PDA

View Full Version : Cordoș, cu un picior în Gruia!



m8k
4th June 2009, 19:26
Conform unor surse din interiorul clubului feroviar, jucătorul Universității Cluj, Andrei Cordoș (foto, dreapta), este la un pas să semneze cu rivala locală a ”studenților”, CFR Cluj.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/cordos-cu-un-picior-in-gruia-4486937


Oare i-au rupt deja celalalt picior la asta, ca vine numai cu un picior?:happy

Elphax
4th June 2009, 19:42
de suparare? :D

luati ce puteti , cati mai trebuie pana la 8 ?

cristy1110
4th June 2009, 19:54
am auzit de Andrei Cordos de cand era in nationala de juniori si era anuntat ca mare speranta a fotbalului romanesc.
cand a promovat U`Cluj avea vreo 18-19 ani si nu a fost folosit mereu.
la nationala de tineret nu a prins fiindca era in liga 2 si era convocat dar nu juca.
as vrea sa-l vad la treaba la cfr.

m8k
4th June 2009, 23:29
de suparare? :D

luati ce puteti , cati mai trebuie pana la 8 ?

...vreo 267, asa o sa avem sansa sa confirme 2 cel mult 3 jucatori!:D

BBB
5th June 2009, 11:33
Ba, eu zic sa nu va bucurati prea tare cu asta, dupa 1 sezon maxim o sa aiba tot mai multe pretentii si brusc nu se mai prezinta la antrenamente ca el vrea la Barcelona

PS: "Nu am vorbit cu nimeni de la CFR și nu știu de unde a apărut aceast zvon. Eu nu știu de ofertă, dar cert e că nu am ce căuta acolo. Nu m-aș duce niciodată să joc pentru CFR. Poate să vină și președintele țării să mă roage că aș refuza. Atât pot să spun deocamdată”, a declarat Cordoș, pentru clujeanul.ro." Bine ca am lamurit si problema asta

m8k
5th June 2009, 19:41
Nu ne bucuram deobicei pentru jucatori transferati din ligile inferioare!:D

necon
6th August 2010, 17:08
cu doua picioare

Pedro1984
8th August 2010, 14:15
ce se mai aude de Cordos ?...decand si'a dat autogolu cu Rapid n'am mai auzit de el