PDA

View Full Version : Muzac in locu lui Ochirosii



makeG
1st October 2006, 09:30
Apostol Muzac,jucatorul stelei in varsta de 19 ani,capitan al echipei de tineret(SteauaII)a fost convocat pentru meciul de astazi cu Poli Iasi,in locu` lui a fost trimis la tineret Iulian Ochirosii

SORENSEN
1st October 2006, 12:13
Orchirosii stiam ca e chemat la nationala de juniori...
oricum Muzac poate fi luat in lotul de 18.

Kainsashiki
1st October 2006, 12:14
pe ce post joaca ?

Dudubetwin
1st October 2006, 12:16
daca a fost convocat in locul lui razavan ochirosii atunci .. presupun ca mijlocaj joaca ... oricum .. daca ai pretentii de CHL si vrei sa castigi campionatul .. nu ai voie sa pierzi puncte cu poli iasi ...

dan
1st October 2006, 12:17
baiatul asta a jucat in amicalul cu buzaul?

makeG
1st October 2006, 12:18
Orchirosii stiam ca e chemat la nationala de juniori...
oricum Muzac poate fi luat in lotul de 18.

la nationala.. de juniori. nush. dak va mai fi chemat. dar la tineret.. sigur. ee.. ca in loku capitanului(Muzac) au nevoie de cineva. ca nici Trandafir. nu are drept de joc. are probleme,nu i-a fost acordata. visa medicala.. si de aceea trebuie sa joace akolo pentru ca vine cel mai important meci al Stelei II ,cel cu Rocar...Da ai dreptate.. Muzac paote fi pastrat,. in lotu` de 18

makeG
1st October 2006, 12:19
baiatul asta a jucat in amicalul cu buzaul?

muzac.. nu nu a jukat cu buzau.. pt. ca vineri inainte de meciu cu buzau.. a fost accidentat grav.. la glezna stanga. de un jucator. si deaceea nu a mai putut face deplasarea. la Buzau

makeG
1st October 2006, 12:21
pe ce post joaca ?

Mijlocas Central-la icnhidere..

Kainsashiki
1st October 2006, 12:23
a, deci nu va juca azi..

da` las` k se face el mare :)

Dudubetwin
1st October 2006, 12:23
oricum .. Steaua va incepe asa:

-------------Carlos-------------

Nesu -- Goian -- Ghionea -- P. Marin

Nicolita - O. Petre - Paraschiv - Oprita

--------- Badea ------ Dica --------

makeG
1st October 2006, 12:24
poy.. are sanse. foarte mari.. pt.. ca mijlocasi centrali. numai sunt decat.. Ov, Petre si Paraschiv-aman2 titulari.. deci unu trebuie.sa fie inlocuit. de el(Muzac)

makeG
1st October 2006, 12:24
oricum .. Steaua va incepe asa:

-------------Carlos-------------

Nesu -- Goian -- Ghionea -- P. Marin

Nicolita - O. Petre - Paraschiv - Oprita

--------- Badea ------ Dica --------

da.. asta este 11-le de baza.:D

Dudubetwin
1st October 2006, 12:27
pai cu asemenea "11" trebuie sa`i bati pe poli iasi de sa nici nu stie ce se intampla pe teren ...

makeG
1st October 2006, 12:28
daaa ai dreptate.. dar.. sunt si ei obositi;)).. ne`a macelarit. Lyonu`.. si Lyonu` e cea mai buna echipa.. eu zic.. ca. cel mai greu meci. poate sa`l aiba cu Barcelona. atat... dar oricum pe Poli Iasi ii batem astzi.

Kainsashiki
1st October 2006, 12:29
nu ar trebui sa joace carlos pt ca el e mai emotiv si mi-e frica sa nu greseasca iar dupa gafa din meciul cu lyon..

stiti ca si dupa meciul cu boro a gresit si atunci a intrat cernea vreo 2 meciuri..

makeG
1st October 2006, 12:31
daa ai dreptate.. ce pot sa spun.. dar.. nu trebuie. aqm sa dam toata vina. pe el.. omu` visa.. in viata lui nu a jucat cu Lyon. si nu a scos in viata lui suturilee pe care le`a tras.. Juninho si Tiago

Jerry20cm
1st October 2006, 12:31
Apostol Muzac,jucatorul stelei in varsta de 19 ani,capitan al echipei de tineret(SteauaII)a fost convocat pentru meciul de astazi cu Poli Iasi,in locu` lui a fost trimis la tineret Iulian Ochirosii

il cunosti pe Muzac asta?... ti-e prieten,ceva?

makeG
1st October 2006, 12:33
il stiu.. ca ma duk pe la meciurilee Stelei II din divizia C. ..si am postat. si eu Thread.. pt.. suporterii stelei. pt.. ca acestia eu nevoie.. de stiri privind echipa STEAUA.. nu conteaza ce jucatori.. poate sa fie.. si doctor. orice..

YoYoyOi
1st October 2006, 12:43
Imi place Ochirosii, chiar daca l-am vazut mai putin, da dovada ca are talent si ambitie. Insa, sunt curioasa cum joaca si Muzac, si cred ca daca a fost convocat, va si juca azi. Sunt sanse mari sa-l schimbe dupa pauza pe Paraschiv, care e obosit, nerefacut total dupa accidentare, si poate, lipsit de concentrarea maxima, tinind cont ca e tatic de citeva zile. Sau s-ar putea sa intre in locul lui Ov. Petre, care, am impresia, ca nu e in forma maxima.
Deci, exista sanse mari sa intre azi, macar citeva minute. Depinde de desfasurarea meciului.

makeG
1st October 2006, 12:45
da yoyo... ai dreptate.. nu a zis. nimeni ca Ochirosii nu e talentat., doamne fereste.. si eu reau sa vad cum joaca Muzac la echipa mare.. ca la tineret l-am vazut.. .. e capitanu echipei.. si joaca super.. a jucat la Apulum. .. si cum spuneau ziaristi din Alba Iulia :"Sa tii mijlocu unei echipe de Divizia A,la numai 18 ani.. este ceva fenomenal".

guevarax
1st October 2006, 12:45
Apostol Muzac,jucatorul stelei in varsta de 19 ani,capitan al echipei de tineret(SteauaII)a fost convocat pentru meciul de astazi cu Poli Iasi,in locu` lui a fost trimis la tineret Iulian Ochirosii

nu esti informat bine

Ochirosii este la loturile nationale de juniori

Kainsashiki
1st October 2006, 12:47
eu cred ca gigel coman o sa joace la inchidere

makeG
1st October 2006, 12:49
din cate am inteles.. Ochirosii a fost dat afara. de la juniori.Uite articolu de unde am inteles ca e la juniori:Actualizat: Sambata, 30 Septembrie 2006, 20:00:47
Steaua a plecat decimata la Iasi

Pe langa obisnuitii Radoi si Iacob, accidentati, nu au plecat la Iasi Saban (din cauza Ramadanului), Lovin, Thereau, Cristocea si Ochirosii (convocat in echipa de juniori).

Partida Poli Iasi - Steaua se va juca cu casa inchisa, dupa ce biletele puse in vanzare samata s-au vandut in doua ore.

Poli Iasi va fi lipsita si ea de cinci jucatori de baza, printre care Irinel Voicu si Palimaru.
Si uite-te si pe site-ul ProSport si acolo cand a zis Gigi Becali zicea ca baga juniorii se referea la STEAUA II intelgi ?.. si dak a zis. ca a fost convocat la echipa de juniorii asta inseamna STEAUA II .. daca era spunea. a fost convocat la Nationala de juniori a Romaniei..

makeG
1st October 2006, 12:50
e opinia ta.. :DiabLo nu conteaza.. cine.. joaka treaba ee sa castigam.. dar.. eu zik ca G.Coman., e cam slab.. rau de tot. cu pregratirea.. sa`l mai pui si milocas. central. ce se intampla?.. cat trebuiie sa alerge:))

makeG
1st October 2006, 12:53
http://www.prosport.ro/usr/imagini/93-10290-untitled1.jpg-Asta este echipa STEAUA II pt. cei care. poate nu stiu.. -Muzac primu cu banderola

Dudubetwin
1st October 2006, 12:58
apoi is numai pushti ... :D

makeG
1st October 2006, 13:00
dak te uiti la ei.. da.. ashgqa. par. dar mai ee un baiat.. MAKE..,Cristi Becali il cheama si in ziare au spus toti ca are.. 15 ani.. si stii cati ani are?.. 23.. cand am vazut buletinu. nu mi`a venit sa cred.... [M-ai toti jukatorii din titularii care sunt aqm in poza.. au si peste 20.. si pana in 20.. dar restu sunt 90..91..89..87.. si tot ashea

Sorin Blaj
1st October 2006, 16:05
oricum .. Steaua va incepe asa:

-------------Carlos-------------

Nesu -- Goian -- Ghionea -- P. Marin

Nicolita - O. Petre - Paraschiv - Oprita

--------- Badea ------ Dica --------
Buna formula, dar i-ai inversat pe Nesu si P. Marin.

starsteel
1st October 2006, 16:13
Evident ca e un jucator convocat sa ia un prim contact cu echipa mare in teren e greu sa-l vedem.

makeG
1st October 2006, 16:16
ai dreptate.. Starsteel... dar.. nu e primu contact al lui cu echipa mare.. e primu meci oficial. atat.. nu e primu contact.. a mai fost cu echipa mare. de 100 de ori.. si a jucat si la Apulum.. nu prea.. poate sa mai fie. surprins. decat. de spiritu de echipa.. si de suporterii stelei:D

starsteel
1st October 2006, 16:24
Daca scorul o va perimte ar fi frumos sa vedem debutand un produs 100% stelist.

makeG
1st October 2006, 16:26
daaa:D asta asha e:D

Kainsashiki
1st October 2006, 16:33
make, tu esti junior la steaua ?

makeG
1st October 2006, 16:34
nu am fost.. dar m`am lasat:D nu era de mine:))

YoYoyOi
1st October 2006, 16:51
nu am fost.. dar m`am lasat:D nu era de mine:))

ce nu era de tine? fotbalul sau Steaua???:D

makeG
1st October 2006, 16:52
fotbalul:))

makeG
1st October 2006, 17:09
Poli Iasi
1 Cristian Brăneţ
2 Adrian Toma
3 Bogdan Onuţ
24 Valeriu Bordeanu
30 Radu Ciobanu
8 Alejandro Gavatorta
11 Marius Onofraş
14 Sebastian Sfârlea
22 Martin Saric
9 Ionuţ Bâlbă
27 Martin Cernoch


FC.STEAUA Bucuresti
Carlos Fernandes 13
Dorin Goian 3
Mihai Nesu 15
Sorin Ghionea 24
Stelian Stancu 27
Daniel Oprita 7
Ovidiu Petre 8
Gabriel Bostina 11
Sorin Paraschiv 22
Valentin Badea 9
Nicolae Dica 10

Antrenori
Ionuţ Popa Antrenor-Poli Iasi
Cosmin Olaroiu Antrenor-Fc.STEAUA

Statistici
0 Cartonase Galbene 0
0 Cartonase Rosii 0
Marcatori


Arbitri
Tiberiu Lajos (Timisoara)
Zoltan Szekely (Baia Mare)
Octavian Sovre (Oradea)

REZERVE:
Poli Iasi:
12 Răzvan Pleşca
4 Irinel Ionescu
6 Ciprian Dianu
Claudiu Ionescu
10 Srecko Mitrovic
20 Paul Tincu
17 Alexandru Leucuţa


Fc.STEAUA Bucuresti
Cornel Cernea 12
Vasile Panait 4
Eugen Baciu 17
Petre Marin 18
Banel Nicolita 16
Gigel Coman 28
Muzac Apostol 32

makeG
2nd October 2006, 09:25
..Doamneee meci a putut sa fie la IASI X(X(X(.. cum jukau *******

SORENSEN
2nd October 2006, 14:38
Vad ca ii mai stii pe tineri...ce jucatori ti se par de perspectiva si care ar putea veni la echipa...
Sunt in rodaj Litu si Simion...Ochirosii....acum Muzac...ar mai fi si altii ?

makeG
2nd October 2006, 20:15
poy... Litu si Simion sunt deja imprumutati (Jiul Petrosani respectiv UTA) Muzac e demult.. dar.. a fost accidentat si a pierdut. debutu in divizia A..OChirosii e si el.. mai e.. Militaru-fundas.. si mai joaka si mijlocas..Lucian Trandafir-care are problemne grave de sanatate. si nu ia fost acordata.. cartea verde