PDA

View Full Version : La revedere, pe curand…



Utilizator
6th September 2004, 23:23
In curand o sa plec din tara pentru o perioada mai lunga si, din pacate, nu voi mai putea intra prea repede pe OLS.
Voi reveni in mod sigur pentru ca OLS a devenit treptat un loc drag mie, un loc unde am venit intamplator dar care m-a oprit definitiv, un loc unde am gasit prieteni pe care sper sa-i pastrez oricat de mari ar fi distantele ce ne vor desparte.
Va multumesc tuturor pentru orele frumoase petrecute impreuna discutand pe aceeasi lungime de unda sau in contradictoriu, intotdeauna insa civilizat oricat de divergente ar fi fost opiniile si pasiunile noastre. E greu sa-i nominalizez acum pe toti cei cu care am dialogat si pe care ii apreciez fara a nedreptati prin omitere pe vreunul, o sa spun doar ca nu credeam vreodata ca o sa ajung sa am atat de multi si de diversi prieteni din locuri pe care in mare parte nu le-am vazut niciodata.
OLS a incetat de mult sa fie doar un spatiu virtual in care se discuta despre sport si indraznesc sa spun ca a devenit deja un fenomen: se organizeaza intalniri, se alcatuiesc echipe sportive, se vehiculeaza idei si se dezbat subiecte dintre cele mai diverse. Nu-l lasati sa se dilueze, ar fi pacat, mergeti inainte.
Sa ne regasim cu placere si la fel de proaspeti ca si acum, o sa-mi lipsiti toti si desi voi mai fi pe aici cateva zile abia astept sa vin inapoi.
LA REVEDERE PRIETENI, RAMANETI CU BINE, PE CURAND…

gicu
7th September 2004, 00:12
La revedere Utilizator si bafta multa in Italia!

ps. internet gasesti si la "macaronari" asa ca ne poti povesti impresii de-acolo :)

EDMOND_
7th September 2004, 00:16
Sa-ti fie bine indiferent unde vei fi! Imi pare rau ca nu ne-am cunoscut , poate se va intampla prin Italia......

Vadim
7th September 2004, 00:23
Utilizator, numai noroc si sa ne auzim cu bine.

bog_tom
7th September 2004, 09:31
mult succes in continuare si te asteptam online .... oriunde vei fi :ok:

rasheedkpenny
7th September 2004, 09:44
Succese, si ne mai vedem... la meeting-uri! Spor la munca Utilizatorule!

vasile314tzurka
7th September 2004, 09:52
bafta si succes

inter
7th September 2004, 11:05
Numai bine ... si daca ai ocazia sa te duci pe SanSiro , n-o rata!(bineinteles la un meci al lui Inter :D:D)

Maximus
7th September 2004, 11:17
Utilizatoare, esti baiat valabil chiar daca esti ... dinamovist :mda: . Uite dom'ne exista si dinamovisti valabili nu numai frate-meu :) . Imi pare bine ca te-am cunoscut, multa bafta si ai grija de tine.

IlMILAN
7th September 2004, 11:43
La revedere, si ai grija cu macaronarii:D
Sper sa revii cat mai curand pe forum, iar daca cumva verisorul Inter se tine de cuvant si vom mere sa-l sustin , sa-i fiu aproape cand va pierde Inter in fata lui Milan:D, poate te vom cauta....asa sa bem o bere:D

bapsy
7th September 2004, 12:08
Utilizator, am mai spus si pe alt thread, dar nu ma deranjeaza ca ma repet. Iti doresc toate cele bune si astept cu nerabdare sa te intorci pe forum.

Drum bun si ... astept povesti :ok:

Utilizator
7th September 2004, 21:04
Multumesc tuturor pentru urari, sper sa pot reveni cat mai curand. O sa va duc dorul, "din pacate" m-am atasat de acest forum si sunt aproape dependent. Vorba lui Valimarine, sunteti multi "dusmani" de omenie pe aici :). Edmond ne vedem oricand, dai un semnal pe PM sau e-mail cand ai drum pe acolo.

Inter si I|Milan: Intamplator o sa fiu undeva foarte aproape de Milano, deci o sa incerc sa ajung la Inter - Milan si voi face un reportaj de la fata locului :)

Bapsy sa fii sigura ca voi reveni cu povesti :)

ricky
7th September 2004, 21:27
DRUM BUN SI DISTRACTIOS PLACUTOS ! :ok:

iulian
7th September 2004, 22:14
Numai bine si toate cele bune utilizatorule...:ok: