PDA

View Full Version : Etapa 6: Apulum - FCM Bacau



JJ
30th August 2004, 18:00
Sambata 11 septembrie, Apulum - FCM Bacau.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

Hyperion
30th August 2004, 23:12
Cred ca Bacaul va continua trasa buna si va obtine cel putin un egal :D . Iar in caz contrar, poate se mai trezeste si seche si se opreste din alimentat cu jucatori buni si ieftini pe steaua :(

Catalanul
30th August 2004, 23:15
dupa victorie suferita in fata nationlului sper ca apulum isi va reveni si va reusi sa invinga Bacaul; 2-0 pentru alba

Denis
31st August 2004, 10:05
Hai cu blestemul, huh? voi ce ziceti? le mai merge cu blestemele bacauanilor? Yo sper sa cashtige bacau, shi cred ca o sa fie surpriza campionatului de mana cu CFRul. Pronostic: 1-2 pt bacau /hello

bill
31st August 2004, 12:18
Eu cred ca oricat ar juca de bine Bacaul, Unirea o sa joace si mai bine. Presimt ca s-au trezit baietii :D
3-1 pentru Unirea.

dragos_popa17
31st August 2004, 15:16
Mizez pe Unirea. Au nevoie de victorie, iar Bacaul tocmai a pierdut inca doi jucatori importanti. Daca mai vinde Seche mult se trezesc bacauanii in B(da' nu cred ca mai vinde ca nu mai are Gigi ce lua de la el)

Denis
2nd September 2004, 07:23
Eu cred ca oricat ar juca de bine Bacaul, Unirea o sa joace si mai bine. Presimt ca s-au trezit baietii :D
3-1 pentru Unirea.

poate unirea o sa joace mai bine, dar bacaul tot o sa cashtige. baga blestemul :D. sincer aku, bacau au fost norocoshi in inceputul asta de campionat. poate o sa aiba noroc shi de data asta

fork
3rd September 2004, 13:54
2-1

jay
3rd September 2004, 18:42
3-0 pentru Unirea e pronosticul meu. Prea au avut bafta moldovenii in acest inceput de campionat...

apparte
4th September 2004, 10:00
Depinde cat vor conta transferurile facute de catre bacauani...pronostic 1X

Angelina Jolie
4th September 2004, 11:13
Pronostic 1.
FORZA ARDEALUL! Succes Unirea!

LaTzaU
5th September 2004, 11:14
Voi Glumiti ... Bacau` va distruge mai ardelenilor :P .. Hai BacaU` ... :D

ADelPiero
8th September 2004, 03:07
dupa 2 infrangeri consecutive ... e normal sa vina o victorie ...
bate Alba cu 2-1 :yeah:

baden
8th September 2004, 10:25
Unirea - Bacau 1-2

simpson
8th September 2004, 16:13
Castiga taurii... 2-0.

bazz
8th September 2004, 19:43
Meci de X.mai precis 0-0.Alba-Iulia retrogradeaza,inca din iarna......

POLI IASI NU!!!!!!!!HAI POLI!!!!!!!!!

ADelPiero
9th September 2004, 02:54
pe cat facem pariu ca Iasul o sa pice ? :lol:

baden
9th September 2004, 10:09
:cool: pe cat vrei sa faci pariu?

HaoTic
9th September 2004, 11:42
E cazul sa ne trezim si sa jucam fotbal nu turca. 3-1 pt Unirea.

simpson
9th September 2004, 12:04
De ce 3-1 si nu alt scor??? Da' de ce crezi ca veti lua gol? Ti-e frica de echipa adversa?

Polichampion
9th September 2004, 20:18
Hai Ardealul!!! Bate Alba la scor. BAcaul lui Seche n-are nici o sansa.
moldovenii au vandut tot ce era de vandut la Gigi asa ca vor fi in cadere libera....
Presimt anul asta ca pica 2 echipe moldovene: bacaul, iasul si una bucuresteana: dinamo.

HaoTic
10th September 2004, 10:13
De ce 3-1 si nu alt scor??? Da' de ce crezi ca veti lua gol? Ti-e frica de echipa adversa?

Am spus si eu ce cred. Cred ca o sa luam un gol deoarece in fiecare partida de pana acum am incasat cel putin unul. Frica? Da , dar nu de echipa adversa ci de a mea.

simpson
10th September 2004, 10:33
Hai Ardealul!!! Bate Alba la scor. BAcaul lui Seche n-are nici o sansa.
moldovenii au vandut tot ce era de vandut la Gigi asa ca vor fi in cadere libera....
Presimt anul asta ca pica 2 echipe moldovene: bacaul, iasul si una bucuresteana: dinamo.
...iar brasovul isi va reveni ca prin minune si va castiga titlul, la mare lupta cu timisoara... Ei, ce zici, Mafalda, de predictiile astea? Te-am depasit?

baden
10th September 2004, 12:42
Daca mai vinde jucatori o face ca sa nu castige bacaul campionatul ... si pentru ca vrea sa-si vanda jucatorii cand primeste cel mai bun pret. Jucatori mai are bacaul suficienti cat sa mai tina o echipa in a si sunt imprumutati pe la diferite echipe. Speranta ca pica in b pentru ca a vandut seche 4 jucatori e nejustificata ... iar punctul tare al bacaului va ramane apararea nu atacul.
Daca te uiti cu atentie bacaul nu a vandut jucatorii cu experienta ci numai tineri plini de talent care ar fi bine sa prinda jocuri in picioare (unde? la steaua).
Calculele lui Seche sunt bune si cred ca tine seama si de antrenor care "se descurca" cu ce are.
Eu cred ca bate bacaul. De ce?
Nu pentru ca a avut rezultate bune ... (a fost si o doza de noroc la fiecare meci!!!) ...nu pentru ca joaca bine (i-am vazut jucand mult mai bine si candidand la retrogradare ) ci pentru ca la meciul cu Alba Popovici va valorifica alti jucatori care au mult talent si sunt capabili sa faca o figura frumoasa.

ADelPiero
10th September 2004, 16:50
am avut onoarea ... sa se opresca, cu masina domnu` Chivorchian, la mine .. si sa ma intrebe, unde e stadionul :D .... am vrut sa`l trimit la gara ...dar m`am razgandit :lol:

Polichampion
10th September 2004, 21:39
0-0 cu Bacaul.... Alba este in deriva.... ce se intampla cu Gherman?
Ai fost la meci?

ADelPiero
11th September 2004, 02:25
dezastru .... echipa nu joaca nimic ... nu are nici o tactica ... fiecare jucator joaca ce stie el ... fara nici un Dumnezo :rosu::rosu::rosu::rosu:

simpson
11th September 2004, 10:12
Pacat, mare pacat... am pierdut 2 puncte mari... avem mai mult de un campionat de cand n-am mai invins in deplasare...revino-ti, Cursaru!!!!

ADelPiero
13th September 2004, 02:36
la voi sa`si revina Cursaru ... dar la noi SA`SI REVINA TOATA ECHIPA !!! SI SA JOACE FOTBAL !!! :mda:

HaoTic
13th September 2004, 11:24
Eu, daca-s fi jucator si as evoluat ca unul dintre "fotbalistii" Albei m-as gandi sa-mi schimb meseria, eventual pescar ca nu nu trebuie sa fugi, nici sa pasezi.
Daca-s fi fost Nedelea m-as spanzura.

baden
16th September 2004, 14:25
Eu, daca-s fi jucator si as evoluat ca unul dintre "fotbalistii" Albei m-as gandi sa-mi schimb meseria, eventual pescar ca nu nu trebuie sa fugi, nici sa pasezi.
Daca-s fi fost Nedelea m-as spanzura.
te agiti degeaba ... rezultatul asta era de asteptat ... iar jucatorii lui apulum joaca spectaculos doar cu echipele care joaca deschis. In cazul dat mai usor castiga apulum cu steaua sau cu national decat cu galati, bacau, farul.
Alba joaca slab acasa ... asta e :rosu: