PDA

View Full Version : Predictii Johny Bravo



johny bravo
2nd October 2006, 08:56
PARIU 0001 Preliminariile CE 2008, meciuri din data de 7.Oct.2006

Sistem Lucky 31
Miza 15,5 Euro
Potential 70,25 Euro

Cipru-Irlanda 2 @ 1.45

Irlanda a jucat superb in deplasare contra Germaniei. A fost invinsa printr-un gol norocos... In acelasi timp este una din cele mai "fizice" echipe din aceste preliminarii, in timp ce cipriotii nu mi s-au parut capabili sa alerge bine mai mult de 60 de minute

Grecia-Norvegia 1 @ 1.95

Cota umflata a Norvegienilor dupa victoria in deplasare contra Ungariei. Grecia mi se pare mai puternica si in revenire de forma.

Italia-Ucraina 1 @ 1.45

Dupa 1-1 cu Lituania si infrangerea din Franta, Italia are nevoie de victorie - altfel are sanse reale sa NU se califice! Ei stiu asta si vor juca sa ia 3 puncte de la o contracandidata directa cum este Ucraina

Romania-Belarus 1 @ 1.35

he he he...

Tara Galilor-Slovacia 1 @ 2.4

Meci cu cantec. Cote foarte mari. Totusi mizez pe galezi - asta dupa ce i-am vazut contra Cehiei la Praga unde au fost invinsi extrem de greu. Slovacia nu a impresionat pana acum si sper sa nu inceapa cu meciul asta...

Opiniile voastre sunt binevenite dar pariul este deja facut ...

IMPORTANT: eu pariez din placere si nu pentru a-mi face bani de trai! Asta nu inseamna ca pariez aiurea (cel putin asa cred si sper). In acelasi timp va rog sa intelegeti ca nu sunt un expert si NU ofer nici o garantie celor care s-ar decide sa parieze la fel ca si mine dupa ce imi citesc mesajele.

FOND: INITIAL €200 - ACTUAL €200