PDA

View Full Version : Pe ce loc vom termina in sezonul 04/05?



ADelPiero
8th September 2004, 02:02
rog suporterii sa`si spuna parerea, in ce zona a clasamentului vom termina campionatul, anul acesta, in DIVIZIA A :ok:

bill
8th September 2004, 09:43
pe undeva in jur de locul 10

MaPaX
8th September 2004, 15:50
7-13 :sleep:

spmihai
8th September 2004, 23:41
7-13 zic si eu, adica mai bine 10-13, dupa mine, sper sa fie mai sus, dar asa cred.

Catalanul
8th September 2004, 23:45
nu stiu pe ce loc veti termina, undeva printre 7-13, oricum cu siguranta nu veti retrograda :ok: :cool:

spmihai
8th September 2004, 23:51
speram si noi ca nu vom retrograda, ne-am mai intarit cu trei jucatori, doi care au fost la poli, balauru si dumitru, asa ca speram sa trecem peste ce a fost mai greu.

ADelPiero
9th September 2004, 00:40
eu sunt tare pe pozitie si spun ca o sa fim intre locurile 5-7:D

spmihai
11th September 2004, 01:23
doamne da sa ai dreptate, ca yo nu ma supar nici sa terminam pe 1 :yeah: , dar dupa cum joaca acum cam retrogradarea se alege de noi.

ADelPiero
11th September 2004, 02:08
noi trebuie sa fim optimisti, sa avem incredere in Malusel si CO. :ok:

spmihai
11th September 2004, 14:19
crezi ca yo n-as vrea sa fiu optimist? dar dupa cum joaca nu am sperante prea mari. oricum am incredere in malusel pentru ca totusi o facut la unirea ce n-au fost in stare altii in 10 ani, dar nu mai cred deloc in gherman asta, ma enerveaza deja. DE-MI-SI-A

ADelPiero
12th September 2004, 02:23
eu, totusi sper la o revenire spectaculoasa a echipei , am incredere in ei ...si in noile achizitii ... poate ia timp pana se obisnuiesc cu echipa ... o sa vedem ... oricum in primele 10 cu lotul actual ar trebui sa terminam !

MaPaX
12th September 2004, 21:50
Da, si eu am incredera ca vom reveni! :ok:

ADelPiero
13th September 2004, 01:18
primele 2 etape, m`au facut sa cred ca o sa avem un parcurs mai bun ...
dar ... bine ca am facut un dush rece acuma la inceput ... ca pe viitor sa avem grija !

spmihai
13th September 2004, 21:37
sa se mai termine si dusul asta rece, ca deja ne-am inbolnavit, dar ampicilina nu mai apare o data, poate o gasim la brasov.

ADelPiero
14th September 2004, 19:10
echipa si presedinte este... dar nu avem antrenor :(.... raman la parerea ca era mai bine cu Sunda :(

IesheanuL
5th May 2005, 17:47
Echipa la ce aveti voi ma ADelPiero? :no: :)) ca la fotbal in nici un caz...Ba cand ati fo' la Iasi ati facut paguba de 5 mingi ca le-ati dat peste stadion :)) I feel sorry for you !!! Good luck in B DIVISION :))

spmihai
6th May 2005, 22:47
Lasa-ma cu Iasiul, ca tare mult fotbal joaca. Doua pase, nimic mai mult. Am avut si noi momente in care nu jucam nimic, cum a fost la Iasi, dar acum e altceva. Nu cred ca ai vazut meciul de la Timisoara, ca pe ala cu Gloria nu aveai cum, dar iti spun ca am avut ghinion curat, la cate ocazii am avut. La Timisoara am facut egal, si cu ceva noroc ii puteam bate, ca la 1-1 am avut o bara, plus o torpila care a trecut un pic peste. Si Iasiul, ce joaca? Recunosc ca nu am vazut meciul cu Steaua, dar cu Farul numai norocul v-a adus 1 punct, iar la Sportul toti stiu ce a fost de ati facut egal.

IesheanuL
7th May 2005, 22:15
spmihai spune-mi si mie te rog frumos ce a fost la Sportul ca eu unul nu stiu...mai Iasiul nu-si permite sa cumpere puncte ca nu au bani de asa ceva...poate nu joaca nu stiu ce fotbal dar de cand a venit Ionut Popa antrenor totul s-a schimbat la echipa daca cu fostul aveam dupa 8 etape 2 puncte asta a scos in 17 etape 21 de puncte ...e ceva pt o echipa ce se lupta la retrogradare si nu mai vb aiurea ... ca nu are iasiul bani de blaturi sa fim seriosi ... daca stai si analizezi Iasiul s-a salvat in meciurile directe cu contracandidatele la retrogradare....A luat 3 puncte lui Apulum(si la voi am pierdut ca ne-au furat arbitrii sper ca-ti amintesti) ... 4 Craiovei...3 Argesului si avand in vedere ca Brasovul are la Iasi 6 puncte Brasovului ...4 Gloriei ;) ZI-MI unde a facut Poli blat????in ce meci a fost ajutata de arbitrii...asa ca nu mai vb aiurea trebuia sa-i bateti in meciurile directe nu ma refer neaparat la Apulum...