PDA

View Full Version : Cupa de la Moscova 2009



niagara64
29th May 2009, 21:20
Nu avem pe nimeni la Moscova ?

mikeyy
29th May 2009, 21:39
Ba da avem si noi reprezentanti. Pur si simplu am uitat de Cupa de la Moscova...se mai intampla cand ma "pensionez" de la facultate :P

Reprezentantii nostri sunt: Flavius Koczi si Razvan Selariu.
La fete nu avem reprezentante, insa competitia feminina este interesanta deoarece vor participa rusoaicele: Semenova, Afansyeva, Kurbatova, Goryunova si Myzdrikova.
De asemenea in competitia masculina va fi prezent si americanul Raj Bhavsar (medaliat cu echipa la JO).

niagara64
29th May 2009, 21:51
Ba da avem si noi reprezentanti. Pur si simplu am uitat de Cupa de la Moscova...se mai intampla cand ma "pensionez" de la facultate :P

Reprezentantii nostri sunt: Flavius Koczi si Razvan Selariu.
La fete nu avem reprezentante, insa competitia feminina este interesanta deoarece vor participa rusoaicele: Semenova, Afansyeva, Kurbatova, Goryunova si Myzdrikova.
De asemenea in competitia masculina va fi prezent si americanul Raj Bhavsar (medaliat cu echipa la JO).

da? Ia cauta matale pe lista de calificari si gaseste-i.
:ok:

http://www.sportgymrus.ru/xml/t/default.xml?lang=ru&nic=press&mid=0&pid=447

mikeyy
29th May 2009, 21:57
Sincer nu mai inteleg nimic :confused:
Nu apar la rezultate...nici urma de ei...desi apar inscrisi la concurs in comunicatul oficial :groggy:

niagara64
29th May 2009, 21:58
Twilight Zone ?:happy

mikeyy
29th May 2009, 22:01
Twilight Zone ?:happy

Clar....twilight zone :ras-plans:
Si asa saptamana asta am ramas in urma cu gimnastica...insa acum chiar sunt in ceata.

niagara64
29th May 2009, 22:14
Clar....twilight zone :ras-plans:
Si asa saptamana asta am ramas in urma cu gimnastica...insa acum chiar sunt in ceata.

Ia sa vedem daca dezlegi enigma si de data asta !

mikeyy
29th May 2009, 22:23
Ia sa vedem daca dezlegi enigma si de data asta !

Nu stiu de ce...dar am sentimentul ca s-a intamplat ca la Cottbus...sunt pe aproape? :)

rob_din
29th May 2009, 22:24
Probabil s-au speriat, nu de alta dar e participare destul de buna acolo. Jur ca nu inteleg de ce ne ferim ca dracul de tamaie de concursurile internationale si la fete si la baieti? Tactica foarte proasta

PS: aia cu inscrierile tarzii n-o cred nici mort.

niagara64
29th May 2009, 22:41
Nu stiu de ce...dar am sentimentul ca s-a intamplat ca la Cottbus...sunt pe aproape? :)



mai tu esti detectivul .Tu afla !

mikeyy
29th May 2009, 22:48
mai tu esti detectivul .Tu afla !

:)
E cam greu de aflat un asemenea detaliu.
Sa speram ca va aparea prin presa ceva...din cate stiu si Prosportul a anuntat participarea lor..poate ne vor lumina ei :)

Alyss
31st May 2009, 09:47
baietii nu au participat nici ei.se pare ca iar sa intamplat ceva.misterios nu?