PDA

View Full Version : Etapa 11: FC Vaslui - Otelul



Pages : [1] 2

Vadim
2nd October 2006, 01:26
Discutii despre FC Vaslui - Otelul (etapa 11), aici - inainte si dupa.

unikt
2nd October 2006, 01:48
eu cred ca va fi un meci greu iar la sfarsitul lui o sa visez la a9a victorie a otelului.cred 2-0 pt noi.forza otelul.

CALORIFER
2nd October 2006, 02:15
aparent prin prisma locurilor din clasament ar trebuie sa fie un antreament pt otelul.in realitate nu va fi deloc asa. oricum mai sunt 2 saptamani pana atunci

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 03:29
dupa ordinea clasamentului,victoria este a noastra
dupa meciurile din deplasare,victoria tot a noastra
asadar 3 pcte pt.otelul

Rossi
2nd October 2006, 04:50
1X

galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...

bada_otelul
2nd October 2006, 09:32
odata si odata se va intrerupe sirul de victorii,poate la vaslui poate nu,oricum ce au realizat pana acum e incredibil,sa fim mandri de ei,merita.ca o observatie,toata cele 3 echipe care au incurcat pana etapa trecuta clujul au pierdut imediat cu otelul,sper sa se intample la fel si cu vasluiul,si mai ales cu steaua,daca ar fi sa am de ales as prefera sa nu castigam cu vs dar sa scoatem macar un punct cu steaua.
oricum va fi meci greu cu vasluiul,mai greu decat cu uta chiar daca par vai de mama lor acum sunt imprevizibili,sper totusi sa castigam

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 11:33
1X

galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...

nu mai spune.....:rosu:

tchibos
2nd October 2006, 11:58
e adevarat ca Otelul trebuie sa se impiedice odata si odata, insa eu sper ca momentul asta sa vina cat mai tarziu. Ce a facut Grig la echipa este extraordinar. Puteti visa chiar la Liga Campionilor daca o tineti tot asa. De Vaslui trece fara nici un fel de probleme.

bada_otelul
2nd October 2006, 13:17
e adevarat ca Otelul trebuie sa se impiedice odata si odata, insa eu sper ca momentul asta sa vina cat mai tarziu. Ce a facut Grig la echipa este extraordinar. Puteti visa chiar la Liga Campionilor daca o tineti tot asa. De Vaslui trece fara nici un fel de probleme.

liga campionilor este totusi inaccesibila din mai multe motive,din motive de ***************,dar si din cauza bugetului,a lotului,a lipsei unui stadion de ucl.uefa ar fi o performanta frumoasa,dar foarte greu de obtinut.principalele noastre atuuri sunt grigoras,un antrenor excelent atunci cand are atmosfera buna la echipa,si faptul ca noi avem o echipa,jucatorii sunt uniti,se inteleg bine toti,fata de altii care au bani si jucatori de valoare dar nu au echipa.nu sunt extraorinar de valorosi,timisoara are individualitati mult peste noi,dar spiritul de echipa si atmosfera buna creata de grig si stan isi spun cuvantul.
sper sa castigam si la vaslui dar asa cum am zis odata si odata o sa ne impiedicam si noi,sper cat ma tarziu.va fi meci dificil

starsteel
2nd October 2006, 16:07
Ar fi teribil sa obtinem a 8-a victorie consecutiva adversarul permite sa fim optimisti insa ma gandesc la seria de arbitraje catastrofale, la pozitia Vasluiului, la Porumboiu si sunt putin reticent s-ar putea sa scoatem doar un egal.

cap
2nd October 2006, 17:04
si un egala e bine numai sa nu luam bataie :D dar paote castigam e meci greu dar nu se stei nici o data

Casuba
2nd October 2006, 17:14
1X

galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...

O clasare pe locurile 6-8 obtinuta in mod CINSTIT nu mi se pare chiar asa de rea in schimb un campionat FURAT nu m-ar incanta deloc...Tu ce parere ai ?

Andutzu
2nd October 2006, 18:01
castigam ca si jiul a facut 1-1 la cluj si etapa urmatoare i-am batut :D

tuxie
2nd October 2006, 18:03
O clasare pe locurile 6-8 obtinuta in mod CINSTIT nu mi se pare chiar asa de rea in schimb un campionat FURAT nu m-ar incanta deloc...Tu ce parere ai ?

Pai o sa-ti spuna sa reusesti intai sa furi unul si dupa aceea sa spui daca ti-a placut sau nu :happy

gabi94
2nd October 2006, 18:11
Sper ca Otelul sa obtina cea de-a 8 victorie ,meciul insa este mai dificil decat pare la prima vedere,Vasluiul fiind o echipa artagoasa pe propriul teren...

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 19:36
daca prindem o zi buna nici un adversar din provincie nu ne sta in fata...iar dupa cate am vazut la vaslui e cam dezordine...asa ca....eu unul mizez pe o victorie galateana...1-0 mi se pare un scor cinstit

cap
2nd October 2006, 22:59
nu conteaza ce scor conteaza ca punctele sa vina la noi

delaparis
3rd October 2006, 00:02
Gata m-ati convins galatenilor ... :D
Am votat si eu pentru un 2 ... 0-2
Parca vad ca le luati locul in Uefa ... locul stelistilor evident:D

Jar-Gon
3rd October 2006, 10:58
ce mai dinamovistule ti-e frica de noi de ne canti prohodul pe aici?in mod normal ar trebuii sa batem dar.............

Casuba
3rd October 2006, 11:34
In meciul asta mi-e frica doar de playmaker-ul de la vaslui...nu...nu e jucatorul cu numarul 10, e ala care nu se mai implica la club, dar face jocurile in arbitraj.

STEEL
3rd October 2006, 12:52
Va incepe oare din nou "razboiul rece " dintre M.Stan si Porumboiu?Imi aduc aminte de campionatul trecut cand inaintea meciului din retur s-a lasat cu cateva declaratii veninoase din partea celor doi.Sper ca de data asta M.Stan sa nu se mai coboare la nivelul asa zisului finantator al vasluienilor.

STEELMAN
3rd October 2006, 13:38
sper ca m stan sa nu intre iar in declaratiile alea murdare pt ca pana acum a aratat ca este un diplomat caruia nu ii place sa vb doar de dragul de a face valuri exemplul lui domnind in tot ce inseamna otelul galati rezultatele de pana acum demonstrand cat de bine e sa fii modest.

Poli Timisoara
3rd October 2006, 13:43
e meciul in care moldoveni isi revin si otelul incepe decaderea (cum e si normal)........1 solist !

Poli Timisoara
3rd October 2006, 14:01
e meciul in care moldoveni isi revin si otelul incepe decaderea (cum e si normal)........1 solist !

Uh,am uitat ca si otelari sunt moldoveni !

Apropo,toti sunteti "steel"-mania?

lolo_grupa_c
3rd October 2006, 14:45
cred ca unuii sunt cam debusolati,unii care sustin echipe hibrid,
....cu siguranta un meci greu,sper cu multe goluri,si inca o data sper sa ramana ambele echipe in liga1...

Casuba
3rd October 2006, 16:21
e meciul in care moldoveni isi revin si otelul incepe decaderea (cum e si normal)........1 solist !

Tu mai bine vezi ce primire o sa-i faceti lui Andone ca dupa meciul cu National sigur vine la voi...

cap
3rd October 2006, 18:22
Uh,am uitat ca si otelari sunt moldoveni !

Apropo,toti sunteti "steel"-mania?

nu ne purta noua de grija poarta echipei tale campioane nci nu incepuse campionatul si va vedeati deja ca luati titlul

cif2004
3rd October 2006, 21:13
Dar daca se termina 3-o pt. Vaslui, jurati sa nu dati vina pe arbitraj???
Sau ati uitat ca si anul trecut, dupa nu stiu cate victorii in retur, abia ati scos un egal in prelungiri, pe teren propriu.
Iar k sa fiu si eu optimist la maxim, spun 5-0 pt. FC Vaslui, cu toate k nici 1-0 nu m-ar deranja prea tare.

Andutzu
3rd October 2006, 21:53
Dar daca se termina 3-o pt. Vaslui, jurati sa nu dati vina pe arbitraj???
Sau ati uitat ca si anul trecut, dupa nu stiu cate victorii in retur, abia ati scos un egal in prelungiri, pe teren propriu.
Iar k sa fiu si eu optimist la maxim, spun 5-0 pt. FC Vaslui, cu toate k nici 1-0 nu m-ar deranja prea tare.

deci : la meciul cu uta am avut multi absenti si grigoras a zis ca e posibil ca dupa astea 2 sapt. sa se recupereze 2 dintre titulari asa ca ... cam nashpa de voi :evil:
cat despre arbitraj,el e cel mai tare adversar in meciul cu voi :mda:

bada_otelul
3rd October 2006, 22:21
Dar daca se termina 3-o pt. Vaslui, jurati sa nu dati vina pe arbitraj???
Sau ati uitat ca si anul trecut, dupa nu stiu cate victorii in retur, abia ati scos un egal in prelungiri, pe teren propriu.
Iar k sa fiu si eu optimist la maxim, spun 5-0 pt. FC Vaslui, cu toate k nici 1-0 nu m-ar deranja prea tare.

daca doamne fereste printr-un dezastru inimaginabil luam bataie cu 3-0 comentam arbitrajul numai daca e ceva de comentat:D ,si anul trecut om fi scos noi un egal cu chiu cu vai dar voi nu meritati nici macar egalul ala daca e sa ne luam dupa numarul de ocazii,oricum ce-a fost a fost ce va fi vom vedea.eu tot spun ca o sa fie meci greu si pana acum cu exceptia meciului cu pandurii am avut emotii in toate meciurile,dar sa avem noi emotii si sa castigam,cat despre 5-0...se mai intampla dezastre,loveste o cometa pamantul,dispar 75% din specii,dispar dinozaurii,dar otelul nu va pierde anul asta la vaslui cu 5-0

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:12
ce paranoia sunt unii...5-0............????
pe ce lume traiti fratilor?
victorie galateana,ve_ti vedea voi.........

myblackday
4th October 2006, 05:00
...din prea multa modestie, afirm k Otelul bate la Vaslui ..cu 2-0 !

SORINULTRA
4th October 2006, 07:48
meci greu , fluierasii trag tare la vaslui "porunboiu stie de ce" totusi otelul chiar joaca un fotbal corect si frumos 0-2.

dan
4th October 2006, 08:04
in acest moment otelul e cea mai in forma echipa din campionat.
merg pe mana lor,victorie 1-0,2-0.

WOLF_ULTRAS
4th October 2006, 11:20
deci nu are rost sa ne batem capu cu astia...ca oricum se duc in B.......nici nu se pune problema victoriei 2-0...creca mai bine nu se mai facea topicul asa ..mai bine il facea pe ala cu steaua ....sa vezi de derby o sa fie....ce atmosfera acolo se va vedea adevarata valoare ........inca 17 zile :D

tutye
4th October 2006, 14:35
va fi un meci greu.....cu siguranta nu ne va fi usor...dar sper totusi sa castigam....cu toate ca si egalul ma multumeste....

starsteel
4th October 2006, 16:29
Pt. Jar-Gon
Ce atentie la limbaj ca e urat de tot pt. asemenea postari banarea e pe deplin meritata.

SteelBoyA
4th October 2006, 19:25
Nu trebuie sa ne pierdem modestia si nu trebuie sa uitam ca se poate intampla oricand ceva , dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa ne bucuram de clipa asta de glorie si sa speram ca o sa dureze cat mai mult.Indiferent de rezultat o sa fim tot langa echipa si o sa o sustinem pentru ca adevaratul test vine in meciul cu steaua iar jucatorii au nevoie de noi.Sper sa castigam meciul de sambata viitoare , indiferent de scor , si oricum ar fi eu o sa fiu pe "municipal" si o sa sustin Otelul cat de tare pot.
Forza Otelul Vinci per Noi!!!

Poli Timisoara
4th October 2006, 20:26
cred ca unuii sunt cam debusolati,unii care sustin echipe hibrid,
....cu siguranta un meci greu,sper cu multe goluri,si inca o data sper sa ramana ambele echipe in liga1...


Hibrid??? hahaha se vede ca esti in fenomenul "fotbal" de cateva luni :happy :happy :happy ...rasfoieste putin istoria echipei Otelul Galati,apoi mai vorbim despre "hibrizi" ! Sau ai uitat???:ciocan:

cif2004
4th October 2006, 20:40
mda...
eu zic sa va puneti averile la pariuri k va imbogatiti sigur.
abia astept sa va citesc comentariile de dupa meci !

bada_otelul
4th October 2006, 20:47
mda...
eu zic sa va puneti averile la pariuri k va imbogatiti sigur.
abia astept sa va citesc comentariile de dupa meci !

imi pare rau din principiu nu pariez pe echipa favorita.si sa stii ca nu a spus nimeni ca nu aveti nicio sansa sa castigati,doar ca in aparenta,dupa rezultatele de pana acum noi suntem favoriti teoretici.eu am zis ca va fi meci greu,ce-ai vrea sa zic,o sa bateti voi?tin cu otelul ce naiba...

lolo_grupa_c
4th October 2006, 22:00
Hibrid??? hahaha se vede ca esti in fenomenul "fotbal" de cateva luni :happy :happy :happy ...rasfoieste putin istoria echipei Otelul Galati,apoi mai vorbim despre "hibrizi" ! Sau ai uitat???:ciocan:

...esti total deplasat de le realitate,copliasule...:ciocan:
...esti amuzant ...:jerk:

Poli Timisoara
4th October 2006, 22:12
...esti total deplasat de le realitate,copliasule...:ciocan:
...esti amuzant ...:jerk:

Merci..."moshule"...bafta !

tutye
5th October 2006, 00:18
sa inteleg ca nu prea ajunge internetul pe la Vaslui...sau se culeg Via si porumbul pe vremea asta????:evil:

ce_bine_e
5th October 2006, 06:53
lol, nu cred ca bateti, nu stiti cum e la vs, cum se fura acolo, oricum va tin pumni!

SORINULTRA
5th October 2006, 07:11
orice are un sfarsit asa ca si furturile de la vs. or sa se termine odata si odata

Redboy
5th October 2006, 07:31
Clar >>> 2
Fortza Otelul ! :)

Doctor_Satan
5th October 2006, 08:46
orice are un sfarsit asa ca si furturile de la vs. or sa se termine odata si odata

Nu atata timp cat mai e Porumboiu in viata!

cif2004
5th October 2006, 08:55
imi pare rau din principiu nu pariez pe echipa favorita.si sa stii ca nu a spus nimeni ca nu aveti nicio sansa sa castigati,doar ca in aparenta,dupa rezultatele de pana acum noi suntem favoriti teoretici.eu am zis ca va fi meci greu,ce-ai vrea sa zic,o sa bateti voi?tin cu otelul ce naiba...

OK, si atunci care ar fi problema dak eu,fan fc vaslui, zic... ca batem noi. Ai vrea sa va recunosc valoarea si sa ma multumesc, eventual, cu o infrangere la limita! NU, raman la 5 - 0 pt. noi, k doar nu e interzis sa fii super-optimist.:drak:

starsteel
5th October 2006, 08:56
Aoleu cif2004 tu ai fost cu pronosticul ala de 5-0?....din cauza ta l-am pierdut pe jar, daca nu era pronosticul tau mai rezista si jar al nostru....o ora, poate doua pe forum sau macar 5 minute. :D

E culmea inainte in materie de arbitraj credeam in 2 oameni, Craciunescu si Porumboiu. Acum Craciunescu a fost mazilit pe nedrept cu toate ca a comis destule greseli iar Porumboiu sa facut de rahat in perioada cat a fost patronul Vasluiului. Atunci vedea numai hotii cate 2-3 penalty-uri neacordate meci de meci era rau de tot pe aratura. Adica se gandea la propria afacere :D

cif2004
5th October 2006, 09:05
sa inteleg ca nu prea ajunge internetul pe la Vaslui...sau se culeg Via si porumbul pe vremea asta????:evil:
Ce mucalit esti tu ma !
La tine-n sat s-a incheiat "campania", de ai timp sa scrii pe net?
Lasa-ne cu glumele astea k sunteti la fel de "agricultori" ca si noi, iar daca te uiti pe etichetele produselor alimentare pe care le consumi zilnic o sa descoperi k tot Porumboiu va hraneste si pe voi.

starsteel
5th October 2006, 09:07
Vrem sa ne hranim de la Vaslui cu 3 puncte atunci am fi pe deplin multumiti.
Elphax hai fii mai indulgent cu el, i-ai premiat postul 100 cu un galben sincer nu m-am simtit chiar jignit cand a facut referire la sat. Cred ca ajunge o avertizare fara cartonas.

cif2004
5th October 2006, 09:10
Vrem sa ne hranim de la Vaslui cu 3 puncte atunci am fi pe deplin multumiti.
"Sariti la cap" ... si poate se rezolva :P
PS. Care era faza cu JAR-gon ala?

starsteel
5th October 2006, 09:16
Cred ca nu era treaz si a tras o injuratura cand a vazut pronosticul tau dupa care la facut varza si pe moderatorul care va indrazni sa-l sanctioneze. A luat un ban exact de o luna. Un nou episod jar-gonian.:nah:

"Sariti la cap" cred ca ai sa regreti cuvintele dupa ce va dam 2 goluri.....cu capul.:yeah:

Doctor_Satan
5th October 2006, 09:18
Dar nu te considera flatat, ca asa face Jar de obicei!

starsteel
5th October 2006, 09:20
Din pacate!:headbang:

The_Blonde
5th October 2006, 09:29
Anu asta se pare ca soarta ne surade ... sunt 99,9% sigura de victoria noastra dar avem un adversar....arbitrajul.

cif2004
5th October 2006, 09:31
Cred ca nu era treaz si a tras o injuratura cand a vazut pronosticul tau dupa care la facut varza si pe moderatorul care va indrazni sa-l sanctioneze. A luat un ban exact de o luna. Un nou episod jar-gonian.:nah:

"Sariti la cap" cred ca ai sa regreti cuvintele dupa ce va dam 2 goluri.....cu capul.:yeah:

Nu-i problema, dak jucati bine, sa mor eu dak nu o sa fiti aplaudati. :ok:
(sper sa nu creada cineva k facem spam pe-aici si sa ne trezim k ne luam vacanta vreo luna)

tutye
5th October 2006, 10:11
Ce mucalit esti tu ma !
La tine-n sat s-a incheiat "campania", de ai timp sa scrii pe net?
Lasa-ne cu glumele astea k sunteti la fel de "agricultori" ca si noi, iar daca te uiti pe etichetele produselor alimentare pe care le consumi zilnic o sa descoperi k tot Porumboiu va hraneste si pe voi.

Vad ca tu esti singurul de la vaslui prezent pe aici....Banuiesc ca tu esti primarul.....am dreptate???:evil:

tuxie
5th October 2006, 10:43
Elphax hai fii mai indulgent cu el, i-ai premiat postul 100 cu un galben

Asta din categoria "puncte aniversare" :happy

starsteel
5th October 2006, 10:52
Anu asta se pare ca soarta ne surade ... sunt 99,9% sigura de victoria noastra dar avem un adversar....arbitrajul.
In sfarsit a reaparut Steel Girl deja ne simtim ochii mai clatiti :P nici radiatiile nu ne mai deranjeaza, nicio grija trecem si peste arbiraj calcam totul in picioare deci revenim acasa cu 3 puncte.:yeah:

Cristian
5th October 2006, 11:41
Nu-i mai face curte lu Steel_girl :D
Victorie Otelara normal ;)

WOLF_ULTRAS
5th October 2006, 11:49
si pe jar nu putem sal recuperam pana la meciu cu steaua :D ?........

Casuba
5th October 2006, 11:49
Am citit in prosport, cica se intereseaza TSKA Sofia de Baltoi si el n-ar zice nu unui eventual transfer ...:no:

Doctor_Satan
5th October 2006, 12:13
Nu-i mai face curte lu Steel_girl :D
Victorie Otelara normal ;)

Asa e! Ai grija ce flirtezi cu SteelGirl, mai SS, ca astia 2 stii ca au show-ul cu camera web! ;)

STEELMAN
5th October 2006, 12:57
se rezovla.dau un telefon acasa la ss si vb cu nevasta-sa:yeah:

Hard
5th October 2006, 13:03
:ras-plans: Doamne cat offtopic,sunteti regii offtopicului :happy,pana se supara sefu` si o sa scrieti pe valea plangerii:happy

ontopic:o sa bata echipa care va fi mai buna pe teren! merg pe un egal 1-1

tutye
5th October 2006, 13:36
Nu-i mai face curte lu Steel_girl :D
Victorie Otelara normal ;)
l-ai atentionat degeaba...deja a calcat stramb.....s-a dat la ea, deci are probleme cu mine... :ciocan: :drak:

Hard
5th October 2006, 13:43
de cand in gl e lipsa de femei de va aruncati toti la un forumist de gen feminin pe care nu il stiti personal?

WOLF_ULTRAS
5th October 2006, 13:54
de cand in gl e lipsa de femei de va aruncati toti la un forumist de gen feminin pe care nu il stiti personal?

:happy

Doctor_Satan
5th October 2006, 14:09
de cand in gl e lipsa de femei de va aruncati toti la un forumist de gen feminin pe care nu il stiti personal?

Taci, ma, ca nu stii tu ce mare Cassanova e SS asta!

@Steelman Asa! Da-l in gat ca se da la copii!

On topic: Ar trebui sa castigam, ca ne asteapta meciuri grele si avem nevoie de moral ridicat!

bada_otelul
5th October 2006, 15:35
de cand in gl e lipsa de femei de va aruncati toti la un forumist de gen feminin pe care nu il stiti personal?

de aia te-ai mutat pe la englezi ca se stie ce frumoase sunt englezoaicele in comparatie cu uratele noastre de romance:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
eu totusi sper sa castigam,nu stiu cum va fi arbitrajul dar pe noi pana acum nu s-a trezit niciun arbitru sa ne ajute pe fata,mai mult de clasicul 5% nu am primit in niciun meci ba mai mult in vreo 3-4 meciuri am avut si probleme cu arbitrii.

STEELMAN
5th October 2006, 15:50
vorbesti de britanicele alea basite cu pistrui si cu bostanul mare?

Hard
5th October 2006, 15:57
asta e ,nimeni nu e pefect:ras-plans: dar am cam deviat cam mult de la subiect nu credeti?asa ziceam si eu...sunt si englezoaice frumoase pt ca stiu sa se ingrijeasca(banii spun totul),blonde suple,ochi dulci...mm...ma opresc aici!insa toate ca toate nu se compara cu femeile din galati,asta se stie!

raman la parerea mea ca echipa mai buna va castiga,asa ca se va termina 1-1:happy

naka
5th October 2006, 17:22
forza otelul.va fi greu dar la sfarsit ne vom bucura pt a 8-a victorie consecutiva

starsteel
5th October 2006, 17:27
forza otelul.va fi greu dar la sfarsit ne vom bucura pt a 8-a victorie consecutiva
Bun venit unui nou otelar ne marim numarul cu fiecare zi. E clar suntem o forta aici pe OLS./OLE/
P.S. Acasa aici inseamna sectiunea Suporter - Otelul, te asteptam!

naka
5th October 2006, 17:34
multumesc.sper sa "debutez" cu o victorie
o mare vina o are vecinul steelman pt inregistrarea mea pe forumul asta

cap
5th October 2006, 17:35
vom vedea la faslui ce se va intampla sper in 1 8-a si toti astea care va bagati in seama mucles si joc de glezne frustratilor

cap
5th October 2006, 17:37
toti otelarii sunt bine veniti aici la noi :D

geilon
5th October 2006, 18:44
in primul rand vreau sa zic ca ne faceti de rusine, pe noi moldovenii, stiti voi care sunt motivele...
ne uitam de sus in jos la voi, ne bucuram de clipa aceasta, si o sa trecem cu bine si peste halta aceasta.
ne vom vedea la vs. bafta multa baietilor nostri ca au nevoie.

SORINULTRA
5th October 2006, 19:13
respect galeria din vaslui dar urasc echipa si conducatorii ei

dannymoga
5th October 2006, 19:57
bate otelul 3-2 ca e in forma :D

naka
5th October 2006, 20:19
sper sa ai gura pocita

starsteel
5th October 2006, 20:23
respect galeria din vaslui dar urasc echipa si conducatorii ei
Conducatorii pot intelege dar echipa de ce?

tutye
5th October 2006, 22:06
de cand in gl e lipsa de femei de va aruncati toti la un forumist de gen feminin pe care nu il stiti personal?


bah tata...esti varza....Lumea mai face caterinca...dar tu nu stii ce este aia....:rosu:

cap
5th October 2006, 22:38
ori ce rezultat tot alaturi de echipa vom fi forza otelul lupta galati

cif2004
5th October 2006, 23:23
Vad ca tu esti singurul de la vaslui prezent pe aici....Banuiesc ca tu esti primarul.....am dreptate???:evil:

Nu stiu exact care-i treaba cu suporterii vasluieni, probabil au reintrat in silenzio stampa. Problema lor. Eu imi fac treaba mea si-atat.
Cat despre ironia cu primarul... Ai noroc k tin la glumele bune :ok:

Universal
6th October 2006, 00:16
Victorie a Otelului Galati.Sper sä dea totul bäietii pentru victoria nr.8

1-3 sau 1-4 m-ar face foarte fericit!
Hai Otelul :ok:

myblackday
6th October 2006, 03:05
...pot fi modest,spunand ca Otelul bate la Vaslui cu 1-0,dar de ce sa nu ne recunoastem adevaratele valori? ...Asadar ,victorie galateana 2-0...

lolo_grupa_c
6th October 2006, 03:24
la cate prostii se scriu aici,prefer sa nu ma mai bag...
..1-steelgirl(o cunosc personal.,fata de nota 10,sufletista,suporter model pt. otelul,dar....e femeie..)
2-bun venit NAKA(tre sa_ti dau tenesii lu' taicatu inapoi....)
3-extraordinar de multi forumisti din vaslui...la mai mare fratilor..poate ajungeti la nr. 2....

Marius.B
6th October 2006, 09:49
Din pacate ghinionul se tine de noi.D.Stan nu va reveni nici etapa asta si in plus mai e si Brujan suspendat(sper sa nu joace Lazar in locul lui ,desi alte solutii nu prea sunt).Bine ca revine macar Tase.

STEELMAN
6th October 2006, 10:07
intradevar lazar e varza mai degraba craciun.sau coborat costin in aparare ca revine tase la mijloc si el sa faca pereche cu salif iar baciu pe dreapta ca a mai jucat fundas lateral

STEELMAN
6th October 2006, 10:08
350 de mii de galteni 350 de mii de antrenori nu?:happy

The_Blonde
6th October 2006, 10:16
mai lasati saracu om in pace e drept k layar nu prea e in forma da e de al nostru ati vazut k salif si-a revenit acum sa il incurajam si pe el

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 10:27
Sper sa bata Otelul! prietenilor mei de la galati le urez succes.....mai vb p mess:p....Bate otelul !

Zauri
6th October 2006, 11:06
Va incepe oare din nou "razboiul rece " dintre M.Stan si Porumboiu?Imi aduc aminte de campionatul trecut cand inaintea meciului din retur s-a lasat cu cateva declaratii veninoase din partea celor doi.Sper ca de data asta M.Stan sa nu se mai coboare la nivelul asa zisului finantator al vasluienilor.

Daca ti-as spune ca esti penibil ar fi o alintatura .Ai ajuns sa compari un parazit care sta la club doar pentru a lua si el cativa doari cu un om care baga miloane de $ anual intr-o echipa.Ai ajuns sa crezi ca Stan e un om de o calitate exceptionala????? Iti reamintesc in caz de nu stii Stan a fost angajat al clubului vasluian si crede-ma ca Porumboiu stie ce spune cand face referire la Stan. E o diferenta prea mare intre Porumboiu (fost mare arbitru international) si Stan ( ???....).

Zauri
6th October 2006, 11:11
deci nu are rost sa ne batem capu cu astia...ca oricum se duc in B.......nici nu se pune problema victoriei 2-0...creca mai bine nu se mai facea topicul asa ..mai bine il facea pe ala cu steaua ....sa vezi de derby o sa fie....ce atmosfera acolo se va vedea adevarata valoare ........inca 17 zile :D

Derby ???? :happy :happy :happy Cat alcool era in aer cand ai postat ??? Derby intre Galati si Steaua ????:happy

STEELMAN
6th October 2006, 11:13
da ba gogule ai dreptate.poti sa ai toti banii din lume dar daca nu stii sa vorbesti...porumboiu ce a facut cu milioanele lui?:happy tepe peste tepe ..jucatori valorosi unde e cursaru?dar mihalcea?ce au facut jucatorii lui ultima etapa cu steaua?hahahaha.uitate la m stat exemplu de presedinte cu 500 de mii de a $ facut echipa si exemplele pot continua ca sa nu mai vb de diplomatie pe cand porumboiu urla dupa fiecare meci ca la usa cortului...

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:15
A mai aparut un vasluian !! ura!!! Ai terminat de cules via?

Cristian
6th October 2006, 11:23
A mai aparut un vasluian !! ura!!! Ai terminat de cules via?


Nu te astepta sa-ti raspunda prea curand, ca pe acolo pe la ei dial-up-ul e la putere :)
Victorie otelara asteptam si nimic altceva :D

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:28
Shi eu sper sa castigati!

Zauri
6th October 2006, 11:34
da ba gogule ai dreptate.poti sa ai toti banii din lume dar daca nu stii sa vorbesti...porumboiu ce a facut cu milioanele lui?:happy tepe peste tepe ..jucatori valorosi unde e cursaru?dar mihalcea?ce au facut jucatorii lui ultima etapa cu steaua?hahahaha.uitate la m stat exemplu de presedinte cu 500 de mii de a $ facut echipa si exemplele pot continua ca sa nu mai vb de diplomatie pe cand porumboiu urla dupa fiecare meci ca la usa cortului...

Nu e vina lui Porumboiu ca Rednic a adus jucatori lipsiti de caracter.Si unde e valoarea lui Mihalcea ????Ai mai auzit ceva de el???? Dar de Cursaru ??Dar de Falemi???Porumboiu cu milioanele lui hraneste aproape toata Moldova.PRimul care trebuie felicitat pentru echipa pe care o aveti e Grigoras apoi jucatorii apoi antrenorii secunzi apoi maseorii apoi femeia de servici a clubului apoi iarba de pe stadion apoi Stan.Eu il inteleg mai mult pe Porumboiu cand spune ca a fost furat de arbitraj deoarece vorbeste din prisma unui FOST ARBITRU,spre deosebire de Vama Stan MM.Are si Porumboiu subiectivismul lui asta nu pot sa neg dar e diferenta mare intre el si Stan.:ok:

bada_otelul
6th October 2006, 11:36
Daca ti-as spune ca esti penibil ar fi o alintatura .Ai ajuns sa compari un parazit care sta la club doar pentru a lua si el cativa doari cu un om care baga miloane de $ anual intr-o echipa.Ai ajuns sa crezi ca Stan e un om de o calitate exceptionala????? Iti reamintesc in caz de nu stii Stan a fost angajat al clubului vasluian si crede-ma ca Porumboiu stie ce spune cand face referire la Stan. E o diferenta prea mare intre Porumboiu (fost mare arbitru international) si Stan ( ???....).

ma leshi mah! ce a facut porumboul pt galati si pt otelul?absolut nimic,ma doare-n cot de cati bani se lauda ca baga la vs,pt noi porumboiu ca investitor egal cu zero.apropo,cand o sa aveti voi un "parazit" ca m.stan atunci sa mai vb pana una alta e unul dintre cei mai buni presedinti de club din romania,iar situatia actuala a otelului se datoreaza in mare masura si lui.voi ce anonim aveti pe la vs?de aia o sa ajungeti in b,bagati bani ca prostii,ca fotbalisti nexam.

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:40
Nu iti bate capul cu cei 2 ultrasi de la vaslui...spor la cules ptr cei din vaslui

Zauri
6th October 2006, 11:44
A mai aparut un vasluian !! ura!!! Ai terminat de cules via?

In prima instanta nu am vrut sa iti raspund deoarece consider ca dand un raspuns as cobora la nivelu tau de inteligenta.Gluma asta cu via si cu porumbul mi se pare patetica.Se spune ca o masuratoare a inteligentei omului e gluma pe care acesta o face.iar tu nu te poti mandri cu un IQ satisfacator.Am crezut ca puteti mai mult avand in vedere numarul mare de forumisti din Galati care ar trebui sa conduca la niste opinii plauzibile obiective lipsite de snobism grotesc si ironii ieftine dar...m-am inselat.:rosu:.Sa stii ca e mare diferenta intre un forumist care sta pe un scaun bea cafea si posteaza si un suporter care strabate tara in diagonala pentru echipa lui.

Cristian
6th October 2006, 11:48
@LEgionaru, numai ca esti pe dinafara, ULTRAS_TAVY e din Constanta si tine cu Farul Constanta, da in meciul asta tine cu noi.
Asa ca nu mai arunca aiurea ironii fara sa stii despre ce e vorba. Stai in banca ta ca e mai frumos.

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:51
Lasal ca el strabate tara in diagonala...eu o strabat in lung shi lat;)

WOLF_ULTRAS
6th October 2006, 12:05
Derby ???? :happy :happy :happy Cat alcool era in aer cand ai postat ??? Derby intre Galati si Steaua ????:happy

Bai ULTRAS PORUMB dc sa nu fie un derby suntem la egalitate de puncte cu steaua care e problema esti fustrat ? salivezi dupa locul nostru asa e se vede cu ochiul liber decat sa te bagi in seama mai bine veziti de pregatirea meciurilor din SERIA II si spor la cules VIA :happy

Zauri
6th October 2006, 12:14
Bai ULTRAS PORUMB dc sa nu fie un derby suntem la egalitate de puncte cu steaua care e problema esti fustrat ? salivezi dupa locul nostru asa e se vede cu ochiul liber decat sa te bagi in seama mai bine veziti de pregatirea meciurilor din SERIA II si spor la cules VIA :happy

Eu am impresia ca tu nu stii ce inseamna derby.MA asteptam la o diversitate de glume facute pe seama altora avand in vedere nr mare de galateni de pe forum dar de la toti aud aceeasi gluma cu via si porumbul.BRAVO sunteti cei mai tari.:ok: Cat despre fustrare nici nu poate fi vorba.Am si recunoscut ca principalul merit il are Grigoras iar echipa joaca .Dar gandirea ta limitata nu te mai ajuta.

WOLF_ULTRAS
6th October 2006, 12:22
Eu am impresia ca tu nu stii ce inseamna derby.MA asteptam la o diversitate de glume facute pe seama altora avand in vedere nr mare de galateni de pe forum dar de la toti aud aceeasi gluma cu via si porumbul.BRAVO sunteti cei mai tari.:ok: Cat despre fustrare nici nu poate fi vorba.Am si recunoscut ca principalul merit il are Grigoras iar echipa joaca .Dar gandirea ta limitata nu te mai ajuta.

JUMATE IL ARE STAN SI JUMATE GRIGORAS............. noi nu aveam antrenor stan a adus o echipa intreaga 18 jucatori apoi la adus pe grigoras si nu a avut jucatori care ia vrut el la comanda .......dar a stiut sai manevreze... hai pa tractoristule

Hard
6th October 2006, 12:28
din cate vad,pana la derbyul otelul-Steaua, este derbyul vaslui-otelul :ras-plans:

Zauri
6th October 2006, 12:58
Nici vorba de derby-ul Vaslui Galati.Curios e faptul ca tot mai multi acreditati ideea ca Galati Steaua e derby!! Poate ma face cineva si pe mine sa inteleg de ce e derby??

Redboy
6th October 2006, 13:20
^ fiindca Otelul este intr-o forma foarte buna (asta o spune si clasamentul), chiar mai buna decat a Stelei, iar Steaua este Steaua... :|
de asta e derby... :|
oricum, vaslui - otelul, in nici un caz nu e derby... diferentza intre echipe e prea mare :)

STEEL
6th October 2006, 13:50
Daca ti-as spune ca esti penibil ar fi o alintatura .Ai ajuns sa compari un parazit care sta la club doar pentru a lua si el cativa doari cu un om care baga miloane de $ anual intr-o echipa.Ai ajuns sa crezi ca Stan e un om de o calitate exceptionala????? Iti reamintesc in caz de nu stii Stan a fost angajat al clubului vasluian si crede-ma ca Porumboiu stie ce spune cand face referire la Stan. E o diferenta prea mare intre Porumboiu (fost mare arbitru international) si Stan ( ???....).

Alooo gara,daca ai fi citit mai atent postarea mea,poate cu siguranta nu ai fi cazut in ridicol.Mha desteptule,eu m-am referit la caracterele celor doi in niciun caz la conturile din banci sau salariile pe care le primesc.Ce are de-a face sula cu prefectura?Cu ce ne incalzeste pe noi ca Porumboiu a fost mare arbitru international?Si M.Stan a avut o frumoasa cariera sportiva in calitate de fotbalist.O tara intreaga stie si vede managementul vostru defectuos si tu vii sa ne vinzi gogosi sustinand contrariul.Mai bine taceai dar ma rog,ti-ai dat si tu cu parerea....:happy

Hard
6th October 2006, 13:53
Nici vorba de derby-ul Vaslui Galati.Curios e faptul ca tot mai multi acreditati ideea ca Galati Steaua e derby!! Poate ma face cineva si pe mine sa inteleg de ce e derby??

se vor intalni locul 3 cu locul 2 la acea ora:cool:

STEEL
6th October 2006, 14:06
Sunt MANDRU ca sustin o echipa care tace si face fara polemici,fara altercatii,fara contestatii,fara comentarii dusmanoase,critici s.a.m.d.La noi ca la nimeni,modestie,seriozitate,respect si profesionalism.
Hai Otelul !!! /hello /hello /hello

Redboy
6th October 2006, 14:13
^ subscriu...
Otelul nu are treaba cu nimeni... are treaba doar cu fotbalul, ceea ce e foarte bine... :wink:

starsteel
6th October 2006, 14:40
Legionare hai sa-ti spun si eu ceva daca iau post cu post te umplu de cartonase si puncte de penalizare dar esti la inceput iar eu sunt un tip ingaduitor insa de acum incolo daca mai folosesti "penibil", "as cobora la nivelul tau", "nu te poti mandri cu un IQ satisfacator", "snobism gotesc", "gandire limitata" iti garantez ca nu scapi de sanctiuni. Asta ti-am transmis din postura de moderator sincer din postarile tale razbate varsta frageda pe care o ai coraborata cu o prea mare suficienta nicidecum intemeiata pt. ca trebuie sa te mai "coci". Esti subiectiv in multe privinte iar cand te vei maturiza si vei citi aceste randuri sigur o sa zambesti, renunta la privitul asta, crezi tu, de sus ca nu are rost.
Din postura de galatean tin sa-ti spun ca M. Stan e un conducator excelent iar Porumboiu a fost un arbitru mare insa ca manager e departe de a fi macar bun dovada stau rezultatele anului trecut cand a bagat prea multi bani in echipa, a avut prea putine rezultate, a incercat sa-si foloseasca influenta pt. a pune presiune pe arbitri si a iscat o multime de controverse culminand cu atacarea propriilor jucatori extrem de multi si neinspirat alesi. In final ca un corolar al propriei activitati a urmat si retragerea facandu-ne sa ne punem intrebarea ''atunci de sa mai apucat"? Locul lui Porumboiu in fotbalul romanesc este in fruntea CCA nicidecum in fruntea unei echipe. Deci fiecare om la locul lui acolo unde stie meserie adica Porumboiu in arbitraj iar Stan in manageriat. Oricum in relatia dintre cei doi recunoasterea valorii a venit dinspre Porumboiu inspre Stan ca doar al vostru la angajat pe meseriasul galatean. Meseriasul adica MARIUS STAN creatorul actualei echipe numite OTELUL GALATI./hello

SORENSEN
6th October 2006, 16:05
starsteel sa nu-l omiti pe alt meserias de la voi...Grigoras...un antrenor care face treaba excelenta la echipe de medii cum a fost Farul inainte si acum cu Otelul...

starsteel
6th October 2006, 20:24
Si pe Grigoras cine la adus? Tot meseriasul!
Esti convins ca Grigoras facea performanta la Timisoara sa zicem? Nu se stie, fara rabdare si atmosfera propice eu zic sigur nu.

bada_otelul
6th October 2006, 20:25
starsteel sa nu-l omiti pe alt meserias de la voi...Grigoras...un antrenor care face treaba excelenta la echipe de medii cum a fost Farul inainte si acum cu Otelul...

grigoras cel mai tare din orash oriunde ar antrena,dar grig e adus tot de marius stan,se vede ca se pricepe si marius stan foarte bine

cif2004
6th October 2006, 21:33
Nu iti bate capul cu cei 2 ultrasi de la vaslui...spor la cules ptr cei din vaslui
Opaaa...
Iar va luati de agricultura??? :rosu:
Ma baieti, eu credeam ca ne putem intelege, dar vad ca unii ultrasi galateni continua "sa fure curent". :no:
N-am nimic cu voi, dar tare as vrea sa vad ce cartonas isi iau aia care posteaza numai ironii la adresa "indeletnicirilor" noastre (adica si ale vasluienilor si ale galatenilor).
PS. Daca vreti sa ne mai "contram", eu zic sa o facem pe fondul topicului si nu pe frustrari personale completate cu ironii la adresa partenerilor. :ok:

Cristian
6th October 2006, 21:42
@cif2004 am mai spus-o si o mai spun inca odata, ULTRAS_TAVY este suporter farist si e treaba lui ce declara legat de indeletnicirile voastre. Nu ne baga tu ca esti mai smecher in aceeasi oala si veziti de echipa ta. FORZA OTELUL, vom reusi cu greu sa invingem si pe vaslui.

cif2004
6th October 2006, 21:46
Nu te astepta sa-ti raspunda prea curand, ca pe acolo pe la ei dial-up-ul e la putere :)
Victorie otelara asteptam si nimic altceva :D
Si asta tot suporter al farului este???

Cristian
6th October 2006, 21:48
Da si ce ? am spus ceva fals ?
M-am legat eu de agricultura voastra ???

cif2004
6th October 2006, 21:51
Da si ce ? am spus ceva fals ?
M-am legat eu de agricultura voastra ???
Hai lasa vrajeala, k... "esti cu cercul"

Elphax
6th October 2006, 21:57
auzi, drujbaru' !
ar trebui sa te calmezi si sa te apuci de altceva ca ai taiat toate padurile din moldova aia

cif2004
6th October 2006, 22:03
auzi, drujbaru' !
ar trebui sa te calmezi si sa te apuci de altceva ca ai taiat toate padurile din moldova aia

aaa...
SI ?????

Cristian
6th October 2006, 22:06
Ba tu pe langa ca esti cam ********* mai iei si moderatorii peste picior.
Omu ti-a zis sa te calmezi, ce e asa de greu draga taietor de lemne de inteles ???

Elphax
6th October 2006, 22:06
vad ca ai inteles sugestia, deci o sa muncesti mai mult si o sa scrii mai putin

noroc bun!

Elphax
6th October 2006, 22:07
rasturnat adica de la Caracal?
nu cred , aia sunt stelisti

bada_otelul
6th October 2006, 22:12
gata terminati scandalul,sa demonstram ca suntem mai fair play si sa nu ne mai luam de asa zisele lor indeletniciri ale vasluienilor,chiar nu are rost.
daca ma supara careva va bannez pe toti,nu scapati nici daca sunteti daca sunteti moderatori:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Zauri
6th October 2006, 22:12
StarSteel eu nu stiu cine te-a pus pe tine moderator.In primul rand ar trebui sa fii obiectiv.In al doilea rand eu am reactionat la jignirile care ne-au fost aduse noua vasluienilor gen nu au internet sunt la cules la vie s.a.m.d. Daca tu in calitatea ta de moderator ai fi sters acele mesaje OFFTOPIC eu nu as fi REACTIONAT.De asemenea eu nu am facut decat niste remarci care au rezultat din posturile altora cristianGL Ultras_Tavy si altii. Spre deosebire de altii eu nu m-am laudat cu numarul posturilor pe care le-am scris si nici nu am de gand sa o fac.De asemeni etichetarea pe care mi-ai facut-o cum ca nu as fi copt ca nu as sti despre ce e vorba pe acest forum nu stiu pe ce criterii se bazeaza.Astept cu nerabdare sa te folosesti de calitatea ta de moderator si sa ai grija si de altii care aduc jigniri nefondate si ironii penibile.

cif2004
6th October 2006, 22:13
Bah, dar voua moderatorilor cine va da cartonase? K tu cam furi curent si cred k nu ti-ar strica un ban de vreo...
doua vieti, sa zicem ! !! !
Una doua te iei de mine!
Kare-i, de fapt, problema ta?

Elphax
6th October 2006, 22:18
ce intelegi prin una-doua?
si chestia cu furatul pot sa o interpretez ca si jignire, ai grija...

Hard
6th October 2006, 22:21
am un mesaj pt vasluieni: singuri impotriva tuturor:happy

Zauri
6th October 2006, 22:23
Ba tu pe langa ca esti cam rasturnat mai iei si moderatorii peste picior.
Omu ti-a zis sa te calmezi, ce e asa de greu draga taietor de lemne de inteles ???

Voi astia din Galati chiar nu puteti mai mult ????Chiar la fiecare post incercati sa va scufundati din ce in ce mai tare in penibil???Chiar nu vedeti ca astia doi din Vaslui care sunt pe forum( eu si cu Cif)nu va jignim ????Chiar nu stiti cand sa va opriti ???? Chiar nu stiti sa va vedeti de lungul nasului ??? E ciudat ca doi vasluieni tin piept la 10 galateni si cativa ieseni si mai nou banateni.Aratati-mi si mie un post de-al nostru (eu si CIf)in care sa va aducem jigniri.De ce incercati sa pareti altceva decat sunteti???Tin sa va reamintesc ca nu a trecut nici jumatate de campionat iar pozitia pe care o ocupati acum in clasament a atins apogeul.Din etapa viitoare o sa coborati de asta sa fiti siguri.Si Clujul la inceputul campionatului erau mari si tari iar acum .... Astepati ca va vine randul si voua.

Cristian
6th October 2006, 22:27
Noi nu ne dam mari si tari, noi suntem echipa care tace si face, nu ca altii sufla in struna.
Si vezi ca jignirile au plecat de la un constantean catre voi, iar voi vasluienii persoane nevinovate ati bagat in aceeasi oala dobrogenii cu galatenii.
Si de ce ai ingrosat "taietor de lemne" ?????
Uita-te la cif la profiles ce Occupation are

Hard
6th October 2006, 22:30
cand eram mai mic stiu ca se ducea bunica la barlad sa vanda branza:ras-plans:

serios acum,se stie ca galatenii de pe acest forum sunt asi la jigniri si imfatuari dar voi,vasluienilor de ce ii bagati in seama?toate ca toate,la galati nu am vazut violente ca la vaslui in ziua meciului cu rapid acum un an ,asa ca la acest capitol,otelul sta mai prost

Cristian
6th October 2006, 22:32
@Hardliner da trebuie neaparat sa fim violenti ??? E obligatoriu ??

Elphax
6th October 2006, 22:32
pai taietor de lemne e totuna cu drujbar...
(mai bine decat agricultor, parerea mea)

sau voi folositi drujba la altceva?

Zauri
6th October 2006, 22:33
ce intelegi prin una-doua?
si chestia cu furatul pot sa o interpretez ca si jignire, ai grija...

Ce intelegi tu prin drujbaru???? Pacat ca s-a dat voie ca toti sa fie moderatori.Cine va selecteaza???? De ce nu esti obiectiv??? Furi curent= expresie cunoscuta ca inlocuitor pentru verbul a minti nu exista loc de interpretari si mai ales nu poate fi cosiderata o jignire.Decat de un moderator plin de subiectivism.Pacat de acest forum ca au ajuns toti sa fie moderatori. Un Moderatoe trebuie sa fie obiectiv echidistant persoana care aplaneaza conflictele si nu le intretina .Din pacate nu te incadrezi in aceasta descriere.

cif2004
6th October 2006, 22:35
ce intelegi prin una-doua?
si chestia cu furatul pot sa o interpretez ca si jignire, ai grija...
prin "una - doua" se intelege:"in doi timpi si trei miscari" iar prin "a fura curent", cel putin la noi la vaslui, se intelege " a emite pareri eronate"

delaparis
6th October 2006, 22:37
prin "una - doua" se intelege:"in doi timpi si trei miscari" iar prin "a fura curent", cel putin la noi la vaslui, se intelege " a emite pareri eronate"

Probleme de vocabular ? :D

Aici la Paris se intelege off-topic ... :rolleyes:
:happy

Elphax
6th October 2006, 22:41
pai eu ce vina am ca el e drujbar?

drujbar e ala care se foloseste de drujba
si cu aia se taie lemne, nu vene...

cif2004
6th October 2006, 22:42
pai taietor de lemne e totuna cu drujbar...
(mai bine decat agricultor, parerea mea)

sau voi folositi drujba la altceva?
Aham !!! De fapt e drujba aia cu 4 operatii: taie lemne, bate cuie...
si mai vezi ce mai rimeaza.:jerk:

Zauri
6th October 2006, 22:43
in primul rand vreau sa zic ca ne faceti de rusine, pe noi moldovenii, stiti voi care sunt motivele...
ne uitam de sus in jos la voi, ne bucuram de clipa aceasta, si o sa trecem cu bine si peste halta aceasta.
ne vom vedea la vs. bafta multa baietilor nostri ca au nevoie.

De acolo de la paris asta nu e offtopic???? Tot in spirit de gluma am zis si eu asta:ok:

Elphax
6th October 2006, 22:44
rimeaza cu 'fura curent'? eu stiam ca asa ceva fac tiganii aia care stau in ghetou si se branseaza ilegal. daca la voi la vaslui inseamna altceva decat in tara asta a noastra ar fi bine sa pui niste ghilimele. sau e prea greu pt. tine?

STEEL
6th October 2006, 22:46
Hai ba vitejilor din orasul in a carui centru domneste statuia lui "Fane Babanu' ",opriti-va,gata stop.Haide-ti sa trecem la subiectul topicului.
Ontopic:Meci greu dar vom castiga,suntem favoriti ce naiba....

delaparis
6th October 2006, 22:47
De acolo de la paris asta nu e offtopic???? Tot in spirit de gluma am zis si eu asta:ok:


Pai de ce ? Eu vad o parere despre o echipa si incurajari ... deci ?

bada_otelul
6th October 2006, 22:57
Aham !!! De fapt e drujba aia cu 4 operatii: taie lemne, bate cuie...
si mai vezi ce mai rimeaza.:jerk:

sa nu-mi zici ca rimeaza cu f..... c.. si da la m... :happy :happy :happy ,ce limbaj elevat

cif2004
6th October 2006, 22:57
Fereasca Dumnezeu !!! Nuuuuuuu.....
Nu vreau sa rasucesc cutitul in rana, dar...
raman la scorul etapei: 5 - 0 pt. Vaslui

cap
6th October 2006, 23:30
5-0 wow k daca spui tu majoritatea au fost realisti si au spus ca e un meci greu pt noi dar vad ca tu esti incredibil

starsteel
6th October 2006, 23:30
StarSteel eu nu stiu cine te-a pus pe tine moderator.In primul rand ar trebui sa fii obiectiv.In al doilea rand eu am reactionat la jignirile care ne-au fost aduse noua vasluienilor gen nu au internet sunt la cules la vie s.a.m.d. Daca tu in calitatea ta de moderator ai fi sters acele mesaje OFFTOPIC eu nu as fi REACTIONAT.De asemenea eu nu am facut decat niste remarci care au rezultat din posturile altora cristianGL Ultras_Tavy si altii. Spre deosebire de altii eu nu m-am laudat cu numarul posturilor pe care le-am scris si nici nu am de gand sa o fac.De asemeni etichetarea pe care mi-ai facut-o cum ca nu as fi copt ca nu as sti despre ce e vorba pe acest forum nu stiu pe ce criterii se bazeaza.Astept cu nerabdare sa te folosesti de calitatea ta de moderator si sa ai grija si de altii care aduc jigniri nefondate si ironii penibile.

Toti moderatorii sunt pusi de Vadim ca el e taticul OLS-ului catre el poti face orice sesizare, obiectiv sa stii ca sunt si azi am editat destule cuvinte jignitoare, am acordat cartonase inclusiv unui galatean, la off-topic sunt cam ingaduitor recunosc dar sunt destui alti moderatori care pot actiona in alt mod, pe tine te-am avertizat printr-o postare fara ati da sanctiuni pt. ca esti un user nou, remarca nu esti copt e exclusiv cu referire la varsta daca ai inteles altceva sunt gata sa-mi cer scuze. Iti garantez ca pot avea grija si de altii ca asta e rolul de moderator insa trebuie sa tii cont ca nu pot vedea absolut orice te poti folosi de optiunea "report post" iconul triunghiular din dreapta sus.
P.S. Urmarind postarile de aici am vazut ca a gresit putin fata de tine elphax oricum nu e bine sa te pui in gura cu un moderator cel mai bine solicita dreptatea la Vadim si eventualul conflict sigur se va aplana.

Hard
6th October 2006, 23:37
rimeaza cu 'fura curent'? eu stiam ca asa ceva fac tiganii aia care stau in ghetou si se branseaza ilegal. daca la voi la vaslui inseamna altceva decat in tara asta a noastra ar fi bine sa pui niste ghilimele. sau e prea greu pt. tine?

a fura curent este o expresie folosita in nordul Moldovei,si ca sinonime :a minti, a exagera

delaparis
6th October 2006, 23:40
a fura curent este o expresie folosita in nordul Moldovei,si ca sinonime :a minti, a exagera

A fi off-topic ... :D

starsteel
6th October 2006, 23:47
A fi off-topic e sinonim cu Hardliner chiar nu se poate opri absolut deloc. Threadurile lui preferate sunt cele de genul "liber la off-topic", ii plac la nebunie.

cap
6th October 2006, 23:52
totusi aici ne aflma pe un forum

Hard
7th October 2006, 00:01
A fi off-topic e sinonim cu Hardliner chiar nu se poate opri absolut deloc. Threadurile lui preferate sunt cele de genul "liber la off-topic", ii plac la nebunie.

mersi pt reclama insa incercam sa lamuresc pe cei de la vest cum sta treaba cu expresiile made in moldova!
liber la ontopic: va castiga echipa care merita ,1-1

delaparis
7th October 2006, 00:10
liber la ontopic: va castiga echipa care merita ,1-1

:happy

Ce ai cu Otelul ?

Joaca bine si in mod normal cistiga ...

Apropos echipa asta ma impresioneaza din ce in ce prin constanta rezultatelor pozitive :o:
Nu vreau sa ma arunc dar se poate ca in scurt timp ,daca se continua asa, sa fie un fel de Stiinta doi :cool:

Hard
7th October 2006, 00:19
otelul se mentine in postura de echipa puternica in campionatul romanesc ,sa nu uitam participarea in uefa de acum 2 ani.acum probabil se simt mandri ca au ajuns pe Steaua la nr de puncte ,insa dupa parerea mea cam atat au putut.
te referi la stiinta 2,in seansul ca vor face o figura frumoasa in europa sau ca de la anul ii vedem si pe ei in liga 2? eu zic ca au strans destule puncte ca sa se "odihneasca" pana la anul.
raman la pronosticul meu,vasluiul are nevoie de cel putin un punct.in general echipele din moldova s-au ajutat reciproc cand au avut nevoie

cap
7th October 2006, 00:28
in general nu cred ca e vorba si in meciul asta baietii nu tin cont cu ce echipa joaca isi fac treaba de minune si trebuie incurajati forza otelul alaturi mereu

Cristian
7th October 2006, 00:48
Abia astept deplasarea in unul din marile orase ale tarii :D

SORINULTRA
7th October 2006, 09:14
numai sa nu faci precum stelistii pe statuia lui stefan cel mare , batem 2-1

Sezione
7th October 2006, 09:50
Am vazut ambele echipe jucind live la craiova. Diferenta mare in favoarea Otelului... Pronostic 2-1 .

Steeltown Boy
7th October 2006, 10:11
Nu va fi o victorie foarte categorică a Oţelului. Posibil chiar şi un egal, ptr că
băieţii noştri se vor menaja īnaintea confruntării - derby care urmează după aia... şi pentru victoria cu nr.9. :yeah:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 10:50
Deci bate otelul....am o boala p vaslui...ati furat baner cu GNR9 sa vedeti voi la cta c patiti de abia ast...luatio ca c vreti

tutye
7th October 2006, 10:54
Ce draq e aici????Le cam iau aici apararea celor 2 forumisti din Vs...prea exagerati moderatorilor.....baietii nu au jignit iar cand am mai facut noi unele glume, iar unii i-au intepat cu ironii au raspuns cu aceiasi moneda...iar uneori si-au dat seama ca e o simpla gluma si au luato ca atare.....eu zic ca baietii au fost destul de civilizati...eu totusi nu inteleg pe unii dintre noi care atunci cand un vasluina zice ca Echipa lui face scorul etapei, sar ca arsi...e parerea lui subiectiva, iar asta nuinseamna ca asa se va intampla.....hai sa fim mai ponderati in injurii si ironii gratuite...Forza Otelul!!!On topic:meci greu dar vom castiga :evil:

Jar-Gon
7th October 2006, 11:28
hai mai ..... acum nu va suparati.asa e la inceput va luati ironii etc si dupa aia va strangeti mai multi si ii luati pe altii mai putin ca voi la mistouri cand va supara
va batem NO COMENT

bada_otelul
7th October 2006, 12:35
are dreptate tutye,nu au prea jignit,doar legionaru s-a luat de marius stan,dar cam atat

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 15:21
Deci bate otelul....am o boala p vaslui...ati furat baner cu GNR9 sa vedeti voi la cta c patiti de abia ast...luatio ca c vreti

LOL si ei mai furau benare de fooame fura aia :happy si sai faca acoperis la casa ...........poate va pune dracu sa va dati si la noi :D

cif2004
7th October 2006, 15:56
LOL si ei mai furau benare de fooame fura aia :happy si sai faca acoperis la casa ...........poate va pune dracu sa va dati si la noi :D

Mda...
In primul rand, "benarele" se pun pe partea interioara(spre galerie) a gardului, lucru pe care GNR9 a uitat sa-l faca si, in al doilea rand, ce sa facem si noi k sa nu ne ploua? Daca nu avem stuf... punem celofan, cartoane si banere.:happy
Cat despre foame... ai uitat k suntem "agricultori" ! ? ! :cool:

axel
7th October 2006, 16:02
Deci bate otelul....am o boala p vaslui...ati furat baner cu GNR9 sa vedeti voi la cta c patiti de abia ast...luatio ca c vreti

neah sunt convins ca nu vor patii nimik :)

Hard
7th October 2006, 17:25
vasluieni,daca vad prin ziare ca ati capturat un "benar" galatean,fac cinste ,sa mor io:happy

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 17:53
neah sunt convins ca nu vor patii nimik :)

Da? dc esti asha sigur? am uitat voi mari huligani:rosu:

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 18:04
vasluieni,daca vad prin ziare ca ati capturat un "benar" galatean,fac cinste ,sa mor io:happy

Esti jalnic :rosu: ...............Nu prea cred eu ca o sa vina vreo unu aproape de peluza unde vom sta ca nu venim 10 insi :evil: .........
P.S : sa ne asteptati cu must si stuleti la intrare in VS :happy

bada_otelul
7th October 2006, 18:05
baieti,macar azi sa lasam deoparte certurile,joaca romania ce naiba.hai romania!

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 18:07
baieti,macar azi sa lasam deoparte certurile,joaca romania ce naiba.hai romania!

Bada am auzit ca esti tentat sa mergi si tu la vs ? Nu mai sta pe ganduri si haiiiiiiii te astept :D
Hai ma ca bem si must :D fac astia cinste cica :)

Hard
7th October 2006, 18:09
cu ce va duceti cu bicicleta?
sa nu va astepte aia de la vaslui cu sabii cum i-au asteptat pe rapidisti daca tot ii scormoniti atat!

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 18:12
cu ce va duceti cu bicicleta?
sa nu va astepte aia de la vaslui cu sabii cum i-au asteptat pe rapidisti daca tot ii scormoniti atat!

Da ne ducem cu bicicleta si la intoarcere le furam tractoarele marca B.M.W si MERCEDES :happy ...........da ne asteapta cu sabia lu stefan cel mare .....si cu stuleti :cool:

axel
7th October 2006, 18:24
Da? dc esti asha sigur? am uitat voi mari huligani:rosu:

nu suntem hooligans stai calm ;) va lasam pe voi cu fenomenul asta :)

proVaslui
7th October 2006, 18:34
Da ne ducem cu bicicleta si la intoarcere le furam tractoarele marca B.M.W si MERCEDES :happy ...........da ne asteapta cu sabia lu stefan cel mare .....si cu stuleti :cool:

Cam mare optimismul si veselia. Stiti voi vorba aia cu "Cine rade la urma..." :P

Redboy
7th October 2006, 18:53
^ da da...
nu-ti face griji ca n-o sa radeti voi la urma... :)

starsteel
7th October 2006, 18:56
Noi radem si la inceput si la sfarsit ca avem echipa, avem valoare!

axel
7th October 2006, 19:03
Noi radem si la inceput si la sfarsit ca avem echipa, avem valoare!

vorbesti de steaua ?

starsteel
7th October 2006, 19:08
Threadul e cu Otelul dar evident ca Perla Coroanei e Steaua.

Hard
7th October 2006, 19:09
vorbe goale pe forumuri, liniste pe stadion ! numai bine otelarilor la acest meci insa nu va vad bine deloc,deja am citit pe un forum al vasluienilor vorbindu-se de primirea otelarilor in vaslui.sa vezi ce distractie pe cinste va iesi. :ras-plans:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 19:14
nu suntem hooligans stai calm ;) va lasam pe voi cu fenomenul asta :)

Nu mersi! Lasa ptr voi ca sunteti mai aproape de sarbi;)

Jar-Gon
7th October 2006, 19:23
ce primire sa faca astia.primirea fruntea-n buric.
hai mai seby de ce esti asa antipatic si nu ne lasi in pace.oltenii ne-au lasat acum gata zboara si tu de pe aici.ne plictisesti de moarte

*Coco*
7th October 2006, 19:44
Doamne cate pagini scrise ptr un meci de 2 solist:happy
Pana la ora meciului cred ca o sa depasaeasca cele 30 de pagini care s-au scris cand a fost Craiova-Otelul:D

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 20:05
vorbe goale pe forumuri, liniste pe stadion ! numai bine otelarilor la acest meci insa nu va vad bine deloc,deja am citit pe un forum al vasluienilor vorbindu-se de primirea otelarilor in vaslui.sa vezi ce distractie pe cinste va iesi. :ras-plans:

Iar ne minti ? sau iar visezi cu ochi deschisi ??:)
SS dute in alta partea cu steaua ta :no:

cap
7th October 2006, 21:21
wow a rvenit coco si cam are dreptate acum

lolo_grupa_c
7th October 2006, 23:04
...asa e..."coco" a revenit...dar il vad un baiat mai matur acuma...
...oricum numai bine,,,,,,si va atrag atentia:ascultati_l pe "coco",meci de 2 solist

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 23:08
...asa e..."coco" a revenit...dar il vad un baiat mai matur acuma...
...oricum numai bine,,,,,,si va atrag atentia:ascultati_l pe "coco",meci de 2 solist

Lolo :o: ....parca erai la buc

lolo_grupa_c
7th October 2006, 23:47
pt.axel tm:noi ca brigada mereu v_am respectat...mersi si sper sa aveti continuitate
pt.:hardliner si wolf:din motive personale nu am fost la meci,dar grupa c si_a facut datoria.....insa ne vedem in dimineata asta sa mergem la chisinau...

starsteel
7th October 2006, 23:55
Bravo mai Lolo pt. Chisinau asta e ceva cu totul deosebit. Atentie la raketi!

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 00:05
pt.axel tm:noi ca brigada mereu v_am respectat...mersi si sper sa aveti continuitate
pt.:hardliner si wolf:din motive personale nu am fost la meci,dar grupa c si_a facut datoria.....insa ne vedem in dimineata asta sa mergem la chisinau...

ok Lolo multa bafta si drum bun :ok:
Sa va intoarceti toti si intregi Peluza mai are nevoie de voi :D :P

starsteel
8th October 2006, 00:09
Ca numar cati plecati?

lolo_grupa_c
8th October 2006, 00:10
ce?...noi ne_am nascut in peluza....cine a zis ca o sa plecam de acolo??

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 00:12
ce?...noi ne_am nascut in peluza....cine a zis ca o sa plecam de acolo??

Niemeni am zis doar sa va intoarceti bine :ok:

lolo_grupa_c
8th October 2006, 00:20
oki....

cap
8th October 2006, 00:43
succes maine

cap
8th October 2006, 00:43
va asteptam cu victorie :p

whitewildstuff
8th October 2006, 04:06
Doamne,mare iti e gradina,auzi brigade!!!Si ce respect deosebit afiseaza ceilalti suporteri ai echipei locale fata de "legionarii"care pleaca in misiune!!!Sunt miscat pana in Chisinau de eforturile voastre!Brigada...,grupa....,detasamentul.....,plu tonul,aici s-a nimerit!!!:happy

STEELMAN
8th October 2006, 06:19
evident mai apare cate un castravete care incearca sa isi faca imagine.intors de la romania-belarus pe picior de plecare spre chisinau.apropo amicalul asta nu a fost intamplator zimbru are aceleasi culori si tre sa ne obisnuim cu galben-verdele.

SORINULTRA
8th October 2006, 08:52
cine poate sa mi spuna ce atacanti vor folosi vasluienii

cif2004
8th October 2006, 09:55
Nu conteaza ce atacanti vor intra in teren insa scorul din amicalul de ieri cu poli iasi ar trebui sa va puna pe ganduri. 4-0... se apropie de pronosticul meu initial 5 - 0 pt. noi. Aveti mare grija !

Zauri
8th October 2006, 14:27
4-0???? muhahahaha:evil:

Skin
8th October 2006, 14:33
Salut LOLO :yeah: :yeah:

:) :)

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 14:37
Salut LOLO :yeah: :yeah:

:) :)

LOLO nui acasa :D ........e la chisinau :cool:

Loco
8th October 2006, 16:13
:happy

prea tare :mda: vasluiul nu pierde in meciul cu galatiul... doar atāt deocamdata, mai vedem dupa

SORINULTRA
8th October 2006, 16:22
nu ca pierde foarte pierde si nu o sa mai vezi nimic dupa aia

Zauri
8th October 2006, 16:22
:happy :happy Cea mai buna gluma :ok:

starsteel
8th October 2006, 16:36
Doamne,mare iti e gradina,auzi brigade!!!Si ce respect deosebit afiseaza ceilalti suporteri ai echipei locale fata de "legionarii"care pleaca in misiune!!!Sunt miscat pana in Chisinau de eforturile voastre!Brigada...,grupa....,detasamentul.....,plu tonul,aici s-a nimerit!!!:happy
A latrat unul din stuf; ham, ham.............MARS!;dupa asta mergea o scelalaitura insa nu stiu sa o reprezint grafic, mea culpa, oricum voi ati auzit-o.:ciocan:

starsteel
8th October 2006, 17:03
Vasluieni fiti pregatiti sufleteste ca intre timp am castigat si amicalul cu Zimbrul de la Chisinau cu 2-1 deci fiti pregatiti sa primiti campioana morala a INTREGII MOLDOVE!!! Adica OTELUL GALATI!!!

Cristian
8th October 2006, 17:07
Si chiar daca luam bataie care e problema ? Mergem inainte, oricum nu cred ca facem pasu gresit cu vasluiu. Noi nu suntem Dumnezeu numai sa castigam. Numai bine tuturor.

TaciAcolo
8th October 2006, 17:33
meci de x :P 1-1

SORINULTRA
8th October 2006, 17:34
2-1 , militia din chisinau au evacuat g. c. de pe stadion

Skin
8th October 2006, 17:46
2-1 , militia din chisinau au evacuat g. c. de pe stadion


rai astia de la G.C :yeah: :yeah:

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 18:01
2-1 , militia din chisinau au evacuat g. c. de pe stadion

daca sunt Comunisti :no: e normal :no:

vandal
8th October 2006, 18:23
ole ole vasluiule...:yeah: :yeah: :yeah: Veniti la vaslui sa vedeti coregrafia geniala a celor din capitala judetului :o:. Pregatesc ceva special pentru meciul cu voi :evil:...(tity sa stii ca m-am mutat la garsoniera)

Zauri
8th October 2006, 18:32
:happy shhhshshshshstttttttttt.Taci ba ca ei sunt strajerii de la portile Moldovei:happy

starsteel
8th October 2006, 19:20
La poarta Moldovei, cea de sud, cum naiba sa fim peste tot e logic nu?

Hard
8th October 2006, 19:25
ce tare e threadul asta azi:
-vasluienii se plimba pe o ata de paianjen
-unul s-a mutat la garsoniera
-mai noi,galatenii o fac pe portarii
:ras-plans:
dar de meci ce spuneti?macar veniti cu detalii in privinta amicalelor jucate in acest weekend.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 20:14
ole ole vasluiule...:yeah: :yeah: :yeah: Veniti la vaslui sa vedeti coregrafia geniala a celor din capitala judetului :o:. Pregatesc ceva special pentru meciul cu voi :evil:...(tity sa stii ca m-am mutat la garsoniera)

si pana acuma unde ai stat ba alu husi in paie ??:happy

dannymoga
8th October 2006, 20:16
mama da mult s-a mai discutat pe acest thread
oricum dupa cum am mai spus, vasluiul o sa retrogradeze, ca nu au fata de Liga I...otelul o sa bata sigur:D

cap
8th October 2006, 20:19
au iesit vasluienii cu capu ininte dar ceati patit faceti coregrafie pt noi ne credeti prea buni :D ?

da daca lum bataie nui nici o problema o sa fim mai rai la meciul care vine forza otelul

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 20:22
ce tare e threadul asta azi:
-vasluienii se plimba pe o ata de paianjen
-unul s-a mutat la garsoniera
-mai noi,galatenii o fac pe portarii
:ras-plans:
dar de meci ce spuneti?macar veniti cu detalii in privinta amicalelor jucate in acest weekend.

Pai noi am batut pe zimbru chisinau cu 2-1 si ei au batut cu 4-0 pe iasi..............oricum nu se compara un amical cu un meci oficial ........
FORZA OTELUL/hello

starsteel
8th October 2006, 20:22
Nicio grija suntem prea buni ca sa ratam meciul asta, ei o sa ramana cu coregrafia noi plecam cu punctele.

bada_otelul
8th October 2006, 20:37
:happy shhhshshshshstttttttttt.Taci ba ca ei sunt strajerii de la portile Moldovei:happy

nici macar nu ai habar de unde vine chestia asta,suntem strajeri la poarta moldovei,nu la portile moldovei asa cum zici tu,asa ca macar taci.

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 21:05
:happy shhhshshshshstttttttttt.Taci ba ca ei sunt strajerii de la portile Moldovei:happy

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:
te faci de rusine baaaaa...........ai dormit cu gainile pana acuma si teai trezit vb:no: Mai invata sa citesti
FORZA OTELUL victorie clara /hello

cif2004
8th October 2006, 21:06
Imi place topicul asta. La ora actuala avem replies-uri dublu fata de ocupantul locului 2(topicul steaua-Cfr Cj.). Felicitari galatenilor... nu ca noi (2) vasluienii nu am fi contribuit la discutii. Ne vedem la meci unde sper sa fim mai multi vasluieni decat galatenii. Oricum, la 3-0... sa nu plecati de pe stadion :) ca va mai dam doua ! ! !

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 21:10
Imi place topicul asta. La ora actuala avem replies-uri dublu fata de ocupantul locului 2(topicul Cfr Cj.- steaua). Felicitari galatenilor... nu ca noi (2) vasluienii nu am fi contribuit la discutii. Ne vedem la meci unde spar sa fim mai multi vasluieni decat voi. Oricum la 3-0 o sa plecati de pe stadion :))

Nu avem obiceiurile vostre sa plecam de langa echipa...................
O singura castigatoare duminica si aia este:http://img234.imageshack.us/img234/3487/1qr8gf8.jpg (http://imageshack.us)

Cristian
8th October 2006, 21:14
Eu nu inteleg de unde atata rivalitate intre galateni si vasluieni, ce aveti ma fratilor ? aveti si voi 1 an de Divizia A si gata vi s-au umflat muschii ???
Lasati-o si voi mai moale cu acuzele si cu scorurile astronomice gen 5-0, ca parca vad ca va batem si no sa mai fie zare de vasluian pe forum. Numai bine

starsteel
8th October 2006, 21:20
Imi place topicul asta. La ora actuala avem replies-uri dublu fata de ocupantul locului 2(topicul steaua-Cfr Cj.). Felicitari galatenilor... nu ca noi (2) vasluienii nu am fi contribuit la discutii. Ne vedem la meci unde sper sa fim mai multi vasluieni decat galatenii. Oricum, la 3-0... sa nu plecati de pe stadion :) ca va mai dam doua ! ! !

Eu as spune ca avem postari cat alte 6 meciuri din etapa asta iar "vinovatii" e clar cine sunt. Oricum studiind istoricul vei observa ca dupa fiecare etapa meciurile Otelului sunt pe pozitia 1-3 ca numar de postari. Restul cu 3+2 sunt glumite oricum eu va urez succes dupa etapa asta.

delaparis
8th October 2006, 21:34
Eu nu inteleg de unde atata rivalitate intre galateni si vasluieni, ce aveti ma fratilor ? aveti si voi 1 an de Divizia A si gata vi s-au umflat muschii ???
Lasati-o si voi mai moale cu acuzele si cu scorurile astronomice gen 5-0, ca parca vad ca va batem si no sa mai fie zare de vasluian pe forum. Numai bine

Desi limbajul este un pic "relaxat" tind sa fiu de acord cu tine ....:ok:

Skin
8th October 2006, 22:16
Eu nu inteleg de unde atata rivalitate intre galateni si vasluieni, ce aveti ma fratilor ? aveti si voi 1 an de Divizia A si gata vi s-au umflat muschii ???
Lasati-o si voi mai moale cu acuzele si cu scorurile astronomice gen 5-0, ca parca vad ca va batem si no sa mai fie zare de vasluian pe forum. Numai bine

nu mai bagati in seama toti idiotii si toti copii care scriu pe aici

delaparis
8th October 2006, 22:22
nu mai bagati in seama toti idiotii si toti copii care scriu pe aici
Daca cumva esti nou pe forum pot sa-ti spun ca insulte la adresa forumistilor nu se permit :cool:

Postari copilaresti in schimb au fost si vor mai fi de acum inainte dar si postari inteligente ... asta inseamna forum :rolleyes:

vandal
8th October 2006, 22:28
si pana acuma unde ai stat ba alu husi in paie ??:happy
De ce vrei sa inciti spiritele? Am stat la casa dar acum m-am mutat in alta parte...sunt bucuros ca tot omu...cat despre meci...sa castige cel mai bun, iar cel mai bun sa fie FC Vaslui :yeah:

WOLF_ULTRAS
8th October 2006, 22:47
De ce vrei sa inciti spiritele? Am stat la casa dar acum m-am mutat in alta parte...sunt bucuros ca tot omu...cat despre meci...sa castige cel mai bun, iar cel mai bun sa fie FC Vaslui :yeah:

Cei mai tari sunt :
http://img515.imageshack.us/img515/5299/1qr8jj6.jpg (http://imageshack.us)
/hello /hello /hello /hello /hello

starsteel
8th October 2006, 22:47
Hai ma ca spiritele nu sunt incinse iar idioti pe aici nu exista asa ca fiecare cu echipa pe care o sustine. Tineti-o tot asa!

delaparis
8th October 2006, 22:53
ULTRAS termina cu trolling !!!

Cristian
8th October 2006, 22:59
Interesant e ca Tavy ii numara :ras-plans:
Da Skin asa e nu trebuiesc bagati in seama toti cei care abia au descoperit netu.
Sper sa fie o vreme frumoasa duminica viitoare si sa asistam la un meci frumos din care desigur echipa oaspete sa iasa castigatoare ;)
FORZA OTELUL

axel
8th October 2006, 23:58
bate otelul ;)

unikt
9th October 2006, 00:35
mai este un meci de fotbal care se termina cu victoria celui mai bun asa ca nu va mai agitati , eu cred ca otelul va castiga cu 6-0 si nu se va supara nimeni ,sau poate arbitrul ca nu-si va lua drepturile banesti .

Jar-Gon
9th October 2006, 10:52
da tuxie dar uita cine a inceput cu "esti idiot" etc
dau si ei din gura pt ca din asta isi castiga existenta sunt priceputi vasluienii la asta
la fotbal noi suntem stapanii jupanii si alte nume din astea
noi batem ce vrem,zicem ce vrem ,f...m ce vrem , injuram pe cine vrem haaaaaaaa.pregatiti-va femeile imbracatile cu hainele de duminica dati-le cu parfum pe p*** (sa nu mai aiba mirosul ala al vostru de m******) ca vin galatenii sa va f..a

Cristian
9th October 2006, 10:54
Loloi, nu esti intreg la minte JAR :)
Zii si tu ca batem si atat, nu-i mai atata, pastreaza-te pentru dupa meci cu ironiile si cu sarbatorirea celei de-a 8-a victorii.

Jar-Gon
9th October 2006, 10:58
da mai dar ei nu inteleg ca nu au nici o sansa pt ca:
PE AICI NU SE POATE TRECE AICI E NEAMUL GALATEAN

si domnilor moderatori cititi mai cu atentie si o sa vedeti ca nu am injurat si nu cred ca merit ban.va rog eu pun 10 lumanari la biserica pt fiecare daca nu mai sunteti asa drastici cu mine.sa va dea dumnezeu sanatate

Cristian
9th October 2006, 11:04
:happy :happy :happy Zau ca nu esti normal :D
Lasa-i ma Jar in lumea lor si sa vorbeasca cat vor, de batut se stie cine va bate, asa ca nu are rost sa ne complicam cu ei, daca ne complicam si cu vasluiu atunci cu steaua sau cu dinamo ce mai facem ???

Doctor_Satan
9th October 2006, 11:23
da tuxie dar uita cine a inceput cu "esti idiot" etc
dau si ei din gura pt ca din asta isi castiga existenta sunt priceputi vasluienii la asta
la fotbal noi suntem stapanii jupanii si alte nume din astea
noi batem ce vrem,zicem ce vrem ,f...m ce vrem , injuram pe cine vrem haaaaaaaa.pregatiti-va femeile imbracatile cu hainele de duminica dati-le cu parfum pe p*** (sa nu mai aiba mirosul ala al vostru de m******) ca vin galatenii sa va f..a

Mai omule! Da-le si tu un report post alora care scriu prostii si celor care nu poti sa le dai report, ia-i si tu cu subtilitati, ca se poate!
Uite, dupa prostiile scrise aici, iar risti sa te baneze! Zi si tu: nu-i pacat sa stai pe tusa?