PDA

View Full Version : Moderator nou pe Pariuri



Kainsashiki
28th September 2006, 23:03
Din anumite motive nu mai vreau sa fiu moderator pe Pariuri. Imi voi continua activitatea pe forum insa nu din postura de moderator.


In locul meu il propun pe HotIce, care are experienta pe forum si se si pricepe sau pe vraciul, care din cate stiu eu nu era interesat, dar poate s-a razgandit.

Alte propuneri sau autopropuneri aici.

Ballack_29
28th September 2006, 23:06
HotIce :ok:, experienta si inspiratia spune tot

White Shadow
28th September 2006, 23:08
HotIce , Vraciul sau Diablo

iuli
28th September 2006, 23:14
Hmm...

care vrea dintre primii 2 sau shadow :)

Diablo...dc nu mai vrei sa fii mod? :rolleyes:



PS. dak se poate un mod mai activ...

Kainsashiki
28th September 2006, 23:17
nu conteaza de ce nu mai vreau eu, conteaza cine va fi moderator.


cu hotice am vbit si ar vrea, dar zice ca nu prea are timp...da las` k-l conving eu :D

Moshu
28th September 2006, 23:35
multumesc mult pentru nominalizari :P dar sincer nu pot, nu am cum :(...cred ca cea mai buna solutie ar ramane in continuare Diablo, sa nu uitam ce a facut cu sectiunea asta..de la 3-4 useri acum cateva luni la 30 online constant...eu as vrea sa ramana el, dar se pare ca nu mai vrea..asa ca as propune la randul meu(din cei care vor..k de ex shadow sau vraciul nu vor) pe Ballack sau pe Razvy04

Vraciul
28th September 2006, 23:39
eu chiar nu am timp de asa ceva.
totusi poate ramane Diablo. daca nu.... hotice, iuli, Shadow, Tchibos.

Kainsashiki
28th September 2006, 23:40
si Ballack ar fi bun, insa nu stiu daca se poate pt ca a avut niste conflicte mai vechi cu Vadim.

Luni incepe facultatea si poate revine relansat, e si el o optiune..

iuli
28th September 2006, 23:43
sincer, desi m-am certat cu el, probabil el nu a avut nici o vina :D dar nici nu avea dreptate...eu as vrea sa ramana tot diablo...

fara relansat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jerry20cm
28th September 2006, 23:46
Diablo pe Steaua te-ar interesa functia de moderator?;)

..pt. pariuri o propun pe bunica lui Universal :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Dudubetwin
28th September 2006, 23:50
ma .. pot ramane si singur moderator pentru o perioada .. sa vedem cum ma descurc :d ... iar dupa ce vor mai incepe facultatile .. o sa mai vina lume pe forum .. si o sa vedem ..

Ballack_29
29th September 2006, 00:00
HotIce nu poate, Diablo nu mai vrea so...

My pick: Iuli@1.50 :D

cine e cu mine sa faca cu mana



:cya:

alexq1
29th September 2006, 00:06
diablo decizia ta presupun ca are legatura cu faculta care incepe imediat asa-i..........oricum eu unul consideram ca tu erai cel mai in masura sa fi ramas moderator cu toate ca mi-ai mai oferit niste avertismente :).Daca chair nu mai vrei sa fi moderator eu unul l-as propune pe Shadow , cred ca ar fi cel mai in masura

Vadim
29th September 2006, 00:07
Ballack, tu?

White Shadow
29th September 2006, 00:07
Hai ma nu incepeti din nou , din partea mea poate sa fie oricine sau putem sa incercam cu oricine sa vedem cum merge....

Vadim
29th September 2006, 00:08
Chiar si cu tine? :P

Ballack_29
29th September 2006, 00:13
Ballack, tu?


If you trust me..:D si in caz da Diby nu se razgandeste..sau in caz ca vrea Shadow..

White Shadow
29th September 2006, 00:13
Eu nu am idei , nu conteaza cine va fi ...cat timp face acest lucru din placere chiar nu conteaza....trebuie sa fie unu dur care sa bage avertismente la toti fara mila ....trebuie sa ai idei Vadime.....yo understand ?

Vadim
29th September 2006, 00:21
Yep, idei ca Diablo, eu as vrea sa discute cu cine trebuie si sa se razgandeasca. Mai ales ca se poate discuta.

White Shadow
29th September 2006, 00:24
Diablo , ai spus ca mai postezi pe pariuri chiar daca renunti la moderare , pai nu-i acelasi lucru ?...esti colorat cu albastru sau esti negru , tot Diablo esti.....eu zic sa ramai albastru dar daca tu vrei sa ramai negru atunci eu iti respect decizia...dar sa sti ca e acelasi lucru , negru sau albastru , tot ala esti doar ca albastrii sunt mai putini decat negrii.

Kainsashiki
29th September 2006, 00:30
Am luat o decizie si va rog sa mi-o respectati. Nu mai conteaza ce a fost, ce am facut. Conteaza ce va fi si cine va fi, asa ca discutati despre noul moderator nu despre mine.


Ballack e propunerea mea.

White Shadow
29th September 2006, 00:33
Ballack sa fie :ok:

VIOLA_FAN
29th September 2006, 00:40
eu vreau

White Shadow
29th September 2006, 00:49
Uite un cimisorean :D...ce faci vecine si ce vrei tu ?

Vadim
29th September 2006, 00:51
Haha, ce tupeu, cu 2 posturi... :D Bravo, asa da!

White Shadow
29th September 2006, 00:54
cimisorenii astia , ce sa le faci....asa sunt ei.

Propunerea mea ramane Ballack.

Off-topic Poli v UTA 0-3

razwan_vs
29th September 2006, 07:06
yo il propun tot pe ballack :D

Vraciul
29th September 2006, 08:23
Chiar crezi ca esti de capul tau aici? :evil: Lumea te-a ales democratic si acum renunti? Hai omule ramai, esti cel mai potrivit.

Am luat o decizie si va rog sa mi-o respectati. Nu mai conteaza ce a fost, ce am facut. Conteaza ce va fi si cine va fi, asa ca discutati despre noul moderator nu despre mine.

Universal
29th September 2006, 08:48
Shadow sau Iuli- Shadow deoarece este un jucätor constant si poate aduce idei noi.
Iuli fiindcä este pur si simplu genial pe toti ii intrece

Dar... nu pleca Diablo. Te rog eu sä nu pleci. Esti un moderator potrivit :ok: dupä vorbele vraciului :ok:
Avem noi probleme dar se pot rezolva.Trebuia doar maximä seriozitate si se rezolvä.

razvy04
29th September 2006, 09:37
Hai Ballack hotaraste-te ca iti ia locul timisoreanul :D
...sau Shadow...cineva

Celso
29th September 2006, 10:54
Ballack e bun:ok:

Universal
29th September 2006, 10:55
Diablo,te rog eu sä rämäi. Esti bun pentru acest forum :ok:

Ballack_29
29th September 2006, 11:20
Hai Ballack hotaraste-te ca iti ia locul timisoreanul :D
...sau Shadow...cineva

nu hotarasc eu :D

eu am votat cu iuli :)

DR. LITTO
29th September 2006, 13:33
Ballack si eu zic ... deci ramane asa ? :D

Shumu
29th September 2006, 14:41
nu
iuli trebuie sa fie moderator. un moderator trebuie sa aiba in primul rand personalitate, tupeu si pasiune pentru pariuri. si iuli le are. asa ca ganditi-va mai bine! iuli va fi cu adevart sef pe pariuri

PS. ce bine imi pare ca n-o sa mai fie diablo moderator. o sa postez si eu mai des pe forum acuma ca nu-l sufeream p-asta numai cand ii vedeam numele. Calca-l-ar tramvaiul pe gat !

Kainsashiki
29th September 2006, 15:05
hmm..ai vrut tu sa faci pe interesantu dar uite ca din cauza ta m-am razgandit.


nu pot lasa ca munca mea de 2 luni sa fie stricata de unele personaje, asa ca threadul asta se poate inchide in caz ca userii de pe forum vor sa fiu iar moderator.

Jerry20cm
29th September 2006, 15:09
asa diablo :ok:

resita
29th September 2006, 15:15
inteleapta hotarare.:ok:

jackall
29th September 2006, 15:17
desi mi ai dat niste penalizari, io zic sa ramii

Shumu
29th September 2006, 15:17
Astept multumiri din partea sustinatorilor lui Diablo pentru ca ce n-au reusit ei cu atatea rugaminti am reusit eu dintr-un singur post

Kainsashiki
29th September 2006, 15:18
in cateva zile Ballack o sa fie si el pus moderator.

Jerry20cm
29th September 2006, 15:19
multumim shumu:D

desi eu doream din toata inima ca bunica lui Universal sa fie noul moderator pe acest sub-foum, imi convine si Diablo :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Shumu
29th September 2006, 15:21
e mult mai bun iuli decat ballack. ar fii bine sa i se dea si lui o sansa, eu cred ca poate aduce multe lucruri noi. si nu uitati ca dintre toti iuli e intotdeauna cel mai documentat si cel mai bine informat

tchibos
29th September 2006, 15:40
A fi moderator inseamna mai mult decat sa fii informat. E nevoie de maturitate toleranta, intelegere, bun simt si caracter. Pe langa asta e nevoie de multa obiectivitate si impartialitate cuvinte pe care iuli nu le intelege nici daca ar citi in dictionar semnificatia lor.

Multumim shumu !!!.. e primul lucru cu adevarat bun pe care l-ai facut de cand esti pe forum. Tot din prostie l-ai facut dar nu mai conteaza. Bravo DiabLo, buna decizie :ok:

Universal
29th September 2006, 15:42
Nu pot fi mod , am alt forum si nu vreau sä supär pe nimeni ;) deci look up for Diablo, in plus nu am carisma lui , eu sunt Universal si asa rämäne totul.Eu sunt doar sträinul aici ( a nu se interpreta negativ)

Kainsashiki
29th September 2006, 15:45
In scurt timp Ballack va fi al 3lea moderator.