PDA

View Full Version : Eroare stire site



JJ
29th September 2006, 12:30
Buna ziua,

La articolul acesta (http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/cupa%20uefa/index.php?meniuId=35&viewCat=372&viewItem=10043), adversarii alesi sunt gresiti. Rapid nu poate juca cu Frankfurt si Leverkusen in aceeasi grupa, in plus la acelasi exemplu lipseste a cincea echipa.

Rog stergeti acest thread dupa remedierea erorii.

Vadim
29th September 2006, 12:39
Ok, s-a remediat. De ce sa sterg? Ramane aici, e legat de site. Multumesc.

Asistentu
29th September 2006, 23:26
Buna ziua ma scuzati ...mi se pare mie sau Gloria-Arges e 3-1 ?!?!?!? Pai se poate ???

Jerry20cm
29th September 2006, 23:46
pai e 3-1:)
da-i un refresh ( F5)

starsteel
28th December 2006, 12:38
O dezinformare ********o-comunista pe prima pagina cifre falsificate la clasamentul all-time a fotbalului romanesc. Ori ati preluat un clasament gresit fara sa-l studiati ori dinamovistii lucreaza chiar si in perioada de sarbatori. :D
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=71076

Toshiro
30th December 2006, 17:54
O dezinformare ********o-comunista pe prima pagina cifre falsificate la clasamentul all-time a fotbalului romanesc. ... dinamovistii lucreaza chiar si in perioada de sarbatori... Trabajadores, cum zicea bunul domn Giovanni.../hello

georg40
6th January 2007, 13:14
Reproduc de pe Site:

Ciclist american mort la 23 de ani

Ciclistul australian Daniel Bennett, în vârstă de 23 de ani, a decedat subit în timpul unui...

Fie-i tarana usoara, totusi ce natie a fost ?

dumy84
6th January 2007, 14:02
Australian.

grande
13th January 2007, 11:45
Unirea Urziceni
Steelea nu are garantat locul de titular
Antrenorul Unirii Urziceni, Dan Petrescu, i-a atras atenția, vineri, portarului Bogdan Stelea, că nu-i va face "favoruri", chiar dacă amândoi au fost colegi la echipa națională, transmite corepondentul NewsIn.


...........O noua achizitie ,portarul Steelea ?

Elphax
13th January 2007, 11:47
estee!

Vadim
13th January 2007, 12:12
Unirea Urziceni
Steelea nu are garantat locul de titular
Antrenorul Unirii Urziceni, Dan Petrescu, i-a atras atenția, vineri, portarului Bogdan Stelea, că nu-i va face "favoruri", chiar dacă amândoi au fost colegi la echipa națională, transmite corepondentul NewsIn.


...........O noua achizitie ,portarul Steelea ?

Eee corectatee, Grandee. :) Multumesc, un cititor fidel ca intotdeauna.

grande
13th January 2007, 12:26
@ vadim ,o zi buna in continuare !:ok:

georgemp
18th January 2007, 01:34
Cartu se fereste de Carlos ca de dracu
Imi place titlul acestei stiri...foarte profesionist...

delaparis
18th January 2007, 01:38
Eu am zis tot timpul ca acest antrenor stie ce zice... :ok:

Sper sa aiba dreptate in continuare :D

Vadim
18th January 2007, 01:40
Cartu se fereste de Carlos ca de dracu
Imi place titlul acestei stiri...foarte profesionist...
Da, e cam aiurea. Trebuia nu "ca de dracu", ci "ca de tata-su".

Delaparis, stie ce face. Dar fanii stiu? ;)

tuxie
22nd January 2007, 07:48
Articolul eronat: aici (http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/poli-timisoara/13284/poli-timisoara-invinge-fcm-bacau-la-debut.htm).

Poli Timisoara invinge FCM Bacau la debut

Fotbalistii de la Poli, aflati in cantonamentul de la Slanic Moldova, au strabatut 80 de kilometri, pana la Bacau, unde au sustinut primul meci amical din 2007. Partida a fost urmarita din tribune de aproximativ 200 de spectatori.

In minutul 38, Karamian a sutat cu sete, insa pe centrul portii, remarcandu-l din nou pe portarul bacauan. Cu un minut ininte de pauza, banatenii au deschis scorul prin Gigel Bucur, care a driblat portarul apoi a sutat din unghi inchis si a inscris, bara-gol la coltul lung.

Dupa pauza, Artimon a deschis seria schimbarilor introduceand pana la final totI jucatorii de pe banca. In minutl 68, Cojocaru a egalat cu un sut plasat, de la 20 de metri. Pana la final, Olah l-a incercat pe Ignatescu, cu un sut de la 20 de metri, iar in minutul 85, Mera a vazut al doilea cartonas galben.

Dupa un meci echilibrat, FCM Bacau si Poli au terminat la egalitate 1-1. Primii care au ratat au fost oaspetii, prin Gigel Bucur, insa portarul Manea a scos in extremis sutul atacantului. Fotbalistii de la Poli vor ramane in cantonamentul de la Slanic Moldova pana joi, 25 ianuarie.

Pai la 3 puncte pe egal, ar fi boierie in campionat :)

kerosene
11th March 2007, 19:45
1) Vlad* lauda egalul Farului cu Steaua

*E Vlas in loc de Vlad

2) Mijlocașul Iulian Apostol, autorul pasei la golul egalizator al Farului, crede că formația lui Petre Grigoraș *a depășit cu bine situația critică în care s-a aflat și se va salva de la retrogradare: "Ne-a interesat în primul rând rezultatul. Nu contează că am fost dominați. Dacă nici Steaua nu ne domina, atunci cine să o facă? Am vrut să luăm trei puncte, dar important e că nu am pierdut".

*Formatia lui Basarab Panduru.A lui Grigoras acum e Otelul

Iata Articolul (http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/farul-constanta/15420/vlas-lauda-egalul-farului-cu-steaua.htm)

sebi_farul
11th March 2007, 19:50
Tare faza... Ce e rau in asta??? Nu trebuie sa ne suparama pe cei care au scris!!! Sunt nostalgici !! Asta e!! :D Si eu sunt nostalgic dupa Petre Grigoras la Farul... :ok:

kerosene
11th March 2007, 20:36
Cine nu e nostalgic dupa Grig?Dar acum e la alta echipa.Si-l avem pe Pandi,un Grig 2 ;)

grande
30th March 2007, 18:31
Universitatea Craiova
Actualizat: Vineri, 30 Martie 2007, 18:14:09

Njock: ''Sa murim sau sa traim''


Alb-albastrii craioveni au plecat sambata la ora 15.00 de pe aeroportul din Banie. O ora si zece minute mai tarziu au aterizat la Iasi, dar nu fara probleme.
...................

este vorba de ziua de astazi ?:shocked:

Kainsashiki
30th March 2007, 18:32
gata :ok:

4za_Lazio
1st April 2007, 15:12
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/international/16302/barcelona-a-facut-spectacol.htm

''Barcelona a facut spectacol in meciul castigat cu 2-1 impotriva lui Espanyol[...]''
parca barca a jucat cu depor :D