PDA

View Full Version : Cine va castiga Champions League in sezonul 2004/2005?



Catalanul
13th September 2004, 02:41
Acum, ca mai este o zi pana la inceperea unui nou sezon Champions League 2004/2005 as dori sa va intreb: Cine credeti ca va reusi acest an sa castige Champions Leag-ul?
Eu cred ca Barça! :yeah:

ADelPiero
13th September 2004, 11:53
Juventus /OLE/

andreiush
13th September 2004, 15:00
Juve /OLE/ :D

CoolRain
13th September 2004, 15:26
Juventus are sanse mari, i-am vaut ieri in partida cu Brescia, 3-0 in deplasare, joaca destul de bine. Mai spectaculos ca Barca, mai pragmatic ca Real Madrid... Oricum, UEFACL e o competitie in care norocul are un rol important... Cine garanteaza ca nu face Porto dubla ?

andreiush
13th September 2004, 15:32
No lasa-ma...Porto..eu nu cred asa ceva...mai ales ca i-au plecat cativa jucatori, a plecat antrenorul...

van_marco14
14th September 2004, 23:55
barcelona

Sergio
15th September 2004, 00:27
A sosit vremea INTERULUI! :yeah:

Catalanul
15th September 2004, 00:29
dupa Barcelona, inter ar fi a 2a varianta, dar nu cred ca vor fi in stare sa ia CL-ul :D
asa ca merg tot pe Barça, i-a umilit pe Celtic azi la ei acasa, asa cum va face si cu Milan :drak:

dvarlan
15th September 2004, 00:41
:drak: :drak: :drak:

FORZA ROSSONERI!!! :drak:

:drak: :drak: :drak:

dvarlan
16th September 2004, 14:37
HA HA HA
Bayer Leverkusen-Real Madrid 3-0
HA HA HA
asta e adevarata fata a "galacticilor"

zeus
16th September 2004, 16:35
Parerea mea si Liverpool are o sansa buna. Benitez deja a inceput sa isi arate coltii. Iar Baros, cred ca e cel mai in forma atacant din Europa la ora actuala.

realmadrid.com
16th September 2004, 16:42
Liverpool ???, pana la urma nu avem voie sa scriem glume despre o competitzie asa mare ca UEFA CL
Raman la parerea ca Barcelona se va multzumi cu optimii sau sferturi, cateva echipe italiene vor ajunge in semifinale, iar de Real Madrid, inca mai am sperantze ca isi vor revenii...macar sa iasa din grupe si pe urma mai vedem:D, cu toate ca eu tot pe ei ii dau favoritzii la castigarea trofeului/hello

Arjen_Robben
18th September 2004, 12:22
Chelsea o sa ajunga cel putin in semifinale !!!!!!!!

alex36
19th September 2004, 08:11
INTERNATIONALE Milano /hello

Arjen_Robben
19th September 2004, 09:35
n-are sanse inter

alex36
19th September 2004, 13:25
...de unde sti ca n-are sanse?!

giovanni BV
19th September 2004, 14:49
Barca are sanse , dar un pericol vine din partea lui Arsenal si Juventus !!! Lupta se va da intre ei !!! Real-ul la momentul actual sint in criza mare , desi au un lot cu nume rasunatoare , dar pierd usor meciuri ce nu prezinta prea mult interes pentru ei !!! Aceasta criza poate fi fatala in cele din urma !!!

ady_azzuro
19th September 2004, 19:07
Chelsea va castiga! ;)

Profetu
20th September 2004, 16:41
Io zic Inter ... fara vreun argument anume ...

kappa72
24th September 2004, 23:58
nu cred ca anul asta barcelona poiate scapa liga campionilor dar mai ales campionatul spaniol

inter
13th October 2004, 00:06
Hai Poli ... tare Kappa asta :D:D ....
da asa e , mai greu sa scrii cand tii cu , catalanii :p

Tamy
13th October 2004, 09:59
Normal ca Valencia :yeah:

vasile314tzurka
13th October 2004, 10:01
barcelona

alejandro
16th October 2004, 13:57
Barcelona n-are adversari in acest sezon :yeah: sper doar ca in finala sa se intalneasca cu Juve :ok: Si atunci sa castige cel mai bun :D

alejandro
16th October 2004, 14:07
mai greu sa scrii cand tii cu , catalanii :p
inter,nu fi rau :D

diablo20
18th October 2004, 18:21
cele mai bune echipe din europa in acest moment sunt: arsenal, barcelona si juventus.
Arsenal a arratat ca este fff puternica in campionat dar va tre sa dem si in CL!!!!!!!
Barcelona este o echipa fff buna si joaca frumos, dar se va vedea mai incolo daca accidentarile fff multe nu ii va afecta.
Juventus /hello a aratat ca poate juca si spectaculos si pragmatic la rezultat, iar cu Capello pe banca sunt o echipa fff puternica

sotostone
19th October 2004, 14:12
Barcelona este cea mai spectaculoasa echipa peste Real, Chealsea si Arsenal
dar Barcelona nu shtiu daca are pragmatismul lui Juventus sau Arsenal...
Oricum am votata Barca deshi socoteala de acasa nu se potriveshte cu cea din targ

Al Dracu
23rd October 2004, 00:15
Barcelona n-are adversari in acest sezon :yeah: sper doar ca in finala sa se intalneasca cu Juve :ok: Si atunci sa castige cel mai bun :D
Sa speram ca da! Forza Juve!
Dupa cum a jucat Barcelona la Milano nu prinde nici semifinalele. Poate isi mai revine pe drum... :drak:

Catalanul
23rd October 2004, 00:20
Dupa cum a jucat Barcelona la Milano nu prinde nici semifinalele. Poate isi mai revine pe drum... :drak:eu cred ca tu ai vazut alt meci :mda: cum am jucat? eu zic ca mult mai bine si frumos decat Milan :p pacat de cele 2 bari :ciocan: dar nu-i nimic ne luam noi revansa in retur...

P.S. ce mi-ar placea sa ne intalnimi cu Juve in optimi sau sferturi ca sa ne luam revansa de acu` 2 ani :evil:

Nicholas
23rd October 2004, 12:03
An de an aproape aceleasi echpe.Poate candva vom putea vota si o echipa romaneasca la castigarea Champions League.
Pana atunci merg pe mana "italienilor",anul acesta va fi al lui Juventus.

vlad1607
23rd October 2004, 15:24
Barca Arsenal Milan sau Valencia !! :D :sleep: :ok: :p

inter
23rd October 2004, 16:45
vladut tata ... aici ti se cere 1(una) castigatoare :p
bine ca nu le-ai scris pe toate 32 :D:D:D

Sasuke Uchiha
23rd October 2004, 16:46
JUVENTUS...,... :D

Catalanul
23rd October 2004, 17:33
vladut tata ... aici t-i se cere 1(una) castigatoare :p
bine ca nu le-ai scris pe toate 32 :D:D:Dlasa-l inter ca la el una e mai multe :drak: macar a scris-o si pe barça printre ele :D
Forza Barça :yeah:

inter
23rd October 2004, 17:37
"e" ala vine de la telenovele? :D:D

Al Dracu
24th October 2004, 12:41
eu cred ca tu ai vazut alt meci :mda: cum am jucat? eu zic ca mult mai bine si frumos decat Milan :p pacat de cele 2 bari :ciocan: dar nu-i nimic ne luam noi revansa in retur...

P.S. ce mi-ar placea sa ne intalnimi cu Juve in optimi sau sferturi ca sa ne luam revansa de acu` 2 ani :evil:
Mdea, lasind la o parte meciurile pe care le-am vazut noi miercuri seara am si eu o nedumerire: cind zici "noi" la cine te referi? La Barcelona sau la Madrid? Ca v-am invatat fotbal in serie acum doi ani... :drak:
Nu de alta dar din ce vad esti un valencian care tine si cu Real si cu Barça. Ca un torinez care ar tine si cu Inter si cu Milan sau un craiovean fan Steaua si Dinamo... :happy

vlad1607
24th October 2004, 12:50
inter mai nene eu am scris optiunile mele :) si daca vrei o singura optiune merg pe mana ...Craiovei :D :D castiga sigur Champions LEague DOlj :D

Catalanul
24th October 2004, 15:56
Mdea, lasind la o parte meciurile pe care le-am vazut noi miercuri seara am si eu o nedumerire: cind zici "noi" la cine te referi? La Barcelona sau la Madrid? Ca v-am invatat fotbal in serie acum doi ani... :drak:
Nu de alta dar din ce vad esti un valencian care tine si cu Real si cu Barça. Ca un torinez care ar tine si cu Inter si cu Milan sau un craiovean fan Steaua si Dinamo... :happy''teoria'' ta nu este valabila :no: am facut pariu cu un ''galactic'' :D ca Barça va castiga la Milan :p dar nu a fost asa :( si astfel a trebui sa imi pun avatar si semnatura cu real :mda:
dar iti zic tin cu Barça de cand ma stiu :yeah: si sper ca anul acesta sa ne luam revansa in CL impotriva Juventusului :evil:
Força Barça /hello

Al Dracu
24th October 2004, 17:08
:happy Am inteles! Primeste sincerele mele regrete! :D

alejandro
26th October 2004, 12:50
Sa speram ca da! Forza Juve!
Dupa cum a jucat Barcelona la Milano nu prinde nici semifinalele. Poate isi mai revine pe drum... :drak:
Al dracu esti cam rautacios cu Barca,nu poti spune ca milan a fost mai buna...dar a castigat si asta e meritul ei.Ai dreptate,daca Barca nu invata sa obtina si rezultate-nu numai sa joace frumos:D-atunci poate nu prinde semifinalele:p

realmadrid.com
26th October 2004, 14:38
Hai Poli vad ca incepe sa te confunde lumea pe aici:D, vezi daca pariezi cu "galacticii", asta patzesti :drak:

Ca v-am invatat fotbal in serie acum doi ani...

Al Dracule vezi ca acum 2 ani cand atzi avut 3 echipe in semifinale si atzi eliminat Realul, Barcelona, a fost o lectzie anti-fotbal, data de apararile italiene, dar daca stai si citesti tot mesajul, hai sa itzi aduc aminte ca in sezonul 1999 - 2000 si Spania a avut 3 echipe in semifinala si 2 in finala,

Meciurile dintre echipele spaniole si cele italiene din grupe, care s-au terminat cu victoria unei echipe...
Barcelona 4 - 2 Fiorentina
Valencia 2 - 0 Fiorentina
Fiorentina 1 - 0 Valencia

Sferturi:
Valencia 5-3 Lazio
Valencia a batut cu 5-2 pe Mestalla, iar Lazio doar cu 1-0, tipic italian :rosu:

Semifinale
Valencia 5-3 Barcelona 4-1 1-2
Real Madrid 3-2 Bayern 2-0 1-2

Si finala:
Real Madrid 3-0 Valencia

De remarcat este ca Parma nu a reusit sa treaca de turul 3, in rest va cam conducem in sezonul asta la victori, 3-1:D
Asa ca nu mai spune ca "acum 2 ani", pt si Real acum 3 ani, a castigat, dar noi vorbim de sezonul asta, nu de istoria competitziei, pt ca acolo, nu cred ca avetzi ce sa spunetzi :drak: :happy

Red Heat
26th October 2004, 15:53
Eu cred ca anul acesta batalia se va da intre Barcelona si Milan. Singurele echipe care vor putea sa le incurce vor fi Arsenal, Valencia si poate Real

Al Dracu
26th October 2004, 16:21
:D Ionutz, bune statisticile tale! Dar omiti un lucru (pe care nu aveai de unde sa-l stii). Mie mi se rupe de cite echipe au avut Spania sau Italia sau San Marino in semifinale sau finale. Aceeasi rupere o am pentru Fiorentina, Lazio si altele. Pe mine ma intereseaza doar ce face Juve. Iar acum doi ani (cu anti-joc sau fara) a scos in serie din CL cele mai bune echipe spaniole. :yeah:
Anul asta se pare ca Valencia ne-a cam lasat, galacticii (la cum nu joaca) au mari sanse sa nu treaca de grupe iar Deportivo si-a rezolvat situatia in primele 3 meciuri. Mai ramine Barcelona. Vorba lui Stevie Wonder: om trai si om vedea! :drak:

Florian GG
26th October 2004, 22:07
Juve clar :yeah: /hello :yeah:

Catalanul
26th October 2004, 22:11
slabe sanse :sleep: in CL nu exista arbitrii din Italia :rosu: si va avea grija o alta echipa (sper sa fie Barça) care sa va elimine in optimi sau sferturi :drak: Força Barça :yeah:

OwenSkeet
26th October 2004, 22:12
Chelsea ar fi echpa cu cea mai mare putera de a castiga Cl...barcelona este f buna in acest moment dar nu cred ca va rezistat pana la finalul camionatuleui si al CL intr-o forma asa de buna. Chelsea ar fi mai buna deoarece are un antrenor f bun si cu o disciplina extraordinar. candidate ar mai fi Arsenal si Juventus..dar mai este pana la final si se va vede cine va castiga si anu acesta..oricum nu cred ca va mai fi o surpriza cum a fost anu trecut finala Monaco-Porto.

ADelPiero
27th October 2004, 00:49
clar Nedved:cool: ... pardon, JUVE /OLE/

Catalanul
27th October 2004, 16:23
:mda: nu cred ca o echipa care, practic, depinde de un singur jucator poate castiga Champions League :rosu:

Al Dracu
28th October 2004, 00:33
:mda: nu cred ca o echipa care, practic, depinde de un singur jucator poate castiga Champions League :rosu:
Lasa ca vedem de doi ani incoace cum cistiga Realul si Barça care depind de 11 jucatori... :happy

realmadrid.com
28th October 2004, 22:45
De cand nu mai castigat Juve un CL ????
Cel putzin Real a castigat in 98, cand i-a batut pe Juve:evil, in 2000 si 2002, deci cred ca dintre Juve si Real, Real are mai multe CL in ultimul deceniu si este ultima echipa care a castigat CL
Vezi ca nu esti in postura sa critici, macar daca ii bateatzi pe Milan dar asa.....

Catalanul
28th October 2004, 22:48
De cand nu mai castigat Juve un CL ????buna intrebare :evil: pai din sezonul 1995-1996 :D


Vezi ca nu esti in postura sa critici, macar daca ii bateatzi pe Milan dar asastai flexat ca e timp sa ii batem pe Milan in retur :p si eu critic pe cine am chef la ora la care am chef :degete: ok?

Al Dracu
29th October 2004, 00:57
Hai POLI, cu criticatul se referea la mine... :D
Ionutz, eu nu criticam, constatam. Concentreaza-te! Era vorba de echipele care stau intr-un jucator si care nu au sanse la CL!

Catalanul
29th October 2004, 15:43
nu mah Al Dracu...nu se ferea la tine :D ci la mine si la faptul ca Barça nu a batut la Milan :mda:

N0_NaM3
25th November 2004, 22:22
Lool ..vad o finala barça-juve ...:)

Il Fenomeno
26th November 2004, 18:23
Internazionale Milano!

alejandro
26th November 2004, 18:35
Bine ar fi daca real ar depasi faza grupelor:D

ADelPiero
27th November 2004, 01:54
Juveeeeeeeeeeee continua marsul ... sper finala CL :evil:
JUVE /OLE/ JUVE /OLE/

gianni
27th November 2004, 11:46
Juventus, Barcelona sau Chelsea...

Il Fenomeno
3rd December 2004, 16:37
Ziceam ca as vrea ca Juventus sa fie eliminata cat mai devreme, dar totusi ar fi mai bine pt. cei AntiJuve si pt. ceilalti si foarte naspa pt suporterii Juventus ca Juve sa ajunga in finala de la Istanbul si sa o piarda.La cate finale au pierdut in ultimul deceniu si finala din 2003 cea cu AC Milan ar fi inca o lovitura proasta pt. bianconeri.Sau sa vedem cum se va intampla...:sneaky:

Catalanul
3rd December 2004, 17:07
si eu sper sa iasa Juve cat mai repede din CL ca sa nu strige imaginea acestei competitii :evil: n-am chef sa ne plictiseasca din nou castigand meciuri numai cu 1-0 :mda:

madridista
4th December 2004, 11:27
barcelona sau chelsea castiga cl!!!poate si juventus sau ac milan....desi sunt mici sansele......cat despre real......vb dupa meciul cu roma......oricum nu cred ca o sa ajunga in finala.....eu ca fana nu ma astept la asa ceva

Mihayi
4th December 2004, 11:50
AC Milan va castiga din nou Champions League dupa 2 ani
Anul acesta (tot) cainii fac legea!!!

N0_NaM3
5th December 2004, 22:40
O sa fie intre Barça shi Juve...chelsea nu shtiu cum ar putea sa cashtige..sau ce ar mai putea face mourinho...care anu` trecut a avut un mare noroc ca a evitat multe dintre marile echipe in timp ce monaco a avut viata grea cu real shi cu chelsea...deci tot intre Barça shi Juve ramane .

Cucu
8th December 2004, 18:39
Milan castiga tot

Zebrone
8th December 2004, 20:59
Finala va fi Juve-milan si castiga juve cu 2-1! barcelona nu prinde sferturile :drak:

alejandro
9th December 2004, 17:40
Milan castiga tot
mai putin meciul de la glasgow,da?:D

realmadrid.com
9th December 2004, 21:17
La cum joaca italieni acum, Barcelona nu are nici o sansa:D
Si eu cum sunt un fan Spania:p, voi tzine cu orice echipa italiana in confruntare directa cu Barca:D

Catalanul
9th December 2004, 21:29
Hai mey ionutz lasa-ne... cred ca vorbesti de Real :D ei chiar ca nu au nici o sansa cu echipele din Italia :p

Hai sa citez ce a zis ADelPiero (jucatorul, nu cel de pe forum :D): ''Sper sa nu picam cu Barça, cred ca ar fi cel mai dificil adversar pe care l-am putea intalni!''

N0_NaM3
9th December 2004, 22:54
Pai este ceva absolut normal...:) ....oricine se teme de Barcelona in acest moment ...:D

alejandro
20th December 2004, 13:47
La cum joaca italieni acum:D
eu sunt un fan Spania:p, voi tzine cu orice echipa italiana
Sa inteleg ca tii cu Juve?:DCe suporter adevarat esti :D Cum vezi ca n-aveti nici o sansa- treci de partea adversarului :drak: In meciul Barca-Real ai tinut cu catalanii?Asta asa,ca sa stiu... :ok:

OwenSkeet
20th December 2004, 22:29
Se pare ca inca din optimi vor fi eliminate echipe la Cl...Chelsea sau Barcelona... Man U sau Milan.. Juventus sau Real.

Milan
21st December 2004, 12:30
sper sa continue Barcelona :) evident Milan :drak: va trece fara probleme si trebe sa recunoastem si Juve fa face la fel :( din pacate

Zebrone
21st December 2004, 13:21
Din fericire mah altfel cu cine mai juca milanul finala? :D

vlad1607
6th January 2005, 14:54
Atentie si la Arsenal...

realmadrid.com
7th January 2005, 11:48
Din fericire mah altfel cu cine mai juca milanul finala? :D

Cu Realul:evil:

fia
7th January 2005, 11:53
Cum de am ratat threadul asta pana acum :evil:

Evident ca Real Madrid :evil: :evil: :evil:

Catalanul
7th January 2005, 13:02
Evident ca Real Madrid :D:D:D......
........ va fi eliminata in optimi :drak: va va scoate Juve fotbalul din cap :D :evil:

realmadrid.com
7th January 2005, 13:24
Stai linistit, ca voi atzi avut norok si atzi picat cu Chelsea, dar oricum nu vetzi vedea finala :cya:

Zebrone
7th January 2005, 13:48
deci finala va fi Juve- Milan, dupa cum spuneam :D

fia
7th January 2005, 13:50
In your Dreams... Chelsea ajunge sigur in finala.. mai ales ca acum in sferturi au un adversar atat de usor :evil: , nu e asa Catalane?

Mihai
7th January 2005, 13:51
@alpi Iar vrei sa ne plictisim la TV cand ne uitam... Barca ,Real prin finala ca astia joaca la spectacol....
Castigatoare: Real Madrid

Zebrone
7th January 2005, 13:55
pai ce mah, e circ? :D
ce spectacol vrei tu cu alde pavon si samuel daca nu circul globus? :ok:

Catalanul
7th January 2005, 14:21
@alpi Iar vrei sa ne plictisim la TV cand ne uitam...Real prin finala ca astia joaca la spectacol....
Castigatoare: Real Madrid
http://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gif http://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gif http://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gif imi zici si mie ce spectacol vezi tu in jocul realului :D :happy...

fia
7th January 2005, 14:23
pai cine a mai vazut meci de 7 minute, ia zi :D?
Cand face Barca un meci de 7 minute :D?

Catalanul
7th January 2005, 14:34
cand va trimite ETA si in Barcelona un mesaj de bomba... (iar scorul meciului sa fie la egalitate...1-1 :D iar in cele 6 minute ramase sa marcheze Ronaldinho din penalty :D :evil: )

fia
7th January 2005, 14:40
Pana atuci Real-ul ramane cu spectacolul si voi cu alea 10 puncte in plus :p

Catalanul
7th January 2005, 14:44
spectacolul ala de acu` 2 ani sau cel din circ :D

realmadrid.com
7th January 2005, 14:45
Care penaltu ma, voi nu suntetzi in stare sa ajungetzi pana la poarta, de unde penalty:D
Alpi, lasa-ne cu italieni, stii ce sa intamplat la finala Milan - Juve, a fost considerata cea mai proasta finala de la Steaua Rosie Belgrad in prezent....
Catalane, i-a mai zii tu, ce spectacol mai vezi tu la Barca ?:D:D:D, avetzi o epava (dintzosu) si 2 jucatori buni....si un portar care degajeaza in adversar:D:D:D
Nu suntetzi in stare sa castigatzi o cupa europeana, iar daca nu castigatzi anul asta, la anul nu mai avetzi nici o sansa....:ok:

Remeber: Real Madrid - Bayer Leverkusen/finala CL 2001-2002
Au marcat Raul si Zidane..
Raul, dintr-o pasa de nota 15:D a lui R. Carlos, gol ca ala nu va da Eto'o in 30 ani de acum in colo
Zidane, un voleu de la 16 m, gol care se afla in prezent pe genericul de la CL, gol ca acela nu va da dintzosul in 40 de ani...

PS_Catalane, schimba avatarul ala, ca sperii fetele:D

Catalanul
7th January 2005, 14:48
http://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gifhttp://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gifhttp://www.fanclub.ro/images/smilies/24.gif LOL ionutz tu nici macar nu mai tii minte cine a jucat finala de acu` 2 ani :p este vorba de Milan - Juve si nu Milan - Inter cum ai zis tu :P


Care penalty ma, voi nu suntetzi in stare sa ajungetzi pana la poarta, de unde penalty imi zici si mie te rog cine are cel mai bun atac din primera ? :thinkso:

P.S. invidia e mare :evil: Barça joaca in continuare frumos... dar se pare ca tu esti obsedat de jocul realului... care este extrem de urat.... zici ca jucati in Il Calcio :D

later edit: traieste in continuare din aminitiri :sleep:
vezi ca ti-ai editat prea tarziu mesaju` :evil:

realmadrid.com
7th January 2005, 14:51
Catalane, tu mereu vrei sa ma prinzi cu niste greseli care au fost facute din neatetzie sau graba...altfel nu ai cum:ok:


ater edit: traieste in continuare din aminitiri
vezi ca ti-ai editat prea tarziu mesaju`

:happy::happy::happy:
Din amintiri traitzi voi in fiecare zi, va amintitzi de perioada Popescu cand mai castigatzi si voi ceva, va amintitzi de anul 1999 cand atzi luat ultimul titlu, 1997, cand atzi castigat ultima cupa europeana*, va amintitzi anul 1992**, cand atzi castigat unica Cupa a Campionilor din istorie, la egalitate cu cele 2 Stele are Europei de Est:D...mai zi-mi tu ce va amintitzi...
Nu conteaza acel mesaj, tzi-am spus, a fost neatentzie, dar vad ca nu pricepi:ok:
Itzi mai zic odata, vezi ca avatarul tau sperie fetele pe forum :headbang:

* http://www.uefa.com/competitions/ECWC/AllTimeStatistics/Season=1996/round=158/index.html
** http://www.uefa.com/competitions/UCL/AllTimeStatistics/Season=1991/round=44/index.html

Catalanul
7th January 2005, 15:25
poate avatarul te sperie pe tine (nu stiam ca esti pe invers :D) eu nu am primit nici un PM de la fetele de pe forum :p

P.S. te rog eu frumos nu imi mai veni cu nimicuri, cu palmaresul vostru de 2 bani :jerk: :mda:

gata... eu termin cu off-topicul de aici :D

Zebrone
7th January 2005, 16:50
realmadridule: FORZA JUVE :happy:

realmadrid.com
7th January 2005, 17:54
@Catalan
Palmares de 2 bani are Barca :ok:, asta o spune toata lumea, este, a fost si va fii a 2 echipa din Spania :ok:

Zebrone
9th January 2005, 18:39
pai asta depinde din ce parte te uiti la clasament, nu? :drak:
sa nu ma intelegi gresit, barca ma lasa si ma va lasa rece, dar realul mi se pare o echipa de silicon, adica arata bine dar e destul de nasol la atingere :D

razvi2010
18th January 2005, 09:10
Real Madrid sau Juventus:ole: Barca:rosu:

razvi2010
18th January 2005, 09:12
Real MAdrid sau Juve/OLE/ Barca:fuckoff:

viorel 31
18th January 2005, 11:04
Eu mi-as dorii ca Real Madrid sa castige Liga Campionilor 2004-2005 si am votat ca atare. :ok:
Dar sanse bune pt castigarea trofeului in acest sezon le are Chelsea Londra -si spun asta pt ca echipa are niste atuuri importante: antrenor de clasa (detinator al trofeului daca pot spune asa); jucatori f. buni si un joc de exceptie ca sa nu mai spun ca il are ca patron pe Abramovici care pompeaza sute de milioane de euro in aceasta echipa.

alejandro
18th January 2005, 11:52
Chelsea va fi eliminata de Barca,asa ca n-are nici o sansa :D

Catalanul
18th January 2005, 16:24
ce ciudosi sunt madridistii astia de pe aici :D avand in vedere faptul ca nu mai au sanse de calificare :evil: sunt ''fani'' chelsea in acest an :D oricum vor avea o dezamagire foarte mare cand Barça se va califica in sfertusi si chelsea va ramane acasa :P

madridista
18th January 2005, 22:05
:Oaveti dreptate.........ati jucat atat de bine in ultimul timp(0-3 cu villareal, 1-0 cu sociedad cu gol in min 90 dupa ce v-ati chinuit)..........mama.......nu exista echipa in lumea asta pe care nu o sa puteti sa bateti.......:lol:.....dar nu mai zic nimic.......mai bine asteptam meciul........

Catalanul
18th January 2005, 22:11
1-0 cu sociedad cu gol in min 90mai informeaza-te draga si mai vb dupa :D minutul 81 iti spune ceva? :D
P.S. lasa ca nici voi nu ati fost cine stie ce :D 0-1 cu sevilla :o: 3-1 cu arbitrii :rosu:

madridista
18th January 2005, 22:13
:Dmare diferenta intre min 81 si min 90..................:mda:tot la sfarsitul meciului a fost...

Sasuke Uchiha
18th January 2005, 22:30
conduce Barça pana acu... :happy :happy
voi chiar credeti k va putea trece de chelsea :drak:

alejandro
20th January 2005, 16:03
Tu crezi ca real va trece de juve?:D

Sasuke Uchiha
20th January 2005, 17:11
nu, dar tot are mai multe sanse ca barça :drak: :happy

vlad1607
21st January 2005, 15:03
sanse sa fie eliminata....:D

razvi2010
3rd February 2005, 18:56
Real Madrid

Catalanul
3rd February 2005, 19:04
razvane este vorba despre sezonul 2004-2005, nu de 2249-2250 :D :evil:

alejandro
4th February 2005, 17:14
CE te iai de el,a?omul s-a dat cu parerea despre cine va fi eliminata,iar tu ii sai in cap:D

MethoD MaN
12th February 2005, 04:14
Juventus Torino ... daca trece de Barca:)

Doctor_Satan
23rd February 2005, 07:56
Eu am votat cu Bayern, dar cred ca o sa fie castigatoarea dublei Barcelona-Chelsea (in care mi se pare greu de stabilit castigatoarea).

Sorin Blaj
23rd February 2005, 14:45
Am votat Barcelona. Dupa ce am vazut aseara Real Madrid - Juventus Torino cred ca nici una dintre ele nu are vreo sansa in acest an. S-ar putea sa intre in carti si Bayern Munchen. Dar eu cred ca tot Barcelona este cea mai buna echipa in acest sezon. Sunt curios ce va spune Mourinho dupa ce va rata tot in acest an (a iesit deja din Cupa Angliei, urmeaza Liga Campionilor).

george-dinamo
23rd February 2005, 23:50
chelsea e una din echipele pe care ma bucur cand le fura arbitrii.un asemenea antijoc ma face sa vreau sa se dea o lege care sa interzica apararea.e o rusine pentru ideea de fotbal ceea ce face mourinho.bravo barca!
si un cuvant de lauda pt echipa care va castiga liga in acest an...A.C. MILAN!bravo rosso-neri!crespo e meserie.daca era si sheva imi iesea 2-0 cum am puis la pronosticuri.

Seahawk
24th February 2005, 01:44
deocamdata... e greu de spus.. insa merg pe Milan :D

Sorin Blaj
24th February 2005, 13:51
Dupa meciul Barcelona - Chelsea de aseara cred ca s-a convins toata lumea de valoarea lui Chelsea. O echipa care practica antijocul 90 de minute nu merita sa castige Liga Campionilor nici in acest an, nici pe viitor.

Corrado*
24th February 2005, 14:31
Barcelona sau Bayern....

jhon_goodboy
9th March 2005, 12:32
Ar cam fi timpul ca Realul sa isi aduca din nou trofeul in vitrina,desi nu trece printr-o perioada prea buna. :D
Dar oricand galacticii pot face un meci mare si vor capata pe urma incredere in sansele lor de a-si recastiga renumele in Europa.
Am un gand ca finala Ligii Campionilor de anul acesta se va juca intre Real Madrid si Lyon. :P

zlatan
9th March 2005, 14:51
Juventus RULES

Utilizator
9th March 2005, 15:20
Chelsea si Milan vor juca finala daca nu se intalnesc mai devreme.

ADelPiero
10th March 2005, 02:48
in proportie de 99,9% JUVE va castiga CL ;)

alejandro
10th March 2005, 19:25
SA vedem:D

Pancone
10th March 2005, 23:03
Ar trebui facut un nou sondaj

realmadrid.com
11th March 2005, 14:03
Milan:yeah:...ca de obicei, delpiero abereazain proportie de 10% castiga Juve:)

Il Fenomeno
29th March 2005, 20:16
Del Piero a pierdut destule finale de UCL si are experienta.Deaia spune 10% si de aceasta data o sa aiba dreptate, iar o sa piarda Juve finala sau nici nu o sa se califice.Ma intreb ce o sa se faca "saracu" Mutu ca nu o sa joace finala.Acuma pt Mutu o-ti face si SANTIAGO DEL MUTU! :sneaky:

pirlinho
30th March 2005, 00:09
Aceasta Coppa Italia cu tribune mai pline si de-o importanta mai mare va fi castigata de Milan.

Milan - Juve 1-0 @ Istanbul.

vlad1607
30th March 2005, 00:12
Din pacate Barcelona si Arsenal au spus ADIO acestei editii de CL...castigatoarea va fi Chelsea sau Milan .

realmadrid.com
30th March 2005, 00:13
Inter Milan, sau AC Milan:P:D?

vlad1607
30th March 2005, 00:16
se intelege ca e vb de AC Milan....:)

pirlinho
30th March 2005, 00:16
Inter Milan, sau AC Milan:P:D?

Buna gluma.

Corrado*
30th March 2005, 00:23
Mai mai mai, dar cati destepti in seara asta! Eu in locul tau as tace Ioane... Cand oti trece de optimi, atunci sa mai vorbestu tu de champions league :great:

pirlinho
30th March 2005, 00:29
Suntem in era televizorului color. Nu mai are treaba Interul cu Liga Campionilor.

Corrado*
30th March 2005, 00:32
Te cheama si pe tine Ion? Wow, ce de multi "ioni" pe aici... Nu mai are treaba Inter nu? Ia sa vedeti voi, ce treaba or sa aiba cu voi, ca sunt sigur nu va mai aparea vreo tibie prin minutul 90... Nu are treaba Interu`... auzi la el...

PS_Eu ma refeream la Ion alalaltu` (adica punctcom) :ok:

Il Fenomeno
30th March 2005, 11:28
Daca Inter era in era tv alb-negru cum zice pirlinho, Milan era in epoca de piatra, nu uita ca Milan s-a infiintat prima si e mai veche!Sa vezi ce treaba o sa aiba Interu' cand o sa descalifice Milanul din UEFA Champions League, nu uitati ca in 2003 nu ne-ati batut a fost 0-0 la voi acasa si 1-1 la noi acasa, datorita golului marcat in deplasare ne-ati descalificat!Acum e era Adriano(sper sa isi revine pana la meci) :degete: MILAN!

Zebrone
30th March 2005, 13:01
fenomene, viseaza tu linistit, cand o sa te trezesti, o sa mai aveti un obiectiv ratat :D
pirlinio: Milan -Juve 1-0 la pauza, 1-2 final; nu-i asa ca asta vroiai sa zici?

Il Fenomeno
30th March 2005, 15:32
Juve deja a ratat un obiectiv si o sa-l rateze si pe-al doilea.Sa vedem cine rade la urma! :mda: Mai vedem!

ADelPiero
3rd April 2005, 00:29
ce obiectiv a ratat ? :shock:

Catalanul
3rd April 2005, 00:33
Cupa Italiei :)

ADelPiero
3rd April 2005, 00:39
haha ... cand joci cu echipa 2 ... nu poti spune ca e un obiectiv... :lol::lol:

fia
3rd April 2005, 00:40
Hai mai nu va mai faceti probleme.... Chelsea e favorita la CL anul asta :D

ADelPiero
3rd April 2005, 00:44
fia, asta a fost bomba zilei ? :evil:

fia
3rd April 2005, 00:45
Ce vrei mah sa zic si eu, daca Real nu mai e, ce o sa fac, sa tin cu italienii ? NU imi pac, nu imi place fotbalul italian. E drept nici Chelsea nu imi place cum joaca, dar imi place de Mourihno... si d-aia tin cu ei in CL si sper/vreau/cred ca o sa castige....

Mihai
3rd April 2005, 01:58
Acum am vazut ca s-a mai modificat poll-ul! Inainte erau doar 6 la Chelsea (printre care si eu :D) si acum vad ca-s 11! Dupa razboi multi viteji se arata! Sper sa nu fie unii care sa voteze exact inainte de finala, sau chiar la pauza :evil:

ADelPiero
3rd April 2005, 02:13
la voturi poa` sa castige "kelsi" ... dar pe teren, JUVE e deasupra tuturor :evil:

Il Fenomeno
3rd April 2005, 12:37
Nu uita ca Atalanta a descalificat Juve din Cupa Italiei, prea mult va ganditi la UCL.

ADelPiero
3rd April 2005, 13:30
of of mai mai ... cu ce jucatori am jucat in cupa ? :cool: ...

zeus
14th April 2005, 14:34
Ce chestie, echipa cea mai votata a fost eliminata de o echipa care nici macar nu a fost inclusa in poll!
You'le Never Walk Alone!

alejandro
18th April 2005, 11:11
da...sa-i ia naiba de englezi ce sunt :evil:

ad3an
18th April 2005, 22:12
Udine o sa castige la anul CL!!!

alejandro
20th April 2005, 11:56
da peste doi ani?:D

Cra10veanu
23rd April 2005, 10:26
Adelpiero , cred ca Chlesea :P cu toate c-as fii preverat Juve sau Inter .. mai lasa-i si pe englezi ca de cativa ani n-au mai luat CL , fii ma si tu om, toata lumea tre sa manace ! :D

da peste doi ani? alejandro peste doi ani Steaua :)

totmihnea
23rd April 2005, 13:20
Orice echipa numai Chelsea nu !!! Nu meritau sa ajunga unde au ajuns!!

alejandro
29th April 2005, 16:05
poate liverpool ii scot pe ingamfatii aia :evil:
@cra10veanu - sa dea Domnul,dar numai in visele romanilor :(

miril
4th May 2005, 00:11
Iata ca ingamfatii au fost trimisi la centru de reeducare. In acelasi timp, paltonul rau mirositor al lui Mourinho a fost confiscát si dat la gunoi, acolo unde ii este locul. Nu ma refer la palton.

Sorin Blaj
4th May 2005, 09:31
Daca ne uitam la rezultatele poll-ului si dupa meciul de aseara, cele mai mari sanse le are Liverpool, pentru ca nici macar nu apare in poll ca posibila castigatoare.

alejandro
4th May 2005, 16:42
sincer sa fiu akum chiar tin cu liverpool,macar ca i-au eliminat pe aia de la juve :D decat sa castige milan,mai bine englezii :drak:

DaRk_Star
15th May 2005, 20:12
din cate am vazut,la "inceputul" poll-ului,liverpool sau manchester nici nu figurau printre posibilele castigatoare...daca manchester a iesit pe parcurs (eliminata chiar de oponenta lui milan),in schimb liverpool a fost introdusa recent in poll...
pe ajax cum de ati pus-o in chestionar...?

am votat liverpool...

Catalanul
15th May 2005, 20:20
daca te uiti mai bine poll-ul a fost facut chiar la inceputul sezonului, fiind adaugate echipele care aveau cele mai mari sanse la cucerirea CL-ului insa si unele echipe mai mici (gen Ajax) in caz ca se va produce vreo surpriza ca cea de anul trecut :D pe Liverpool am uitat sa o pun in poll, insa de curand am editat sondajul si in locul lui Manchester (care nu avea nici un vot) i-am adaugat pe cormorani :)

DaRk_Star
15th May 2005, 20:32
ok..oricum,acum nu mai conteaza asta..singurele care mai pot castiga sunt milan si liverpool...
doar ca ar fi fost oarecum ciudat ca liverpool,daca ar castiga finala, sa nu fi aparut in poll pe parcursul competitiei...acum sunt multumit :D

alejandro
29th May 2005, 14:26
a castigat liverpool /hello ce meci :o: