PDA

View Full Version : Off Topic dar tot despre natatie



Andreea
24th August 2009, 23:45
Acest loc este pentru discutii generale despre inot.
Si ca sa incep eu acest thread as propune sa se deschida un thread despre Michael Phelps ca e cam rusine, sa-i facem noi thread lui Eamon Sullivan si lui nu!:D

praf_de_stele
25th August 2009, 00:32
deci sa continuam discutia :)
la olimpiada i s`a dat aurul lui phelps pt ca se dorea ca el sa castige toate cele 8 medalii...asta e clar :) dar mi`a parut rau de sarb

am o intrebare ...sa`mi explice cineva care e treaba cu bazinul lung si scurt :P care`i treaba cu ala scurt ? :thinkso:
si campionatele australiene sunt importante next year :D

fa`i thread repede lu' phelps, dar eu nu`s fana :P

Andreea
25th August 2009, 00:40
Nici eu nu-s fana, dar asa mai insufletim acest forum al inotului, dar il deschid doar daca vor fi mai multi ca altfel eu nu-l fac pentru mine.

michai
25th August 2009, 00:40
Bazinul scurt e de 25 de metri,in timp ce bazinul lung(olimpic) are 50 metri:D
Competitiile in bazin scurt sunt mai slabutze pt ca sportivii de nivel ridicat nu prea paricipa.Ajungi f repede la capatul bazinului....practic nu prea se inoata mult:P

As putea sa-i deschid un thread lui Phelps acuma,dar doar daca nu-i fac nici o prezentare:P Poate se pune cineva sa-i faca:P:P Daca nu...ii fac eu maine:ok:
Are fi culmea sa fiu singurul fan al lui Plhelps de pe aici:happy

Andreea
25th August 2009, 00:49
Pai ai putea copia ceea ce se scrie aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Michael_Phelps
cu rezultate cu tot

michai
25th August 2009, 00:53
Ok,dar o sa-l deschid doar daca mai rasare vreun fan:P nu vreau sa vb singur pe acolo:ras-plans:

praf_de_stele
25th August 2009, 01:02
mersi ca m`ai lamurit. stiam de cel olimpic, dar ma baga`n ceata ala scurt. nu stiam ce si cum. oricum, nu e asa interesant :P

nu`i faceti thread lu' stephanie rice ? eu va sustin :)

Andreea
25th August 2009, 01:16
Eu il fac dar nu am timp acum, dupa cum ti-am spus trebuie sa pun biografia ei la inceput si trebuie sa traduc din engleza , si nu pot acum, o sa incerc maine daca pot, ok?

praf_de_stele
25th August 2009, 01:17
sigur, nu e graba :) poate baietii se grabesc :D

michai
25th August 2009, 01:21
Nu ma grabesc:P

Andreea
27th August 2009, 10:10
Cautand pe youtube video despre Sullivan, uite ce am gasit:
http://www.youtube.com/watch?v=a4cmrMJul1g :ras-plans::ras-plans::ras-plans:

praf_de_stele
27th August 2009, 17:09
eu stiam aia. tot din greseala am dat peste ea cautand "swimming" :P nu e cea mai tare a lui mr bean totusi, adica pe mine nu m`a amuzat foarte mult

whisper
27th August 2009, 19:41
Acest loc este pentru discutii generale despre inot.
Si ca sa incep eu acest thread as propune sa se deschida un thread despre Michael Phelps ca e cam rusine, sa-i facem noi thread lui Eamon Sullivan si lui nu!:D



:P Nu am citit eu asta pana acum...dar ma bucur ca ti-am putut implini rugamintea:D

miafangina
30th August 2009, 00:14
Buna,fetelor (si baietilor:)).
Pacat ca nu am observat miscarea de la natatie in timpul CM,am crezut ca e pustiu.
Nu-i nimic,recuperam la urmatoarele competitii,mai am si eu cu cine schimba impresii(in afara de Auri,normal,cu ea comentez toate sporturile).

Mie imi plac si cursele de inot,dar si sariturile in apa si inotul sincron,mai mult proba de grup,sunt asa de frumoase fetele!

praf_de_stele
30th August 2009, 01:33
putem vorbi despre orice, mia :) ma bucur ca ne`ai facut o vizita.
pe threadul asta discutam despre tot ce tine de natatie...poate ii spui si lui auri sa ne viziteze si ea :P

praf_de_stele
30th August 2009, 21:45
nu pot sa ma abtin de la a spune ceva interesant. frederick bousquet a postat pe net poze cu el gol. deci cand am vazut, sa nu cred ! asta nu e normal, mie mi se parea om ca lumea, simpatic, dar ce puii mei. si nu doar ca e gol, dar insistent om :D il credeam baiat cu capu' pe umeri. nu pun linkul aici ca`mi dau astia ban :D

Cristina
30th August 2009, 22:35
hmmm...am vazut si eu pozele;)...interesant:D

praf_de_stele
30th August 2009, 23:12
nu e normal
vrei sa pui tu pozele aici ? nu de alta, da' sa scap eu de un eventual avertisment :D adica nu cred ca te baneaza nimeni...nu avem moderator aici :cry:

michai
30th August 2009, 23:14
O sa fie numai fete pe aici daca puneti pozele:P:ras-plans:

Cristina
30th August 2009, 23:18
nu imi risc eu fonctia:D....daca vreti sa vedeti scrieti pe google frederick bousquet naked pictures si va clatiti ochii acolo;):D

praf_de_stele
30th August 2009, 23:20
in puii mei...scrieti pur si simplu Frederick Bousquet si dati la poze ...e pe la pagina 2 asa :P dar oricum, ce`a fost in capu' lui ?

Cristina
30th August 2009, 23:22
a vrut sa faca omul senzatie:D...are si cu ce:cry:

Andreea
31st August 2009, 09:56
Sper sa nu inceapa asta o noua moda, nu are cine sa-l bage in seama pe Frederick Bousquet si isi face singur publicitate pe net :ras-plans: