PDA

View Full Version : Ady, daca ai ceva de spus



Vadim
4th September 2004, 18:40
Pentru refuzul repetat de a modifica semnatura care contravine punctului 1.3 din regulament (si in acelasi timp punctului 1.9), ai fost banat 7 zile si ti s-a retras moderarea. Daca nu esti de acord cu ceva, poti scrie aici...

ady_azzuro
4th September 2004, 18:55
Ce sa-ti scriu, ca SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!!' mai vrei altceva?

ady_azzuro
4th September 2004, 18:56
Daca te preseaza ceilalti moderatori sa ma dea afara de pe forum, spunemi-o in fatza, sau pe messenger, nu ma lua pe mine cu ocolite genul asta cu semnatura...

Vadim
4th September 2004, 18:57
Nu preseaza nimeni, stai linistit. Altii preseaza sa ii dau pe altii jos. Faptul ca nu mai esti moderator si te afli aici este pentru ca nu ai inteles de vorba buna sa respecti regulamentul, un lucru absolut necesar pentru un moderator. Mai bine decit sa scrii aici, te conformai sa respecti regulile si era totul bine.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:00
Pai daca stii ca SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!! de ce nu ma lasi s-o pun in semnatura?? Propun sa-mi spui toate motivele pt care mai blocat.

Vadim
4th September 2004, 19:02
Punctele 1.3 si 1.9. Citeste regulamentul.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:06
L-am citit si nu l-am incalcat absolut deloc, fa-i un POLL si pune lumea sa VOTEZE!!!

Vadim
4th September 2004, 19:09
Mai citeste... Mai pune mina pe o carte, mai fa niste cornete...

ady_azzuro
4th September 2004, 19:12
Hai ca o luasi pe aratura, am sa fac eu pollul.
Spune-mi unu care a comentat ceva la semnatura mea...ca "vrei tu asa" nu e un motiv de ban...

Vadim
4th September 2004, 19:20
Eu am editat semnaturi cu "anti-bucuresti", "anti-steaua", am sters threaduri care erau 'anti-olteni" etc. Nu trebuie sa imi semnaleze nimeni, le fac eu pentru ca asa cred ca e mai bine. Poti sa faci cite polluri vrei, nu vor ajuta la nimic, citeste regulamenul. Ajuta capacitatea ta de intelegere la vorba buna, numai ca ai raspuns la PM-urile mele cu afront. Ti-am spus ca un moderator nu trebuie sa calce strimb si sa fie un model, ceea ce tu nu esti. Adica poate Vasile sa nu mai scrie un mesaj sub altul, chiar daca era invederat la treaba asta, si nu poate Ady sa modifice semnatura. Hai sifon...

ady_azzuro
4th September 2004, 19:24
Semnatura este absolut corecta, nu e anti nimanui este doar ceva legat de o parere care o avem noi oltenii...chiar asa pe forumul asta nu putem sa ne exprimam libera opinie, am intrat iar in comunism si nu mai avem voie sa facem nimic fara voia domnului vadim? Sa fim seriosi, asta e tiranie curata. Eu ma intreb de ce nu te-ai legat de semnatura mea pana acum, majoritatea timpului care am stat pe acest forum am avut aceasta semnatura, de ce nu te-ai legat de mine atunci? E ceva putred la mijloc...

Vadim
4th September 2004, 19:27
Eu acum am observat. Probabil ai schimbat-o inainte sa pleci si nu ai mai scris, deci nu am vazut-o. Cind am vazut-o ti-am semnalat.

Exprima-ti liber opiniile. Du-te pe strada si da in cap la lume...

Nu e anti-nimanui? Mai gindeste-te. Nu trebuie nimeni sa iti inghita mesajele semnate cu acel refren care e anti toata po****tia Romaniei, mai putin Judetul Olt si un apartament din Kuweit.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:30
Nu dau in cap la lume pt ca sunt un om normal fara complexe si fustrari. Crezi gresit, eu de cand am venit pe acest forum mi-am pus aceasta semnatura si mi-am schimbat-o de foarte putine ori cu 'Toti murim, in urma noastra ramane Stiinta' si ' Craiova, un strigat o lacrima, un suras de fericire'...ia vezi...si astea te enerveaza?

Vadim
4th September 2004, 19:31
Nu, semnatura asta e (era) ok. Asta e chiar frumoasa.

Nu se vede ca esti un om normal, fara frustrari. Din contra. Oricum, nu despre asta era vorba, ci despre libertate. Voiam sa iti spun ca peste tot este o libertate care depinde de niste legi in care unii sint mai liberi decit altii.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:33
E frumoasa, dar nu se compara cu: SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI, SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!! Suna bine, nu?

Vadim
4th September 2004, 19:34
Da, suna bine, dar nu pe forum. Cind faci tu baie.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:35
Ba o sa sune si pe forum, ai cuvantul meu. La baie suna altele, alea mi le canta gagica...

Vadim
4th September 2004, 19:37
Mai vedem... Asa ziceau si baietii din Canada si acum pling pe e-mail.

Care gagica, "Peretica"? :)

ady_azzuro
4th September 2004, 19:39
Nu, o kuweitianca de 5*****. :ok:

Vadim
4th September 2004, 19:40
Bravo, cinta-i ei treaba aia, poate te crede. :) Si apropos, aia de 5***** sau 7******* e Metaxa. :)

ady_azzuro
4th September 2004, 19:40
Hai ca te las, dar nu uita SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI, SUNTEM OLTENI, SI INTOTDEAUNA VOM STRIGA, HAI CRAIOVA!!! Ca sa visezi si la noapte! :ok:

Vadim
4th September 2004, 19:42
Pacat ca te-am pus sa le ceri tuturor de pe forum scuze, dupa ce te-am pus moderator si pacat ca te-am pus moderator. Lupul isi schimba parul, dar naravul, ba. Laca ca mai sint forumuri, ai tu unde sa te duci.

ady_azzuro
4th September 2004, 19:54
Le-am cerut scuze pt ca am crezut eu de cuviinta nu pt ca m-ai pus tu, ai sa vezi ca va iesi scandal mare si vei pierde imens din aceasta hotarare pe care ai luat-o. Eram si inainte pe mai multe forumuri asa ca nu am sa duc lipsa...

Bravo, cinta-i ei treaba aia, poate te crede. :) Si apropos, aia de 5***** sau 7******* e Metaxa. :)
Ei nu am nici un interes sa-i cant, iti cant tie sa te convingi ca semnatura asta e legala 100% pe acest forum. Iti spun eu din propria experienta ca exista si fete de 5***** sau 7*******, dar poate tu nu ai avut ocazia sa cunosti...

Vadim
4th September 2004, 20:07
Ai cerut scuze pentru ca eu te-am rugat. M-ai si intrebat ce sa spui, hai nu fii ipocrit...

Nu are ce scandal sa iasa, poate sa plece unii modratori care te iubesc prea mult. Nu te supraestima, nu ai motive. O sa vezi. Stiu ca erai pe mai multe forumuri, dar ai ramas pe maxima, ca in rest te-ai facut insuportabil prin caracterul tau.

Si, ai dreptate, semnatura ta este acum legala, pentru ca am editat-o eu. Foloseste-o te rog.

ady_azzuro
4th September 2004, 21:34
Vadime, sincer ma faci sa rad, nu credeam ca ai ajuns asa. Chiar eu am fost cu idee sa-mi cer scuze, iar tu mi-ai spus sa pun topicul la Intern dupa ce eu il deschisesem la Diverse. Dar asta nu mai conteaza acum. Sa stii ca toata lumea ma suporta pe forumuri, tu pe acest forum te faci singur insuportabil prin tirania care o aplici aici.
Si ca sa iti vina in minte in culcare si-n sculare refrenul asta, am sa-l puna de 10 ori aici:
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!
Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!!

Mai vrei? :yeah:

Denis
5th September 2004, 01:20
@Ady hai ca pana shi yo am avut un coshmar azi-noapte :D.

Check it out!
Suntem cei mai buni dintre romani,
suntem moldoveni! :D
Si intotdeauna vom striga,
hai otzelul /hello!
how is that?
shtiu n-are rima dar ce conteaza :D?

Big Sexy
5th September 2004, 09:12
In afara de "hilar" nu am nimic sa comentez. Haahhahaa, jesus

ady_azzuro
5th September 2004, 21:05
@Ady hai ca pana shi yo am avut un coshmar azi-noapte :D.

Check it out!
Suntem cei mai buni dintre romani,
suntem moldoveni! :D
Si intotdeauna vom striga,
hai otzelul /hello!
how is that?
shtiu n-are rima dar ce conteaza :D?
Suna foarte bine, dar din punctul tau de vedere, poti sa ti-o pui si in semnatura daca vrei, vadim nu te va mai bana, fiindca e vorba despre moldoveni, nu despre olteni... :happy

Gigel Sportul
31st December 2004, 17:14
@Ady hai ca pana shi yo am avut un coshmar azi-noapte :D.

Check it out!
Suntem cei mai buni dintre romani,
suntem moldoveni! :D
Si intotdeauna vom striga,
hai otzelul /hello!
how is that?
shtiu n-are rima dar ce conteaza :D?

Corect, rimeaza ca un fir de cupru bagat intre doua faze de 380 V... ai talent la poezie, pari a fi inginer :D.

ady_azzuro
1st January 2005, 19:08
:D:D:D evident ca nu se compara cu varianta originala: :)

Suntem cei mai buni dintre romani,
SUNTEM OLTENI!!!
Si intotdeauna vom striga,
HAI CRAIOVA!!! :yeah:

Darkslowstar
3rd January 2005, 12:29
Suna la fel de hilar ca si varianta cu moldovenii. Cel mai bine se potriveste vorba din strabuni: Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul. Fara suparare baieti si nu o luati personal.

ady_azzuro
3rd January 2005, 14:02
Da, care e perfect valabila pt voi, ardelenii, fara suparare baieti...

Darkslowstar
3rd January 2005, 14:18
Noi nu se suparam asa usor si nici nu umblam mandrii prin targ cand n-avem de ce. Din pacate bunul simt e inlocuit la sud de Carpati de marlania. Nu ma refer aici la tine personal ci la modul general.

ady_azzuro
3rd January 2005, 14:26
Esti shmecher tu ma Dark, jignesti omu in fata si zici ca vorbesti la general. Tu crezi ca esti in ardeal sa nu se prinda oamenii, te inseli rau de tot.

Darkslowstar
3rd January 2005, 14:56
Ady daca te-am jignit imi pare rau. Ceea ce nu intelegi tu este ca te jignesti singur cu astfel de semnaturi te jignesti singur. Parerea mea este ca nu ti-ar strica un pic de modestie.

inter
3rd January 2005, 22:14
Noi nu se suparam asa usor si nici nu umblam mandrii prin targ cand n-avem de ce. Din pacate bunul simt e inlocuit la sud de Carpati de marlania. Nu ma refer aici la tine personal ci la modul general.

da dark .. la sud de Carpati sunt "marlanii" si la nord handicapatii! :ok:

Vadim
3rd January 2005, 23:02
Incredibil, parca unii ati fi turci si altii tatari. Nimeni nu mai vrea sa fie roman. Urit, foarte urit. :(

Un mirlan. :D

nr.zece
4th January 2005, 00:24
hai ma si pe asta il faceti vedeta?
nu vedeti si voi nick-ul: lowstar= lowlife=lowiq=

Cainele
4th January 2005, 10:33
Nu PIMP ..."vedeta" ai fost tu...si inca una rapida ( ca te-ai "dus" repede de aici)

Darkslowstar
4th January 2005, 14:55
da dark .. la sud de Carpati sunt "marlanii" si la nord handicapatii! :ok:

Inter, zau daca inteleg de ce te bagi si tu in treaba asta. Eu recunosc ca n-am avut ce face ieri si ca am o gura cam mare uneori :D. Chiar nu inteleg de ce e nevoie de razboiul asta olteni versus Vadim. Apreciez solidaritarea inter-olteneasca dar parca merge un pic prea departe. Ma fiecare face ce vrea, dar eu personal sunt un pic dezamagit.

nr.zece
4th January 2005, 17:54
puricosule sa fii atat de prost sa stii sa citesti cine este mai vechi dinte noi? se pare ca da
si tocmai tz-uri ca tine m-au sa nu-mi faca placere sa mai apar pe aici
daca imi placea pe aici taceam si inghiteam ca tine. abereare placuta