PDA

View Full Version : Rave_o_Lution,daca ai ceva de spus



IlMILAN
3rd September 2004, 10:55
Ai fost banat pentru ca ti-ai facut clone, pentru mesaje aiurea, itzi raspundeai singuri.Ti-am spus de nenumarate ori sa eviti postarile de gen SPAM, si sa respecti regulamentul.
Daca ai ceva de spus , poti sa o faci aici.

Denis
3rd September 2004, 11:14
Ai fost banat pentru ca ti-ai facut clone, pentru mesaje aiurea, itzi raspundeai singuri.Ti-am spus de nenumarate ori sa eviti postarile de gen SPAM, si sa respecti regulamentul.
Daca ai ceva de spus , poti sa o faci aici.

Sincer sa fiu, SINCER: nu shtiu ce e aia SPAM, shi am respectat regulamentul pana aku. iar 7 zile e prea mult, ce am dat in cap la cineva? NOT FAIR :nah:

fia
3rd September 2004, 11:21
Tocmai ai mai incalcat o regula, quote la mesajul precedent, probabil ca ti s-a spus de nenumarate ori sa citesti regulamentul, daca o faceai sigur nu aveai problme. Si SPAM-ul ca spam, dar clona sigur stii ce inseamna.

IlMILAN
3rd September 2004, 11:21
Cum l-ai respectat?.Ia uite ce facusi si acuma, ai citat integral mesajul anterior.De cate ori ti-am editat eu mesajele si ti-am spus.Ai zis ca ai citit regulamentul, de ce ti-ai facut clona. Itzi place sa vorbesti singur?
SPAM- mesaje multe repetate si postate aiurea, pe toate threadurile.Te certai singur la un moment dat, tu si cu clona ta.

iulian
3rd September 2004, 11:21
1.8 Nu sint admise "clonele" sau inregistrarea sub alt nume pentru a evita suspendarea unui cont. O astfel de abatere duce la stergera conturilor si blocarea adreselor/plajelor de IP. Credeti-ne, moderatorii si administratorii studiaza.

Denis
3rd September 2004, 11:25
dar totushi 7 zile nu credetzi ca e prea mult? MARE GRESHEALA CA AM FOLOSIT "QUOTE" CAND NU TREBUIA. nu shtiu ce regula mai e shi asta. din nou: de parca ash fi omorat pe cineva. admit: am facut clona dar asta inainte de a fi banned; daca nu credetzi uitatziva la date. sincer am deschis ala ca sa il folosesc pe ala din cand in cand. cand am citit regulamentul nu l-am citit in intregime; era prea lung sal citesc pe tot, dar invatz din grsheli. scuze daca greshelile mele erau ENORME, dar rpet: 7 zile e prea lung; asta e cam tot ce fac totata ziua: intru pe forum dimineatza, lucrez dupa amiaza, vin acasa intru pe forum, ma mai uit la televizor, ma mai joc un joc, apoi din nou la forum, apoi ma culc. nu mai putzin de 7 ore stau in fiecare zi pe forum. aku pot doar sa ma uit la parerile altora, shi sa intru pe onlinesport.ro sa ma uit la shtiri. Atata tot.
DIN NOU SCUZE!

fia
3rd September 2004, 11:27
Pai mie mi se pare MULT mai putin dacat ce e prevazut, blocarea IP-uri (definitiv) si stergerea contului.

IlMILAN
3rd September 2004, 11:30
Rave_o_Lution, daca crezi ca e prea mult vorbeste cu Vadim sa vedem ce spune el.
Sincer eu nu cred ca e prea mult, poate in zilele astea de "vacanta" o sa citesti si tu regulamentul si apoi o sa postezi si tu ca lumea.

Denis
3rd September 2004, 11:36
Pai mie mi se pare MULT mai putin dacat ce e prevazut, blocarea IP-uri (definitiv) si stergerea contului.

navetzi decat; pe mine nu ma mai intereseaza de contul ala "Dullex"! ma simt can puscarie :D

Big Sexy
3rd September 2004, 12:58
NU deranjeaza pana la urma pe nimeni clonele daca ele nu ies in evidenta. Insa faptul ca tu ai folosit una pentru amuzament ... hmmm. dac o s apostezi pe viitor mia consistent si mai interesant o sa vezi ca nu o sa se mia ia nimeni de tine. Stii ce ma vorbit atunci cu post-urile consecutive...
Oricum 7 zile trec repede si nu mori tu fara OLS in perioada asta!

Vadim
3rd September 2004, 13:58
Rave, asa este, clona a decis suspendarea. Zilele trecute am banat definitiv o plaja de IP-uri din Canada pentru clone pe banda rulanta.

Oricum, am tinut cont de ce ai scris in PM si mail, reducind la 3 zile.

Denis
3rd September 2004, 22:57
@vadim. Multzumesc mult pt reducere shi promit ca nu se va mai repeta :) . 4 zile nu par a fi asha de mult (3 1/2 ramase :D ).

Catalanul
3rd September 2004, 23:22
din cate am vazut eu ai 3 zile nu 4 de ban :D
dar daca tu vrei 4... :D

Denis
4th September 2004, 03:20
dar ce "Hai Poli", shi tu eshti moderator? sau cum tziai dat seama ca am numa 3 zile?
Shi nu, nu vreu 4 zile :D!

Maximus
4th September 2004, 03:22
Ti-a scris Vadim mai sus cite zile ai...un thread citesti si tu si nici p'ala cum trebuie...

Denis
4th September 2004, 05:38
din cauza ca yo credeam ca am 4 zile ban nu 3, (NO OFFENSE) dar nu te mai baga plz :mda: .

Catalanul
4th September 2004, 16:06
dar ce "Hai Poli", shi tu eshti moderator? sau cum tziai dat seama ca am numa 3 zile? da si eu sunt moderator :)
uite aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showgroups.php?) toti moderatorii :p

ady_azzuro
4th September 2004, 16:57
Te certai singur la un moment dat, tu si cu clona ta.Chestia asta mi se pare de-a dreptul hilara, sa te certi cu clona ta... :happy

Denis
5th September 2004, 01:07
da, merci ady :D; da tu ce ai facut de eshti banned?
-----------------
macar aici pot shi eu sa ma bucur pt romania /hello bravo mutu shi tzineo tot asha. Hai Romania

PS: Datzii permisu inapoi lu mutu :D.

ady_azzuro
6th September 2004, 17:55
N-am facut nimic, asa au unii, niste hotarari mai ciudate...