PDA

View Full Version : Club tenis cluj



Black Fire
29th August 2009, 03:03
fiind primul meu post pe acest forum as vrea sa ii salut pe toti pasionatii de tenis, am deschis acest topic deoarece am nevoie de un raspuns cat de competent la o intrebare, fac tenis la palatul copiilor cluj de 3-4 ani joc bine mai ales dupa ce ma incalzesc insa problema este ca o "ora" de tenis tine 2 ore, si suntem destul de multi copii se intampla sa fim si peste 10 (asta mai ales in timpul scolii atunci se ajunge si pe la 13-14) acum in timpul verii suntem 6-8 si se fac cam 3 ore, dar se mai intampla sa ma duc si de mai multe ori pe saptamana, maxim 6 ore pe saptamana, bun acuma e perfect platesc 50 de mii pe zi, insa se mai intampla sa ma lase profu si la 200 pe alea 6 ore, baiu e ca in timpul scolii este doar o "ora" (tine 2 ore :)) si atat, iar atunci suntem foarte multi, si nu se poate juca cum trebuie iar atunci imi ies din mana, pe semestru platesc 500 de mii, deci e foarte rentabil insa simt ca ma retine ceva, parca simt ca pot mai mult insa..., si nu imi permit sa merg in fiecare zi sa inchiriez teren si sa joc, si de preferat ar fi sa gasesc pe cineva care sa imi si arate ceva lucruri noi, deci m-as indrepta spre alt club, m-am uitat pe cel de la winners si este 400 lei (10 ore) cel de la avansati, numa nu stiu cum joaca aia avansati, si 300 lei (10 ore) la incepatori...., apoi am vazut pe siteul de la Universitatea cluj, insa nu scrie pretul, chiar si cei care nu sunt din cluj, as fi foarte bucuros daca mi-ati puta oferii niste sfaturi, joc cu un wilson nCODE nRIVAL, si pot sa zic ca am ca si avantaj serviciul, si backhandul puternic, iar forehandul mediocru, (dau mult slice pe forehand cand simt ca nu pot sa il duc daca e prea tare), acum am 15 ani, si inaltime 1.73-1.74, ceva sfaturi si cluburi/informatii ar fi foarte binevenite:):yes:

Optimistul
30th August 2009, 23:11
Pentru varsta ta faci putin tenis , daca vrei sa ramai la categ. placere e o.k.