PDA

View Full Version : Etapa 4: Dinamo – CFR Cluj 1-0



Pages : [1] 2

delaparis
16th August 2009, 23:27
DUMINICA, 23 AUGUST 2009

ANTENA 1 ora 20.30

Discutii inainte si dupa meci

m8k
16th August 2009, 23:34
Trebuie sa castigam si sa ne mentinem pe primul loc!:ok:

delaparis
16th August 2009, 23:36
Mai trebuie ceva ... sa si puteti :D

m8k
16th August 2009, 23:39
Putem, plus de asta Borcea e mai simpatic cand e bolnav!:happy

delaparis
16th August 2009, 23:40
Stiu ca o sa cautati la arbitrii :D

vlad1607
16th August 2009, 23:40
o sa avem un meci f greu mai ales ca lipsesc cei 2 fundasi centrali titulari...sper sa castigam totusi :ok:

Rossi
16th August 2009, 23:41
Urmeaza doua partide destul de dificile ... cu CFR pe teren propriu si cu steaua in deplasare ... daca luam minim 4 puncte, putem spune ca tragem la titlu

m8k
16th August 2009, 23:43
Stiu ca o sa cautati la arbitrii :D

Sper sa nu se amestece pinalti si in acest meci!:D

barbarella
16th August 2009, 23:56
Bate CFR-ul fara probleme. :ok:

delaparis
16th August 2009, 23:57
m8k am cautat in arhiva LPF si sincer aveti ghinion ... niciun meci castigat pe bune contra Dinamo in groapa apoi mai e si la inceput de sezon :)
Sincer fara 5 nu scapati, vorba vorbei ... :D

Rossi
17th August 2009, 00:02
Sper sa nu se amestece pinalti si in acest meci!:D

pinalty a arbitrat meciul din SuperCupa ?

vlad1607
17th August 2009, 00:02
Sincer fara 5 nu scapati, vorba vorbei ... :D

ce ai ma ? jucam senzational si nu stiu eu ? :D

Nightwish
17th August 2009, 00:07
Sa fim seriosi, i-au batut aia de la Curtea de Arges, cum sa nu le-o tragem noi? :D Pai ne impiedicam noi in bonete si porci? :cry:

vlad1607
17th August 2009, 00:08
Sa fim seriosi, i-au batut aia de la Curtea de Arges, cum sa nu le-o tragem noi? :D Pai ne impiedicam noi in bonete si porci? :cry:

:happy tu esti beat ma ?:happy sau vrei sa jucati si voi 11 contra 9 ? :rosu::headbang:

Rossi
17th August 2009, 00:10
sper ca arbitrajul sa nu influenteze rezultatul de pe tabela si echipa mai buna sa castige ...

Fla22
17th August 2009, 00:11
X ... un 1-1 :D

delaparis
17th August 2009, 00:12
ce ai ma ? jucam senzational si nu stiu eu ? :D

Pai ce stii tu absentule ... io macar am fost ieri la PSG - Mans sa vad 3-1 acolo :ok:
Tu la TV vezi tampenii postate de "curiosi" ... ca unii :rolleyes: ... cica 0-4 :lol:
Eu macar ragusesc pentru echipa mea ... mutulica :D

nayram
17th August 2009, 00:12
bate dinamo daca ii lasa paskany. :D 2-0

vlad1607
17th August 2009, 00:14
Pai ce stii tu absentule ... io macar am fost ieri la PSG - Mans sa vad 3-1 acolo :ok:
Tu la TV vezi tampenii postate de "curiosi" ... ca unii :rolleyes: ... cica 0-4 :lol:
Eu macar ragusesc pentru echipa mea ... mutulica :D

pisi am fost la meci....:D poate PSG le da 5 alora de la cfr....Dinamo mici sanse :D

m8k
17th August 2009, 00:29
bate dinamo daca ii lasa paskany. :D 2-0

Ma tot gandeam la astia cu cine o sa tina!:lol:....ia uite ca m-am lamurit.:happy
@delaparis, va batem de va suna imnul CL in cap!:evil:

delaparis
17th August 2009, 00:30
Vlade, "pisi" sa-i spui celui care te plateste si iti da de mancare :D ... eu doar sanctiuni servesc pe aici sau ban dar nu ala pe care il visezi :D

Dinamo bate aici cu scor asa cum am zis etapa trecuta deci absentii "prezenti" sunt rugati sa "pisi" in alta parte cibernetica mondena si moderna :D ... vai de capul lor

moty
17th August 2009, 00:31
Meci egal, goluri putine (sau deloc).

nayram
17th August 2009, 00:31
Pai na, voi pareti mai periculosi in lupta pentru titlu decat dinamo:D.

vlad1607
17th August 2009, 00:34
Vlade, "pisi" sa-i spui celui care te plateste si iti da de mancare :D ... eu doar sanctiuni servesc pe aici sau ban dar nu ala pe care il visezi :D

Dinamo bate aici cu scor asa cum am zis etapa trecuta deci absentii "prezenti" sunt rugati sa "pisi" in alta parte cibernetica mondena si moderna :D ... vai de capul lor

:D ala care ma plateste e , in esenta , tot un francez...asa ca tine :D asa ca pisi sper sa iasa cum zici tu...adica sa castige Dinamo :D

esti cam tensionat ...de ce ? :D doar abia ai venit din concediu ce ai ? :D

vlad1607
17th August 2009, 00:34
Pai na, voi pareti mai periculosi in lupta pentru titlu decat dinamo:D.

pai ce ? aveti voi vreo treaba cu titlul ? :happy

m8k
17th August 2009, 00:38
:D ala care ma plateste e , in esenta , tot un francez...asa ca tine :D asa ca pisi sper sa iasa cum zici tu...adica sa castige Dinamo :D

esti cam tensionat ...de ce ? :D doar abia ai venit din concediu ce ai ? :D

In concediu a cules capsuni, acum a revenit la ciresi! Simte diferenta!:happy
Cand joaca CFR e spectacol, a venit vremea si pentru dinamo sa joace un meci pe cinste!:ok:

vlad1607
17th August 2009, 00:39
In concediu a cules capsuni, acum a revenit la ciresi! Simte diferenta!:happy
Cand joaca CFR e spectacol, a venit vremea si pentru dinamo sa joace un meci pe cinste!:ok:

pai cand nu am jucat pe cinstite cu voi bah ? :happy

delaparis
17th August 2009, 00:52
:D ala care ma plateste e , in esenta , tot un francez...asa ca tine :D asa ca pisi sper sa iasa cum zici tu...adica sa castige Dinamo :D

esti cam tensionat ...de ce ? :D doar abia ai venit din concediu ce ai ? :D
Bre vezi ca eu nu sunt francez ci doar parizian
Sunt tensionat cand vad ce face echipa voastra in liga lui mitica ... iar trebuie sa dau telefon sa vad ce si cum Vlade :D ... esti de-a dreptul pur si simplu


In concediu a cules capsuni, acum a revenit la ciresi! Simte diferenta
:
Si tu esti expert ? mestere ... credeam ca la voi '(in Romania :D) sunteti oameni seriosi ... vad ca ma insel profund :D ... aveti un put fara fund

Dinamo va atomiza CFR asa cum este normal :) ... calca pe cap :D

m8k
17th August 2009, 00:56
Si tu esti expert ? mestere ... credeam ca la voi '(in Romania :D) sunteti oameni seriosi ... vad ca ma insel profund :D ... aveti un put fara fund

Dinamo va atomiza CFR asa cum este normal :) ... calca pe cap :D

La noi (in Romania:D) suntem.:D

Sa vezi tu cum v-a canta de acum Torje "CFR e numai una":happy

iulian_1976
17th August 2009, 01:00
Pai ce stii tu absentule ... io macar am fost ieri la PSG - Mans sa vad 3-1 acolo :ok:
Tu la TV vezi tampenii postate de "curiosi" ... ca unii :rolleyes: ... cica 0-4 :lol:
Eu macar ragusesc pentru echipa mea ... mutulica :D

Ragusesti degeaba, anul asta OM ia titlul :D
...iar verzii posibil sa retrogradeze.

CFR imi pare peste Dinamo dar sa vedem ce o sa se intample pana la urma :rolleyes:

spartacus
17th August 2009, 02:57
meci greu. sezonul asta, dinamo s-a reinventat. e bine ca Porcea e personaj pasiv si e bine ca strambul a fost inlaturat:ok:
un egal nu ar fi rau..

Rossi
17th August 2009, 07:42
La CFR au revenit toti suspendatii ...
Dinamo in schimb nu poate sa se bazeze pe suspendatii Grigore si Tamas ...
O sa avem meci greu cu cfr-istii ...
Cand ma gandesc ca iar o sa jucam cu Scarlatache si Goian , ma ia durerea de cap :)

laurdog
17th August 2009, 08:39
Orice am zice, CFR-ul e cea mai buna echipa din campionat, in plus le revin si piesele grele care au fost suspendate. In schimb, noi vom juca din nou cu Goian si Moti in aparare!!:headbang:
Daca ne pastram luciditatea si nu batem campii, vedem ca un egal ar fi ok in conditiile actuale.

Ulysses
17th August 2009, 08:39
de data asta care la cine sta capra?:ras-plans::ras-plans::ras-plans:

vlad1607
17th August 2009, 08:41
Bre vezi ca eu nu sunt francez ci doar parizian
Sunt tensionat cand vad ce face echipa voastra in liga lui mitica ... iar trebuie sa dau telefon sa vad ce si cum Vlade :D ... esti de-a dreptul pur si simplu


ziceam ca esti "francez"...ma rog esti doar "parizian" :D ti am zis nu e nici o suparare daca iese cum zici tu..da eu ma multumesc acum si cu 1-0 pt noi scor final :ok:

vlad1607
17th August 2009, 08:43
La CFR au revenit toti suspendatii ...
Dinamo in schimb nu poate sa se bazeze pe suspendatii Grigore si Tamas ...
O sa avem meci greu cu cfr-istii ...
Cand ma gandesc ca iar o sa jucam cu Scarlatache si Goian , ma ia durerea de cap :)

poate joaca totusi Molinero..asta ziceam si eu ,e un meci f greu in contextul actual...dar presimt ca o sa castigam ...

six
17th August 2009, 08:53
merg pe mana franarilor :ok:.....ca shi la ailaltii adevarul iese intodeauna la suprafata ;)

Jacob
17th August 2009, 10:42
Am votat 1 insa meciul e foarte greu, CFR-ul are cei mai buni jucatori din campionatul Romaniei(post pe post), norocul nostru ca nu sunt/formeaza, inca, o echipa, asta si datorita antrenorului - bine nici cu boneti nu imi e rusine...vedem. Forzza Dinamo!

Ferko
17th August 2009, 10:52
Meci greu pentru ambele echipe. Pronostic ? Chiar nu ma hazardez la asa ceva.

Hingherul
17th August 2009, 12:48
dupa ce echipele astea au stat capra, pe rand, una la alta poate acum se joaca si pe bune.
bate echipa ungureana. "ieuropenii" or sa fie cam sleiti dupa ce vor da totul in meciul de joi :happy

cristi13
17th August 2009, 14:12
la meciul asta tin cu dinamo....:))

Nightwish
17th August 2009, 14:38
la meciul asta tin cu dinamo....:))

Stelistule :cry:
Macar puteai sa tii pentru tine chestia asta :D

laurdog
17th August 2009, 14:41
la meciul asta tin cu dinamo....:))

Mai gandeste-te.......:groggy:

Ted
17th August 2009, 14:44
nici nu mai stiu cui ii e randul sa castige :D
in mod normal asta e meci de X2.

vlad1607
17th August 2009, 14:45
defineste normalul...

laurdog
17th August 2009, 14:56
nici nu mai stiu cui ii e randul sa castige :D
in mod normal asta e meci de X2.

S-a resetat.....:D
Ce mai e normal in ziua de azi?:P

Ted
17th August 2009, 15:00
defineste normalul...
in conditii ideale de joc(arbitraj ok si jucatorii ambelor echipe evoluand la capacitate maxima) as astepta ca clujenii sa se impuna pt ca au echipa mai buna :)

stiintacv
17th August 2009, 16:30
2 solist.

El Pistolero
17th August 2009, 18:40
meci de X2

Radu
17th August 2009, 18:41
un mare X:D

red-bull
17th August 2009, 18:52
cu regret declar....2

delaoltenia
17th August 2009, 19:03
meci de x2.

cristi13
17th August 2009, 19:35
ii rupe cluju

m8k
17th August 2009, 20:23
la meciul asta tin cu dinamo....:))


ii rupe cluju

:headbang:

six
17th August 2009, 22:29
cu regret declar....2haoleo :shocked:shi tu Brutus :groggy::D

J.Bond
18th August 2009, 01:03
2 solist. Clujenii de la CFR au cea mai buna echipa din campionat la ora actuala.

vlad1607
18th August 2009, 08:52
dc au sau nu cea mai buna echipa la ora actuala ramane de vazut.....oricum faptul ca "Clujenii de la CFR au cea mai buna echipa din campionat la ora actuala" nu garanteaza victoria lor ....vedem ce iese...

Ess
18th August 2009, 09:09
2 solist. Clujenii de la CFR au cea mai buna echipa din campionat la ora actuala.

probabil avem cativa jucatori valorosi, insa nu avem ECHIPA, din moment ce nu avem antrenor. sunt niste prapastii enorme intre compartimente, iar spiritul acela de acum 2 ani, in care echipa, conducerea si suporterii taceau si faceau, "isi dadeau viata pe teren" majoritatea jucatorilor, cu toate stangaciile aferente, a apus demult.
nu avem decat o echipa cu besini in cap. cfr-ul poate sa domine autoritar pe dinamo, dar poate in acelasi timp sa o fure la scor.

meci de 1 2.
exclus X :D

Celso
18th August 2009, 09:16
sa vedem ce facem cu Liberec, daca batem cehii, ii rupem si pe portughezi:evil:

Rossi
18th August 2009, 10:35
ii rupe cluju

CFR-ul nu a reusit sa bata o echipa vai mama ei ... adica pe steaua ...
si crezi ca "rupe" in Stefan cel Mare ?!
Sa fim seriosi ...

Sezione
18th August 2009, 13:28
Cred ca bate dinamo,...catelushii joaca bine in meciurile cu echipele tari...

Sezione
18th August 2009, 13:29
CFR-ul nu a reusit sa bata o echipa vai mama ei ... adica pe steaua ...
si crezi ca "rupe" in Stefan cel Mare ?!
Sa fim seriosi ...

La ora actuala steaua nu mai e o echipa vai de mama ei..vezi sa nu simtiti asta etapa urmatoare pe coada voastra ..:evil:

grasu2
18th August 2009, 14:06
Asta-i meci de pariuri :D. In mod normal orice rezultat e posibil aici dar daca marele rahat, Conceicao, se comporta iar ca si un antrenor la ciupela (vezi meciul cu Steaua) o sa fie un x mare si lat. Daca s-ar gandi mister ca totusi nu suntem o echipa gen Ceahlaul sau Sporting Braga 2 avem sanse sa si castigam!

Ionescu23
18th August 2009, 14:07
prevad un egal..nu stiu dar cu bonetti antrenor nu o vad bine pe dinamo

vlad1607
18th August 2009, 14:07
Cred ca bate dinamo,...catelushii joaca bine in meciurile cu echipele tari...

crezi bine :D din ce in ce mai bine :D

nr.zece
18th August 2009, 14:10
Mai trebuie ceva ... sa si puteti :D

nu in fiecare etapa jucati cu pinalty:cool:

Sezione
18th August 2009, 14:26
crezi bine :D din ce in ce mai bine :D

Aveti un lot bun...nu e vorba de ce cred eu..da asta e realitatea...Daca dispare putin infunurarea din conducere si de la anumiti jucatori (merge si al suporteri ) o sa va fie mai bine.

vlad1607
18th August 2009, 15:17
cred ca te-ai maturizat...de cand ai 40 de ani esti mai "distept" :D

laurdog
18th August 2009, 15:38
Aveti un lot bun...nu e vorba de ce cred eu..da asta e realitatea...Daca dispare putin infunurarea din conducere si de la anumiti jucatori (merge si al suporteri ) o sa va fie mai bine.

De esti tu acela, nu-ti sunt dusman eu!:happy
La jucatori nu e vorba de infumurare cat de prostie si delasare, iar conducatorii sunt aceeasi peste tot, desi in ultimele luni am fost bucuros sa vad un alt Mititelu.
A inceput sa gandeasca atunci cand vorbeste.:ok:

nr.zece
18th August 2009, 15:41
De esti tu acela, nu-ti sunt dusman eu!:happy
La jucatori nu e vorba de infumurare cat de prostie si delasare, iar conducatorii sunt aceeasi peste tot, desi in ultimele luni am fost bucuros sa vad un alt Mititelu.
A inceput sa gandeasca atunci cand vorbeste.:ok:

nu, si-a dat seama nu mai tine cu aberatii si trebuie performanta si a lasat ciocul mic

Ferdininho
18th August 2009, 16:36
Dinamo are o tentativa de echipa si nu au nici o sansa cu CFR-ul, va fi o victorie la pas a ardelenilor.

Aurel.D
18th August 2009, 19:22
Dinamo are sanse mari de a castiga acest joc. Mai ales daca CFR va face greseala sa faca pasul inapoi, Dinamo va castiga! Nu exclud un egal.

zebe
18th August 2009, 19:48
Dinamo are sanse mari de a castiga acest joc. Mai ales daca CFR va face greseala sa faca pasul inapoi, Dinamo va castiga! Nu exclud un egal.

Foarte probabil CFR o sa dea primul gol, dupa care o sa se retraga, ca de obicei..

Duba
19th August 2009, 16:51
Un meci care nu ma intereseza. Am votat 2, dar sincer niciun rezultat nu m-ar intristra.

Nightwish
19th August 2009, 18:06
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/trica-si-kone-au-fost-suspendati-si-rateaza-derby-ul-cu-dinamo-151831.html
Trica si Kone suspendati 2 etape pentru comportamentul de la meciul cu Steaua si vor rata meciul cu Dinamo.... E interesant ca in sezonul trecut, dupa ce Marius Lacatus si-a bagat p..a in suporterii dinamovisti iar Marius Niculae la fel in cei stelisti, niciunul dintre cei doi nu a fost sanctionat... Trica ( pentru ca a ripostat la jignirile stelistilor la adresa familiei lui ) si Y Kone, pentru ca a indraznit sa dea o replica ( puerila, ce-i drept ) tiganilor din tribune care nu l-au scos din " maimuta " au fost suspendati pentru 2 meciuri... De remarcat ca Steaua, o grupare recidivista, in loc sa aiba terenul suspendat mai multe etape, dupa ce o bricheta din tribune i-a spart capul lui Stancioiu, a fost iertata si a jucat doar un meci fara spectatori :rolleyes:
Aici s-a ajuns deoarece comisia de disciplina a trecut la prietenul ciobanului, Mitica!!!!

barbarella
19th August 2009, 18:54
Dinamo are o tentativa de echipa si nu au nici o sansa cu CFR-ul, va fi o victorie la pas a ardelenilor.

Subscriu. :D

delaoltenia
19th August 2009, 19:28
x...si terminati cu cearta :D

Rossi
19th August 2009, 19:31
Dinamo are o tentativa de echipa si nu au nici o sansa cu CFR-ul, va fi o victorie la pas a ardelenilor.

Tentativa de echipa de care vorbesti , s-a pisat pe unii in sezonul trecut, unii care joaca in culoarea tarfelor ... cu 3-0 3-1 ...
s'ar fi pisat pe ei si in Cupa , dar nu au fost lasati de un anume Flegma Tudor, care la 0-0 le-a anulat dinamovistilor un 'gol valabil' ...

Ferdininho
19th August 2009, 19:37
Tentativa de echipa de care vorbesti , s-a pisat pe unii in sezonul trecut, unii care joaca in culoarea tarfelor ... cu 3-0 3-1 ...
s'ar fi pisat pe ei si in Cupa , dar nu au fost lasati de un anume Flegma Tudor, care la 0-0 le-a anulat dinamovistilor un 'gol valabil' ...

:happy :happy :happy pe ce prime joaca baietii din groapa la meciul asta..... 2 sticle de joni plimbaretu pe cap de caine basca si niste folcloriste bonus.

ADRIANO_B
19th August 2009, 19:50
la meciul asta tin cu dinamo....:))

dar bate clujul :happy :happy :happy

barbarella
19th August 2009, 19:52
Nici vorba, gata cu plimbaretu, nu l-ai auzit pe Pulhac? Acuma joaca pe doua cani de ceai. Daca bat, le da ceai de fructe, daca iau bataie, le da ceai laxativ. :)
Nici o sansa pentru Dinamo in meciul asta, mai ales ca vor fi cu moralul la pamant si cu ceaiul laxativ in stomac dupa meciul cu Liberec. CFR-ul va face scor in groapa. :ok:

cristi13
19th August 2009, 20:36
pulhac nu e sanatos la cap...pe bune

six
19th August 2009, 22:34
dupa esecul cu Liberec departamentalii vor mai savura un esec...cel franaresc,parerea mea :D

delaparis
19th August 2009, 22:37
meci usor pentru Dinamo ... adversarul este mai slab pana si decat Timisoara

Lexus.
19th August 2009, 22:39
meci usor pentru Dinamo ... adversarul este mai slab pana si decat Timisoara
Hai sa nu exageram...timisoara este cel mai "tare" adversar...pe care-l umileste Dinamo an de an:happy

Roddicted
19th August 2009, 22:43
Hai sa nu exageram...timisoara este cel mai "tare" adversar...pe care-l umileste Dinamo an de an:happy

pai Timisoara e satelitul lui Dinamo.

Elgorriaga
19th August 2009, 22:47
dupa esecul cu Liberec departamentalii vor mai savura un esec...cel franaresc,parerea mea :D

Păi ce, s-a jucat deja meciul cu Liberec?!? hmmm, parcă am văzut ceva meci în care oaspeții au bătut cu 2-0 niște amărîți debusolați, dar parcă nu erau Dinamo ... noi n-avem chiar atît de multe mazete în echipă :cool:

regele
19th August 2009, 23:00
meci greu pentru dinamo...2 solist

six
19th August 2009, 23:00
da...da....succesuri....cu cehii :drak:

Calandrinon
19th August 2009, 23:24
meci usor pentru Dinamo ... adversarul este mai slab pana si decat Timisoara

Timi...cum?

Lexus.
19th August 2009, 23:25
da...da....succesuri....cu cehii :drak:
Dupa umilinta primita de la ex-dinamovistul Marica & Co. v-ati imbata cu totii si tu se pare ca nu te-ai trezit inca...aici e vorba de meciul Dinamo-CFR...aia nu au cehi in echipa:rolleyes:

Elgorriaga
20th August 2009, 00:06
da...da....succesuri....cu cehii :drak:

E vorab de F.C. Timișoara și al său Magera? păi ce suxesuri să aibă băiatul ăsta, care a avut ratatea serii în playoff?

delaparis
20th August 2009, 00:08
Timi...cum?

... usoara :D

Novac
20th August 2009, 00:10
pocire! :rosu:

:cool:

delaparis
20th August 2009, 00:15
Ce prompt esti ... ******** nu gluma

Black_Mamba
20th August 2009, 00:16
Timi...cum?

Nimeni.:ok:

Lexus.
20th August 2009, 01:22
Ce prompt esti ... ******** nu glumaPai asta e slujba lui pe forum:rolleyes:...baietasul asta saracu' cu ce echipa o tine? ca in afara de complexele anti-dinamoviste care-i strica somnul noaptea altceva nu stie sa posteze:happy

Liv52
20th August 2009, 11:39
Dupa ce se vor caca pe ei in meciul cu cehii, militienii vor obtine maxim un egal cu CFR-ul.

laurdog
20th August 2009, 11:42
Daca nu, pierd cu CFR si se caca pe altii.:ok:

Sezione
20th August 2009, 14:41
De esti tu acela, nu-ti sunt dusman eu!:happy
La jucatori nu e vorba de infumurare cat de prostie si delasare, iar conducatorii sunt aceeasi peste tot, desi in ultimele luni am fost bucuros sa vad un alt Mititelu.
A inceput sa gandeasca atunci cand vorbeste.:ok:

Eh....prefer sa discut mai mult despre ceea ce se intimpla pe teren decit in culise... Din pacate pe la noi e mai important ultimul aspect.

On topic: Cit de antipatica mi-ar fi Dinamo ( deh o istorie plina de mizerii ) parca ma incanta mai mult o echipa ROMANEASCA decit o internationala sud americana cu 90 % fosti suporteri ali lui FTC sau Ujpest... :drak:

laurdog
20th August 2009, 14:45
Stii ca n-am contestat niciodata trecutul, ala e si nu avem ce sa mai facem, dar parca noua generatie de smecheri e mult mai abila.
Nicaieri in lume nu se joaca 100% pe teren, insa la noi procentul de...culise a fost dincolo de limita. Parca se mai schimba lucrurile, desi vad ca dinspre Baragan bate un vant....teribil.

Sezione
20th August 2009, 14:56
Stii ca n-am contestat niciodata trecutul, ala e si nu avem ce sa mai facem, dar parca noua generatie de smecheri e mult mai abila.
Nicaieri in lume nu se joaca 100% pe teren, insa la noi procentul de...culise a fost dincolo de limita. Parca se mai schimba lucrurile, desi vad ca dinspre Baragan bate un vant....teribil.

Daca va asumati trecutul ....e bine. Eu in ceea ce priveste echipa mea de suflet prefer sa raminem in afara ariei succeselor decit sa intram in mizeriile de culise ....

Nightwish
20th August 2009, 16:44
On topic: Cit de antipatica mi-ar fi Dinamo ( deh o istorie plina de mizerii ) parca ma incanta mai mult o echipa ROMANEASCA decit o internationala sud americana cu 90 % fosti suporteri ali lui FTC sau Ujpest... :drak:

Who is FTC?:shocked:
Si eu simpatizez Craiova, daca mergi la meci in Banie sigur ai de unde cumpara lebenitza :D... Si in plus cei de la Craiova stau capra doar la Steaua, nu ca altii la un sfert din echipele din campionat :)

polist4ever
20th August 2009, 18:21
sper sa se termine X :yeah:

zebe
20th August 2009, 23:20
Orice alt rezultat in afara de 2 ar fi o mare surpriza!

White Shadow
20th August 2009, 23:24
2 solist prieteni ca e cota faina la pariuri.....

Cristina
20th August 2009, 23:41
dupa tot ce s-a intamplat in seara asta,ar fi de domeniul sf-ului sa nu fie altfel decat 2 solist

michai
21st August 2009, 00:23
De frica suporterilor astia o sa manance gazonu:happy
Eu zic ca se termina egal:ok:

Hingherul
21st August 2009, 02:26
Dupa ce se vor caca pe ei in meciul cu cehii, militienii vor obtine maxim un egal cu CFR-ul.

pana acum ai avut dreptate.
parca incepe sa puta urat aici :D

delaparis
21st August 2009, 02:34
pai pleaca pe thd meciurile tale

Hingherul
21st August 2009, 02:38
pai pleaca pe thd meciurile tale

pariziene, esti confuz bre? :D

delaparis
21st August 2009, 02:44
am fost clar totusi ...
dar nu insist :)

Hingherul
21st August 2009, 02:45
pai am dedus eu ce vrei sa insinuezi dar mi-ai lasat si o portita sa o dau cotita.
si pana la urma ce ai cu CFR ???
cand v-au ajutat n-au fost buni? :D

_Razvi_
21st August 2009, 09:11
2solist .. cosmarul continua

BAK
21st August 2009, 09:21
eu cred ca meciul va fi mult mai greu acum pentru cfr ca o sa traga dinamovistii tare, sa faca un rezultat bun

laurdog
21st August 2009, 09:40
N-avem cum BAK, n-avem cu cine. Falimentul continua pana la finalul......finalului.
Daca tot e sa ne bata, macar sa o faca spectaculos si la scor. Doar dupa umilinte multe, poate scapam de mizerii.

Radu
21st August 2009, 09:44
Un egal e perfect...:D:P

ADRIANO_B
21st August 2009, 09:57
s-a terminat cu dinamo...falimentul si retrogradarea ii mananca...pentru cceea ce au facut in europa (echipa+suporteri):rosu::rosu::rosu:
pacat de borcea ... el a vrut dar nu a avut cu cine....oricum o sa ne ramana in amintire aceasta echipa de "staruri":rosu:....si ei vroiau in cea mai tare competitie europeana:headbang:...NE-AU FACUT DE RAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*Coco*
21st August 2009, 10:10
Pai dinamo a fost,este,si va fi cea mai slaba echipa pe care a avut-o Romania in Cupele Europene in ultimii ani:rosu: O echipa de desculti.
PS . Acum puteti sa va dati seama cum a castigat aceasta echipa in fata celor de la Ceahlaul

blaga
21st August 2009, 10:12
despre meci nu prea am ce zice, dar avand in vdr ca e clar suspendata dinamo cativa ani din europa, ma intreb doar CARE-I OBIECTIVUL LUI DINAMO ANU' ASTA IN CAMPIONAT?
un manager pragmatic ar economisi la sange banii, ar vinde niste jucatori si s-ar bate pt evitarea retrogradarii, pana "trece furtuna"...(asta nu-i caterinca)

:happy fugi tare, tu chiar nu cunosti cum rezolva Dinamo treaba, :shocked::shocked: Duminica CFR nu are absolut nici o sansa, probabil ca vor mai fi aparatori care vor incerca sa sufle mingea din fata dinamovistilor in propriul careu.......asta le va fi fatal ,o sa fie o faza de genu:

http://www.dinamo-online.net/gallery2/v/Dinamo/2008_2009/din4_1vas/21607-gol-dinamo.flv.html



_ Marius Nicolae se desprinde de Canu ??
_ Mda, Poate mai avem si un alt unghi la aceasta faza exrem de rapida...........
_ Cert este ca Dinamo are o lovitura de pedeapsa.

Ulysses
21st August 2009, 10:14
2 solist. dinamo este o echipa tinuta in viata de aparate(borcea si turcu) .:rosu:

Vladek
21st August 2009, 10:25
N-avem cum BAK, n-avem cu cine. Falimentul continua pana la finalul......finalului.
Daca tot e sa ne bata, macar sa o faca spectaculos si la scor. Doar dupa umilinte multe, poate scapam de mizerii.

Vise mon cher, vise. Si noi am visat ca poate scapam de BEcali daca ratam Sampons Lig. Am iesit pe 6 si jegul se agata cu ghearele si dintii de echipa.

laurdog
21st August 2009, 10:27
Macar a avut sange in c...e si a intinerit echipa, macar v-a dus in CL trei ani, macar v-a dus in EL anu' asta.

moty
21st August 2009, 10:30
Cine ma, ciobanu' ne-a dus?

laurdog
21st August 2009, 10:33
Da ma, ciobanu' v-a dus.

moty
21st August 2009, 10:37
Am prins ironia, dar nu-s de acord. Fara el eram mai sus.

BBB
21st August 2009, 10:37
Sincer, mai conteaza daca bate Dinamo? Fiind suspendati cativa ani in Europa, ei se vor bate practic pentru nasturi. Nu stiu daca in conditiile astea mai raman actionarii acolo, cred ca se duce dracului Dinamo :(

PS: Poate transferam noi in bloc cativa jucatori de la voi :D , ar fi pacat sa ramana pe drumuri

Bumbescu
21st August 2009, 10:41
Esti nebun, vrei sa ajungeti in C?

BBB
21st August 2009, 10:47
Esti nebun, vrei sa ajungeti in C?

Pai n-avem nevoie de petarde moarte gen Tamas, ma gandeam doar la un Danciulescu, Cristea si poate Torje :) Si asta is datorii astia la nenea Walter cu 5 milioane de euro, in conditiile in care rateaza Europa nu vad de unde ii mai poate plati banii decat prin jucatori

laurdog
21st August 2009, 10:50
Daca as sti ca v-ar ajuta, i-as urca eu cu japca intr-un tren si i-as trimite pachet la Cluj.

BBB
21st August 2009, 10:57
Daca as sti ca v-ar ajuta, i-as urca eu cu japca intr-un tren si i-as trimite pachet la Cluj.

Bine ma, hai termina. Va reveniti voi...cumva. Succes :ok:

laurdog
21st August 2009, 10:58
@BBB, sigur ca ne vom reveni, numai ca eu vreau o schimbare majora, nu bagarea mizeriei sub pres ca pana acum.

laurdog
21st August 2009, 11:02
Inseamna ca de aia ai fugit inainte de cutremurul recent....

Ess
21st August 2009, 11:04
plm...m-iam uitat semintele acasa...:D

Ess
21st August 2009, 11:06
plm...m-iam uitat semintele acasa...:D

ce gramatici am in sinapse :cry:

laurdog
21st August 2009, 11:07
I-ati pop corn.:happy:happy
Bre, sa nu dati tare duminica, da?:P

Ess
21st August 2009, 11:13
I-ati pop corn.:happy:happy
Bre, sa nu dati tare duminica, da?:P

nu prea avem cu cine laur...
la ce conditii sunt in gruia - din toate pct de vedere - putorile alea ar trebui sa defileze prin campionat. dar...nu-i cine...:rosu:

sa fiu si eu ot: X

ADRIANO_B
21st August 2009, 11:50
Am prins ironia, dar nu-s de acord. Fara el eram mai sus.

incearca sa-i vezi si partile bune....

Denis
21st August 2009, 13:09
0-2 dupa primele 5 minute, iar in minutul 6 vor invada dinamovistii terenul.:cry::evil:

cristi13
21st August 2009, 13:36
cfr ii calca in picioare

laurdog
21st August 2009, 13:37
0-2 dupa primele 5 minute, iar in minutul 6 vor invada dinamovistii terenul.:cry::evil:

:happy:happy:happy
Al doilea val.:D

*Coco*
21st August 2009, 13:37
Musetel dinamo=))

Cipri
21st August 2009, 13:48
In mod normal CFR-ul ar trebui sa treaca la pas de dinamo , dar nu m-ar surprinde o victorie la limita a oaspetilor ....

Riddler
21st August 2009, 14:28
Iar o sa iasa cu bataie...

nayram
21st August 2009, 14:59
O sa bata dinamo, si bonetti ramane:D

PerVersion
21st August 2009, 15:06
Mi-e frica doar de o replica de orgoliu a dinamovistilor, cu tot haosul care este acolo in acest moment. Exista sansa ca ei sa faca un meci mare, iar ai mei in ultima vreme joaca cu niste impresii de parca ar fi cel putin Real Madrid, si asta indiferent de adversarul intalnit.

Indiferent de rezultat, macar sa fie spectacol. Iar suporterii sa stea in tribune, unde le este locul. :)

Melcyah
21st August 2009, 15:37
Meci dificil pentru Dinamo, mai ales dupa cele intamplate ieri. Suporteri daca vor veni o sa fie contra jucatorilor, asta o sa fie clar, cu toate astea CFR s-ar putea sa priveasca cu lejeritate meciul si sa pateasca ca si in Ghencea. Un atu pentru Dinamo ar fi lipsa unor titulari de la CFR, cu toate astea rezervele CFR sunt de valoare si vor vrea sa demonstreze ca merita sa fie in primul 11. Un minus la Dinamo e inca o data neconcentrarea jucatorilor gen Zicu, Cristea, Marius Niculae si restu.
Astea fiind spuse eu cred ca e un meci de x2

YoNuTzz
21st August 2009, 15:38
2 solist

J.Bond
21st August 2009, 15:43
2 solist.:)

six
21st August 2009, 16:39
avand in vedere ca dinamo nu mai are obiectiv cred ca franarii vor zburda pe teren(shi intre suporterii dinamowisti):D;)

delaoltenia
21st August 2009, 16:42
Cu moralul ridicat dinamovistii vor defila pe teren. :D

cristi13
21st August 2009, 20:45
Cu moralul ridicat dinamovistii vor defila pe teren. :D

incepi sa vorbesti ca jackie ionescu.....:))

Bumbescu
21st August 2009, 21:21
Mi-e frica doar de o replica de orgoliu a dinamovistilor, cu tot haosul care este acolo in acest moment. Exista sansa ca ei sa faca un meci mare, iar ai mei in ultima vreme joaca cu niste impresii de parca ar fi cel putin Real Madrid, si asta indiferent de adversarul intalnit.

Indiferent de rezultat, macar sa fie spectacol. Iar suporterii sa stea in tribune, unde le este locul. :)

Nu au ce meci mare sa faca gioarsele alea.....e o echipa formata din betivani ratati si astia nu au orgoliu, sau din tineri netalentati, in afara de dolha toti sunt praf....
Fara o victorie la doua goluri diferenta nu tr sa plecati de acolo.

BAK
21st August 2009, 23:15
cine crede ca cfr-ul o sa aiba meci usor se insala...in primul rand nu joaca kone, care este de departe cel mai bun jucator din campionat. plus, dinamo va avea o rabufnire de orgoliu cu siguranta, si de obicei, daca istoria ne-a invatat ceva, romanii nu dau ce au mai bun decat daca au cutitul la os.....

cristi13
22nd August 2009, 00:59
ramane de vazut...o sa fie un meci frumos

Hingherul
22nd August 2009, 01:11
sa vedeti joc la deruta de la hariciumbele astea....derutate.
le da cfr-ul sa bea antigel la ei in cotet.

bo-ne-tti bo-ne-tti /OLE/

barbarella
22nd August 2009, 10:28
dinamovistii vor defila pe teren. :D

Te referi la suporteri desigur.:D

Denis
22nd August 2009, 11:52
pai da, suporterii:D......fotbalistii misuna.:P

barbarella
22nd August 2009, 14:20
sa vedeti joc la deruta de la hariciumbele astea....derutate.

Si suporterii sunt derutati. :shocked: Au incepu un concurs aici:
http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=435195
si voteaza la greu scoruri gen 0-2, 0-1, se pare ca toate autogolurile astea vor fi marcate de Danciulescu. :drak:

cristi13
22nd August 2009, 14:28
ma da nu le suspenda terenu si in liga 1....adica sa le dea vreo 10 etape fara suporteri

marcel
22nd August 2009, 15:20
nu trebuie sa avem meciuri fara suporteri! trebuie ca fortele de ordine sa faca ordine! fotbalul e pentru suporteri, huliganii la puscarie! on topic-moment greu pt dinamo,cred ca o sa piarda meciuri pe banda rulanta

Hingherul
22nd August 2009, 16:49
fi-ti-ar gura.....aurita :D

drughi
23rd August 2009, 11:24
X2:ok:

Rossi
23rd August 2009, 11:33
O sa bata dinamo, si bonetti ramane:D

nici nu stiu daca vreau sa batem sau nu ...
poate ca un insucces ne-ar ajuta mai mult ... poate asa putem scapa de gunoaiele care ne conduc clubul ...

JJ
23rd August 2009, 12:17
Duelul celor mai slabi antrenori straini din campionat. Pronostic: 1-1.

diorin
23rd August 2009, 12:33
ceeeee ???,ce anume si-a permis Gica Popescu sa zica despre acest lot a lui dinamo?
Aceste vedete vor duce la desfintarea clubului,nu suporterii ,nu investitorii ,nu criza,acesti viermi si lipitori de asa zisi fotbalisti.
Pacat ca l-a pus pe liber pe Mitea merita sa ii dea 500 mii pe luna,acum se mira ca nu il cauta nimeni pt angajare:happy

six
23rd August 2009, 13:29
0-3 europa out,campionat out :D;)

J.Bond
23rd August 2009, 13:30
X2:ok:

De acord 100%.:ok:

barbarella
23rd August 2009, 13:39
2 solist, pana nu aduce Borcea caini proaspeti, n-are nici o sansa sa dea lovitura cu marfa asta expirata. ;)

Hingherul
23rd August 2009, 15:13
lasa ca se revergoreaza ei. mai un sut in coaste..mai o matura peste urechi.... eu zic ca-i luam cu binisorul ca prea s-au imputinat pe aici si ramanem fara comedie.
abia astept sa vad diseara cum mi-i tavaleste unguru` bulan :D

MaxximusLegion
23rd August 2009, 18:05
Suporterii roș-albilor nu s-au înghesuit la casele de bilete din Ștefan cel Mare. Astfel, pînă la ora 13:00 fuseseră vîndute aproximativ 600 de tichete
gsp.ro
:D

cristi13
23rd August 2009, 18:29
hai cluju ingropati-i de tot

Gontel
23rd August 2009, 19:36
Puneti-i la pamant! :ok:

Hingherul
23rd August 2009, 19:37
calcati-i pe gat :D

MaxximusLegion
23rd August 2009, 19:40
Daca gazdele nu inving,de maine,dinamovistii in sfarsit vor juca in...SapaLIGA ...Marin!:D

Hingherul
23rd August 2009, 19:41
sau o sa-si faca wedgi singuri :D

delaparis
23rd August 2009, 19:42
calcati-i pe gat :D

pupati-i in *** :D

Hingherul
23rd August 2009, 19:43
te referi la sarutul mortii, pariziene? :D

delaparis
23rd August 2009, 19:45
Nu, ma refer ca poate spera un blat :D

MaxximusLegion
23rd August 2009, 19:49
pupati-i in *** :D

cainii nu se pupa,se ling...:D

Hingherul
23rd August 2009, 19:50
BA SE UNG ...cu miere si se cheama albinele :D

radem noi dar parca o pun astia de un blat cu cfr-ul sa mai calmeze spiritele
cam cine era la rand la capra?

MaxximusLegion
23rd August 2009, 20:02
Cica tamas cu yousouf kone.O noua intalnire dupa ce data trecuta au fost cam sado...Umbla vorba ca cei 2 vor fi mai tandri!:floricica:

zebe
23rd August 2009, 20:03
cam cine era la rand la capra?

Nu stiu, Otelu? :D

Hingherul
23rd August 2009, 20:03
te strici :)

MaxximusLegion
23rd August 2009, 20:04
Nu stiu, Otelu? :D
Imposibil.Otelul nu se indoaie!:cool:
Oare si azi, borcica si muresan s-au intalnit la o cafea undeva prin Bucuresti?:o:

delaparis
23rd August 2009, 20:10
Oare si azi, borcica si muresan s-au intalnit la o cafea undeva prin Bucuresti?:o:


Posibil si a facut cinste Muresan ... Borcea nu mai are bani cica

MaxximusLegion
23rd August 2009, 20:13
Nu mai sunt fise pt butoane?Imposibil.:D
Oare italianul i-o fi dus pe jucatori sa isi revina tocmai la popa de la Caldarusani?:D

Hingherul
23rd August 2009, 20:13
probabil are vreo afacere proasta de nu mai are bani. ar trebui sa bage in faliment afacerea aia :D

barbarella
23rd August 2009, 20:35
Nu mai sunt fise pt butoane?Imposibil.:D
Oare italianul i-o fi dus pe jucatori sa isi revina tocmai la popa de la Caldarusani?:D

De data asta a venit popa de la Caldarusani la ei, cica erau prea daramati ca sa mai mearga pana acolo dupa ce i-au fugarit cehii. :D L-a mangaiat pe Tamas si s-a rugat sa nu ia baietii mai mult de 3 boabe in seara asta. ;)

Hingherul
23rd August 2009, 20:37
le-a dat si un ....talisman dar din motive de discretie n-a putut fi imortalizat momentul. :D

Hingherul
23rd August 2009, 20:40
gata, scoateti bericile ca iar avem "hariciumbe show" pe antena 1.
hai noroc si sa le fie umilinta primita , cainilor :D

Aurel.D
23rd August 2009, 20:40
Reveniti la subiect.

barbarella
23rd August 2009, 20:41
Posibil si a facut cinste Muresan ... Borcea nu mai are bani cica

Asta era programul, dar Muresan a gresit adresa si a ajuns la Pitesti, la o expozitie de pictura. :P

Hingherul
23rd August 2009, 20:42
Reveniti la subiect.



pai suntem la subiect. toata tara rade de voi.
cu cat crezi c-o luati azi ?

grasu2
23rd August 2009, 20:44
Iara jucam cu 2 inchizatori... fara Dani. Nici nu stii ce sa mai zici!

PS: Nu era vorba ca Dubarbier lipseste o luna? Iara face asta pe acidentatul?

MaxximusLegion
23rd August 2009, 20:45
Messi din banat joaca?:D Sau se antreneaza cu THE REAL Messi!?:rolleyes:

lineli
23rd August 2009, 20:45
forza CFR!!!

Nightwish
23rd August 2009, 20:45
OMG!! Jucam la mijloc cu Leao si Flores iar in aparare cu Muresan fundas central :cry:
E nebun Conceicao :headbang:

Hingherul
23rd August 2009, 20:46
bulan ungurului Bulan :ok:
merge si un egal dar sunt prea slabi astia sa nu-i bubuiti :D

Aurel.D
23rd August 2009, 20:48
pai suntem la subiect. toata tara rade de voi.
cu cat crezi c-o luati azi ?

Subiectul este meciul Dinamo CFR Cluj.

lineli
23rd August 2009, 20:48
prost alese tricourile, confundabile

six
23rd August 2009, 20:48
forza chefere :ok:

Hingherul
23rd August 2009, 20:49
prost alese tricourile, confundabile

da dar iti poti da seama care sunt dinamovistii dupa lacrimile din ochi :D

Q-Djyni
23rd August 2009, 20:49
Cred ca se va termina nedecis, 0-0 la 1-1.

lineli
23rd August 2009, 20:50
doar la prim-planuri:D

delaoltenia
23rd August 2009, 20:50
egal care multumeste ambele echipe. :D

Hingherul
23rd August 2009, 20:50
ar fi bine dar repet, sunt prea slabi aia sa nu fie bubuiti

Aurel.D
23rd August 2009, 20:52
1x..CFR nu castiga meciul asta.

Hingherul
23rd August 2009, 20:53
x2, nici voi nu-l castigati

era bun un ceahlau acum....macar asa de moral :D

barbarella
23rd August 2009, 20:55
1x..CFR nu castiga meciul asta.

:happy:happy E buna gluma, se vede ca urmaresti meciul relaxat. ;)

delaoltenia
23rd August 2009, 20:55
ce ocazie...

Nightwish
23rd August 2009, 20:55
Vai de plm ce ocazie am ratat :(

nayram
23rd August 2009, 20:55
ce frumos canta tribunele: heihei ăiii hăiiii hei hei:lol:
A pardon, aia sunt jucatorii:D

Hingherul
23rd August 2009, 20:56
ce frumos canta tribunele: heihei ăiii hăiiii hei hei:lol:

:happy:happy:happy
ultrasi ce pl lor :happy:happy:happy:happy

delaoltenia
23rd August 2009, 20:57
alta ocazie...pt. aia.
..am spus egal si asa va fi. :D

mariomax
23rd August 2009, 21:00
bostina se cere la bazin :lol:

ndoitza, doar galben? ;)

Hingherul
23rd August 2009, 21:00
pana la urma tot o sa-si rupa gatu` mos niculaie ala. :rosu:
plonjonist infect

mah, asta sigur nu e lotul romaniei de inotatori? de fapt nu cred ca e...aia au adus ceva medalii :D

lineli
23rd August 2009, 21:01
era la minge:(

MaxximusLegion
23rd August 2009, 21:02
Vai de plm ce ocazie am ratat :(

Te-ai mutat in Pantelimon?!:shocked:
Hai baietii!:yeah:

mariomax
23rd August 2009, 21:04
off: stie careva ce post romanesc da returul supercupei spaniei pe la 23:00?

Nightwish
23rd August 2009, 21:05
Cred ca Traore are nevoie de ochelari :D

El Pistolero
23rd August 2009, 21:06
off: stie careva ce post romanesc da returul supercupei spaniei pe la 23:00?

sport1

Lordul
23rd August 2009, 21:07
off: stie careva ce post romanesc da returul supercupei spaniei pe la 23:00?

pai Barca a castigat si Cupa si Campionatul , cred ca nu e nici o supercupa

mda...joaca Barca cu Atletic Bilbao , castigatoarea si finalista Cupei

TeBat
23rd August 2009, 21:07
ce atmosfera de parastas

mariomax
23rd August 2009, 21:08
sport1

ms.

zidarul culio vrea sa se de-a fotbalist :rolleyes:
cfr castiga usor meciul asta.

delaoltenia
23rd August 2009, 21:08
asta-i blat bre,nu joaca nimic. :D

lineli
23rd August 2009, 21:12
mda, avem portar

Hingherul
23rd August 2009, 21:12
deci porcica mai are bani :D

White Shadow
23rd August 2009, 21:13
joaca bine Dinamo....

ce mult conteaza sa joci fara presiune......

Snake_21
23rd August 2009, 21:13
A mai auzit cineva cum a zis comentatorul meciul din dupa amiaza asta?:o: (acu cateva minute)

Ulysses
23rd August 2009, 21:14
daca demoralizatii din stefan cel mare ii bat pe astia e rasul lumii cu echipa asta umflata de muresan:happy

MaxximusLegion
23rd August 2009, 21:16
daca demoralizatii din stefan cel mare ii bat pe astia e rasul lumii cu echipa asta umflata de muresan:happy
Daca-i bat pe cfr, se datoreaza faptului ca IL GRANDE "Jose" Trica nu joaca!:( Lumea e rea...:(
De ce nu-l baga conceicao asta?Ca Lorena sa nu sughita?:D

Marius
23rd August 2009, 21:17
trica o sa joace... la pandurii :cry::cry::cry:

mare jucator tiganul asta :happy

lineli
23rd August 2009, 21:19
nu-mi place cum jucam:(

Leviss
23rd August 2009, 21:20
Clujeni's beti oare ca pana acu' nu joaca nimic ?

MaxximusLegion
23rd August 2009, 21:20
Nu mai...Va juca la U Cluj.Trica a uitat sa plateasca consumatia, la cheful pe care l-a dat cu U-isti, inainte de faimosul u-cfr de acum 2 sezoane.Ce om de onoare...Respect!!!:D

lineli
23rd August 2009, 21:20
parca doar tony joaca, si nuno

Snake_21
23rd August 2009, 21:21
Aiurea astia cu noi au facut egal in Ghencea si acu nu joaca absolut nimic ... :)

barbarella
23rd August 2009, 21:21
La ce tensiune traiesc dinamovistii meciul, nici unul nu scrie un rand, stau cu pumnii stransi si cu morcovul in... gura. Vladut nu cred ca-i la tenis, dar e la un pas de ban si nu mai scoate nasul din cafeneaua cainilor, de frica sa nu-i dam lovitura de gratie.

Ulysses
23rd August 2009, 21:21
Daca-i bat pe cfr, se datoreaza faptului ca IL GRANDE "Jose" Trica nu joaca!:( Lumea e rea...:(
De ce nu-l baga conceicao asta?Ca Lorena sa nu sughita?:D

se stie ca lorena e preferata galeriilor din bucuresti:happy

muresan ala nu era om de nationala...l-a facut printul din corp:lol:

MaxximusLegion
23rd August 2009, 21:23
Daca cfr pierde si pandurii castiga.Cine e pe primul loc?Cine e pe primul?PanDURII,e!:yeah: :yeah:

mariomax
23rd August 2009, 21:26
mda, franarii nu joaca nimic :rosu:
sa iasa un egal bun :rolleyes:

MaxximusLegion
23rd August 2009, 21:26
Danciulescu nu e nici macar rezerva.:shocked: O fi semnat cu camilele falcosului sau cu votca puriului?!:D

barbarella
23rd August 2009, 21:27
Are probleme cu spatele. L-au ajuns batranetile, ce sa-i faci?

Snake_21
23rd August 2009, 21:29
Practic isi cam bat joc dinamovisti de cei de la Cfr momentan , astia dorm pe ei..

Hingherul
23rd August 2009, 21:29
hai cu egalul ca joaca 2 verze

Ulysses
23rd August 2009, 21:29
ba frate, arbitrul asta nu da cartonase pentru ceferisti????:rosu:

mariomax
23rd August 2009, 21:29
comentatorul: incredibil ce repede au trecut dinamovistii peste dezastrul de joi.
pai da ma, ca astia s-au invatat deja :lol:

delaoltenia
23rd August 2009, 21:29
mai sunt 2-3 minute si se termina egal..la final sper sa ramana la fel. :D

barbarella
23rd August 2009, 21:32
Te ia somnul la meciul asta. :rolleyes: