PDA

View Full Version : Poze si discutii dupa forum meeting (9) Bucuresti



fia
4th September 2004, 04:01
S-a desfasurat si FM9 Bucuresti. Au fost 8 participanti:
fia, gigel_bucur, ieppy, Utilizator, Vadim,valimarine, vladONE ,tudose

Sau facut si nitzele poze :D, care vin indata cu explicatiile de rigoare :)

Prima: Poze de grup: de la stanga la dreapta :
valimarine, ieppy, vladONE, Vadim, gigel_bucur, tudose si fia... sorry pt calitatea pozei :ciocan:

A doua: vladONE si Vadim exersandu-si arta de a manca cu "betisoare"

A treia: ieppy, vladONE, Vadim si niste maini :D

A patra: Vadim, demonstrand ca a invatzat sa manance cu betisoare :)

A cincea: Poza de grup

fia
4th September 2004, 04:16
Prima: ieppy si vladONE la o discutie ca intre Dinamo si Steaua
A doua: cine zicea ca la Bucuresti nu sunt si fete?
A treia: idem
A patra: Plecarea (3 dimineatza), apare si spatele lui Utilizator

Din pacate din pozele pe care le-am facut eu nu apare Utilizator decat un spate in ultima poza :D

Restul comentariilor maine.... ca mai trebuie sa si dorm :D

Idee generala: ne-am simtit foarte bine /hello

Maximus
4th September 2004, 11:02
O sa pun si eu poza facuta pe aparatul meu cind ajung pe la serviciu si fac rost de cablu :(

gigel_bucur
4th September 2004, 12:33
uitati-va la tricoul lui Ieppy, oare e cu Argesul sau cu Timisoara? nu va lasati pacaliti ca scrie "Toronto", e pt. derutarea adversarului :D

p.s. fatuca aia si acum asteapta printzul pe un cal alb, vienez :)

Sergio
4th September 2004, 15:38
Cu Timisoara? :o: Asta ar fi chiar culmea. Daca nu cumva a mai aparut o echipa Poli Toronto Timisoara. :happy

bog_tom
4th September 2004, 15:55
A doua: cine zicea ca la Bucuresti nu sunt si fete?
A treia: idem
nu se pune ca a fost platita sa pozeze :D

bapsy
4th September 2004, 16:05
cipi ... sa inteleg ca ... :D ?

Utilizator, pacat ca de data asta nu a fost meetingul paralel cu Timisoara, ca as fi cerut sigur cu tine la telefon. Cum nu a fost cazul, iti doresc mult succes pe unde vei umbla si ... sa te intorci cat mai repede pe forum, ca iar iti vom duce dorul :)

ieppy, vad ca ai inteles cum sta treaba cu moda :D culorile alb-violet sunt in top si apreciez ca le-ai ales, ai vazut cum s-au lipit femeile imediat :ok:

fia, vad ca ai stat langa tudose, esti la zi cu minimizarile :D ?

astept totusi cu nerabdare povesti de la voi ...

Vadim
4th September 2004, 18:24
Au cost consemante primele prezente ale lui Fia si VladONE si probabil ultima a lui Utilziator pe cel putin un an de acum incolo. A fost distractiv, motiv pentru care am stat si pina la o ora tirzie, 3 noaptea, in general ora de "saprgere" fiind 1. :)

fia
5th September 2004, 07:55
fia, vad ca ai stat langa tudose, esti la zi cu minimizarile :D ?
Nu eu am stat langa tudose, tudose a stat langa mine :p.
Eu am venit printre primii :)
Primii au venit Utilizator si valimarine si dupa aia eu.

Bine, ca mai intai desteptii aia de la Shorley,dupa ce le-am zis ce caut, o masa de 10 persoane rezervata pe numele OLS si m-au dus la o masa la care nu era nimeni.... Era 8:30 si ma gandeam... ce punctuali sunt oamenii de pe OLS :D.... Dupa 5-10 min vine domnisoara si imi zica, stiti, masa OLS e acolo (adica in ala parte :D)

@Vadim: poate a contat si faptul ca unii au venit mai tarziu :D

cipi13
6th September 2004, 17:19
cipi ... sa inteleg ca ... :D ?



Mor de nervi ca nu am putut sa vin....Bapsy nu ma mai chinui....
Ce sa fac daca am un program la munca atit de prelungit?

Da vineri am plecat pe la 11 jumate si am zis ca s-a terminat....plus ca eram zdrobit de oboseala.....
Da odata si odata tot o sa reusesc....:)

Utilizator
6th September 2004, 23:35
A fost intr-adevar o intalnire frumoasa, dovada si ora la care am incheiat ostilitatile.
Spre deziluzia ospatarilor obisnuiti cu comenzi mai consistente ne-a lipsit artileria grea- Vasile, Inter, Ultras si Iulian-dar ne-am straduit din rasputeri sa-i suplinim si cred ca in buna parte am reusit, cel putin la "lichide" :)

Multumesc pentru urari Bapsy, si mie imi va fi dor de voi, voi reveni cat mai repede si la primul meeting in duplex Bucuresti-Timisoara la care voi participa ne conversam la telefon :) Avand in vedere ca Vadim si Tudose m-au innobilat cu titlul de moderator sunt obligat sa ma intorc cat mai curand :)

Maximus
7th September 2004, 11:23
Am ajuns in sfirsit si pe la cablu...
Prima poza : Utilizator, yeppy, vladONE, Vadim, Tudose, FIA
Second: Valimarine,Yeppy (cu spatele) Vadim, Tudose, Fia
Ordinea, binenteles, de la stinga la dreapta...

IlMILAN
7th September 2004, 11:48
Valimarine , :D ce ti-a facut Gigel mah? sa-l pozati tot ...pe langa....sau nu merita sa apara in poze:D
Gigele ce faceai te ascundeai , sau cautai trompeta:D

Maximus
7th September 2004, 11:59
Vorbea urit de Craiova si l-am executat din pixeli...

bapsy
7th September 2004, 12:27
Da odata si odata tot o sa reusesc....:)
Si pe asta am mai auzit-o :D Eu cred ca faci intentionat chestia asta, ca sa ne tii in suspans ... iar anul viitor de 1. aprilie o sa ne spui ca nu ajungi si ... surpriza :D

Acuma serios, nu mai vreau sa te enervez, glumeam. Iti tin totusi pumnii sa ajungi la urmatorul meeting :)


Avand in vedere ca Vadim si Tudose m-au innobilat cu titlul de moderator sunt obligat sa ma intorc cat mai curand
chiar, felicitari :ok:

cipi13
9th September 2004, 17:04
Multumesc.....sper sa nu ai dreptate si sa imi iasa mai devreme de 1 aprilie anul viitor....

ieppy
20th September 2004, 13:59
na, cam a revenit si eu.

Ca sa rezolv problema cu tricoul, mentionez ca am devenit un suporter inflacarat al echipei Poli Fulgerul AEK Bragadiru Timisoara, ca de altfel si iulian, dupa cum vad.

Acum serios vroiam sa ma vada si IMILIAN intr-un tricou violet si m-am gandit ca pana ajung la TM sa ma vada in poze.

O sa incerc sa il fac pe vladONE sa mai vina la meetinguri pentru ca asa mai aflu si eu cine ma barfeste.