PDA

View Full Version : Favourite swimmer



whisper
25th August 2009, 19:34
dap..stiu ca ar fi trebuit in romana..dar nu imi placea cum suna :D

deci care e favoritul vostru?
Stiu ca majoritatea il va lege pe Eamon :D sau poate ma insel si vor vota cu Phelps? :P

Cristina
25th August 2009, 19:39
in nici un caz phelps:D

eamon rules:yeah:

whisper
25th August 2009, 19:41
:cry: ma gandeam io.

eu nu prea le am cu sportul asta asa ca daca vroiati pe altcineva in poll imi spuneti si vedem cum rezolvam :P

Cristina
25th August 2009, 19:46
nici eu nu prea ma pricep la natatie...m-au corupt fetele astea cu eamon,care mai e si fan Roger pe deasupra:D:P

whisper
25th August 2009, 20:00
:P Da si pe mine m-au invitat pe aici..dar nu prea stiu cum sa le ajut in promovarea acestui forum/sport ^_^

michai
25th August 2009, 20:09
Fiind baiat tin cu Phelps:P
Adica .....nu ma intereseaza care ii mai frumos......adica Eamon:P

LA fete recunosc ca ma cucerit frumusetea:ras-plans:

whisper
25th August 2009, 20:19
eu chiar nush pe cine sa votez...:cry: acu apare Ade si imi zice ca ar trebui sa stiu :D

Cristy RVD
25th August 2009, 22:06
Cavic & Bernard, dar nu sunt in poll.

Lordul
25th August 2009, 22:09
Aaron Peirsol

Andreea
25th August 2009, 22:31
Nu cred ca trebuie sa mai precizez cu cine am votat. :o:
Doar eu i-am deschis thread pe aici.
Mersi, Whisper!

whisper
26th August 2009, 22:03
cu placere!
@Cristy RVD : Mersi de info..o sa vad ce pot face..cu cine trebui sa vorbesc pentru a-i adauga in poll :)
Ca eu nu mai pot :P

Cristy RVD
26th August 2009, 23:25
eh ... lasa :)

P.S.: Superb avatarul :D

whisper
27th August 2009, 00:02
pai acum s-a rezolvat..poti sa votezi. am vorbit cu Yoyo si a editat ea poll-ul:)
Daca mai aveti alt favorit si nu e in poll...ma atentionati :)

PS: :floricica: Multam!

miafangina
30th August 2009, 00:17
Mie imi plac mai multi,dar de dragul tau,Ade,voi vota cu frumuselul australian.

praf_de_stele
30th August 2009, 20:57
deci ade :P nu stiu cat e de corect threadul asta. adica vreau sa spun ca sunt foarte multi inotatori de valoare si depinde si de probele la care participa, unii sunt la viteza, altii la fluture, altii la spate etc, pe diferite distante, altii sunt la medley. deci nu prea e corect fata de ceilalti ce am pus noi in poll. eu, una, votez oricum cu sullivan, dar imi mai plac si christian sprenger, paul biedermann si rafael munoz.
dar eamon sullivan rules ! aaaa, mi s`a parut simpatic si frederick bousquet. si`mi mai place cavic pt ca e un adversar redutabil al lui phelps. a nu se intelege ca am ceva cu michael, dar mai vreau sa mai castige si altii, nu e corect sa ia el toate medaliile :P si`mi mai place putin cielo filho :P

oricum, buna initiativa threadului. abia acum l`am vazut :) facem progrese!
nu pot sa nu remarc ca l`ai pus repede pe japonez in poll :D

Andreea
31st August 2009, 10:22
Ade, credeam ca l-ai vazut pana acum si ma miram eu ca nu-mi ieseau voturile. Mie imi plac Cavic, Cesar Cielo Filho, Kosuke Kitajima si Alexander Dale Oen.
Bineinteles ca am votat cu Eamon.
Mie nu-mi place Phelps, nu imi plac americani si asta se dateaza de la Olimpiada din 2004 de la Atena, cand la proba de 200 m backstroke, Aaron Peirsol a castigat medalia de aur pe nedrept, un arbitru tailandez il si descalificase, dar au sarit americani ca arsi si pana la urma i-au dat medalia. Razvan Florea ar fi castigat argintul si pe corect, dar a trebuit sa se multumeasca cu bronzul

stefannn
7th August 2010, 14:55
Ian Thorpe cel mai bun .
Din poll l-as alege pe Eamon the Deamon :)

emiii03
11th August 2010, 19:31
Ryan Lochte din poll
dar de Laszlo Cseh nu ati auzit? :P este foarte bun si el si chiar acum a castigat aur la Budapesta :D

praf_de_stele
7th September 2010, 21:04
mie nu-mi place cseh. recunosc ca e foarte bun inotator. mi-a placut proba la mixt, a fost spectaculoasa

dupa grand prix-ul frantei si dupa europene, pot sa spun mi-au placut hugues duboscq (e f bun la breast), lacourt (prea bun la spate), munoz (fluture)
e foarte tare echipa frantei. au inotatori foarte buni la toate procedeele. au castigat detasat 4x100 medley

ca un top personal ar fi asa : Eamon Sullivan, Rafael Munoz, Stephanie Rice, Hugues Duboscq, Christian Sprenger, Paul Biedermann, Camille Lacourt