PDA

View Full Version : Etapa 5: CFR Cluj - Dinamo



Vadim
23rd August 2004, 02:46
Duminica 29 august, ora 18:00, CFR Cluj - Dinamo, in direct pe Telesport.
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

TZEFERU
23rd August 2004, 05:43
Ultimul meci in GRUIA intre cele doua formatii un UN MECI DE VIS pt. CFR s-a disputat in August 1975 si s-a incheiat cu
scorul de 3-1 pentru CFR. Goluri marcate de Moga si Bakos(2) (la ultimul a scapat spre poarta a sutat de la vreo
17 si a catapultat mingea la vinclu si spectatorii in ceruri, gol marcat la poarta dinspre peluza pt un 3-1
CFR a deschis scorul prin Moga apoi 2-0 si 2-1 la pauza).
A fost meciul de debut a lui Ciocan in Divizia A si a jucat impecabil, Dudu Georgescu fiind total anihilat.

Nu putem spera decit intr-o evolutie frumoasa a CFR-ului si un rezultat pozitiv.

HAI CFR!!!
MESERIE GRUIA!!! :great:

fia
23rd August 2004, 05:46
Eu sper sa fie egal... Stiu ca sunt slabe sanse, dar daca Clujul a facut un meci asa bun cu Rapid si nu numai, de ce nu ar concretiza si cu Dinamo?

Angelina Jolie
23rd August 2004, 06:03
Eu sper sa batem ca doar dinamovistii o sa fie obositi dupa meciul cu Steaua si cel cu Manchester. Daca nu si un egal ar fi bun.

bill
23rd August 2004, 13:28
Sper si eu sa-i bateti. Nu cumva sa li se urce jucatorilor la cap succesul de la Alba. Din pacate asta se intampla cateodata.
Altfel meciul e pe Telesport si iar nu o sa prea poata fi vazut :rosu:

baden
23rd August 2004, 14:48
sper ca cfr sa scoata macar un egal ... . si cred ca au dovedit ca pot castiga ... chiar si cu dinamo !!!

gicu
23rd August 2004, 15:57
ok, sperati :)

De data asta batem, se termina 0-2 :yeah:

vasile314tzurka
23rd August 2004, 15:58
nu as zice. s-ar putea sa fie mai rau decit credeti si sa vedem un curat 3-0

Popikaru
23rd August 2004, 18:52
sper sa joace cfr-u cel putzin la fel de bine ca shi cu rapid...shi sa scoata macar un egal...pt ca publicul clujeam merita....

HAI CFR!!!!

Catalanul
23rd August 2004, 20:39
pacat ca nu exista varianta 1X in acest poll :D, am votat 1
oricum cred ca dinamo nu va pleca cu cele 3 puncte din cluj :evil:

Denis
24th August 2004, 10:04
Bai, cati atzi votat pt cluj bai? va cred ca santetzi suporterii clujului sau daca nu "optimishti :D" dar cum sa bata clujul `noua in div. A` pe dinamo `campioana div. A` :rosu: :nah:. Pronostic: CFR Cluj 0-2 Dinamo :ok:
P.S.: Nu sunt dinamovist :nah:

b3lzebut
24th August 2004, 11:46
La cum joaca Dinamo, n-ar bate pe nimeni in deplasare. Sa vedem daca o sa le tremure picioarele astora de la Cluj, altfel n-ar avea nici o problema sa scoata un punct in meciul cu "campionii". Mai e de vazut si ce o sa se intample miercuri pe Old Trafford.

baden
24th August 2004, 11:55
deja ii vad ca dupa meciul cu londonezii ... dinamovistii vor avea un "rau" de fotbal si o "greata" ca n-o sa-i trezeasca nici un scor defavorabil.

claudio25ro
24th August 2004, 13:25
Culmea ar fi sa piarda iar Dinamo...deci merg pe mana lui Andone...2

baden
24th August 2004, 14:59
folosteste propria mana ... e mai sigur
deci 1

g_1k
24th August 2004, 19:46
Bai, cati atzi votat pt cluj bai? va cred ca santetzi suporterii clujului sau daca nu "optimishti :D" dar cum sa bata clujul `noua in div. A` pe dinamo `campioana div. A` :rosu: :nah:. Pronostic: CFR Cluj 0-2 Dinamo :ok:
P.S.: Nu sunt dinamovist :nah:

Foarte bine. Tu ar trebui sa te duci la echipele din bucale si sa ne lasi. Tu ai pus si topicu pe cealalta etapa ca va fi un meci fara gol Apulum - CFR si uite 2-4. Asa ca lasa-ne, lasa-ne. Ramai la socceru ala a vostru.

fanfotbal
25th August 2004, 09:37
deja ii vad ca dupa meciul cu londonezii ... dinamovistii vor avea un "rau" de fotbal si o "greata" ca n-o sa-i trezeasca nici un scor defavorabil.


bai frate dar rau stai cu cunostintele de geografie.Manchester e un oras in Marea Britanie mai precis in Anglia si e cu totul altceva fata de Londra.
mai pune mana si tu pe un atlas :rosu:
cu privire la meci inclin sa cred ca dinamo nu va pleca cu toate punctele de la cluj

baden
25th August 2004, 16:06
bai frate dar rau stai cu cunostintele de geografie.Manchester e un oras in Marea Britanie mai precis in Anglia si e cu totul altceva fata de Londra.
mai pune mana si tu pe un atlas :rosu:
cu privire la meci inclin sa cred ca dinamo nu va pleca cu toate punctele de la cluj
corect ... nu prea ma intereseaza cine scoate fotbalul din cap dinamovistilor ... chiar daca sunt albanezi

Pricop Stefan
25th August 2004, 18:32
NU are Dinamo nici o sansa cu Cfr mai ales dupa dezastrul de la Londra.In cel mai bun caz un egal,Cfr va fi o nuca tare au unul dintre cei mai buni antrenori din tara shi va face multe surpriza au shi ceva bani,shi ceva jucatori destul de buni.Iar Dinamo este in deriva pana acum

Cucu
26th August 2004, 10:30
scor final 3-0 dinamovistii inca nu si-au revenit dupa meciul cu Manchester

baden
26th August 2004, 13:57
dinamovistii ar trebui sa se lase de fotbal si ar trebui sa se apuce de balet

suporterita
26th August 2004, 14:05
ce m-as distra sa-i bata si "descultii" pe Dinamo, dar exista sanse egale, am sa votez x amindoua au fata de divizia B.

leveu
26th August 2004, 17:22
dar cum sa bata clujul `noua in div. A` pe dinamo `campioana div. A`
Nu te mira ca in fotbal nu se stie nici o data. :confused: Dau un exemplu cine mergea pe mana grecilor ca iasa campioni europeni??????? :hmm:

alex36
26th August 2004, 18:10
Bate Dinamo.Dar la cum a jucat aseara ,nu prea mai sunt asa sigur

TZEFERU
26th August 2004, 19:36
ce m-as distra sa-i bata si "descultii" pe Dinamo, dar exista sanse egale, am sa votez x amindoua au fata de divizia B.

Dupa comentariul tau cam tot fotbalul romanesc are fata de "Diviza B". Sau ma insel? Cine are "fata" de Divizia A?..si mai precis cum definesti tu "fata de Divizia A" in conditiile actuale? Sau sintem din Bucuresti si numai "noi" sintem cu fata de Divizia A? Cum sa ma uit la "fata" din profil sau din "spate"?....sau te pomenesti ca ar trebui sa ma uit din "fata"?...crezi ca nu o sa ma rusinez?

Oricum eu sper ca CFR sa nu piarda.!!

HAI CFR!!!

otelulgalati
27th August 2004, 00:12
In partida asta nu se pune problema viicoriei a lu dinamo 1-4 (2)

baden
27th August 2004, 08:19
sunt de acord ca nu se pune problema ca va castiga dinamo ... sigur nu castiga
problema e daca castiga clujul sau fac egal (dinamo s-a dovedit o "echipa" slaba ... probabil ca au ajuns asa sus cu ajutorul arbitrilor si ai aranjamentelor)

cuzmy
27th August 2004, 09:08
...sper sa trimiteti catzeii cu coada intre picioare din capitala Ardealului!

An_DR_eI
27th August 2004, 17:36
Bate CFR cu 2-1(2X Anca)
cumparati bilete cat mai puteti ca la tribuna 0 nu mai sunt
FORZA CFR /hello
COMMANDO GRUIA :evil:

Popikaru
27th August 2004, 23:00
apoi dupa cum a jucat dinamo cu manchester... :rosu: ..mai bine sa nu mai vb....sper sa bata cfr-u shi sa nu li se urce impresiile la cap...

HAI CFR!!! /hello

Mariusmadmax
28th August 2004, 03:24
sper intr-o victorie a clujenilor din doua motive :
- sunt stelist :D
- sunt clujean :D
deci forza CLUJ - NAPOCA

vlad1607
28th August 2004, 12:23
mariusmadmax am o veste proasta pentru tine: maine o sa suferi o dezamagire crunta pentru ca DINAMO o sa castige la Cluj!Multa bafta ardelenilor dupa meciul cu noi! FORZA DINAMO!!!!!!!! :) AVANTI BIANCO ROSSI!!

flpetre8
28th August 2004, 13:20
Hai sa fim realisti. Dinamo se va concentra la campionat. Cluj-Dinamo 1-3.

cristif
28th August 2004, 18:45
Sa va dau o veste buna!!! Meciul va fi transmis pe National tv si nu pe Telesport, iar despre meciul de maine cfr-ecomax cluj-dinamo 2-1 cel putin.

vlad1607
28th August 2004, 18:53
Cristif esti optimist bine de tot daca zici ca CFr Cluj castiga maine!! FORZA DINAMO!!
Castigam in Ardeal si batem Partizan!! FORZA BIANCO ROSSI!!

cristif
28th August 2004, 19:07
Fara suparare dar la fel au zis si cei de la Poli Timisoara,Rapid si Alba Iulia, si daca am reusit sa facem un meci egal cu rapid care la ora actuala este o echipa mai informa decat dinamo ...

apparte
29th August 2004, 14:04
Adi Anca!!!!!!!!!!!

vlad1607
29th August 2004, 15:18
Lupta Dinamooo!!!

fan4milan
29th August 2004, 16:18
CFR va castiga!Ca miticii de la Dinamo "nu stie" fotbal...oricum Ardealul "rules"!!!!!!
:drak: Forzza CFR! :drak:

ady_azzuro
29th August 2004, 16:51
Sper sa bata CFR, nu de alta dar au jucat frumos pana acum, si merita! :ok:

TZEFERU
29th August 2004, 18:51
Na hai ca nui ashe rau, 1-1 desi am fos' tă pă ei. Sper sa ii rupem in repriza #2.
HAI CFR!!!!

fan4milan
29th August 2004, 19:03
:) Se poate si mai bine de atat...Hai CFR! :)

polarbear
29th August 2004, 19:43
4-2 CFR min 83.Cateilor ce mai spuneti?pardon maidanezilor
HAI CFR!

fan4milan
29th August 2004, 19:55
:ciocan: "Cateii" si-au demonstrat din nou valoarea...sau non-valoarea?O echipa de toata jena,si cu CFR,si cu Manchester...Tine-o tot asa,Dinamo!!!!! :ciocan:

BRAVO CFR!!!!!!!

fanfotbal
29th August 2004, 20:00
dinamo pleca din ardeal cu coada intre picioare. scorul spune tot CFR Cluj-Dinamo 4-2
chiar daca sunt noi in divizia A se poate sa incurce multa lume clujenii.
Bravo CFR!

TZEFERU
29th August 2004, 20:05
Stadion CFR GRUIA: VICTORIE A LA GRUIA --> PATENTED :great:

Match de Champions Lig'

CFR Cluj - Dinamo 4-2 (1-1) --> HARA-KIRI FESTIVAL !!! :yeah: :yeah:

Tătătăt i-am rupt pă kīini....tătătăt so tăiet la barieră.
Aiaiaiai.....harcea-parcea....asta trebe spalat cu jinars...ii plin de sīnje de cătzăl pin' Gruia.

No pot să zīc decīt MESERIE!!!!!!

HAI CFR!!!! /hello

BRAVO BAIETI!!!!

STAY TUNED -- TO BE CONTINUED !!! :ok:

fan4milan
29th August 2004, 20:19
Mai bine juca CFR-ul cu Manchester,ca aveau mai multe sanse decat selectionata Maidanezilor... :)
Bravo CFR,inca o data!!!!!!!!

gicu
29th August 2004, 20:47
nasol, devine groasa situatia in "Groapa" :(

Felicitari clujenilor, ati reusit o victorie mare in fata campioanei.

uti2102
29th August 2004, 20:52
Excelent Anca! Mi-a placut!
BRAVO CLUJENILOR! FELICITARI!
Cainii incep sa culeaga roadele campaniei de transferari. Dar nu e nici un motiv de revolutzie......Borcea&Co. vor fi pupatzi in fund din nou la prima ocazie.
Dinamo primeshte ceea ce merita pentru "fantele de lumina".

onci66
29th August 2004, 20:55
frumos meci,bravo clujenilor.cat despre maidanezi asa le trebuie sa vanda jucatori cat mai multi ca sa poata becali zis "giovani"( mamaaaa ma spart !!!),sa faca matu' gros........ aaaa traiasca mister,cel ce le stie pe toate :ciocan: :evil: :evil:

dragos_popa17
29th August 2004, 20:59
Mai bine juca CFR-ul cu Manchester,ca aveau mai multe sanse decat selectionata Maidanezilor... :)
Bravo CFR,inca o data!!!!!!!!

Macar ar fi sutat pe poarta, ca dinamovistii nici atat n-au putut. Se pot lua de mana cu Craiova. Cand au spus ca se vor bate pentru primul loc eu nu m-am gandit ca vorbeau de primul loc neretrogradabil. Ar fi totusi cazul sa se trezeasca Dinamo, ca de nu se face de rusine si nu trece de Partizan.

Denis
29th August 2004, 21:00
mamaaaaa, ce lea traso clujul. parca mie mila de dinamo :D. vad ca n-au invatzat nimik din meciul cu man u. Danciulescu n-a mishcat deloc. golgeter al campionatului :rosu: rushine. bravo CFRului :ok:

red beast
29th August 2004, 21:18
borcea sa fie mandru .....dinamo a ajuns cea mai slaba echipa din Div A
datorita conducatorilor am ajuns sa-mi fie rusine ca sunt dinamovist
cu jocul asta mai bine stam acasa si pierdem meciul cu 3-0

gicu
29th August 2004, 21:33
red_beast, lasa...sa reusim noi sa iesim din criza si apoi vedem. Gandeste-te ca dupa fiecare moment prost ne-am revenit, spre disperarea adversarilor :D

Hai Dinamo!

fan4milan
29th August 2004, 21:34
In vara,Dinamo ar fi trebuit sa se preagteasca mai bine pt evitarea retrogradarii,decat pt Champions League... :)
Abia acum se vad roadele politicii de transferari a lui Borcea,becali&co! :drak:

iulian
29th August 2004, 21:42
Felicitari Cluj pentru ambitia voastra in jocul contra cainilor ...:ok:

Quartz@nu
29th August 2004, 21:43
pentru BORCEA & ANIMALELE DE COMPANIE.....
:rosu: :rosu: :headbang: :headbang: :jerk: :jerk:

danic
29th August 2004, 22:09
Bravo Cluj,bravo Sunda nu-mi vine sa cred CFR Ecomax Cluj pe locul 3

Catalanul
29th August 2004, 22:13
Felicitari Clujului!!!
sincer nu ma asteptam la o victorie a voastra impotriva cainilor :D dar uite ca s-a putut ;) s-o tineti tot asa :ok:

Quartz@nu
29th August 2004, 22:27
Felicitari CFR CLUJ /hello /hello /hello

Popikaru
29th August 2004, 22:46
oLE OLE CFR!!! :yeah:
imi pare bine ca le-a dat clasa cfr dinamovishtilor..shi imi pare rau deasemenea pt U-ishti care s-au dus shi de data asta in galerie la dinamo da nu au reushit sa vada cfr'u pierzand :jerk: ...da` asta este

HAI CFR!!!! /hello /hello

leveu
29th August 2004, 23:19
MAMA CE AU FURATO CATEII!!!!!!!!!!!!! :D
Am zis bine ca poate pica catei sezonul asta in B :p
Bravo CFR CLUJ ia-ti :headbang: pe catei.

IlMILAN
29th August 2004, 23:41
Bravo CFR.Felicitari Sunda.:ok:

Uff ce rau imi pare ca iau medicamente si nu am putut sa beau cate o bere pentru fiecare gol incasat de catei, dar la cum jucati am toate sansele sa recuperez etapa viitoare...:D
Sper sa continuati pasa asta buna...cat mai mult :D

P.S Vai cum se aud scheunaturile.....:D

Sergio
29th August 2004, 23:46
In sfarsit ii vom macelari pe catei...mai e o luna si ceva pana la revansa. Din 97 asteptam momentul asta. Sa-l vedem pe Dinu acum cum ne ameninta cu retrogradarea ca Lucescu nu mai e... :drak: Cu chipa si cu jocul asta, dinamu va avea mari probleme... :happy
IlMILAN, nu-ti fa griji, ca am baut eu si pt tine... :bere:

ForzaMilan
29th August 2004, 23:55
Felicitari CFR. Sunt clujean si chiar daca sunt departe (Canada), nu pierd etapele din Divizia A, stau pe internet sa vad rezultatele minut cu minut si tare m-am bucurat sa vad ca CFR a reusit sa invinga pe Dinamo. Sunt 3 puncte mari. Domnule Paszkanyi (scuze daca nu este scris corect) aveti o echipa de Divizia A, deci se poate.

Sir
30th August 2004, 00:42
Felicitari!Se poate!Este o bucurie la fel de mare ca si victoria lui Poli in fata Otelului.Sergio>cred si eu ca acum se poate : Poli-dinamu' 2-0! :drak:

Mariusmadmax
30th August 2004, 01:11
mariusmadmax am o veste proasta pentru tine: maine o sa suferi o dezamagire crunta pentru ca DINAMO o sa castige la Cluj!Multa bafta ardelenilor dupa meciul cu noi! FORZA DINAMO!!!!!!!! :) AVANTI BIANCO ROSSI!!
de ce esti rau ?
altii mi-au dat o veste f buna !
Cica ati luat teapa !
Ce bine imi para ca ati luat teapa !
Ce bine imi pare ca ati pierdut !
:D
Bravo Clujul ! Felicitari !

Angelina Jolie
30th August 2004, 03:57
FORZA CFR! Nu va bucurati stelisti ca va vine si voua randul. Nu ne dam la o parte din fata nimanui. Acuma tre sa batem Craiova ca si aia is deraiati rau. E momentul nostru. CLUJUL DEASUPRA TUTUROR!


Stadion CFR GRUIA: VICTORIE A LA GRUIA --> PATENTED :great:

Match de Champions Lig'

CFR Cluj - Dinamo 4-2 (1-1) --> HARA-KIRI FESTIVAL !!! :yeah: :yeah:

Tătătăt i-am rupt pă kīini....tătătăt so tăiet la barieră.
Aiaiaiai.....harcea-parcea....asta trebe spalat cu jinars...ii plin de sīnje de cătzăl pin' Gruia.

No pot să zīc decīt MESERIE!!!!!!

HAI CFR!!!! /hello

BRAVO BAIETI!!!!

STAY TUNED -- TO BE CONTINUED !!! :ok:

Tzeferule, tu cre ca intri in ceva transa in timpul si imediat dupa meci ca ai niste posturi super amuzante.

armin
30th August 2004, 07:46
Dinamo intotdeauna incepe prost fiecare campionat, pentru ca in primele etape "nu se umbla la arbitri". In partea a doua, cand se pot face calcule pe hartie, incep dintr-odata "sa joace bine". Asa au facut si anul trecut.
Felicitari CFR!

alex36
30th August 2004, 08:00
Bravo CFR!
Ptr.timisoreni.Sa nu va faceti iluzii ptr.meciul cu Dinamo.Meciul cu voi va fi unul m-ai ''special'' ....voi reveni dupa meciul cu voi,cu f multe dedicatii.Pana atunci,toate cele bune

giovanni BV
30th August 2004, 08:15
Cluj-ul face minuni !!! Dinamo inca mai dezamageste suporterii !!! Eu iubesc STEAUA , care ma incinta din ce in ce mai mult !!! HAI STEAUA !!!

rradur
30th August 2004, 09:30
Felicitari CFR pentru victorie /hello

Daca i-ar bate si Poli asa pe Dinamo ....ce sarbatoare ar fi

Ovy-Iasi
30th August 2004, 10:31
Felicitari CFR si tine-o asa ...poate castigati titlul...sa mai ia si provincia cate un titlu nu numai infumuratii din Bucale... :drak:

Red Heat
30th August 2004, 10:36
RUSINE DINAMO!!


Stelisti mai bine ar tace din gura. Steaua a inscris al doilea gol dintr-un penalty imaginar si apoi a jucat cu un om in plus...

IlMILAN
30th August 2004, 10:58
Rea Heat tu la ce meci te-ai uitat?:D

bill
30th August 2004, 11:13
Felicitari CFR! Tineti-o tot asa.

The Dude
30th August 2004, 12:15
Norocul Nu Poate Sa Tina La Nesfarsit Cu dinamo
Ma Intreb Unde Este Marele Executiv borcea
De Ce Nu-si Arata Fata Aia De Sac De Box
Sau Numai La SemiSuccese Apare Sa Dea Din Coada

Darkslowstar
30th August 2004, 12:55
Bravo CFR. si mai ales bravo lui Sunda, care a mai scos o echipa din joben.
Felicitari.

Tokelau
30th August 2004, 14:28
hahah jenant jenant .... campioana Romaniei pierde in fata nou promovatei :evil: nu m`ar surprinde sa retrogradeze daca joaca tot asa ... pt ca oricum in clasament sunt la fine ... jenant baieti jenant :rosu:
Ma bucur ca a promovat o echipa din CJ sa le arate la mitici cum sta treaba in fotbalul romanesc

C F R ! ! !

g_1k
30th August 2004, 15:43
felicitari echipei. a jucat foarte bine. scoru putea lua chiar proportii mai mari, insa si dinamo a mai avut vreo 2 ocazii de a inscrie. asteptam urmatoru meci la craiova. sper ca debusolada lor sa fie in favoarea noastra.
cat despre cfr campioana si dinamo in B lasati-o mai moale. suntem abia dupa 5 etape si vorbim dejja de retrogradari si campioane cand diferenta dintre locu 1 si locu 16 este de 11 pct., cam cat a fost intre locu 1 si 2 anu trecut. e prea devreme. iar pentru specatacol as prefera sa ramana echipele mari in divizia A. aici le este locul, fara ele ar fi mult mai rau. spun asta desi sunt in general anti-bucale (conceptual). insa trebuie sa vina vremea cand echipele mai mici dar cu traditie (gen cfr, poli tm, apulum, uta) sa faca spectacol si, de ce nu, sa devina campioane. Nu credeti ca ar sta mai bine un titlu intr-un orasfara sectoare si metrou?:d sau trebuie sa il luam cu tot cu casa poporului!?:d

apparte
30th August 2004, 19:09
Adi Anca!!!!!!!!!!!
Bey,ce-am nimerit-o!!!!!

bapsy
30th August 2004, 19:16
Felicitari CFR Cluj. Ma bucur ca Sunda nu se dezminte. Spun asta nu numai pentru ca au batut Dinamo (asta este doar cireasa de pe tort :D) ci si pentru faptul ca aceasta echipa era presupusa de multi drept candidata la retrogradare. Ok, sa nu uitam ca este inceputul campionatului si ca mai stiu eu pe cineva care in 2002 era pe primele locuri, iar apoi s-a batut la baraj (pe-atunci se mai juca baraj) ... CFR Cluj imi aminteste de Apulum de anul trecut: nu au mari vedete, bugetul este mic, conditii ... nu foarte bune ... dar TOTUSI se poate.

Felicitari inca o data!

07Ex
30th August 2004, 20:48
Felicitari CFR pentru victoria impotriva lui Dinamo.

GetLow
30th August 2004, 21:57
Sa va zic ce sa intamplat ... Andone le-a zis cainior inainte de meciul cu Mancester sa o lase incet pentru ca vor avea meci greu in Gruia :drak: , si ... nici asa ... ce sa mai zici dezastru , bravo CFR , tine`o tot asa . :ok:

Hai Universitatea Cluj ! ;)

TZEFERU
31st August 2004, 02:05
Nu stiu pentru a cita oara se demonstreaza ca dorinta poate trece peste multe bariere.
Dorinta de a invinge nu se prea poate inlocui asa usor.
Atit timp cit vor avea aceasta dorinta nu va fi asa de greu si jucatorii vor da cit vor putea. Sa speram ca aceatsa perioada va dura mult.

HAI CFR!!!

Denis
31st August 2004, 10:15
Dinamooooo! u gotta wake up bud! Te ashteapta un meci cu campioana la zi. (ce prost suna "National Campioana la zi" :drak: ).

DD-Viola
31st August 2004, 10:30
Pt. TZEFERU....felicitari . M-am bucurat foarte tare pt victoria Cfr-ului , ...cred ca 98%din Ro au simtit aceiasi bucurie , ...i-mi pare rau ca nu am fost acolo pe stadion,cred ca a fost o adevarata si bine meritata sarbatoare ,...rar se intampla vezi asa ceva...Bravo CFR !

TZEFERU
1st September 2004, 08:33
Pt. TZEFERU....felicitari . M-am bucurat foarte tare pt victoria Cfr-ului , ...cred ca 98%din Ro au simtit aceiasi bucurie , ...i-mi pare rau ca nu am fost acolo pe stadion,cred ca a fost o adevarata si bine meritata sarbatoare ,...rar se intampla vezi asa ceva...Bravo CFR !

Felicitări si Timisoarei...isi revine ea incet dar sigur. Daca nu, intrati voi pă teren.

A fost o sărbatoare pe care am asteptat-o de 28 de ani. Poate pentru noi timpul s-a oprit in loc după atita timp petrecut in "flee infested villages" dar am revenit in fortă si am deschis usile Diviziei A prin fată.

După acel 3-1 din 1975 tot August (prima etapa) s-a repetat aceasi meserie din GRUIA poate chiar mai mult. Ce ma unje la suflet..'die capu' meu, ii ca un balsam.... "toata fiinta mea ii numa' cintec", un cintec care sper sa nu se mai sfirseasca.

E placut sa vezi cum echipa s-a adaptat din mers la cerintele Diviziei A s-a facut un "upgrade" .."a la carte". In acest meci s-o vazut ce mocneste in jucatori chiar dacă o jucat in B, cu echipe de B si o transpirat singe deseori ca să promoveze.

Tre sa mai spui ca .... ma uit la rezumatul meciului de citeva ori pe zi...de-atunci. :evil: ...aiaiai....meserie curata.

:cya: DINAMO......bine te-am gasit Craiova!!!

Angelina Jolie
3rd September 2004, 14:19
Si eu ma uit la rezumatul meciului zilnic, sa fiu sigur ca e adevarat. Am 3 luate de pe 3 site-uri diferite. Nici acum nu-mi vine a crede.Abia astept meciul cu Steaua sa ii crosetam un pic si pe ei.

cinx
4th September 2004, 15:49
In jur de ora 20:00 Stadion "Dan Paltinisanu", se aude din statia de amplificare: "In urma cu cateva minute, meciul dintre CFR Cluj si dinamo s-a incheiat, scor 4-2 !!!". Un val de bucurie i-a cuprins pe cei peste 15.000 de spectatori. A venit si victoria contra Otelului si a fost o seara perfecta.

Am vrut sa inregistrez partida, dar nu am fost pe faza cand a fost data in reluare zilele urmatoare asha ca am prins repriza intai partial (30 min), iar repriza a doua in intregime. Ce sa spun echipa ambitioasa, Anca - cel mai tare varf din Romania. Ar merita sa fie convocat la nationala, macar la meciul cu Andorra.

baden
8th September 2004, 10:36
Bravo clujeni ... ma bucur pentru voi ... la cat mai multe meciuri ca acesta

cocomic
10th September 2004, 14:56
Anca - cel mai tare varf din Romania. Ar merita sa fie convocat la nationala, macar la meciul cu Andorra.

sa nu cadem in oltenisme... 3 victorii, vrem titlul, 4 goluri, vrem real madrid...

aduceti-va aminte de mazilu, cu 3 goluri in prima etapa cu sportul acu vreo 2 ani... s-a realizat, nevoie mare...