PDA

View Full Version : Etapa 11: UTA - Urziceni



Vadim
2nd October 2006, 01:17
Discutii despre UTA - Urziceni (etapa 11), aici - inainte si dupa.

micutzu
2nd October 2006, 11:48
Dupa infrangerea de la Galati nu concep altceva decat victoria.
Chiar daca a venit Dan Petrescu (tot respectul pentru el) nu cred ca o sa faca minuni in 2 saptamani (dar mai stii).
Oricum Lacatus isi va lua toate masurile de siguranta.
De acum in colo nu mai avem voie sa pierdem puncte pe teren propriu.

tchibos
2nd October 2006, 11:53
Cred ca e timpul ca Dan Petrescu sa isi puna amprenta si sa obtina un rezultat bun. Deja are ceva timp la Urziceni asa ca vad un X daca nu cumva 2

Ulio singuraticu
2nd October 2006, 17:22
Eu zic ca bate UTA./hello
O sa fiu acolo la stadion cu prietenii mei:yeah: Iancu si ElU.
Hai cu un 2-0!
Dan Petrescu asta trebuie sa se obijnuiasca cu echipa Urziceniului deci va face o tactica gresita :happy .
Ei lasa vedem acolo...:(

six
2nd October 2006, 19:46
1 pe fata,pardon solist....:ok:

redneck
3rd October 2006, 09:53
Trebuie sa batem ! 3-1 .

Poli Timisoara
3rd October 2006, 10:33
2 uta e in cadere libera...cartos rosu sabin ilie !

tuxie
3rd October 2006, 10:51
2 uta e in cadere libera...cartos rosu sabin ilie !

Ce e ăla cartos?? :happy

Poli Timisoara
3rd October 2006, 11:53
Ce e ăla cartos?? :happy

Na,ca mi-a scapat "na" ! Intelegi tu si restu ce am vrut sa zic...e prea de dimineata...is buimac ! :mda: :sleep:

tuxie
3rd October 2006, 11:56
Baga o reteta criminala de RedBull + 2 plicuri de ness si sa vezi cum te baga in 'overclocking' imediat :)

micutzu
3rd October 2006, 12:39
2 uta e in cadere libera...cartos rosu sabin ilie !

Ce-ti veni de te-ai casunat pe Sabin. Le da 2 numai el la Urziceni. Va mai da vreo 2 si voua pe 18.11.2006 si va calmeaza.
Cadere libera? Pe asta de unde ai mai scos-o? Chiar ca ar trebui sa te trezesti.

six
3rd October 2006, 21:31
Ce-ti veni de te-ai casunat pe Sabin. Le da 2 numai el la Urziceni. Va mai da vreo 2 si voua pe 18.11.2006 si va calmeaza.
hai ca sari calu cu 18......:D :D :D

Ulio singuraticu
4th October 2006, 15:24
Totusi cand e meciu?
Pe unele siteuri scria 18,14,13,19 nush cand este si nu vreau sa ratez o victorie a UTAei.:( :confused:

m8k
4th October 2006, 15:44
Meci usor pentru UTA, Urziceniu nu a batut pe teren propriu Craiova, va avea probleme mari in Prima liga. Meci de 1 solist la 2-3 goluri diferenta!

KillinG FieldS
4th October 2006, 22:42
pai daca nu batem urziceniu asta...care chiar nush care este scopul in liga 1 ? e bai , de ce nu se baga bani in echipe cu traditie ,,nu in Urziceni,,,,uite ca nu are brasov ,resita ,oradea,satu mare.ploiesti,bacau,,,sibiu,,,dar are urziceniu echipa de liga 1. tre sa ii rupem pe ciurdarii astia... 3.0

White Shadow
5th October 2006, 00:34
2 uta e in cadere libera...cartos rosu sabin ilie !

Asa sa spus si dupa ce am pierdut meciul de acasa cu Gloria.......inaintea meciului de acasa cu CFR toti au spus "UTA e in cadere libera , a pierdut cu Gloria , in meciul cu CFR va pierde la o diferenta de 5 goluri etc" ...ce a fost ?........am castigat cu 1-0 asa ca lasati-ne cu previziunile voastre ca nu-i nimeni in cadere libera.....nici în profetiile lui Nostradamus nu am citit ca UTA e in cadere libera...............

Nu putem sa jucam acuma cu Poli ?...nu inteleg de ce tot trebuie sa jucam meciuri cu tot felul de echipe.....

Castigam cu 7-0 :ok:

Hai UTA :ok:

Doctor_Satan
5th October 2006, 09:50
Bate UTA si Urziceniul se-ntoarce in B, ca n-are fata de A!

dan
5th October 2006, 15:55
victorie UTA.unirea urziceni e echipa mica.
astept un gol de la simion,n-a marcat demult.
UTA are atacanti buni,sa vedem daca reuseste Lacatus sa-l cuminteasca si pe sabin ilie.

dannymoga
5th October 2006, 20:03
bate rau UTA pe urziceni...dar asta ar trebui sa fie meci de divizia B nu credeti?

delaparis
5th October 2006, 20:18
Nu credem ... Sa vedem ce se va face Petrescu !

Universal
6th October 2006, 00:52
Meci de 1x.2-0 sau eventual 1-1

White Shadow
6th October 2006, 00:56
bate rau UTA pe urziceni...dar asta ar trebui sa fie meci de divizia B nu credeti?

Nu conteaza ce ar trebui....si noi ar trebui sa castigam 2000 de euro pe luna dar nu castigam chiar daca asa ar trebui.....

cap
8th October 2006, 01:24
uta favorita s o sa castige

dannymoga
8th October 2006, 19:27
Nu conteaza ce ar trebui....si noi ar trebui sa castigam 2000 de euro pe luna dar nu castigam chiar daca asa ar trebui.....

pai unii castiga si 2000 de euro pe luna:D si nu cred ca ar trebui...

White Shadow
8th October 2006, 23:20
Trebuie sa castigam acest meci pt ca jucam acasa cu o candidata la retrogradare..............

Aurel.D
9th October 2006, 11:57
Eu nu o consider pe Unirea candidata la retrogradare. Chiar daca vine dintr-un oras mic are o baza sportiva cum nu au multe echipe de Liga I si mai nou, un antrenor tanar, inteligent, cu conceptii sanatoase.
Unirea a jucat bine in deplasare si s-ar putea sa ia un punct.

Pepsi-Cola
10th October 2006, 22:14
Pariez pe UTA ...!!! 2-1

micutzu
11th October 2006, 15:31
Mai Pepsi, eu zic ca nu luam gol. Asa ca schimba pariul. :D :ok:

malexoid
11th October 2006, 15:50
Nu credem ... Sa vedem ce se va face Petrescu !

ce sa faca Dan Petrescu?
DP a fost mare cat a avut pe mana un lot de exceptie...sa recunoastem ca la Urziceni nu prea are asa ceva.
Daca era atata de maret (ca antrenor - ca jucator nu ii contesta nimeni valoarea!), il pastrau la Wisla.
Ii bate UTA cu tot cu bursuc :)

micutzu
11th October 2006, 15:52
Prima data cand is pretin cu tine, mah. No daca o sa ai gura aurita de iert de ceva cartonase. :D
Sefu, n-ai vazut, n-ai auzit nimica. :D

malexoid
11th October 2006, 16:09
Prima data cand is pretin cu tine, mah. No daca o sa ai gura aurita de iert de ceva cartonase. :D
Sefu, n-ai vazut, n-ai auzit nimica. :D
explica asta...

six
11th October 2006, 18:57
Trebuie sa castigam acest meci pt ca jucam acasa cu o candidata la retrogradare..............la care echipa te referi!!?? :happy :happy :happy

Sauron
13th October 2006, 10:52
Trebuie sa castigam acest meci pt ca jucam acasa cu o candidata la retrogradare..............

Tii cu Urziceniul ?:rolleyes:

Ulio singuraticu
13th October 2006, 14:01
mey mey mey! auzi si asta: meciul va fi la 15:00!:happy pt ca se intuneca mai repede!:happy o sa vina de 2 ori mai putini oameni...norocu lu urzi!:happy no sa mai fie asa huiduitzi :happy

mark111
13th October 2006, 15:30
1-2 cred ca este un scor bun pentru uta....

micutzu
13th October 2006, 16:21
explica asta...

Adica ai fost baiat cuminte si am sa te rasplatesc. :D

Batem la 2 diferenta.

andrei1921tm
13th October 2006, 18:43
Adica ai fost baiat cuminte si am sa te rasplatesc. :D

Batem la 2 diferenta.
Conteaza numai sa bateti.Nu conteaza diferenta.
Pronostic 1.

White Shadow
13th October 2006, 20:39
gradinita online


la care echipa te referi!!?? :happy :happy :happy

Obiectivul nostru ...evitarea retrogradarii
Obiectivul vostru.....castigarea campionatului

Noi momentan stam bine
Voi stati foarte bine , va aflati la 3 pt distanta de primul loc , bravo si succes in Champions League.


Tii cu Urziceniul ?:rolleyes:

Hai sa iti explic si tie pt ca tu nu ai inteles din propozita mea cu ce echipa tin :happy


Trebuie sa castigam acest meci pt ca jucam acasa cu o candidata la retrogradare..............

Vezi ca acolo in dreapta la echipa favorita ce scrie , scrie Chelsea si UTA , ma gandesc ca nu joaca Chelsea cu Urziceni acasa.

tchibos
14th October 2006, 17:00
:ok: bravo Apostu

Ulio singuraticu
14th October 2006, 18:08
E forza uta! lalalalalalaaaaaaaa! E forza uta! lalalalalalaaaaa! E forza uta! Iubire fara sfarsit!/hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello /hello

White Shadow
14th October 2006, 18:49
3 puncte ...tot ce conteaza.

Bravo UTA.

Ulio singuraticu
14th October 2006, 19:46
as vre sa intreb pe cineva din galerie de la RF ce sa intamplat cu al doilea banner dupa ala cu,,In spatelele unor violente se ascund mai multe fete". Vi lau confiscat ca nati avut aprobare? am vazut ca seful ala cu megafonu' era sal plesneasca pe unu...la chemat jos si s-a certat cu el...

six
14th October 2006, 19:58
3 puncte ...tot ce conteaza.

Bravo UTA.pai cu echipa asta vreti sa faceti ravagi pe lighean in noiembrie!!???:happy :happy :happy :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

m8k
15th October 2006, 10:41
Final identic cu meciul UTA-CFR. Gol identic, minutul identic! Bravo UTA si succes in contiunare!
@zerosase. :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Ai in total 1348 de postari din care 1348 cuvinte (incluse aici si jigniri!) si 99999 de smileuri! inca un smiley si intri in cartea recordurilor:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

six
15th October 2006, 10:59
@zerosase. :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Ai in total 1348 de postari din care 1348 cuvinte (incluse aici si jigniri!) si 99999 de smileuri! inca un smiley si intri in cartea recordurilor:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:si ce !! tie ciuda....:happy :happy :happy

mark111
15th October 2006, 14:24
[QUOTE=m8k;851710
@zerosase. :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: Ai in total 1348 de postari din care 1348 cuvinte (incluse aici si jigniri!) si 99999 de smileuri! inca un smiley si intri in cartea recordurilor:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:[/QUOTE]

Cred ca omul de la Cluj confunda a modera cu a numara...

six
15th October 2006, 18:22
Cred ca omul de la Cluj confunda a modera cu a numara...ei yo m-am obisnuit cu asemenea ciudati asa ca nu ma mai mira nimic....:ok:

micutzu
16th October 2006, 09:42
as vre sa intreb pe cineva din galerie de la RF ce sa intamplat cu al doilea banner dupa ala cu,,In spatelele unor violente se ascund mai multe fete". Vi lau confiscat ca nati avut aprobare? am vazut ca seful ala cu megafonu' era sal plesneasca pe unu...la chemat jos si s-a certat cu el...

Cel cu portavoce e din SUR si la chemat pe unul din RF (Luca nefiind acolo in acel moment, cred) deoarece s-a afisat banerul fara instiintarea clubului si jandarmeriei. Nu cred ca, continutul mesajului sa fie problema. Treaba a fost ca desi RF a afisat banerul tot de noi s-au luat deoarece Luca nu cred ca era acolo (eu personal nu l-am vazut). In fine ... nu are rost.

On-topic : meci castigat pe merit de noi. daca diferenta era mai mare nu ar fi mirat pe nimeni. Una peste alta, joc antrenant cu faze de poarta. Am avut mult mai multe ocazii decat ei. Se vede ca sunt in schimbare dataorita inlocuirii antrenorului, nu au contat in atac iar apararea a gafat de cateva ori inclusiv la gol. E bine ca ne mentinem pe linia de plutire.

apparte
16th October 2006, 15:21
Micutzule, victoria voastra e indiscutabila,dar nu poti sa spui ca ei n-au avut ocazii si ca daca marcau ei primii, nu v-as fi vazut bine!

Ulio singuraticu
16th October 2006, 19:28
Cel cu portavoce e din SUR si la chemat pe unul din RF (Luca nefiind acolo in acel moment, cred) deoarece s-a afisat banerul fara instiintarea clubului si jandarmeriei. Nu cred ca, continutul mesajului sa fie problema. Treaba a fost ca desi RF a afisat banerul tot de noi s-au luat deoarece Luca nu cred ca era acolo (eu personal nu l-am vazut). In fine ... nu are rost.

On-topic : meci castigat pe merit de noi. daca diferenta era mai mare nu ar fi mirat pe nimeni. Una peste alta, joc antrenant cu faze de poarta. Am avut mult mai multe ocazii decat ei. Se vede ca sunt in schimbare dataorita inlocuirii antrenorului, nu au contat in atac iar apararea a gafat de cateva ori inclusiv la gol. E bine ca ne mentinem pe linia de plutire.

aha,aha am inteles...sper ca nu se intampla nimc grav...sunteti o super tare galerie!/hello
Si io eram pacolo cu prietenii mei da am plecat cam la 3 min dupa gol...

Ulio singuraticu
16th October 2006, 19:36
Sper ca nu te superi de intrebarile mele (si dak da scuze)...sunt si eu curios :D

six
16th October 2006, 19:59
..sunteti o super tare galerie!/hello
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: parerea mea ;)

RED&WHITE
17th October 2006, 00:35
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: parerea mea ;)

Rade cat mai poti. Cam o luna nu mai mult. Apoi o sa plangeti de va fi si Bega in sfarsit cat Muresul :P :drak: :happy

mark111
17th October 2006, 01:06
Rade cat mai poti. Cam o luna nu mai mult. Apoi o sa plangeti de va fi si Bega in sfarsit cat Muresul :P :drak: :happy

Din pacate pentru tine si pentru toti utistii cred ca peste o luna POLI va invinge in sfirsit o trupa alb-rosie si Muresul se va revarsa pina la Ortisoara...:evil:

micutzu
17th October 2006, 10:01
:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: parerea mea ;)
Tu stii ce e aia o galerie? :o: Nu prea cred. :cool:
Parerea mea e ca ai postat ca sa ai cele mai multe smileuri postate aici pe OLS.

Din pacate pentru tine si pentru toti utistii cred ca peste o luna POLI va invinge in sfirsit o trupa alb-rosie si Muresul se va revarsa pina la Ortisoara...:evil:
Anul asta violetii nu vor bate nici o echipa alb-rosie. E anul nonviolet, argesenii stiu de ce.

tuxie
17th October 2006, 13:34
Anul asta violetii nu vor bate nici o echipa alb-rosie. E anul nonviolet, argesenii stiu de ce.

Asta o bag la pastrare; dupa ce va invingem, conform afirmatiei tale, va rezulta faptul ca nu sunteti o echipa :D

Ulio singuraticu
17th October 2006, 15:29
unii zic una...altii zic altele...toti se contreaza...idei proaste...etc etc...:happy
oricum...pt ca sa adus vorba de UTA-pOLI va spun eu ca pe utisti nui intereseaza turu ci returu...aia da bataie plus ca suntem in avantaj:happy :P