PDA

View Full Version : Kaka vs. C.Ronaldo?



iuli_vl
1st July 2009, 00:12
Care este mai bun,c.ronaldo sau kaka?care credeti ca va da mai mult randament la real madrid?Eu unul cred ca kaka va fi mai important in jocul echipei,adica el va fi omul de legatura,omul care toate pasele vor trece pe la el si mai departe el le va filtra!!intr-un cuvant el va fi jucatorul de sudura la madrid,dar cristiano ronaldo va marca mult mai multe goluri...

Atiase
1st July 2009, 00:18
Ronaldo e peste Kaka si in cea mai prosta zi a sa.

iuli_vl
1st July 2009, 00:20
Ronaldo e peste Kaka si in cea mai prosta zi a sa.
Argumente ai?de votat nu ai votat!!

Catalanul
1st July 2009, 00:26
nu stiu ce cauta threadul asta pe extern ... ar trebui mutat la real madrid

VladC
1st July 2009, 01:32
KAKA este mai mult ca zidane..gandeste mai mult pe teren, pe cand ronaldo este mai egoist dar isi permite acest lucru pentru ca este un jucator bun.Mai trebuia o chestie pusa la POLL..Amandoi sunt la fel de buni si vor ajuta realul...de asta nu am votat.

iuli_vl
1st July 2009, 01:36
KAKA este mai mult ca zidane..gandeste mai mult pe teren, pe cand ronaldo este mai egoist dar isi permite acest lucru pentru ca este un jucator bun.Mai trebuia o chestie pusa la POLL..Amandoi sunt la fel de buni si vor ajuta realul...de asta nu am votat.
Nu cred ca kaka se poate compra ca cu zidane:headbang:zidane a fost unul singur pe cand (kaka)uri se mai gasesc:D

delaparis
1st July 2009, 01:43
Zidane e Zidane iar Kaka e ... Kaka :happy

iuli_vl
1st July 2009, 01:45
Zidane e Zidane iar Kaka e ... Kaka :happy
Pai da:D fiecare aveam sau facem in timpul vieti cate un kaka sau mai multi,dar zidane nu avem si nici nu facem:happy

Hopshio
1st July 2009, 07:48
Pai da:D fiecare aveam sau facem in timpul vieti cate un kaka sau mai multi,dar zidane nu avem si nici nu facem:happy

cati 12 ani ai??:rosu::headbang:

Atiase
1st July 2009, 08:39
Argumente ai?
Dribling mai bun,joc de cap mai bun,sut mai bun,viteza superioara.

cati 12 ani ai??:rosu::headbang:
Cred ca are vreo 17-18 acum.12 avea cand l'a vazut pe Kaka prima oara.Si a fost dragoste la prima vedere.Astfel,Ii scuzam fortata comparatie.

iuli_vl
1st July 2009, 14:24
Dribling mai bun,joc de cap mai bun,sut mai bun,viteza superioara.

Cred ca are vreo 17-18 acum.12 avea cand l'a vazut pe Kaka prima oara.Si a fost dragoste la prima vedere.Astfel,Ii scuzam fortata comparatie.
Ma totusi viteza si joc de cap nu are mai bun decat ronaldo,dar driblingul si pasele(viziunea jocului) o are mult mai buna si dezvoltata decat ronaldo,deci votez si eu kaka!Kaka seamana putin cu zidane(adica vede foarte bine jocul),dar totusi zidane e zidane si kaka este...kaka:ok:

Denis
1st July 2009, 14:38
Kaka' se va acomoda mai rapid, dar si Ronaldo va face minuni.:ok:

TeBat
11th July 2009, 20:05
mai faceti niste threaduri din astea si se duce dracu forumu de tot

mes_que_un_club
11th July 2009, 20:41
mai faceti niste threaduri din astea si se duce dracu forumu de tot

true true :(

Arkadiusz
11th July 2009, 20:43
Lol... Da' o "dilema" ca asta nu se putea dezbate foarte bine in topicul cu Real Madrid,la ce e nevoie de topic separat?!:confused:

Fanfoot
22nd April 2010, 01:17
Vad ca kaka conduce in poll cu 15-3 :)Inca odata se dovedeste faptul ca lumea nu voteaza cu cine crede,ci cu cine vrea.Kaka a marcat sezonul asta 7 goluri...ronaldo 30 in toate competitile,daca mai punem si amicalele cifra se duce catre 40.

Denis
22nd April 2010, 02:09
Messi.:D:P

Fanfoot, pollul a fost deschis pe 30 iunie anul trecut, deci majoritatea au votat inca dinaintea startului de sezon.

Fanfoot
4th May 2010, 21:40
Pai eu m-am referit ca subiectivismul intrece in mod grotesc obiectivismul,adica cei care au zis(votat) ca kaka o sa faca treaba mai buna decat ronaldo,100% nici ei nu credeau asta,decat ca nu il suportau pe ronaldo.

RaduMihai95
7th August 2010, 16:35
Pacat ca Kaka nu s-a putut integra la Real.dar eu sunt bucuros ca se intoarce la Milan :)
Totusi,cred ca Kaka de la Milan>Ronaldo de la Real

Pedro1984
8th August 2010, 21:18
se intoarce la Milan ?! ..nici n'am stiut :)

Lordul
20th September 2010, 15:00
il vrea Interul l-a schimb cu Eto`o si Maicon in iarna