PDA

View Full Version : Etapa 11: Dinamo - Farul



Pages : [1] 2

Vadim
2nd October 2006, 01:29
Discutii despre Dinamo - Farul (etapa 11), aici - inainte si dupa.

Ammadeus
2nd October 2006, 01:32
surpriza etapei ... incurcind cainii rosii, cam tarziu insa, campionatul e jucat deja! x, 2-2

Cra10veanu
2nd October 2006, 01:40
vor juca ca in meciul cu rapid faristii, mor cu cainii de gat :D trebuie sa-si razbune idolii. 2-1

delaparis
2nd October 2006, 01:45
Si eu tot 2-1 zic ...:D
Farul joaca bine si va pune probleme mari dar din ce am vazut azi Dinamo trece inca o victorie in buzunar:D

Ma cam streseaza Rednic cu Danciulescu linga Niculescu in fata.:no:
Daca tot vrea doi in atac atunci e clar ca Ganea e peste Danciu in momentul de fata ... Trebuie bagat de la inceput ce tot se complica aiurea ...

Red-Castorryy
2nd October 2006, 01:52
Farul va incerca sa puna mari probleme lui DINAMO . Mizez pe a 11-a victorie pentru DINAMO :ok:

daedalus
2nd October 2006, 02:24
Farul va incerca sa puna mari probleme lui DINAMO . Mizez pe a 11-a victorie pentru DINAMO :ok:

:ok: greu insa si eu mizez pe DINAMO..

Rossi
2nd October 2006, 05:17
cu faristii avem de luat o revansa ....sper sa-i tavalim rauuuuuu de tot /hello

Universal
2nd October 2006, 05:55
1-0 ajunge echipei Dinamo. Sä fim decenti , modesti si disciplinati ;) Farul a pus mereu probleme echipei, de fiecare datä. Nu ii veti täväli cäci acestia sunt in ascensiune. Mä astept totusi sä invingä Dinamo, are un lot mai bun si rezultatele vorbesc de la sine. A täväli inseamnä a inscrie cel putin 4 goluri si a primi numai 1 sau nici unul.

APercele79
2nd October 2006, 07:31
ne incurca farul in trecut cand avea echipa....grigoras facuse trupa in CT care juca tare cu toate echipele
dar anul asta, farul este cam ciuca batailor, asa ca le-o dam rau...
un 4-1 suna corect

Universal
2nd October 2006, 07:35
vorbim noi dupä meci, eu nu cred cä veti invinge atät de clar.

tchibos
2nd October 2006, 11:02
lasa-i sa viseze.

Ideea e urmatoarea.. avem antrenor care poate fi cheia meciului. Putem pierde sau bate meciul asta, eu sper sa ii batem. Un lucru e cert: asta nu e meci de X

Casuba
2nd October 2006, 17:18
Gurita-Gurita da-le la .....

StiL
2nd October 2006, 17:33
Meci de 1 sau 2, depinde de Ion Marin. Ori o sa fie dinamovist si in ziua meciului.. ori va incerca sa se razbune pe echipa lui de suflet, bineinteles daca il ajuta si jucatorii. In mod normal ar fi un meci de 1, dar... orice se poate intampla.

SORENSEN
2nd October 2006, 17:46
Sa sper la un egal...dar mai are rost...fie ce-o fi asta e ...
Oricum Hai Farul...:D

Rossi
2nd October 2006, 18:32
1-0 ajunge echipei Dinamo. Sä fim decenti , modesti si disciplinati ;) Farul a pus mereu probleme echipei, de fiecare datä. Nu ii veti täväli cäci acestia sunt in ascensiune. Mä astept totusi sä invingä Dinamo, are un lot mai bun si rezultatele vorbesc de la sine. A täväli inseamnä a inscrie cel putin 4 goluri si a primi numai 1 sau nici unul.


si care e problema ? am batut cu 3-1 pe Rapid si nu putem bate cu 4-1 sau 4-0 pe Farul ?

six
2nd October 2006, 18:51
vor juca ca in meciul cu rapid faristii, mor cu cainii de gat :D trebuie sa-si razbune idolii. 2-1:happy :happy :happy ahaaaa :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

apercele
2nd October 2006, 19:01
universal, daca tu crezi ca N&D&G nu le poate da 4 "boabe" constantenilor, inseamna ca nu ai vazut nici un meci de al lui Dinamo
Sau te pomenesti ca fundasii Farului sunt Cannavaro, Thuram, Marquez si cu Roberto carlos?

iar pt cine a zis Marin nu isi poate bate echipa lui de suflet, degeaba o incercati....Bosanceanu si restul faristilor sunt sclavii Stelei, deci sigur vor incerca sa omoare pe Dinamo prin orice metoda posibila....Sa nu credeti ca joaca contra Stelei si iar vor termina Constantenii meciul cu tricourile uscate....

proton
2nd October 2006, 20:18
Va fi greu, dar va fi 2-0, Farul are ambitie si un lot destul de omogen, intotdeauna au pus probleme. Dar Dinamo are de luat o revansa.

m8k
2nd October 2006, 21:07
Aventura prin campionat a lui Dinamo se va opri aici, apare prima surpriza, si anume un 0-2 pentru Farul.

resita
2nd October 2006, 21:22
le dam cu varf si indesat.

3-0 :ok:

alex36
2nd October 2006, 22:28
si 1-0 este bun:ok:

Sezione
2nd October 2006, 23:14
V reau un egal...Altfel ce dracu se termina campionatu din tur??

rechinul farist
3rd October 2006, 00:39
in meciul acesta depinde de Ion Marin, ce vrea el de la acest meci, cat despre jucatori se stie ura echipei, daca vrea sa-i batem ii batem, iar daca Ion Marin e un om de-al casei, ne vom de la o parte. Eu sper intr-o victorie a echipei Farul, n-avem ce pierde, deci vom juca ca in meciul cu Rapid. Si cu putin norcoc venim cu un pct sau chiar cu 3. :D

anul trecut in tur am castigat la un pariu, o sticla de JB pus cu un prieten dinamovist si toata lumea ma facea nebun, acum am taria de a pune inca o data acel pariu.

apercele
3rd October 2006, 00:46
anul asta ti-au scazut cam mult sansele
dinamo joaca mult mai bine ca anul trecut, iar CT mult mai slab (a plecat sarbul ala cu 300 de riduri noi...)

rechinul farist
3rd October 2006, 00:53
anul asta ti-au scazut cam mult sansele
dinamo joaca mult mai bine ca anul trecut, iar CT mult mai slab (a plecat sarbul ala cu 300 de riduri noi...)

ai dreptate, Dinamo este peste Farul, dar poate iesi supriza.....

delaparis
3rd October 2006, 00:57
Nu nu .. Farul nu joaca slab ... nu va inselati :rolleyes:

rechinul farist
3rd October 2006, 01:00
Nu nu .. Farul nu joaca slab ... nu va inselati :rolleyes:

adica?

Vand vise
3rd October 2006, 06:19
adica?

adica farul castiga cu 5-0 :P

Aurel.D
3rd October 2006, 11:07
Va bate Dinamo si meciul asta dar nu la scor asa mare cum se zice pa aici. Ion Marin este antrenor bun, ii cunoaste pe dinamovisti si va sti sa ii blocheze.
Eu ma multumesc si cu o victorie la limita.

cosmin_farul
3rd October 2006, 16:29
acum e momentul FARISTI sa dati dovada ca stiti fotbal! bateti la dinamo!
si ca sa fim corecti in retur vreau sange ca la iasi la meciul cu steaua! antio steaua, dinamo, rapid!
farul are un lot bun! ne trebuie conducator si antrenor!
GRIGORAS PT NOI VINO INAPOI!

Torres.F
3rd October 2006, 21:02
eu mizez pe o victorie a farului in ciuda faptului ca nu joaca mai nimic.Trebuia sa sa se termine odata si norocul lui dinamo.Pronostic :1-2 Fortza Farul!!!batetii pe comunistii astia!!!!!!!!!!

rechinul farist
3rd October 2006, 23:12
adica farul castiga cu 5-0 :P

DOAMNE AJUTA!!
Bem amandoi din sticla de JB, pe care o sa o castig iar de la acelasi prieten caine ...:P

Aurel.D
4th October 2006, 13:53
adica farul castiga cu 5-0 :P

Hai, fii si tu milos cu noi, te rugaaaaam!
Zi macar 5-1, sa dea si Dinamo golul de onoare.:rolleyes:

rechinul farist
4th October 2006, 15:02
se anunta masuri drastice!!!
Dinamo va juca cu portile inchise!! :D

Poli Timisoara
4th October 2006, 22:15
Suna ciudat...sper ca,catei sa spulbere "rechino-stelisti" ! 1 solist...

ULTRAS_TAVY
4th October 2006, 23:09
Farul are prima sansa....se va juca cu protile inchise....@danny22tm bn mai polisto-rapidistule dute tare;).....FARUL clar;)

Doctor_Satan
5th October 2006, 09:22
Multi spun pe aici ca ar fi jucat deja campionatul!
Mai oameni! Abia am trecut de etapa 10, treziti-va!
Dinamo se impiedica si ia Otelul campionatul! :evil:
On topic: sper sa scoata un egal Farul, asa am si votat!

ULTRAS_TAVY
5th October 2006, 11:31
O victorie scoatem

Kainsashiki
5th October 2006, 11:40
va fi greu pentru farul mai ales ca acum nu mai joaca zicu :( dar cred ca vor scoate o remiza

CrAzY92
5th October 2006, 15:42
sper sa nu se repete faza la constanta deci :cya: :great: bft

dannymoga
5th October 2006, 20:09
sper sa bata farul ca sa opreasca cainii sa saliveze deja pe trofeu

delaparis
5th October 2006, 20:11
va fi greu pentru farul mai ales ca acum nu mai joaca zicu :( dar cred ca vor scoate o remiza

Nu inteleg :P ce zici ...!!!!:D

ULTRAS_TAVY
5th October 2006, 21:18
Farul bate:ok:

b3bito
5th October 2006, 22:09
forza farul,oricum trb sa le vina si cineva de cap cainilor noi suntem aia

Elphax
5th October 2006, 22:12
egal?
:D

b3bito
6th October 2006, 16:31
victorie? pt noi...
:D

tchibos
6th October 2006, 20:35
Rednic declara ca le-a spus jucatorilor sai sa ramana modesti, profesionisti dar mai ales joace jocul asta ca si cum ar fi prima etapa. Eu zic ca si jucatorii Farului ar trebui sa joace ca si cum ar fi prima etapa din campionat. Imi aduc aminte de o prima etapa jucata tot in Stefan cel Mare destul de recent cand Farul producea "surpriza". Sper sa joace ambele echipe ca atunci ca sa inteleaga si Rednic ca prima etapa e cu ghinion impotriva Farului. FORZA FARUL !!!

rechinul farist
7th October 2006, 00:05
dupa 10 victorii ale cainilor, va urma agentul 007 (infrangeri) :D

Elphax
7th October 2006, 00:22
egal, clar

andrei1921tm
7th October 2006, 10:06
sincer nu cred ca dinamo o sa se impiedice de farul.Are avantul necesar pentru a trece peste un meci de acest gen chiar daca nu o sa joace nimic.Eu zic k nu se pune problema castigatorului.
11:((

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 10:40
Da bn tu esti ghicitor in stele? Sti tu c o sa se intample ...tu veziti de echipa ta nascuta in 2002 shi dupia lasane p noi...hai team pupat de pe malu tu de pe malu Begai:rosu:

LazioRoma
7th October 2006, 16:44
Dresajul sa terminat... MARJ IN GROAPA (On topic 2-0 pt noi)

rechinul farist
7th October 2006, 17:19
DINAMO UITA-TE, PRIMA INFRANGEREA SE APROPIE!

tchibos
7th October 2006, 17:22
pentru cei ci nu inteleg mesajul rechinului sa incerce sa selecteze deasupra scrisului ca mai e ceva ..

on topic: va fi reeditarea partidei din etapa 1 de sezonul trecut. Dinamo - Farul 0-1 :ok:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 17:54
Batem caini la fundul goooooooooooool

rhadoo
7th October 2006, 18:01
bate dinamo,e pe val si nu cred ca are putere faru sa ii tina piept
HAI JIUL PETROSANI!

tchibos
7th October 2006, 18:06
si sub val sunt 11 rechini care ii vor musca pe caini rau de tot

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 18:17
Bate faru cu 2-0..........si daca joaca ca aseara dinamo o ia si mai tare ....go go go faru :ok:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 19:17
Shi incaodata se vede prietenia Faristo-Otelara dp acest forum!

cap
8th October 2006, 01:29
sincer nu tin deloc cu dinami dar la felul cum joaca in campionatul asta sa recunoaste cas cei mai buni dar sa spera sai bata farul

whitewildstuff
8th October 2006, 03:06
Tare:Bate faru cu 2-0..........si daca joaca ca aseara dinamo o ia si mai tare ....go go go faru"Doamne,ajuta-i ca sunt fara speranta!!!Muuult timp de acum incolo!!!:ok:

Vand vise
8th October 2006, 08:53
Tare:Bate faru cu 2-0..........si daca joaca ca aseara dinamo o ia si mai tare ....go go go faru"Doamne,ajuta-i ca sunt fara speranta!!!Muuult timp de acum incolo!!!:ok:

mesajul asta l-ai postat si anul trecut... dinamo - Farul 0-1 ...deci.. tu esti ala.. :lol: :lol: :lol: :lol:

ULTRAS_TAVY
8th October 2006, 10:50
Farul Clar!!

Cristian
8th October 2006, 10:52
Eu am votat pe victorie Farul...

axel
8th October 2006, 10:53
nu ca mi-ar conveni . . .dar bate dinamo

ULTRAS_TAVY
8th October 2006, 12:08
Nu ca miar conveni...veziti de echipa ta:ok:

m4st3r
8th October 2006, 13:24
nu ca mi`ar conveni faristule, dar nu ma intereseaza ce facetzi voi, si nici cainii...dar hai sa zic k se termina egal ;)

cif2004
8th October 2006, 13:44
Cred k a venit timpul sa dea si Niculescu vreo 4 goluri. 7,8 - 0 pt. Dinamo. Oricum... o sa fie scorul campionatului !

tchibos
8th October 2006, 14:41
Poate din alea 4 gouri da vreo 3 in propria poarta. Ai mult prea mare incredere in echipa aia si s-ar putea sa ai surprize ca toti cei care vad meciul cu Farul unul usor

dannymoga
8th October 2006, 19:59
am votat cu farul dar o sa le fie greu sa castge...poate daca juca cu dinamo pe ghencea:)) ar fi batut mai usor farul...oricum o sa-i incurce rau si daca arbitrii 'isi fac treaba' dinamo o sa castige fara probleme...

Rossi
8th October 2006, 23:56
Dinamo - Farul 3-1(2-0) :ok:

Hard
9th October 2006, 00:32
daca se joaca corect bate Farul

Aurel.D
9th October 2006, 12:19
Daca se joaca corect, bate Dinamo.
Problema este ca anul trecut in cele trei meciuri jucate fara spectatori, Dinamo a avut probleme.
Sper ca aceste lucru sa nu se repete si acum.

Ayrton
9th October 2006, 16:49
daca se joaca corect bate Farul

Iar daca bate Dinamo e blat, nu?:ciocan:

Hai sa fim seriosi... Cand a fost macar o suspiciune de blat la meciurile Dinamo - Farul???
Dinamo are prima sansa, dar Farul e o echipa bataioasa, care cu Dinamo si-a vandut mereu scump pielea... bine ca nu mai joaca Zicu la noi! :D

tchibos
9th October 2006, 18:24
cred ca nu la asta se referea ci la sabotajul pe care jucatorii Farului l-au facut in ultimul timp celor care i-au antrenat

cip_81
9th October 2006, 20:38
daca se joaca corect bate Farul

Da ?!?! Sa inteleg ca meciul steaua - Farul nu s-a jucat corect, ca doar a castigat Farul?

Dianmo - Farul 3-1

P.S. Tchibos, nu mai sterge dupa cum te taie capul, ca nu este niciun trolling. Nu e normal sa-mi spun un punct de vedere? Nu-l obliga nimeni sa raspunda (ia-o ca pe o intrebare retorica). Sper sa nu mai stergi si de data asta.

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 21:05
Opa au intra shi dinamovisti sa vorbeasca p aici....bate FARUL:ok:....un avantaj clar este faptul ca e stadionul gol

Cra10veanu
9th October 2006, 22:15
nu vad sa castige partida cu dinamo. meci de 1

delaparis
9th October 2006, 22:18
Opa au intra shi dinamovisti sa vorbeasca p aici....bate FARUL:ok:....un avantaj clar este faptul ca e stadionul gol
Ah foarte adevarat ca faristii vor sta pe forum :D
Crezi ca va fi un avantaj ? :rolleyes:

WOLF_ULTRAS
9th October 2006, 22:57
nu vad satelitul sa castige partida cu dinamo. meci de 1

Ai vb si tu cand trebuia sa taci go cu tine la olteni strici atmosfera :evil:
Bate faru :ok:

pirlinho
9th October 2006, 23:07
nu ca mi`ar conveni faristule, dar nu ma intereseaza ce facetzi voi, si nici cainii...dar hai sa zic k se termina egal ;)

Tocmai ce te-a interesat.

WOLF_ULTRAS
9th October 2006, 23:18
isi iau apararea satelitii acuma, se infratesc :D
:D

Si care e treaba ta probleme :jerk:

rechinul farist
9th October 2006, 23:25
Iar daca bate Dinamo e blat, nu?:ciocan:

Hai sa fim seriosi... Cand a fost macar o suspiciune de blat la meciurile Dinamo - Farul???


sa-ti aduc aminte:
acu` vrei 3 ani, intr-un meci din Cupa Ro, parca era returul sferturilor de finala, era minutul 80 si ceva.....iar scorul era avantajos pentru Farul, ca se califica mai departe ( nu mai stiu cat era, 2-1, 2-2).......cand la o centrare in propriul careu, jucatorul Farului, Ionut Balan, care de fapt era al lu` Dinamo, face hent => penalty => gol => calificarea lu` Dinamo :rosu:

sezonul trecut, in retur: Farul-Dinamo 0-1, Zicu marcheaza in min 92, dupa ce preia balonul cu mana, arbitri nu au vazut......:rosu:

cam atat imi aduc aminte momentan...

tchibos
9th October 2006, 23:41
atunci nu a fost blat ci lucratura cu arbitrii

rechinul farist
9th October 2006, 23:46
pai si arbitrii au fost manjati de Dianmo, se mai stie un caz celebru......Serea...

tchibos
9th October 2006, 23:49
asta era in trecut.. acum Dinamo le-a castigat pe bune pe toate asa ca nu cred ca ar trebui sa mai punem pe tapet problema asta. Sper sa bata Farul si atat

delaparis
9th October 2006, 23:51
Mai ... iar va aruncati si dupa aia va pare rau :rolleyes:

In mod normal (adica fara arbitrii , blaturi etc ...) Dinamo joaca cel mai bine in momentul de fata ...
Rapid pierde in groapa iar Farul pierde de la Rapid jucind bine chiar foarte bine ...
Deci sincer nu vad cum ar fi ca Farul sa bata la dinamovisti :rolleyes: serios ...

tchibos
10th October 2006, 00:07
delaparis nici cand au luat-o sezonul trecut nimeni nu credea, cu exceptia noastra a faristilor. de asta e fotbalul frumos ca se intampla minuni cand nimeni nu mai crede asa ca Forza Farul :ok:

rechinul farist
10th October 2006, 00:07
fie ca cea mai buna sa castige!! (Farul)
la pauza 0-1, gol Disney in min 37.....

tchibos
10th October 2006, 00:09
da ai dreptate.. important este sa vedem un meci frumos, cu multe goluri si la sfarsit sa castige cine e mai bun. Nu conteaza cine castiga atata timp cat Farul ia 3 puncte :)

delaparis
10th October 2006, 00:12
:D

OK ...Dinamo bate iar Farul ia cele trei puncte :cool: :D

apercele
10th October 2006, 00:30
daca si anul trecut hent-ul lu zicu te face sa crezi ca a fost blat cu arbtirii....hai sa fim seriosi
dupa 30 de reluari din toate unghiurile nu s-a vazut un hent concret..nici la recursul etapei nimeni nu era convins, cica DOMNILOR E POSIBIL SA FI FOST...daca si ala a fost blat....

rechinul farist
10th October 2006, 00:38
din cele trei meciuri jucate cu portile inchise, Dinamo s-a incurcat.. de ce nu s-ar incurca si acum?
Hai Farul!! /OLE/

Ravelly
10th October 2006, 01:01
un egal n-ar fi rau

mark111
10th October 2006, 01:08
Ar fi cazul de un x 2...dar farul nu mai este cea fost anul trecut din pacate...

ULTRAS_TAVY
10th October 2006, 09:05
Farul o sa opreasca seria dinamovista de viictori:ok:

Aurel.D
10th October 2006, 13:19
Eu zic ca ar fi cazul ca Dinamo sa castige si un meci disputat fara spectatori ca anul trecut ne-a scos peri albi!
Tinand cont ca Ion Marin este un antrenor bun si ii cunoaste bine pe dinamovisti, o sa fie probleme Gogule!

Inca ma gandesc la o varianta de a vedea meciul. Fie sa ma fofilez intr-un salon la Urgenta, fie sa ma strecor in club in cursul zilei si sa raman acolo pana la inceperea meciului.:D
Dar cred ca cea mai buna varianta ar fi sa imi iau costumatie de jandarm.

Ayrton
10th October 2006, 15:34
Si mie imi pare rau ca nu pot sa merg pe stadion, mai ales ca ultimele 2 victorii, cu Xanthi si Rapid le-am pierdut din cauza ca nu eram in tara... Abia asteptam meciul asta, sa merg iar sa vad o victorie a lui Dinamo (:drak:) si uite ca nu am voie... :(
Eh, ma consolez ca voi vedea la televizor si reluarile la golurile lui Niculescu, Danciulescu si Ganea! :ok: :D

Pepsi-Cola
10th October 2006, 15:59
x2 2-1 !!!

Ayrton
10th October 2006, 16:20
:o:
Ce dracu vrea sa insemne postul asta???
Sau te bagi aiurea-n seama? Scrie si tu macar o propozitie coerenta, o fraza ceva...

tchibos
10th October 2006, 19:13
omul a acoperit toate variantele 1x2.. ideea e ca singura varianta in care bate Dinamo este 2-1. Exclus 1-0, 2-0, 3-1 etc

m4st3r
10th October 2006, 19:16
ash vrea sa bata faru` dar nu cred k are puterea si moralu` necesar...deci si prin urmare bate dinamo

resita
10th October 2006, 19:17
ce se intampla cu disney (sper ca am scris corect numele) ?

nu are viza de romania si nu a fost lasat sa intre in tara. :happy

apercele
10th October 2006, 19:23
sa ajunga LUNI dupa meci :)

ULTRAS_TAVY
10th October 2006, 21:55
hahaha

Ammadeus
11th October 2006, 07:53
...3-0;

Ayrton
11th October 2006, 14:16
Disney nu va juca împotriva lui Dinamo!

Farul Constanţa nu va putea conta pe atacantul Disney pentru meciul cu Dinamo de sâmbătă, din etapa a 11-a din Liga 1. Congolezul nu a putut intra în România deoarece nu are viză şi a fost nevoit să se întoarcă în Franţa.

Armel Disney a plecat în Congo în urmă cu o săptamână, pentru meciul naţionalei ţării sale cu Ciadul, din preliminariile Cupei Africii pe Naţiuni. Deoarece viza i-a expirat, Disney nu a mai putut intra în România şi a fost nevoit să se întoarcă în Franţa.

„Suntem foarte nemulţumiţi. Noi l-am achiziţionat să joace pentru Farul Constanţa, nu pentru reprezentativa statului Congo. În plus, mereu se întoarce în România obosit şi nu dă randamentul scontat. Oricum, avea şanse minime să prindă lotul de 18 pentru meciul cu Dinamo, întrucât nu a urmat programul de pregătire al echipei”, a declarat pentru NewsIN preşedintele Farului, Florentin Chiforean.

Şi directorul tehnic de la Farul, Ion Marin, şi-a exprimat nemulţumirea: „E posibil să-l avem, e posibil să nu-l avem..în funcţie de ce se întâmplă în Franţa, dacă reuşim să-i obţinem viza. Prima noastră grijă e să-l recuperăm, să poată să vină la program”.

Meciul va avea si o continuare in Cupa Romaniei:

Dinamo - Farul II

Forza Dinamo! :great:

tchibos
11th October 2006, 19:13
Din pacate avem problema de efectiv.. Todoran accidentat, Disney absent, Apostol avea ceva probleme, Nae la fel . S-ar putea sa vedem o dubla pentru ca multi de la Farul au drept de joc si au fost trimisi la Farul 2

delaparis
11th October 2006, 20:14
ce se intampla cu disney (sper ca am scris corect numele) ?

nu are viza de romania si nu a fost lasat sa intre in tara. :happy


sa ajunga LUNI dupa meci :)



hahaha


Aceste mesaje au fost sterse de mine din greseala :headbang:

Au fost puse la loc si imi cer scuze fata de userii respectivi ...:)

apercele
12th October 2006, 00:26
dupa atatea avertisemente de la tine mi-e si frica sa iti zic ceva in afara de MULTUMESC
am mai multe cartonase decat CANTONA :)

ULTRAS_TAVY
12th October 2006, 08:51
C pakat ca au schimbat astia regula in cupa...altfel juca p Farul meciul cu dinamo...dar akum leau pus p neutru din pacate....iar noi nu o sa fim prezenti la acel meci:(...ptr ca avem meci cu Buzau:ok:....sper sa bata Farul2

Ayrton
12th October 2006, 09:56
Variantele pt meciul de cupa ar fi Urziceni si Galati...

In fine, sa revenim la meciul de sambata: la Dinamo, dintre jucatorii de baza doar Margaritescu ar fi incert dupa accidentarea din meciul cu Rapid... Dar se pare ca va juca si el. Iar Pascovici e "nerefacut psihic" si probabil ca va fi menajat si nu va evolua impotriva echiepi unde a jucat 4 ani.
Echipa probabila:
Gaev - Blay, Moti, Stefan, Pulhac - ZeKalanga, Margaritescu, Cristea, Munteanu - Niculescu, Danciulescu
Rezerve:
Matache - Mihut, Galamaz, Goian, Ropotan, Tames, Ganea

ULTRAS_TAVY
12th October 2006, 16:08
Sa speram ca dinamo se incurca....

delaparis
12th October 2006, 16:22
Echipa probabila:
Gaev - Blay, Moti, Stefan, Pulhac - ZeKalanga, Margaritescu, Cristea, Munteanu - Niculescu, Danciulescu
Rezerve:
Matache - Mihut, Galamaz, Goian, Ropotan, Tames, Ganea

Nu inteleg de ce isi complica zilele Rednic :rolleyes:

Dupa ce am vazut perechea Ganea - Niculescu e cea mai eficace in cazul in care vrea sa joace cu doi atacanti.
De fapt de asta maraie si ganezul ... simte si el ca e o problema aici ...

ULTRAS_TAVY
12th October 2006, 16:30
Nu inteleg de ce isi complica zilele Rednic :rolleyes:

Dupa ce am vazut perechea Ganea - Niculescu e cea mai eficace in cazul in care vrea sa joace cu doi atacanti.
De fapt de asta maraie si ganezul ... simte si el ca e o problema aici ...

lasa sa isi complice zilele..sa bata Farul:ok::ok:

gtibi
12th October 2006, 18:34
Bate Dinamo:headbang:

Red-Castorryy
12th October 2006, 21:09
Bate Dinamo:headbang:

:ok: /hello

ULTRAS_TAVY
12th October 2006, 22:01
Dublu cujean....nu te mai da cu capu de zid...bate FARUL

tchibos
12th October 2006, 22:25
Apostol va fi în lotul de 18 pentru Dinamo

Sunchase
12th October 2006, 22:35
ganea 100 % titular :D

tchibos
12th October 2006, 22:42
dar.. rezerva :D

eu ma intreb cat o sa mai suporte omul ala tratamentul aplicat de Rednic ca vede orice amator ca Ganea e intr-o mare forma si merita titularizat.. cred ca vom vedea un sabotaj din partea lu' Ganea la Dinamo

rechinul farist
12th October 2006, 23:42
daca Disney nu joaca, Tibi va avea un cuvant de spus in acest meci...
ce-i cu Liviu Mihai? e apt, poate juca?
plus ca revine no. 10 la Farul, Senin.... cu o mare pofta de joc..

ieri m=a surprins o declaratie a lu` Jiji, a spus ca Dinamo se va incurca, oare ii va stimula pe jucatori? (cred ca e o intrebare retorica).

Cra10veanu
13th October 2006, 01:22
ii va ? eu credeam ca i-a stimulat deja :D

FatFrumos
13th October 2006, 13:06
si ce e rau in asta nu vrei sa ii vezi pe ciini pierzind craiovanu? si nu e prima data cind o fura de la Farul :evil: merg tot pe 2.

andrei1921tm
13th October 2006, 18:45
@fat frumos...farul nu mai e echipa de anu` trecut si dinamo poate sa castige si daca face un meci slab.

AxinTe
13th October 2006, 19:35
... si nici dinamo nu mai e echipa de anul trecut.

delaparis
13th October 2006, 19:47
Da ... pare mai buna !

rechinul farist
14th October 2006, 01:43
0-1 disney in min 37

Red-Castorryy
14th October 2006, 05:29
0-1 disney in min 37

2-1 final :ok:
niculescu 38
ganea 73

Vand vise
14th October 2006, 06:35
0-1 disney in min 37

disney nu a primit viza(nu joaca)..0-1 gurita in min 37 :D

LazioRoma
14th October 2006, 08:49
Nush ce ,mai postati.. pt ca va fii UN BLAT IMPUTIT!! asta este ion marin! de asta a fost TRIMIS de la Farul ca sa faca cartile! in meciu cu ""cainii"" un BLAT PEENAL! CEL MAI JEG BLAT DIN SEZONUL ACTUAL!!!!!!!

b3bito
14th October 2006, 10:07
disney nu a primit viza(nu joaca)..0-1 gurita in min 37 :D

a primit-o

Vand vise
14th October 2006, 10:10
cand??? ieri nu avea viza :(

rechinul farist
14th October 2006, 11:35
sa nu patim si noi ca Poli Tim, sa incercam sa batem Dinamo cu oamenii lu` Dinamo, Poli ii are pe Alexa si pe Grigorie, iar noi il avem pe Sapaliga...
sper sa ma insel...

ULTRAS_TAVY
14th October 2006, 13:32
shi eu sper sa te inseli

grekul
14th October 2006, 14:12
castiga klar farul. trebuie sa se intample ceva sa mai piarda si dinamo

resita
14th October 2006, 14:31
bate DINAM0 fara probleme

3-0

/hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

ULTRAS_TAVY
14th October 2006, 15:55
Da? serios? tu chiar vb serios? sa te cred sa nu te cred?
BATE FARUL:ok:

fruncea
14th October 2006, 19:21
ne incurca farul in trecut cand avea echipa....grigoras facuse trupa in CT care juca tare cu toate echipele
dar anul asta, farul este cam ciuca batailor, asa ca le-o dam rau...
un 4-1 suna corect

cred ca va veti impiedica !!!!

apercele
14th October 2006, 19:24
sa nu patim si noi ca Poli Tim, sa incercam sa batem Dinamo cu oamenii lu` Dinamo, Poli ii are pe Alexa si pe Grigorie, iar noi il avem pe Sapaliga...
sper sa ma insel...

mda, deci grigorie a dat pasa de gol contra lui dinamo oar zicu a capatat penalti....asa ca teoria ta e cam de rahat

dar oricum mersi pt parere

YoYoyOi
14th October 2006, 19:33
Chiar daca statistica spune ca Dinamo are probleme la jocurile cu portile inchise, tind sa cred ca statistica se va modifica putin azi. Dinamo va cistiga, ar fi o minune sa nu o faca. Farul nu este in acest moment o echipa care sa puna probleme, iar Dinamo nu are probleme de efectiv.
Asteptam si vedem ce o sa fie.
Sa fie o minune!!!

fruncea
14th October 2006, 19:49
ne incurca farul in trecut cand avea echipa....grigoras facuse trupa in CT care juca tare cu toate echipele
dar anul asta, farul este cam ciuca batailor, asa ca le-o dam rau...
un 4-1 suna corect

DA ,CATEII vs. FARUL ,sper sa-si caute acul de 3 puncte in carul cu SUCKERI!



DIN VEST SPER SA VA DEA CU REST !!!!

resita
14th October 2006, 19:54
Da? serios? tu chiar vb serios? sa te cred sa nu te cred?
BATE FARUL:ok:

vise placute in continuare, DACA SCAPATI CU 3-0 SA VA MULTUMITI.

HAI DINAMO

/OLE/ /OLE/ /OLE/ /OLE/ /OLE/ /OLE/

tchibos
14th October 2006, 20:04
poate scapam mai usor .. cu un egal cum ii place lu' Dinamo cand singurii suporteri sunt aia de pe forum ca in mesajul tau

delaparis
14th October 2006, 20:23
Cati suporteri de la Constanta sunt la meci si cati pe forum ?

YoYoyOi
14th October 2006, 20:27
Toti suporerii de la Constanta sunt la meciul de handbal. Si, chiar isi fac datoria cum trebuie, cu toate ca se mai gindesc si la meciul de fotbal si le ureaza toate "cele bune" dinamovistilor.

apercele
14th October 2006, 20:33
cum isi apara stelistii satelitul...
gest de noblete, trebuie apreciat

YoYoyOi
14th October 2006, 20:36
Nu aparam pe nimeni, daca asta doreai sa insinuezi. Exprimam doar o parere care reflecta realitatea. Si n-are rost sa agheti la scirba ca n-ai cu cine.

Universal
14th October 2006, 20:39
Hai Dinamo :ok: 2-0 si mä facet om fericit( financiar ;) )

Victorie /hello hai dinamo!

Quartz@nu
14th October 2006, 21:00
l. mihai si farmache titulari ? Marin "o javra" ordinara ! afara cu scarbele

de ce nu joaca Tibor ??

Cra10veanu
14th October 2006, 21:05
ca sa castige dinamo :D

YoYoyOi
14th October 2006, 21:08
1-0

Red-Castorryy
14th October 2006, 21:12
21" Gol Dinamo: A marcat I. Ganea

Andutzu
14th October 2006, 21:12
clar al 11-lea succes ptr. dinamo :(

starsteel
14th October 2006, 21:14
l. mihai si farmache titulari ? Marin "o javra" ordinara ! afara cu scarbele

de ce nu joaca Tibor ??
Marin face parte din marea familie a militienilor nu ai auzit declaratia lui Turcu la remarca "de ce e condamnat fotbalul romanesc sa fie condus de militieni?" Raspuns stupefiant "pt. ca militienii au fost mereu buni organizatori" :D

Red-Castorryy
14th October 2006, 21:16
buni oranizatori" :D

:scared: :scared: :scared:

Quartz@nu
14th October 2006, 21:17
da clar ..o echipa facuta de javra ION MARIN sa piarda. imi este scarba .
Bosanceanu (elevul lui " nea jan ") ...esti o rusine pentru constanta !

starsteel
14th October 2006, 21:20
E trist ca nu aveti incredere in propria conducere; neincrederea oricum e intemeiata

starsteel
14th October 2006, 21:21
1-1

YoYoyOi
14th October 2006, 21:21
1-1

Quartz@nu
14th October 2006, 21:24
cu cata lehamite a impins L. Mihai mingea in poarta ....si ce bucurie de nedescris dupa marcarea golului !

teatru jucat prost !
o sa castige cainii fara emotii!

guevarax
14th October 2006, 21:27
nu am emotii

Ion Marin antrenor - sa fim seriosi e omul de casa al lui dinamo

tchibos
14th October 2006, 21:28
unde sunt cainii? :happy

Andutzu
14th October 2006, 21:29
1-1 bv. farul :)

starsteel
14th October 2006, 21:30
unde sunt cainii? :happy
Sunt toti pe stadionul proaspat refacut, ala de multe mii de locuri. :ras-plans:

guevarax
14th October 2006, 21:34
Sunt toti pe stadionul proaspat refacut, ala de multe mii de locuri. :ras-plans:

probabil dak va fi facut din banii nostrii ca vom intra toti romanii gratis la meciuri asa mi s-ar parea echitabil desi la un meci al militienilor nu m-as duce nici dak as fi platit

Quartz@nu
14th October 2006, 21:36
3-7 faulturi la pauza !
7-1 (din greseala) suturi pe poarta la pauza !

guevarax
14th October 2006, 21:38
castiga dinamo

acum deja borcea il suna pe marin sa ii zica "ba ai innebunit, nu te mai punem niciodata antrenor la dinamo"

Red-Castorryy
14th October 2006, 21:40
7-1 suturi pe poarta 1-1 la pauza :headbang:

guevarax
14th October 2006, 21:42
7-1 suturi pe poarta 1-1 la pauza :headbang:

farul a dat gol din greseala

cred ca sunt certati rau de tot la vestiare, cum sa le dea emotii celor care si acum il platesc pe Marin, e chiar culmea

Red-Castorryy
14th October 2006, 21:43
castiga dinamo :ok:

acum deja borcea il suna pe marin sa ii zica "ba ai innebunit, nu te mai punem niciodata antrenor la dinamo"

pe ce retea il suna ? :happy

Sir
14th October 2006, 21:45
hai ca totusi se poate,jucatorii Farului nu cred ca au uitat furtisagurile dinamovistilor in ultimele editii de campionat si Cupa...poate au ambitie....si Onoare

tchibos
14th October 2006, 21:45
:happy are telefonul inchis Borcea ca am vrut eu sa il sun sa rad putin de el

guevarax
14th October 2006, 21:46
pe ce retea il suna ? :happy

pe reteaua interna a militiei :headbang: :headbang: :headbang:

stau si ma gandesc : nu cred ca as fi putut trai acum dak eram dinamovist de mic

atata mizerie, militie, comandanti, arbitri, generali, bani de la stat, blaturi etc etc

Incubus
14th October 2006, 21:47
farul a dat gol din greseala

cred ca sunt certati rau de tot la vestiare, cum sa le dea emotii celor care si acum il platesc pe Marin, e chiar culmea
stai linistit ca se rezolva dupa pauza

Vand vise
14th October 2006, 21:47
pe reteaua borcea-sandu-CCA-arbitru-marin :lol:

guevarax
14th October 2006, 21:48
:happy are telefonul inchis Borcea ca am vrut eu sa il sun sa rad putin de el

stai linistit, dak nu poate sa ia legatura cu marin sa faca tarasenia sigur arbitrul si-a primit partea de acum 2-3 zile

apropo cine arbitreaza ???

starsteel
14th October 2006, 21:55
pe ce retea il suna ? :happy
Evident pe reteaua cea mai sigura HAMHAMTELECOM! :D

Quartz@nu
14th October 2006, 21:56
A Intrat Si Pascovici ....sa Adune Cardurile De La Faristi !

starsteel
14th October 2006, 21:57
hai ca totusi se poate,jucatorii Farului nu cred ca au uitat furtisagurile dinamovistilor in ultimele editii de campionat si Cupa...poate au ambitie....si Onoare

Da banii lui Gigi nu sunt buni?

Quartz@nu
14th October 2006, 21:58
Acum Golul Asteptat !

grande
14th October 2006, 22:00
Interesanta tactica organizatorilor cu nepermiterea cameramanilor in spatele portilor !
In cazul unui fault,hent in careu ei nu au cum sa filmeze ,deci nu exista ceva concret la dosar !

Nu sunt fraieri caini !

starsteel
14th October 2006, 22:00
Au scoala vietii stie oricine.

pinki
14th October 2006, 22:03
da chiar nu e nici un caine pe=aici? unde au disparut? :D

ps: lol grande, ce tare e borcica, a inceput sa dea bani si la cameramani :ras-plans:

YoYoyOi
14th October 2006, 22:07
Incep dinamovistii sa-si piarda rabdarea si apar nervii, iar cererile de penalty sunt din ce in ce mai dese.

starsteel
14th October 2006, 22:08
Cainii sunt ridicoli pt. modul in care solicita lovituri de la 11 metri, parca ar fi de la Dinamo. :D

YoYoyOi
14th October 2006, 22:09
2-1

starsteel
14th October 2006, 22:09
2-1 cu capul, incepe sa devina specialitatea casei

Alberto
14th October 2006, 22:10
22222-1....Gool Dinaamoo

Sergio_D
14th October 2006, 22:10
Tipic...
Se va termina 3-1... părerea mea... :sleep:

pinki
14th October 2006, 22:10
ia sa ma uit si eu putin la meci... poate poate le port ghinion :evil:

si, in timp ce scriam asta au dat gol :( eh, poate ma mai uit totusi putin. poate revine farul :)

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:11
64" GOOOL DINAMO!! Claudiu Niculescu inscrie cu capul dupa cornerul batut de Catalin Munteanu

Hard
14th October 2006, 22:12
s-au terminat banii la dinamo?

Andutzu
14th October 2006, 22:12
dupa cum era de asteptat dinamo merge spre victorie...

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:13
asteptam golul 3

YoYoyOi
14th October 2006, 22:14
In sfirsit va intra Tibor Moldovan.

Universal
14th October 2006, 22:14
Gol Dinamo :ok: Multumesc dragi romäni :) incä un gol sä fiu sigur cä veti cästiga :ok:

Si Real..si am jackpot-ul luat azi :ok:

Bravo Dinamo!!!

Tota asa si in UefaCup :ok:

Quartz@nu
14th October 2006, 22:15
la golul doi chiar nu a sarit nimeni la cap ...nici macar Vlas nu reactionat in vreun fel .
L.Mihai mana moarta !

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:15
incä un gol sä fiu sigur cä veti cästiga :ok:


ce zici de 2 ?
ps. marcatori pascovici si danciulescu

YoYoyOi
14th October 2006, 22:17
Atita scandal si multe discutii pentru Disney cu viza lui cu tot. Si doar ca sa-l tina pe banca.

Quartz@nu
14th October 2006, 22:17
incet incet ajungem " Bistrita Dobrogei "

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:19
Atita scandal si multe discutii pentru Disney cu viza lui cu tot. Si doar ca sa-l tina pe banca.

l-a obosit sederea la coada pentru viza :sleep:

guevarax
14th October 2006, 22:20
In sfirsit va intra Tibor Moldovan.

sa nu fie emotii pe final

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:21
sa nu fie emotii pe final

ca sa dea un autogol ? :P

guevarax
14th October 2006, 22:23
ca sa dea un autogol ? :P

sa nu dea gol, ar fi o tragedie pt Ion Marin sa nu bata dinamo

Sir
14th October 2006, 22:23
asta seara am asistat la o comedie proasta:in rolurile principale dinamo si Farul;E comedie de prost gust pe care eu nu pot sa o privesc;unii jucatori ai Farului vor, dar nu pot sa faca totul singuri.....si nu sunt subiectiv:rolleyes:

tchibos
14th October 2006, 22:23
Atita scandal si multe discutii pentru Disney cu viza lui cu tot. Si doar ca sa-l tina pe banca.

daca nu s-a antrenat cum sa il bage?

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:24
La Ganea chiar a fost 11m , pentru Helesteanu :rosu:

Hard
14th October 2006, 22:24
va place teatrul?

guevarax
14th October 2006, 22:25
T. Moldovan s-a aflat într-o situaţie favorabilă pentru a şuta, dar a ezitat şi nu a obţinut decât o lovitură de la colţul terenului

hai frate ca nu suntem copiii

ce naiba nu vedeti ce a facut dinamo anul asta, a facut blat in mai toate meciurile iar unde n-a avut cum au fost arbitrati de corpodean

din 11 meciuri dinamo a jucat pe bune doar cu rapid cred, ca au fost arbitrii straini, in rest totul a fost aranjat

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:26
ar fi o tragedie pt Ion Marin sa bata dinamo

asa da :ok:

Sir
14th October 2006, 22:27
va place teatrul?
da,dar nu comediile ieftine

guevarax
14th October 2006, 22:27
asa da :ok:

trebuia sa pun " " nu te-ai prins ???

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:28
din 11 meciuri dinamo a jucat pe bune doar cu rapid cred, ca au fost arbitrii straini, in rest totul a fost aranjat

poate a fost si ala aranjat ? :happy :happy :happy

Alberto
14th October 2006, 22:29
da...:ras-plans:

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:29
Schimbare Farul: A ieşit L. Mihai şi a intrat Disney

guevarax
14th October 2006, 22:30
poate a fost si ala aranjat ? :happy :happy :happy

razi degeaba - iar dati de polonia varsovia si iesiti ca ultimii kk din cupele Europene, cum ati iesit in ultimii 16 ani, pe usa din dos

YoYoyOi
14th October 2006, 22:31
Lui Niculescu nu i-au iesit loviturile libere in ultimul timp, ceea ce nu e chiar bine avind in vedere meciurile din UEFA. Nu stiu accidentarea lui Ze Kalanga cit e de grava si ar fi o lipsa importanta in meciurile "europene"

Quartz@nu
14th October 2006, 22:31
tibor moldovan nu vrea sa suteze fratilor ...ce rusine .
a mai intrat si disney ....sa nu mai fie teatru ci DISNEY LAND !

guevarax
14th October 2006, 22:32
acum 2 ani cand ne-au luat practic un campionat

sau am uitat tot corpodean a arbitrat si atunci

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:33
razi degeaba - iar dati de polonia varsovia si iesiti ca ultimii kk din cupele Europene, cum ati iesit in ultimii 16 ani, pe usa din dos

Realul o sa va arate in curind ca voi sunteti ultimii kk din cupele Europene

guevarax
14th October 2006, 22:34
Realul o sa va arate in curind ca voi sunteti ultimii kk din cupele Europene

si dak nu ne arata ii convoci pe toti forumistii si le faci o lucrare la mijloc ???

lasa ca ne-a aratat Valencia, Kiev, Lens, Sampdoria, Betis etc etc

tchibos
14th October 2006, 22:35
discutati despre meci dac aveti ceva de spus nu de UEFA sau alte prostii. Forza Farul !!!

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:36
si dak nu ne arata ii convoci pe toti forumistii si le faci o lucrare la mijloc ???

lasa ca ne-a aratat Valencia, Kiev, Lens, Sampdoria, Betis etc etc


Sampdoria , mare echipa !!! :happy :happy :happy

guevarax
14th October 2006, 22:37
Sampdoria , mare echipa !!! :happy :happy :happy

era sa bata azi Milanul s-a terminat 1-1

pacat de jucatorii farului, ion marin nu le-a dat nici o sansa

tchibos
14th October 2006, 22:37
urmatoarel mesaje care nu au legatura cu meciul vor fi sterse

YoYoyOi
14th October 2006, 22:37
Bai si Lungu ala, mai sunt citeva secunde si el da pasa in spate. Se vede ca e Farul cu 3 atacanti pe teren.

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:38
3 minute de prelungire pentru această partidă.

Alberto
14th October 2006, 22:38
Dinamo - Farul 2-1...A 11-a victorie consecutiva pentru Dinammooo
Ce echipa...:ras-plans:..:ras-plans:..

guevarax
14th October 2006, 22:39
Dinamo - Farul 2-1...A 11-a victorie consecutiva pentru Dinammooo
Ce echipa...:ras-plans:..:ras-plans:..

cei mai buni atacanti borcea-netoiu-turcu

cel mai bun mijlocas militia

tchibos
14th October 2006, 22:39
oricum bine ca nu am luat-o cum ati fi vrut voi .. 3-0 sau 4-1

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:40
90' Finalul partidei

Andutzu
14th October 2006, 22:40
florin marin o sa fie certat ca a fost scorul asa srans :happy

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:41
florin marin o sa fie certat ca a fost scorul asa srans :happy

si-a dat demisia :ok:

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:43
11-0-0
12...13...14...si la mai mult... HAI DINAMO......

guevarax
14th October 2006, 22:45
11-0-0
12...13...14...si la mai mult... HAI DINAMO......

de fapt trebuia spus :
florin marin
vrajitoarea
corpodean
ion marin
etc etc

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:49
Dinamo a jucat in ziua aniversarii a 55 de ani de la inaugurarea arenei fara spectatori. Ce parere aveti?

Klingon
14th October 2006, 22:52
Cu dinamovistul Ion Marin la carma, cu dinamovistul Tibor Moldovan in rolul de spargator de gheata (intrat in locul lui Liviu Mihai, pentru care gazonul este un fel de pat), nu stiu cum de s-a putut intampla sa nu castigam! Incredibili fotbalul asta, plin de surprize... Si nici macar canishii cei mai creti nu ne-au amintit ca suntem sclavii lui Steaua, desi ne-am dat cu totii viata pe teren astazi......

duru2000
14th October 2006, 22:53
duru2000
This message has been deleted by tchibos. Reason: nu mai vorbi prostii... trolling se numeste ce faci tu

Bai tchibos, tu ce cauti pe thread-ul asta daca esti stelist? toata lumea acuza dinamo de blaturi, si mai ales cu Farul, care acum cateva etape a stat cumintei in fata Stelei? esti cam nesimtit.Dinamo este pe primul loc fiindca merita si joaca cel mai spectaculos fotbal din Romania...

whitewildstuff
14th October 2006, 22:54
Am urmarit acum cateva postari ale "baietilor de bine"pe threat,toti erau la pauza siderati,niciun penalty?Vine dupa pauza,nu??:ok: Obisnuiti cu golgetarii din gHENCEA(5 BUCATI IN 11 MECIURI).In fine,ce rost are sa-ti bati capul cu off-topicii:D astia:alde star-steel(e beton armat,baiatul,pe threaturile pe care le iubeste,rade tot ce nu-i convine)Aici baga la greu ,jigniri,off....uri???Ceva???11-0-0-Pe merit ,zic eu:D

Red-Castorryy
14th October 2006, 22:57
Clasamentul LIGA I


Loc Echipa Meciuri Victorii Egaluri Înfrîngeri G. m. G.p. Puncte Adevăr
1 Dinamo 11 11 0 0 24 7 33p (+15)
2 Steaua 11 7 3 1 21 7 24p (+6)

whitewildstuff
14th October 2006, 23:04
Lasa-i Red,se lasa greu pe tastatura si sunt usori,rau,in exprimare!Ce comentarii penibile facute de catre unii in ultima ora,incultura si amatorismul naste :jerk: !! Toate bune tuturor,urez succes Stelei marti si Rapidului joi.Bafta!!!

duru2000
14th October 2006, 23:05
Dinamo este cea mai in forma echipa romaneasca a momentului, si nu zic asta fiindca sunt caine roshu, e adevarul gol golutz.
Tin pumnii Stelei s castige cu Real Madrid, si Rapidului cu GSP, dar sa negi un adevar clar 11 vistorii in 11 meciuri mi se pare deplasat. sa nu mai mentionam cupele europene. Normal ca nu as vrea sa se opreasca aici...

Red-Castorryy
14th October 2006, 23:06
DINAMO - FARUL 2-1
JUCATORII I-AU DEDICAT VICTORIA LUI CATALIN HILDAN
Imediat dupa fluierul de final, toti fotbalistii lui Dinamo s-au strins la mijlocul terenului si au intins un banner imens. Mesajul era pentru Catalin Hildan, "unicul capitan", iar cea de-a 11-a victorie consecutiva i-a fost dedicata fostului dinamovist, care a purtat tricoul cu numarul 11.

tchibos
14th October 2006, 23:08
duru2000
Bai tchibos, tu ce cauti pe thread-ul asta daca esti stelist?

nu sunt stelist, sunt Farist si anti SDR dar ma stresati voi astia care nu pot spune doua vorbe despre meci si se rezuma la a pune placa. Fortati-va si voi cerebelul sa spuneti niste pareri pertinente la obiect. Cum va blocati cum puneti placa. Cat despre nesimtire.. normal ca am o doza dar sta in limitele umanului pana cand este stimulata de alti nesimtiti care vor sa se afle si ei in treaba

Si acum serios.. mai lasati glumele cu blaturile ca nu isi au rostul..

Felicitari Dinamo !!!

Red-Castorryy
14th October 2006, 23:10
Meci frumos, ocazii multe...goluri putine. Dar frumoase. Urmeaza cota 12 /OLE/ /OLE/ /OLE/ /OLE/ /OLE/

duru2000
14th October 2006, 23:13
Nu am acuzat Farul de blat, ci doar am aparat echipa mea favorita, care e normal sa fie invidiata cand este pe primul loc. Incerc sa-mi mentin vocabularul in limitele decentei, doar un singur subiect ma scoate momentan din sarite, si ala e FRF in frunte cu mircea sandu (scuzati ca nu am pus majuscule).
Sunt critic cu Dinamo cand joaca prost fiindca nu vreau sa se faca de ras in Europa, pana una alta... 11 victorii (numarul lui Catalin Haldan)

whitewildstuff
14th October 2006, 23:14
Nu suntem in stare sa spunem nimic despre meci??Cronica meciului si statistica spune totul!Noi,cel putin eu,intru des si citesc toate prostiile debitate,ma doare cand o mana de "destepti "dau verdicte" si-mi spun ca nu e corect ca nimeni sa nu le raspunda decent.cand o face cineva,e off-topic.Acum vorbind despre meci,daca era 4-0 in primele 30 de min. nu se supara nimeni din Constanta,nu??Un gol norocos ptr. voi,cu largul concurs al portarului Matache.Restul e Dinamo,atacand si ratand,apropo,aveti un portar meserias(tot timpul ati scos cate unul din asta din maneca).E de viitor!!!Bafta!

tchibos
14th October 2006, 23:15
...atunci e in regula.. pe mine ma doare cand pierde Farul dar mai tare ma doare cand se vorbesc prostii nefondate si care sunt expirate de mult.. cat despre dinamo cred ca nu o sa le mai mearga prea mult.

Quartz@nu
14th October 2006, 23:16
.. mai lasati glumele cu blaturile ca nu isi au rostul..


daca blat nu a fost, atunci prin jocul aratat nu ne meritam nici macar pozitia de pana acum din clasament. cred ca ne sta mai bine sa jucam pe la matineu ...dar nu prea avem loc sunt altii mai *******i ca noi !