PDA

View Full Version : Cel mai iubit jucator de pe forum



Q-Djyni
7th July 2009, 19:40
Am observat ca sunt foarte multi sustinatori,unii Federer,altii Nadal,sau Safin,Hewitt,Roddick,vad ca nicaieri nu avem un thread cu cei pe care-i sustinem pe forum.

Ce jucator preferi tu actual?

Cipri
7th July 2009, 19:55
- romani - Pavel&Hanescu - l-am votat pe Hane ca inca mai joaca , spre deosebire de Andrei care in scurt timp se va retage :(
In rest , se stie , FEDERER rullllllllllllllllllz :cheer:

Luis Garcia10
7th July 2009, 19:59
Wawrinka nu e in poll...bine ca e Tomic (?) :rolleyes:

Cristy RVD
7th July 2009, 20:00
Uni, mai e un thread pentru asa ceva.

Q-Djyni
7th July 2009, 20:01
Unde tu,ca am tot cautat :thinkso:

El Pistolero
7th July 2009, 21:12
cauta si vei gasi

Eddy DoubleD
7th July 2009, 21:16
Putem sa votam mai multi?Ca eu nu pot sa fac diferenta intre Del Potro, Hanescu, Pavel, Tomic, Dimitrov si Simon. Ordinea asta e aleatoare.

luma
7th July 2009, 21:18
Pai da, o fi "cel mai iubit", dar eu am inima mare...:D:D:D

Eddy DoubleD
7th July 2009, 21:19
Pai da, o fi "cel mai iubit", dar eu am inima mare...:D:D:D

Asa e si in cazul meu:D

Icebox
7th July 2009, 22:48
Daca erau doar Nadal si Federer intelegeam.. si chiar aveam topic unde sa ne certam in voie :o: dar cu atatia, e pacat sa votezi... ;) Tenisul nu e fotbal. Acolo tii cu;;;; cutare sau cutarescu, la tenis se intampla sa-ti placa mai multi jucatori, si e normal. Oricum nu e aceeasi indarjire in sustinerea favoritului ca in alte sporturi, in caz ca unul se "detaseaza".

Cristina
7th July 2009, 23:01
Mie toti imi sunt dragi!Singurul pe care as putea spune ca nu-l agreez e Simon!:DAm observat ca Murray si Djokovic nu sunt in acest poll!De ce oare?:rolleyes:

luma
7th July 2009, 23:03
Pentru ca, nu poti pune mai mult de 20 optiuni. :)

Ady
7th July 2009, 23:24
Sunt multi jucatori care imi plac, mai ales din astia mai batrani: Haas, Nalbandian, Safin, Moya, Ferero ... Nu stiu de ce, dar de astia mai tineri nu prea imi place, poate Del Potro ...

In poll l-am votat pe Hanescu.

Roddicted
7th July 2009, 23:47
Nu stiu de ce, dar de astia mai tineri nu prea imi place

subscriu :D

El Pistolero
8th July 2009, 08:56
Dimitrov,Tomic,Santoro,Copil,Chardy ce cauta in poll?:headbang::headbang:

Eddy DoubleD
8th July 2009, 09:18
Dimitrov,Tomic,Santoro,Copil,Chardy ce cauta in poll?:headbang::headbang:

Chardy chiar ce cauta? Dimitrov, Tomic sunt tineri si in viitor s-ar putea sa aiba din ce in ce mai multi fani pe aici. Dimitrov are deja cativa. Copil pentru ca e roman. Dar Santoro:o:?

Cristian
8th July 2009, 09:41
Roddick chiar e funny. :D

Cipri
8th July 2009, 09:45
Chardy chiar ce cauta? Dimitrov, Tomic sunt tineri si in viitor s-ar putea sa aiba din ce in ce mai multi fani pe aici. Dimitrov are deja cativa. Copil pentru ca e roman. Dar Santoro:o:?
Pentru ca e magician .

Eddy DoubleD
8th July 2009, 09:49
Pentru ca e magician .

Dar nu am auzit pe nimeni sa fie fan Santoro. Desigur lumea il apreciaza ca si mine, insa totusi, are fani aici?:o:

Andreea
8th July 2009, 10:31
Nu cred ca e nevoie sa precizez pe cine am votat, se vede in avatarul meu :yeah:

Luis Garcia10
8th July 2009, 11:43
Mai bine se faceau propuneri...si apoi un poll bazat pe oamenii care sunt propusi! Asa n-o sa se ajunga la un rezultat realist! :rolleyes:

Adi Da Samraj
8th July 2009, 15:13
Roger Federer :ok:

cristi13
13th August 2009, 19:20
roddick pentru ca e ca un copil...

praf_de_stele
16th August 2009, 15:43
am votat cu roddick, omu' asta e mai ceva ca jim carrey :D

whisper
16th August 2009, 16:11
Nadal :)

Xaviesta
15th November 2009, 15:51
Am votat Federer...normal ca el sa fie pe 1 si rafa pe 2 :)
Eu as fi facut in poll in genul asta cu top10

praf_de_stele
15th November 2009, 16:25
yonutz, ceva e in neregula cu tine, clar. ai inceput sa`l sustii pe fedex peste tot :groggy:

JoeDirt
15th November 2009, 16:36
In poll sunt Marius Copil, Santoro, Dimitrov, Tomic si nu e Novak Djokovic?!

Xaviesta
15th November 2009, 16:37
yonutz, ceva e in neregula cu tine, clar. ai inceput sa`l sustii pe fedex peste tot :groggy:

Inainte sa tin cu Rafa tineam cu Fedex...iar la cum joaca acum Nadal:sleep: nu il urasc pe Fed da' nici nu o sa imi placa de el cum mi-a placut Rafa anul trecut...si prima data am inteles gresit pollul:D am inteles cel mai iubit jucator de pe forum (cati dintre voi tin mai mult cu acelasi jucator:headbang: ) sau ceva de genul asta...

praf_de_stele
15th November 2009, 16:42
In poll sunt Marius Copil, Santoro, Dimitrov, Tomic si nu e Novak Djokovic?!
pt ca e cam lipsit de fair-play :D

JoeDirt
15th November 2009, 16:53
Inainte sa tin cu Rafa tineam cu Fedex...iar la cum joaca acum Nadal:sleep: nu il urasc pe Fed da' nici nu o sa imi placa de el cum mi-a placut Rafa anul trecut...si prima data am inteles gresit pollul:D am inteles cel mai iubit jucator de pe forum (cati dintre voi tin mai mult cu acelasi jucator:headbang: ) sau ceva de genul asta...

Sa inteleg ca tu tii cu cel care e pe primul loc nu? :rolleyes: Anul trecut Federer, anul asta Nadal, acum usor usor nu iti mai place de Nadal. Let me guess: Urmeaza Nole sau Del Potro? :groggy:

Eddy DoubleD
15th November 2009, 17:25
Sa inteleg ca tu tii cu cel care e pe primul loc nu? :rolleyes: Anul trecut Federer, anul asta Nadal, acum usor usor nu iti mai place de Nadal. Let me guess: Urmeaza Nole sau Del Potro? :groggy:

Grai-ar adevar gura ta!:D

Novak a fost probabil omis de cel care a facut threadul.

JoeDirt
15th November 2009, 17:41
Grai-ar adevar gura ta!:D

Novak a fost probabil omis de cel care a facut threadul.

Dupa ce se va satura Nole de locul 1 sa stii ca nu ma supar sa ii ia locul Del Potro :P

praf_de_stele
15th November 2009, 22:06
Sa inteleg ca tu tii cu cel care e pe primul loc nu? :rolleyes: Anul trecut Federer, anul asta Nadal, acum usor usor nu iti mai place de Nadal. Let me guess: Urmeaza Nole sau Del Potro? :groggy:
corect!!
yonutz mama, daca tot il ai pe rafa ca idol, ar trebui sa nu te mai "strambi" pe aici de jocul lui si sa`l sustii in continuare. asa face un fan adevarat !