PDA

View Full Version : Esti nou pe forum?



Vadim
13th September 2004, 14:04
Daca esti noi pe aici si vrei sa ne faci semnalata prezenta ta, poti scrie aici primul tau mesaj de pe forum. Vom incerca sa te ajutam sa te integrezi rapid pe forum si sa te faci mai rapid cunoscut.

marius135
24th June 2005, 01:02
topic vechi de un an :)
salutare
sunt Marius sunt sportoholic
imi place multe sporturi
biatlon schi, sarituri cu schiurile si restul de iarna
handbal sah fotbal bla bla bla
de practicat si de privit
am 20 ani si sunt boboc la informatica in bucuresti :)

Gonzo
24th June 2005, 01:56
felicitari Vadime intr-un an prinsasi unu :happy

Marius cum ai descoperit topicul asta? serios, sunt curios :D

Cainele
24th June 2005, 06:42
Gonzo , dar despre tine ce ne poti spune? ceva hobby-uri , echipa , favorita , s.a. :P:):D

desdemona
24th June 2005, 09:42
@Gonzo, iti povestesc eu :ok:
@Cainele, dar tu de ce nu ne spui? :P

marius135
24th June 2005, 12:40
foarte simplu l-am gasit:)
sunt in sesiune si am examen maine si nu am absolut nici un chef sa invat-> trebuie sa gasesc ceva cu care sa pierd timpul -> m-am uitat peste toate topicurile de la Diverse(ma rog nu chiar toate ca s-a facut ora 2:) )

bogho
24th June 2005, 12:47
:D
cu o intarziere de vreo 300 si ceva de mesaje. :)

salutare
sunt Bogdan
sport preferat: fotbal
de privit: sarituri cu schiurile, hanbal, baschet, tenis
de practicat: sah
am practicat: alpinismul, insa in ultimul an nu am mai avut iesiri la munte pentru catarat.

ps. am 25 ani (vroiam sa scriu ca mai am un pic si ajung la 30, :drak: )

:D

Angelina Jolie
24th June 2005, 13:10
Cu o intarziere de aproape 2 ani:
Marilyn Monroe - actrita
Sportul preferat: baseball cu Joe di Maggio
Hobby: petrecerea de quality time cu valy2345.
Varsta: decedata

diavol visiniu
24th June 2005, 14:13
Salut sunt inca mic doar 30 si ceva de msj
Mihai,27 ani Asistent social
Sportul preferat:Fotbalul
hobby:internet

Angelina Jolie
26th March 2006, 06:22
Esti nou pe forum?
Nu.:happy
Ce bou is. Numai tampenii scriu. Plictiseala ma omoara.

mblue
13th April 2006, 11:46
cred ca da, habar nu am , oricum nu vreau sa fiu cunsocut:D

Andy1987
13th April 2006, 12:18
Salutare tuturor....forumul e de 5 stele, jos palaria...am revenit cu ganduri bune, puteti sta linistiti ;)

Lidia
13th April 2006, 12:35
tre sa scriu si eu aici? :rolleyes:

Darkslowstar
13th April 2006, 12:36
Acum 3 ani cu siguranta :D

aliss
13th April 2006, 12:40
Salutare tuturor....forumul e de 5 stele, jos palaria...am revenit cu ganduri bune, puteti sta linistiti ;)
inainte cum te chema? :)

realmadrid.com
13th April 2006, 12:43
@Aliss
TveuShport :D....celebru deja pe acest forum cu scandalul "da-mi parola ca te fac administrator" :D

Leo_
13th April 2006, 12:47
TV Who? Ay, ay...madre de Dios :D:D Si acum pastrez ca amintire fo 2 PM de la el :happy

Andy1987
13th April 2006, 12:56
comentati voi cat vreti, dar m-am schimbat si o sa vedeti asta din posturile mele...comentati cat vreti la adresa mea...daca asta va face placere....


inainte cum te chema? :)
park TVSPORT, sau ceva de genu,,oricum nu mai am treaba cu aia....si o sa-mi vad de treaba mea pe forum aici, stati linistiti la adresa mea, am invatat multe din trecut si nu numai.
salutare tuturor, sper sa nu-mi purtati ranchiuna.../hello

CoolRain
13th April 2006, 13:16
Andy/hello Ce bine ca te-ai intors:yeah:
Ti-am parcurs mesajele si am vazut ca te-ai metamorfozat complet, esti de nerecunoscut:ok: Abia astept sa-ti vad noile conceptii despre viata:cool:

Andy1987
13th April 2006, 13:30
Bine te-am regasit si pe tine, CoolRain ;)

sun
13th April 2006, 13:42
bine ai revenit , TvSPORT :bere:

ai grija , ca e unu daroczi , tare mishtocar baiat :ok:

Thanya
13th April 2006, 13:59
Pai ce s-a intamplat tv`ule,nu-ti mai merg treburile pe forumul tau?Ai stricat si alte parteneriate,cum l-ai stricat pe cel cu mine?Cand ti-am zis sa lucram impreuna n-ai vrut.......Nu shtiu de ce,dar ceva imi spune ca nici de data asta n-o sa ai viatza lunga!!!
Oricum....bine ai revenit!!
@sun......ei nu se vor intelege ca amandoi lupta pentru suprematzie :))

desdemona
13th April 2006, 14:03
Hai sa traiesti, Sportule, bine revenisi!:rolleyes:

Lidia
13th April 2006, 14:05
Andy1987: 60 posturi pe zi... esti tare... cred ca ceilalti lasa invidia care o aveau pe daroczi si o indreapta spre tine :D

Darkslowstar
13th April 2006, 14:08
TV Sport ce aparitie! Asteptam cu maaare nerabdare sa-ti vedem evolutia si evolutiile pe forum. Ceva poze de pus la threadul cu imagini? :ok:

Andy1987
13th April 2006, 15:43
Pai ce s-a intamplat tv`ule,nu-ti mai merg treburile pe forumul tau?Ai stricat si alte parteneriate,cum l-ai stricat pe cel cu mine?Cand ti-am zis sa lucram impreuna n-ai vrut.......Nu shtiu de ce,dar ceva imi spune ca nici de data asta n-o sa ai viatza lunga!!!
Oricum....bine ai revenit!!
@sun......ei nu se vor intelege ca amandoi lupta pentru suprematzie :))
Forumache meu l-am desfiintat pt. ca nu mergea nik si era pierdere de vreme.
Da, ai dreptate, n-o sa am viata lunga, daca adminul imi va da ban, asta e evident nu? sau...cel putin asa cred
bine v-am regasit pe toti :)
Ps. nu mai am nici o treaba cu TV Sport sau de genu...sau TV sau altele....as prefera sa-mi spuneti pe numele din nick, simplu: Andy sau ceva de genu. :ok: :rolleyes:

Paul
13th April 2006, 15:44
bine ai revenit mestere ... 100 de mesaje / 4 ore :D ... 600 /zi ... 18.000 /luna :D

meriti o prima /OLE/

CoolRain
13th April 2006, 16:53
Chiar Andy, ar fi o dovada incontestabila ca te-ai schimbat in bine daca ai pune niste poze cu tine:)
Vad ca ai multe sa ne spui, inseamna ca ai suferit mult la "parnaie" :D

Andy1987
13th April 2006, 17:17
da, enorm am suferit la "parnaie"...nici n-ai idee :)
am sa pun si poze cu mine, dar intai sa iau la "puricat" tot forumul :)

Leo_
13th April 2006, 17:20
Pai nu mai ai mult de puricat...pana deseara bati recordul :D vezi sa nu scapi vreun thread :D

Andy1987
13th April 2006, 17:25
la alte sporturi nu ma pricep deloc, decat la fotbal...deci celelalte sporturi au sarit din schema :)

CoolRain
13th April 2006, 17:44
Vezi ca e o sectiune numita "Valea plangerii". Ce zici, faci o puricare si pe acolo?

Andy1987
13th April 2006, 17:51
Nu, pt. ce? acolo e pt. aia care au ban si vor sa reclame...crezi ca nu stiu sau ce ? :rolleyes: :drak:

t.b.
13th April 2006, 18:05
Ba da productiv esti :o: sa-mi trag una :headbang: 150 de posturi intr-o zi

Andy1987
13th April 2006, 18:07
Pai dak e asa mare forumul...ce vina am eu ?:)

realmadrid.com
13th April 2006, 20:02
Pai ai o vina mare, dar cred ca la scoala profa de romana te-a invatat ca o fraza trebuie sa aiba maxim 5 cuvinte :D....si din pacate, tu scrii doar o fraza pe mesaj :(...pana iti vine si banul :D

Andy1987
13th April 2006, 20:26
intr-un mesaj, trebuie sa scrii esenta, nu vorbareala. dar daca tu consideri ca merit ban, n-ai decat ce mai astepti? mai bine spune-mi ca nu ma suporti. cum spuneam, n-ai decat, daca asta te face fericit, sa dai oameni nevinovati afara, n-ai decat, fa-ti pe plac.
in caz ca raman, am sa prefer sa nu discut cu tine, pt. ca ma enervez degeaba si n-am chef sa ma mai enervez

realmadrid.com
13th April 2006, 20:35
Si esenta unde e ?...

Sau mesaje de genul: "Barca e campioana", "eu cred ca merita balonul" , "e trucaj sigur", "imi cer scuze" contin tot ce trebuie sa intelegem ?...adica unu care posteaza in disperare pe forum, ca sa-si faca mesaje.
Problema este urmatoarea, pe Extern nu prea se accepta mesaje din astea, pt ca acolo se vorbeste cat de cat serios....iar cand vine unu si posteaza nu 1 mesaj, ci 20.....treaba incepe sa se imputa.

PS_Daca n-ai nimic de spus, nu mai scrie...si gata ;)

Paul
13th April 2006, 21:44
Ba da productiv esti :o: sa-mi trag una :headbang: 150 de posturi intr-o zi

vine vacantza...
a revenit remy pe forum
a revenit tv sport pe forum
luni revine MariusTR ... deci o sa fie show ... .com , paul (in vacanta) , frizeru liber dimineata ...

Vadim ai dat lovitura... presimt ca inainte de pasti o sa sari de 600.000

sa remarcam CT lui andy : Senior dupa o zi :D

realmadrid.com
13th April 2006, 22:33
Pai...remy, tveu, frizeru....cei 3 muschetari :D...si daroczi in rolul lui D'Artagnan :D

Andy1987
13th April 2006, 22:51
Si esenta unde e ?...

Sau mesaje de genul: "Barca e campioana", "eu cred ca merita balonul" , "e trucaj sigur", "imi cer scuze" contin tot ce trebuie sa intelegem ?...adica unu care posteaza in disperare pe forum, ca sa-si faca mesaje.
Problema este urmatoarea, pe Extern nu prea se accepta mesaje din astea, pt ca acolo se vorbeste cat de cat serios....iar cand vine unu si posteaza nu 1 mesaj, ci 20.....treaba incepe sa se imputa.

PS_Daca n-ai nimic de spus, nu mai scrie...si gata ;)
Mah omule...cum dreq sa-ti mai spun ca nu mai am nici o urma de intentie rea in revenirea mea ... din contra...vreau sa ma inteleg cu toti ... si vrei sa jur ca nu ma mai intereseaza cate mesaje am? problema e ca dak am unde posta si ce posta postez....asta sa stii....nu pt. mesaje postez eu, am trecut de faza asta sa stii....
si chiar nu pricepi ca nu mai fac parte din categoria de mai sus? gata...ajunge. cand te vei convinge ca am trecut de stagiul asta?

Paul
13th April 2006, 22:56
baga mare andy , poate iti faci si un jurnal in zona dedicata , ne mai face si noua rezumate la telenovele (dejh suntem ocupati si nu prea le mai urmarim :no: )

realmadrid.com
13th April 2006, 23:00
Tveule, ma voi convinge ca ai trecut de stagiul ala cand din mesajele tale voi intelege mai mult de 3 cuvinte. Daca ai ceva de spus, spune-o....dar tu scrii un mesaj de 3 cuvinte si gata....ti-ai spus parerea. Poate ca nu am nimic cu asta...daca nu este pe Extern...unde se scrie altfel decat pe restul forumului, fara jigniri si mesaje aruncate la plesneala. Gandeste-te, si vedem noi cine s-a schimbat ;)

Andy1987
13th April 2006, 23:15
se rezolva cu mesajele de 2-3 cuvinte, mi-ai zis o sa tin cont ;)

Paul
13th April 2006, 23:18
extraordinar 15 cuvinte si o virgula :)

mistress of ice
13th April 2006, 23:57
Priveste partea pozitiva a lucrurilor paul :13 cuvinte , 2 cifre, 2 linioare si o virgula :drak:

raja_bell
20th April 2006, 08:03
sunt nou pe forum! :D :D :D
vreau sa stiu cine cu cine se cearta, care-s gastile si care is sefii pe aici! :drak:

Hopshio
20th April 2006, 10:30
IO mis sef:P:)