PDA

View Full Version : FIFA 10 cu Liga I Romania!



Ebbe04
7th June 2009, 14:16
De mult asteptat! In curand va veni FIFA 10 pe piata! Printre Liga Rusiei si Liga Greciei isi va da si LIGA NOASTRA debutul in cunoscutul juoc de la firma EA, FIFA 10!
Dupa cateva informati obtinute din internet va aparea jocul intre lunele oct/sept pe piata! De abea astept sa joc cu Pandurii in Champions League contra Messi, C.Ronaldo & Co.:cool:;)

BBB
7th June 2009, 15:14
Daca e aceeasi laba trista ca si fifa 09, mai bine sa nu apara. De 5 ani FIFA scoate jocuri care semana 99,99% cu produsul precedent, nu mai e distractiv absolut deloc

Ebbe04
7th June 2009, 15:53
Daca e aceeasi laba trista ca si fifa 09, mai bine sa nu apara. De 5 ani FIFA scoate jocuri care semana 99,99% cu produsul precedent, nu mai e distractiv absolut deloc
Dar ai posibilitatea de a juca Liga nationala! Nu stiu, daca Pro Evolution Soccer are Liga romaneasca, dar daca nu, eu imi cumpar cu 100% siguranta FIFA 10!:yeah:

red-bull
7th June 2009, 21:43
Bah ebbe...tu esti gamer sau ce plm esti?pai si la fifa 08 poti juca cu liga romaneasca...iei patch-ul rld 08 si ai liga 1 si liga a doua cu cele 2 serii
PES-ul nu are liga romaneasca...pes-ul nu are nici macar toate ligile importante.Patch-ul rld e mai bun decat ce o sa aiba incorporat 2010 ca e facut de romani care se intereseaza de toti jucatorii autohtoni

PerVersion
8th June 2009, 11:16
Si cum iti pui tu patch-ul pe o consola de exemplu? Si ce te face sa crezi ca e mai bun patch-ul decat ce vor scoate cei de la EA? Asteapta macar sa apara si apoi fa comparatii.

Ebbe04
8th June 2009, 14:59
Si cum iti pui tu patch-ul pe o consola de exemplu? Si ce te face sa crezi ca e mai bun patch-ul decat ce vor scoate cei de la EA? Asteapta macar sa apara si apoi fa comparatii.

Exact, se fac deja comparati unainte sa fi aparut! Ai deja jocul sau ce, RED-BULL? Asteapta jocul, si apoi mai vb!

red-bull
8th June 2009, 18:16
Si cum iti pui tu patch-ul pe o consola de exemplu? Si ce te face sa crezi ca e mai bun patch-ul decat ce vor scoate cei de la EA? Asteapta macar sa apara si apoi fa comparatii.

poti pune patch-ul si pe consola...tre sa ai ps modat...sigur e mai bun decat ce scoate ea...ca aia de fac patch-ul fac munca de teren si pun exact jucatorii prezenti in momentul ala la echipe....pun stemele cluburilor updatate...in fine...cred ca omul vroia sa faca ceva reclama si nu avea unde

galaxtico2
11th June 2009, 13:02
România este minunat!

Denis
12th June 2009, 08:27
Dar ai posibilitatea de a juca Liga nationala! Nu stiu, daca Pro Evolution Soccer are Liga romaneasca, dar daca nu, eu imi cumpar cu 100% siguranta FIFA 10!:yeah:

Eu imi pierd rabdarea cu Manchester care are jucatori foarte buni.....dar in Romania vor fi numai panarame de jucatori...e ca si cum ai juca liga a 3a in Anglia:sleep:

GoPens
12th June 2009, 12:00
amazon.co.uk il listeaza pentru 2 octombrie.

Ebbe04
12th June 2009, 20:57
Eu imi pierd rabdarea cu Manchester care are jucatori foarte buni.....dar in Romania vor fi numai panarame de jucatori...e ca si cum ai juca liga a 3a in Anglia:sleep:

Pai asta este frumusetea jocului, eu de.ex. am putut cu o echipa din germania (Osnabrück la FIFA 08) sa castig pe cel mai greu grad campionatul dupa trei sezoane si sa ajung in semifinala cu porto in Champions League. In afara de asta am dezvolat echipa de la 2 stelute la 4!!!! in numai trei sezoane! Steaua va avea macar 3 1/2 de stelute, ca chiar si AEK Atena are cred ca 3 sau 4! (la FIFA 08 cand apesi pe ,,restul lumii")!

Merdiso
25th June 2009, 12:47
Eu vreau Liga 1 in FIFA 10 facuta de EA doar daca FIFA 10 va avea alt engine.
Daca va fi Current-Gen din nou, tot pe PES trebuie sa ma axez (chiar n-am ce face ..)
Producer-ul PC a spus pe forumurile FIFA 10 ca fac un nou engine specific PC-ului, acuma ...

paul-alex
4th August 2009, 22:21
red-bull are dreptate...poti sa pui patchul si pe console..doar daca ai consola modata...si poti pune si jocuri care nu sunt originale..unchiumeu e informaticiat :P:P:P:P

PerVersion
19th August 2009, 00:11
Eu sincer n-am auzit sa se poata pune mod chip pe ps3. Si chiar daca ar exista asa ceva, nu cred ca ar fi greu pt cei de la Sony sa scoata un firmware nou, pt a detecta chip-ul.

In acest caz riscul e foarte mare sa nu mai poti upgrada firmware-ul consolei, si cel mai grav, sa primesti ban pe playstation network... adica adio jocuri online si playstation store. Daca PS Store nu e cine stie ce, sa nu mai poti juca online mi se pare o pierdere imensa, pt mine consola ar deveni aproape inutila. :)

Apropo de fifa, joaca cineva 08 sau 09 pe consola? Daca da, lasati-mi un id aici sau pe pm, sa facem cate un meci din cand in cand. :)