PDA

View Full Version : Etapa 3 : Ceahlaul P.N. - Dinamo 0-4



Pages : [1] 2

Cristian
10th August 2009, 12:03
Ceahlaul P.N. - Dinamo,
14.08.2009, ora 21:00
Digi Sport

delaoltenia
10th August 2009, 12:04
x2

moty
10th August 2009, 12:04
x. Cristi, trece si tu nr etapei!

mihai_alex
10th August 2009, 12:06
Blat 2

vlad1607
10th August 2009, 12:08
castigam..cu conditia sa nu ne mai arda arbitrii ca in primele doua etape.

Jacob
10th August 2009, 12:08
Daca ne lasa arbitrii sa jucam castigam, daca mizeriile in negru continua japca 1X

Vladek
10th August 2009, 12:09
Oho, urmeaza celalalt "El Classico", dupa Ceahlau - Bistrita. Bate Dinamo si cu rezervele juniorilor de aia de 10 ani. Si nu oricum ci cu 3-0, spectacol, isi revin dom'le, etc, etc :D . Prietenii stiu de ce :D .

Leo
10th August 2009, 12:10
Batem. :)

Jacob
10th August 2009, 12:12
Oho, urmeaza celalalt "El Classico", dupa Ceahlau - Bistrita. Bate Dinamo si cu rezervele juniorilor de aia de 10 ani. Si nu oricum ci cu 3-0, spectacol, isi revin dom'le, etc, etc :D . Prietenii stiu de ce :D .

Chiar nu vreau sa te injur :D da nu v-ati saturat de aceeasi placa stricata?!? Si cu, curtea de arges, blat si in sezonul trecut cand am pierdut o groza de pct cu "satelitii" gen Otopeni, bistrita si cate si mai cate...

delaoltenia
10th August 2009, 12:13
Batem. :)
Cu cat? ;)

Vladek
10th August 2009, 12:14
Amice, cu Bistrita au trantit ai vostri meciul. Cu Otopeni nu stiu, iar cu Iasiul (punctul de nord in cel mai buni prieteni ai MI, Ceahlau - Bistrita - Iasi ) ati facut blat pe invers - adica le-ati dat 3 puncte ca sa scape de retrogradare si anul asta. Borcea e un conducator realist, stie ca uneori trebuie sa dai 3 puncte azi ca iei 6 maine.

vlad1607
10th August 2009, 12:15
Oho, urmeaza celalalt "El Classico", dupa Ceahlau - Bistrita. Bate Dinamo si cu rezervele juniorilor de aia de 10 ani. Si nu oricum ci cu 3-0, spectacol, isi revin dom'le, etc, etc :D . Prietenii stiu de ce :D .

asa ai zis si anu trecut si s-a terminat Dinamo Otopeni : 0-0
asa ai zis si acu 2 ani cu Mioveniul si nu i-am batut...

asa ca mai taci in....prietenii stiu unde :D

six
10th August 2009, 12:16
daca joaca pietrenii ca shi cu steaua....ii cam naspa pt dinamo,parerea mea,altfel ca lot bucurestenii sunt peste pietreni :)

Cristian
10th August 2009, 12:17
x. Cristi, trece si tu nr etapei!

De ce va grabiti ca miresele ?? Le treceam la urma la toate...

Aurel.D
10th August 2009, 12:28
In contextul actual este un meci foarte important pentru inceputul de campionat al lui Dinamo. Cred ca echipa va fi super motivata dupa ce a patit in aceste doua etape si ii va rupe pe moldoveni.
Sunt 3 puncte care trebuie neaparat castigate!

six
10th August 2009, 12:32
io zic mai bine sa pierdeti.....poate asa scapati de Fornetii....ca varianta...:D

Aurel.D
10th August 2009, 13:03
Nu el este de vina...este prea devreme sa se puna problema asta....ce sa faca in 6 saptamani?

Nightwish
10th August 2009, 13:06
Va castiga Ceahlaul sau va iesi egal, deoarece dinamo pare debusolata... Daca bate Dinamo, inseamna ca a fost blat :D:cry:

dardar_3
10th August 2009, 13:28
Meci amical de lux. 2 solist si o tuica de prune pentru Pinalti.

eventHorizon
10th August 2009, 14:08
Fie va fi blat si, desigur, castiga dinamo.
Fie va fi jucat pe bune si Ceahlaul se va impune sau va fi egal.
dinamo e prea slaba sa scoata mai mult de un egal...

Leo
10th August 2009, 14:26
Cu cat? ;)

Cu 2-1 . :D

vlad1607
10th August 2009, 14:28
Va castiga Ceahlaul sau va iesi egal, deoarece dinamo pare debusolata... Daca bate Dinamo, inseamna ca a fost blat :D:cry:

ai gandit ca un stelist.:ok::happy

dardar_3
10th August 2009, 14:29
Salutare vladutz! Ce-a patit avatarul tau de s-a innegrit asa? :D

stiintacv
10th August 2009, 14:30
2 solist.

baubau
10th August 2009, 14:30
asa ai zis si anu trecut si s-a terminat Dinamo Otopeni : 0-0
asa ai zis si acu 2 ani cu Mioveniul si nu i-am batut...

asa ca mai taci in....prietenii stiu unde :D
Subscriu....mai ales ca mi-e "rusine" de Vladek

Q-Djyni
10th August 2009, 16:14
In momentul de fata,Dinamo nu are cum sa castige acest meci,jocul nu-i permite.Posibil sa invinga totusi cu 1-0,dar numai daca se apasa pe butoane,in caz ca nu,va fi egal.

vlad1607
10th August 2009, 16:17
a grait clona....de ce nu are cum ? nu a jucat ok la Craiova ? sau tu ai vazut doar meciul 9 contra 11 din week end ? :happy

Q-Djyni
10th August 2009, 16:23
Deoarece nu joaca,sa faci egal cu Craiova se mai intelege,dar sa pierzi la Curtea de Arges...si la tine acasa,nu.Este inacceptabil sa pierzi la o nou-promovata,tu,mare echipa,candidata la titlu an de an,pai asa se intra la jucatori adversi? Nu e joc pentru mimoze,dar nici asa.Nu suntem la rugby sau aussie rules here :mda:

Apropo,asta este singura data cand am deschis mesajul tau,poate ziceai ceva inteligent.M-am inselat din pacate.Esti pe ignore :)

newcool
10th August 2009, 16:30
daca nici pe astia nu-i bat Dinamo,atunci mai bine se lasa de fotbal cu totii.Parerea mea.

vlad1607
10th August 2009, 16:31
daca nici pe astia nu-i bat Dinamo,atunci mai bine se lasa de fotbal cu totii.Parerea mea.

eeee...naaa...si tu acuma :D

@jaden : clono 9 la 11 e f greu...asta dc ai jucat vreodata un pic de fotbal pe un teren de dimensiuni normale....

Sezione
10th August 2009, 17:15
Dinamo nu s-a miscat rau in primele doua etape..eu spun ca rezultatele au fost negatuve datorita nesansei,.,, Daca nu au cazut pshihic eu cred ca n-au cum sa piarda....

Aurel.D
10th August 2009, 17:58
Subscriu Sezione! :ok: Daca joaca ca la Craiova, poate scoate un rezultat bun.

El Pistolero
10th August 2009, 18:55
meci de x2 da probabil va castiga Dinamo la limita

Rossi
10th August 2009, 19:53
meci greu ... jucam fara 2 titulari ... jucam si contra arbitrilor ...

Hingherul
10th August 2009, 21:03
1
daca v-au umilit INTERNATIONALII de ce nu v-ar terfeli si plaiesii !
inca nu-mi vine sa cred ca "echipa" asta din groapa chiar are fani.

Rossi
10th August 2009, 22:03
1
daca v-au umilit INTERNATIONALII de ce nu v-ar terfeli si plaiesii !
inca nu-mi vine sa cred ca "echipa" asta din groapa chiar are fani.

cu ce ne-au umilit ? prima repriza am jucat in 10 oameni ... in a 2-a repriza am jucat in 9 oameni ...

daca am fost umiliti , am fost umiliti de Retardat Craciunescu ... pt ca si-a permis sa ne fure ca'n filme ... si nu oriunde, ci pe terenul propriu ...

Hingherul
10th August 2009, 22:05
ah, uitasem ca v-a nedreptatit arbitrul ala rau. sa nu mai aduc aminte si de Tudor :D
dar nu mai aveti bani pentru "protocol" sau de ce va vaneaza arbitrii astia ???

Aurel.D
10th August 2009, 23:13
De bani pentru protocol sa il intrebi pe gigi. Se pare ca anul asta are alocat un buget substantial....Iar verisorii fratiori (vedea-i-as cu flori pe piept) se ocupa incet dar sigur de contracandidate....A stiut el Paskany de ce a luat jucatori straini. Se pare ca urmatoarea victima a cuplului malefic va fi Unirea Urziceni a "prietenului" isteric.

barbarella
10th August 2009, 23:37
Prin prisma ultimelor rezultate, am votat cu mult curaj 1 solist. :D

J.Bond
11th August 2009, 00:17
Egal aici.

NeK
11th August 2009, 01:06
1X... Dinamo nu e echipa care sa puna pretentii la titlu cu Fornetti pe banca, desi este devreme sa zicem asta. Dar prin schimbarile care le=a facut, ma cam indoiesc de "Antrenorul din el"

delaparis
11th August 2009, 01:10
bate Dinamo aici ... si cu scorul etapei pardon :)

iulian_1976
11th August 2009, 02:20
Blat :D

Doi antrenori norocosi ca inca antreneaza in Liga 1.:D

Q-Djyni
11th August 2009, 02:22
Marin nu are postul ( inca) amenintat,pana acum s-a descurcat binisor,dar nu si invers.... ;)

iulian_1976
11th August 2009, 02:28
...pai este singurul din vechea garda ce a mai rezistat :D

Dehh....fotbalul modern e mai greu.

Q-Djyni
11th August 2009, 02:31
Stai ca mai e si Hizo ;)

barbarella
11th August 2009, 03:57
ah, uitasem ca v-a nedreptatit arbitrul ala rau. sa nu mai aduc aminte si de Tudor :D
dar nu mai aveti bani pentru "protocol" sau de ce va vaneaza arbitrii astia ???

Mai nou, conform sintagmei lui Borcea "Noi suntem dinamo!!", au taiat in carne vie si la capitolul "protocol". In sensul ca protocol nu se mai da, dar l-au angajat pe Ganea. Cum nu arbitreaza unul corespunzator, imediat i-l arata pe Ganezul ca sa-si bage mintile in cap. A indraznit Craciunescu al' mic sa miste in front? Hai peste el la pauza, sa-l luam de guler.
De asta am si votat 1, dupa ce s-a aflat ca l-au inghesuit pe Teo, sa vezi ce chititi vin arbitrii. :D Ca ei sunt 4, iar Ganezul e unul singur.

drughi
11th August 2009, 05:22
meci de 1x totusi e un derby al retrogradarii se poate intampla orice intre ocupantele locurilor 15 si 16 loturi mediocre ambele echipe dar ceahlaul are avantajul terenului si a tineretii impotriva reesapatilor expirati:rosu::rosu::rosu::headbang::headbang::hea dbang:

barbarella
11th August 2009, 06:29
e un derby al retrogradarii

:happy:happy:happy:happy

Hard
11th August 2009, 07:07
o noua umilinta in poarta lui dinamo.

Leo
11th August 2009, 08:47
Gata, desteptarea, ati visat destul ! Batem indiferent de arbitrii.

Vladek
11th August 2009, 09:14
Cu Ceahlaul, desigur ca bate Dinamo. Castiga MI & Secu si daca trebuie sa-si dea moldovenii trei autogoluri :D

dardar_3
11th August 2009, 10:39
Iata cotele pentru un meci intre locurile 15 si 16:D

Victorie Ceahlaul 5.00
Meci egal 3.50
Victorie Dinamo 1.60

Cred ca pana in ziua meciului va scadea alarmant cota lui Dinamo.



Apropo, de ce s-a decalat partida pentru sambata? E vreun concert in Bamboo vineri seara? :D

vlad1607
11th August 2009, 12:36
intreaba-l pe Grezelak ala...el stie bine....

Aurel.D
11th August 2009, 12:45
Da' ce suntem noi sa jucam mereu Vineri? :) Sambata este bine....merge si Duminica :D

iulian_1976
11th August 2009, 18:18
Stai ca mai e si Hizo ;)

Hizo va fi mereu o speranta ...:D
(S)Cartu istericu un antrenor bun,care te salveaza de la retrogradare,face
egal cu campioana.
Marin mai promoveaza de cateva ori:D

Parca este si mai placut sa te uiti la tv la meciurile Ceahlaului din cauza stadionulul cochet:rolleyes:

nayram
11th August 2009, 20:17
Bate ceahlaul. dinamo nu are valoare de liga 1:D

NeK
11th August 2009, 21:15
Bate ceahlaul. dinamo nu are valoare de liga 1:D

Ce sa zici si tu...
Oricum Dinamo nu va face casa buna cu Fornetti

vlad1607
12th August 2009, 09:42
de unde stii tu ? ai vazut in globul de cristal ?

Jacob
12th August 2009, 15:55
Deaconu arbitreaza...e clar...mizeria continua...craiova, curtea de arges, piatra neamt...next?

ps: La steaua-steaua 2 e coltescu, sa fie balul complet

Nightwish
12th August 2009, 16:09
Deaconu a arbitrat ok Steaua - CFR, poate va surprinde si pe voi si arbitreaza corect Ceahlaul - Dinamo :D

NeK
12th August 2009, 17:39
de unde stii tu ? ai vazut in globul de cristal ?

Nu... dar se vede asta pe tot globul pamantesc ;)

Ulysses
12th August 2009, 20:54
A revenit satelitul:mda:reeditatrea clasicului blat al fotbalului romanesc:headbang:

barbarella
13th August 2009, 01:53
Ce sa zici si tu...
Oricum Dinamo nu va face casa buna cu Fornetti

Fornetti a inceput sa cedeze psihic si sa-l bage in seama pe Turcu:

"Sunt persoane vulgare, arogante, iresponsabile, fara clasa, care nu trebuie sa vorbeasca despre fotbal. Ieri, am fost criticat de o persoana care purta pantaloni scurti cand eu jucam o finala de Champions League. Turcu vrea polemica, iar eu nu vreau sa intru in polemica cu domnul Turcu... sau Porco, cum se zice?"

Parca-l si vad pe Turculet in calzoncini. :D

Oricum, daca antrenorul e cu nervii intinsi, probabil nici echipa nu sta pe roze, deci victorie lejera pentru Ceahlaul. Exclus sa-i ajute arbitrii pe caini tocmai in curtea lui Pinalty. :P

Q-Djyni
13th August 2009, 03:35
Hizo va fi mereu o speranta ...:D
(S)Cartu istericu un antrenor bun,care te salveaza de la retrogradare,face
egal cu campioana.
Marin mai promoveaza de cateva ori:D

Parca este si mai placut sa te uiti la tv la meciurile Ceahlaului din cauza stadionulul cochet:rolleyes:

Ja,das tu ich auch :D daca ma intelegi :P

Cred ca nici de data asta nu bate Dinamo :o: pana nu-l da afara pe Bonetti,nu-si revine echipa.

Novac
14th August 2009, 11:20
Mai exista 16 oameni care-i dau sanse broscoiului? :shocked::o:

Aurel.D
14th August 2009, 12:02
Exista mult mai multi...:ok: Nu Bonetti este de vina pentru rezultatul din meciul trecut....

Denis
14th August 2009, 12:45
blat...1x2:D

NeK
14th August 2009, 13:39
Daca nu Trombetti atunci cine?

barbarella
14th August 2009, 16:37
"Suntem cu toții încrezători că vom scoate un rezultat bun, că vom călca în picioare pe Dinamo. În plus, avem nevoie de prima victorie în campionat, ca să prindem și noi elan pentru ceea ce avem de făcut mai departe. Suntem tineri și trebuie să arătați răbdare față de noi, pentru a dovedi lucrurile mărețe pe care ni le-am propus", a declarat Daniel Barna.
Fundașul a criticat jocul foarte slab al lui Dinamo din primele două etape. "Nu este permis ca o formație de talia lui Dinamo să se prezinte într-o asemenea situație critică. Au doar un punct în fața noastră, dar nu renunță la pretențiile pentru titlu și Champions League", a declarat Barna.
:D

vlad1607
14th August 2009, 16:38
Daca nu Trombetti atunci cine?

e Bonetti....nu tro....

aveam impresia ca tu stii ceva fotbal...da se pare ca m-am inselat...nu inteleg cum tragi tu concluzii ca antrenorul e slab cand Dinamo a facut un meci f bun la Craiova si apoi a jucat in 9 contra 11....

ma rog...Nu conteaza...important e sa castigam la Piatra Neamt....:ok: :yeah:

vlad1607
14th August 2009, 16:40
"Suntem cu toții încrezători că vom scoate un rezultat bun, că vom călca în picioare pe Dinamo. În plus, avem nevoie de prima victorie în campionat, ca să prindem și noi elan pentru ceea ce avem de făcut mai departe. Suntem tineri și trebuie să arătați răbdare față de noi, pentru a dovedi lucrurile mărețe pe care ni le-am propus", a declarat Daniel Barna.
Fundașul a criticat jocul foarte slab al lui Dinamo din primele două etape. "Nu este permis ca o formație de talia lui Dinamo să se prezinte într-o asemenea situație critică. Au doar un punct în fața noastră, dar nu renunță la pretențiile pentru titlu și Champions League", a declarat Barna.
:D



Barna care e un betiv cunoscut in Piatra Neamt s-a gandit el sa vorbeasca despre Dinamo ? sa calce in picioare el Dinamo ? mai intai sa calce corect asfaltul din oras...ca are obiceiul sa calce cu palmele.....

si e "uluitor" cand apare un "personaj" gen barbarela asta care sufera si mananca cacao fara sa-si dea seama cat e de penibil (a) ....

dardar_3
14th August 2009, 17:04
Faci deplasarea vladutz? Sau privesti circul de la televizor? :D

vlad1607
14th August 2009, 17:05
Faci deplasarea vladutz? Sau privesti circul de la televizor? :D

conteaza?...da o sa fiu la meci....
circul ? nu cred ca am chef sa ma uit la meciul stelei :happy:happy

Vladek
14th August 2009, 17:09
Cine sa dea bani sa vada circul penibil ce urmeaza ? Prietenul la nevoie se cunoaste, iar Pinalti a fost prieten si sluga credincioasa a militiei de cand Ceahlaul a aparut in liga lui Mitica. Nu l-a salvat Porcica odata de la retrogradare, cand a descoperit ca Delta Tulcea "nu poate" sa joace in prima divizie :happy :happy ? N-a reusit sa inceapa plata datoriei in meciul cu noi, asa ca prima rata e sambata :D . Declaratiile belicoase sunt praf in ochi.

vlad1607
14th August 2009, 17:14
Cine sa dea bani sa vada circul penibil ce urmeaza ? Prietenul la nevoie se cunoaste, iar Pinalti a fost prieten si sluga credincioasa a militiei de cand Ceahlaul a aparut in liga lui Mitica. Nu l-a salvat Porcica odata de la retrogradare, cand a descoperit ca Delta Tulcea "nu poate" sa joace in prima divizie :happy :happy ? N-a reusit sa inceapa plata datoriei in meciul cu noi, asa ca prima rata e sambata :D . Declaratiile belicoase sunt praf in ochi.

aceleasi mizerii le-ai rostit si inainte de
Dinamo- otopeni : 0 - 0
si inainte de egalul nostru de la Mioveni....
si ambele ziceai ca erau "Sateliti" nu ? :headbang: PENIBILULE ....esti jenant....:rosu:

Jacob
14th August 2009, 17:18
Vladut, de ce bagi in seama toate protozoarele?

barbarella
14th August 2009, 17:24
Vladut, ai aparut si tu? Sa inteleg ca astazi nu joci tenis? :P

Judecand dupa ce ai scris, tenisul ar fi fost mai util, fiindca dupa noul regulament o sa te alegi cu ceva sanctiuni. :rosu:

Oricum, stim ca maine la 1-0 ne vei anunta ca pleci la tenis, sau poate esti intr-un varf de forma si rezisti pana la 2-0. Ai avut ocazia sa te antrenezi in primele doua etape. Forza Ceahlaul!!!!!! :ok:

vlad1607
14th August 2009, 17:24
Vladut, de ce bagi in seama toate protozoarele?

da..se pare ca repet greseala....
da chiar m am saturat de toate ineptiile astora..

vlad1607
14th August 2009, 17:26
Vladut, ai aparut si tu? Sa inteleg ca astazi nu joci tenis? :P

Judecand dupa ce ai scris, tenisul ar fi fost mai util, fiindca dupa noul regulament o sa te alegi cu ceva sanctiuni. :rosu:

Oricum, stim ca la 1-0 ne vei anunta ca pleci la tenis, sau poate esti intr-o zi de gratie si rezisti pana la 2-0. Forza Ceahlaul!!!!!! :ok:

nu am aparut ...ca nu am disparut...si oricum tenisul e un sport mult prea frumos si elegant pt cineva ca tine...

si dc o sa ma aleg cu sanctiuni ce ? :happy:happy o sa ai si tu o bucurie acum in "prag" de week end...
zicea bine cineva pe aici ca nu ai viata sociala....:happy

barbarella
14th August 2009, 17:47
nu am aparut ...ca nu am disparut...si oricum tenisul e un sport mult prea frumos si elegant pt cineva ca tine...

si dc o sa ma aleg cu sanctiuni ce ? :happy:happy o sa ai si tu o bucurie acum in "prag" de week end...
zicea bine cineva pe aici ca nu ai viata sociala....:happy

Lasa ca dispari sigur maine dupa ce o baga Ceahlaul in ate, deja a devenit rutina. :D

In ce priveste sanctiunile, ce sa zic? La mai mare!! :ok: Weekendul meu nu va fi influentat in nici un fel de sanctiunile tale, unii stiu sa le evite, altii nu, tu esti din categoria "nu".

Vad ca l-ai citit pe Lexus, un tip foarte inteligent si spiritual baiatul asta. Pentru ca cineva cu IQ-ul supraunitar sa rada la bancurile lui, ar avea nevoie de o supradoza de gaz ilariant, dar banuiesc ca tu te-ai amuzat copios si te-ai simtit mandru sa vezi ce poate un dinamovist de-al tau. :P

Aurel.D
14th August 2009, 18:09
Bine, "ilariantilor", reveniti la subiect.... :) Deci, ne calca Ceahlaul in picioare? :o:

Novac
14th August 2009, 22:43
Deeeci.... la ce ora incepe maine, comedia?


Btw, daca o tineti tot asa in scurt timp deveniti mai iubiti ca Mondenii, sunteti pe val!:D

LE. Ah, m-am lamurit
Ceahlaul P.N. - Dinamo,
14.08.2009, ora 21:00
Digi Sport

Aurel.D
15th August 2009, 00:26
nu ne duce tu noua grija...:o: lasa-te, esti plictisitor

Hingherul
15th August 2009, 00:53
se amuza si el de astia mici.
lasa ca si cand v-oti face voi echipa..... :D

barbarella
15th August 2009, 01:20
Bine, "ilariantilor", reveniti la subiect.... :) Deci, ne calca Ceahlaul in picioare? :o:

Nu e declaratia mea, ei spun asta. Dar si daca le iese, cred ca-ti dai seama la cate pagini va ajunge thread-ul asta. :D

Duba
15th August 2009, 08:02
Un egal ar fi ideal. Bonetica ar mai rezista o etapa, poate chiar doua, suficient pentru ca echipa fostei securitati sa fie umilita inca o data in Ghencea, iar in Europa sa se faca inca o data de kaka.

BAK
15th August 2009, 08:22
bate dinamo fara probleme.........si pe bune

delaoltenia
15th August 2009, 08:31
Nemtenii se lauda ca va urca pe garduri,vreau s-o vad si pe asta. :D

Elgorriaga
15th August 2009, 09:40
Oho, urmeaza celalalt "El Classico", dupa Ceahlau - Bistrita. Bate Dinamo si cu rezervele juniorilor de aia de 10 ani. Si nu oricum ci cu 3-0, spectacol, isi revin dom'le, etc, etc :D . Prietenii stiu de ce :D .

singurul El Clasico de care are lumea cunoștință tocmai a fost împiedicat să se desfășoare. e vorba de steaua - farul. Sperăm ca acest clasic în viață să fie reluat cît de curînd. Și, deoarece farul e echipa mai slabă, găsesc potrivit ca steaua să fie cea care să le facă o vizită. În divizia B!

vlad1607
15th August 2009, 10:04
Lasa ca dispari sigur maine dupa ce o baga Ceahlaul in ate, deja a devenit rutina. :D



dupa meci o sa fiu la bere...da duminica nu o sa dispar sigur...acuma gata esti multumita te-ai calmat ? poti sa-ti vezi de viata ta..aia care nu o ai...

ontopic : castigam cu 2-0 sau 2-1

Novac
15th August 2009, 10:52
...
ontopic : castigam cu 2-0 sau 2-1

:ras-plans:Da, dar sigur nu meciul asta si nici urmatoarele 5-6... trebuie sa schimbati boneta mai intai.:yes:

Lloyd Banks
15th August 2009, 14:12
Fitofagule, ce-ar fi sa-ti vezi tu de blatistii tai(steluta binenteles) si sa nu ne mai plictisesti? Ai facut o manie cu Dinamo, viata ta patetica doar la asta se reduce?

Hingherul
15th August 2009, 14:36
bine ca boneta nu are cozoroc. asa puteti da vina pe soare ca v-a lovit la pupila si de aia n-ati gasit traseul spre poarta Ceahlaului.
va capacesc plaiesii de iar o sa se discute in groapa despre faliment :D

cristi13
15th August 2009, 17:15
Fitofagule, ce-ar fi sa-ti vezi tu de blatistii tai(steluta binenteles) si sa nu ne mai plictisesti? Ai facut o manie cu Dinamo, viata ta patetica doar la asta se reduce?

daca steaua sunt blatisti dc nu au mai luat titlul de ani buni???

Lloyd Banks
15th August 2009, 17:48
Deoarece au fost atat de slabi incat nici cu arbitri, brichete si alte mizerii n-au reusit.

Hingherul
15th August 2009, 18:00
ceva gen otopeni - dinamo sau gaz medias ?? :D

Ulysses
15th August 2009, 18:04
nea babetzica zboara azi din schema, dinamo joaca la adevarata valoare in acest start de campionat:sleep:

*Coco*
15th August 2009, 20:45
Urmeaza oare 0-0-7? :D

cip
15th August 2009, 21:04
bat moldovenii! :lol:
Flocea,Sapaliga si Tantarul obez se incalzesc pe margine :D

Hingherul
15th August 2009, 21:06
ce-a ajuns dinamo dom`le....nimeni nu mai da o ceapa degerata pe ei... :(


alea erau huidueli sau strigate de lupta? :)
si astia ce inconstienti... sa nu ia si ei un tab sa faca deplasarea....

Vladek
15th August 2009, 21:17
Incepe parodia :D

Bah dar ce grabit e Borcica, nu i-a lasat pe astia macar 10 minute sa se prefaca si ei ca ar vrea sa joace :))

Hingherul
15th August 2009, 21:21
hariciumbele sunt puse pe treaba :sneaky:

Radu
15th August 2009, 21:22
Blatuuuu

White Shadow
15th August 2009, 21:23
a inceput piesa de teatru.....

Cipri
15th August 2009, 21:24
La 1-0 in favoarea dinamovistilor votez ca o sa castige Ceahlaul :D asta daca nu va fi blat :cry:

Elgorriaga
15th August 2009, 21:25
Blatuuuu

Eu înțeleg foarte bine că îl vrei pe Bratu în teren, dar:
1. omul e incomplet refacut, abia reia antrenamentele
2. ești rîrîit, OK, rîu, rățușcă, rămurică, dar nu-i de ajuns că ești rîrîit în vorbire, trebuie s-o comiți și-n scris?
3. în general pari să fii o boambă.

hai pa!

Radu
15th August 2009, 21:26
e si normal ca acest meci sa fie blat...conducerea nemtenilor(fani dinamo)...antrenor dinamovist...la ce putem sa ne asteptam de la acest meci?:confused:

Hingherul
15th August 2009, 21:27
hai ma ca tromboneti asta e scula :ok:

sper ca porcica n-a umblat decat la portar si un fundas.....

Radu
15th August 2009, 21:27
Eu înțeleg foarte bine că îl vrei pe Bratu în teren, dar:
1. omul e incomplet refacut, abia reia antrenamentele
2. ești rîrîit, OK, rîu, rățușcă, rămurică, dar nu-i de ajuns că ești rîrîit în vorbire, trebuie s-o comiți și-n scris?
3. în general pari să fii o boambă.

hai pa!

Singurul blat demonstrat...dinamo-ceahlaul...2-1...prin 2000...:ok:
P.S Joi vine liberec...:D

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:30
Deci daca bate Dinamo, e blat, altfel e corect si e de rasul lumii ca pierde, foarte inteligent...dehhh...stelisti, ce sa le ceri.

Vladek
15th August 2009, 21:30
:lol::lol: Comedia continua cu plonjoane in bazin sanctionate prompt. Dinamo si-a luat masurile, nu va mai fi "furata" in meciul asta.

mariomax
15th August 2009, 21:30
piesa de piesa in seara asta

Radu
15th August 2009, 21:31
Deci daca bate Dinamo, e blat, altfel e corect si e de rasul lumii ca pierde, foarte inteligent...dehhh...stelisti, ce sa le ceri.

La cum jucati in momentul de fata...adevaratul test pentru voi va fi joi cu liberec...acolo se va vedea daca meciul asta a fost pe bune...:ok:

Hingherul
15th August 2009, 21:31
aia striga "hotii" pe stadion sau il incurajeaza pe porcica?

Radu
15th August 2009, 21:32
:lol::lol: Comedia continua cu plonjoane in bazin sanctionate prompt. Dinamo si-a luat masurile, nu va mai fi "furata" in meciul asta.
Pai dinamo cand e arbitrata corect...porcea zice ca e furata...:cool:

Cipri
15th August 2009, 21:33
Ce comentator ... cand sunt dinamovistii in atac rade inima in el , iar cand ataca Ceahlaul :rolleyes:

Hingherul
15th August 2009, 21:33
tine si el cu aia mai slabi :D

Cipri
15th August 2009, 21:34
tine si el cu aia mai slabi :D
Atunci e scuzat :ok:

YoYoyOi
15th August 2009, 21:36
ce slabanogi astia de la Ceahlaul... mai mare rusinea cu astfel de echipe. Mai bine ramanea naibii Argesul in prima liga.

valitudor
15th August 2009, 21:38
are cineva un link?
multumesc :)

Cipri
15th August 2009, 21:38
Ce comentator :happy:happy:happy:
Mult mai bun era Emil Gradinescu :lol:

Ulysses
15th August 2009, 21:38
Cu Steaua zici ca erau bagati in priza, acum baleteaza:rosu:

Vladek
15th August 2009, 21:39
Ohoo, Borcica a comandat o victorie din aia in stil mare. 5-0 pentru Dinamo, si-au revenit, favoriti la titlu, cel mai tare lot din tara, etc, etc.

Ceahlaul e echipa de "oamini di onoare", stie ca trebuie sa respecte MI & Secu daca vor sa mai prinda liga 1 si la anu.

Ulysses
15th August 2009, 21:40
cristea=messi:happy:happy:happy
nu opreste nimeni rusinea asta de meci?:rosu::rosu::rosu:

Celso
15th August 2009, 21:40
iata ca, Cristea mai marcheaza si in portile adevarate:drak:

Vladek
15th August 2009, 21:40
are cineva un link?
multumesc :)

Vezi aici : http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=46260&part=sports

White Shadow
15th August 2009, 21:42
cum a trecut Cristea de jucatori :ras-plans:

asa goluri marcam si eu la scoala cand jucam impotriva lu astia mai micuti :ras-plans:

zici ca sunt din plastelina astia de la Ceahlaul...

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:42
Facem tripla, Cupa, Campionat si UEFA LEAGUE :D

El Pistolero
15th August 2009, 21:42
meci usor si-au tras dinamovistii:D

Aurel.D
15th August 2009, 21:43
Bun inceput al lui Dinamo, era normal sa inceapa tare meciul. :ok: Cristea cand vrea, poate juca cum stie el!

Grinco
15th August 2009, 21:43
E blat? Ca nu-s curios sa caut meciul pe net pentru a-l vedea

Vladek
15th August 2009, 21:43
Mai trebuie sa jucati si cu alte echipe in afara de Ceahlau, Iasi, Bistrita si AStra din pacate pentru voi :happy

Bah, opriti mai avantul ala ofensiv al plaiesilor, ca exista pericolul sa ajunga la 16 metri, si are Borcea emotii :D

Ulysses
15th August 2009, 21:44
E blat? Ca nu-s curios sa caut meciul pe net pentru a-l vedea

blat 100%. ceahlaul e capra din min4 ca sa nu aiba borcea palpitatii

Radu
15th August 2009, 21:44
Facem tripla, Cupa, Campionat si UEFA LEAGUE :D

da tripla...2 oua si-un carnat...:D

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:44
E blat? Ca nu-s curios sa caut meciul pe net pentru a-l vedea

Sunt 3 variante:
-ei foarte slabi
-noi foarte buni
-blat(cum zic frustratii astia stelisti)

Eu merg pe prima varianta.

Cipri
15th August 2009, 21:46
Moti :happy:happy:happy
Umple-o de sange :drak::drak::drak: !!!

Sau a fost Goian JR ? :D

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:47
goian asta e belea ...:D

Vladek
15th August 2009, 21:47
Mai Moti, nu mai face mai din astea, vrei sa se chinuie saracii nemteni sa dea pe langa minge ? Poate se accidenteaza vreunul in tentativa disperata de a rata :happy :happy

Aurel.D
15th August 2009, 21:49
Se incing spiritele, sper sa nu vad (alti) accidentati dupa meciul asta...:o:

Duba
15th August 2009, 21:52
Bun inceput al lui Dinamo, era normal sa inceapa tare meciul. :ok: Cristea cand vrea, poate juca cum stie el!

Saracutu de tine, chiar crezi ce spui?

O mizerie de meci, marca Porcea. Jogodiile lui Pinalty cu Steaua s-au aparat ca la Marasesti, iar acum fac figuratie. Ce rusine!!!!! Dar ce ne mai miram. Dintotdeauna Piatra Neamt au fost sclavii lui dinamo.

porcea esti o mizerie!

TaciAcolo
15th August 2009, 21:52
ce echipa penibila:cry: .. dar sunt sigur ca doar in meicu asta.......

White Shadow
15th August 2009, 21:53
asa schema la o lovitura libera nu am mai vazut niciodata :ras-plans:

TaciAcolo
15th August 2009, 21:54
:cry: ce comentator dinamovist misto circ la tv

White Shadow
15th August 2009, 21:55
:cry: ce comentator dinamovist misto circ la tv

am crezut ca face cu inima la faza cand era sa marcheze Ceahlaul :ras-plans:

cristi13
15th August 2009, 21:56
a scos goian de pe lineeeeee......

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:57
Nu mai e mult si vedem in ghencea daca a fost blat...Asta e valoare, domnilor. Salutati campioana! :D
Forzza Boneta!

TaciAcolo
15th August 2009, 21:58
Nu mai e mult si vedem in ghencea daca a fost blat...Asta e valoare, domnilor. Salutati campioana! :D
Forzza Boneta!

valoarea o sa o vedeti in meciu din europa :drak:

Lloyd Banks
15th August 2009, 21:59
Ne salveaza Boneta, stai linistit. E un antrenor mare :)

illazio
15th August 2009, 22:00
Ceahlaul - Dinamo .....El CLasico de Romania la casele de pariuri.

Lloyd Banks
15th August 2009, 22:02
Vorbiti aiurea, sa va aflati in treaba...nu va ganditi si la faptul ca "plaiesii" is varza?!? Poate or fi si astia vreun Real si nu-i putem bate decat daca e blat.

Hingherul
15th August 2009, 22:04
cristea asta zici ca-i Lordul cand juca in curtea scolii.

illazio
15th August 2009, 22:05
Inter Cur. de Arges e vreun Real sau Croix de Savoie aia ?

Lloyd Banks
15th August 2009, 22:08
Daca joci cu 2 oameni in plus as zice ca e pe acolo. Nu crezi?

nayram
15th August 2009, 22:09
inca un blat facut de *****eii porcea si binalty. Astia de la ceahlaul sunt inca obositi de la meciul cu Steaua:happy

Hingherul
15th August 2009, 22:10
eu il suspectez pe Floricel ala. are nume de spion :D
clar ala e unul din vanduti :D

m8k
15th August 2009, 22:11
Peste tot numai oi!:headbang:

Hingherul
15th August 2009, 22:12
cine te-a pus sa te muti la stana.

narak
15th August 2009, 22:12
Plaiesii-s pe nicaieri,da' nici Dinamo nu arata cine stie ce!
Mai interesant e gagiu' ce nareaza la microfon,e neam cu Cristea, ca din brazilian nu-l scoate?!

Novac
15th August 2009, 22:13
eu il suspectez pe Floricel ala. are nume de spion :D
clar ala e unul din vanduti :D

:happy:happy

Lasa ma sa bata si astia (neputinciosii) ca altfel se fac de rahat in meciul cu cehii, au nevoie de moral:yes:

Hingherul
15th August 2009, 22:14
moral imoral. zici ca joaca dinamo :D

nayram
15th August 2009, 22:17
ce chelalait in tribune. De cand nu au mai mancat aia care strigau dinamo?:lol:

Vladek
15th August 2009, 22:19
3-0, spectacol total :happy :happy. Ceahlaul va fi "obligata sa iasa la joc", vor "lasa spatii largi in aparare", iar "Dinamo este foarte periculoasa pe contraatac".
4-0 minim, posibil 5-0. Senzational. :lol:

Ulysses
15th August 2009, 22:20
cica "forminte nu si-a protejat portarul":happy:happy:happy
opriti mascarada:rosu:

nayram
15th August 2009, 22:21
Ce super atacanti are dinamo:D

illazio
15th August 2009, 22:21
cacam-as pe ei de moldoveni, cum prind ei toti "meciuri slabe" impotriva lu dinamo

White Shadow
15th August 2009, 22:21
cum s-a intors fundasul lu Ceahlaul cu spatele cand a sutat ala :ras-plans:

superba piesa de teatru :ras-plans:

Rossi
15th August 2009, 22:22
DINAMO e singura echipa care la ora actuala joaca un fotbal de calitate !

S-a vazut si in meciul de la Craiova , cand s-a jucat 11 la 11, cat de bine a jucat DINAMO ... cu International , in 9 oameni , nu am avut nici o sansa ...

Daca sclavii stelei de la CCA , ne-ar fi lasat sa jucam , am fi avut 9 puncte in primele 3 etape ...

nayram
15th August 2009, 22:23
Ce preluare cu nasu a facut magicianu scarlatache. a fost un moment de tacere al comentatorului

m8k
15th August 2009, 22:24
Ceahlaul e cea mai slaba echipa din prima liga, numai steaua s-a chinuit cu ei 80 de minute!:happy

Rossi
15th August 2009, 22:25
Ceahlaul e cea mai slaba echipa din prima liga, numai steaua s-a chinuit cu ei 80 de minute!:happy

steaua daca nu ar beneficia de sprijinul CCA , ar retrograda ...

Hingherul
15th August 2009, 22:25
pentru toti care au ras de caini si n-au dat o ceapa degerata pe ei....RUSINE !!! data viitoare dati ....macar cu niste oua clocite.

White Shadow
15th August 2009, 22:26
Ceahlaul e cea mai slaba echipa din prima liga, numai steaua s-a chinuit cu ei 80 de minute!:happy

eu fac pariu cu tine ca Ceahlaul nu mai primeste trei goluri de la nici o echipa in acest tur de campionat......

*Coco*
15th August 2009, 22:26
DINAMO e singura echipa care la ora actuala joaca un fotbal de calitate !

...

Singurul BLAT DOVEDIT IN ROMANIA :
dInamo - ceahalul

Grinco
15th August 2009, 22:27
DINAMO e singura echipa care la ora actuala joaca un fotbal de calitate !

No comment :happy

m8k
15th August 2009, 22:27
steaua daca nu ar beneficia de sprijinul CCA , ar retrograda ...

Si cand te gandesti ca si comisiile lui mitica ii mai ajuta....:headbang:

Vladek
15th August 2009, 22:27
Nu-i adevarat. A mai fost Dinamo - Onesti, si o caseta nastrusnica. Aia mai batrani stiu despre ce-i vorba :D

Lloyd Banks
15th August 2009, 22:27
Pe cat facem?
pt White

Rossi
15th August 2009, 22:28
Singurul BLAT NE-DOVEDIT IN ROMANIA :
dInamo - ceahalul

asa e ... dovada a fost la finalul campionatului , in ultima etapa ...
Dinamo a facut egal la Piatra Neamt si astfel Ceahlaul a retrogradat ...

Cipri
15th August 2009, 22:28
Garofita sau Gafita cum il cheama p'ala zici ca-i dinamovist de mic :D

*Coco*
15th August 2009, 22:28
Iaute la ala schimba portaru:D
Suspect domne suspect Savu asta :)) Scandal monstru dupa meci a fost blat Savu

illazio
15th August 2009, 22:29
moldovenii vasali traditionali ai lui dinamo...poli iasi, otelul, ceahlaul...singura exceptie e Vasluiul

Vladek
15th August 2009, 22:30
Mai trebuie sa intre Niculescu, nu cred ca nasu' Borcea l-a uitat. Sigur are el un gol pus deoparte pentru meciul asta. Eventual, sa dovedeasca si ca este "o posibila solutie pentru nationala".

Pana una alta, sa-i pupe mana lui Pinalti si Borcea, ca fara ei, militienii din groapa strangeau maxim 2 puncte etapele astea si se gandeau cam cat o sa coste evitarea retrogradarii.

Hingherul
15th August 2009, 22:30
priviti partea buna. trompetti ramane :D

Grinco
15th August 2009, 22:31
Ma, nu mai comentati. E un derby al subsolului clasamentului, in care Dinamo isi depaseste o contra-candidata :D

illazio
15th August 2009, 22:31
A fost schimbat portarelul...de ce oare ???????????

Rossi
15th August 2009, 22:31
moldovenii vasali traditionali ai lui dinamo...poli iasi, otelul, ceahlaul...

SERIOS ? VREI SA-TI DAU CU STATISTICA PESTE BOT ?

Voi aveti palmares mai bun cu toate echipele enumerate de tine ...

asa ca , tu fan al celei mai blatiste echipe din Romania , CIOCUL MIC !!!

Hingherul
15th August 2009, 22:32
Ma, nu mai comentati. E un derby al subsolului clasamentului, in care Dinamo isi depaseste o contra-candidata :D


adevarat grait-ai !

Radu
15th August 2009, 22:32
A fost schimbat portarelul...de ce oare ???????????

de blat domne...:rolleyes:

Hingherul
15th August 2009, 22:33
A fost schimbat portarelul...de ce oare ???????????

au expirat alea 60 de minute de blat. acum joaca plaiesii pe bune :D

Radu
15th August 2009, 22:33
SERIOS ? VREI SA-TI DAU CU STATISTICA PESTE BOT ?

Voi aveti palmares mai bun cu toate echipele enumerate de tine ...

asa ca , tu fan al celei mai blatiste echipe din Romania , CIOCUL MIC !!!

dinamo-ceahlaul...2-1 singurul blat demonstrat...restul e can-can...:ok:

nayram
15th August 2009, 22:33
A obosit si el la cate a aparat. I-au basicat mainile astia de la dinamo:lol:

Novac
15th August 2009, 22:34
Cat de penibili sunt cainii cand mimeaza bucuria golului:)

illazio
15th August 2009, 22:34
au expirat alea 60 de minute de blat. acum joaca plaiesii pe bune :D

poate egaleaza :happy:happy

White Shadow
15th August 2009, 22:34
Pe cat facem?
pt White

pe cat vrei tu...i-am analizat bine...e genu ala de echipa care face anti-joc...

doar ca acum au fost nevoiti sa schimbe strategia.....

Hingherul
15th August 2009, 22:34
Cat de penibili sunt cainii cand mimeaza bucuria golului:)

nu mimeaza nimic. tocmai asta e problema ca ei chiar cred ca sunt zei !!!!!

nayram
15th August 2009, 22:35
Hai dom'le inca un gol ca se poate. Sa treceti peste Steaua pana maine, ce mama lu naiba?:D

Hingherul
15th August 2009, 22:36
poate egaleaza :happy:happy

n-ar fi exclus un dinamo - foresta :D

Kainsashiki
15th August 2009, 22:36
Fundasii lui Dinamo gafeaza si in blaturi :happy

Hingherul
15th August 2009, 22:37
pai n-ai vazut meciurile lor cu otopeni si gaz metan? :D

Cipri
15th August 2009, 22:38
Fundasii lui Dinamo gafeaza si in blaturi :happy
Asta da ,,performanta" :D :ok:

Hingherul
15th August 2009, 22:38
dom`le se vede ca a venit porcica din vacanta.

illazio
15th August 2009, 22:39
n-ar fi exclus un dinamo - foresta :D

sucevenii au fost cam obraznici atunci, motiv pt care au fost si desfiintati, nu risca pinalti sa se puna rau cu MI-ul :drak:

Novac
15th August 2009, 22:40
Fundasii lui Dinamo gafeaza si in blaturi :happy

Sanchi :yeah:e vrajeala pentru cercetasii cehilor... sa se arunce astia in atac, in meciul de aici. Altfel nu marca dinamo :yes:

Onesteanul
15th August 2009, 22:40
Nu-i adevarat. A mai fost Dinamo - Onesti, si o caseta nastrusnica. Aia mai batrani stiu despre ce-i vorba :D

Nu stiu cat e de reala caseta aia. Cert e ca FC Onesti i-a cedat Stelei un meci in care albanezul Masati a ratat o ocazie singur cu portarul si una cu poarta goala iar la final Puiu le cerea la oficiala banii conducatorilor stelisti in frunte cu Paunescu si Hrebenciuc, dialog la care am asistat personal.

Rossi
15th August 2009, 22:41
Stelistilor ... singurul BLAt al etapei este steaua-urziceni ...

Dinamo daca nu este faultata de catre arbitri, castiga la scor cu orice echipa din Liga 1.

Hingherul
15th August 2009, 22:41
pariez ca dinamo mai da cel putin un gol. daca tot e bal macar sa fie in stil mare. sa vada si adversarii valoarea cainilor

Nightwish
15th August 2009, 22:41
Totusi, mai da-o-n ma-sa de treaba... Trei sferturi din posturile de pe threadul asta sunt offtopic, trolling si provocari... Chiar nu e nimeni in stare sa ia masuri? Vladek, in loc sa te hlizesti pe aici ai putea sa te apuci sa stergi posturi si sa dai sanctiuni... E bataie de joc ce s-a postat aici in ultimele pagini, asta cu concursul larg al catorva moderatori :rosu:

Lloyd Banks
15th August 2009, 22:41
pe cat vrei tu...i-am analizat bine...e genu ala de echipa care face anti-joc...

doar ca acum au fost nevoiti sa schimbe strategia.....

Asa e, anti joc total, asa au facut si in celelalte 2 jocuri dar nu le poate iesi mereu, steaua le-a dat 2, Otelul 0 si Dinamo 3. Ce e asa ciudat? Astia nu fac mai mult de 10 pct in tot turul si e foarte probabil sa mai incaseze scoruri de genul asta...mai au cu CFR, Rapid, Timisoara, vedem...

Kainsashiki
15th August 2009, 22:41
Hingherul: Niculescu da gol, cota 1.2 :D

Hingherul
15th August 2009, 22:42
Totusi, mai da-o-n ma-sa de treaba... Trei sferturi din posturile de pe threadul asta sunt offtopic, trolling si provocari... Chiar nu e nimeni in stare sa ia masuri? Vladek, in loc sa te hlizesti pe aici ai putea sa te apuci sa stergi posturi si sa dai sanctiuni... E bataie de joc ce s-a postat aici in ultimele pagini, asta cu concursul larg al catorva moderatori :rosu:

lumea comenteaza meciul si implicit ce vede la tv.
dar tu poti lauda dinamo ca nu te opreste nimeni. chiar, cred ca e greu sa te hotarasti cu cine tii in meciul direct :D

Radu
15th August 2009, 22:45
Stelistilor ... singurul BLAt al etapei este steaua-urziceni ...

Dinamo daca nu este faultata de catre arbitri, castiga la scor cu orice echipa din Liga 1.

stai flex...vine liberec...:D

Hingherul
15th August 2009, 22:47
in seara asta e sarbatoare in capitala. ies cainii la Universitate sa sarbatoareasca "dezvirginarea" la victorii in noul sezon.


sa vezi ce-i iau la bolovani daca imi latra sub geam :D

Kainsashiki
15th August 2009, 22:48
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOol

illazio
15th August 2009, 22:48
n-a mai fost asa blat ordinar de pe vremea coopertivei.....comentatorul e bolnav psihic..

Cipri
15th August 2009, 22:48
4-0
Ce dream team au dinamovistii
Incredibil ...

:)))))))))))

illazio
15th August 2009, 22:49
fundasii se scarpinau la coaie si se uitau cum intra mingea in poarta :happy:happy

Hingherul
15th August 2009, 22:49
gooooool descatusatii !!!!!!!!!! daca dinamo nu exista trebuia sa ramana asa :D

oare suporterii lor chiar se bucura ???

White Shadow
15th August 2009, 22:49
Asa e, anti joc total, asa au facut si in celelalte 2 jocuri dar nu le poate iesi mereu, steaua le-a dat 2, Otelul 0 si Dinamo 3. [B][COLOR="Red"]Ce e asa ciudat?

hai ca au mai marcat unu...patru :ok:

ciudat e felul in care s-au marcat golurile......

Vladek
15th August 2009, 22:49
3-0, spectacol total :happy :happy. Ceahlaul va fi "obligata sa iasa la joc", vor "lasa spatii largi in aparare", iar "Dinamo este foarte periculoasa pe contraatac".
4-0 minim, posibil 5-0. Senzational. :lol:

Incredibil, cum de-am ghicit ? :lol: :lol::happy

nayram
15th August 2009, 22:49
cica gol de generic. dupa comentatoru asta toate golurile lui dinamo sunt de generic:happy
Cine ghiceste urmatoru marcator?

Hingherul
15th August 2009, 22:50
bai, macar sa aiba putin bun simt si sa-i lase si pe plaiesi s-o bage in ate asa de gura lumii

sau vor sa-i faca pe cehi sa nu mai vina la meci? :)

Rossi
15th August 2009, 22:52
Ce ziceau pietrenii ? Ca ne urca pe garduri ?!

Pai ei nu au reusit sa bata pe steaua ... si sperau sa bata pe Dinamo ?! lol

Chiar daca ne-au lipsit 2 titulari (Tamas si Grigore) , Dinamo a fost 7 clase peste moldoveni ...

Novac
15th August 2009, 22:53
eee sapte, doispe minim :groggy:

Auzi la comentator: Etapa urmatoare dinamo are un meci adevarat , cu cfr Cluj. Gura pacatosului adevar graieste!:lol:

White Shadow
15th August 2009, 22:53
cred ca ce speriati sunt cehii ...exact in acest moment ...cand urmaresc partida in direct pe digi sport....

Hingherul
15th August 2009, 22:55
Sa numarati cartonasele lui Goian :)

degeaba, sezonul asta nu se pun cartonasele dinamoviste.

Novac
15th August 2009, 22:56
Parca s-au pus vreodata????


6-1 se termina, ca la Arsenal - Everton. Ei sunt Arsenalul de Romania nu Steaua :)



PS Lu' Bonetta nu i-au spus nimic de blat si prostu'si chiar crede ca-i meritul lui :ras-plans:

Kainsashiki
15th August 2009, 22:56
ce tiki taka, barcelona estului!!!!

Hingherul
15th August 2009, 22:56
pai de aia zic... e deranjul inutil sa le numaram :D

Hingherul
15th August 2009, 23:01
lasa-i mai ca pana la urma sunt si ei de inteles. s-ar putea sa fie singurele puncte in urmatoarele 3 meciuri.

Hingherul
15th August 2009, 23:04
ce fericita e "broasca raioasa" :)
cred ca are izmenele fleasca :D mare antrenor :ok:

nayram
15th August 2009, 23:05
Bai buzarin de la gsp e nebun. Ii suspecteaza pe dinamovistii de blat:rosu:. Sa isi cumpere ochelari omu:happy

illazio
15th August 2009, 23:09
Bai buzarin de la gsp e nebun. Ii suspecteaza pe dinamovistii de blat:rosu:. Sa isi cumpere ochelari omu:happy

ce-a zis ? ma uitam la grasu lingusitor de pe DIGI tv

Cipri
15th August 2009, 23:11
Alin Buzarin : ,,Ceahlaul este cea mai slaba echipa care am vazut-o in Romania in ultimii 10 ani"

C. Dinu ,,dinamo a cedat initiativa la 2-0 si cred ca putea mai mult" :cry::cry::cry:

nayram
15th August 2009, 23:12
Lauda jocu combinativ si in viteza al ceahlaului si zicea ca ar face furori in liga a3a. AA si il acuza pe nedrept pe portarul plaiesilor , ca a iesit cam cracanat din poarta la golu 2:D

illazio
15th August 2009, 23:13
Bravo Buzarine, demasca blatistii !!!!

Hingherul
15th August 2009, 23:13
porcica: AZI AM FOST LASATI SA JUCAM !
gura cainelui adevar latra :D

Vladek
15th August 2009, 23:14
Jocu Ceahlaului a fost superb, pacat de bariera invizibila la 25 de metri de poarta dinamovista unde disparea toata inspiratia :D

Redboy
15th August 2009, 23:14
imi pare bine pentru Bonetti... :D

Aurel.D
15th August 2009, 23:15
Vladek,
vezi ca ti-a raspuns baiatul ala din Onesti, referitor la cat de corecti sunteti...Ce replica ii dai? :sleep:

Hingherul
15th August 2009, 23:17
deci a fost un accident cu INTERNATIONALII.
nu era porcica in tara :D

buna echipa dinamo asta.....

Novac
15th August 2009, 23:17
imi pare bine pentru Bonetti... :D

Si noua! Ca va prindem cu broscoiul pe banca la meciul din Ghencea :yeah:

Hingherul
15th August 2009, 23:19
broasca mica face gura mare :D

Vladek
15th August 2009, 23:19
Vladek,
vezi ca ti-a raspuns baiatul ala din Onesti, referitor la cat de corecti sunteti...Ce replica ii dai? :sleep:

Nu obisnuiesc sa bag in seama clonele Aurele. Corecti ? La fel de corecti sau mai corecti decat voi. Probabil nu cu mult.

Pana una-alta, abureli. Caseta aia a existat, din pacate pt voi. In afara de imaginatia unei clone, discutia aia nu o confirma nimeni.

Duba
15th August 2009, 23:19
Vladek,
vezi ca ti-a raspuns baiatul ala din Onesti, referitor la cat de corecti sunteti...Ce replica ii dai? :sleep:

N-ai fost tu cumva baiatul de la Onesti sau vreo clona dinamovista? Nu de alta, dar va pricepeti la diversiuni, doar cu asta va ocupati. Mai, mult, 'onesteanul' avea cam putine postari. ;)

blaga
15th August 2009, 23:27
De reurmarit faza cu Gafita, daca L.Goian o baga in poarta, era faza de CNN la PLAY OF THE DAY.
Chiar. nu mai exista linkuri cu secvente din meciuri???

baubau
15th August 2009, 23:27
Cel mai amuzant e faptul ca pe un topic de meci cu Dinamo , comenteaza toti stelistii. Asa loialitate frate...wow!

Vladek
15th August 2009, 23:28
Nu prea din pacate ... ghesepe a innebunit complet, cer acum bani ca sa te uiti la trei clipuri amarate :angry::angry:

Onesteanul
15th August 2009, 23:29
Nu obisnuiesc sa bag in seama clonele Aurele. Corecti ? La fel de corecti sau mai corecti decat voi. Probabil nu cu mult.

Pana una-alta, abureli. Caseta aia a existat, din pacate pt voi. In afara de imaginatia unei clone, discutia aia nu o confirma nimeni.

Minti cu nerusinare!:rosu: Te supara ca ies la iveala mizeriile echipei tale favorite, n-ai replica si recurgi la provocari din astea ieftine...:rolleyes:
Si mai esti si moderator... :jerk:


N-ai fost tu cumva baiatul de la Onesti sau vreo clona dinamovista? Nu de alta, dar va pricepeti la diversiuni, doar cu asta va ocupati. Mai, mult, 'onesteanul' avea cam putine postari. ;)

Altul care are probleme in a accepta practicile murdare ale stelei.:lol: De postat, o fac cand am ceva de spus, nu doar pentru a-mi creste numarul de mesaje sau pentru a-mi revarsa frustrarea fata de vreo echipa.;)
Ia zi, ma istetule, vrei sa-ti pun aici Cartea de identitate, sa vezi ca sunt din Onesti?:)

Gica Chioru
15th August 2009, 23:35
Nu stiu cat e de reala caseta aia. Cert e ca FC Onesti i-a cedat Stelei un meci in care albanezul Masati a ratat o ocazie singur cu portarul si una cu poarta goala iar la final Puiu le cerea la oficiala banii conducatorilor stelisti in frunte cu Paunescu si Hrebenciuc, dialog la care am asistat personal.

Pai, ma, daca tu esti in stare sa te indoiesti de o caseta pe care am auzit-o cu totii si care nu a fost contestata nici macar de banditul ala care era patron la Onesti atunci, cum naiba vrei sa credem ce zici mai sus? Ai caracter de clona OLS-ista, ma!

ps.pe de alta parte orice e posibil, aia de la Onesti numai cu d'astea s-au ocupat asa ca e foarte posibil ca si Steaua sa fi dat banu acolo.

edit.cred ca am asistat la prima ordinarie din campionatul asta, blat ordinar.