PDA

View Full Version : Etapa 7: FC Brasov - FC Unirea



spmihai
11th September 2004, 01:28
Sambata, 18 septembrie 2004, de la ora 17:00, in direct pe NationalTV, Unirea va juca poate cea mai importanta carte de cand este in primul esalon fotbalistic al tarii. va fi un meci greu, dar trebuie sa venim cu un punct cel putin de la brasov.

ADelPiero
11th September 2004, 02:22
sa speram ca venim macar cu 1 punct ... bine ca il da pe national tv..... daca il transmitea pe telesport: :rosu:

spmihai
11th September 2004, 14:15
va fi greu meciul asta, ca brasovul are numa' 1 punct si acum la rapid nu cred ca va lua ceva, asa ca daca nu ne bat pe noi, cam sunt bagati rau la retrogradare, dar faza e ca si noi fara macar un punct de acolo, trecem "bariera"

MaPaX
11th September 2004, 19:24
Acest meci il vom castiga! :ok:

spmihai
11th September 2004, 23:01
meciul asta chiar trebuie castigat, desi nu va fi usor, ca au jucat chiar bine brasovenii cu rapidul, plus ca au fost in inferioritate, dar nu e un meci pierdut dinainte.

ADelPiero
12th September 2004, 02:31
@MaPaX , si eu imi doresc la fel .... dar logic gandind .. .crezi ca avem sanse ?

bill
12th September 2004, 10:29
Se pare ca Gherman a primit ultimatum, daca nu castigam poate sa plece. Ma intreb daca asta il va stimula..pe el si pe jucatori.

jay
12th September 2004, 14:32
Aveti indisponibilitati in lot?:) La noi vor lipsi cu siguranta B. Nicolae, pentru cartonasul rosu primit ieri, si Daniel Isaila, accidentat de cateva luni. Si lipsa coordonatorului se vede in jocul nostru... Pan' la urma, de ce nu ni l-ati vandut pe Ovidiu Maier?:)

ADelPiero
12th September 2004, 21:14
apai la noi si sa avem indisponibili si sa fie lotul complet ... ca tot ca drqu jucam :mda:

spmihai
12th September 2004, 21:35
s-ar parea ca poate sa joace Iuri cu Brasovul, la fel si Galdean, asa ca ar fi lista mai mica de indisponibili. poate e ceva de aia doi sarbi care trebuie sa vina, si atunci ne-am mai salva situatia din atac, ca daca nu am dat de belea, cel putin pana isi revine Moldovan. :happy

MaPaX
12th September 2004, 22:03
Daca vor reveni cei doi Iuri si Galdean si Maier va fi titular cu siguranta vom castiga la Brasov! :ok:

ADelPiero
13th September 2004, 00:45
aceeasi parerea o am si eu !
dar nici un meci nu seamana cu celalalt ! :ok:

spmihai
13th September 2004, 21:54
Iuri si Galdean s-au antrenat normal azi, dar Maier nu o facut antrenamentul. Se pare ca s-a certat cu Gherman, nu stiu sigur, dar asa se zvoneste. Apropo, meciul restanta cu Steaua, se va juca miercuri viitoare, pe 22 septembrie. urmatoarele meciuri le castigam pe toate. :evil:

MaPaX
13th September 2004, 22:03
Ma bucur ca s-au antrenat! :ok:

ADelPiero
14th September 2004, 01:48
Maier e tot copt ... nu mai joaca nimic .. si acuma mai are si fitze ... :rosu:

bill
14th September 2004, 12:44
Din pacate campionatul asta Maier nu a ajutat echipa cu nimic. Nu-i tarziu nici acum dar nu stiu daca timpul lui nu a trecut.
E sigur ca meciul e pe National TV? Prin ziare apar ca televizate doar cate 2 meciuri din urmatoarele 2 etape.

Angelina Jolie
14th September 2004, 16:30
Unirea, trezirea. Dati-l jos pe Gherman, puneti antrenor ca lumea si reveniti-va. N-as vrea sa se imputineze si asa putinele echipe din Ardeal. SUCCES!

ADelPiero
14th September 2004, 18:24
Multumim , valy
sper ca, si noi si voi, la final de campionat, sa ne bucuram :ok:

Rechinul Ucigas
17th September 2004, 18:05
APULUM & FARUL =PRIETENI CAND ATI JUCAT LA NOI , FARUL , AM STRIGAT APULUM , AM SCANDAT AMANDOUA IMPOTRIVA LUI DINAMO , noi am scandat : APULUM sa traiesti frate cu CONSTANTA esti !!! iar voi : FARUL multumim si la ALBA va poftim ! NU STIU DE CE ACUM VORBITI URAT DE FARUL , AVETI CEVA CU NOI SPUNETI ? EU SPER SA RAMANEM PRIETENI ! FORZA FARUL !!!

ADelPiero
17th September 2004, 21:57
FARIST, cine a vb urat de Farul ?

spmihai
17th September 2004, 22:43
Ce ma, o avut treaba cineva cu Farul? Eu nu stiu, si nici nu cred ca avem foarte multe de discutat, oricum succes si Farului, dar mai intai sa ne redresam noi prima data, si apoi ne vedem in ultima etapa.

ADelPiero
17th September 2004, 22:50
imi pare rau ca nu o sa vad acest meci :(
o sa fiu la majoratul celui mai bun prieten de`al meu :D
:bere::bere::bere:

MaPaX
17th September 2004, 22:50
Misto FARIST 100% !

spmihai
18th September 2004, 16:09
care meci nu o sa-l vezi, cu brasovul? daca de meciul asta te referi, la ce ora face majoratul prietenul tau, ma gandesc ca-l face ziua.

ADelPiero
18th September 2004, 18:01
tulai veta !!!!!!!!!!! 4-1 la pauza !!!!!!!! :( :(

jay
18th September 2004, 19:14
Pnetru prima data sunt pe aceeasi lungime de unda cu suporterul dinamovisto-gruian din San Francisco. 1-4 nu-i un capat de tara, in fond sunteti doar la -1 la adevar, nu? Pentru noi singura varianta posibila astazi a fost victoria! Sper sa va redresati, iar numarul echipelor din Transilvania si Banat sa nu fie mai mic in editia urmatoare de campionat.

spmihai
18th September 2004, 20:19
am dat de belea rau de tot. sa plece dracu gherman asta ca ma scoate din sarite. ma enervez si ma duc luni la antrenament si ii trag vreo doua injuraturi. :rosu: :rosu: :rosu:

ADelPiero
19th September 2004, 15:08
mihai, stai linistit ...
nu te ambala prea tare, ca iti explodeaza motoru` ...
a inceput scoala, lasa fotbalul ... ca lor nu le pasa de noi, suporterii :rosu: ...

spmihai
24th September 2004, 22:27
frate, m-am calmat ca l-o schimbat pe gherman.

ADelPiero
24th September 2004, 23:06
jajajaja :yeah:
si eu asteptam acest lucru de mult ...