PDA

View Full Version : Ok, care e deșteptul care mi-a șters thread-ul ?



useroarecare
6th August 2009, 17:29
Vă place așa de mult cenzura încât nici pe valea plângerii nu mai lăsați posturile ?

Leo
6th August 2009, 17:39
Eu l-am sters. De ce mai intrebi, cand apare foarte mare scris acolo? Inceteaza cu injuriile. Chiar daca esti bannat , trebuie sa ai bun simt. Iti voi sterge orice thread in care injuri ca un birjar.

Tyler Durden
6th August 2009, 17:51
Ce-i scandalul asta aici???!!!Bai, aici eu sunt șefu'! :D

Marius
6th August 2009, 17:51
Hai ma ca tu scapi in curand, ai fost sef aici :D

Tyler Durden
6th August 2009, 17:53
Frate cat si-a luat alter_ego! I-ati judecat fapta dupa Codul penal ala vechi. :D

Marius
6th August 2009, 17:54
Deh, recidivist :D

useroarecare
6th August 2009, 17:55
Ce-i scandalul asta aici???!!!Bai, aici eu sunt șefu'! :D

Sorry, but you just found yourself a new cellmate.

Tyler Durden
6th August 2009, 17:58
Ah, esti deja periculos, ai pedeapsa mai mare si e posibil sa te ridici cu pretentii de sefie. Bine ca nu esti viețaș.:D

useroarecare
6th August 2009, 18:00
Extrem de...
Am luat 30 de zile pentru relații orale cu mama lui mariusică, pe tine de ce te-au închis ?

Tyler Durden
6th August 2009, 18:04
Acum eu n-am nimic impotriva relatiilor orale, ador noua dezordine amoroasa, dar na Mariusica e din perspectiva mea un tip ok si nu pot sa empatizez... :)

Pe mine m-au inchis pentru polemica mea cu ultraslayer, una din jivinele alterofobe de pe forum.

Marius
6th August 2009, 18:04
Ai luat pentru vise umede adolescentine alter :) te-as sfatui sa nu perseverezi, directia nu e buna si, in plus, esti fan Contador. As vrea sa discutam Vuelta :)

Vladek
6th August 2009, 18:07
Trebuie publicate discutiile astea ... "Amintiri din celula ostracizatilor" :D

Tyler Durden
6th August 2009, 18:09
Amintiri din Zarcă.

useroarecare
6th August 2009, 18:57
Ai luat pentru vise umede adolescentine alter :) te-as sfatui sa nu perseverezi, directia nu e buna si, in plus, esti fan Contador. As vrea sa discutam Vuelta :)

Mă găsești pe sport 365. Unde îi invit și pe restul "scandalagiilor" .
Sorry, dar nu vreau să mai aud de voi.
Apropo Marius, păreți o comunitate veselă, voi moderatorii, vă masturbați în cerc pe RA ?

Dacă tot mă retrag, de pe forum, vreau să îi scriu câteva cuvinte și lui Marker și aș aprecia foarte mult dacă nu le veți șterge.
Marker, vede-te-aș mort călcat de autobuzul PD-L în drum spre secția de votare.

Mulțumesc foarte mult pentru găzduire, a fost un an forumistic interesant. Am aflat destule lucruri interesante printre care trebuie să amintesc:
- bărbații trecuți de 40 ani aflați la andropauză nu trebuie niciodată puși supermoderatori.
-scursurile membre de partid gata oricând să scrie puhoaie de propagandă sunt la tot pasul.
-locuitorii din Slobozia fani Steaua au un IQ mai scăzut decât limita legală.

Mulțumiri,
alter ego

P.S. Aș vrea ca id-ul meu să devină useroarecare. Dacă evident, în buna voastră tradiție nu veți fi în stare să faceți nici măcar atâta lucru, o să scriu pe thread-ul dedicat operațiunii după ce îmi expiră banul.

Tyler Durden
6th August 2009, 19:37
Ce aveti ma cu Marker???!!! Vedea-l-as intr-o celula cu 50 de arabi priapici si sifilitici. :D