PDA

View Full Version : ¿Cine este mai bun?



Catalanul
28th August 2004, 22:02
Cine credeti ca este mai bun? Ronaldinho (Barça) sau Zidane (Real)
Astept parerile voastre aici :)
dupa mine Ronaldinho este mult mai bun decat Zidane :yeah:
voi ce credeti?

realmadrid.com
28th August 2004, 22:16
Nu prea inteleg ce legatura au cei doi jucatori intre ei, joaca pe 2 posturi diferite si nu pot fi comparatzi :headbang:

PS_ Care este mai bun ???, Deco de la FC Porto sau Casillias de la Real Madrid:D???

Catalanul
28th August 2004, 22:43
Deco de la FC Portose pare ca nu esti la curent noile stiri :ciocan: Deco este la Barça de mai bine de o luna!!!
cat despre cei doi (Ronaldinho si Zidane), aici se discuta foarte mult despre tema asta, si vreau sa aflu si eu care este parerea celorlalti!!! asadar, care este mai bun? Ronaldinho sau Zidane?

realmadrid.com
28th August 2004, 22:56
Da, se pare ca am facut o greseala, ma luat valul sa zic asa, vroiama sa zic Deco de la Barcelona si Casillias de la Real Madrid :D

Catalanul
28th August 2004, 23:34
atunci spunem si mie ce legatura exista intre Deco si Casillas? practic nici una
unul este portar iar celalat mijlocas :mda:

realmadrid.com
29th August 2004, 00:17
Pai cam acelasi lucru este si intre zidane si ronaldihno, fiecare joaca pe un post diferit, deci nu prea ai cum sa ii compari...

Catalanul
29th August 2004, 00:22
nu sunt de acord cu tine ionutz :nah:
cei doi jucatori, Ronaldinho si Zidane, sunt cei care construiesc jocul echipei, fac faze magnifice, sunt coordonatori de joc etc. asa ca merita facuta o comparatie intre cei 2
dar hai acum sa ii lasam si pe altii sa dea cu parerea :D

realmadrid.com
29th August 2004, 00:43
Cum vrei tu dar eu raman la parerea mea:D, dar daca este sa votam normal ca....Zidane

Quartz@nu
29th August 2004, 01:08
ZIZU ESTE CEL MAI TARE.....IAR BRAZILIANUL MAI TREBUIE SA UMBLE LA DANTURA.. :happy

Catalanul
1st September 2004, 21:13
da ce ai tu cu dantura lui Ronaldinho :mad: ce ar fi sa ma leg si eu de chelia lui Zidane :mda:
cu sau fara acei dinti Ronaldinho ramane mai bine vazut in fata lumii decat Zidane, deci este mai bun :cool:

Tamy
3rd September 2004, 14:31
Ronaldinho, a demonstrat-o anul trecut prin jocul prestat, in schimb Zidane... :sleep:

realmadrid.com
3rd September 2004, 19:02
Cand Ronaldihno va marca un gol ca al lui zidane din finala cl cu leverkusen atunci mai vorbim, pana atunci Zidane este mai bun:D, iar la tehnica ii da "fum" lui ronaldihno...

Catalanul
3rd September 2004, 19:07
Si cand Zidane va marca un gol ca cel a lui Ronaldinho de la mondiale 2002 impotriva Angliei atunci mai vorbim :drak:
cat despre tehnica lui Zidane las-o mai moale ca rar ii mai iese un dribling klumea, in schimb lui Ronaldinho... :cool:

Remus-SP
8th September 2004, 19:40
Binentaleas ca Zidane e mult mai bun ca Ronaldihno!!! Nici nu se pune problema!!!!! Fazele lui Ronaldihno sunt toate penale in schimb a lui Zidane toate sunt perfecte!!! :yeah:

Catalanul
9th September 2004, 16:55
ionutz sa ma anunti si pe mine cand va marca zidane un gol ca cel al lui Ronaldinho de aseara in partida Germania 1-1 Brazilia :drak: de-a dreptul senzational golul :yeah:

realmadrid.com
9th September 2004, 17:21
Nu am vazut golul, dar mai bun ca al lui zidane nu cred ca este:ok:

Catalanul
9th September 2004, 17:37
exista o multime de goluri mai frumoase decat cele ale lui zidane :galben:
si cel a lui Hagi de la WC 94 e mai fain, si cel al lui Ronaldinho, dupa cum am zis, de la WC 2002 impotriva angliei si cel de ieri si multe altele...:p

andreiush
9th September 2004, 17:40
Zidane este cel mai bun, dupa parerea mea. Ronaldinho e tanar si poate ajunge un fotbalist mai mare ca Zidane in viitor. Deocamdata...Zizu.

realmadrid.com
9th September 2004, 19:04
:happy::happy::happy: golul lui hagi poate a fost mai frumos, dar al lui ronaldihno...nu cred:D si asta nu o zic pt ca sunt fanul lui real, ci doar asa cred eu...

PS_Zidane din 10 incercari mai marcheaza macar de 3 ori sa zicem ca acela din finala CL, dar Ronaldihno marcheaza doar daca portarul este iesit din poarta, deci un gol cu noroc sa spunem asa... si degeaba ma contrazici <Hai Poli> pt ca asa este...
Un gol ca al lui ronaldihno, dar si al li hagi se marcheaza doar din nimereala...

Catalanul
9th September 2004, 19:08
Un gol ca al lui ronaldihno, dar si al lui hagi se marcheaza doar din nimereala...pacat ca nu ai vazut golul lui Ronaldinho de ieri. Daca l-ai vedea nu ai mai zice ca Ronaldinho marcheaza goluri din nimereala :mda:
sa iti zic cum a fost: lovitura libera de la 20 m, sut ronaldinho fara elan la VINCLU! restu' no comment...

realmadrid.com
9th September 2004, 19:12
:happy: pai insemna ca nu a fost asa de frumos precum spui tu, un gol "gen zidane" indiferent de cine il marcheaza, imi place mai mult decat un gol din lovitura libera, fie ca executa Roberto Carlos, Backham, Ronaldihno, etc, deci cam asa sta treaba:ok:

Catalanul
9th September 2004, 19:25
iti mai aduc aminte de un gol inscris de Ronaldinho (poate nu o sa-ti aduci aminte de el) cel marcat impotriva Sevillei anul trecut: cursa de la mijlocul terenului, 3 driblinguri ''a là RONALDINHO'' si sut de la 30 de m in vinclul portii :shock:
eu zic sa lasam golurile deoparte, zici ca suntem pe ARENA, postam numai noi p`aici:D

sebanu
9th September 2004, 19:52
[B]mah problema e ca zidan a marcat mult mai multe goluri senzationale decat Ronaldinho ok ?!

andreiush
9th September 2004, 21:55
Bai da a fi mai bun decat altcineva nu inseamna neaparat sa bagi goluri mai spectaculoase...Sa nu ne rezumam doar la goluri senzationale...ia sa ne gandim si la jocul fiecaruia...

Catalanul
9th September 2004, 22:08
pai la joc Ronaldinho e clar mai bun decat Zidane. driblinguri spectaculoase, pase excelente (cel mai mult imi place cand se uita intr-un loc si paseaza intr-altul), un bun coordonator de joc, ce mai, omul perfect de a conduce o echipa ;) spre victorie :yeah:

realmadrid.com
9th September 2004, 23:09
"Se uita intr-un loc si paseaza in altul", scuza-ma ca te informez, dar faza aceasta o fac totzi galacticii lumii, asa ca nu vad de ce te lauzi...
Iar la joc, nu imi spune mie de driblingurile lui ronaldihno, pt ca zidane ii da fum:ok:
Auzi si tu "e clar mai bun decat zidane", hai ca esti chiar comic:happy:
Iar daca vorbim de palmares....in privintza lui zidane, nu stiu daca ii mai trebuie o cupa pt ca palmaresul lui sa fie complet, dar ronaldihno:D, nici macar primera nu o are, iar de cupa europeana ce sa mai zic...
Are si el un CM dar daca nu era ronaldo, nici pe ala nu il mai avea:D...

PS_Am vazut si eu golul lui ronaldihno si tzin sa te informez, ca pana si Niculescu marcheaza din pozitzia aia:happy:, mai aproape si mai pe centrul portzii nici ca se putea, doar daca era 11 m.:D

N0_NaM3
10th September 2004, 00:33
[Iar la joc, nu imi spune mie de driblingurile lui ronaldihno, pt ca zidane ii da fum:ok:

Iar daca vorbim de palmares....in privintza lui zidane, nu stiu daca ii mai trebuie o cupa pt ca palmaresul lui sa fie complet, dar ronaldihno:D, nici macar primera nu o are, iar de cupa europeana ce sa mai zic...
Are si el un CM dar daca nu era ronaldo, nici pe ala nu il mai avea:D...

La capitotul palmares , Zidane le are pe toate ptr ca are 32 de ani shi deci a avut destul timp sa acumuleze pe toate in timp ce Ronaldinho are doar 24 shi ani shi doar un CM ...deci are tot timpul din lume sa cashtige atatea trofee cat a cashtigat Zizou..mie imi place de amandoi...dar Ronaldinho m`a fascinat cu driblingurile acelea shi drept urmare pot sa spun ca Zidane e mic pe langa el...

P.S Mai vb noi peste vreo 5 ani shi o sa vedem cine este mai bun...pana atunci Zidane e Zidane shi Ronaldinho e Ronaldinho...

Catalanul
10th September 2004, 00:36
5 ani e prea mult :nah: anu' asta o sa castige si Ronaldinho Campionatul Spaniei si Champions Leag-ul si va egala astfel palmaresul lui Zidane :evil:

andreiush
10th September 2004, 00:40
Zidane are si Campionatul European :drak:

Catalanul
10th September 2004, 00:44
iar Ronaldinho are COPA AMERICA :drak:

ADelPiero
10th September 2004, 02:04
Alessandro Del Piero :cool: este cel mai bun :yeah:

cocomic
10th September 2004, 02:56
iar Ronaldinho are COPA AMERICA :drak:

da, dar pe cel european tot nu-l va avea... na... :drak:

mari probleme aveti... auzi argument... are si campionatul european... da goluri mai frumoase... are un siret mai lung... are o nevasta mai buna... e negru... e roz cu tenta spre verde.... ... ...

Catalanul
10th September 2004, 15:17
Alessandro Del Piero :cool: este cel mai bun :yeah:alo? trezirea... aici nu vorbim de DelPiero :mda: ci de Ronaldinho si Zidane. Si daca tot ai adus vorba despre delpiero pot sa iti spun ca este cu mult mai slab la ora actuala decat ceilalti doi :drak:

realmadrid.com
10th September 2004, 16:24
Aici sunt de acord cu tine:D
Peste 5 ani zidane nu va mai fi, se va retrage si el ca totzii jucatori, iar ronaldihno, va fii sa spunem, la apogeul carierei <si atunci real il va cumpara:D:D:D>, fiecare dintre jucatori are o tehnica deosebita, dar eu tot spre zidane ma inclin, oricum iniferent care dintre ei ar fi mai bun, este sigur ca sunt cei mai bunii din lume, la momentul actual
Fiecare de pe acest forum va spune ca unul dintre ei este mai bun, dar majoritatea, nu vor spune adevarul, fie ca sunt fanii barcelona, real, fie ca nu suporta pe barcelona sau real:, un jucator, normal se poate spune ca este mai bun decat altul, comparand palmaresul, iar la ora actuala cel al lui zidane este clar peste al lui ronaldihno, chiar daca ronaldihno va mai castiga sa zicem multe trofee, dar la ora actuala zidane este mai bun, avand mai multa experientza, iar ronaldihno poate in catziva ani va ajunge ca zidane daca nu si mai bun..
Acum sa recunoastem ca fiecare spune ca jucatorul lui este mai bun, dar nu de fiecare data este asa...

Canadianu
10th September 2004, 16:40
am imppresia ca pe acest topic, unul centreaza iar celalalt da cu capul :D:D

cel mai bun nu este inclus in poll!

Catalanul
10th September 2004, 16:59
cel mai bun nu este inclus in poll!si care ar fi dupa tine cel mai bun :mda:

realmadrid.com
10th September 2004, 17:02
Zidane si Ronaldihno sunt cei mai buni:D topicul este dedicat celor 2, nu lui del piero, sau altzi:ok:

Canadianu
10th September 2004, 17:07
Parerea mea, no offence , este ca Nedved ii depaseste cu mult .... dar in fine pt. voi o "floricica" facuta de unul intr-un meci este mai de efect decat prestatia unui Superjucator!

tupac amaru@: si daca este dedicat topicul celor 2 jucatori , ceilalti au embargou ???? ... nu se pot exprima si alte opinii?
De ce ingraditi dreptul la libera exprimare? :o:

realmadrid.com
10th September 2004, 17:24
:happy:happy::happy: Nedved, adevarul este ca de mult nu am mai ras asa de tare:D
Daca acest topic este dedicat lui zidane si lui ronalidihno, pai atunci despre ei vorbitzi, daca vrei sa vorbesti despre nedve fao pe alt topic:ok:
"Tupac Amaru" nu este userul meu, este un mare rapper, care prin semnatura mea ii ii aduc cum s-ar zice, un omagiu...

Canadianu
10th September 2004, 17:32
"Tupac Amaru" nu este userul meu, este un mare rapper, care prin semnatura mea ii ii aduc cum s-ar zice, un omagiu..."

Drogatul ala e idolul tau? :o: :o:

Zidane este la apusul carierei asa ca nu-l comparati cu Pele sau Maradona ...
Ronaldinho ... chiar ca ma faceti sa rad , oare de ce presa din tara cafelei nu vorbeste decat despre Ronaldo si Adriano ?, iar despre Ronaldinho nu se pomeneste nimic?

In fine aveti opiniile voastre si vi le respect , dar fiti putin mai realisti :rolleyes:

Catalanul
10th September 2004, 17:37
oare de ce presa din tara cafelei nu vorbeste decat despre Ronaldo si Adriano ?, iar despre Ronaldinho nu se pomeneste nimic? pentru ca cei 2 pe care tu i-ai numit sunt niste aventurieri :mda: si acum am vazut cat tam-tam se face despre viiotarea casatorie a lui Ronaldo
in schimb Ronaldinho isi vede de treaba lui, si nu trebuie sa ''se faca de ras'' in public pentru a se vorbi despre el in presa. Aud despre el vorbindu-se prin ziare doar atunci cand marcheaza goluri senzationale :p

Canadianu
10th September 2004, 17:45
Esti dulce.... hai Poli sigur ai 14 ani?
Cand presa britanica povestea acum 2 ani despre aventurile "masinii de facut sex .Ronaldinho" nu aveai acces la net sau nu citeai ziarele :D:D:D?

Si intradevar declaratiilor Ronaldinho "marcheaza" senzational ! :D:D

deci documenteaza-te putin , nu mai scrie din "amintiri" :p
presa cariocas il "ignora" !

ady_azzuro
10th September 2004, 18:05
Bey hai poli, tu in afara de spaniola aia mai stii vreo limba? Mai citeste si tu ziarele si vei vedea ce origii a facut idolul tau Ronaldihno...tu parca inainte tineai cu Valencia, acum te-ai mutat la "colegii" din Catalunya? :D :D :D
Oare nu ti-ai pus intrebarea de ce Ronaldihno are dintii aia iesiti afara ca la iepure? :lol:

realmadrid.com
10th September 2004, 18:13
.....nu am cuvinte sa comentez tampenia de mai sus, nu va inteleg, pe voi va intereseaza viatza personala sau cum joaca fotbalistul ???


Drogatul ala e idolul tau?
Lipsa de respect domnule manelist...multzi din ziua de azi ar vrea sa ajunga ce a fost tupac, dar nu reusesc sa aiba faima lui...

Catalanul
10th September 2004, 18:15
tu parca inainte tineai cu Valencia, acum te-ai mutat la "colegii" din Catalunya? tin sa te anunt ca ai fost prost informat :rosu: tin cu barça de cand ma stiu :yeah: ce, crezi ca daca locuiesc in Valencia trebuie sa fiu si suporter Valencia :mda:

Canadianu
10th September 2004, 18:23
Domnul Dumitrescu , dvs. doriti sa sa-i calcati pe urme lui Tupac :D:D , va dau un sfat dezinteresat ... bucurati-va de viata! (sa nu fie scurta ca a idolului dvs. Doamne Fereste!)

O zi placuta!
fara droguri :p

ady_azzuro
10th September 2004, 18:32
tin sa te anunt ca ai fost prost informat :rosu: tin cu barça de cand ma stiu :yeah: ce, crezi ca daca locuiesc in Valencia trebuie sa fiu si suporter Valencia :mda:
Hai nu ma innebuni! :D Parca acum cateva luni radiai pe aici ca a castigat valencia campionatu, iar acum te dai mare suporter catalan de o vesnicie, tare glumetz mai esti... :D

realmadrid.com
10th September 2004, 18:34
Nu vreau sa ii calc pe urme, ci doar imi place muzica lui dar si alte lucruri legate de el
Pe mine nu ma intereseaza ce muzica ascultzi tu asa ca nici pe tine nu ar trebui sa te intereseze de altzi...
Deja cu asemena glume m-am obisnuit, plictisit, dar asa stitzi unii dintre voi sa raspundetzi...

RIP Tupac Amaru Shakur

Catalanul
10th September 2004, 18:34
ADY, nu neg faptul ca m-am bucurat atunci cand valencia a castigat campionatul (decat sa il castige madrid mai bine valencia sau oricare alta :drak: ) dar iti zic sunt CATALÁN de cand ma stiu. Daca nu ma crezi treaba ta...:sleep:

ady_azzuro
10th September 2004, 18:41
Lasa bey hai poli ca stiu ca tu esti genul de suporter care se plimba cu fundul in 2 barci, din cauza asta si tii cu marea echipa "barca"...:lol:
Ia uite niste dovezi aici: ;)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=2947&page=1

Canadianu
10th September 2004, 18:43
Deja cu asemena glume m-am obisnuit, plictisit, dar asa stitzi unii dintre voi sa raspundetzi...

RIP Tupac Amaru Shakur

Pai cum iti poti permite mai copile sa ma faci pe mine manelist , cand eu sunt plecat din Tara din 88?
daca scrii prostii controleaza-te .. si nu-mi face mie educatie muzicala :headbang:
Sunt gusturile tale, dar nu da cu bata-n balta ca sar stropi ..... pe tine! :cool:

realmadrid.com
10th September 2004, 18:45
Manelele se gasesc pe net, deci nu potzi sa spui ca nu ai cum sa ascultzi, eu nu itzi fac educatzie muzicala, dar vad ca tu mai provocat...:headbang:

Catalanul
10th September 2004, 18:50
da pot sa spun ca m-au impresionat suporterii valenciei (desi cei ai lui poli si chiar ai universtitatii sunt cu mult peste iei;)). Nu stiu cu ce te deranjeaza faptul ca am fredonat ''imnul'' valenciei :mda:
oricum ti-am mai spus si iti mai spun inca o data SUNT SUPORTER BARÇA DE CAND MA STIU, daca nu ma crezi uite niste dovezi AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=124223&postcount=151)
si daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA

ady_azzuro
10th September 2004, 18:55
da pot sa spun ca m-au impresionat suporterii valenciei (desi cei ai lui poli si chiar ai universtitatii sunt cu mult peste iei;)). Nu stiu cu ce te deranjeaza faptul ca am fredonat ''imnul'' valenciei :mda:
oricum ti-am mai spus si iti mai spun inca o data SUNT SUPORTER BARÇA DE CAND MA STIU, daca nu ma crezi uite niste dovezi AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=124223&postcount=151)
si daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA
Bai, se vede clar ca esti impartit, tu tii si cu valencia si cu barca, precum bate vantu, asa ca nu mai fenta tu lumea acum. :evil:

Catalanul
10th September 2004, 19:00
Cred ca tu esti singurul care crede asta. Poti sa crezi ce vrei ca tin si cu Barça si cu Valencia si cu Madrid si cu orice echipa vrei pentru ca eu stiu cu care tin, cu una singura: FC BARCELONA!!!

Canadianu
10th September 2004, 19:03
Manelele se gasesc pe net, deci nu potzi sa spui ca nu ai cum sa ascultzi, eu nu itzi fac educatzie muzicala, dar vad ca tu mai provocat...:headbang:

Domnule din moment ce m-ati facut "domnule manelist" intr-un raspuns mai vechi , imi pot asuma riscul de a va da o replica pe masural culturii dvs. muzicale , desi intre a te declara "fan Tupac" si manele e o diferenta cam mare :), dar probabil va place sa fiti "online" cu raspunsurile pripite care le dati!

Sau ... sper sa ma insel alergati (postati) pentru a realiza un numar cat mai mare de posturi .... din care multe off-topic (desi sunteti moderator :), dupa cum observ)

Am onoarea!

realmadrid.com
10th September 2004, 22:56
Atata timp cat dumneavoastra declaratzii ca "drogatul ala este idolul tau" ma simt nevoit sa itzi dau un raspuns...
Eu am incheiat, daca mai vrei ceva exista pm

Denis
16th September 2004, 08:22
mama ce inrebare. sincer nu m-am gandit la asta niciodata. a fost greu sa decid dar am votat cu Ronaldinho ca le are cam la toate + FreeStyle :yeah: /hello

Catalanul
30th October 2004, 15:34
http://site.neogen.ro/starmania/images/img_124431.jpg
P.S. ionutz sa ma anunti si pe mine cand zidane va fi in stare sa faca asa ceva :evil:

OwenSkeet
30th October 2004, 15:56
La ora actuala Ronaldinho fara probleme este mai bun ca Zidane! Este mult mai tehnic si alearga mai mult!

realmadrid.com
30th October 2004, 16:27
Pai o fii pt ca Zidane a imbatranit, dar daca aveau aceiasi varsta Zidane ii dadea clasa:ok:


daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA

Cum ai scapat de fanii Valenciei, auzi si tu, fular cu Barca in fatza stadionului Mestalla, care este al Valenciei:D, ai avut mare noroc:D

Catalanul
30th October 2004, 16:33
:lol: noroc zici tu :lol: nu a fost vorba de noroc, sunt multi de aici din Valencia care tin cu Barça si cred ca de aceea nu s-a luat nimeni de mine :D
http://site.neogen.ro/starmania/images/img_124431.jpg pacat ca nu pot sa imi pun acest avatar :rolleyes:

Thanya
31st October 2004, 22:45
La faze magice nici Dumnezo` nu-l ia pe Zidane......
PS_eu sunt de aceeashi parere cu Ionutz...Casillas e cel mai bun.....
De la mine fara numar :D

Catalanul
31st October 2004, 22:59
PS_eu sunt de aceeashi parere cu Ionutz...Casillas e cel mai bundin Madrid poate :drak: ca din Spania eu raman la parerea ca portarul Valenciei, Canizares, este cel mai bun :cool:

realmadrid.com
3rd November 2004, 18:59
Dar cine este titluarul Spaniei:D???

vasile314tzurka
3rd November 2004, 19:18
barca:)

realmadrid.com
3rd November 2004, 19:22
Stai un pic, ca noi vb. despre jucatori:D

Catalanul
3rd November 2004, 22:19
mai bine zis cine a fost :p ca la cum apara Casillas astazi slabe sanse sa fie titular in meciul urmator al Spaniei :sleep:
P.S. ai vazut ieri meciul Inter - Valencia? sa fi vazut ca mingi a scos Canizares :o: cu ajutorul lui Valencia a scos un punct pe San Siro

ADelPiero
3rd November 2004, 22:28
in ultima vreme ROnaldinho a fost peste Zidane ... ;)

miril
6th November 2004, 09:14
Ronaldihno este un jucatoe stralucitor. Zidane este un jucator complet. Castiga echipa care joaca un fotbal...complet.

Marquise MGP
29th December 2004, 14:15
in momentul asta ronaldinho e mai bun ca zidane,e jucatorul pe val care vrea sa demonstreze multe fata de zidane care se gandeste mai degraba la pensie.
a fost ceva si zidane asta dar acu nici nar trebui sa ne gandim sal bagam in comparatii din astea.

Sharkie
2nd July 2005, 13:56
Uite ca am facut 50-50 votandu-ul pe Ronaldinho :D :evil:

Paul
2nd July 2005, 19:38
acum conduce dintzosu`

vlad1607
2nd July 2005, 19:43
Ronaldinho Rules ! :D :D

DTP-Ludacris
12th December 2005, 15:37
ba asa e ronaldinho asta chiar e tare baiatu...stau si ma gandesc ....poate se drogheaza ca prea repede sa ridicat :D

DTP-Ludacris
12th December 2005, 15:46
RONALDINHO E CA 2PAC.....RONALDINHO E CEL MAI BUN FOTBALIST...(si poate va ramane:D) si 2pac 100% va ramane cel mai mare rapper al tuturor timpurilor !!!R.I.P. TUPAC 1971-1996 :(

DTP-$tocle$h
12th December 2005, 15:49
PELE si MARADONA au zis despre DINTZOSU` BARCEI ca este cel mai mare si cel mai talentat jucator....:yeah: Nu-mi amintesc sa fi zis la fel si despre "zizou" al vostru...:no::drak: Despre RONALDINHO se stia cu o saptamana inainte ca el va castiga balonul de aur... de ce??Pt ca se stie ca e cel mai bun!!!!/hello Tehnica lui DINHO este de 10 ori mai buna decat al altor fotbalisti!!!:ok: Deci CONCLUZIA:RONALDINHO este cu mult peste "Zizou"...:yeah: :yeah: :yeah: RONALDINHO RULLZZZZZZZ!!!!!!:ok:

DTP-Ludacris
12th December 2005, 16:03
http://bernard107.chez-alice.fr/foot/ronaldinho.jpgronaldihno:drak:

alejandro
12th December 2005, 16:11
si care-i vina lui ronaldinho la faza asta?
hai mai ca sunteti copilarosi...poate chiar invidiosi...nu e vina lui ca s-a nascut asa...cine n-are nici un defect fizic sa-i zica mersi lui D-zeu si sa nu rada de altii...nu se stie ce-ti rezerva viata...

DTP-Ludacris
12th December 2005, 16:13
pana si culorile seamana :D ros-albastru http://www.reactmag.com/images/artistpics/ludacris/ludacris.jpg

Madrid4EVER
16th December 2005, 10:11
DTP-te-ai gandit k o fi unul shi acelasi?

DTP-Ludacris
16th December 2005, 22:22
........................

DTP-Ludacris
16th December 2005, 22:24
io fi dat D-zeu lu Ronaldinho doi dintzi uratzi ....dar ia dat si doua picioare "fermecate":drak: :D :evil: ......AM ZISO...:happy

Madrid4EVER
18th December 2005, 18:49
I-a m-ai dat shi alceva fermecat in afara de picioare?/

DTP-$tocle$h
18th December 2005, 22:54
Ronaldinho tha best for ever!!! Mam gandit sa mai trec si eu pe aici si sa va aduc aminte cine e cel mai bun:D:D:D!!!Deci...cu RONALDINHO pana la moarte:D:yeah: :ok: !!! "Traiasca mama care la facut pe DINHO"...asa era scris un articol intr-un ziar de mare succes...!!!:ok: Are 100% dreptate acel ziar:yeah:!!! Damn...Ronaldinho este cel mai bun!!!SA NU VA INDOITI DE CHESTIA ASTA!!!:ciocan: :D

DTP-Ludacris
23rd December 2005, 20:01
stoclesh e obsedat de ronaldinho !!!!!!

DTP-Ludacris
23rd December 2005, 20:03
http://www.bling-bling-online.co.uk/new/HHB16.jpgDTP KLAN RULLZ

DTP-Ludacris
23rd December 2005, 20:10
\\bun\bancuri\Image125YO1.bmp un jmecher

Swisstec
23rd December 2005, 20:38
Zidane a inceput sa nu mai aiba loc la Real, adik nu mai iese asa de mult in evidentza, in schimb Ronaldinho...

DTP-Ludacris
9th February 2006, 23:54
imi place Ronaldinho dar a ratat 2 penalty-uri la rand !!!!!!

Catalanul
9th February 2006, 23:56
se mai intampla si la casele mari :D

PS, care e cel de-al 2-lea ca eu am numarat doar unul, in meciul cu Alaves :D :rolleyes:

Darius
11th March 2006, 01:55
Mie imi plac amandoi (Ronaldinho si Zidane)...cred ca putini isi amintesc cum juca Zidane pe la sfarsitul anilor '90: era liderul nationalei Frantei si unul dintre cei doi lideri ai lui Juventus (alaturi de Del Piero - Del Piero prin acea vreme era un fenomen).