PDA

View Full Version : Etapa 11: Craiova - Ceahlaul



Vadim
2nd October 2006, 01:16
Discutii despre Craiova - Ceahlaul (etapa 11), aici - inainte si dupa.

Cra10veanu
2nd October 2006, 01:38
Trebuie sa castigam, incepem sa revenim si publicul sper ca se va intoarce la stadion. 3-1 pt ai mei.

delaparis
2nd October 2006, 01:51
Meci strins cred eu ...
Craiova va confirma dar cu emotii mari :cool:

1-0 sau cel mult 2-1

Rossi
2nd October 2006, 04:51
meci de 1X2

Universal
2nd October 2006, 05:57
Piatra-Neamt joacä modest.Craiova joacä modest. Craiova invinge 1-0 greu sau 0-0 .Plictisitor.

KpaC
2nd October 2006, 08:53
X2 - universal .. daca ti se pare plictisitor nu te uita tata .. nu esti obligat .. oricum ceahlaul nu pierde meciul asta

*Coco*
2nd October 2006, 09:31
Batem fara probleme mai ales ca jucam si la Caracal si acolo o sa fie stadionul plin:D

tchibos
2nd October 2006, 12:12
A reinviat Craiova care e insetata de puncte asa ca va fi un meci strans dar cu deznodamantul 1 solist

malexoid
2nd October 2006, 12:54
la Caracal publicul e mai infocat si mai "infometat de fotbal"...parerea mea e ca Stiintei ii prinde bine suspendarea terenului dupa maimutzarelile mititelului...
Stiinta are moralul beton dupa minunata isprava de ieri, Ceahlaul...:happy nu prea... e de profitat!!!
pronostic: 1

luciano_1644
2nd October 2006, 18:57
Piatra-Neamt joacä modest.Craiova joacä modest. Craiova invinge 1-0 greu sau 0-0 .Plictisitor.

UNI,daca te uiti in urma la cele 10 etape,vei observa ca la meciurile Craiovei,indiferent ca a pierdut sau a castigat,s-au marcat cele mai multe goluri.Craiova un pic favorita,sper sa castige.Ceahlaul a pierdut nemeritat cu AEK,un meci in care mi-a placut mai mult decat galacticii banateni. Meci greu...

six
2nd October 2006, 19:07
Trebuie sa castigam, incepem sa revenim si publicul sper ca se va intoarce la stadion. 3-1 pt ai mei.Forza stiinta,pronostic 1 :yeah: :yeah: :yeah:

tuxie
2nd October 2006, 19:29
Ceahlaul a pierdut nemeritat cu AEK,un meci in care mi-a placut mai mult decat galacticii banateni. Meci greu...

Care AEK? :hmm:

delaparis
2nd October 2006, 19:33
care galactici ? :happy

tuxie
2nd October 2006, 19:51
care galactici ? :happy
Chiar asa, cum adica galactici? Asta-i insulta la adresa jucatorilor unei echipe! Infractiuuuuuneeeeeee! :happy

luciano_1644
2nd October 2006, 20:34
Care AEK? :hmm:

Fiind 2 Politehnici ,ptr a face o diferentiere,obisnuiesc sa folosesc AEK,deoarece face parte din trecutul vostru,nu trebuie sa va simtiti lezati.Iar galactici,v-a facut presa,desi de atunci ati cam dezamagit.Revenind ON,se vede treaba ca S STOICA reuseste sa-i monteze pe jucatori,meciul de ieri aratand o alta fata a Craiovei,iar o victorie cu Ceahlaul ar prinde de minune!:ok:

Sezione
2nd October 2006, 23:11
2-0...... Si e doar inceputul. Ne facem noi mari!!!!

Cra10veanu
2nd October 2006, 23:38
Piatra-Neamt joacä modest.Craiova joacä modest. Craiova invinge 1-0 greu sau 0-0 .Plictisitor.

mai plictisitor ca tine nu poate fi nimeni. dar poti paria 50 de eurocenti, cine stie poate castigi acolo de-o cafea. statistic cate goluri da craiova ? 2.75? eu merg totusi pe un 3.5 la 1.5 pt ai mei :D FORZA CRAIOVA :yeah:

Hard
3rd October 2006, 01:02
2 solist,victoria din etapa trecuta a craiovei a fost doar un foc de paie...meciul asta isi revin la forma initiala. 1-2

Poli Timisoara
3rd October 2006, 10:43
UNI,daca te uiti in urma la cele 10 etape,vei observa ca la meciurile Craiovei,indiferent ca a pierdut sau a castigat,s-au marcat cele mai multe goluri.Craiova un pic favorita,sper sa castige.Ceahlaul a pierdut nemeritat cu AEK,un meci in care mi-a placut mai mult decat galacticii banateni. Meci greu...

Lucianeee,esti rautacios si ironic...treaba ta ! 2-0 pentru "leii" din banie...goluri Bornescu din penalty si....Bornescu din poarta-n poarta !:ok:

tuxie
3rd October 2006, 10:57
Fiind 2 Politehnici ,ptr a face o diferentiere,obisnuiesc sa folosesc AEK,deoarece face parte din trecutul vostru,nu trebuie sa va simtiti lezati.
Indiferent cate politehnici sunt, esti rugat sa nu mai folosesti denumirea AEK daca te referi la Politehnica Timisoara. Se sugereaza lectura regulamentului pentru a evita intrebari suplimentare in cazul in care vei persevera.

marcel
3rd October 2006, 21:08
3-1 pentru craiova

YodaRo
3rd October 2006, 21:12
castiga Craiova cu pinalti. Gol in min 93

luciano_1644
4th October 2006, 16:38
Indiferent cate politehnici sunt, esti rugat sa nu mai folosesti denumirea AEK daca te referi la Politehnica Timisoara. Se sugereaza lectura regulamentului pentru a evita intrebari suplimentare in cazul in care vei persevera.

Nu voi mai scrie cele 3 litere,dar este rusinos modul cum va feriti de trecut,cum va rusinati de el.Au dreptate bucurestenii cand va spun in toate felurile.E pacat ca acolo unde a inceput revolutia,in fotbal exista cea mai mare cenzura!Noua de ce nu ne este rusine de numele STIINTA? Sincer sper sa va traga clapa Zambon si sa fiti obligati sa va schimbati numele si culorile! ON: Hai Craiova,campioana unei mari iubiri,echipa cu identitate,palmares si onoare! Felicitari Ceahlaului ptr jocul prestat etapa trecuta... uit numele echipei cu care a jucat si la care au jucat arbitrii!:ok:

Benny
4th October 2006, 17:11
Nu voi mai scrie cele 3 litere,dar este rusinos modul cum va feriti de trecut,cum va rusinati de el.
Va trebui sa ne spui, cand te hotaresti. Poli de acum e cea din 1983 sau nu?
On topic: Universitatea e pe val. Nici Ceahlaul nu joaca rau, deci: 2-1.

luciano_1644
4th October 2006, 19:18
Va trebui sa ne spui, cand te hotaresti. Poli de acum e cea din 1983 sau nu?
On topic: Universitatea e pe val. Nici Ceahlaul nu joaca rau, deci: 2-1.

Personal,cred ca sunt la fel de incolore,iar palmaresul ambelor incap sub negrul de sub unghiilor unui bebelus!FORTZA STIINTA! Nu mi-e rusine sa scriu numele anterior al echipei mele si sper sa nu fiu bannat ptr asta! Craiova-Ceahlaul ,90% se disputa la Caracal.

Poli Timisoara
4th October 2006, 22:32
Lucianeee,esti rautacios si ironic...treaba ta ! 2-0 pentru "leii" din banie...goluri Bornescu din penalty si....Bornescu din poarta-n poarta !:ok:

M-am razgandit...2 autogoluri Bornescu ! Concluzie 0-2...asta asa ca m-am enervat pe un oltean care o da in fente si figuri...:rosu:

Cra10veanu
5th October 2006, 01:04
un oltean care spune o realitate cruda :D in fente si figuri toti voi ati dat-o acum 2 ani cu sloganul "B`ul B`ul" la adresa noastra. Dar noi nu ne-am suparat, ca deh "au fost cativa".

Lucian 1644 se va juca la caracal si 100% vom castiga :D

Poli Timisoara
5th October 2006, 01:18
un oltean care spune o realitate cruda :D in fente si figuri toti voi ati dat-o acum 2 ani cu sloganul "B`ul B`ul" la adresa noastra. Dar noi nu ne-am suparat, ca deh "au fost cativa".

Lucian 1644 se va juca la caracal si 100% vom castiga :D

Atunci nu mai generalizati...banatul e plin de olteni,vino si convinge-te,pe cand invers nu prea cred...ar fi cazul sa nu mai fiti ironici (AEK) ca si asa stati prost in clasament...si pica 4 in B !!!

Cra10veanu
5th October 2006, 01:23
eh nu ti-a luat mult, de la victoria stiintei ai dat-o-n autogoluri si acuma la retrogradare :D nu ma mira sa fii unu din acei "cativa". Ma rog ce legatura e cu oltenii din banat? si ce legatura e cu inversul ? ce legatura are clasamentul actual cu istoria voastra ? si ce daca pica 4 ? din aia oricum nu facem parte :ok:

Hard
5th October 2006, 02:33
0-4(0-2)...nimic mai mult

Doctor_Satan
5th October 2006, 09:37
Craiova incepe sa-si revina si blatistii de la Ceahlaul vor pleca in B!
Scor: 3-1

Casuba
5th October 2006, 12:01
Desi as vrea, nu-i vad in stare pe olteni sa castige meciul asta...X2

Benny
5th October 2006, 12:47
un oltean care spune o realitate cruda
Mai sunt si olteni, care sunt mai cruzi la minte, asa este. Eu as vrea sa stiu, daca cei care strigau B-ul au fost provocati. Voi (in caz ca ai fost pe acolo) ce ati strigat?

Eu nu cred, ca banatenii doresc retrogradarea Craiovei. Dat fiind, ca sunt multi olteni prin Banat, sunt sigur, ca Universitatea este iubita si aici. Cunosc cativa olteni, care sunt abonati la meciurile lui Poli, iar la meciurile Poli-Universitatea sunt ca Be@ la un meci Iasi-National. Nu cred, ca acesti oameni ar striga B-ul sau ca ar sustine pe altii, care ar face-o.


Personal,cred ca sunt la fel de incolore,

Cu alte cuvinte, inca nu te-ai hotarat. Asa esti tu mai "nehotarat".

dannymoga
5th October 2006, 19:51
ar fi cazul sa mai faca si craiova ceva puncte, voi nu credeti?

KpaC
6th October 2006, 09:37
Craiova incepe sa-si revina si blatistii de la Ceahlaul vor pleca in B!
Scor: 3-1


m abaiatul ece ingust la minte esti .. ce blaturi visezi tu ma .. vati ajuns si voi in top si va credeti mari campioni .. lasa ma etapele sa treaca si o sa ajungeti unde va e locul .. :rosu:

*Coco*
6th October 2006, 11:15
Ceahlaul va avea tare de tras ca sa nu retrogradeze. Sper sa pice inapoi in "B", caci aceasta echipa este o rusine pentru o Romanie care se doreste europeana. Va amintiti scandalul ? CEAHLAUL - suspendata 2 ani din toate competiile europene pentru tentativa de blat in Cupa Intertoto! Dar in Romania nu s-a luat nici o masura impotriva lor!
Ceahlaul si Bistrita - capii Cooperativei in Romania!

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:21
Craiova alearga spre serie B shi dupa ea alearaf ceahlaul...

*Coco*
6th October 2006, 11:28
Craiova alearga spre serie B shi dupa ea alearaf ceahlaul...

Vezi sa nu alergati voi inaintea noastra:evil:
Si asa pe voi va batem ca sunteti slabi rau

ULTRAS_TAVY
6th October 2006, 11:35
Da pe umar...sa sti k am slabiciune la umar...2 victori shi va credti Real madrid

Sezione
7th October 2006, 02:49
Da pe umar...sa sti k am slabiciune la umar...2 victori shi va credti Real madrid

)))))))):happy Esti chiar simpatik...ce naiba cauti pe aici...Ca pe noi nu prea ne intereseaza ce fac sclavii stelei...

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 10:54
Scalvii cui? Cred ca esti dus baiete...dak ies scalvi p strada shi se bucura la victoria stelei...inseamna ca galerie e stelist...doar partea sorin mihailescu p[oate...noi peluza aria shi fostul GNR sunt faristi...asha k numai manca k nu e bun

*Coco*
7th October 2006, 11:17
El vb in general
Nu avea de unde sa stie ca tu faci parte din Peluza...

ULTRAS_TAVY
7th October 2006, 11:44
Poi a zis sclavii stelei.....adik sa referit la echipa...care cu durere spun ca unii din ei au vandut meciul stelei.....dar c vina avem noi putini faristi....dak suntem 100 de faristi 100% e bn...respect ca va sustineti echipaq qlocala...ce nas da sa fie shi aici mentalitatea de la craiova...Respect

cap
8th October 2006, 01:27
meci greu 1x2

Cra10veanu
8th October 2006, 03:09
se ingramadesc aici copiii de suflet ai lui becali sa-si dea cu parearea despre Craiova. Ultras steaua2 Tavy in B veti ajunge voi, poate nu anul asta, dar Farul a fost si este o echipa de pluton care a stat mai mult in B decat in A. Dar nu e bai, daca se scufunda farul, aveti deja tricou cu steaua si scooter pe mobil :D

Sezione
8th October 2006, 19:10
Poi a zis sclavii stelei.....adik sa referit la echipa...care cu durere spun ca unii din ei au vandut meciul stelei.....dar c vina avem noi putini faristi....dak suntem 100 de faristi 100% e bn...respect ca va sustineti echipaq qlocala...ce nas da sa fie shi aici mentalitatea de la craiova...Respect

Ce dracu sa spun cind la un meci Farul - Craiova am vazut mai multe fulare cu steaua pe stadioan decit cu farul ??? ... Daca chiar vreti sa va respect faceti ca si la timisoara ..Cind ies sclavii in strada puneti-le botnizta...

dannymoga
8th October 2006, 20:12
pai ce mai conteaza...craiova tre sa bata daca nu vrea sa casitige iara liga II sa intre in liga I peste doi ani:D
trebuie sa faca puncte si cum si cheahlaul a fost prin Liga II, se stie care sunt orgoliile celor doua echipe...

luciano_1644
8th October 2006, 23:00
ON: Jos palaria ptr primarul si primaria de la Caracal! Craiova trebuie sa castige cu Ceahlaul si Pandurii ptr oamenii de la Caracal,in primul rand! Asta ptr ca acestia s-au dovedit ADEVARATI suporteri ai Stiintei!

luciano_1644
8th October 2006, 23:06
ON: Craiova - Ceahlaul ,vineri,ora 15 in direct pe TELESPORT! HAI OLTENII!

Ravelly
9th October 2006, 01:14
avem nevoie de cele 3 puncte ptr moralul echipei...sunt sigur de victorie
Primaria din Caracal da o "palma" primariei din Craiova

YodaRo
9th October 2006, 18:45
La Caracal si primaria sustine echipa. Cum de nu e posibil si la Craiova? Antonie Solomon, parca asa il cheama pe primar e doar un papagal. Primarul Caracalului, Anghel in cheamna e de multi ani in functie si desi e un vechi comunist macar are dragoste de oras si de tiot ceeace reprezinta Oltenia.
De ce face Ceahlaul asa gura? Caracalul are stadion de div B. Anul trecut Ceahlaul prin B juca si poate ca si la anul. Ce nu le convine?

ULTRAS_TAVY
9th October 2006, 21:06
raman la Serie B

Cra10veanu
9th October 2006, 22:12
ultras imblanit nu vrei sa ne faci sa ne fie dor de tine ? :D
man us antonie solomon are si motivele lui, ca desteptul de mititelu nu l-a ratat nici pe asta. Dar solomon e si mai prost pt ca Universitatea nu e a lui mititelu e echipa orasului deci ar trebui sa sara la cap si el cu ceva bani. Pana la urma o sa ne dea bani primaria Caracal.
Basini de Ceahlaul, vor sa joace pe santiago sau unde ?

YodaRo
9th October 2006, 22:18
man us antonie solomon are si motivele lui, ca desteptul de mititelu nu l-a ratat nici pe asta. Dar solomon e si mai prost pt ca Universitatea nu e a lui mititelu e echipa orasului deci ar trebui sa sara la cap si el cu ceva bani. Pana la urma o sa ne dea bani primaria Caracal.
Basini de Ceahlaul, vor sa joace pe santiago sau unde ?
Si eu sunt impotriva lui Mititelu. Insa Stiinta e echipa fanion a intregului oras. Mai mult decat atat a Olteniei. ar trebui trecut peste orgolii si facut ceva concret din partea primariei. Aici e de vina si Mititelu ca nu lasa de la el. Putea sa ofere actiuni primariei si sa ii oblige asa sa contribuie. Si pana la urma pierde echipa. Ca au ajuns sa bata toti ciumetii pe Craiova.
Caracalul e un oras mic. Si asa e greu de sustinut divizionara B ca oarasul nu are putere economica. Insa ar trebui luat exemplul de colaborare dintre primaria din Caracal si echipa condusa de Nitulescu.

KpaC
9th October 2006, 22:18
"Mircea Sandu a declarat luni ca ia in considerare ca echipa nationala sa joace partida cu Luxemburgul la Piatra Neamt, acolo unde se inaugureaza in noiembrie o baza de nivel european."
.. noi avem .. voi aveti ?

Cra10veanu
9th October 2006, 22:19
pinalty, cand juca nationala pe "central" voi jucati prin balti de orez.

inter
9th October 2006, 22:20
a dat "pinalty" .. daru la nunta .. ? :D:D
tusiere sunt tot "folcloristele"? :D:D

si ca sa fiu on-topic ... e frumos orasul vostru .. meritati totusi sa gazduiti un meci al Nationalei !

Cra10veanu
9th October 2006, 22:22
da intere dar nationala nu joaca prin oras, doar daca e nunta sau botez ceva :D

delaparis
9th October 2006, 22:23
e frumos orasul vostru .. meritati totusi sa gazduiti un meci al Nationalei !

De ce ii cobori pe nemteni ?
:ras-plans:

Pepsi-Cola
10th October 2006, 18:02
Pariez pe Craiova !! "2-1 "

luciano_1644
11th October 2006, 17:52
Vineri Craiova - Ceahlaul in campionat,iar in 25 oct in cupa...Ceahlaul- Craiova! Meciul se va disputa pe teren neutru,prima echipa fiind considerata gazda.

tu26dor
12th October 2006, 15:09
ceahlaul vine dupa un meci bun pierdut nemeritat cu timisoara chiar sub pietricica... cred ca va fi greu pt. craiova sa faca ceva. merg pe x.

Cra10veanu
12th October 2006, 22:25
tot cu pinalty cadem si-n cupa :D ii tavalim si-n cupa si maine

Corozivu
12th October 2006, 22:58
Un alt episod din serialul "de ce craiova e o echipa pentru liga secunda.
Craiova 1 - Ceahlaul 3!!!!!

ASP
12th October 2006, 23:08
uite un alt episod cu un "fan" de pe alte plaiuri care incurajeaza echipa altora.

Cra10veanu
13th October 2006, 02:05
Un alt episod din serialul "de ce craiova e o echipa pentru liga secunda.
Craiova 1 - Ceahlaul 3!!!!!

un alt episod din "ati mancat corzile la vioara de necaz ca ati facut un egal trisat la voi acasa". Oftica e mare, Rapidul echipa mica, trebuie intelesi :D

*Coco*
13th October 2006, 09:59
Ii batem pe plaiesi la 2 goluri diferenta:P

Lordliv
13th October 2006, 10:06
telesport se prinde si la craiova ,dar asta nu inseamna ca nu merg la meci!
STIINTA! STIINTA!

blandu
13th October 2006, 10:28
"U" CRAIOVA - Ceahlaul 2-1
Meci greu, victorie frumoasa .../hello :yeah: /hello

*Coco*
13th October 2006, 10:36
Ironic
Inaintea partidei cu Craiova, Gheorghe Stefan, primarul orasului Piatra Neamt si finantatorul Ceahlaului, se declara impacat cu soarta si afirma ca jocul s-a decis prin culise. Pinalti spune ca echipa lui Mititelu va invinge la scor.
Sport Total: Toata saptamina v-ati contrat cu oficialii Craiovei. V-a mai trecut supararea?
Gheorghe Stefan: Nu, pentru ca am fost total nemultumit de decizia celor de la FRF, pe care o consider in continuare una abuziva. Este inadmisibil sa jucam la Caracal, un oras care detine un stadion neomologat la startul sezonului si care nici macar n-are un hotel decent. Prin decizia federatiei, consider ca a fost pedepsit Ceahlaul si nu Craiova, cum ar fi fost normal.

Credeti ca cei de la Craiova au exercitat vreo influenta la federatie pentru alegerea stadionului?
Sigur, este clar ca s-a facut presiune, dar nu ma intrebati de catre cine, pentru ca va las sa va dati seama singuri. Evident, este o decizie comandata prin care Craiova a iesit, culmea, echipa avantajata.

In acest context, veti mai veni la partida?
Probabil ca o sa ajung, chiar daca ma declar resemnat.

De ce?
Pentru ca jocurile au fost facute, si Universitatea va cistiga sigur.

Sa inteleg ca Ceahlaul va veni la Caracal sa joace cu capul plecat?
Da! Obiectivul echipei mele este sa nu piarda la o diferenta mai mare de cinci goluri. Asadar, pot sa va spun si scorul exact: 5-0 pentru Craiova! Poate asa vom reusi sa-i multumim pe cei de-acolo


A inebunit Pinalty muica:happy

KpaC
13th October 2006, 11:24
daca voi credeti asta .. e de lol :) astea is mistouri ma lasa ca vedem ce se petrece in timpul meciului ;) si vb dupa

danvi
13th October 2006, 12:30
Batem fara probleme mai ales ca jucam si la Caracal si acolo o sa fie stadionul plin:D

bai oltenasilor, bai puisori de mititei ce sunteti! n-o mai dati pe vrajeala si praz ca azi o incasati... Asta e, suntem mai buni si-o sa va friga Diaz, Purica si ceilalti nemtzisori vreo 3-4 boabe sa le tineti minte...
peste patrru ceasuri si jumatate noi o sa fim bucurosi si voi tristi, ca asa e viata.
si ca sa vedeti ca nu sunt afurisit, va zic bafta in campionat, dar de etapa viitoare.:ciocan:

Sorin Blaj
13th October 2006, 15:08
Meci greu astazi. Craiova trebuie sa confirme jocul de la Urziceni.

blandu
13th October 2006, 15:56
Meci greu 0-0 la pauza.
Am avut o ocazie mare spre final.
Am spus 2-1 si ramane 2-1.
Vom invinge pana la urma
Forta Stiinta.
Multe "sarme" pe site...
/hello :yeah: /hello

Sorin Blaj
13th October 2006, 16:10
1-0 CRAIOVA. Gol Costea. Minutul 52.

blandu
13th October 2006, 16:11
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
/hello /hello /hello /hello /hello
Totul merge ca pe "sarma" !!!

iohannfus
13th October 2006, 16:24
bai oltenasilor, bai puisori de mititei ce sunteti! n-o mai dati pe vrajeala si praz ca azi o incasati... Asta e, suntem mai buni si-o sa va friga Diaz, Purica si ceilalti nemtzisori vreo 3-4 boabe sa le tineti minte...
peste patrru ceasuri si jumatate noi o sa fim bucurosi si voi tristi, ca asa e viata.
si ca sa vedeti ca nu sunt afurisit, va zic bafta in campionat, dar de etapa viitoare.:ciocan:

ha ha ha ... e doar 1-0 ... pina acum ... meci greu :)


apropos onlinesport.ro : 74' - Schimbare Steaua: iese Dina, intra Gargalie. :D


deci ... 1-0 ... bravo mah

inter
13th October 2006, 16:51
1-0 .http://img164.imageshack.us/img164/4739/yahoo4lu.gif. victorie de moral ... bravo lor!

malexoid
13th October 2006, 16:56
Felicitari Stiinta, urmeaza etape aparent usoare pt Craiova, speram in ascensiune!!!

Luis Garcia10
13th October 2006, 17:08
3 puncte mari!

inter
13th October 2006, 17:10
http://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smiles/ucv.gif
http://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smiles/ucv.gif
http://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smiles/ucv.gif

:ok:

ionut67
13th October 2006, 17:16
in sfirsit, echipa incepe sa adune puncte necesare raminerii in liga I. Sper ca in continuare Craiova sa adune puncte si sa scape de subsolul clasamentului mai ales ca urmeaza meciuri cu echipe mai putin galonate.

reseter
13th October 2006, 17:51
FELICITARI CRAIOVA...cu sigurantza ca daca nu se vor pierde puncte cu echipele mici nu se va pune problema retrogradarii (imi aduc aminte cu parere de rau de eciurile cu poli iasi si cu vasluiul...), daca se mai castiga si unele puncte nesperate...(exemplu rapid).....mizez pe un loc intre 7 si 11 pentru STIINTA in campinatul acesta...in urmatorul.....primele 5 locuri, iar in urmatorul.....NUMBER ONE...doar e STIINTA.....nu asa?????????

reseter
13th October 2006, 17:58
danvi....danvi...vine de la "dan cu visurile"?????
corozivul...nu trebuia sa ne spui ce se intampla cu creierul tau....sesizam din vorbe si noi......
pentru cei ca ei...care vorbasc fara sa gandeasca....va spun......NICIODATA CA VOI, NICIODATA CU MANA INTINSA....CRAIOVA E UNICA ECHIPA....restul ...sunt jaloane....sau poate putregaiuri sprijinite ministerial.....sau poate ...local (vezi bani de la bugetul local pt echipe cum ar fi poli iasi, samd...)

Cra10veanu
13th October 2006, 18:09
bai oltenasilor, bai puisori de mititei ce sunteti! n-o mai dati pe vrajeala si praz ca azi o incasati... Asta e, suntem mai buni si-o sa va friga Diaz, Purica si ceilalti nemtzisori vreo 3-4 boabe sa le tineti minte...
peste patrru ceasuri si jumatate noi o sa fim bucurosi si voi tristi, ca asa e viata.
si ca sa vedeti ca nu sunt afurisit, va zic bafta in campionat, dar de etapa viitoare.:ciocan:

"ni leshi ? " :D:D
se pare ca puRica :D si ceilalati moldoveni nu ne-au facut sa tinem minte nimic :D
FORZA CRAIOVA!:yeah:

six
13th October 2006, 18:15
Felicitari Stiinta, urmeaza etape aparent usoare pt Craiova, speram in ascensiune!!!:yeah: :yeah: :yeah: asemenea /hello /hello /hello

*Coco*
13th October 2006, 18:26
/hello /hello /hello /hello a 2 victorie consecutiva mergem la National sa tintim a 3 victorie consecutiva
Daca era Fane Stoica antrenor de la inceput eram in primele 5 locuri:)

andrei1921tm
13th October 2006, 18:41
Victorie care a adus cea ce era cel mai important.Punctele!!!
Bravo Stiinta!!!

Lordliv
13th October 2006, 19:13
bifam inca 3 puncte ! urmeaza nationalul - inca 3 puncte? costea stie el mai bine... STIINTA!
La meciul cu bancarii din parc ,asteptam 2000 de suporteri! STIINTA!

luciano_1644
13th October 2006, 20:35
Victorie meritata dupa un meci lipsit de spectacol.Cele 3 puncte sunt ale Craiovei si asta e tot ce conteaza.E necesar ca in ultimele etape ale acestui tur sa strangem cat mai multe puncte,deoarece returul va fi de foc.HAI CRAIOVA!

Sezione
13th October 2006, 21:55
Bravo baietzi!!! S-o tzinem tot asa... Urmeaza victorie cu nationalul


ceahlaul vine dupa un meci bun pierdut nemeritat cu timisoara chiar sub pietricica... cred ca va fi greu pt. craiova sa faca ceva. merg pe x.

Mergi in pace... Di undi zishi ca esti ?? A..da ...steaua..ca 95 % din moldavieni... fara mindrie..sclavii stelei. Nici nu ma mira.


Un alt episod din serialul "de ce craiova e o echipa pentru liga secunda.
Craiova 1 - Ceahlaul 3!!!!!

MA baiete..pi la voi lumea tzine cu steaua ca ase-i la moda.. Tu ? Ce dracu faci de rusine Rapidul ??


bai oltenasilor, bai puisori de mititei ce sunteti! n-o mai dati pe vrajeala si praz ca azi o incasati... Asta e, suntem mai buni si-o sa va friga Diaz, Purica si ceilalti nemtzisori vreo 3-4 boabe sa le tineti minte...
peste patrru ceasuri si jumatate noi o sa fim bucurosi si voi tristi, ca asa e viata.
si ca sa vedeti ca nu sunt afurisit, va zic bafta in campionat, dar de etapa viitoare.:ciocan:

))))))))) Hai ca ne faci sa ridem.... Fara vrajeala... Bafta in serie B!!!


pinalty, cand juca nationala pe "central" voi jucati prin balti de orez.

LAsa-i mai pe sclavi sa incerce sa se ridice la nivelul nostru...Oricum nu se v-a intimpla asta niciodata.:ok:


2 solist,victoria din etapa trecuta a craiovei a fost doar un foc de paie...meciul asta isi revin la forma initiala. 1-2

Pui de apevist de ce nu-ti vezi tu de prefabricatele tale si de staluzta ta??

blandu
14th October 2006, 11:49
Frumoasa si meritata victorie.
FORTA STIINTA !!! /hello :yeah: /hello

fruncea
14th October 2006, 20:37
Bravo! asa renaste mandra CRAIOVA !!!

Cra10veanu
14th October 2006, 20:40
Costea asta e fantastic, avand in vedere ca a fost accidentat atata vreme. Astept si pe Ionescu sa confirme.