PDA

View Full Version : Off topic pentru ieseni



andrei1921tm
29th December 2006, 21:33
noroc ca nu am trecut prin iasi...nu de alta dar dak mergeam cu trenu` nu stiam unde sa ma dau jos...sau totusi iasi e capat de statie....

Cristian
30th December 2006, 00:04
Nu e ma "capat de statie" poate capat de linie vroiai sa zici.... era in constructie cand am fost pe acolo, eu am fost la Suceava nu m-am oprit in Iasi.

andrei1921tm
30th December 2006, 00:15
dupa cum arata zici ca e capat de lume

noir_desir
30th December 2006, 10:44
Intr-adevar, partea dinspre peroane e inca in constructie, dar partea din exterior e foarte frumoasa, este si o poza cu gara pe pagina anterioara, la postul nr. 9...



mai scoate capul in lume amice.crezi ca daca e moldova e neaparat urat?strange si tu din buci si cumpara-ti un bilet si fa turul tarii si ai sa ai surprize.nu mai vb fara sa stii.

:great:

starsteel
30th December 2006, 10:53
Nu aveti moderator pe Suporter Poli Iasi si nu are cine sa faca curatenie....noir desir ce faci te bagi la o moderare?

B0gdaaaN
30th December 2006, 14:40
Nu aveti moderator pe Suporter Poli Iasi si nu are cine sa faca curatenie....noir desir ce faci te bagi la o moderare?


ma bag eu :))

noir_desir
30th December 2006, 15:38
ma bag eu :))

te sustin :D :ok:

lucian_iasi
30th December 2006, 15:40
Daca nu mai face threrad-uri inutile....

Cristian
30th December 2006, 15:43
Eu aici n-ar trebui sa ma bag, da pot sa zic ca l-am urmarit pe noir_desir si e calitate :ok: Pe noir l-as sustine daca as fi in locul vostru ;) Daca are si timp poate sa incerce.

noir_desir
30th December 2006, 15:49
Eu aici n-ar trebui sa ma bag, da pot sa zic ca l-am urmarit pe noir_desir si e calitate :ok: Pe noir l-as sustine daca as fi in locul vostru ;) Daca are si timp poate sa incerce.

nu mersi, nu prea am timp de moderare si nu vreau sa-mi asum niste responsabilitati pe care nu stiu daca voi fi in stare sa le achit... Prefer sa raman un simplu utilizator...
Totusi B0gdaaan poate face treaba buna, eu unul il sustin...

B0gdaaaN
30th December 2006, 16:33
nu mersi, nu prea am timp de moderare si nu vreau sa-mi asum niste responsabilitati pe care nu stiu daca voi fi in stare sa le achit... Prefer sa raman un simplu utilizator...
Totusi B0gdaaan poate face treaba buna, eu unul il sustin...


noir_desir....a fost o gluma a mea...nici eu nu am timp...facultate,servici....ma multumesc sa adun stirile din ziare sa le postez la stiri

suporteru_1st
30th December 2006, 16:53
ma...cladirea garii este in reparatie...cand va fi gata va arata super misto

noir_desir
30th December 2006, 17:11
noir_desir....a fost o gluma a mea...nici eu nu am timp...facultate,servici....ma multumesc sa adun stirile din ziare sa le postez la stiri

ok, nu mi-am dat seama...:headbang:

razwan_vs
30th December 2006, 21:25
cele 7 minuni ale iasului le stiti :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

B0gdaaaN
30th December 2006, 22:16
cele 7 minuni ale iasului le stiti :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

bine ca la noi sunt numai 7 si nu sunt zeci de mii sau sute de mii cati sunteti voi in metropola VASLUI

razwan_vs
30th December 2006, 22:22
mentalitate de iesean :)

suporteru_1st
30th December 2006, 23:39
cele 7 minuni ale iasului le stiti :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

ma vrei iar sa ne incepem sa vorbim aiurea, vrei iar sa iti explic ca noi nu ne putem compara niciodata cu voi, voi sunteti prea mici pentru un razboi atat de mare. voi ar trebui sa va luati de echipe gen prefeb modelu, precizia sacele, dunarea galati...cu astia ar trebui sa va luptati. dar hai ca ma plictisesc cu voi asa ca va dau :rosu: ca sa luati o pauza.:yeah: :evil:


ps: si vasluienii intra in UE?:happy

suporteru_1st
30th December 2006, 23:40
mentalitate de iesean :)



dar mentalitatea de vasluian care e??? sau mai bine nu mai intreb ca nici nu exista. {gluma pentru "vecinii nostri": sublim, dar lipseste cu desavarsire :happy :yeah: :evil: }

razwan_vs
31st December 2006, 09:29
fratilor nu veti fi niciodata ca noi.....nu v-am fost mereu superiori chiar si in divizia b.....voi sunteti la fel de buni ca echipa voastra de suflet :ok:

vlad1607
31st December 2006, 10:01
la nivel de galerie VS este mult mult peste Iasi (si eu locuiesc in IS :D ) ca oras nu poti sa compari un oras mare si frumos cu un satuc :D

noir_desir
31st December 2006, 11:25
Bai, aici e un thread de poze... daca vreti sa va certati, faceti-o altundeva! :ok:

suporteru_1st
1st January 2007, 16:09
fratilor nu veti fi niciodata ca noi.....nu v-am fost mereu superiori chiar si in divizia b.....voi sunteti la fel de buni ca echipa voastra de suflet :ok:



:happy :happy :happy ...CE MA :happy :happy :happy ....HAI CA AI GLUME IN PROGRAM !!!:happy :happy :happy

suporteru_1st
1st January 2007, 16:11
la nivel de galerie VS este mult mult peste Iasi (si eu locuiesc in IS :D ) ca oras nu poti sa compari un oras mare si frumos cu un satuc :D

pai daca mergi in galerie la vaslui te mai capeti cu ceva: o paine, un carnatz....:D ...{iar ati inceput !!!}

noir_desir
1st January 2007, 17:09
Cu toate ca n-am nimic cu vasluienii si n-am chef de certuri, fraza pe care a scris-o razwan_vs e nostima... gura pacatosului adevar graieste!:D


nu v-am fost mereu superiori chiar si in divizia b...

hai ca ai zis-o...:D mai citeste o data si vezi ce ai scris...

hamsterutz
1st January 2007, 19:04
lasa-i ma in pace pe astia care vin cu uratu in iasi ca sa faca bani....apropo...ai avut bulan razvan anu asta?sau nu te mai primeste lumea ca ai 2 m?

starsteel
1st January 2007, 19:10
Ati facut varza threadul asta sper ca viitorul moderator ( neaparat iesean ) sa stearga tot si sa o ia de la capat.

delaparis
4th January 2007, 23:56
Sa incercam sa curatam sectiunea suporter Iasi.

Aici puteti posta liber off-topic tot ce doriti in afara de sport fotbal etc ...
Restul subiectelor va rog frumos sa incercati sa le respectati :ok:

commandoazzura
17th January 2007, 15:13
fratilor nu veti fi niciodata ca noi.....nu v-am fost mereu superiori chiar si in divizia b.....voi sunteti la fel de buni ca echipa voastra de suflet :ok:


uite-l cum recunoaste :)) ....lasand la o parte exprimarea!

be@
2nd February 2007, 17:57
Ciulu a demisionat de la Otelul. Poate se intoarce, cine stie... :)

asi_10
2nd February 2007, 23:11
...nu se intoarce ca nu are loc de Boca.doar de asta a si plecat cu Stan la Galati ca nu se mai intelegeau intre ei...si apoi la ce sa vina daca la noi nu sunt bani???...doar omu' este director economic...

oresore
15th October 2007, 02:57
http://www.youtube.com/watch?v=XAeCKAqfDwI

=)) smecherie pe voi "HOLYGANYLOR":)) cagulatii

resita
7th October 2008, 13:21
unde un disparut suporterii lui poli iasi? :thinkso::thinkso::thinkso:

hamsterutz
30th October 2008, 00:26
pe stadion =))

Cristian
13th November 2008, 22:17
Acum am vazut si eu topicul cu Cotnari galben verde si am zis sa vin in ajutor :D:D:D

http://img116.imageshack.us/img116/7778/siglapolibof0.jpg (http://imageshack.us)

cLicKzor
23rd June 2009, 11:57
Cum celelalte echipe au un topic " Off topic pentru ..." , asa m-am gandit sa facem si noi unul . ;)

cLicKzor
23rd June 2009, 12:08
fratilor nu veti fi niciodata ca noi.....nu v-am fost mereu superiori chiar si in divizia b.....voi sunteti la fel de buni ca echipa voastra de suflet :ok:

mamica ... :groggy: dar tu ai facut 8 clase ?
nu v-am fost mereu superiori :happy
apropo vezi ca o inceput sa ploua , du-te dupa vaci

cLicKzor
23rd June 2009, 12:09
valeu ce nasoala e emblema ... doar nu vor astai sa ajungem ca cei din vaslui :((

codrind
23rd June 2009, 21:25
Deci fara FOTBAL??!!! :shocked:
Sau fara sport??!! :confused:

Hai sa "vorbim" despre premarul nichita si nu despre presedintele de onoare de la POLI.

nichita un neo-comunist un tovaras de nadejde...