PDA

View Full Version : UEFA Champions League sezonul 2009/2010



Riciuuuu
28th July 2009, 05:16
Îmi cer scuze dacă las impresia că doresc să fac reclamă sau altceva însă articolul este pe linkul următor =>http://soccergossip.wordpress.com/uefa-champions-league-sezonul-20092010/

Vă mulțumesc că ați avut răbdare să citiți articolul și vă aștept să vă dați cu părerea aici sau dacă nu printr-un comment pe blog!:)

Q-Djyni
29th July 2009, 09:24
Tampenii.Pai Ac Milan,incotro? Nu vad nimic.Si un copil de clasa a 5-a scria asta.

Plus greseli gramaticale,nume gresita,ce Ivita Olic,Abramovici,Ibrahimovici,Anceloti,plus pozele,arati un Bayern München din 2008,cu Oliver Kahn.

`` In ciudat sezonului ratat``


`` Daniel Prajnic``; ``Hereenven``;

Asta numesti tu articol serios?

Riciuuuu
29th July 2009, 18:09
Dacă ție ți se pare că Milanul o să se bată la Champions League înseamnă că te-ai uitat cam mult ca tenis și cam puțin la fotbal :(

Cât despre greșelile gramaticale, recunosc am scris articolul în grabă și nu am nici o scuză pentru asta. Cât despre poze, ele sunt orientative, le-am pus pentru ca articolul să pară puțin mai interesant.

Iar faza cu "copil de clasa a5a" prefer să nu o comentez, este părerea ta și ți-o respect.:ok:

Q-Djyni
30th July 2009, 09:15
Orientative? Come on,cum sa pui o poza expirata de un an jumate? :o:

Si eu pot scrie mai bine.

Sorin Blaj
30th July 2009, 10:32
Conteaza initiativa. Pe parcurs sunt sigur ca va fi mai atent.

Riciuuuu
31st July 2009, 01:16
da, cred și eu că poți să scrii mai bine o analiză pentru o câștigătoare de Uefa Champions League :headbang: .

ce vroiai să scriu, am analizat scurt fiecare echipă, pozele sunt puse de frumușete, dar vai iartă-mă că nu îți plac. dacă nu-ți place așa deloc, atunci caută-ți treabă în altă parte, am înțeles ideea ta.