PDA

View Full Version : Hoffa vs Vadim



Hoffa
6th September 2004, 04:12
cum sint suporter al Universitatii Craiova , tin sa aflu pozitia lui vadim fata de suporterii olteni si motivele pentru care au fost banati in ultimele zile unii suporterii ai Universitatii Craiova. Nu este chiar o disputa, stiu ca in cazul unui votu, moderatorii vor vota cu vadim, obisnuitii rivali ai Universitatii Craiova vor jubila vazand banarile in serie ale craiovenilor , vreau doar sa descifrez si eu ceva din felul de a rationa a lui Vadim :)

nu cred ca era cazul ca azzuro sa fie banat pentru sematura care este una din binecunoscutele slogane al suporterilor Craiovei, poate ar trebui banati toti suporterii Craiovei(sintem cei mai buni dintre romani, sintem olteni, si intotdeauna vom striga, hai Craiova)

Pacala , Sorin au fost banati pentru motive necunoscute apoi rebanati pentru ca au folosit clone, nu s-a spus nicaieru motivul pentru care au fost initial banati, doar o explicatie "suburbana" a lui Vadim, ceva in genul" nu da doi bani pe participantii la forum sau macar unii dintre ei, cei care tin cu Universitatea Craiova, sau poate a celor care stiu cum se scrie rucsac :)
Blue pentru ca n-a catadixit sa-ti raspunda la un atac
Gerson nu se stie pentru ce
altii au fost banati doar pentru ca sint suporteri ai Craiovei si poate ar fi intervenit
si au mai fost niste intrebari pe forum, eu unul chiar doream sa stiu raspunsurile tale:
- tu de fapt cine crezi ca este clona ?
ce plaje de ip-uri banezi ?

Am ramas deocamdata Inter, Edmond si cu mine dar nu se stie exact pentru cat timp. E ceva putred pe forumul onlinesport cum spuneam in alta interventie, sa ramana doar cei pierde-vara si fara nimic in ei iar nivelul mesajelor sa nu depaseasca nivelul unui :"vezi ca ai o punga"
Trista imagine morala a Romaniei secolului XXI

P.S.: vadim, repetentii nu au coronite

Vadim
6th September 2004, 15:55
Hoffa, provocarea ta e bine-venita. Daca lumea nu se mai inghesuie in ArenA, preferata mea, e o placere pentru mine sa fiu aici. :)

Insa, iti spun de la rindul 3, nu fac dialog decit daca imi scrii negru pe alb in urmatorul tau raspuns ce inseamna "cei mai buni dintre romani". Vreau sa stiu exact. Pe mine nu ma intereseaza aici pe forum ca se striga la galerie. Forumul nu e galerie, asa cum sexul cu o femeie gonflabila nu e la fel cu o femeie luata cu autostopul, daca intelegi ce vreau sa spun.

Deci, explica-mi exact, ca la copii de 5 ani, ce e aia "cei mai buni dintre romani"? Si mai spune-mi te rog ceva: bucurestenii, timisorenii, moldovenii, canadienii, klingonienii sau magrebienii nu crezi ca se simt oarecum asa mai prostuti cind vad ca unii se numesc "cei mai buni dintre romani"? Ma refer aici pe forum, cind un user iti da in cap la fiecare mesaj cu "sintem cel mai buni dintre romani"... Deci astept detalii la asta, in primul rind. Detalii specifice.

Asa cum am scris pe Lista Neagra, Blue si alte personaje din Canada cu IP-uri identice au fost banate. Atunci cind vorbesti cu Blue, raspunde Pacala in locul lui, apoi intra altii si altii pe fir, cu aceleasi IP-uri. Isi fac useri noi si te trezesti intr-o polemica vorbind cu cineva care are un singur mesaj, dar care stie extrem de bine problematica in cauza... Sint clone, nu stiu citi sint ei 2-3 si inca 10-20 de clone. Nu exagerez. Dupa ce l-am banat pe Pacala nu a ezitat sa isi faca imediat un user cu care a raspuns. La fel duminica noapte Pacala. L-am banat, avea si IP banat, dar a intrat pe alt IP cu o clona si a postat pe forum. Clonele sint interzise de regulament, citeste si vezi. Unica solutie, dupa luni de zile de experienta cu ei: ban direct la IP. Nu iti pot spune plaja de IP-uri, este confidentiala.

Fanii Craiovei abunda aici, deci gasesc un mediu propice de dezvoltare. Ca unii sint banati, la fel cum sint banati si altii, care nu sint din categoria "cei mai buni dintre romani" a fost si va fi metoda de a scapa de uscaturi.

In rest, pozitia mea fata de suporterii olteni este neschimbata si la fel cu cea despre suporterii moldoveni. Atita timp cit unii suporteri olteni nu sint mai cu mot decit altii.

De asemenea, te rog sa spui si ce vrei sa afirmi prin "doar cei pierde-vara si fara nimic in ei". Cine sint astia? Eu si toti cei care nu sint "cei mai buni dintre romani"?

Hoffa
6th September 2004, 19:40
Hoffa, provocarea ta e bine-venita. Daca lumea nu se mai inghesuie in ArenA, preferata mea, e o placere pentru mine sa fiu aici. :).
am recurs la aceasta masura extrema de a intra in arena pentru ca am vazut atitudinea ta fata de toti suporterii olteni. Nu este vorba de unul sau doi, din Canada sau din alte parti. Nu-mi place arena, tie iti place pentru ca este un prilej de balacarire probabil.

Observ ca n-ai avut demnitatea de a raspunde la intrebarile mele sau ai dat raspunsuri evazive si/sau mincinoase.
Te asigur ca Blue, Pacala , Gerson sau Sorin nu sint deloc clone, poti foarte simplu sa verifici asta dupa ip-uri si mesajele lor, chiar si felul internetului pe care il folosesc. Banuiesc ca ai cunostiintele necesare in domeniu sau ai pe cineva dintre administratori care sa-ti spuna cum se face asta. Altfel ajungi la acea acuza hilara cand ii acuzai ca isi trimit mesaje private intre clone sau nu si alte aberatii.Deci acuza ta cu clone nu sta in picioare iar alte motive de banare nu ai, ei vorbesc frumos , fara injurii si greseli.

N-ai raspuns de ce au fost banati prima data pacala si sorin , nu ai scris motivul , eu consider ca nu ai motivat din lipsa de argumente si lasitate.Iar explicatia cu "doi bani" este jignitoare

N-ai raspuns nici pentru ce motiv l-ai banat pe Blue, scrisese o parere despre olimpiada si a plecat fara sa-ti raspunda la un mesaj lipsit de continut, iar cunoscandu-i personal pe Blue si Pacala, pot sa-ti spun ca este un privilegiu pentru cei de aici ca au putut vorbi cu ei.
Datorita romanilor de calibrul lor, se inaungurareza Piata Romaniei in Montreal si nu datorita unora care pe alte meridiane au alte indeletniciri, limbaj si obiceiuri.

Cazul lui ady_azzuro este de-a dreptul strigator la cer,
"cei mai buni dintre romani". Vreau sa stiu exact. Pe mine nu ma intereseaza aici pe forum ca se striga la galerie. Forumul nu e galerie, Forumul este un loc unde suporterii fiecrei echipe isi exprima opiniile, unui mai elegant cum este cazul meu, altii mai putin elegant, cazul tau. Daca nu te intereseaza ce se striga la galerie de ce ai deschis un subiect separat cu aceasta intrebare? Ce intelegem noi prin acel slogan stii foarte bine, la fel cum stii faorte bine ce inseamna la timisoreni: "in toata lumea si in toata tara, nu-i niciunde ca la Timisoara" sau alte slogane. Reprezinta orgoliul regional al suporterilor Universitatii Craiova, are conotatii multe, in primul rand istorice si patriotice, cei mai latini, mai fierbinti, lucruri pe care nu le poate nimeni nega in mod serios, oricat l-ar deranja. I-ai cautat motiv in semnatura, daca nu gaseai in mesaje.

banarea mai multor useri dupa plaja de ip-ri este interzisa si nici nu cred ca vei reusi sa le limitezi accesul asa.
De fapt ai urmarit banarea tuturor celor care ti-au atras atentia asupra unor replici si articole evident rau intentionate care ascund multa ura impotriva acestei echipei si suporterilor ei. Nu o data s-au iscat discutii in legatura cu interventiile tale si mai ales a titlurilor si continutului unor articole aparute pe site. In special titlurile deranjeaza, cele mai violente la adresa Craiovei, vazut pana acum. Probabil mai sint si altii carora le sta Universitatea Craiova si suporterii ei in gat, numai ca au macar inteligenta sa o mascheze onorabil


Fanii Craiovei abunda aici..pe lista banarilor, cred ca in acest moment sint in jur de 20 desi niciunul dintre ei nu a avut mesaje si comportament nelalocul lor

Vadim
6th September 2004, 19:58
Te-am intrebat ceva, dar tu continui sa iti expui frustrarile. Iti repet, te rog sa ma lamuresti: ce inseamna cei mai buni dintre romani?

Ti-am spus ca nu continuu dialogul daca nu raspunzi. Asta inseamna "cei mai buni dintre romani", ce ai zis tu acolo? Cei mai latini? Cei mai fierbinti? Stai asa, ca nu trebuie sa fim nici latino macho si nici nu sunam la 8999, "call me, I'm hot". Astept in continuare descierea expresiei si parerea ta, daca aceasta expresie este sau nu o jignire pentru altii care nu sint "cei mai buni dintre romani"...

Pina nu ma lamuresti, nu divaghez.

Cu alte cuvinte, vreau dovezi. Valimarine spunea ceva ce pot crede, si anume ca "cei mai buni romani" se refera la fotbal, dar se pare ca este vorba de istorie... Vrau dovezi, nu de alta, dar cred ca sint cam incult si nu stiu nimic de primele nopti fierbinti ale cuceritorilor romani, petrecute pe... Olt.

Adica, noi, talpa poporului, astia din alte regiuni, nu sintem la fel de arieni ca voi?

Hoffa
6th September 2004, 20:13
ti-am raspuns foarte clar, probabil nu pricepi si nu ai curajul sa raspunzi la intrebarile mele. Probabil esti si cam nervos si din aceasta cauza faci atat de multe greseli gramaticale.

SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI, SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!!

Vadim
6th September 2004, 20:32
Argumentele tale pentru sprijinirea expresiei "cei mai buni dintre romani" sint puerile si nu sint decit un bizit de muste in urechile mele. Asadar, esti incapabil sa iti sustii afirmatia, exact ceea ce am banuit. QED.

Hoffa
6th September 2004, 20:47
nu argumentele mele sint neconvingatoare, tu auzi bazaitul ala de muste in urechi din alte cauze , independente de discutia de fata.
Poate asa trag mustele la tine

SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI, SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!!

Vadim
6th September 2004, 20:56
Hoffa, iti repet. Faptul ca asculti muzica latino si ca suni la hot line nu inseamna ca esti "cel mai bun dintre romani". Nu ai nici un argument in favoarea acestei expresii si nici nu poti sa demontrezi ca nu este decit o jignire adusa celorlalti. Cind ai sa poti face asta, un lucru la care eu caut raspuns, vei avea raspunsurile care te macina pe tine. Deocamdata asta e tema discutiei.

Ai scris din nou un mesaj prin care m-ai jignit, facind afirmatia cu mustele care roiesc in jurul meu. Este a treia jignire de aici. Daca esti incult, nu stii de unde este expresia folosita de mine si pe care o rastalmnacesti. "Vorbele tale sint ca biziitul de muste in urechile mele" este dintr-o carte destul de groasa, de aia care da bine la tine in biblioteca si se asorteaza cu tapetul. Este dintr-o carte pe care nu ai citit-o si nici nu o vei citi, pentru ca esti preocupat sa iti construiesti orgoliul personal, Mishule.

Hoffa
6th September 2004, 21:12
citeste primul meu mesaj, sint niste intrebari acolo , ti-am raspuns la intrebare, chiar daca tu consideri raspunsul insuficient pentru a evita unele raspunsuri pe care nu le ai.
Depsre muste, tu le-ai adus in discutie, eu am folosit un limbaj mai "periat" .
Semeni cu nea cornel dinu la "cititul cartilor"
cred ca am lungit degeaba discutia, de fapt doream sa vad felul tau de a judeca, acum l-am inteles. Deci scopul este atins.

Vadim
6th September 2004, 21:27
Scopul acestei lupte este sa imi explici mie ca am gresit cind am spus ca expresia "sintem cei mai buni dintre romani" este jignitoare pentru ceilalti. Nu mi-ai explicat ca am gresit, nu ai explicat nimic. Ai incercat sa aduci alte probleme in atentie.

Raspunsul la intrebarile tale legate de Blue si alti banati (atentie nu numai olteni) se gaseste le Lista Neagra, citeste acolo.

Parerea mea despre voi, atacul clonelor din Canada, o stiti. Intr-un fel va inteleg, sinteti niste neintegrati.

Hoffa
6th September 2004, 21:39
ai inteles gresit scopul pentru care am deschis aceasta discutie in arena, desi m-am exprimat foarte clar. In rest , m-am ce sa mai comentez.
Ce am vrut sa scot in evidenta, ai reusit tu, involuntar, mai bine decat m-as fi asteptat.
Felul tau de a fi si a gandi este reflectat perfect in replicile tale din aceasta incercare a mea de a dialoga.
Succes si in continuare si roaga-te sa nu fi niciodata obligat sa traiesti pe picioarele tale, de pe urma capacitatilor si calitailor tale personale.
Urez Numai bine la toata lumea, prieteni si "neprieteni" !

Vadim
6th September 2004, 22:14
Hoffa, eu traiesc pe picioarele mele in Romania, nu a trebuit sa plec in alta tara ca sa fac asta. Nu doresc nimanui sa plece in alta tara ca sa supravietuiasca, asta ar fi pentr mine o ultima solutie, daca nu as face fata aici.

Dar bineinteles ca scopul luptei a fost semnatra lui Ady, in favoarea careia nu poti aduce NICI un argument...

Hoffa
6th September 2004, 23:23
vadim, se vede ca n-ai priceput matematica, nu pricepi nici despre ce discutam aici in arena.
Incurci subiectele, ai facut-o de la inceput, aici vorbeam despre intreaga ta tendinta si despre toata banarile suporterilor Craiovei.
Despre semnatura lui Ady se discuta la alt subiect, cel de pe Avertismente si Banari.
Cum ti-am mai spus, iti urez numai bine ca ....

Vadim
6th September 2004, 23:37
Ti-am mai zis, pentru ce vrei tu gasesti informatii in Lista Neagra. Pe tine te roade un lucru, pe mine altul. Tu iti gasesti acolo raspunsul, este oficial, motivele sint enumerate. Hai sa ti le mai zic o data: folosirea clonelor, creare de tensiune pe forum si (nedemonstrat) incercarea de flood a forumului (nereusita). Am avut buna-vointa, dar mi-a ajuns un an de zile sa vad cum vorbesti cu ei si apar ca ciupercile.

Eu am cautat aici raspunsul pe care il doream si nu l-am gasit. Imi vine greu sa cred ca ai deschis o lupta in ArenA pentru ceva ce este consumat. Ai deschis lupta in ajunul disputei legate de semnatura lu Ady Azzuro si tu, ca oltean, nu ai putut sa imi aduci argumentele pro-Ady.

Hoffa
6th September 2004, 23:44
vadim, eu am dischis discutia , iar daca cineva te intreaba cat e ceasul nu ii raspunzi cate grade sint afara decat daca ai probleme de perceptie.
toate banarile dictate de tine impotriva suporterilor craioveni din ultimele zile sint lipsite de motivatie si izvorate din ura.la fel si articolele despre Universitatea Craiova.
Deci nu-mi spune temperatura cand te intreb cat e ceasul :) incearca sa te porti rational.
Si de data asta chiar am inchiat discutia. La revedere

Vadim
6th September 2004, 23:56
Hoffa, cind Craiova o sa joace fotbal si nu va mai bate antrenori si nu va mai fi bintuita de strigoi, se va scrie peste tot de bine. Pina una alta, in ultimii ani nu a fost cazul. Eu inteleg ca esti fan infocat si nu poti gindi liber. Ai o gindire inchistata, ceea ce ma face sa cred ca esti clona lui Blue sau Pacala, ai acelasi stil. Sau v-au spalat creierul acolo la NASA...

Fani ai Craiovei sint banati si vor fi banati, alaturi de altii. Nu cer nimanui buletinul. Cei care se fac insuportabili sint dati afara de peste tot. Daca ei sint in majoritate olteni, asta nu stiu...

Vadim
7th September 2004, 22:50
Hoffa, atit te-a tinut? Citeva ore? Ti-a expirat proxyul si ti-e teama ca daca mai scrii se vede ca esti clona lui Blue sau Pacala?

Slabut, ma asteptam sa vad argumente solide si am vazut un biziit de muste... Speram sa imi imbunatatesc cunostintele de istorie... Eu ti-am raspuns la ce voiai. Vezi ca lupta asta tine 10 zile sau 50 de mesaje...

Hoffa
8th September 2004, 00:43
eu nu scriu toata ziua de forum si nici nu intru zilnic, iti spusesem la revedere Am vrut sa aflu adevaratul motiv pentru care ai inventat banari pentru atatia suporteri ai Universitatii Craiova, nu vrajelile cu clone sau semnaturi " separatiste" si am aflat.
Intreaba-l pe tudose , gabriel si altii daca sint clona cuiva sau daca alea sint clone, altfel risti sa pari popa prostu ;)
Am impresia ca nu stii ce este ala un proxy.
sa nu-ti inchipui ca eu sau Pacala sau Ady_azzuro doream plecarea de pe forum, altcineva dorea mai mult ca tine si ducea munca serioasa de lamurire sa nu mai fie picior de suporter al craiovei pe aici.
Daca ai stii tu cine este singurul care isi rade acum in barba...
sa nu dai cu capul ca pun cotul :happy

Vadim
8th September 2004, 00:56
:) Azi ai fost la "plant" in schimbul 1?

Daca tu crezi ca imi pierd vremea si mi-ar fi rusine sa iti spun in fata ceva, te inseli. Cind m-a deranjat ceva am spus, asa cum a fost si cu Ady... Singurul motiv pentru care grupul vesel, zis si "echipa de fotbal" din Canada, a fost banat, a fost pentru clone. Ca Sorin sau Pacala sau tu nu sinteti clona lui Blue e mai putin important si Tudose sau eu nu avem cum vedea. Nu mai acredita impresii gresite: Tudose a afirmat ca este posibil, la fel cum e posibil sa nu fie asa pentru ca va ascundeti bine. Cert este ca atunci cind au fost banati, userii de mai sus au revenit cu clone tot timpul. La doua minute aveau clona. Asta a atras solutia extrema, banarea definitiva pe IP. Numai tu ai scapat ca cel mai bun spermatozoid aflat in cursa spre uter (scuza comparatia, dar asta imi vine acum in cap)...

Nu vreau suporteri olteni? Vorbesti tu sau vecinul de bloc? Eu vreau ca aici sa fie TOTI suporterii, daca s-ar putea toti din lumea asta, inclusiv ai echipelor de fotbal pe gheata din Groenlanda. Faptul ca nu toti ramin pe forum, asta e altceva. Depinde de ei. Daca mai repeti o data de conspiratia anti-olteni, o sa iti spun ca suferi de o boala destul de grava si te rog sa nu te superi pe mine. Depinde de tine sa nu mai faci aceste acuze grave, pentru care ieri ti-am transmis virtual doua capete in gura... :)

Logic ca tu sau Ady sau Pacala nu va doreati plecarea de pe forum. Repet, nici eu nu doream lucrul asta. Imi pare rau ca Ady m-a facut azi handicapat si a trebuit sa il baneze de tot Iulian. E vina mea asta? Hoffa, hai sa nu ne mai ascundem dupa deget. Cei care au fost banati au meritat-o. Si ti-am facut un favor sa iti explic frumos, desi nu imi face placere si nici nu sint obligat sa o fac.

PS: Ai ramas dator cu o explicatie.

Hoffa
8th September 2004, 01:16
intreaba-i daca eu sint clona cuiva sau daca Pacala , Blue, Sorin sint clonele unuia dintre ei. Ca daca nu sint inseamna ca i-ai banat pentru o banuiala si te dai singur de gol care a fost adevaratul motiv al banarii lor, eu il stiu, toti il stiu numai tu iti inchipui ca te mai crede cineva mai ales dupa limbajul tau.
N-ai inteles ce am vrut sa-ti spun in legatura cu Ady si pacala si mai multe nu-ti pot spune pentru ca nu vreau sa ma cert cu un prieten , daca n-ai inteles ....
la revedere


P.S.: eu nu joc , nu mai am varsta si cheful dar ei chiar au echipa si joaca destul de des fotbal.Sau asa se lauda. :)

Vadim
8th September 2004, 01:31
Nu citesti atent. Am spus mai sus ca ii pot banui de clone pe Pacala sau Blue. Pot banui ca au unele clone mari, pe care le folosesc. Insa, in momentul in care au fost banati temporar primele dati si nu s-au putut folosi de clone (sau poate nu erau clone, asa cum putem admite) si-au facut imediat alte clone cu care au postat. Asta este clar. Daca ei ar fi ramas banati timp de 1-2-3 zile acolo si apoi ar fi revenit, nu ar fi fost nici o problema. Dar nu poti ca la fiecare ban sa iti faci clona. Citeste regulamentul. Ultimul exemplu a fost Gerson. A primit ban, si-a facut clona. I-am banat IP-ul ce sa fac?

Sau au crezut ca unii de aici sint veniti cu pluta si nu se prind ca ei schimba IP-urile ca pe ciorapii murdari. Iti repet, au fost banati conform regulamentului.

Insa iti spun: stilul tau este foarte asemanator cu cel al lui Blue si Pacala. Stiu sa citesc bine. Intortocherea de IP-uri nu poate dovedi ca sinteti clone, dar nici ca nu sinteti. Stilul te tradeaza...

Nu mai acredita idei gresite. Eu stiu ca am procedat corect. Nu spun nimic de amenintarile disperate primite pe PM de la unul dintre ei, nu mai stiu care. Amenintari. Apoi flood pe site, ca sa cada serverul. Nu se face. Rusinica.

Eu cred ca ar trebui sa fii multumit ca poti scrie pe forum cu acest nick si sa il folosesti de acum inainte...

Auzi, dar zici ca Blue si Pacala joaca fotbal. Ziceai in alta parte ca sint mai in virsta. Nu stiu, nu se leaga. Tu esti in virsta si nu joci. Ai putea sa trimiti mai multe fotografii cu echipa de fotbal? E imposibil sa nu ai pe acolo o digitala, daca e iti trimit eu. A, si sa nu uit, daca ai ceva poze cu Blue lucrind in fabrica de echipamente spatiale...

Hoffa
8th September 2004, 01:51
in privinta clonelor, ti-am spus sa-ti intrebi administatorii inainte de a aduce acuzatii. Fa-mi favoarea asta, te rog. Astia pe aici sint oameni seriosi , nu-ti facea nimeni rau sitului , sint convins de asta. Incep sa cred ca este o manie la tine, aici sintem toti oameni seriosi nu pustani pusi pe teribilisme

Eu sint mai in varsta si ca tine si ca ei. Nu cred ca citesti mesajele sau procesezi gresit. de asta ma deranjeaza si mai mult vorbele tale sau ale lui ricky mai ales cand le consideri si un fel de merit. Atunci felicita-l si pe Ady_azzuro ca tot asta a facut, chiar a vorbit mai frumos cu tine decat ai facut tu cu mine.Incearca sa vorbesti mai frumos, mesajele tale sint o porcarie, cum vrei tu ca ei sa te trateze prieteneste , sa-ti trimita poze si bezele cand tu te porti cu ei atat de urat? Eu totusi sper ca ai si tu simtul masurii. Am vorbit prea mult si n-ai inteles nimic

Vadim
8th September 2004, 02:28
Nu trebuie sa intreb pe nimeni, stiu foarte bine problema. In plus de asta, ei au postat mereu rau-intentionat, rautacios, tendentios, fara sa asculte argumente, fara sa citeasca si minimalizind orice. Nu numai cu mine.

Sint oameni maturi? Vrei sa iti dau aici ce amenintari am primit de la ei pe PM? Daca aia e de la un om matur, eu inseamna ca sint cu un picior in groapa de matur ce sint.

Eu nu am cerut bezele. Te rog pe tine sa atasezi aici o poza sa vedem ca sint o mina de oameni. Dar, asta nu inseamna ca atunci cind au fost banati nu si-au facut clone "de minut" cu care sa mai dea replica. Ti-am zis ca de asta am banat IP-ul pentru clonele continue pe care le-au facut. Asta stiu pentru ca eram pe problema. Faptul ca acele mesaje nu mai exista, nu inseamna ca nu stiu despre ce e vorba. Macar Ady_azzuro e aici mai corect decit toti: niciodata, niciodata de cite ori a primir ban nu si-a facut clona. De aia nici nu e banat IP-ul lui din Kuweit...

Tu spui ca nu stai pe forum mult. Sa iti spun ca scrii si dai log-off si ramii pe forum sa vezi ce se mai petrece? :) ... :D

Hoffa
8th September 2004, 02:51
poarta-te tu omeneste cu ei si nu cred ca ei se vor purta urat cu tine si vei avea si dialog si poze
deocamdata am impresia ca tu esti cel care refuza dialogul, spui ca esti tu maturul?
fa tu primul pas si nu le cauta nod in papura si nici nu-i jigni sau sa feliciti pe cei care ii jignesc cum ai facut-o si cu mine , stii tu la ce ma refer.

iar vorbesti prostii, ma delogasem ca sa inchiei discutia si vroiam sa plec de pe forum.Verifica ca am si facut-o un timp, ce vrei sa spui cu asta?
ti-am spus ca vorbim degeaba si cauti cearta pe urma te miri ca o ai

Vadim
8th September 2004, 14:57
Hoffa, nu eu sint forumul asta. Forumul asta traieste din userii lui. Din partea mea, ii sfatuiesc pe Pacala, Blue si alti prieteni din echipa de fotbal a Canadei sa ma ignore si sa discute cu cei cu care se inteleg ei bine pe aici (o fi cineva?...).

Oricum, de Sfinta Maria, toti userii banati definitiv au fost "gratiati", mai au o sansa. Vezi aici: Marea Gratiere de Sfinta Maria. (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=4448) Daca intr-adevar, asa cum spui tu, prietenilor tai le lipseste forumul, atunci ar trebui sa aiba mai multa grija de acum incolo.

Asa ca discutia cu de ce au fost banati ei se incheie, eu astept insa explicatia de la tine, daca exista una...