PDA

View Full Version : LIGA a 3-a 2009/2010



Celso
2nd August 2009, 16:41
Seriile Ligii a III-a


Seria 1: Sporting II Vaslui, CSM Focșani, Willy Bacău, FC Panciu, Dunărea II Galați, Ceahlăul II P. Neamț, Rapid CFR Suceava, CFR Pașcani, Aerostar Bacău, Laminorul Roman, CS Gura Humorului, Pambac Bacău, Poli Galați, Cetatea Tg. Neamț, Rarăul Cîmpulung, CF Brăila, Poli II Iași, Oțelul II Galați




Seria 2: Viitorul Constanța, Farul II Constanța, Portul Constanța, CS Eforie, Callatis Mangalia, CSM Medgidia, Oil Terminal Constanța, Viitorul Ianca, Viitorul Însurăței, Unirea 2004 Slobozia, Dunărea Călărași, Petrolul Berca, Partizanul Merei, Viscofil, Clinceni, Berceni, Domnești, Stăruința Baia




Seria 3: Comprest București, Juventus București, Argeșul Mihăilești, Kaproni Boldești, CSM Târgoviște, Rocar București, Petrolul Teleajen, Electrosid Titu, Conpet Ploiești, CF Predeal, Rapid București II, Petrolul Videle, ENA Făgăraș, Chimia Brazi, CF Buftea, Unirea Tărlungeni, Adunații Copăceni, AFC Filipeștii de Pădure




Seria 4: FC Caracal, Alro Slatina, Sportul Vișina Nouă, Progresul Corabia, Prometeu Craiova, Armata Craiova, Triumf Bârca, FC Argeș II Pitești, Girom Albota, Muscelul Câmpulung Muscel, Oltchim Râmnicu Vâlcea, Ghecon Lăpușata, FCM Târgoviște, FCM Alexandria, Minerul Motru, Minerul Mehedinți, FC Cisnădie, Voința Sibiu




Seria 5: CS Sânandrei, Calor Timișoara, CFR Timișoara, Alto Albina, Unirea Sânnicolau Mare, Progresul Gătaia, AC Recaș, Mamma Mia Becicherecu Mic, CFR Simeria, Dacia Orăștie, Gloria Arad, ACU Arad, CS Ineu, Național Sebiș, Ralbex Turcinești, Jiul Rovinari, Energia Rovinari, Minerul Mătăsari




Seria 6: Luceafărul Oradea, Seso Iara, Gaz Metan Târgu Mureș, Marmația Sighet, CS Zlatna, Sănătatea Cluj, Avântul Reghin, Unirea Dej, Voința Livezile, Bihorul Beiuș, Turul Micula, Unirea Ungheni, CS Roseal Odorheiu Secuiesc, Gloria II Bistrița, Turul Micula, CSM Sebeș, FC Zalău, Mechel Câmpia Turzii

red-bull
2nd August 2009, 21:47
mda...pe la mine prin targ se aude ca in locul unei echipe nou promovate din seria IV va evolua Utchim-ul Gaiesti...o echipa din liga a IV Dambovita....sa vedem cat de real e zvonul asta

boshcUtza
2nd August 2009, 23:12
Seriile Ligii a III-a

Seria 6: Luceafărul Oradea, Seso Iara, Gaz Metan Târgu Mureș, Marmația Sighet, CS Zlatna, Sănătatea Cluj, Avântul Reghin, Unirea Dej, Voința Livezile, Bihorul Beiuș, Turul Micula, Unirea Ungheni, CS Roseal Odorheiu Secuiesc, Gloria II Bistrița, Turul Micula, CSM Sebeș, FC Zalău, Mechel Câmpia Turzii

presupun ca nu-s 2 echipe cu acelasi nume
oricum te+ai cam grabit cu threadu, pana incepe campionatu se mai fac 2-3 schimbari
din cate am inteles acu arad va juca tot in liga 2

cristi13
18th August 2009, 20:38
ar trebuie ca federatia sa bage mai multi bani in ligile inferioare.....

NORGEMAN
29th August 2009, 14:38
Progresul e in judeteana?

Mario375
28th October 2009, 11:55
Dacia Orăștie rupe tot! :yeah:

Adrian81
6th August 2010, 14:17
nu stiu nu ma bag