PDA

View Full Version : Ce e Grupa C ? Istorie si Principii !



Kainsashiki
3rd October 2006, 18:32
Sunt tare curios de la ce vine numele acestei grupari, in ce an s-a infiintat si mai multe detalii.

Vad ca multi membrii activeaza pe forum asa ca as vrea sa aflu de la ei mai multe.

starsteel
3rd October 2006, 19:39
Felicitari pt. thread si eu cu toate ca sunt galatean sunt curios sa stiu mai multe despre aceasta grupare.

Hard
3rd October 2006, 21:46
Sunt tare curios de la ce vine numele acestei grupari, in ce an s-a infiintat si mai multe detalii.

Vad ca multi membrii activeaza pe forum asa ca as vrea sa aflu de la ei mai multe.

MULTI???? toti ai vrut sa pui :happy

si eu ma tot chinui sa ghicesc de la ce vine C...ma ajutati voi? nu cred...

bada_otelul
3rd October 2006, 22:13
MULTI???? toti ai vrut sa pui :happy

si eu ma tot chinui sa ghicesc de la ce vine C...ma ajutati voi? nu cred...

c vine de la ... ce pumni in gura iti iei seby daca te prind baietii din grupa c,cel putin asa cred:evil:

Hard
3rd October 2006, 22:21
violentule :no:

bada_otelul
3rd October 2006, 23:26
violentule :no:

ai inteles gresit,eu sunt o persoana nonviolenta,ziceam de la ce cred eu ca vine c-ul:D

STEELMAN
4th October 2006, 00:47
de la vitamina c.de ce va chinuie talentul?

Hard
4th October 2006, 01:03
cred ca vine de la faptul ca sunteti COOL :D

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:31
curioasa mai e lumea........dar cred ca e mai bine asa.......

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:33
....asa de curiozitate....vezi ca si la sectiunea suporter.....scrie de GRUPA C

myblackday
4th October 2006, 04:39
... "militam pentru respect intre suporteri" este cel mai legat mesaj al celor de la Grupa C ,prin prisma atitudinii celor ce sustin Grupa C,dar si pentru cei care nu cred in fenomenul ultras...

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:41
... "militam pentru respect intre suporteri" este cel mai legat mesaj al celor de la Grupa C ,prin prisma atitudinii celor ce sustin Grupa C,dar si pentru cei care nu cred in fenomenul ultras...

serios daca am inteles ce vrei sa zici.........

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:47
istoria e simpla:suntem aproape cei mai vechi din peluza.....
...principii?: ar fi cateva....:fara violenta gratuita, participaqm si dam idei la coregrafii,mesaje.......iubire fata de CULORI,....incurajam echipa indiferent de locul in clasament
..grupa c vine de la:......misterul e inca mare,,,,,,,,,,,,

myblackday
4th October 2006, 05:24
istoria e simpla:suntem aproape cei mai vechi din peluza.....
...principii?: ar fi cateva....:fara violenta gratuita, participaqm si dam idei la coregrafii,mesaje.......iubire fata de CULORI,....incurajam echipa indiferent de locul in clasament
..grupa c vine de la:......misterul e inca mare,,,,,,,,,,,,

...he he ,crezi tu ca e "inca" mare misterul ?unii l-au descoperit deja ...

SORINULTRA
4th October 2006, 08:28
C" vine de la CE vo tragem bucurestenilor , serios acum, C" inseamna CE va intereseaza ???

Doctor_Satan
4th October 2006, 08:52
Sunt tare curios de la ce vine numele acestei grupari, in ce an s-a infiintat si mai multe detalii.

Vad ca multi membrii activeaza pe forum asa ca as vrea sa aflu de la ei mai multe.

Nu-mi spune ca vrei sa te alaturi si tu!
Zi Forza Otelul! :D

STEELMAN
4th October 2006, 09:14
Sunt tare curios de la ce vine numele acestei grupari, in ce an s-a infiintat si mai multe detalii.

Vad ca multi membrii activeaza pe forum asa ca as vrea sa aflu de la ei mai multe.

auzi ma .. un stelist vine pe sectiunea noastra si vrea sa elucideze misterul ..numai la stelisti nu am mai dat eu explicatii.
p.s. pt suporterii adevarati exista o revista "SUPORTER" a ultrasilor romani acolo ne putem justifica pt ca o citesc doar baietii din peluze

starsteel
4th October 2006, 10:34
Ati fi putut observa ca stelistii privesc cu simpatie catre Otelul spre marea voastra disperare.:yeah:

alejandro
4th October 2006, 10:43
Nu-mi spune ca vrei sa te alaturi si tu!
Zi Forza Otelul! :D

Forza Otelul!/hello
:P

starsteel
4th October 2006, 10:57
Si Alejandro e tot stelist!:P Pe bune nu e vrajeala.

alejandro
4th October 2006, 10:58
Dap' stelist,dar si moldovean;)

Kainsashiki
4th October 2006, 13:12
auzi ma .. un stelist vine pe sectiunea noastra si vrea sa elucideze misterul ..numai la stelisti nu am mai dat eu explicatii.
p.s. pt suporterii adevarati exista o revista "SUPORTER" a ultrasilor romani acolo ne putem justifica pt ca o citesc doar baietii din peluze

bine ma ultrasule...ramai tu cu tine..faceti o pereche perfecta..

hai ca va las ca vad ca n-am cu cine discuta aici..

Doctor_Satan
4th October 2006, 13:31
bine ma ultrasule...ramai tu cu tine..faceti o pereche perfecta..

hai ca va las ca vad ca n-am cu cine discuta aici..

Hai, ma! Nu pleca! Asa suntem noi mai glumeti!
Citeste pe aici ce discutam cu Hardliner si cu Starsteel si o sa-ntelegi!
Ideea e ca daca ii sacai destul de mult cu intrebarea si mai suporti un pic glumele, cineva tot o sa-ti spuna!
Sincer, eu habar n-am de unde vine Grupa C!

Dregan
4th October 2006, 19:40
bine ma ultrasule...ramai tu cu tine..faceti o pereche perfecta..

hai ca va las ca vad ca n-am cu cine discuta aici..


Hai mah nu pleca ca e MAI BINE FARA TINE ...:drak:

starsteel
4th October 2006, 19:51
La o mana intinsa voi raspundeti cu un "hai sictir".......chiar poate conta ca persoana respectiva e stelist, dinamovist sau rapidist?

bada_otelul
4th October 2006, 20:11
Ati fi putut observa ca stelistii privesc cu simpatie catre Otelul spre marea voastra disperare.:yeah:

simpatie sau ... TEAMA?si mai e o faza multi dintre actualii asa-zisi stelisti din galati pana acum 3-4 ani tineau cu otelul si ghici ce strigau la meciurile directe:m..e steaua.cum poate spune unul care striga asa ceva impotriva unei echipe ca este fanul ei?starsteel sunt convins ca nu e cazul tau dar eu cunosc multi pe care i-am si auzit strigand cand mergeam la meciuri impreuna

starsteel
4th October 2006, 20:27
Teama nici gand acum oricum campionatul pare compromis. Eu nu am strigat nici cand mergeam cu voi in masina, e clar ca cine a putut striga nu e stelist.

lolo_grupa_c
4th October 2006, 21:43
La o mana intinsa voi raspundeti cu un "hai sictir".......chiar poate conta ca persoana respectiva e stelist, dinamovist sau rapidist?

hai ca deja o iei pe alta cale....doar stii ca asa gandim , mai radical,dar faza e ciudata rau:un stelist e curios sa vada ce inseamna GRUPA C....asta chiar nu o pot intelege
...si las_o mai moale cu faze de genul asta...NU VA AMESTECATI UNDE NU VA E LOCUL
...:ok: GRUPA C MAI PRESUS DECAT FAMILIE,MAI PRESUS DECAT DUMNMEZEU,MAI PRESUS DECAT ORICE....:ok:

Kainsashiki
4th October 2006, 21:47
cred ca e initiala unei strazi sau a unui cartier !

lolo_grupa_c
4th October 2006, 21:51
cred ca e initiala unei strazi sau a unui cartier !

:happy :happy ....suna un prieten,esti pe aproape...:happy :happy

Hard
4th October 2006, 22:20
simpatie sau ... TEAMA?si mai e o faza multi dintre actualii asa-zisi stelisti din galati pana acum 3-4 ani tineau cu otelul si ghici ce strigau la meciurile directe:m..e steaua.cum poate spune unul care striga asa ceva impotriva unei echipe ca este fanul ei?starsteel sunt convins ca nu e cazul tau dar eu cunosc multi pe care i-am si auzit strigand cand mergeam la meciuri impreuna

te contrazic tinere!!!! dar de fapt,ce stii tu?:rosu: :sleep:
Stelisti(stelisti am zis da?) sunt doar vreo 10 in galati,si tot acei 10 erau si acum 7-8 ani,si ca sa fiu ontopic:D...oricum nu se compara cu grupa C,care sunt de necomparat in tara noastra:ok:

SORINULTRA
5th October 2006, 07:40
si ce au facut cei 10 ma rog pt. echipa lor de sunt considerati mariiiiiiiiiiiiiiiii stelisti?

Doctor_Satan
5th October 2006, 08:39
Uite, ma!
Va lauda seby!
Am vazut-o si pe asta!

Hard
5th October 2006, 12:05
si ce au facut cei 10 ma rog pt. echipa lor de sunt considerati mariiiiiiiiiiiiiiiii stelisti?

au marcat 5 goluri si au calificat Steaua in champions league....ma lasi?:drak:

stii tu...lauda de sine nu aduce a bine!e problema noastra ce am facut,iar ne comparam in amenzi?

tutye
5th October 2006, 14:20
Seby, esti varza!....Steel boys 4ever...RESPECT GRUPA C!!!

bada_otelul
5th October 2006, 15:19
te contrazic tinere!!!! dar de fapt,ce stii tu?:rosu: :sleep:
Stelisti(stelisti am zis da?) sunt doar vreo 10 in galati,si tot acei 10 erau si acum 7-8 ani,si ca sa fiu ontopic:D...oricum nu se compara cu grupa C,care sunt de necomparat in tara noastra:ok:

seby au dreptate baietii,esti varza.mai citeste inca odata msg meu ca vad ca ai inteles cu totul altceva,eu vb de asa zisii stelisti din galati,cunosc destui,care acum cativa ani injurau steaua iar acum se dau mari stelisti si am si zis ca nu cred ca e cazul lui starsteel de exemplu:headbang:

Hard
5th October 2006, 15:27
ok am inteles gresit,da ai dreptate,insa acei suporteri nu ii pot numi stelisti mai ales ca probabil nici nu au fost vreodata pe stadion!sunt impotriva lor si crede-ma am avut multe divergente cu astfel de "suporteri"

SORINULTRA
5th October 2006, 16:27
nicidecum , nu ma refeream la amenzi . de ce aia 10 sunt adevarati si restul nu ? prin ce se deosebesc , o intrebare simpla

Doctor_Satan
5th October 2006, 16:29
Mai baieti, astea de-acuma-s discutii de offtopic!
SS, fa-ti meseria!

Hard
5th October 2006, 16:35
nu sustinem echipa locala ! prezente la meciurile de acasa si nu numai in mod regulat(in afara de mine care pana acum 1 an nu am lipsit de la nici un meci pe teren propriu timp de 5 ani si am fost si la vreo 6 deplasari,atunci cand am avut timp pt asa ceva!)...adevarati in sensul ca sustin o singura echipa si nu se dau dupa cum bate vantul.bineinteles nu se poate compara cu ce faceti voi,motivele fiind altele.insa ca sa stii...cand noi ne intalneam in tiglina si discutam despre urmatoarea "deplasare" in bucuresti,voi erati doar sidexplozia ultra!

starsteel
5th October 2006, 16:37
Voi cred ca ati uitat ca tot ce fac e benevol acum chiar vreti sa ma puneti la munca.:mda: Time out! Aici se discuta de grupa c.

Hard
5th October 2006, 16:37
vorbim despre un grup din romania,nu? nu e nimic de mutat

lolo_grupa_c
6th October 2006, 03:36
Uite, ma!
Va lauda seby!
Am vazut-o si pe asta!

..daca iti zic ca nea laudat mai multa lume,ce ai zice?
ex:timisoara(ultranativ)....
...romanian ultras(bucuresti)
...valium(ploiesti)
....si inca cateva brigazi,,,dar e mai bine sa nu dau nume,,,cine respecta si apreciaza e la randul lui respectat

Dregan
6th October 2006, 15:05
[QUOTE=Hardliner;835782]nu sustinem echipa locala !QUOTE]

No offence... De aici rezulta ca esti sclav.

Hard
6th October 2006, 15:21
dregan,fiecare cu parerea lui!
dar de aia care se dau mari otelari dar ies pe strada si se manifesta la victoriile Stelei in CL ce mai zici?

este adevarat ca la trib 2 stau numai cocsarii?:D

Dregan
6th October 2006, 15:34
dar de aia care se dau mari otelari dar ies pe strada si se manifesta la victoriile Stelei in CL ce mai zici?

este adevarat ca la trib 2 stau numai cocsarii?:D

Nu stiu care sunt aia care se dau mari otelari dar ies in strada la victoriile sTELEI. Daca exista asemenea specimene atunci sunt o specie de sclavi de cea mai joasa spetza.

In legatura cu apropoul tau despre cocsari(samantzari). E adevarat ca 90% dintre cei care stau in tribune sunt asa. Dar mai exista si acei 10 % care isi incurajeaza echipa in timpul meciului si nu mananca semintze, dar din varii motive nu se duc la galerie.

Hard
6th October 2006, 16:04
am inteles,acum exista si o clasificare a sclavilor din galati:ras-plans:,alte minuni mai sunt ?
zi "sa mor eu" ca nu mananci seminte la meci:D
se cam deviaza dela subiect,as vrea sa vad poze si manifestari ale grupei C in deplasari,in rest nimic,nu ma intereseaza de cocsarii de la trib 2...

WOLF_ULTRAS
6th October 2006, 17:16
Last edited by starsteel : Today at 14:37. Reason: postul nr. 3000!
A cui a fost 2999 ???

Dregan
6th October 2006, 18:26
am inteles,acum exista si o clasificare a sclavilor din galati:ras-plans:,alte minuni mai sunt ?
zi "sa mor eu" ca nu mananci seminte la meci:D
se cam deviaza dela subiect,as vrea sa vad poze si manifestari ale grupei C in deplasari,in rest nimic,nu ma intereseaza de cocsarii de la trib 2...



Tu vorbesti mah care nici macar nu te mai duci la meciurile echipei tale. Taci din gura "ultrasule":no: . Cu asta am incheiat discutia off-topic. Nu te mai obosi sa-mi raspunzi ca nu ma intereseaza ce ai de zis.

Hard
6th October 2006, 18:28
lasa ma ca nu e rusine sa mananci seminte.nu ma duc pt ca nu POT,dar reiau sezonul in curand,promit ca e ultimul meci otelul-Steaua pe care il pierd !

Dregan
6th October 2006, 18:33
lasa ma ca nu e rusine sa mananci seminte.nu ma duc pt ca nu POT,dar reiau sezonul in curand,promit ca e ultimul meci otelul-Steaua pe care il pierd !


Te asteptam "ultrasule"...poate iti aduci si tricoul cu sTEAUA cum te laudai ca faceai tu acum cativa ani:ciocan:

Hard
6th October 2006, 18:37
:ras-plans: m-ai crede si pe mine fraierica ala care si-a luat-o pt ca a trecut prin fata galeriei:happy
nu tati,o sa vin,bineinteles cu unul din tricourile mele la meci,ca doar e echipa mea,insa voi veni cu baietii mei fara sa va "deranjam" mergem frumos la meci,vedem meciul,si apoi o bericica la terasa nu strica.
sau poate vrei sa vin sa vad meciul cu tine la trib 2!ok,vin,dar sa aduci seminte si pt mine.

tutye
7th October 2006, 11:13
:ras-plans: m-ai crede si pe mine fraierica ala care si-a luat-o pt ca a trecut prin fata galeriei:happy
nu tati,o sa vin,bineinteles cu unul din tricourile mele la meci,ca doar e echipa mea,insa voi veni cu baietii mei fara sa va "deranjam" mergem frumos la meci,vedem meciul,si apoi o bericica la terasa nu strica.
sau poate vrei sa vin sa vad meciul cu tine la trib 2!ok,vin,dar sa aduci seminte si pt mine.

nici nu trebuie sa ne faceti altceva, decat sa vii cu tricoul stelei pe stadion impreuna cu prietenii tai...si iti garantez ca eu daca te vad iti dau 2 pumni in cap...:ciocan: ....cu prietenii tai si cu tricourile echipei voastre favorite sa mergeti pe ghencea......:jerk:

Hard
7th October 2006, 11:40
ia un distonocalm, calmeaza-te,si acum asculta-ma :daca ai ceva personal cu mine,cand sunt in galati,luam legatura pt o intalnire ca sa lamurim problema pe care o ai.era vorba de meciul pe care il aveti cu Steaua,dragule,ca in rest nu ma intereseaza ce faceti.
lasa-mi prietenii in pace ca aia sunt nebuni,se drogheaza,daca aud ce ai scris aici...doar cu mine se poate discuta.oare moderatorul nu s-a saturat de atata offtopic pe acest thread?

axel
7th October 2006, 14:35
..daca iti zic ca nea laudat mai multa lume,ce ai zice?
ex:timisoara(ultranativ)....
:bere: numai bine si continuati treaba buna pe care o faceti ;)

Hard
7th October 2006, 22:50
baietii de la Grupa C au fost la meciul Romania-Belarus si au stat la peluza 2.Cum ti se pare tabela Lolo?:)

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 23:04
baietii de la Grupa C au fost la meciul Romania-Belarus si au stat la peluza 2.Cum ti se pare tabela Lolo?:)

ha ha te mai umfli mult ?

Hard
7th October 2006, 23:10
erai mare ultras te duceai la meci,nu faceai caterinca pe un thread facut pt o grupare renumita din romania,in care tu niciodata nu te-ai putea regasi.ultras la impins tomberoane

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 23:19
erai mare ultras te duceai la meci,nu faceai caterinca pe un thread facut pt o grupare renumita din romania,in care tu niciodata nu te-ai putea regasi.ultras la impins tomberoane

Nui treaba ta ce fac :rosu: .........inca sunt tanar nu pot merge peste tot........acasa nu lipsesc si mai merg si indeplasari cand se poate de exeplu urmatoarea deplasare VS merg........am 2 ani jumate de cand sunt in sidexplozia .........in locul tau taceam din gura ********* prin londra ce esti...........mai inatai uitate la tine in curte apoi sa vb ultras stealistule stai si faci tevi prin londra si vb de mine :rosu:

starsteel
8th October 2006, 00:17
O veste frumoasa de la Lolo, maine pleaca Grupa C la meciul amical Zimbrul Chisinau - Otelul Galati!

lolo_grupa_c
8th October 2006, 00:51
dap...asa e.....noi ne sustinem culorile indiferent daca e amical sau nu....si dupa cum ati vazit....sambata la bucuresti...azi la chisinau....plm...viata de suporter...

SORINULTRA
8th October 2006, 09:52
oriunde pt. trei culori

starsteel
8th October 2006, 18:38
Asteptam amanunte de la evacuarea Grupei C la Chisinau.

Hard
8th October 2006, 18:44
iar?unde a dat?

Leutzz-Korn
8th October 2006, 19:30
baietii de la Grupa C au fost la meciul Romania-Belarus si au stat la peluza 2.Cum ti se pare tabela Lolo?:)

Imi dau seama ce fel de suportee esti tu...e frumoasa tabela(rasp desi intrebarea era adresata lui Lolo)...crezi sincer ca ne intereseaza?
Cand mergeam pe Dunarea si sustineam o echipa de semi-profesionesti ce jucau pe un stadion de 1stea jumate' tu mancay semintze in casa si te bucurai cu tricoul stelei pe tine!
Lasa-ne frate...nu o sa puteti intelege niciodata ce reprezinta pt. noi Otelul!

Leutzz-Korn
8th October 2006, 19:33
:ras-plans: m-ai crede si pe mine fraierica ala care si-a luat-o pt ca a trecut prin fata galeriei:happy
nu tati,o sa vin,bineinteles cu unul din tricourile mele la meci,ca doar e echipa mea,insa voi veni cu baietii mei fara sa va "deranjam" mergem frumos la meci,vedem meciul,si apoi o bericica la terasa nu strica.
sau poate vrei sa vin sa vad meciul cu tine la trib 2!ok,vin,dar sa aduci seminte si pt mine.

Fara sa deranjati? pai numai prin simplul fapt ca purtati tricourile alea :headbang: e un mare deranj...fiecare face ce crede ca e mai bine pt. el!:rosu:

Hard
8th October 2006, 19:40
ce faci?comentariul de duminica la tot ce am postat aici..lasa-ma frate,pe tine cine te-a chemat aici si nu ti-a spus tema threadului? e vorba de Grupa C,nu?
vezi-ti de echipa ta frumoasa!

ULTRAS_TAVY
8th October 2006, 22:42
Nu teai saturat ma hardliner sa ii critici tu p toti...marele suporter

STEEL
9th October 2006, 01:13
Ai ajuns de rasul pamantului...

STEEL
9th October 2006, 01:15
Lasa-te la mana ta,nu vezi ca ti-a expirat timpul?

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 10:24
RESPECT GRUPA C!....ptr hardliner dak as fi ultras de tastatura nu mas cunoaste pers cu lolo din grupa C asha k tu mai bn taci...shi de akum sa nu te chinui sa mai imi rasp...deoarece o sa te ignor

Hard
9th October 2006, 12:51
era normal ca pe suporter otelul sa deschida un astfel de thread un otelar ,eventual cineva de la grupa c,care te cunosc! in schimb,ai venit tu cu gand de afirmare...am vazut pe suporter farul cat de bine a iesit acest thread:happy...ce faci...iti schimbi si echipa acum?

tutye
9th October 2006, 20:07
ia un distonocalm, calmeaza-te,si acum asculta-ma :daca ai ceva personal cu mine,cand sunt in galati,luam legatura pt o intalnire ca sa lamurim problema pe care o ai.era vorba de meciul pe care il aveti cu Steaua,dragule,ca in rest nu ma intereseaza ce faceti.
lasa-mi prietenii in pace ca aia sunt nebuni,se drogheaza,daca aud ce ai scris aici...doar cu mine se poate discuta.oare moderatorul nu s-a saturat de atata offtopic pe acest thread?


prieteni drogati, vorbe multe...fapte putine, incercare de intimidare.....mai vrb. :jerk: :ciocan:

Hard
9th October 2006, 20:10
ok bafta

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 20:41
era normal ca pe suporter otelul sa deschida un astfel de thread un otelar ,eventual cineva de la grupa c,care te cunosc! in schimb,ai venit tu cu gand de afirmare...am vazut pe suporter farul cat de bine a iesit acest thread:happy...ce faci...iti schimbi si echipa acum?

Da exact akum ma fac otelar...ai ghicit bv:ok:

lolo_grupa_c
10th October 2006, 11:41
ha ha ha ha...cat ma amuz citind postarile din urma....bai fratilor,incetati dreaq odata...
....revenind la on topic:GRUPA C e pe punctul de a se desfiinta...cu parere de rau am observat ca toate ideile pe care le_am dat galeriei,toate formele de ajutor(baietii care cunosc stiu despre ce vb),toate demersurile facute pana acum pentru o peluza mai colorata,nu au fost apreciate...asa ca "c"-ul e pe sfarsite..

starsteel
10th October 2006, 12:06
Probleme in Grupa C? Parca am fi in Romania, nu am auzit amanunte deloc despre meciul de la Chisinau, ce a fost pana la urma acolo?

lolo_grupa_c
10th October 2006, 20:10
...nu are rost...

SORINULTRA
13th October 2006, 11:18
ba are rost zile lolo

nu se desfiinteaza nimic ti o garantez eu

STEELMAN
14th October 2006, 13:12
avand in vedere ca toate incercarile noastre de a resuscita stadionul abandonat au dat gres toate mesajele coregrafiile noastre nu au fost apreciate decat f putin ba mai mult la bataia cu cei de la iasi am fost injurati de proprii nostri galateni chiar nu vedem pt ce am mai continua.evident vom fi alaturi de echipa dar vom vedea si noi cum e sa mananci seminte la tribune si sa te ridici doar la goluri.noi suntem cei ce ne pierdem noptile gandind ce ar fi bine pt echipa tot noi suntem aceia care fugim de la servici uneori doar pt un simplu antrenament dar tot noi suntem cei ce ne aparam culorile(vezi amicalul cu iasi)pt cine sa continuam?chiar nu are rost.sa traiti 1000 de ani si sa bobinati seminte

Hard
14th October 2006, 13:45
nu e bine ce faceti,nu cred ca locul vostru e la trib 2 langa ceilalti,mancand seminte,dar e decizia voastra.publicul din galati nu se schimba peste noapte sau intr-un an.cum vezi,sunt unii care posteaza aici si stau la meciuri la trib 2,ce pretentii sa ai de la niste oameni cu varsta peste 30 de ani care nu au aceeasi mentalitate ca a vostra.

starsteel
14th October 2006, 20:39
Nu se stie, o mutarea in tribuna 2 poate face ca publicul samantar cum il numiti voi sa se dezmorteasca avand galeria atat de aproape oricum si acolo exista tentative de sustinere mai apar si cateva steaguri iar locul e mult mai propice pt. coregrafii.

WOLF_ULTRAS
14th October 2006, 20:40
tiai tras poza aia noua dar ai uitat sa trdvi scoru steaua 0-3 real madrid /hello

Hard
14th October 2006, 20:49
Nu se stie, o mutarea in tribuna 2 poate face ca publicul samantar cum il numiti voi sa se dezmorteasca avand galeria atat de aproape oricum si acolo exista tentative de sustinere mai apar si cateva steaguri iar locul e mult mai propice pt. coregrafii.
membrii galeriei au mai stat la trib 2 si degeaba.

STEELMAN
15th October 2006, 01:42
cand am zis ca ne mutam la trib a 2-a am spus doar pt a sta linistit si sa ne vedem de viata noastra nicidecum ca sa incercam alt mod de incurajare

lolo_grupa_c
16th October 2006, 13:49
...vom sta linistiti la trib 2,si in masura in care publicul de acolo isi va incuraja echipa,nu ne vom da inapoi....
...dar alta e viata de peluza...

lolo_grupa_c
17th October 2006, 12:48
..eu unul zic sa incheiem aici discutia asta ca nu_si are rostul...rog un moderator sa inchida acest thread ....

SORINULTRA
17th October 2006, 16:01
Gata Il Inchid

SORINULTRA
23rd October 2006, 14:45
ba nu l inchid

oresore
22nd November 2006, 01:17
Nu se stie, o mutarea in tribuna 2 poate face ca publicul samantar cum il numiti voi sa se dezmorteasca avand galeria atat de aproape oricum si acolo exista tentative de sustinere mai apar si cateva steaguri iar locul e mult mai propice pt. coregrafii.
esti sanatos baiete? ti se pare ceva imbucurator ? defapt ... esti stelist ce sa mai zic...

lolo_grupa_c
30th November 2006, 18:30
in prezent grupa c isi desfasoara activitatea ca si pana acum...daca nu ati tinut la gluma e treaba voiastra....ceea ce conteaza este ca "c"-ul merge mai departe si mai uniti ca niciodata...

SORINULTRA
15th December 2006, 12:56
:ok:

lolo_grupa_c
13th January 2007, 23:08
caterinca mare aici mai fratilor...dar daca tot e despre g_c(si app. nu sa prea vb. pentru ca asa e corect) eu unul vreau sal salut pe noul membru al brigazii..si sai zic :laso mai moale cu bautura....ca in dubai....

fabianx
22nd January 2007, 11:51
Grupa C...mmm...ce pot sa spun...sunt singurul oltean intre moldoveni...am fost acceptat in g_c cam acum 1 an... o brigada care face nu doar vb! As vrea sa se implice mai multi in ceea ce vrea sa faca g_c...pacat ca sunt prea indiferenti! mergem mai departe si mai uniti ca niciodata!

fabianx
22nd January 2007, 20:06
:) daca ne vom gasi nu'i nici o problema...mergem la o bere....dar de unde esti?

SORINULTRA
30th April 2007, 18:42
Trăim într-o lume tristă. O lume în care interesele personale ating nivele ale egoismului greu de conceput, în care falsitatea este promovată și adevărate valori uitate. Lupta pentru ideluri a fost de mult abandonată, din comoditate, scârbă sau prostie.

Într-o astfel de lume, unii înca mai încearcă să ridice capul și să ia atitudine față de lucrurile din jurul lor. Este de neconceput pentru oamenii “normali” cum unii pot face sacrificii nu pentru binele personal ci în numele unui ideal. Ultrașii, cei din stadion și cei din societate (dacă putem face o asemenea comparație), sunt adevărații eroi ai zilelor noastre. Nu rebeli, nu huligani, ci EROI.

Stadionul este unul din puținele locuri ale societății noastre “democratice” în care oamenii se mai pot exprima liber. Aceasta libertate nu trebuie pierdută; pentru ea au luptat multe generații dinaintea noastră.

Nu contează că restricțiile vin din partea jandarmilor, guvernului sau din partea propriului club. Ele nu trebuie acceptate sub nici o forma, pentru că altfel vor duce la moartea acestui frumos fenomen, al suporterilor organizați. Este datoria noastră sfântă de a continua pe drumul pornit!

Hard
30th April 2007, 18:48
misto,spune si sursa :)

megastar
17th June 2007, 08:44
Presimt ca esti doar o clona.

Romeo
17th June 2007, 09:10
Stadionul este unul din puținele locuri ale societății noastre “democratice” în care oamenii se mai pot exprima liber. Aceasta libertate nu trebuie pierdută; pentru ea au luptat multe generații dinaintea noastră.

Nu contează că restricțiile vin din partea jandarmilor, guvernului sau din partea propriului club. Ele nu trebuie acceptate sub nici o forma, pentru că altfel vor duce la moartea acestui frumos fenomen, al suporterilor organizați. Este datoria noastră sfântă de a continua pe drumul pornit!

stadionul nu trebuie sa fie un loc al injuraturilor sau batailor. Nu trebuie dat cu lantul in cameramani tembeli care cred ca sunt genii filmand cum vin vagabonzii la meci. Suntem inca tara democratica, putem iesi in strada, putem face mitinguri, dar la ce dracu le facem ? Credeti ca-i pasa lui Geoana sau Base ? Ticalosul de prim-ministru a lasat invatamantul o luna in greva, ca atata ii pasa lui de tara asta. Atitudine se ia pe forumuri, la ziarele centrale nu te baga nimeni in seama, la TV ajungi numai daca cotizezi mii de euroi. O democratie mimata, o justitie mimata, la fel cum am mimat si iubirea fata de conducatorul geniu de pana in 1989 . Atunci eram tinuti in tara de frica, acum suntem impinsi in lumea larga.
Ce idealuri sa ai cand vezi ca nimeni nu te baga in seama ? Ei stiu sa dezbine, sa ne invrajbeasca, s ane dea la cap cand este cazul.

SORINULTRA
17th June 2007, 10:27
din fata monitorului vezi altfel , nu se raspunde la violenta gratuita dar nu inteleg ce ai scris tu nu are legatura cu G. C.

WOLF_ULTRAS
17th June 2007, 10:47
Va rupem gura in voi!TFS DINAMO!Ciprian Gl
Bai catelus cu paru cret ******...ce mm cauti pe aici :groggy:

SORINULTRA
26th June 2007, 13:47
zi unde si cand

oresore
3rd July 2007, 02:47
:)) calmeazate si tu mai cipriene ... nu are rost :))