lup_Galben
8th October 2006, 16:01
Imi pare nespus de rau ca galeria noastra va injurat in mod direct inainte sa deschide-ti scorul cat si dupa ce ati avut 1-0!



k o grupare de suporterii care se respecta si care este respectata in tara de microbistii care au legatura cu fenomenul, Lupii Galbeni, mai consistenti numeric decat gazdele de ieri si cu un stil si o fidelitate aparte fata de culorile galben-albastre nici nu au luat in seama "ceata" de suporteri galben-negrii care a fost tratata cu indiferenta(fara sa fiu modest) dat fiind faptul k niciodata suporterii petrolisti nu vor da atentie celor care nu-si vad in lungul nasului......
Pentru noi in afara de bucuresteni si oleteni restul nu conteaza !!
Anti-Bucuresti pe viata !