PDA

View Full Version : Etapa 11: Jiul - Pandurii



Vadim
2nd October 2006, 01:19
Discutii despre Jiul - Pandurii (etapa 11), aici - inainte si dupa.

TaciAcolo
2nd October 2006, 11:41
Bate Pandurii 2 CLAR cea mai slaba echipa jiul .

*Coco*
2nd October 2006, 11:49
Nici nu ma gandesc ca sa nu ii batem pe astea care joace cel mai urat fotbal din Liga I ei in fiecare meci in 90 de min au doar 1 sut pe spatiul porti
Ii rupem:D

tchibos
2nd October 2006, 11:51
meci de X.. se intalnesc doua echipe slabe.. no offens

B_I_C
2nd October 2006, 13:42
Asta parca ar fi un meci de Dumb vs Dumber. Cred ca un X ar face toata lumea fericita.

rhadoo
2nd October 2006, 21:01
bate JIUL fara probleme!si nu numai ca batem dar ne facem si un golaveraj cu rusinea fotbalului romanesc, pandurii frf
pacat ca e pauza asta ca rupeam oltenii!
HAI JIUL PETROSANI!

*Coco*
2nd October 2006, 23:08
Da da ne rupeati la lopata si carbuni
Cum sa nu faceti voi golaveraj cu noi voi aia care aveti doar 1 sut pe poarta in 90 de min faceti golaveraj hai ca sunteti chiar hazli:happy
Va dam de sariti in sus ca sa nu mai comentati pana la urma
Poate ne bateti numai daca se intelege Condescu cu Simota (ca erau prieteni) ca sa ne bateti voi si in retur sa va batem noi
Numai in cazul asta poate ne bateti

rhadoo
3rd October 2006, 00:58
am si uitat ce super echipa aveti,fosta retrogradata,promovata prin mijloace oltenesco tiganesti,da nu am cuvinte si voi ne bateti,da ce sa spun
divizia b scrie pe voi,voi care habar nu aveti ce e ala fotbal ?hai ca esti patetic
prietenie este sa va dam noi puncte voua si nicidecum invers
da va incarcam sa va mearga fulgii,nu e problema ca faceti niste plute si o luati usor cu golurile pe jiu in jos
HAIJIUL PETROSANI!

Hard
3rd October 2006, 01:03
another boring game ... iese cu bataie :D ...x 0-0

*Coco*
3rd October 2006, 09:01
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Ma jiulistule tu esti simpatic rau ma
:happy
Noi mergem destul de bine si voi sutneti vai de voi si tot pe noi scrie divizia B?:happy
Noi pana acuma am castigat 10 pct din 15 acasa si nu am luat nimic in deplasare ca am avut ghinion si noi ne-am dus sa jucam fotbal nu ca voi sa va aparati cu toata echipa din min 1 si sa trageti un sut pe poarta in 90 de min
Voi nu a-ti fost in stare sa luati nici 5 pct acasa din 15:happy
Asa ca lasa-ma cu echipa ta de 3 lulele 3 surcele ca nu mai aveti echipa de anu' trecut

TaciAcolo
3rd October 2006, 09:07
din gresala va votai pe voi :rosu: da las macar aici sa fiti favoriti ca pe teren se impune Pandurii cu o victorie la diferentza :evil: ...daca si de desculti astia ne impiedicam:rolleyes:

rhadoo
3rd October 2006, 20:30
ce lulele ,ce surcele,voi cred ca va credeti in div b
daca meciul se va juca,corect luati de la 3 in sus
dar la cat de jegos e sindicalistu mie frica de o intelegere cu simota care face orice pt bani sau lucrari din zona gorjului
HAI JIUL PETROSANI!

marcel
3rd October 2006, 21:26
ca si anul trecut 1-1 ,1-1:no:

Doctor_Satan
5th October 2006, 09:54
Derby intre mineri! Vor termina la egalitate sa nu se supere nimeni!

PaRazytul
5th October 2006, 16:50
Carei mai bun sa castige..si sper sa bata jiul...sa dau si un pronostic...2-0..!!!

dannymoga
5th October 2006, 20:00
meci de 0-0 una din ele sigur va retrograda:drak:

rhadoo
7th October 2006, 17:59
sa speram ca pica pandurii,pt ca o si merita si pt ca nu are valoare,stadion,baza etc
batem fara probleme,daca nu intervine sindicalistu cu prostii
HAI JIUL PETROSANI!

WOLF_ULTRAS
7th October 2006, 18:19
sa speram ca pica pandurii,pt ca o si merita si pt ca nu are valoare,stadion,baza etc
batem fara probleme,daca nu intervine sindicalistu cu prostii
HAI JIUL PETROSANI!

Da correct mai bine cade panduri .....si nici numi plac mie :D......si asa ca ei trebuiau sa fie in seria II ........:ok:

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 19:27
Cei cu avatare de la Craiova....jucati la dublu....shi Universitatea shi pandurii? Deknd e prietenia asta intre tg jiu shi craiova? Sau voi habar nu aveti cu cine tineti?Schimbativa avatarele ca faceti de ras adevarati fani ai stiintei;) Sportul a fost retrogradat printro metoda sandu-dragomir...cu condescu dirijor...bucurativa de ultimul an in Liga 1...dupia sa nu va mai vdm...Bate Jiul

Sergio_D
7th October 2006, 19:37
bate JIUL fara probleme!si nu numai ca batem dar ne facem si un golaveraj cu rusinea fotbalului romanesc, pandurii frf
pacat ca e pauza asta ca rupeam oltenii!
HAI JIUL PETROSANI!

Pal, you have an obsession... :headbang:

*Coco*
7th October 2006, 19:42
sa speram ca pica pandurii,pt ca o si merita si pt ca nu are valoare,stadion,baza etc
batem fara probleme,daca nu intervine sindicalistu cu prostii
HAI JIUL PETROSANI!

WAaaa dute ma in alta parte...
Fata de voi suntem mai buni de mii de ori
Vino sa vezi noua baza Sportiva de la Tg-Jiu
Vino sa vezi cum arata stadionul
Si dupa aia sa vb:happy

rhadoo
8th October 2006, 00:12
care stadion?cloaca aia?voi credeti ca daca puneti reclame pe margine si steaguri aveti stadion?gresit baiatu.stadionul vostru e ca si palmaresul echipei.sunteti ieftini si daca nu il momesteste ciordescu pe simota cu ceva o luati urat de tot la PETROSANI
HAI JIUL PETROSANI!

cap
8th October 2006, 01:21
mci de x

*Coco*
8th October 2006, 10:01
Clar asa e daca e sa va batem vi imediat si zici ca a fost blat ca s-au inteles Condescu si Simota:happy :happy :happy
Vezi ca nu mai sunt prieteni si nu au ce sa puna la cale:happy

ULTRAS_TAVY
8th October 2006, 12:11
Dublu suporteri olteni astia...shi eu din dorbrogea ar trebui sa tin shi cu Portul, Oil Termina,l Midia, Altay, Delta tulcea, Callatis, Medgidia...mentalitate de oltean:ok:

TaciAcolo
8th October 2006, 17:41
Ultrasule jet de aici !! Ce are daca simpatizam Craiova in urma cu cativa ani doar Craiova conta in oltenia ...la meciu direct tin cu Pandurii in rest sa bata craiovenii:P

*Coco*
8th October 2006, 18:45
Dublu suporteri olteni astia...shi eu din dorbrogea ar trebui sa tin shi cu Portul, Oil Termina,l Midia, Altay, Delta tulcea, Callatis, Medgidia...mentalitate de oltean:ok:


Mai pralea marinar noi fata de voi tinem cu echipele din Oltenia nu ca voi Farul si Steaua...:happy
Asta e diferenta de mentalitate macar noi nu suntem sclavi ca voi sclavii stelei:rosu:
Si care e problema ta ca tinem noi cu 2 echipe?
Neam nascut sa tinem cu Craiova si daca orasul unde locuiesc are echipa de fotbal ce nu trebuie sa tin cu ei ca doar la cele mai multe meciuri la ei ma duc
Asa ca jet draq de pe Topicul asta ca esti penibil rau:jerk:

dannymoga
8th October 2006, 20:09
chiar penibil...tii cu cine vrei si nu tre sa dai explicatii la nimeni...mentalitate de european:D

Sergio_D
9th October 2006, 18:13
Dupa ce conducerea clubului a achizitionat un autocar Mercedes de ultima generatie, in valoare de 150.000 de dolari, si a refacut terenurile de antrenament, unde a fost montat teren sintetic, Primaria municipiului a decis si ea sa dea o mana de ajutor sportului.

In frunte cu primarul Florin Carciumaru, edilii au demarat un ampliu proiect de montare a unei instalatii de nocturna, in valoare de 40 de miliarde.

Lucrarile vor incepe in martie iar, iar in octombrie, sustin gorjenii, la Tg Jiu se vor putea disputa partide in nocturna.

Ia de aici rhadoo !!! Ia de aici minerule !!! N-avem bază sportivă, hă ? :happy

HAI PANDURII !!!

TaciAcolo
9th October 2006, 19:12
lasa-l vb si el din auzit nu cred ca a fost la tg-jiu in ultimi 2 ani sa vada ce baza avem :rolleyes: .Bate Pandurii clar ...astia sunt desculti rau SERIE B jiul.:cya:

rhadoo
9th October 2006, 21:21
Ia de aici rhadoo !!! Ia de aici minerule !!! N-avem bază sportivă, hă ? :happy

HAI JIUL!!!

da ma am vazut in retur ce stadion de cacao aveti:headbang:
de echipa ce sa spun?ma bucur ca sunteti mai slabi si ca va duceti la locul vostru in B:yeah:
de tine?nu pot sa zic decat ca esti oltean:headbang: :rosu: .............
HAI JIUL PETROSANI!

Sergio_D
9th October 2006, 21:30
Prietene, eu te respect pe tine, dar tu nu mă respecţi. Tu nu te respecţi nici pe tine īnsuţi, din moment ce spui asemenea blasfemii.

Te īntreb acum, sincer, cāte puncte au Pandurii, cāte are Jiul ? Cine a fost mai slab pānă acum ?

Şi dacă sunt oltean, ce e ? Vreo problemă ? Nu suntem tot oameni ? Sau ai probleme de ordin mental, ai avea vreo fobie faţă de romānii din zona Olteniei. Nu ştiu ce să zic...

Ba ştiu. Cea mai bună echipă să cāştige. Las-o mai moale cu acuzaţiile nefondate şi cu aberaţiile. Īţi faci reclamă proastă.

*Coco*
9th October 2006, 21:54
El mai merge 20 Km si intra in Oltenia e posibil sa il fi biciuit un oltean si de aia are ceva fata de olteni:happy
Ma uitate la echipa voastra ca nu e in stare sa dea 2 suturi pe poarta in 90 min si dupa aia sa mai vb de Pandurii....

Cra10veanu
9th October 2006, 22:14
meci de 2, Jiul se va intoarce in...mina.
hai pandurii! hai oltenii! :D

mark111
10th October 2006, 15:21
Un x ca intre vecini....

Pepsi-Cola
10th October 2006, 18:01
Cred ca fac un egal " 1-1 "

Sergio_D
12th October 2006, 23:21
La stilul "ofensiv" al Jiului :happy , sigur primim multe goluri :happy .

Minerii ăştia o să-şi se chinuiască pentru un egal. Asta pentru că o victorie... e deja de domeniul SF la ei...

PaRazytul
13th October 2006, 01:40
Ba...ce plm va tot dati asa mareti?ati uitat cum ati ramas in a?sau scuzati-ma..pe ce loc va situati?cumva in primele 5 si eu nu stiam?va dati ceva ce nu sunteti..ati promovat de 2 ani...parca bandurii are o traditie..de ne doare 'capu'...stati lejer ca voi nu va comparati cu craiovenii...chit ca si pe acolo s-au cam stricat lucrurile..nici 1% nu aveti ce au avut ei si vor avea.....daca ati fi fost in primele 5 locuri mai spuneam ca aveti sanse etc.in meciul de maine....mai bine sa ne dam cu pararea dupa meci..si va rog eu frumos sa numai vb orice doar sa fim in treaba.....chiar va spun ca totusi....Jiul..este o echipa cu traditie.....oricum tot voi samantarii..care stati la tv si nu face o deplasare etc...tot voi vb numai prostii....Sa fiu si on-topic..sa dau un pronostic....Jiul 2-0 Bandurii-frf !!!

PaRazytul
13th October 2006, 01:41
Daca iti spun o intrebare cu ce echipa ti..normal..ca,cu bandurii-frf si craiova...ca asa e la moda in tg jiu...nu-i asa?:ok:

Cra10veanu
13th October 2006, 02:02
nu e la moda :D la moda e ceva trecator, insa cei din Tg-Jiu au tinut intotdeauna cu Craiova caci este echipa reprezentativa a regiunii.
In concluzie, HAI PANDURII :yeah:

*Coco*
13th October 2006, 09:49
Pai ce sa stie ei
Ei habar nu au si se baga in seama pe aici cu cine tinem cu Craiova sau Pandurii
Uite ca aveti si raspunsul asa ca taceti din guraaaaaa.
OT: Ii rupem pe minerii din petrosani si in cupa si in campionat sa taca draq din gura si sa ne lase in pace dupa aceea

andrei1921tm
13th October 2006, 18:46
Pai ce sa stie ei
Ei habar nu au si se baga in seama pe aici cu cine tinem cu Craiova sau Pandurii
Uite ca aveti si raspunsul asa ca taceti din guraaaaaa.
OT: Ii rupem pe minerii din petrosani si in cupa si in campionat sa taca draq din gura si sa ne lase in pace dupa aceea

Acu pe bune,Jiul are prima sansa.Nu cred ca o sa scoateti vre-un punct.
Pronostic 1.

*Coco*
13th October 2006, 19:31
Acu pe bune,Jiul are prima sansa.Nu cred ca o sa scoateti vre-un punct.
Pronostic 1.

Trebuie sa ii batem ca veniti voi peste noi etapa viitoare:D Si e meci greu de tot

rhadoo
13th October 2006, 21:23
va dam de va sar mucii,de la 3 in sus,sunteti ieftini
condescu un bandit
HAI JIUL PETROSANI!

Sergio_D
13th October 2006, 21:29
Ba...ce plm va tot dati asa mareti?ati uitat cum ati ramas in a?sau scuzati-ma..pe ce loc va situati?cumva in primele 5 si eu nu stiam?va dati ceva ce nu sunteti..ati promovat de 2 ani...parca bandurii are o traditie..de ne doare 'capu'...stati lejer ca voi nu va comparati cu craiovenii...chit ca si pe acolo s-au cam stricat lucrurile..nici 1% nu aveti ce au avut ei si vor avea.....daca ati fi fost in primele 5 locuri mai spuneam ca aveti sanse etc.in meciul de maine....mai bine sa ne dam cu pararea dupa meci..si va rog eu frumos sa numai vb orice doar sa fim in treaba.....chiar va spun ca totusi....Jiul..este o echipa cu traditie.....oricum tot voi samantarii..care stati la tv si nu face o deplasare etc...tot voi vb numai prostii....Sa fiu si on-topic..sa dau un pronostic....Jiul 2-0 Bandurii-frf !!!

Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atāta īnverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean īn cap ? Ţi-a luat femeia ?

Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

Da, uite, eu cred că Pandurii vor cāştiga la Petroşani. Ai ceva īmpotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...

PaRazytul
13th October 2006, 21:34
nu e la moda :D la moda e ceva trecator, insa cei din Tg-Jiu au tinut intotdeauna cu Craiova caci este echipa reprezentativa a regiunii.
In concluzie, HAI PANDURII :yeah:


Serios?pai hai sa tin si eu cu....ciorvinu....petrila..vulcan...mineru lupeni....fc simeria....banita....pai nu?sunt totusi din judetu hd...si hai sa tinem cu toate....fi serios....ca nu-i chiar asa.....aici ii vb si de mentalitate...in fine din partea mea puteti sa tineti cu toate echipele din liga 1....si a 2...ca nu ma supar...le iei apararea....lasa-i singuri.....ca nu se pot descurca..

*Coco*
13th October 2006, 21:39
va dam de va sar mucii,de la 3 in sus,sunteti ieftini
Aoleu pai voi a-ti inscris 5 goluri in 10 etape din care 3 intr-o singura partida si dati cu noi de la 3 in sus:happy :happy :happy
Parca vad maine ca daca e sa va batem sau daca e sa se termine egal dai vina pe arbitraj:happy

PaRazytul
13th October 2006, 21:49
Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atāta īnverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean īn cap ? Ţi-a luat femeia ?

Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

Da, uite, eu cred că Pandurii vor cāştiga la Petroşani. Ai ceva īmpotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...



Vezi smechere ca tu ai inceput..cu ''atacu'' pai omule..te-ai luat de echipa Jiul...adica si de noi suporterii...cel putin de mine....nu spui de 'atacu ofensiv'al nostru....ca nici voi nu sunteti pe departe....
Ti-ai exprimat parerea..ma bucur ptr tine....'mdea'...m-ai impresionat la faza cu ''cultii'' te crezi inteligent..sau ce a vrut sa iasa la faza aia?eu cel putin m-am cam plictisit de chestia aia....cu 4 clase..bla bla bla..ii cam trecuta....normal...XEROX....hai sa copiem cu toti....in fine conte. mai putin..
Crezi ca va bate bandurii-frf la petro?bv tie...iti respect parerea..ii ceva normal ca un suporter al unei echipe..sa dea un pronostic favorabil echipei sale....dar fara ''ofensive'' si numai stiu ce porcarii...seris !!!

Sergio_D
13th October 2006, 21:55
Crede-mă, intenţia mea nu a fost de a jigni vreo persoană. Am spus doar realităţile. Jiul are un atac praf. O demonstrează numărul de goluri marcate īn aceste 10 etape.

Şi te rog, nu mai poci numele echipelor. Fii simţit şi demonstrează contrariul, şi anume că pe acest forum, mai există şi persoane din Petroşani care să aibă capul pe umeri şi să ştie şi altceva īnafară de jigniri stupide şi cuvinte grele adresate altora.

Ziceai ceva de xerox... aşadar nu sunt singurul care gāndeşte īn acest fel despre persoane care scriu asemenea posturi, precum al tău.

Sergio_D
13th October 2006, 22:10
Crede-mă, nu ştii tot ce mişcă īn Tārgu Jiu... :ok:

Nu ai făcut o impresie proastă echipei şi oraşului tău, dar au făcut-o alţii... nu te adăuga la lista aceea please :)

Jiul Petroşani - Pandurii Tg-Jiu 0-0, subiectiv privind... O victorie mi se pare cam mult... dar speranţa moare ultima! /hello

PaRazytul
13th October 2006, 22:23
Crede-mă, nu ştii tot ce mişcă īn Tārgu Jiu... :ok:

Nu ai făcut o impresie proastă echipei şi oraşului tău, dar au făcut-o alţii... nu te adăuga la lista aceea please :)

Jiul Petroşani - Pandurii Tg-Jiu 0-0, subiectiv privind... O victorie mi se pare cam mult... dar speranţa moare ultima! /hello


Stiu....oricum am inteles ca lucrurile merg din ce in ce mai bine in legatura cu modernizarea stadionului.....etc....asta ii doar o parte....
Lasa-ma cu adaugarea pe nush ce 'liste' nu exista padure fara uscaciuni..peste tot asa este....
Sorry adminilor si mederatorilor....ca in ultimile mele postari am fost of-topic....sa fiu si eu on topic..dau un pronostic.....Jiul 2-0 Pandurii...asta-i pararea mea...nu te supara:ok: seris !!!

*Coco*
13th October 2006, 22:23
Da mai Parazitule tu le sti pe toate...
OT: 3-1 va dam si va inchidem gura:evil:

PaRazytul
13th October 2006, 22:32
Da mai Parazitule tu le sti pe toate...
OT: 3-1 va dam si va inchidem gura:evil:


Pana acum ai spus ca va batem...:D acum....nici tu numai sti ce spui...asa-i?!!!

rhadoo
13th October 2006, 22:33
Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atāta īnverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean īn cap ? Ţi-a luat femeia ?

Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

Da, uite, eu cred că Pandurii vor cāştiga la Petroşani. Ai ceva īmpotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...

hai sa iti spun eu cum sta treaba:e vorba pe la noi,ca sunt si ardeleni de cacao,insa problema e ca inca nu am intalnit olteni de treaba:headbang:
revenind la meci:nu aveti nici o sansa,sunteti ieftini probabil cei mai slabi din liga I
HAI JIUL PETROSANI!

Sergio_D
13th October 2006, 22:38
hai sa iti spun eu cum sta treaba:e vorba pe la noi,ca sunt si ardeleni de cacao,insa problema e ca inca nu am intalnit olteni de treaba:headbang:
revenind la meci:nu aveti nici o sansa,sunteti ieftini probabil cei mai slabi din liga I
HAI JIUL PETROSANI!

Iar tu eşti cam fixist... Īn fine, asta e părerea ta.
Şi să īţi spun părerea mea despre părerea ta: e jalnică :ok:

PĂREREA MEA ! :happy

Fii şi tu mai realist. Momentan, cei mai slabi din Liga I se pare că sunt cei de la Argeş... ultimul loc... tot pe acolo, mai e şi Vasluiul şi... opaaa... Jiul! :D

PaRazytul
13th October 2006, 22:40
Iar tu eşti cam fixist... Īn fine, asta e părerea ta.
Şi să īţi spun părerea mea despre părerea ta: e jalnică :ok:

PĂREREA MEA ! :happy

Fii şi tu mai realist. Momentan, cei mai slabi din Liga I se pare că sunt cei de la Argeş... ultimul loc... tot pe acolo, mai e şi Vasluiul şi... opaaa... Jiul! :D

Pai pana maine e jiul...ca ne luati voi locul...:yeah:

*Coco*
13th October 2006, 22:54
Ramane de vazut:D
Si daca e sa ne bateti ne bateti cu 1-0 mai mult nu cred ca poate sa dea o echipa de pluton ca jiul

TaciAcolo
14th October 2006, 04:04
e timpu pt primele puncte din deplasare 1-2 pronostic realist privind forma echipelor mai ales atacul ucigas al jiului :)) nu le dau nicio sansa in fatza lui Guso.
Ciocu mic si joc de glezne mai vb dupa meci.:)

TaciAcolo
14th October 2006, 15:41
Gol Pandurii: Vranjkovic pleaca singur cu balonul de la mijlocul terenului, trece de 4 adversari si il invinge pe Hotoboc cu un sut plasat din 14 metri. 0-1/hello/hello

TaciAcolo
14th October 2006, 15:51
0-2 vintilescu /hello

WOLF_ULTRAS
14th October 2006, 16:02
:happy varza jiul:happy

crissis
14th October 2006, 16:12
0-2:headbang:
:happy Jiul Hai B-ul :happy

TaciAcolo
14th October 2006, 17:00
Bravo Pandurii !!! /hello jiu clar se indreapta spre serie b cu viteza;))

*Coco*
14th October 2006, 18:04
Hehe victorie/hello /hello /hello

Peste 10 zile va rupem si in Cupa (sau ne bateti si acolo:happy cum ne baturati in campionat)
Si apropo astazi tot 1 sut pe poarta dadurati si ala in min 15 decat atat poate o echipa de Liga I Jiul Petrosani decat 1 sut pe poarta intr`un meci intreg:happy

Cra10veanu
14th October 2006, 19:33
Felicitari Pandurii :D
Jiul .... cam varza.

Patronul Jiului, Alin Simota, a declarat: "Nu stiu cum s-a simtit domnul Florin Marian astazi, dar eu m-am simtit de rahat" (prosport) :happy

Sergio_D
14th October 2006, 22:09
Esenţial este că am cāştigat 3 puncte :yeah:
Indubitabil, Pandurii joacă mult mai bine decāt Jiul.

Iar acum, ca să īl parafrazez pe "amicul" meu rhadoo... :

HAI JIUL PETROŞANI !!!

Īn Liga a II-a, of course. Ştia el ce ştia :evil:

delaparis
14th October 2006, 23:42
Bye bye Flocea ...

Sergio_D
15th October 2006, 12:55
Şi totuşi, nici o reacţie a susţinătorilor Jiului ? Au intrat cu toţii în pământ ? Aş dori să văd părerea lui rhadoo... :evil:

În ritmul acesta, Jiul... se duceee!
Asta e. Am fost mai buni. :ok:

Edit: OLS-ul ăsta e bătut în cap... La rezultatele etapei, au trecut Jiul-Pandurii 0-0. Iar la clasament, la fel. Rectificaţi, că altfel, induceţi lumea în eroare!

rhadoo
15th October 2006, 16:09
nu mor cai cand vor cainii!
voi nu ati fost mai buni,noi am fost slabi,pt ca sa insistat cu un pensionar care nu are nici o treaba cu fenomenul
dar voi nu aveti fata de liga I
cu asta am terminat cu aceasta echipa "moft de sindicalist"
HAI JIUL PETROSANI!

PaRazytul
15th October 2006, 16:27
Felicitari pandurilor..si nik mai mult....au jucat umpic mai bine ca noi..2 faze 2 goluri....numai spuenti de noi ca am avut un sut la poarta la 15 min..ca voi nu ati avut delok...in fine..daca si voi o sa continuati asa o sa retrogradati....acum asteptam sa se numeasca noul antrenor pe banca tehnica....noi toti sustinantori ai jiului il dorim pe sunda...acum sa speram ca el va fi acela..daca nu...nu cred ca mai avem sanse .. !!!

*Coco*
15th October 2006, 17:05
Felicitari pandurilor..si nik mai mult....au jucat umpic mai bine ca noi..2 faze 2 goluri....numai spuenti de noi ca am avut un sut la poarta la 15 min..ca voi nu ati avut delok...in fine..daca si voi o sa continuati asa o sa retrogradati....acum asteptam sa se numeasca noul antrenor pe banca tehnica....noi toti sustinantori ai jiului il dorim pe sunda...acum sa speram ca el va fi acela..daca nu...nu cred ca mai avem sanse .. !!!

Ba dute ma si impuscate creca te-ai uitat la alt meci daca noi am avut doar 2 faze:happy In repriza a doua am mai avut 2 ocazi clare de a marca dar am ratat si i-a zi sutul ala din min 90 din lovitura libera de a trecut putin peste poarta aia nu e faza in mintea aia a ta seaca?:happy
Si nu ne purta tu noua de grije ca noi aveam echipa, voi vai de voi
Hai:cya: si sedere placuta la MATINEU:ras-plans:

Cosmin Salajan
15th October 2006, 18:19
parerea mea e ca ati gresit rezultatul
faceti corectura si apoi zic ca-mi pare rau de "flocea"