PDA

View Full Version : Etapa 4: Unirea Urziceni – FC Timisoara 0-0



delaparis
16th August 2009, 23:21
SAMBATA, 22 AUGUST 2009

GSP TV ora 19.30

Discutii inainte si dupa meci

Rossi
16th August 2009, 23:44
un X ar avantaja ambele formatii :D

sa vedem ca e mai tare in butoane ... blatistul Chivorchian sau blatistul Meme ...

zebe
16th August 2009, 23:49
Bate Timisoara. Asa ar fi normal, cel putin...

Fla22
17th August 2009, 00:46
0-0 .. :)

six
17th August 2009, 08:51
greu ...dar posibil :D conform intelegerii ;)

Nightwish
17th August 2009, 09:33
Cred ca va bate Timisoara :ok:

samar
17th August 2009, 09:42
1-0 pt Timisoara si apoi se retrag in aparare dupa modelul de rahat al lui Petrescu!Sper sa-l bata Sabau cu propriile arme :evil:

laurdog
17th August 2009, 09:42
Daca nu se platesc datorii..............diazepam curat, daca se achita niste polite......2 solist.:D

Tyler Durden
17th August 2009, 10:42
Sper sa bata fratiorii, deci 2.

Ferko
17th August 2009, 10:50
Cel mai probabil X.

cristi13
17th August 2009, 14:13
norocul urzicieniului se va termina la meciul cu timisoara....

stiintacv
17th August 2009, 16:29
meci de 1x2...

Elphax
17th August 2009, 16:34
castiga Campioana, clar

Nightwish
17th August 2009, 16:41
castiga Campioana, clar

Interpretabil :rolleyes:

Elgorriaga
17th August 2009, 16:45
un X ar avantaja ambele formatii :D

sa vedem ca e mai tare in butoane ... blatistul Chivorchian sau blatistul Meme ...

Păi nu ți-e clar că blatistu Meme e cel mai tare din parcare? mai ales că are și oleacă de sprijin politic ...

El Pistolero
17th August 2009, 18:38
Castiga Urziceni

delaoltenia
17th August 2009, 19:05
1x...

malexoid
17th August 2009, 19:11
greu ...dar posibil :D conform intelegerii ;)

:happy nu mai glumi 06, postul tau e ca o petarda aruncata intr-un ospiciu...
OT: va fi greu, meciul cu urziceniul e intermediara dintre partidele cu schwabii...lotul nostru e destul de bine subtiat, bun ar fi si un egal...

cristi13
17th August 2009, 19:31
un x as zice...

six
17th August 2009, 22:27
:happy nu mai glumi 06, postul tau e ca o petarda aruncata intr-un ospiciu...
da de ce :D ii tin pra bucuresteni otara stresati :happy:happy:happy

Ferdininho
18th August 2009, 16:39
Depinde de rezultatul din seara asta cu Stuttgart, daca se obtine un rezultat pozitiv echipa va fi relaxata la Urziceni.

Duba
19th August 2009, 16:53
Nu cred ca Unirea poate castiga 3 meciuri la rand, cu 3 echipe f. grele. Si totusi, la Unirea e Dan Petrescu pe banca. Iar acesta stie sa-si motiveze f.f. bine jucatorii.

delaoltenia
19th August 2009, 19:30
M-am razgandit..2

cristi13
19th August 2009, 20:37
timisoara este demoralizata....cred ca urzicieniul va castiga

six
19th August 2009, 22:32
timisoara este demoralizata....cred ca urzicieniul va castiga..........la impresia artistica......:D

delaparis
19th August 2009, 22:38
Depinde de rezultatul din seara asta cu Stuttgart, daca se obtine un rezultat pozitiv echipa va fi relaxata la Urziceni.

... e cam incordata :D

malexoid
20th August 2009, 08:09
da de ce :D ii tin pra bucuresteni otara stresati :happy:happy:happy
oricum sunt stresati, ca doar de aia se numesc asa...

ADRIANO_B
20th August 2009, 14:21
timisoara este demoralizata....cred ca urzicieniul va castiga

:ok:

barbarella
20th August 2009, 16:05
..........la impresia artistica......:D

Nici macar acolo. ;)

YoNuTzz
21st August 2009, 15:43
o sa tin cu timisoara, dar cred ca urziceni va castiga asa cum a facut-o cu rapid si steaua si anume 1-0

six
21st August 2009, 16:37
vad ca Sabau se plange de accidentati....x2 ;)

malexoid
21st August 2009, 20:50
o sa tin cu timisoara, dar cred ca urziceni va castiga asa cum a facut-o cu rapid si steaua si anume 1-0

multumim ioane de sustinere, dar tin sa-ti reamintesc ca noi nu suntem nici Rapid nici ailaltzi...

Uimirea
21st August 2009, 22:21
multumim ioane de sustinere, dar tin sa-ti reamintesc ca noi nu suntem nici Rapid nici ailaltzi...

Dar voi cine sunteti?:(

polist4ever
21st August 2009, 23:44
Dar voi cine sunteti?:(

Poli Timisoara :yeah:

Melcyah
22nd August 2009, 00:03
Am votat 2 :D Poli va dori sa castige aceasta partida mai ales ca nu au obtinut un rezultat bun cu Studgard, plus ca acum vor juca si cei care au lipsit din meciul de marti. Unirea a pierdut 2 jucatori de baza in aceasta pauza si vad ca au inceput si iei sa aduca acum rezerve de la alte echipe ( ma refer la Semedo ). Oricum punctul forte il constituie maturitatea celor de la Timisoara si jocurile de pana acum din UEFA. E posibil sa intervina si oboseala, dar daca se considera jucatori profesionisti ar trebui sa invinga. Va fi iar un meci de cine va marca primu va castiga, asa ca grija mare la Apostol, Bilasco, Bucur, Bourceanu, Parks. Dar la unirea o sa fie Arlauskis care nu cred ca a revenit dintr-o accidentare :D un mare avantaj aci pentru Unirea

six
22nd August 2009, 14:02
da... vrem ;)

cristi13
22nd August 2009, 14:24
eu vreau sa castige timisoara...

malexoid
22nd August 2009, 16:36
Dar voi cine sunteti?:(
:) noi suntem aia care prin referendum v-am refuza pana si statutul de 'sat apartzinand unei comune suburbane', daca s-ar pune utopic problema.
v-am uns campioni, nu din simpatie ci pentru simplul fapt ca riscam sa iasa alte mizerii...

malexoid
22nd August 2009, 18:37
Am votat 2 :D Poli va dori sa castige aceasta partida mai ales ca nu au obtinut un rezultat bun cu Studgard, plus ca acum vor juca si cei care au lipsit din meciul de marti. Unirea a pierdut 2 jucatori de baza in aceasta pauza si vad ca au inceput si iei sa aduca acum rezerve de la alte echipe ( ma refer la Semedo ). Oricum punctul forte il constituie maturitatea celor de la Timisoara si jocurile de pana acum din UEFA. E posibil sa intervina si oboseala, dar daca se considera jucatori profesionisti ar trebui sa invinga. Va fi iar un meci de cine va marca primu va castiga, asa ca grija mare la Apostol, Bilasco, Bucur, Bourceanu, Parks. Dar la unirea o sa fie Arlauskis care nu cred ca a revenit dintr-o accidentare :D un mare avantaj aci pentru Unirea

o iesit faina tzuica la Lugoj?

eventHorizon
22nd August 2009, 18:57
Bate Urziceniul! FC Timisoara nu are echipa sa bata campioana la ea acasa.
2-0,Bilasco si Frunza :ok:

jonsnow
22nd August 2009, 20:05
X ca sa nu plece suparati cei 12 suporteri ai lui Fc Timisoara prezenti la meci...

_Razvi_
22nd August 2009, 20:21
X ca sa nu plece suparati cei 12 suporteri ai lui Fc Timisoara prezenti la meci...

Cate unu pentru fiecare an in care dinamo va fi afara din europa :yeah:

six
22nd August 2009, 20:25
sunt multumit de prima repriza ;)

jonsnow
22nd August 2009, 20:29
Cate unu pentru fiecare an in care dinamo va fi afara din europa :yeah:

sa te auda Dumnezeu...nu stiu cand o sa mai joace Dinamo in cupele europene dar sunt sigur ca tot cu fc timisoara o sa jucam in campionat pana atunci...

Nightwish
22nd August 2009, 20:44
Haideeee Poli Timisoaraaaaaa!!!
Doar de ;a pauza am reusit sa ajung la tembelizor... Am pierdut multe? Cuplul isteric mai e pe teren? :D

Nightwish
22nd August 2009, 21:14
Avea dreptate Alexa, nu el trebuia sa fie cel care faulteaza acolo....
Nu-i bai, or sa reziste pana la final...

Elphax
22nd August 2009, 21:23
am pierdut 2 puncte azi, Unirea a jucat doar ultimele 5 minute in repriza a 2-a
:(

six
22nd August 2009, 21:24
per ansamblu rezultat onorabil :) aveti echipa buna ;)

Novac
22nd August 2009, 21:29
am pierdut 2 puncte azi, Unirea a jucat doar ultimele 5 minute in repriza a 2-a
:(

Paaai fac oamenii economie, ca vin vreo 8 meciuri de CL, :yes:.

Castigatorii este: AxinTe, Cipri, draghici.cristi, drughi, Duba, Fla22, Jacob, jonsnow, k1in, Liv52, malexoid, mateiasi, Rossi, stiintacv, tataleone

barbarella
22nd August 2009, 21:32
Unirea - echipa de batut. Semedo - n-am cuvinte. :mda:
Doua puncte pierdute la Urziceni si parca vad ca bursucul e nemultumit de arbitraj.

purpleheart
22nd August 2009, 22:31
ciulinii astia ai Baraganului nu meritau punct in meciul asta ! :headbang:

cristi13
22nd August 2009, 22:33
Unirea - echipa de batut. Semedo - n-am cuvinte. :mda:
Doua puncte pierdute la Urziceni si parca vad ca bursucul e nemultumit de arbitraj.

bursucul sigur e nemultumit de arbitraj

Melcyah
22nd August 2009, 23:05
Nu m vazut meciul, cineva poate sa spuna in 2 cuvinte cum a fost?

delaparis
22nd August 2009, 23:17
meci nul

Roddicted
22nd August 2009, 23:20
Jegul Iancu si MM-ul au inceput din nou sa se jigneasca in direct la tv.

barbarella
22nd August 2009, 23:25
MM cam uita ca el nu-i decat un angajat si se crede egalul lui Iancu. Parerea lui Iancu despre MM e cunoscuta:

http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg

malexoid
23rd August 2009, 03:39
MM cam uita ca el nu-i decat un angajat si se crede egalul lui Iancu. Parerea lui Iancu despre MM e cunoscuta:

http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg

prea multa musculatura i-ai adaugat, ai uitat sa-i pui poseta...

Denis
23rd August 2009, 08:02
E sexy rau Mimi :lol::lol::lol:

-----------

Oricum, indiferent de rezultat, a fost un meci pe cinste. Dar cel mai mult mi-a placut incapatanarea lui Frunza.:cry: Saracul, ce se ma chinuia sa treaca printre Karamyeni, dar nici macar un pas nu facea pe langa primul si pierdea mingea, si nu doar o data, ci de vreo 4-5 ori.:D Mi-a placut si duelul Arman K. - Maftei. A fost un meci care merita 3-4 goluri. Urziceniul a dominat in prima repriza iar Poli a doua; un 2-2, zic eu, ar fi fost un rezultat echitabil.

J.Bond
23rd August 2009, 09:03
Rezultat echitabil dupa cum s-a desfasurat jocul.

Roddicted
23rd August 2009, 11:32
Iancu este un jeg de om.Locul sau e la puscarie! MM o fi si el smecher, dar ii da clasa puscariasului.

Rossi
23rd August 2009, 11:34
Nu inteleg de ce Timisoara vrea sa fie arbitrata doar de Tudor si de Craciunescu ...

Sa fie din cauza faptului ca cei 2 mereu au "tras" cu Timisoara ?!


0-0 ... un rezultat ce reflecta realitatea din teren

ps: sper ca Alexa sa primeasca cel putin 10 etape de suspendare pt gestul facut in momentul eliminarii

diorin
23rd August 2009, 12:28
MM cam uita ca el nu-i decat un angajat si se crede egalul lui Iancu. Parerea lui Iancu despre MM e cunoscuta:

http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg

ma uitam la mainile lui,mda asta chiar face cu mana? !
Unde ai cadrul? ,in fata bancii de rezerve din timpul meciurilor?:happy

six
23rd August 2009, 13:26
Rossi,cu cine ti acum cand echipa ta nu mai are obiectiv !!???:P

barbarella
23rd August 2009, 13:33
Iancu este un jeg de om.Locul sau e la puscarie! MM o fi si el smecher, dar ii da clasa puscariasului.

Tu esti din alt film. :rolleyes: Asa cum Sabau a raspuns la conferinta de presa "Nu-mi permit sa comentez declaratiile domnului Becali", la fel trebuia sa raspunda si MM. Dar cum sa-i explice cineva "nascutului invingator" ca el, din pozitia lui de angajat, n-are nici o treaba sa intre in polemici cu conducatorii de club. Cu declaratiile de dupa meciul cu Rapidul si cu spectacolul de aseara, l-a devansat clar pe Turcu si a ajuns pe primul loc in topul penibililor din fotbal.
Cel mai mult mi-a placut cand l-a intrebat unul ceva despre cat de prost a batut Urziceniul loviturile libere si el a raspuns: "Nu stiu, intrebati-ma de mine". Niste nesimtiti aia, care voiau sa stie despre echipa, in loc sa se intereseze de personajul principal.:P
Hai ca-l intreb eu, asa de consolare:
Memitza baby, how's it hanging? Esti constient ca nu faci decat sa acumulezi puncte la penibiliatate dupa fiecare meci? :drak:

barbarella
23rd August 2009, 13:35
sper ca Alexa sa primeasca cel putin 10 etape de suspendare pt gestul facut in momentul eliminarii

Cate etape de suspendare a terenului speri sa primeasca ai tai, dupa frumoasa prestatie din finalul meciului cu cehii? Te vad darnic cu suspendarile pentru altii. :P

six
23rd August 2009, 13:38
....el vede ca calu':D plus grosimea obrazului...:drak:

nayram
23rd August 2009, 13:55
Pana una alta M.M. are vreo 3titluri de campion deci aveti dreptate cu nascut invingator:ok:

barbarella
23rd August 2009, 14:03
Pana una alta, titlurile alea le au cluburile, singurul loc unde Memitza e campion e capitolul penibilitate. Acolo i-a rupt pe toti si conduce detasat. :P

Duba
23rd August 2009, 14:12
Pana una alta, titlurile alea le au cluburile, singurul loc unde Memitza e campion e capitolul penibilitate. Acolo i-a rupt pe toti si conduce detasat. :P

Mai penibil decat tiganul umflat de Giulesti nu exista personaj in fotbalul romanesc. Pana una alta, M. Stoica a absolvit facultatea ca sef de promotie, ceea ce tiganul care a furat statul roman, cu siguranta n-a reusit.

Tyler Durden
23rd August 2009, 14:15
Unde ma, la Scoala Vedetelor? Imi amintesc ca Mimi spunea la un moment dat ca s-a apucat sa citeasca Eliade si ca nu a reusit.:happy

six
23rd August 2009, 14:19
Mai penibil decat tiganul umflat de Giulesti nu exista personaj in fotbalul romanesc..da becali cum ii :D

Tyler Durden
23rd August 2009, 14:20
Becali e Zana Zanelor pentru el.

barbarella
23rd August 2009, 14:20
Mai penibil decat tiganul umflat de Giulesti nu exista personaj in fotbalul romanesc. Pana una alta, M. Stoica a absolvit facultatea ca sef de promotie, ceea ce tiganul care a furat statul roman, cu siguranta n-a reusit.

Nu ca Iancu ar fi my homie, dar de fiecare data cand spune ceva, o face cu cap si pentru anumite motive. De fiecare data cand Memitza tranteste cate o perla, o face fiindca atata poate. :P
Sa nu uitam:

http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg

six
23rd August 2009, 14:22
Becali e Zana Zanelor pentru el.:happy:happy:happy ii cam ingust asta,jur,probabil shi Lenin ii idol pt el ca o adus steaua direct in liga 1 in locu lu' Carmen :happy
ps:ca sa fiu corect pana la capat recunosc public ca shi jabba are unele deraieri dar ii totusi lux fata de eurociobanu stelist :ok:

Duba
23rd August 2009, 14:23
Nu ca Iancu ar fi my homie, dar de fiecare data cand spune ceva, o face cu cap si pentru anumite motive. De fiecare data cand Memitza tranteste cate o perla, o face fiindca atata poate. :P

Bati campii fetito!!!! Tiganul borat s-a luat de Buscaru si de arbitraj, care in paranteza fie spus a fost EX-CEP-TI-O-NAL. Stoica n-a facut decat sa-i raspunda evazionistului, care scapa de puscarie pt. ca finanteaza o echipa fara identitate.

Tyler Durden
23rd August 2009, 14:25
scapa de puscarie pt. ca finanteaza o echipa hibrid.

Asta e demna de Gâga!:happy

barbarella
23rd August 2009, 14:28
Nu inteleg de ce suferi atata pentru prim-balerina asta. :) Iancu a spus ca Bucsaru e ca Penescu, adica tot finantator al unui club de fotbal, care-i problema? Memitza versus Iancu e ca si taurul versus toreador. Ala mai inteligent flutura capa rosie. :D

Duba
23rd August 2009, 14:39
Tie chiar daca-ti desenz nu intelegi nimic. Asa ca ma las pagubas

delaoltenia
23rd August 2009, 14:40
Rezultat echitabil.

Duba
23rd August 2009, 14:42
Asta e demna de Gâga!:happy

Pai ma subpodare, tu crezi ca e ceva intamplator pe lumea asta? Crezi ca tiganul din Ghiulesti s-a dus de capul lui la Timisoara? Crezi ca baietii din servicii care conduc de fapt aceasta tarisoara, nu i-au sugerat nimic???

Tyler Durden
23rd August 2009, 14:43
Duba, tu crezi chiar tot ce-ti spun vocile din capul tau?

malexoid
23rd August 2009, 14:49
Rossi,cu cine ti acum cand echipa ta nu mai are obiectiv !!???:P

cu o bere il cumperi sa isi ia banuri sustinand Timisoara...eventual 2, sa-si vopseasca si avatarul ala ridicol.

barbarella
23rd August 2009, 14:51
Asa ca ma las pagubas
Asa sa faci, ca nu vreau sa ma cert cu tine, am alti clienti pe ordinea de zi. ;)

barbarella
23rd August 2009, 14:53
Duba, tu crezi chiar tot ce-ti spun vocile din capul tau?

:happy:happy:happy

Replica zilei. :ok:

Duba
23rd August 2009, 14:54
Duba, tu crezi chiar tot ce-ti spun vocile din capul tau?

Nu ma, eu cred cei de crezut, cu precadere lucrurile logice. Si nu ma las mani****t asa cum faceti voi astia fara experienta in viata. Lasa ca te faci tu mare ...

Tyler Durden
23rd August 2009, 14:55
Ok, eu oricum ma duc la nani, ceea ce iti doresc si tie.:D

eventHorizon
23rd August 2009, 15:04
Nu ca Iancu ar fi my homie, dar de fiecare data cand spune ceva, o face cu cap si pentru anumite motive. De fiecare data cand Memitza tranteste cate o perla, o face fiindca atata poate. :P


Diferenta enorma de mentalitate intre MM Stoica si balena aia ucigasa, gretoasa si evazionista e clara si daca stai in alta tara, alta planeta sau alt Univers.
Cu toate astea se gasesc admiratori ai tiganului umflat, vesnic purtator de cuvinte de mahala, scarboase, tendentioase si grohaitoare. Foarte interesant cum reuseste balena sa va apropie de el cand foloseste aluzii sexuale de travestit sau frustrat sexual.
Eu ma tot intreb de ce il numeste "Mimi"? Oare a apucat sa guste din placerile inchisorii? Oare tonele de pe el, l-au facut sa-si schimbe orientarea? Eh..nu conteaza, e treaba umflatului. Conteaza doar ca suporterii FC Timisoara sar sa-l sustina in grobianismul lui.
Si zau de nu aveam alta parere despre tine, barbarella...

barbarella
23rd August 2009, 15:15
Cred ca ti-a scapat ce am spus aici:

Tu esti din alt film. :rolleyes: Asa cum Sabau a raspuns la conferinta de presa "Nu-mi permit sa comentez declaratiile domnului Becali", la fel trebuia sa raspunda si MM. Dar cum sa-i explice cineva "nascutului invingator" ca el, din pozitia lui de angajat, n-are nici o treaba sa intre in polemici cu conducatorii de club. Cu declaratiile de dupa meciul cu Rapidul si cu spectacolul de aseara, l-a devansat clar pe Turcu si a ajuns pe primul loc in topul penibililor din fotbal.
Cel mai mult mi-a placut cand l-a intrebat unul ceva despre cat de prost a batut Urziceniul loviturile libere si el a raspuns: "Nu stiu, intrebati-ma de mine". Niste nesimtiti aia, care voiau sa stie despre echipa, in loc sa se intereseze de personajul principal.:P
Hai ca-l intreb eu, asa de consolare:
Memitza baby, how's it hanging? Esti constient ca nu faci decat sa acumulezi puncte la penibiliatate dupa fiecare meci? :drak:

Si mai uitat-te o data la discutia dintre ei. Iancu nu facea decat sa-i sugereze finut ca nu sunt egali, deci nu-i raspunde, iar Memitza se aprindea din ce in ce mai tare, pana cand a trecut da la prost gust, la penibil. Tu ai opinia ta, e OK, asta nu influenteaza cu nimic parerea buna sau atitudinea mea fata de tine.
Dar, opinia mea e ca Iancu se joaca cu Memita si e cu sapte clase peste el. Nu ca as aproba metodele lui Iancu, dar ele dau rezultate.

eventHorizon
23rd August 2009, 15:23
S-o juca Jabba cu MM, dar joaca asta puteau s-o aibe in privat, ca tot il(o) alinta ca pe prietena lui de carcera. Si modul cum o face in public... hai sa nu-i ridicam statuie sau sa-l aplaudam ca reuseste prin nesimitirea lui gretoasa sa ne oripileze pe toti. Fotbalul e al alora de pe teren si atat.
Indivizi ca el, ca becali si verii lui nu au ce cauta nici macar in discutiile unui forum de sport daramite pe la TV. De asta spun ca aveam alta parere despre tine. Pasiunea pentru o echipa de fotbal nu are nimic in comun cu mizeria lor...
Lasa-i dracu sa se manjeasca in prostia lor, nu cred ca vreunui iubitor de fotbal ii face placere sa citeasca balerinele umflatului pe un forum unde se discuta despre sport!

barbarella
23rd August 2009, 15:32
Si ca sa revenim la sport, chiar au jucat bine ai nostri aseara, a recunoscut si Memitza ca am fost peste ei. :) Pacat ca n-a intrat in ate, dar asta e, ii batem noi la Timisoara. :ok: Ma supara ca avem prea multi accidentati in lot.

cristi13
23rd August 2009, 19:04
foarte bun rezultatul....

Poli Timisoara
23rd August 2009, 22:00
Nu inteleg de ce Timisoara vrea sa fie arbitrata doar de Tudor si de Craciunescu ...

Sa fie din cauza faptului ca cei 2 mereu au "tras" cu Timisoara ?!


0-0 ... un rezultat ce reflecta realitatea din teren

ps: sper ca Alexa sa primeasca cel putin 10 etape de suspendare pt gestul facut in momentul eliminarii

...ai inviat debusolatule??? baga capu' in pamant strutule...esti cel mai penibil user din istoria OLS-ului...sper sa luati voi vreo 10 sezoane de suspendare din toate competitiile europene,e cea mai rapida metoda de faliment de care sigur nu scapati...desfintarea voastra e tot mai aproape...RATATILOR ! :happy

Rossi
23rd August 2009, 22:45
Daca nu va arbitreaza Tudor sau Craciunescu, mai greu sa va lipti de 3 puncte ...

diorin
23rd August 2009, 23:00
la fizic seamana cu "printul" lu borcea.:drak:



http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg

Poli Timisoara
23rd August 2009, 23:06
la fizic seamana cu "printul" lu borcea.:drak:

mai degraba cu Rossi ! :happy

J.Bond
24th August 2009, 11:30
Rezultat echitabil aici.

Nu ca Iancu ar fi my homie, dar de fiecare data cand spune ceva, o face cu cap si pentru anumite motive. De fiecare data cand Memitza tranteste cate o perla, o face fiindca atata poate. :P
Sa nu uitam:

http://img36.imageshack.us/img36/1069/87351771.jpg
:lol::happy