PDA

View Full Version : Etapa 1: CFR Cluj – Unirea Urziceni 2-0



resita
17th July 2009, 00:14
Discutii inainte si dupa meci.

Meciul are loc sambata 1 august, ora 20:30, Digi Sport

Hingherul
18th July 2009, 21:14
ujpest de romania o fura si pleaca in ungaria mica sa-si planga necazul.

Denis
19th July 2009, 08:12
Derby-ul campionatului inca din prima etapa.:D

Normal ar fi X dar la un asemenea meci nu stii niciodata. Va fi un meci pe cinste. 1x2, dar cred ca va castiga Urziceniul in cele din urma.

Nightwish
19th July 2009, 10:09
Castigam! Urzicile vor pierde ca de obicei in fata noastra...

six
19th July 2009, 10:36
1x2 :rolleyes:

sun
19th July 2009, 19:35
Va fi un meci mai slab decat se asteapta..

Probabil merge spre un 1-1...

delaoltenia
20th July 2009, 08:45
Meci de 1x2...probabil x. :D

red-bull
20th July 2009, 09:10
1 solist

J.Bond
20th July 2009, 09:56
Va fi un meci echilibrat intre 2 campionane ale Romaniei si cele mai puternice echipe la ora actuala. Merg pe un mare X aici.;)

delaoltenia
20th July 2009, 10:00
s-a trezit basescu? :D

Novac
20th July 2009, 10:01
Gresit marcare, meciul este intre actuala campioana si o fosta castigatoare a campionatului, anul trecut ei neterminand macar pe podium. Castiga lejer Unirea!

J.Bond
20th July 2009, 12:12
s-a trezit basescu? :D

Politrucule, nu mai intoxica si pe aici threadurile cu Basescu tau.:sleep:



novace, atat Urziceni cat si CFR sunt 2 campioane ale Romaniei. Deci am dreptate.;)

delaoltenia
20th July 2009, 13:07
Politrucule, nu mai intoxica si pe aici threadurile cu Basescu tau....

:happy:happy:happy...al meu sau al tau?

Andrei_23
20th July 2009, 15:20
Derby-ul campionatului inca din prima etapa.:D


De cand este asta derby-ul campionatului ?

zebe
20th July 2009, 15:32
Pai, e vorba de fosta si acuala campioana. Plus ca, discutabil, echipele astea practica cel mai bun joc de la noi.

Andrei_23
20th July 2009, 15:35
Daca nu erai din Cluj te credeam :D chiar derby-ul campionatului nu poti spune ca e...

Roddicted
20th July 2009, 15:37
Pai, e vorba de fosta si acuala campioana. Plus ca, duscutabil, echipele astea practica cel mai bun joc de la noi.

de cand Urziceni practica cel mai frumos joc?

zebe
20th July 2009, 15:41
No bine acuma..:D
1. Fosta - Actuala campioana
2. Castigatoarea Cupei - Campioana

Poate se va dovedi a fi chiar derby-ul campionatului la sfarsit...

IS_CINEVA: Cel mai bun joc. Bun nu inseamna neaparat frumos, am folosit cuvantul bun in sens de eficient.

cap
20th July 2009, 19:21
1x2

Uimirea
20th July 2009, 22:26
[QUOTE=Andrei_23;2680492]De cand este asta derby-ul campionatului ?[/QDe acum.........:yeah:

Uimirea
20th July 2009, 22:29
Ce se intampla cu pronosticurile, de ce au disparut?

sheep_hater
20th July 2009, 22:54
3 sau 4 la 0 pentru CFR.

TeBat
20th July 2009, 23:17
tu ce clona mai esti?

chinezu
22nd July 2009, 09:39
1-1.

Ulysses
22nd July 2009, 14:50
campionii se impun
2 solist

stiintacv
24th July 2009, 17:30
1 solist.

BBB
25th July 2009, 09:08
Hmmm..2 meciuri cu Urziceni in doua saptamani? Puteti zice ce vreti, dar nu cred ca Urzicile pierd de 2 ori, sunt totusi campioni. Cred ca in Supercupa iau 1-0 dar aici obtin un egal, 1-1 sau 0-0. Cfristii mai viseaza la titlu?

Ferko
27th July 2009, 13:16
Petrescu a inceput deja cu presiuni asupra arbitrilor. E clar ca daca pierde o sa fie numai datorita arbitrilor, iar daca nu pierde o sa fie numai meritul lui.

YoNuTzz
27th July 2009, 13:19
bate CFR-ul

nayram
27th July 2009, 14:13
Bate unguru paskani:)

Duba
27th July 2009, 14:57
Fara un arbitru care sa perimita jocul la intimidare al echipei infiintate cand Ardealul nu apartinea Romaniei (de aici si apropierea suporterilor de etnie maghiara fata de CFR), echipa ungurului Paskany nu va castiga sambata. Sper ca CFR-ul sa nu fie avantajat la infinit.

zebe
27th July 2009, 15:04
Fara un arbitru care sa perimita jocul la intimidare al echipei infiintate cand Ardealul nu apartinea Romaniei (de aici si apropierea suporterilor de etnie maghiara fata de CFR), echipa ungurului Paskany nu va castiga sambata. Sper ca CFR-ul sa nu fie vantajat la infinit.

Ce zici de apropierea suporterilor de etnie maghiara fata de "U"? Is multi si din aia. Dar tu, de la Bucuresti sau de unde ei fi, nu ai cum sa stii.

Ce ma enerveaza aia care vorbesc numa' sa se afle in treaba...

Duba
27th July 2009, 15:12
Ce zici de apropierea suporterilor de etnie maghiara fata de "U"? Is multi si din aia. Dar tu, de la Bucuresti sau de unde ei fi, nu ai cum sa stii.

Ce ma enerveaza aia care vorbesc numa' sa se afle in treaba...

Copile, pune mana pe istoria adevarata a cluburilor de fotbal. Numai asa poti sa stii ce si cum. In 1907, cand a fost infiintata echipa din Gruia, Romania n-avea nicio treaba cu Ardealul. De cand ma stiu (am prins CFR-ul in 'A' si in anii '70) , CFR-ul a fost perceput ca echipa ungurilor, iar "U" a romanilor. Nu degeaba "U" a ramas in Romania dupa cedarea Ardealului de Nord. Nu degeaba, sloganul suporterilor lui "U" este: "U", echipa unor inimi romanesti!". Ca se mai intampla ca si cativa unguri sa sustina "U", e o alta treaba. Ideea este ca majoritatea suporterilor lui CFR sunt unguri.

zebe
27th July 2009, 15:23
Copile, pune mana pe istoria adevarata a cluburilor de fotbal. Numai asa poti sa stii ce si cum. In 1907, cand a fost infiintata echipa din Gruia, Romania n-avea nicio treaba cu Ardealul. De cand ma stiu (am prins CFR-ul in 'A' si in anii '70) , CFR-ul a fost perceput ca echipa ungurilor, iar "U" a romanilor. Nu degeaba "U" a ramas in Romania dupa cedarea Ardealului de Nord. Nu degeaba, sloganul suporterilor lui "U" este: "U", echipa unor inimi romanesti!". Ca se mai intampla ca si cativa unguri sa sustina "U", e o alta treaba. Ideea este ca majoritatea suporterilor lui CFR sunt unguri.

Total eronat! Idei preconcepute, care nu au treaba cu realitatea.
CFR-ul este in aceeasi masura echipa ungureasca cat este Steaua echipa ruseasca. Ambele s-au infiintat in perioade in care Transilvania, respectiv Romania, erau sub ocupatie straina (ocupatie mai evidenta in cazul Transilvaniei).

Charon
27th July 2009, 16:28
Zebe lasa-l pe Duba in lumea lui,se apropie ora cand vine asistenta sa-i gadile prostata,poate-poate umple si el plosca!

nu vezi ca argumentul lui suprem e sloganul?:happy

Tyler Durden
27th July 2009, 16:30
Duba asta ar trebui bagat in sertar la Mina Minovici...asa vreo 2-3 milenii ca n-ar fi nicio pierdere pentru umanitate.

Aurel.D
27th July 2009, 18:53
Lasati istoria si altele...., reveniti la subiect....

Telespan
28th July 2009, 04:16
Meci de 1x2....daca nu se implica FRF SE TERMINA X

Sezione
28th July 2009, 13:49
EPISODUL 2 DIN COTONOGEALA INCEPUTA IN suparcupa....

m8k
28th July 2009, 17:06
O sa-i caftim si in campionat! O sa jucam cu fetitele din baragan cu coarda, imbracand papusi Barbie, plecand acasa niste scufite rosii!
3-0!

Q-Djyni
30th July 2009, 10:50
Unirea a pierdut Supercupa Romaniei.Ok,insa ma indoiesc ca echipa antrenata de Dan Petrescu poate pierde de 2 ori la rand,la ce lot au.

Is constanti si cred ca au o sansa buna sa termine aceasta partida neinvinsi.Favorita insa este Clujul.

BBB
30th July 2009, 12:20
bla bla bla

Ideea e ca nu toti cfristii sunt unguri, insa toti ungurii sunt cfristi. Cam asa-i
Si acum sa vorbim chestii serioase...ca tocmai le intra la bulau sursa cheala de finantare si s-ar putea sa nu-i mai vedem pe aici prea multa vreme

Novac
30th July 2009, 12:29
Te surprinde cronica de pe Onlinesteaua? Pardon, onlinesport.... Nu sunt platiti, ichigo, sunt doar stelisti... Isi permit sa faca cate o omisiune daca le convine...

Ai dracului stelistii astia de la Onlinesteaua:headbang: iarasi publica articole denigratoare despre ungurul sef: Belea in deal la Cluj (http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/cfr-cluj/51854/paszkany-trimis-in-judecata-de-diicot.htm). Poza celor 3 mafioti (viitori parnaiasi) este chiar misto, cine da banul are dreptul sa tipe:D

PS. Ooops, e groasa. Si stelistii de la gsp zic acelasi lucru: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/arpad-paszkany-a-fost-trimis-in-judecata-de-diicot-149027.html , :hmm: astia sunt vorbiti:yes:

Duba
30th July 2009, 15:35
Daca echipa ungurilor nu umpla la arbitrii, Dan Petrescu nu perde acest meci. Altfel, omul lui Basescu, Paskany, isi mi adauga o victorie in palmares.

X

spartacus
30th July 2009, 16:04
reveniti-va...aici povestim despre meci.din partea mea daca totul e dovedit sa mearga toti la inchisoare. cu justitia din romania insa,slabe sanse...

din partea noastra sper ca in meciul asta sa vad mai multa claritate in fata porti si mai putina cotonogeala...de partea cealalta mai putina isterie..

cel mai probabil rezultat..x

m8k
30th July 2009, 16:07
Unirea a pierdut Supercupa Romaniei.Ok,insa ma indoiesc ca echipa antrenata de Dan Petrescu poate pierde de 2 ori la rand,la ce lot au.

Is constanti si cred ca au o sansa buna sa termine aceasta partida neinvinsi.Favorita insa este Clujul.

Nici in supercupa nu ar fi pierdut daca se juca numai 90 de minute, scorul era 1-1! Mai bine zis scoate 2 rezultate bune consecutive cu CFR!:D

P.S. Mieii ce pasc pe linga cimitir iar sau ratacit, culmea ca miroase numai balega din curtea noastra!

m8k
30th July 2009, 16:16
Ideea e ca nu toti cfristii sunt unguri, insa toti ungurii sunt cfristi. Cam asa-i
Si acum sa vorbim chestii serioase...ca tocmai le intra la bulau sursa cheala de finantare si s-ar putea sa nu-i mai vedem pe aici prea multa vreme

Stai linistit ca o sa ne vezi, o sa parazitam si noi pe aici cum o faci si tu acum!:D

nungureanu
30th July 2009, 16:58
Bate CFRul si dan petrescu face un accident cerebral si scapa tara de un bolnav mintal:ok:

Nightwish
30th July 2009, 17:09
Bate CFRul si dan petrescu face un accident cerebral si scapa tara de un bolnav mintal:ok:

Imi place cum gandesti :D, la cat de multe posturi pe OLS :ok:


Ideea e ca nu toti cfristii sunt unguri, insa toti ungurii sunt cfristi. Cam asa-i
Colegul meu Laczi te baga in p...a ma-ti :D
PS: e suporter u-ist la fel ca si taica-su :rolleyes:

m8k
30th July 2009, 18:15
Marius Avram va arbitra CFR Cluj - Unirea Urziceni!

Saracu de el, chiar daca o sa elimine 12 ceferisti il paste suspendarea pe viata, scos din arbitraj, declarat persoana non-grata si alte chestii gesepiste &co.

BAK
30th July 2009, 22:00
Ideea e ca nu toti cfristii sunt unguri, insa toti ungurii sunt cfristi. Cam asa-i
Si acum sa vorbim chestii serioase...ca tocmai le intra la bulau sursa cheala de finantare si s-ar putea sa nu-i mai vedem pe aici prea multa vreme

mda, szilaghi te baga si el in p*** matii:D

Uimirea
31st July 2009, 12:08
Bate CFRul si dan petrescu face un accident cerebral si scapa tara de un bolnav mintal:ok:

Bolnav mintal esti tu looserule....:headbang:

PerVersion
31st July 2009, 15:52
Doua echipe ce se apara bine, probabil va fi un meci disputat si se va termina X.

zebe
31st July 2009, 21:13
Colegul meu Laczi te baga in p...a ma-ti :D
PS: e suporter u-ist la fel ca si taica-su :rolleyes:


mda, szilaghi te baga si el in p*** matii:D

Si Zoli, si Zoli! :D


Ideea e ca nu toti cfristii sunt unguri, insa toti ungurii sunt cfristi. Cam asa-i
Si acum sa vorbim chestii serioase...ca tocmai le intra la bulau sursa cheala de finantare si s-ar putea sa nu-i mai vedem pe aici prea multa vreme

Stii foarte bine ca nu-i asa.

Leo
1st August 2009, 18:44
Hai nu va mai certati. Un egal e cel mai bine.
Deci 1-1.

illazio
1st August 2009, 19:20
asta-i meciul de adio a lui Paskany ....:yeah:

newcool
1st August 2009, 19:30
meci de 1x2...am votat X.

PerVersion
1st August 2009, 20:29
Se vede undeva pe net DigiSport? Pe toate linkurile care le am e offline...

BBB
1st August 2009, 20:31
Comentariu lasat doar sa-mi pot gasi restul comentariilor

corello
1st August 2009, 20:37
Eu ma uit aici pe link 1:
http://www.sportlive.ilive.ro/meciuri_live.html

PerVersion
1st August 2009, 20:38
Mersi, am gasit si eu ceva intre timp. :)

ensic
1st August 2009, 20:54
Fain meciul pana acum!

NTM
1st August 2009, 20:56
Cfr e peste Unirea clar.

Leviss
1st August 2009, 20:56
Urziceniul pana acum e pe nicaieri , clujeni's calare pe ei , oare tot arbitrii or fi de vina?

NTM
1st August 2009, 20:57
Urziceniul pana acum e pe nicaieri , clujeni's calare pe ei , oare tot arbitrii or fi de vina?

Stai sa iasa dupa meci Mimi si Bursucul Crizat si ne spun ei ce si cum.

Ulysses
1st August 2009, 21:01
chelsea de ialomita se apara bine, greu de spus rezultatul final

NTM
1st August 2009, 21:07
chelsea de ialomita se apara bine, greu de spus rezultatul final

:happy:happy

Sunt praf astia de la Urziceni. Cfr-ul e echipa mai buna, merita victoria.

corello
1st August 2009, 21:08
Apoi daca joaca asa campioana si in CL, o fura si de la Pobeda Prilep

NTM
1st August 2009, 21:11
Apoi daca joaca asa campioana si in CL, o fura si de la Pobeda Prilep

Pai Urziceni e o campioana de conjunctura, cea mai slaba campioana din istoria recenta a fotbalului romanesc. Sper ca sezonul asta sa se vada ca nu au nici o treaba cu fenomenul si ca joaca un fotbal penibil....

Ulysses
1st August 2009, 21:11
:happy:happy

Sunt praf astia de la Urziceni. Cfr-ul e echipa mai buna, merita victoria.

Nu totdeauna cine merita si castiga jocul:cool:

NTM
1st August 2009, 21:13
gooooool cfr.

Leviss
1st August 2009, 21:13
Gool CFR!

ensic
1st August 2009, 21:14
Gooooooooooooooool!!!

Liv52
1st August 2009, 21:16
Apoi daca joaca asa campioana si in CL, o fura si de la Pobeda Prilep

De la Popeda Prilep, doar oltenii si-o pot lua.:)

illazio
1st August 2009, 21:16
meci intre doua echipe fara istorie aparute peste noapte..... cum dreaq or fi ajuns descultii astia sa ia campionatu in Romania nush

NTM
1st August 2009, 21:16
Sper sa mai inscrie CFR si sa castige pentru ca joaca un fotbal curat si merita victoria. Aia de la Urziceni sunt doar cu declaratiile, cu circul si cu mizeria.

corello
1st August 2009, 21:19
De la Popeda Prilep, doar oltenii si-o pot lua.:)

Nu stiam eu de unde tin minte de echipa asta :lol:

mariomax
1st August 2009, 21:19
Sper sa mai inscrie CFR si sa castige pentru ca joaca un fotbal curat si merita victoria. Aia de la Urziceni sunt doar cu declaratiile, cu circul si cu mizeria.

nici nu-i de mirare ca i-ati luat in colimator pe ialomiteni, avand in vedere cata frustrare ati 'papat' :lol:

NTM
1st August 2009, 21:19
Vorbesti de Dinamu?

Esti putin off`topic, ce crezi, reusesti sa iesi de pe aratura? Pana una alta, aici se discuta despre Cfr - Urziceni, nu crezi ca ar fi mai bine sa ne oprim doar la echipele astea doua? Hai, mersi. Pa!


nici nu-i de mirare ca i-ati luat in colimator pe ialomiteni, avand in vedere cata frustrare ati 'papat' :lol:

Si tu la fel, uita-te pe ce thread postezi. Ceva despre meci? Despre cum se prezinta Cfr`ul sau Urziceniul ? NU?? Hai, pa !

ensic
1st August 2009, 21:19
Sper sa mai inscrie CFR si sa castige pentru ca joaca un fotbal curat si merita victoria. Aia de la Urziceni sunt doar cu declaratiile, cu circul si cu mizeria.

Io ma multumesc sa castigam la 1 gol diferenta. Nu vreau sa le stricam prea tare moralul urzicilor si sa merga fara vlaga in CL.

valitudor
1st August 2009, 21:21
Am vazut cateva faze in care ardelenii au ridiculizat campioana. Asta sa ne arata cat de slabi am fost noi in finalul campionatului trecut.
Foarte frumos joaca CFR

m8k
1st August 2009, 21:22
Fetitele din baragan joaca fotbal numai prin studiourile TV! Rosu clar la RIcardo si cotul lui bilasco ramane spre portocaliu! Naspa echipa naspa conducere! Crizatul poate a primit ceva intravenos de sta asa linistit in loja!:D

BAK
1st August 2009, 21:23
meci intre doua echipe fara istorie aparute peste noapte..... cum dreaq or fi ajuns descultii astia sa ia campionatu in Romania nush

probabil ca aceeasi intrebare si-o puneau oamenii si in 1951,1952 si in 1953

NTM
1st August 2009, 21:23
Am vazut cateva faze in care ardelenii au ridiculizat campioana. Asta sa ne arata cat de slabi am fost noi in finalul campionatului trecut.
Foarte frumos joaca CFR

:ok: Au inceput bine, daca vor juca in continuare la fel, sunt favoriti la titlu.

zebe
1st August 2009, 21:23
CFR e mult peste Urziceni ca joc prestat. Poate tot arbitrii sunt de vina...

mariomax
1st August 2009, 21:24
Fetitele din baragan joaca fotbal numai prin studiourile TV! Rosu clar la RIcardo si cotul lui bilasco ramane spre portocaliu! Naspa echipa naspa conducere! Crizatul poate a primit ceva intravenos de sta asa linistit in loja!:D

voi sunteti in momentul asta ultimi in masura sa cereti 'rosu'.

urziceniul pare o echipa crispata. de putut poate, s-a vazut de cateva ori, dar problema e 'pisica'...

NTM
1st August 2009, 21:25
Fetitele din baragan joaca fotbal numai prin studiourile TV! Rosu clar la RIcardo si cotul lui bilasco ramane spre portocaliu! Naspa echipa naspa conducere! Crizatul poate a primit ceva intravenos de sta asa linistit in loja!:D

:happy:happy

Are diazepamul la el. Vodca o baga dupa, de suparare. :happy

corello
1st August 2009, 21:27
meci intre doua echipe fara istorie aparute peste noapte..... cum dreaq or fi ajuns descultii astia sa ia campionatu in Romania nush

Iti spun eu cum. Granzii or fost prea ocupati sa se incurce unii pe altii iar urzicenii si-or vazut de treaba
Oricum abia astept sampion lig. Am eu un sentiment ca se vor dobora ceva recorduri :D

Tyler Durden
1st August 2009, 21:30
probabil ca aceeasi intrebare si-o puneau oamenii si in 1951,1952 si in 1953

Aia nu erau desculti, purtau niste cizme sovietice de toata frumusetea...

TZEFERU
1st August 2009, 21:30
meci intre doua echipe fara istorie aparute peste noapte..... cum dreaq or fi ajuns descultii astia sa ia campionatu in Romania nush

Iti spun eu cum au aparut aceste echipe. Au aparut si re-aparut (CFR) in mod natural al evolutiei vietii necontrolate de comunisti si de alte chestii artificiale.

Daca nu era comunism in Romania alta era desfasurarea evenimentelor si alta era paleta fotbalistica dar probabil unii ca tine sint obisnuiti cu echipe nomenclaturiste si sponsiorizate doar de consiliile locale.
E dificil sa faci fotbal intr-o tara controlata de puterea politica. Cind lucrurile sint lasate liber lucrurile evolueaza dupa valoare. Daca ai oameni de valoare care fac treaba rezultatele se vor vedea. (Apri in cazul de la Cluj)
Miine daca apare un om capabil si potent financiar in "Tior-Tiur" isi poate face ecipa daca vrea. Nu e dupa cum vrea muschii tai.
Trezeste-te la realitate !


Legat de meci: Sper ca MM Stoica a vazut cotul in gura pe care l-a dat la Cadu...sialte lovituri la tibie date de Urziceni....
CFR a fost peste Urziceni in prima repriza

Cipri
1st August 2009, 21:32
Slaba Unirea ...
Asteptam mai multe din partea ei ...
Poate in a 2 a repriza vor incerca sa joace si mai ofensiv , avand in vedere ca sunt si condusi ...

ensic
1st August 2009, 21:32
La voi se vede meciul in continuare caci la mine a sarit la transmisiunea Craiova-Dinamo?

corello
1st August 2009, 21:33
da-ti un link ca o butonat ala pana o ajuns la craiova - dinamo si acolo o ramas

ensic
1st August 2009, 21:34
da-ti un link ca o butonat ala pana o ajuns la craiova - dinamo si acolo o ramas

Merci!

Leviss
1st August 2009, 21:34
La voi se vede meciul in continuare caci la mine a sarit la transmisiunea Craiova-Dinamo?

Se vede , pe sopcast.:D
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=44541&part=sports

White Shadow
1st August 2009, 21:43
CFR e cu zece clase peste Unirea...se vede clar...

Leviss
1st August 2009, 21:44
Gol CFR. 2-0

zebe
1st August 2009, 21:48
Nu-mi mai mergem nici un link...Pe primul e Craiova-Dinamo, iar pe cel de la Leviss imi scrie No match specified...

ensic
1st August 2009, 21:49
Nu-mi mai mergem nici un link...Pe primul e Craiova-Dinamo, iar pe cel de la Leviss imi scrie No match specified...

Io pe http://www.justin.tv/gsptv88/popout ma uit dar trebe dat refresh la fiecare minut!

Leviss
1st August 2009, 21:49
Nu-mi mai mergem nici un link...Pe primul e Craiova-Dinamo, iar pe cel de la Leviss imi scrie No match specified...

Eu pe ala ma uit la meci si merge perfect, incearca ultima versiune de sopcast 3.2.4:o:

zebe
1st August 2009, 21:50
Ok.. Merci oricum! :)

ensic
1st August 2009, 21:51
O sa faca probabil iar crize de isterie Petrescu acum ca i-a ramas echipa in 10

Leviss
1st August 2009, 21:53
Ma gandesc ce crize o sa faca Bursucu' dupa meci pentru ca si-a permis arbitrul sa ii elimine un jucator.:D

zebe
1st August 2009, 21:53
Detalii, va rog.. :)

Leviss
1st August 2009, 21:55
A primit unu' de la Urziceni al doilea galben pentru ca l-a tinut pe Culio de mana si de tricou vreo 30 de metri de parca ar fi vrut sa il ia acasa.

corello
1st August 2009, 21:55
O sa faca probabil iar crize de isterie Petrescu acum ca i-a ramas echipa in 10

O sa dea iara vina pe supercupa cum ca ucenicii lui au ramas cu sechele si nu au putut juca. Sau varianta 2, "Am stiut dinainte de meci ca vom avea eliminare in min. 60. Mai multe nu zic...":lol:

ensic
1st August 2009, 21:58
O fi antrenor bun Petrescu dar fetitele lui ma sperie cand ma gandesc ca o sa joace in CL. Sper sa gresesc si sa ma contrazica!

ensic
1st August 2009, 22:00
Inca un galben pentru Urziceni pentru un fault "ca pe pasune" asupra lui Dubarbier!

Leviss
1st August 2009, 22:02
Inca un galben pentru Urziceni pentru un fault "ca pe pasune" asupra lui Dubarbier!

Lasa mai , doar a zis Petrescu , ca voi sunteti aia de nu aveti treaba cu fotbalul ci cu picioarele adversarilor.;)

ensic
1st August 2009, 22:08
Lasa mai , doar a zis Petrescu , ca voi sunteti aia de nu aveti treaba cu fotbalul ci cu picioarele adversarilor.;)

E drept ca asta nu a dat la picioare, au tehnica lor originala de faulturi. :D

O luat di Dani al doilea galben si rosu!

Penalty pentru Urziceni!

White Shadow
1st August 2009, 22:09
si a ratat :ras-plans:

Leviss
1st August 2009, 22:10
Asa moi.

El Pistolero
1st August 2009, 22:10
penalty ratat

zebe
1st August 2009, 22:10
2-1?

Nevermind, m-am lamurit. :D

corello
1st August 2009, 22:11
Daca faultul o fost in careu eu duc vaci la pasune o saptamana

BAK
1st August 2009, 22:13
unde sunt *** novac si ulise? sa ne explice cum a furat cfru.....iar cineva sa cheme salvarea, ca BBB e cu venele taiate pe undeve

El Pistolero
1st August 2009, 22:13
astia de la Urziceni nu sunt in stare sa inscrie din penalty

illazio
1st August 2009, 22:13
I
E dificil sa faci fotbal intr-o tara controlata de puterea politica. Cind lucrurile sint lasate liber lucrurile evolueaza dupa valoare. Daca ai oameni de valoare care fac treaba rezultatele se vor vedea. (Apri in cazul de la Cluj)
Miine daca apare un om capabil si potent financiar in "Tior-Tiur" isi poate face ecipa daca vrea. Nu e dupa cum vrea muschii tai.
Trezeste-te la realitate !



hai ca esti glumetz rau....Arpi il tau il finanteaza pe Base, de-aia de 3 incoace faceti ce vreti cu arbitrii , de-aia ati luat si campionatul:rosu::rosu:


Am eu un sentiment ca se vor dobora ceva recorduri :D

eu sunt sigur de asta... daca trimiti echipe de sateni in Champions League asta se intampla

ensic
1st August 2009, 22:14
WOW ce bara or avut urzicile!

Leviss
1st August 2009, 22:14
astia de la Urziceni nu sunt in stare sa inscrie din penalty

Astia nu prea sunt in stare sa joace fotbal.Misca si ei acu' pe sfarsit ca , clujenii au cam redus motoarele.

El Pistolero
1st August 2009, 22:15
au si noroc astia de la Cfr

zebe
1st August 2009, 22:15
hai ca esti glumetz rau....Arpi il tau il finanteaza pe Base, de-aia de 3 incoace faceti ce vreti cu arbitrii , de-aia ati luat si campionatul:rosu::rosu:

Chiar ma miram ca nu or aparut inca astia...:happy

Scoate-ti unghia din gat si zi-ne, iti place meciul?

Novac
1st August 2009, 22:15
unde sunt jegosii ghencisti?

Eu sunt aici, *** dar nu vad meciul ca nu merge deloc linkul:(, ma uit pe un alt post:D Restul, chiar nu stiu pe unde umbla..

Leviss
1st August 2009, 22:17
Mai da' ce fain va "gratulati" de parca ati fi casatoriti.:happy

illazio
1st August 2009, 22:19
Chiar ma miram ca nu or aparut inca astia...:happy

Scoate-ti unghia din gat si zi-ne, iti place meciul?

nu ma uit la meciul dintre cele 2 echipe anonime, joaca Prazilia la aceasta ora :D

P.S.

fuck off cfr fc ...you ain't got no history :happy:happy

ensic
1st August 2009, 22:23
Bravo ai nostrii! 2-0 pentru cei mai buni! :yeah:

P.S. O sa ne fie foarte greu fara Dani in meciul urmator. Sper ca nu sta mai mult de o etapa.

Novac
1st August 2009, 22:25
Felicitari invingatorilor.

YoNuTzz
1st August 2009, 22:25
meci destul de bun, victorie meritata :ok:

Leviss
1st August 2009, 22:26
Bravo CFR , i-ati dat peste nas crizatului.Sunt curios pe cine va mai da vina dupa meciul de azi .

corello
1st August 2009, 22:29
Deci urzicenii is praf da' nici chefereii nu is departe. Dupa min 60 ei pasau sa auda ole-uri din tribuna iar apoi zici ca or adormit. Cu asa mentalitate de est nici pe ei nu ii vad prea bine

TZEFERU
1st August 2009, 22:29
hai ca esti glumetz rau....Arpi il tau il finanteaza pe Base, de-aia de 3 incoace faceti ce vreti cu arbitrii , de-aia ati luat si campionatul:rosu::rosu:



eu sunt sigur de asta... daca trimiti echipe de sateni in Champions League asta se intampla

Problema nu e cu Arpi ci cu "tara". Din pacate Romania inca nu stie cum sa construiasca o tara. si..de acea e asa de "iubita" pe unde umbla. :rosu::rosu:. Sa nu mai spun ca va scuipati intre voi, voi intre voi.

ensic
1st August 2009, 22:30
Deci urzicenii is praf da' nici cu chefereii nu is departe. Dupa min 60 ei pasau sa auda ole-uri din tribuna iar apoi zici ca or adormit. Cu asa mentalitate de est nici pe ei nu ii vad prea bine

S-o cam rupt filmul la noi din momentul cand am ramas in 10. In situatii de astea se vede ca nu avem antrenor.

corello
1st August 2009, 22:35
S-o cam rupt filmul la noi din momentul cand am ramas in 10. In situatii de astea se vede ca nu avem antrenor.

Hai sa nu musamalizam. De la 2-0 inainte de aliminarea lui Dani ai vostri si-or batut joc de fotbal. Pai daca pana atunci ii vedeam pe Urziceni de toata jena, dupa acel minut am ajuns sa cred ca astia pot intoarce rezultatul. O bara, un penalty ratat si 2 ratari mari. Nu imi zice mie ca asa trateaza o echipa profesionista un joc. De juca cu o echipa britanica de nivel mediu se termina 2-3

PerVersion
1st August 2009, 22:36
Nu inteleg totusi pt ce a luat Dani cel de-al 2-lea galben. La fel si cu penalty-ul, nu s-a vazut deloc daca a fost sau nu in careu. Foarte proasta transmisia...

Am jucat destul de bine, insa pe sfarsit ne-am facut singuri viata grea. Prea s-au relaxat baietii pe sfarsit, iar dupa ce am ramas in 10 nici n-am mai reusit sa intram in meci cum trebuie, am ramas tot relaxati. Pana la urma importante sunt cele 3 puncte, si faptul ca in prima repriza si o parte din a 2-a, am jucat fotbal.

ensic
1st August 2009, 22:42
Hai sa nu musamalizam. De la 2-0 inainte de aliminarea lui Dani ai vostri si-or batut joc de fotbal. Pai daca pana atunci ii vedeam pe Urziceni de toata jena, dupa acel minut am ajuns sa cred ca astia pot intoarce rezultatul. O bara, un penalty ratat si 2 ratari mari. Nu imi zice mie ca asa trateaza o echipa profesionista un joc. De juca cu o echipa britanica de nivel mediu se termina 2-3

Asa e, ai dreptate!

corello
1st August 2009, 22:45
Nu inteleg totusi pt ce a luat Dani cel de-al 2-lea galben. La fel si cu penalty-ul, nu s-a vazut deloc daca a fost sau nu in careu. Foarte proasta transmisia...

Am jucat destul de bine, insa pe sfarsit ne-am facut singuri viata grea. Prea s-au relaxat baietii pe sfarsit, iar dupa ce am ramas in 10 nici n-am mai reusit sa intram in meci cum trebuie, am ramas tot relaxati. Pana la urma importante sunt cele 3 puncte, si faptul ca in prima repriza si o parte din a 2-a, am jucat fotbal.

Nici vb de penalty. M-am uitat atent la reluari si contactul este clar in afara, ca sa nu mai vornim ca in asemenea cazuri se dau fara discutie directe de la 16 metri. Amu is curios ...cum dreq il cheama pe ala din conducere,daca face tambalau pentru acel cot in gura si pentru alte 2 intrari criminale la cheferei. Si iar is curios daca mieme ii fair play si cere suspendarea arbitrului ca au fost avantajati :lol:

GTFO
1st August 2009, 22:45
Meci bun al CFR-ului, victorie clara... Sunt curios ce o sa mai zica cei de la Urziceni, atata timp cat arbitrul i-a scapat de 2 rosii clare ( faza din minutul 3, identica cu cea din supercupa de la Cadu si intrarea cu talpa a lui Maftei pe tibia lui Culio ) si le-a dat un penalty pe care dor el l-a vazut... Eliminarea lui Dani.. Am ras bine la faza aia :rolleyes:... Se pare ca scandalul facut de satenii din Urziceni i-a ajutat sa aiba un arbitraj extrem de favorizant... Nu ca nu m-as fi asteptat la asta...

TZEFERU
1st August 2009, 22:46
CFR a si obosit deja pe final....Urziceniul s-a aparat pina la prima eliminare si apoi au stiut sa fragmenteze jocul "discret" cind CFR iesea pe contra-atac. Si oricum ei aveau ceva de demonstrat. Urziceni a scapat de inca de vreo 2 eliminari daca e sa o luam asa. Oricum e bine, Urziceni e totusi campioana.

ensic
1st August 2009, 22:49
Oricum e bine, Urziceni e totusi campioana.

Hai sa fim seriosi ca nu e deloc bine. O fi Urziceni campioana dar dupa joc pare de mijlocul clasamentului.
E prima data cand o zic, Urziceni e campioana doar de conjunctura! Nu tin minte sa mai fi avut Romania o campioana asa de modesta.

TZEFERU
1st August 2009, 22:55
Cu CFR nu i-a prea mers, dar asta e nu ai ce face, ei au reusit sa faca punctele in campionatul recent incheitat.
E prima etapa si era si o revansa de luat, CFR a fost si prudenta dupa 2-0. (anul trecut dupa primul gol marcat deja ne retrageam, acum s-a jucat mai mult pentru 2-0)
Sper sa mai crestem in joc. Chestia ca tre sa fim atenti, poate Ruiz trebuia introdus mai devreme putin. Sper sa fi fost un exercitiu bun in vederea etapei viitoare.

corello
1st August 2009, 23:02
Cu CFR nu i-a prea mers, dar asta e nu ai ce face, ei au reusit sa faca punctele in campionatul recent incheitat.
E prima etapa si era si o revansa de luat, CFR a fost si prudenta dupa 2-0. (anul trecut dupa primul gol marcat deja ne retrageam, acum s-a jucat mai mult pentru 2-0)
Sper sa mai crestem in joc. Chestia ca tre sa fim atenti, poate Ruiz trebuia introdus mai devreme putin. Sper sa fi fost un exercitiu bun in vederea etapei viitoare.

Mai tzefer daca tu confunzi prudenta in joc cu relaxarea atunci esti praf. Poi s-o vazut si pe Kone. In prima parte se lupta si ramanea in picioare cu mingea desi erau 3 langa el. Dupa 2-0 pe Kone cred ca il deposeda si Veta Biris...ca sa nu mai vb de aparare care era parca una resemnata

TZEFERU
1st August 2009, 23:30
Nu ai vazut ca nu mai puteau ? Eu am vazut mai degraba oboseala. (oricum bine ca nu a fost Nuno Claro relaxat) E dificil sa mai tot fortezi cind simti ca nu mai ai suficiente puteri sa te mai si retragi, iar Urziceniul era cu orgoliul ranit. Poate asa am pastrat rezultatul de 2-0, atacind prosteste si nemaiputind revenii si in aparare puteam sa o luam mai degraba. Dar asta e, inevitabil cind nu mai poti altii vin peste tine. Nu e prima data cind o echipa dupa 2-0 si risipa de energie se mai si retrage. Tre sa iti cunosti si limitele. Ce Urziceniul avea doar marionete pe teren ? Ce trebuia sa fie ? Sa fie perfect de la minutul 1 pina la 90 ? De unde pina unde ? Ei dracie, 2-0 asta conteaza, pa si pusi.

Ess
1st August 2009, 23:34
tocmai vinish din gruia, mi-a placut pana in min 70 tot ce am vazut. insa ma'ntreb daca exista o firma de consultanata care sa faca bani buni, pt face niste training-uri cu durata unui meci de fotbal? :mda: de ce echipelor noastre PROFESIONISTE de fotbal le scapa acest detaliu?

gtibi
1st August 2009, 23:34
Acum m-am intors de la meci. Ii rog pe cei care au vazut reluarile la TV sa-mi spuna daca a fost acordat corect penalty-ul sau nu.

Ess
1st August 2009, 23:38
a fost acordat corect. am vazut reluarile la mitocanu'

m8k
1st August 2009, 23:38
E bine ca nu a mai transmis meciul gesepe, am scapat de comentariile tendetioase! Cretinul de stiucan nu o sa mai aibe tema saptamana viitoare, o sa trebuieasca sa linga dosul oierului toata saptamana!
Am jucat si am putut castiga si cu un arbitraj in defavoarea noastra. Ca si in supercupa si azi am cazut fizic dupa minutul 60, ce o sa facem altadata cand dupa 60 de minute scorul va fi 0-0?
Felicitari lui Nuno Claro!:ok:

Ess
1st August 2009, 23:39
ujpest de romania o fura si pleaca in ungaria mica sa-si planga necazul.

mai bine va ganditi un nou banner pt play-off... :rosu:

brunetu
1st August 2009, 23:48
ceva inregistrari cu golurie unde se gasesc?

Lexus.
1st August 2009, 23:54
Bravo cfr-ului, schizo-paranoicii petrescu si stoica "iar au fost furati" de arbitri:happy sper sa damblageasca de tot si sa ajunga la Balaceanca, unde le este locul.:ok:

zebe
1st August 2009, 23:59
Bravo cfr-ului, schizo-paranoicii petrescu si stoica "iar au fost furati" de arbitri:happy sper sa damblageasca de tot si sa ajunga la Balaceanca, unde le este locul.:ok:

Chiar is curios ce declaratii or sa dea, in special Petrescu...

Lexus.
2nd August 2009, 00:00
Chiar is curios ce declaratii or sa dea, in special Petrescu...
Exista doua variante: ori isi ia pastilele si este in "coma" pentru urmatoarele zile, ori face balciul de doi lei pe care l-a invatat in ghencea;)

ensic
2nd August 2009, 00:02
Chiar is curios ce declaratii or sa dea, in special Petrescu...

Meme o zis ca artbitrajul a fost "impecabil". :happy

Marius
2nd August 2009, 00:03
Bravo CFR, victorie incontestabila.

illazio
2nd August 2009, 00:04
Mamelucu e cam patetic, acum il vezi isteric ca tipa cat au fost ei de jefuiti dupa 2 zile zice ca arbitrajul e impecabil..mai bine sa taca dreacu.

Charon
2nd August 2009, 00:06
nu vad pe cineva sa va opreasca anul asta,felicitari pentru victoria impotriva fratilor diazepam!:ok:

ensic
2nd August 2009, 00:17
Iulia in prostsport: "Dacă am juca de opt ori pe sezon cu Unirea, am ieși sigur campioni!" :happy So true!

m8k
2nd August 2009, 00:26
Tony: "Vreau să mulțumesc coaliției anti-CFR că ne-a făcut mai puternici"
Maimutoiul stiucan & co au "analizat" 2 minute (bine inteles cu rea vointa) si au inchis pravalia!:happy

Din cate se pare Dinamo a fost furata la Craiova, cine stie poate tot noi am blatuit si acolo!:happy

illazio
2nd August 2009, 00:30
Tony: "Vreau să mulțumesc coaliției anti-CFR că ne-a făcut mai puternici"
Maimutoiul stiucan & co au "analizat" 2 minute (bine inteles cu rea vointa) si au inchis pravalia!:happy


maimutoiul din portugalia si obezul buclucas vorbesc prea mult.... cand arbitrii va ajuta 99 % din meciuri e si normal ca lumea sa spuna adevarul.

obezul spunea ca si aia de la DIICOT au facut coalitie anti cfr ....ntz ntz ntz persecutatilor ce sunteti :sleep:

zebe
2nd August 2009, 00:30
Tony: "Vreau să mulțumesc coaliției anti-CFR că ne-a făcut mai puternici"
Maimutoiul stiucan & co au "analizat" 2 minute (bine inteles cu rea vointa) si au inchis pravalia!:happy

Din cate se pare Dinamo a fost furata la Craiova, cine stie poate tot noi am blatuit si acolo!:happy

Nu am vazut meciul lui Dinamo, dar tind sa cred ca este vorba tot de clasica paranoia romaneasca...


Tony: Va rog sa atacati CFR cat mai mult ca sa fim mai puternici.


MM: Victoria CFR-ului a fost pe deplin meritata!

In sfarsit...

Lexus.
2nd August 2009, 00:31
Tony: "Vreau să mulțumesc coaliției anti-CFR că ne-a făcut mai puternici"
Maimutoiul stiucan & co au "analizat" 2 minute (bine inteles cu rea vointa) si au inchis pravalia!:happy
Meci "neinteresant"...nu au avut ce sa abereze si si-au dat sema ca daca spuneau ce gandesc cadeau (pentru a cata oara:rolleyes:) in penibil.


Din cate se pare Dinamo a fost furata la Craiova, cine stie poate tot noi am blatuit si acolo!:happy
Nu aveti voi bani sa-l luati pe alexandru tudor de pe statul de plata al ciobanului;)

illazio
2nd August 2009, 00:32
Meci "neinteresant"...nu au avut ce sa abereze si si-au dat sema ca daca spuneau ce gandesc cadeau (pentru a cata oara:rolleyes:) in penibil.


Nu aveti voi bani sa-l luati pe alexandru tudor de pe statul de plata al ciobanului;)

NAGY trage pt CFR din patriotism..nici n-are nevoie de bani

Lexus.
2nd August 2009, 00:35
Nu am vazut meciul lui Dinamo, dar tind sa cred ca este vorba tot de clasica paranoia romaneasca...
Cel mai corect ar fi sa "tinzi sa crezi" daca ai fi vazut ce s-a intamplat pe teren...exista reluari la fazele controversate, poate ar fi bine sa te uiti la ele:rolleyes:

Eu am vazut numai prima repriza la cfr-unirea si pot spune in cunostinta de cauza ca aia din baragan au fost calariti de ceferisti si ca atunci cand nu le ies, cu arbitrii, marlaniile cu simularile si tavalelile invatate de la stelistul petrescu...nu au nici o sansa.

zebe
2nd August 2009, 00:35
NAGY trage pt CFR din patriotism..nici n-are nevoie de bani

Ba, mai poti? :happy


Cel mai corect ar fi sa "tinzi sa crezi" daca ai fi vazut ce s-a intamplat pe teren...exista reluari la fazele controversate, poate ar fi bine sa te uiti la ele:rolleyes:

Eu am vazut numai prima repriza la cfr-unirea si pot spune in cunostinta de cauza ca aia din baragan au fost calariti de ceferisti si ca atunci cand nu le ies, cu arbitrii, marlaniile cu simularile si tavalelile invatate de la stelistul petrescu...nu au nici o sansa.

Am zis ca nu am vazut meciul si ca doar tind sa cred ce am zis. Nu ma uit acuma, dupa cateva beri, mai bine maine. :P

m8k
2nd August 2009, 00:36
maimutoiul din portugalia si obezul buclucas vorbesc prea mult.... cand arbitrii va ajuta 99 % din meciuri e si normal ca lumea sa spuna adevarul.

obezul spunea ca si aia de la DIICOT au facut coalitie anti cfr ....ntz ntz ntz persecutatilor ce sunteti :sleep:

Mai lasa ceva sange in vene si pentru etapa urmatoare! Te agiti prea mult in spiritul baraganului!:D

NTM
2nd August 2009, 00:37
Am vazut doar prima repriza, daca jocul s-a mentinut in aceeasi nota si in partea a 2-a, Cfr-ul merita sa castige. O candidata serioasa la titlu, o echipa puternica.

NTM
2nd August 2009, 00:42
macar orizontu meu e mai larg, tu te limitezi doar la rromanii tai verzi .... monotonule..banalule :sleep:

Orizontul tau e larg, dar ai fereastra cu vedere la ghena.

Tyler Durden
2nd August 2009, 00:42
Hehe, pai in ei vad sursa retardarii, a prostiei incapatanate care respira in spatiul valah. Mi-e sila de tine, n-are nicio legatura cu echipa pe care o simpatizezi, pentru mine esti mai jos decat un vierme. In creierul tau (pare paradoxal ca vorbesc despre asta ceva) s-a creat un melaj periculos intre ignoranta si paranoia conspiratiei.

Rossi
2nd August 2009, 00:44
NAGY trage pt CFR din patriotism..nici n-are nevoie de bani

hai pardon ...
steaua joaca in europa datorita lui Nagy ...
a refuzat sa ridice fanionul la un offside de 5 metrii ... steaua a marcat , a castigat cu 1-0 ... si acum joaca in europa ...

illazio
2nd August 2009, 00:45
Hehe, pai in ei vad sursa retardarii, a prostiei incapatanate care respira in spatiul valah. Mi-e sila de tine, n-are nicio legatura cu echipa pe care o simpatizezi, pentru mine esti mai jos decat un vierme.

na la pulifricu asta ce bashini are in cap..."pt mine esti mai jos decat un vierme"...ce aere de tarfa simandicoasa are in el...fac pariu ca nu-i strain de cercurile in care se invarte naomi....:happy

zebe
2nd August 2009, 00:46
na la pulifricu asta ce bashini are in cap..."pt mine esti mai jos decat un vierme"...ce aere de tarfa simandicoasa are in el...fac pariu ca nu-i strain de cercurile in care se invarte naomi....:happy

Pai, la replicile pe care le dai...

Nu stiu, esti extrem de limitat.

illazio
2nd August 2009, 00:48
mai inteligente decat ale tale oricum ;)


hai pardon ...
steaua joaca in europa datorita lui Nagy ...
a refuzat sa ridice fanionul la un offside de 5 metrii ... steaua a marcat , a castigat cu 1-0 ... si acum joaca in europa ...

ce meci ?

Tyler Durden
2nd August 2009, 00:48
Tare babuinul, cine nu gandeste ca el trebuie sa fie automat tigan, ungur, gay etc. Dar na, asta-i logica dupa care se invarte creierul lui atrofiat.

illazio
2nd August 2009, 00:51
Tare babuinul, cine nu gandeste ca el trebuie sa fie automat tigan, ungur, gay etc. Dar na, asta-i logica dupa care se invarte creierul lui atrofiat.

si din fericire tu esti cate putin din fiecare.. :happy

vlad1607
2nd August 2009, 00:51
Cfr e peste Unirea clar.

s a vazut si in scorul final :ok:

mimi e praf :ok:

Tyler Durden
2nd August 2009, 00:52
Gata, ti-am dat prea multa atentie, treci inapoi in grota.

Grinco
2nd August 2009, 00:52
Ba, nici nu a inceput sezonul bine si au inceput becaliotii sa o arda pseudo-extremist pe forumuri:D

Marius
2nd August 2009, 00:53
Deci chiar e nevoie de ban ca sa va potoliti?

m8k
2nd August 2009, 00:58
Pentru un stelist idiot care face aici trolling vad ca marele moderator marius a umplut lumea cu avertismente! Stim aici nu trebuie jugnit nici un retardat stelist pentru ca primim avertismente la greu!
Nightwish va ureaza noapte buna!

zebe
2nd August 2009, 01:06
Pentru un stelist idiot care face aici trolling vad ca marele moderator marius a umplut lumea cu avertismente! Stim aici nu trebuie jugnit nici un retardat stelist pentru ca primim avertismente la greu!
Nightwish va ureaza noapte buna!

Mesaj dupa ce am primit si eu un avertisment! Sugi **** marius!

Termina, lasa-i pe aia care nu pot si nu stiu foarte multe sa faca ce stiu, o sa vada ei ban-ul, uite, UltraSlayer de exemplu. Acuma ti-o dat pe bune dreptate warningul.

Ce-i important ii ca CFR o castigat clar meciul cu campioana, motiv pt. care unii se simt...in masura sa discute alte treburi. Bravo CFR, ai demonstrat ca poti si ca alte povesti is inutile!

Lexus.
2nd August 2009, 01:18
Am zis ca nu am vazut meciul si ca doar tind sa cred ce am zis. Nu ma uit acuma, dupa cateva beri, mai bine maine. :P

Uita-te maine cand esti treaz si da-ti si tu o parere, obiectiva sper, pe thread-ul "craiova - Dinamo"...ce de parerile anti-dinamovistilor cu unghia in gat, e plin thread-ul ala.

Oricum, felicitari, sper ca le-ati inchis gura pentru o perioada celor doi bolnavi mintal de la urziceni.

m8k
2nd August 2009, 01:20
Pe forumul asta trebuie sa discuti numai ca fura CFR, oile injura fara sa fie observati, primesc avertismente doar cand te iei de ei dar atunci primesti si tu! Nu e prima data cand se intimpla asta! Mai sunt si pe alte forumuri dar atitia cretini nu sunt tolerati nicaieri!

Gabri3l
2nd August 2009, 01:20
victorie meritata pt cfr...

Gabri3l
2nd August 2009, 01:23
ce de cartonase aratate pe aici!!!... mai ceva ca Alexandru Tudor.:galben::rosu: :D

m8k
2nd August 2009, 01:27
Exista un retardat aici care are erectie cand face asta! Astept avertismentul mai drastic! Poti sa-mi dea cate banuri vrea tot retardat ramane!

ensic
2nd August 2009, 01:34
Pe forumul asta trebuie sa discuti numai ca fura CFR, oile injura fara sa fie observati, primesc avertismente doar cand te iei de ei dar atunci primesti si tu! Nu e prima data cand se intimpla asta! Mai sunt si pe alte forumuri dar atitia cretini nu sunt tolerati nicaieri!

Tu ai vazut pentru ce a fost banat Nightwish? Am ramas cu gura cascata cand am citit: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=2696313&postcount=9. De aici poti sa deduci usor cu cine iti pui mintea cand ceri obiectivitate.

m8k
2nd August 2009, 01:45
Normal ca am vazut! Cred ca ai ramas cu gura cascata si cand ai vazut cine l-a banat!

spartacus
2nd August 2009, 04:37
Am vazut meciul pina in punctul in care ne-am complicat inutil existenta...
Deocamdata aratam bine.Conceicao are si de unde alege si se dovedeste a fi un antrenor norocos. Din punctul meu de vedere grupele UEFA sunt musai.

Trei puncte complet meritate.Etapa viitoare Steaua lui Bergodi are testul de maturitate:D

forza CFR!!!

TeBat
2nd August 2009, 10:58
felicitari CFR:ok:

Ferko
2nd August 2009, 11:13
Victorie meritata a CFR-ului. Felicitari !

petea
2nd August 2009, 15:49
CFR le-a tras-o inca odata.Moare bursucul de necaz!

BAK
2nd August 2009, 21:43
jegurile asuprite lui jiji isi fac de cap pe forum...niste limitati si nesimtiti cum rar se mai intalnesc pe pamant....

lineli
2nd August 2009, 22:40
fu 0-2 si ceahlaul-steaua............dar ce diferentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cel mai frumos joc al cfr-ului a fost in aceasta prima etapa

zebe
2nd August 2009, 23:40
Vedem sapamana viitoare exact ce si cum. :)

Rossi
3rd August 2009, 00:27
victorie meritata pt cfr...

victorie meritata a fost si in supercupa ... numai ca bursucul retardat nu este obisnuit cu arbitraje impartiale ...
el vrea arbitraje cum au fost cele de la Farul-Urziceni si Urziceni-Dinamo ...
0-1 cu gol din offside - la constanta ... si 1-0 la urziceni cu gol anulat oaspetilor ...

am auzit ca a refuzat sa se prezinte la conferinta de presa ... degeaba s-a plimbat prin europa, ca tot ca un taran a ramas ...

Nightwish
3rd August 2009, 10:16
Da, e lipsa de respect crasa fata de competitie... Intr-o tara civilizata ar fi fost amendat de organizatorul competitiei...

isshmen
6th August 2009, 03:39
Cel mai tare meci!!
Am Pierdut 700 de lei la Astra din cauza UNIRII :headbang:

Novac
6th August 2009, 21:41
jegurile asuprite lui jiji isi fac de cap pe forum...niste limitati si nesimtiti cum rar se mai intalnesc pe pamant....

Nu merge asa vericule, mai incearca:shocked: Poate "aservite" ai vrut sa zici, Radule Raducioiule care esti:)