PDA

View Full Version : Etapa 5: Universitatea Craiova – Gloria Bistrita 5-1



delaparis
23rd August 2009, 23:46
SAMBATA, 29 AUGUST 2009
ora 18.00 GSP TV
discutii inainte si dupa meci

cristi13
23rd August 2009, 23:53
craiova e mai valoroasa ...in mod normal ar trebui sa castige

Rossi
24th August 2009, 05:47
1 solist

stiintacv
24th August 2009, 09:55
Daca nici acum nu batem inseamna ca suntem cea mai proasta echipa din liga 1.

Stefan_Cel_Mare
24th August 2009, 15:06
Daca nici acum nu batem inseamna ca suntem cea mai proasta echipa din liga 1.

subscriu...dar nu ar fi exclus un X:D:D:D

Hingherul
24th August 2009, 18:09
craiova le pune blatistilor inca o bombonica pe coliva :D

MaxximusLegion
24th August 2009, 18:13
Oltenii mai pun o caramida la retrogradarea astora!:yeah:

riva
24th August 2009, 19:30
asa cum bistrita nu poate castiga in fata timisoarei, si mai nou in fata vasluiului, asa si craiova nu pot sa ne bata! cu putina sansa chiar batem! Hai Gloriaaa!

cristi13
24th August 2009, 19:32
piturca mai vine la craiova???

*Coco*
24th August 2009, 20:25
asa cum bistrita nu poate castiga in fata timisoarei, si mai nou in fata vasluiului, asa si craiova nu pot sa ne bata! cu putina sansa chiar batem! Hai Gloriaaa!

Avem oamenii nostri acolo la voi, care joaca meci de meci Saceanu,Velcovici si Ciuca.( pe cele mai importante compartimente:D) Nu aveti nici o sansa . 3-0 scurt:rolleyes:

six
24th August 2009, 22:13
asa cum bistrita nu poate castiga in fata timisoarei, si mai nou in fata vasluiului, asa si craiova nu pot sa ne bata! cu putina sansa chiar batem! Hai Gloriaaa!;):happy:happy Craiova :ok:

stiintacv
24th August 2009, 22:20
asa cum bistrita nu poate castiga in fata timisoarei, si mai nou in fata vasluiului, asa si craiova nu pot sa ne bata! cu putina sansa chiar batem! Hai Gloriaaa!

Daca ne bate si bistrita,promit ca nu mai intru pe forumul asta.

Navarro
24th August 2009, 22:23
In era Mititelu chiar nu ma mai mira nimic...Da' NIMIC!

MinciuneluAdy
24th August 2009, 22:45
Batem 5-0,manjii craiovei au nevoie ca suporterii sa le fie aproape,si cu siguranta in 2-3 ani vom lua titlul si vom juca in grupele Shampions Lig

Lordul
24th August 2009, 23:39
cu Mogosanu antrenor Craiova e varza....asadar bate Bistrita

MinciuneluAdy
25th August 2009, 10:25
cu Mogosanu antrenor Craiova e varza....asadar bate Bistrita

Cum poti sa-i aduci o asemenea jignire lui Mogosanu,iti spun eu ca e cel putin la nivelul lui Napoli,iar jucatorii sunt foarte multumiti de Mogosanu.

janessu
25th August 2009, 11:44
se distreaza Craiova cu paduretii ... si castiga lejer

cristi13
25th August 2009, 12:36
cred ca o sa fie egal...

delaoltenia
25th August 2009, 13:07
1 solist

Melcyah
26th August 2009, 12:03
Sa lasam antrenorii, ca nu pot sa vina iei sa bage mingea in poarta. Ambele echipe au inceput acest campionat sub asteptarile tuturor. E un meci greu pentru ambele echipe, dar cum nici una nu vor sa piarda parca vad ca o sa se termine x. 0-0, 1-1 :D

Aurel.D
26th August 2009, 12:16
Daca U nu ii bate nici pe astia....se duce Piturca mancand norii...:D

Sezione
27th August 2009, 23:37
cu Mogosanu antrenor Craiova e varza....asadar bate Bistrita

Din pacate....ai mare dreptate....un egal e un succes. Mogosanu e zero barat,,,atmosfera la echipa sub orice critica...:no:

spinU
28th August 2009, 12:19
Meciul se va disputa sambata, de la ora 19.30 si va fi transmis de DigiSport.

Denis
29th August 2009, 07:30
Depinde in ce domeniu te referi cand zici la nivelul lui Napoli.:D Esti un minciunel Adi!!:D S-a vazut clar, cu Napoli Craiova a avut rezultate,cu Mogosanu nu. Gloria e o echipa slaba dar Craiova va munci mult pentru un rezultat favorabil.

Rossi
29th August 2009, 12:15
Oltenii nu au cum sa se impiedice de Bistrita ... si daca joaca cu echipa a 2-a trebuie sa se impuna la scor ...

six
29th August 2009, 12:30
daca nici cu vampirii....atunci cu cine......:yes:

Cipri
29th August 2009, 16:00
Tin minte ca ne-a batut Bistrita acum ani buni cu 5-2 daca nu ma insel . Mandrean dubla :rolleyes: Nici nu a fost blat ala :D

O victorie a noastra la 2 goluri diferenta ar fi cel mai normal rezultat .

*Coco*
29th August 2009, 16:03
Nu i`am mai batut pe astia acasa din 2003 :|

antal karoly
29th August 2009, 19:53
Bistrita de ce nu mai merge ca in timpul lui Sabau.:

Q-Djyni
29th August 2009, 19:55
Succes Universitatea :)

Q-Djyni
29th August 2009, 19:56
Bistrita de ce nu mai merge ca in timpul lui Sabau.:

Deoarece nu mai este Sabau acolo,logic ;)

Grüsse aus Bayern :bere:

antal karoly
29th August 2009, 20:08
Iarasi U:angry:

riva
29th August 2009, 20:44
gol valabil anulat pe motiv de offside pentru Gloria in min. 46... faza usoara pentru arbitru, el ridica offiside! ce sa mai zici? clar ca e rea intentie

riva
29th August 2009, 20:46
ce arbitrii slabi avem, offisde inexistent la costea, arbitrul zice offisde... nu-s normali astia

*Coco*
29th August 2009, 20:52
3-0 :D
Bistrita cred ca pica anul acesta. Nu are echipa

riva
29th August 2009, 21:00
toate sperantele ni le punem in nea` jean.... iarasi :)

Vladek
29th August 2009, 21:08
Poate ca totusi, de data asta, scapam de tata Jean si echipa lui :ok:

Sorin Blaj
29th August 2009, 21:10
4-0. Sec.

4-1. Bun Hora asta. :ok:

*Coco*
29th August 2009, 21:15
5-1.
Slaba rau Bistrita

Sorin Blaj
29th August 2009, 21:17
Foarte bun Silviu Lung. :ok:

Ce se mai stie de Bornescu?

riva
29th August 2009, 21:17
nea` Jean a gresit-o pentru prima data in 45 de ani cu antrenoru`! Echipa nu e slaba, dar se vede ca nu are antrenor! nu-i nimic, nea` Jean are mereu solutii! Hai Gloria!

Roddicted
29th August 2009, 21:17
Poate ca totusi, de data asta, scapam de tata Jean si echipa lui :ok:

sa fie

El Pistolero
29th August 2009, 21:18
macar pe astia sa-i bateti si voi ca pe altii mai greu:rolleyes:

Sorin Blaj
29th August 2009, 21:20
Lasa ca nici cu Rapidul nu mie rusine.

*Coco*
29th August 2009, 21:23
macar pe astia sa-i bateti si voi ca pe altii mai greu:rolleyes:

Pe voi va ardem pe unde va prindem, asa ca nu ne facem griji.
Ultima intalnire de pe giulesti iti aduci aminte 0-3?:lol:

Sorin Blaj
29th August 2009, 21:24
5-1. Galop de sanatate, dar mai avem probleme in aparare.

YoNuTzz
29th August 2009, 21:40
bv oltenilor !
poate scapam si noi dupa atatia ani de bistrita din liga 1

six
29th August 2009, 22:34
toate sperantele ni le punem in nea` jean.... iarasi :):happy:happy:happy:cry::cry::cry:

Rossi
29th August 2009, 23:10
rezultat logic ... dupa cum spuneam ... si daca joaca cu echipa a 2-a , oltenii tre' sa faca scor cu Bistrita ... e diferenta uriasa intre cele doua echipe

Cipri
29th August 2009, 23:35
Avem oamenii nostri acolo la voi, care joaca meci de meci Saceanu,Velcovici si Ciuca.( pe cele mai importante compartimente:D) Nu aveti nici o sansa . 3-0 scurt:rolleyes:
:D:D:D
Rezultat normal :ok:

six
29th August 2009, 23:39
Cipri,unde erau spectatorii shi mai ales galeria......:D

Cipri
29th August 2009, 23:54
Cipri,unde erau spectatorii shi mai ales galeria......:D
Avand in vedere jocul prestat la Brasov ... amin :sleep:
Daca jocul va fi acelasi precum azi , cu siguranta ne vom strange 20k+ la meciurile importante :D

rhadookoo5
30th August 2009, 00:01
Nu are nicio legatura meciul de la Brasov. De vina e Mititelu cu declaratiile lui, cum ca fanii sunt vinovati ca nu merge echipa, ca nu merge marketingul. De asemenea "marele" conducator a declarat ca pe stadion fiecare suporter va intra doar cu un contract cu Mititelu, in care e sti****t ca nu are voie sa-l injure, ca doar e echipa lui si a familiei sale.
Uite asta ne deranjeaza. Echipa a fost tot timpul a orasului Craiova si a suporterilor sai patimasi, a spiritului studentesc, nu a unui taran parvenit si arogant.

six
30th August 2009, 00:08
Nu are nicio legatura meciul de la Brasov. De vina e Mititelu cu declaratiile lui, cum ca fanii sunt vinovati ca nu merge echipa, ca nu merge marketingul. De asemenea "marele" conducator a declarat ca pe stadion fiecare suporter va intra doar cu un contract cu Mititelu, in care e sti****t ca nu are voie sa-l injure, ca doar e echipa lui si a familiei sale.
Uite asta ne deranjeaza. Echipa a fost tot timpul a orasului Craiova si a suporterilor sai patimasi, a spiritului studentesc, nu a unui taran parvenit si arogant. :shocked::shocked::groggy:

ThatCostsMoney
30th August 2009, 00:52
Nu are nicio legatura meciul de la Brasov. De vina e Mititelu cu declaratiile lui, cum ca fanii sunt vinovati ca nu merge echipa, ca nu merge marketingul. De asemenea "marele" conducator a declarat ca pe stadion fiecare suporter va intra doar cu un contract cu Mititelu, in care e sti****t ca nu are voie sa-l injure, ca doar e echipa lui si a familiei sale.
Uite asta ne deranjeaza. Echipa a fost tot timpul a orasului Craiova si a suporterilor sai patimasi, a spiritului studentesc, nu a unui taran parvenit si arogant.

Bravo man!!!! Imi place cum le-ai spus!!!:lol:

alin_cv
30th August 2009, 01:10
Bravo man!!!! Imi place cum le-ai spus!!!:lol:
esti prost dezinformat
vino sa vezi tiganii cum sunt cazati langa stadion in fostele centre de juniori
avem un stadion de *****
nu mai dati vina pe mititelu,pt ca el ar face dar scarba de primar ii pune piedica,asa este la olteni

Blu3 Lion
30th August 2009, 10:11
Poate sa si faca atat timp cat face asta pentru Adrian Gigi Mititelu jr.!

Ferko
30th August 2009, 11:40
Vad ca au fost multe goluri, meciul cum a fost ? Trebuie sa-mi para rau ca m-am uitat la MU - Arsenal ?

danny_sarari
30th August 2009, 13:19
Nu are nicio legatura meciul de la Brasov. De vina e Mititelu cu declaratiile lui, cum ca fanii sunt vinovati ca nu merge echipa, ca nu merge marketingul. De asemenea "marele" conducator a declarat ca pe stadion fiecare suporter va intra doar cu un contract cu Mititelu, in care e sti****t ca nu are voie sa-l injure, ca doar e echipa lui si a familiei sale.
Uite asta ne deranjeaza. Echipa a fost tot timpul a orasului Craiova si a suporterilor sai patimasi, a spiritului studentesc, nu a unui taran parvenit si arogant.
ai mare dreptate...pe langa asta se mai adauga si faptul ca un bilet la craiova-bistrita a fost mai scump ca unul la steaua-dinamo, defapt mai scump ca la oricare alt meci al vrunei echipe din Liga I :headbang: ...asa ca majoritatea suporterilor craioveni prefera sa stea acasa decat sa mearga sa incurajeze "echipa lu' mititelu"...

Sorin Blaj
30th August 2009, 18:22
O fi echipa lu' Mititelu, dar fara el ...

Nu ca ma incanta faptul ca Mititelu este patronul Universitatii.

cristi13
30th August 2009, 19:09
mititelu e un patron bun ,ati uitat ca a luat echipa din b si a ajuns se se bata la loc de cupa europeana

Sezione
30th August 2009, 19:34
Cipri,unde erau spectatorii shi mai ales galeria......:D

Avand in vedere jpcurile execrabile de anul asya si bataia de joc din finalul sezonului trecut( cand am vandut lcul de cupe europene ) 20 de spectatori sint deja multi... Dupa inca 10 jocuri ca astea o sa-si spele de abia jumatate din pacate .

Sezione
30th August 2009, 19:37
Am jucat BINE... culmea e ca si Bistrita a facut-o la fel.... scorul e cam mare pentru cum s-au prezentat lucrurile in teren dar victoia e indiscutabila. Sa nu ni se urce la cap totuis....constanta duce la performanta.

Sezione
30th August 2009, 19:39
macar pe astia sa-i bateti si voi ca pe altii mai greu:rolleyes:

MDa..pe voi v-am batut doar cu 3-0./..ceva mai greu. Pina una alta asteapta putin, ca va vine si voua randul...

MinciuneluAdy
1st September 2009, 10:56
mititelu e un patron bun ,ati uitat ca a luat echipa din b si a ajuns se se bata la loc de cupa europeana

Da,foarte corect,am luat echipa asta din divizia b,avand doar 2 jucatori,si nimeni nu m-a ajutat nici macar cu o cana de apa...,referitor la meci s-a vazut mana lui Mogo,noroc ca am fost inspirat sa il aduc la Craiova.

Sezione
1st September 2009, 15:23
Da,foarte corect,am luat echipa asta din divizia b,avand doar 2 jucatori,si nimeni nu m-a ajutat nici macar cu o cana de apa...,referitor la meci s-a vazut mana lui Mogo,noroc ca am fost inspirat sa il aduc la Craiova.

Exista ceva adevar in asta. Dar limitele lui Mitzi sint clare... Are comporta,metul lui Berlusconi dar nici pe departe clasa sau banii lui. Mogo antrenor ?? E ZERO BARAT. Am vazut asat in primele 2 etape. Acum dupa o victoie fie si ea clara il facem MARE ANTRENOR...

MinciuneluAdy
1st September 2009, 17:02
Exista ceva adevar in asta. Dar limitele lui Mitzi sint clare... Are comporta,metul lui Berlusconi dar nici pe departe clasa sau banii lui. Mogo antrenor ?? E ZERO BARAT. Am vazut asat in primele 2 etape. Acum dupa o victoie fie si ea clara il facem MARE ANTRENOR...

Pai daca ma cheama Minciunelu,ce adevar sa fie?:cool: