PDA

View Full Version : Iuliu Muresan



Ess
4th August 2009, 09:14
simplu. ce parere aveti de "prestatia" presedintelui de la CFR?
personal, eu nu am una buna, este unul dintre presedintii de club care povesteste cele mai multe nimicuri, unul dintre cei mai aroganti cu multe declaratii "pe langa subiect", din romania. in mare masura, este cel din cauza caruia suntem primiti cu simpatie peste tot...

Novac
4th August 2009, 09:32
Asta-i pentru ceva necrolog? Daca da atunci bag si eu ceva idei: a fost un maret conducator de club, tata al jucatorilor, modelator de destine fotbalistice, mare orator la posturile TV de scandal, membru de baza al comisiilor disciplinare ale federatei...:D

LE. La capitolul parare personala simt o mare scarba cand il vad, editezi pollul sa pot vota si eu? :o:

Nightwish
4th August 2009, 11:56
Novac, eu zic sa schimbi subforumul, au ramas multe lucruri " nespuse " pe administrativ si intern :)

PerVersion
4th August 2009, 20:10
In ultima vreme chiar mi s-a parut mai linistit omul, noroc cu silenzio stampa in care a fost. :) De altfel, n-ar fi rau sa-l mai supere careva, si sa intre din nou in silenzio stampa, daca se poate pe parcursul intregului sezon.

spartacus
4th August 2009, 20:22
iulia isi face treaba lui...ca nu sunt de acord cu ceea ce face e altceva. pina la urma e ca si cum ai vedea un hipo deasupra capului tau facand echilibristica cu declaratiile de larga audienta.

totusi sa nu uitam cu cine trebuie sa concureze: personaje de gen Meme si Argaseala. dupa un timp zborul deasupra unui cuib de cuci nu mai pare o iluzie..

in rest de acord cu perversion...in ultima perioada am ajuns sa apreciez sesiunile de "silenzio-stamba"

m8k
16th August 2009, 17:12
Hmmm, dupa cum vad voi il judecati doar dupa vorbe, dar daca ne luam dupa fapte are merite destul de mari in cele 4 trofee castigate pina acum.

necon
6th August 2010, 17:04
Muresan face treaba la CFR

Pedro1984
8th August 2010, 14:29
buna ...dar are si noroc ca'l are pe Pascany langa el , are relatii patronu