PDA

View Full Version : cine va cistiga wimbledonu la fete?



riva
17th June 2003, 15:37
Cine va cistiga wimbledonu la fete?

07Ex
18th June 2003, 06:07
Pai fara indoiala una din surorile Williams. Astea si daca ar participa la masculin ar castiga. :)

Dorin
18th June 2003, 11:51
Si totusi Serena !E mai buna si mai tare decit tote adversarele. Si ele stiu asta... :yeah: Dorin

riva
19th June 2003, 12:52
Frate eu zic ca o sa fie un duel americano-belgian ... reprezentat prin surorile williams si cele doua prietene belgience! Ar fi frumos sa vedem doua semifinale belgiano-sua ... uau abia astept! sa traiti

Ayrton
25th June 2003, 11:45
Oricine dar nu o Williams... Ma rog pentru asta!

roxana
26th June 2003, 12:52
eu tin cu henin si hantuchova. dintre cele doua, cred ca henin are o sansa destul de mare. as fi bucuroasa sa se repete finala de la paris. dar lupta sa fie mai mare.

ddoro
26th June 2003, 16:00
hantuchova a picat deja.. era tare demoralizata ieri.

pacat ca tenisul la fete nu e capabil de prea multe surprize ca la baieti.. eu o vad bine pe clijsters. a jucat cam moale finala din paris, dar poate-si revine. ar fi fain ca serena sa ia o bataie si de la clijsters, era cat pe ce in open-ul australian...

riva
28th June 2003, 11:29
a iesit hantuchova ... da` a ramas in cursa rusoaica sarapova ... mmmm.... bafta sarapova

riva
2nd July 2003, 16:24
auleu ce faine semfinale, ecsact cum mi-am dorit si cum m-am asteptat :) serena-justine si venus-kim .... adica sua-belgia!!! super fain ... de urmarit, si inca ceva, bine ka s-au trezit si aia de la tvr si or sa bage semifinalele .... si finalele, asa ka o sa avem ce privi weekendu asta!

Ayrton
4th July 2003, 10:27
Se pare ca rugaciunile mele nu au fost ascultate de "Marele Spirit" al tenisului... :( :( :(

Venus vs Serena in finala... :(

07Ex
7th July 2003, 03:10
A fost insa o finala foarte frumoasa. Serena a invins dar Venus a acuzat dureri de stomac pe parcursul al 3-lea set.

Dorin
9th July 2003, 09:31
Chiar daca unora nu le place trebuie recunoscut ca Serena este cea mai completa jucatoare de tenis a momentului.In cazul meu si pronostic indeplinit :yeah: Dorin