PDA

View Full Version : Etapa 6: Otelul - Sportul Studentesc



JJ
30th August 2004, 18:07
Sambata 11 septembrie, Otelul - Sportul Studentesc.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

07Ex
30th August 2004, 20:47
Si eu cred ca se va termina egal, dar nu se stie niciodata. Sportul dupa parerea mea este echipa cea mai imprevizibila din actualul campionat. Baietii sunt in stare sa piarda 2 puncte acasa cu Farul si pe urma sa-i bata pe Steaua sau Dinamo. Asa ceva de mult n-am mai vazut. Meciul cu Otelul e de 1,x,2

Catalanul
30th August 2004, 22:28
si eu merg pe un egal, 0-0 si un meci tare plictisitor :sleep:

Denis
31st August 2004, 10:09
Yo am votat 1 ca tzin cu otzelul, shi sper sa fie o victorie a otzelarilor /hello. Dar daca nu se termina 0-0 sau 1-1, sar putea ca cashtiga sportul :(. Meci greu/campionat greu pt otzelul. dar shtiti voi ca ei ca de obicei se trezesc in ultimile 6, 7 etape, shi se mai ridica vre 2, 3 locuri. Pronostic: 1-1

gigel_bucur
31st August 2004, 11:57
Rave_o_Lution, se trezesc cand nu joaca cu Bacaul si au 2-0 la pauza :drak:
glumesc (pe dracu)
bate Sportul, Mazilu doua si Gigel 2, se termina 4-3 :p

Ultras
31st August 2004, 13:41
Cum Sportul este spaima pariorilor, dar in mod normal, invinge. Oricum dupa cum joaca, e clar ca va domina meciul si isi va crea o gramada de ocazii. Sper sa marcheze de fiecare data cand au prilejul. Daca va fi asa, va fi scor...

dragos_popa17
31st August 2004, 15:11
Sportul este o echipa tanara, deci imprevizibila. Au jucatori foarte buni dar care cateodata uita sa joace si asa se face ca nu sti niciodata daca vor castiga sau vor pierde. E clar insa ca va fi un meci strans.

STEELMAN
31st August 2004, 20:46
sper sa castigam al 2-lea meci in ecest sezon!avea dreptate cineva de mai sus,cine are sange sa parieze pe sportul?certe ste ca va fi un meci interesant pt ca in foamea de puncte v-om ataca iar sportul va juca sigur la victorie!nicule-lasa-ne!

Ultras
1st September 2004, 09:14
Sportul este o echipa tanara, deci imprevizibila. Au jucatori foarte buni dar care cateodata uita sa joace si asa se face ca nu sti niciodata daca vor castiga sau vor pierde. E clar insa ca va fi un meci strans.

Problema nu este ca uita sa joace, ci uita cum se baga in ate. Am fost la cateva antrenamente si o parte importanta din cele 2 ore este alocata finalizarii. Dar cred ca si Dan Petrescu greseste, pentru ca pe Mazilu nu trebuie sa il inveti cu se baga "gaina"-n poarta, ci trebuie sa il duci la un doftor de cap... :mad:

Denis
1st September 2004, 20:00
Rave_o_Lution, se trezesc cand nu joaca cu Bacaul si au 2-0 la pauza :drak:
glumesc (pe dracu)
bate Sportul, Mazilu doua si Gigel 2, se termina 4-3 :p

nu cred ca poate sa dea atatea goluri otzelul, shi sper nic sportul. dar ramane de vazut. va fi un meci strans. otelul au shanse dar nu pot sa le finalizieze (ca shi in meciul retur de la partizan). lu otelul le trebuie finalizatori buni, ca vad ca mijlocashi are deja :ok:

Hai Otelul

STEELMAN
2nd September 2004, 21:06
hai ma ca dam 4

Denis
3rd September 2004, 10:35
or fi jucat otzelul cam prost inceputul asta de campionat dar nare cum sportu sa dea gol de 4 ori in galatzi :drak: . eshti prea optimist :D . ai uitat ca otzelul era pe locul doi la goluri primite anu trecut? bine, a plecat ghionea :( da a venit inapoi nemtzanu /hello. o sa se termine 0-0 sau 1-1 :ok: sau sper la un 1-0 pt otzelul.

Ultras
3rd September 2004, 11:21
Sportul ori da 3 goluri, ori nu da nici unul... :ok:

jay
3rd September 2004, 18:46
X sau 2? Hmm, X.:)

apparte
4th September 2004, 10:20
Am votat X,dar la meciul asta ar trebui o tripla!Nu stiu niciodata ce sa zic despre Sportul...la Pitesti au facut egal jucand tot meciul cu un om in plus,rateaza enorm...dar tinand seama si de antrenorul galatenilor a carui principala grija e sa nu ia gol...am inclinat spre X.

Angelina Jolie
4th September 2004, 11:25
Sportul va avea ocaziile, Galatiul va da golurile. pronostic 1.

STEELMAN
4th September 2004, 16:08
or fi jucat otzelul cam prost inceputul asta de campionat dar nare cum sportu sa dea gol de 4 ori in galatzi :drak: . eshti prea optimist :D . ai uitat ca otzelul era pe locul doi la goluri primite anu trecut? bine, a plecat ghionea :( da a venit inapoi nemtzanu /hello. o sa se termine 0-0 sau 1-1 :ok: sau sper la un 1-0 pt otzelul.

nu ai inteles nimic!
:)

alex36
5th September 2004, 08:53
Cred ca Sportul se poate impune la Galati.Studentii sunt imprevizibili,iti poate pierde usor un meci acasa ,dar la fel de usor iti poate castiga un meci afara

SVensson
6th September 2004, 21:41
Batem cu cel putin 2 goluri in fata. Gata s-a terminat cu cupa UEFA. Nu ne mai bazam decat pe campionat. De acum incolo incepe Otelul sa isi arate adevarata sa valoare.

Denis
7th September 2004, 01:47
sper sa ai dreptate SVensson. iar mozacu, shtii tu ce e cu el? ca in ultima vreme simt ca nici pe banca de rezerve nare ce cauta. imi place cum dribleaza dar nu poate finaliza :(. Shi nici Tanase nu prea pare a fi in forma :rosu: .

STEELMAN
8th September 2004, 21:31
a cam apus vremea lui tase,iar despre mozacu........e varza!la luat cartu de umplutura ca nu avea alta solutie!sau mai bine zis ia fost bagat pe gat

ADelPiero
9th September 2004, 02:59
presimt ca otelul va bate cu 2-1 :ok:

baden
9th September 2004, 10:29
meci interesant ... dar cred ca vor invinge galatenii

bazz
9th September 2004, 10:46
Mi-a placut OTELUL in dubla cu Prtizan,pacat ca n-au avut tupeu la ei ,ca puteau s-ai faca.Insa campionatul e altceva;Sportul inca mai are ceva din"TRUPA NEBUNA"si va fi un meci echilibrat.Se va termina,cred,cu victoria galatenilor sau cel mult cu un egal dar Sportul nu bate!

07Ex
9th September 2004, 20:51
Sportul ori da 3 goluri, ori nu da nici unul... :ok:


Ca bine zici Ultras! Cam asa se intampla cu Sportul de catva timp incoace. Ori dau 3-4 goluri ori nu dau nici unul.

Gigel Sportul
10th September 2004, 19:53
Vom vedea. Greu meci, mai ales ca ambele echipe aplica aceeasi regula: dominam, cream ocazii... dar nu prea are cine sa trimita mingea-n ate. Parca totusi Gigel se descurca mai bine in fatza portii decat atacantii galateni, asa ca... pronostic 2.

Polichampion
10th September 2004, 20:48
studentii bucuresteni o gasca nebuna dar fara capitan... pacat ca este moldoveanul ala presedinte la voi...Mircea Sandu ole!!!

STEELMAN
11th September 2004, 01:36
hai ca studentii erau in aceasta seara foarte ":afumati"prin centru galatiului . sa vedem daca si-au mai pastrat resurse si pt meci
2-0

SVensson
11th September 2004, 13:16
Asa e Vali. Batem cu 2-0. Sa dai o bere dupa meci. Ma gasesti la munca pana la ora 20.

STEELMAN
11th September 2004, 21:46
1-0
cam chinuit dar, 3 pt conteaza enorm
sa fi vazut cum se bateau studentii dupa meci la vestiare!:)

Angelina Jolie
12th September 2004, 01:25
Se bateau intre ei sau cum?

M|tea
12th September 2004, 14:23
:)
Iaso Steelman...bah uite ma ca am ajuns iar pe onlinesport :) sa felicit otelarii pentru 3 puncte si sa-l rog pe Catu sa -l dea afara pe Mozacu ma :rosu:
Ce mai conteaza cum am jucat?Important e victoria si cele 3 puncte luate!
/hello /hello /hello
CARTULE CARTULE VREM SA FACI ISTORIE!

SVensson
13th September 2004, 00:44
Bine ca am obtinut a 2-a victorie in acest campionat. Ne asteapta un meci greu la Bistrita si sper sa batem si acolo.

STEELMAN
14th September 2004, 21:29
Se bateau intre ei sau cum?
portarii

Ultras
15th September 2004, 10:39
Stancioiu e dilau sef. Bate pe care prinde. In primavara dupa meciul cu InterGaz (2-2) l-a batut pe Varga. La Pitesti, dupa ce a degajat aiurea intr-un jucator advers, Baicu a scos penalty-ul de pomina dupa ce Dedu l-a atacat fara sa il atinga. Stancioiu era suparat pe Dedu, nu pe el care a creat practic faza. Faptul ca s-a luat de Curelea nu ma mira, dar pana acum n-avea texte cu Stanca (care este si mai mare decat el ca varsta).