PDA

View Full Version : Poze si discutii dupa forum meeting (8) Timisoara



bog_tom
9th September 2004, 15:27
Ieri am profitat de ziua linistita ce a "domnit" peste orasul de pe Bega si am incheiat inca un capitol al meeting-urilor. Multa voie buna, planuri de prezent si de viitor, discutii despre certurile permanente de pe forum samd.

Au fost prezenti: bapsy, Delia, cocomic, I|MILAN, Sergio, Sir, viole(n)t si bog_tom. S-a desfasurat in mai multe etape ... ii las pe participanti sa va dea mai multe detalii :drak:

eu o sa dau drumul la poze ... cu ceva comentarii "pacifiste" (de data asta) :D

bog_tom
9th September 2004, 15:29
de introducere ...

DSC04237.JPG - masa care ne astepta de ceva timp...
DSC04275.JPG - flora din jurul nostru
DSC04276.JPG - intalnirea a fost la lumina felinarelor de epoca :D

bog_tom
9th September 2004, 15:33
DSC04240.JPG - impunatorul viole(n)t; in plan departat sergio - marea speranta a echipei de fotbal OLS TM :)

bog_tom
9th September 2004, 15:36
si ajungem la I|MILAN.... :drak:

DSC04242.JPG - I|MILAN bucuros ca a mai dat peste un material cu Milan (via cocomic); si Sir e mandru de acest lucru
DSC04243.JPG - I|MILAN se uita speriat in spate ... nu cumva sa apara Iulian direct de la Bucuresti :D

IlMILAN
9th September 2004, 15:38
I|MILAN se uita speriat in spate ... nu cumva sa apara Iulian direct de la Bucuresti :D
Pai e obsedat de mine....nu vezi ca ma vede camuflat prin felinare....:D sincer nu stiu ce sa mai fac ...mi-e frica...de mustatza lui.....si mai ales de renumele lui la "chimie" :D

bog_tom
9th September 2004, 15:44
DSC04245.JPG - relatii cordiale intre Milan si Inter
DSC04246.JPG - cu ingaduinta lui Sir, viole(n)t verifica si el ceasul sa nu intarzie acasa :D
DSC04254.JPG - viole(n)t, maestrul PoolJam-ului :ok:
DSC04269.JPG - atractie fatala pentru bere ..
DSC04257.JPG - Sergio in extaz (poza asta cred ca e comanda speciala de la I|MILAN, nu ?)

Sir
9th September 2004, 16:10
bogdane, mai sunt si alte poze,asa-i?

bapsy
9th September 2004, 16:12
mai sunt, mai sunt :D le lasa pe alea interesante la sfarsit ... pentru suspans :D

cel putin stiu ca eu voi primi o dedicatie (sau mai multe) ...

cocomic
9th September 2004, 16:16
bogdane, mai sunt si alte poze,asa-i?

numai la arta iti sta gandul, inca n-ai inceput alergarile usoare?... vezi ca in 3 ore ai meci :D

bog_tom, de ce iti place sa ne faci sa asteptam cu pozele grele de la meeting... stim ca acum te afli in plina creatie, dar misca-te de langa soba si treci la calculator... ca doar n-ai ramas tot inghetat de aseara :D

bog_tom
9th September 2004, 16:20
dupa o scurta pauza publicitara revin cu episodul cocomic

DSC04248.JPG - sosit direct din Italia
DSC04249.JPG - o poza pentru album
DSC04272.JPG - bautor convins de tzuica de struguri :D

bog_tom
9th September 2004, 16:23
bapsy in asteptare .... nu spunem a cui asteptare (lasam loc de interpretari) ! :drak:

Sir
9th September 2004, 16:25
[QUOTE=cocomic]numai la arta iti sta gandul, inca n-ai inceput alergarile usoare?... vezi ca in 3 ore ai meci :D

ba da, eu le-am inceput dar sunt alergari usoare , asa ca din cand in cand mai trag cu ochiul si la calculator.oricum, raman la ideea ca tu vii la meci ca sa ne spionezi si sa va faceti voi tactica in functie de punctele noastre slabe.dar tin sa te anunt ca nu avem puncte slabe! :D .unele au peste 100 de kilograme :drak: .

bog_tom
9th September 2004, 16:29
I|MILAN per siempre !!!

DSC04251.JPG - o privire cu talc
DSC04259.JPG - 2 varfuri de valoare ale echipei de fotbal OLSTM :ok:
DSC04260.JPG - I|MILAN se afirma !
DSC04261.JPG - si rezultatul nu intarzie sa apara - am vazut si romani fericiti :D
DSC04286.JPG - I|MILAN numarand pe degete toate surprizele pe care i le va face lui Iulian ... pe forum :drak:

bog_tom
9th September 2004, 16:31
fata de la Gil ... f. prompta de felul ei

PS. mai apare si sergio prin poza :D

bog_tom
9th September 2004, 16:38
a venit si episodul sergio

DSC04253.JPG - cine a spus ca Milan-ul nu face casa buna cu Inter-ul ? :)
DSC04263.JPG - sergio scoate limba .... la Delia ? :D
DSC04284.JPG - atat de aproape de bapsy !
DSC04285.JPG - tot cu sticla in fatza.... irecuperabili baietii astia !
DSC04289.JPG - un zambet pe care nu il poti uita sau la care sergio nu se poate uita :D

bog_tom
9th September 2004, 16:41
I nobili ereditano i titoli... I rossoneri li conquistano !

IlMILAN
9th September 2004, 16:43
si rezultatul nu intarzie sa apara - am vazut si romani fericiti :D

Din privirea ei se pare nu a fost rau:D



I|MILAN numarand pe degete toate surprizele pe care i le va face lui Iulian ... pe forum :drak:

Din pacate sau fericire ...nu mai e cazul, sa glumeasca el eu o sa ma abtin :mad:

bog_tom
9th September 2004, 16:50
si am pastrat ce e mai bun pentru final :ok:

DSC04255.JPG - ca raspuns la surprizele lui I|MILAN pentru Iulian, viole(n)t a pregatit si el ceva in timp ce se mai gandea la carari de munte (Geo Bogza vs Calistrat Hogas) si la Procust (mitologia greaca vs Camil Petrescu vs Cezar Petrescu si daca extrapolam ajungem la reputatul arbitru Dan Petrescu :D)

DSC04271.JPG - o dedicatie speciala (chiar f. speciala) pt bapsy cu ocazia incheierii premature a editiei spectaculoase din acest an a MP F1 :drak:

DSC04288.JPG - Iulian, cand te uiti la poza asta.... cum poti sa te mai superi pe I|MILAN ? :D:D:D

asta a fost tot.... cu parere de rau ca nu am facut mai multe poze ! sper ca data viitoare ceilalti sa fie mai colaborativi :ok:

PS. nu uitati ca diseara la fotbal voi face alte poze !!!

IlMILAN
9th September 2004, 16:56
Iulian, cand te uiti la poza asta.... cum poti sa te mai superi pe I|MILAN? :D:D:D

Din partea mea sa fie suparat pana i se albeste mustaza....who cares....cand o sa priceapa de gluma, defapt ce am vrut sa spun atunci sa fie sanatos vom vorbi.

Sa revenim la chestii mai placute...

Un meeting foarte reusit:ok:
Poze frumoase si comentarii pe masura.
Ne vedem deseara la un fotbal. :ok:

bapsy
9th September 2004, 17:02
Frumoase poze, paparazzi bog_tom nu se dezminte :D

Nush ce tot aveti cu mine ... dupa ce am fost atacata din dreapta si stanga, de n-am mai stiut de mine (las ca mi-o platesti tu, I|MILAN :drak: ), mai imi faceti si dedicatii de-astea :(. In plus am intarziat si mi-ati lasat scaunul fotografiatului, adica cel de vis-avis de bog_tom. Nu spun, acuma voi fi vedeta probabil ca pozele lui bog_tom sunt de calitate si pe internet totul este posibil ... dar totusi cum am incercat sa ma destind si eu umpic cum tac o poza. Auzi bog_tom, macar de m-ai face si tu renumita pe-acolo prin tarile calde ... ca m-ar tenta un Holywood :D

bog_tom
9th September 2004, 17:17
@I|MILAN: tre sa ingropati securea razboiului !

@bapsy: se face ! cu o conditie ..... daca ma faci agentul tau la Hollywood ca se castiga bine din asta ! dar ce te faci daca se ofera Klaus ca sa te faca faimoasa peste ocean ? :D

birkof
10th September 2004, 08:58
DSC04245.JPG - relatii cordiale intre Milan si Inter
DSC04246.JPG - cu ingaduinta lui Sir, viole(n)t verifica si el ceasul sa nu intarzie acasa :D
DSC04254.JPG - viole(n)t, maestrul PoolJam-ului :ok:
DSC04269.JPG - atractie fatala pentru bere ..
DSC04257.JPG - Sergio in extaz (poza asta cred ca e comanda speciala de la I|MILAN, nu ?)


Dragule, trebuie sa te corectez. Unul din maestrii. Hai, mai verifica clasamentul. :great:

bog_tom
10th September 2004, 10:22
de acord cu tine, birkof !

you are the MASTER of PoolJam :D

vasile314tzurka
21st September 2004, 09:46
DSC04284.JPG - atat de aproape de bapsy !

deocamdata doi au avertisment urmeaza ban si ban la carotida:D

Sergio
21st September 2004, 21:39
vasile, esti cumva taica-su de o tii asa din scurt? Lasa fata sa se simta bine...:happy

vasile314tzurka
22nd September 2004, 12:34
de esti tu acela nu-ti sunt mama eu sau... mai stii

si de ce crezi ca se simte bine daca e politicoasa si voi va pozati acolo parca sunteti la bilci: tata bog_tom, ne faci o poza cu ursu?

si apropos, de ce nu faci matale poze cu delia? asa de-o curiozitate:) sau fa cu cocomic:)

bog_tom
22nd September 2004, 12:43
va fac o poza si cu ursu' ... dar numai una :D

ai avut loc rezervat la masa (http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=1640) langa bapsy... pacat ca nu ai venit :)

vasile314tzurka
22nd September 2004, 12:54
adica eu pe moarte bapsy fata cu inima arzinda lasa loc tu bagi fitile si suzetii sar la fileu in loc sa-si caute de carotida ca poate nu le sta bine cu ea... mde, acu imi dau eu seama cine-mi esti. blind, blind, da' c-o... uite-asa:)

bog_tom
22nd September 2004, 12:57
asa suzetilor ? sariti la fileu ? :drak:

Sergio
22nd September 2004, 14:22
si apropos, de ce nu faci matale poze cu delia? asa de-o curiozitate:) sau fa cu cocomic:)
Simplu, fiindca stam fata in fata si nu putem aparea in acelasi cadru. Fiecare cu locul lui, asa-i in lumea civilizata. :D In apararea lui bog tom, nu trageti in fotograf! :o:
Ce ziceai de suzeti, ca n-am inteles prea bine? :rolleyes:

bog_tom
22nd September 2004, 14:37
sergio, stai linistit ca eu sunt intangibil :ok:

vasile314tzurka
22nd September 2004, 14:45
Simplu, fiindca stam fata in fata si nu putem aparea in acelasi cadru. Fiecare cu locul lui, asa-i in lumea civilizata. :D In apararea lui bog tom, nu trageti in fotograf! :o:
Ce ziceai de suzeti, ca n-am inteles prea bine? :rolleyes:

tu explici unui fotograf batrin ce se poate sau nu? sau va luati dupa intangibilul irefutabilul impardonabilul paparatzi si tzopaitzi spre bucuria lui carnasiera? /hello

de suzeti iti explica bapsy pe larg:)

Sergio
22nd September 2004, 22:06
Chiar astept cu mare nerabdare (atat explicatiile cat si pe bapsy) :D

A|3x
23rd September 2004, 13:31
next meeting??

bog_tom
23rd September 2004, 13:51
A|3x, vezi http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=134579#post134579

A|3x
24th September 2004, 18:47
mersi m-am uitat si am vazut urmatoarea
intalnire :ok:

bog_tom
24th September 2004, 18:48
ok. de acum stii ca inainte de a scrie ceva sa te uiti ca poate gasesti deja rasp. la ? tale !

phil
24th September 2004, 20:47
prieteni, pozele sunt super :ok:...nu mai adaug nimic pentru ca imi vine sa ma dau cu capu' de pereti :headbang:.